Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.10.2020 - 11:45) official Vítr: -2.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.21 QA
2 148 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.64 QA
3 181 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.82 QB
4 49 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.88 QB
5 111 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.89
6 8 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.01
7 115 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.64
183 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.10.2020 - 11:45) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.10 QA
2 43 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.18 QA
3 155 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.43 QB
4 153 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.53 QB
5 163 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.57
6 30 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.61
7 110 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11.73
8 11 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.10.2020 - 11:45) official Vítr: -3.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.42 QA
2 59 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.46 QA
3 109 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.61 QB
4 184 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.70 QB
5 66 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.82
6 182 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.84
7 41 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.03
8 80 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 12.48
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.10 QA
2 43 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.18 QA
3 158 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.21 QA
4 113 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.42 QA
5 155 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.43 QB
6 59 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.46 QA
7 153 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.53 QB
8 163 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.57
9 30 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.61
9 109 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.61 QB
11 148 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.64 QA
12 184 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.70 QB
13 110 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 11.73
14 181 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.82 QB
14 66 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.82
16 182 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.84
17 49 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.88 QB
18 111 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.89
19 8 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.01
20 41 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.03
21 11 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.37
22 80 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 12.48
23 115 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.64
183 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 3.10.2020 - 13:15) official Vítr: -3.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.24 11.00
2= 4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.45 8.50
2= 59 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.45 8.50
4 113 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 11.52 7.00
5 43 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.59 6.00
6 148 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.10.2020 - 13:15) official Vítr: -5.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.79 4.00
2 184 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.84 3.00
3 155 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.91 2.00
4 153 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 12.05 1.00
5 49 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.10
6 181 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.17
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 3.10.2020 - 13:00) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.32 11.00
2 388 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.60 9.00
3 241 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.62 8.00
4 280 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.71 7.00
5 368 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.91 6.00
6 321 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.10.2020 - 13:00) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.92 4.00
2 316 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.96 3.00
3 249 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.97 2.00
4 361 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.10 1.00
5 282 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.19
6 211 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.19
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.10.2020 - 11:30) official Vítr: -4.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.39 QA
2 368 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.93 QA
3 282 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.16 QB
4 249 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.20 QB
5 354 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 13.39
6 296 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.10.2020 - 11:30) official Vítr: -2.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 388 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.93 QA
2 321 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.07 QA
3 211 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.12 QB
4 361 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 13.19 QB
5 297 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.02
289 Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.10.2020 - 11:30) official Vítr: -3.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.69 QA
2 241 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.74 QA
3 278 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.90 QB
4 316 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.03 QB
5 262 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.67
6 204 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.75
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.39 QA
2 280 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.69 QA
3 241 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.74 QA
4 278 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.90 QB
5 368 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.93 QA
5 388 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.93 QA
7 316 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.03 QB
8 321 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.07 QA
9 211 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.12 QB
10 282 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.16 QB
11 361 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 13.19 QB
12 249 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.20 QB
13 354 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 13.39
14 262 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.67
15 204 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.75
16 297 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.02
17 296 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.40
289 Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNF

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 15:45) official Vítr: -3.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.50 11.00
2 158 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.50 9.00
3 109 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.85 8.00
4 73 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.03 7.00
5 18 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 23.04 6.00
6 43 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.17 5.00
7 153 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 23.29 3.00
8 148 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.75
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 15:45) official Vítr: -3.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.20 4.00
2 184 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 23.38 2.00
3 30 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.61 1.00
4 111 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 23.71
5 82 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 23.77
6 181 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.82
188 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.50 11.00
1 158 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.50 9.00
3 109 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 22.85 8.00
4 73 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.03 7.00
5 18 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 23.04 6.00
6 43 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.17 5.00
7 155 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.20 4.00
8 153 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 23.29 3.00
9 184 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 23.38 2.00
10 30 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.61 1.00
11 111 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 23.71
12 148 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 23.75
13 82 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 23.77
14 181 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.82
188 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 15:30) official Vítr: -4.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 339 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 25.75 11.00
2 388 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.88 9.00
3 212 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.91 8.00
4 280 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 26.26 7.00
5 354 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 26.70 4.00
6 361 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 27.16 2.00
241 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
216 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 15:30) official Vítr: -3.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 26.41 6.00
2 352 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 26.43 5.00
3 316 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.87 3.00
4 315 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.18 1.00
5 334 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 27.59
6 263 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.13
7 297 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 28.65
8 296 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 28.97
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 339 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 25.75 11.00
2 388 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.88 9.00
3 212 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.91 8.00
4 280 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 26.26 7.00
5 278 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 26.41 6.00
6 352 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 26.43 5.00
7 354 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 26.70 4.00
8 316 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.87 3.00
9 361 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 27.16 2.00
10 315 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.18 1.00
11 334 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 27.59
12 263 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.13
13 297 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 28.65
14 296 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 28.97
241 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
216 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNF

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 49.55 11.00
2 188 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.03 9.00
3 132 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 50.16 8.00
4 7 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 50.41 6.00
5 171 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 50.51 5.00
6 127 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 51.02 2.00
7 118 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 52.17
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.40 7.00
2 136 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 PB 50.52 4.00
3 160 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 50.81 3.00
4 65 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 52.95
5 152 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 54.75
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 3.10.2020 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 51.75 1.00
2 84 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 52.12
3 48 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 53.37
4 10 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 53.75
5 101 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 54.40
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 49.55 11.00
2 188 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.03 9.00
3 132 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 50.16 8.00
4 182 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.40 7.00
5 7 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 50.41 6.00
6 171 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 50.51 5.00
7 136 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 PB 50.52 4.00
8 160 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 50.81 3.00
9 127 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 51.02 2.00
10 159 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 51.75 1.00
11 84 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 52.12
12 118 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 52.17
13 65 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 52.95
14 48 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 53.37
15 10 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 53.75
16 101 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 54.40
17 152 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 54.75

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 339 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 56.68 11.00
2 315 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 57.21 9.00
3 212 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 57.24 8.00
4 244 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 57.46 7.00
5 285 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 59.91 4.00
6 355 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 60.74 2.00
7 270 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 61.11 1.00
8 378 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 63.39
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 367 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 59.04 6.00
2 352 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 59.90 5.00
3 366 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 60.58 3.00
4 287 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 61.40
5 350 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 63.20
6 234 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 63.38
7 333 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 64.11
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 339 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 56.68 11.00
2 315 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 57.21 9.00
3 212 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 57.24 8.00
4 244 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 57.46 7.00
5 367 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 59.04 6.00
6 352 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 59.90 5.00
7 285 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 59.91 4.00
8 366 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 60.58 3.00
9 355 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 60.74 2.00
10 270 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 61.11 1.00
11 287 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 61.40
12 350 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 63.20
13 234 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 63.38
14 378 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 63.39
15 333 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 64.11

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 132 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:58.99 11.00
2 86 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:59.21 9.00
3 127 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:00.18 8.00
4 7 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:01.43 7.00
5 129 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:03.90 6.00
6 173 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:04.41 4.00
7 101 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:05.04 3.00
8 48 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:08.06 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 2:03.93 5.00
2 179 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:06.28 2.00
3 40 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:10.32
4 87 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:15.31
157 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 132 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 1:58.99 11.00
2 86 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:59.21 9.00
3 127 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:00.18 8.00
4 7 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:01.43 7.00
5 129 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:03.90 6.00
6 57 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 2:03.93 5.00
7 173 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:04.41 4.00
8 101 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:05.04 3.00
9 179 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:06.28 2.00
10 48 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:08.06 1.00
11 40 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:10.32
12 87 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:15.31
157 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 378 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:16.07 11.00
2 244 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 2:17.01 9.00
3 367 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 2:19.52 8.00
4 250 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:21.11 7.00
5 319 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 2:21.20 6.00
6 333 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 2:21.72 5.00
7 270 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:23.99 4.00
8 373 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:28.26 2.00
307 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 350 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 SB 2:24.12 3.00
2 372 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:30.00 1.00
3 279 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:30.40
4 226 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:30.85
5 395 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:34.09
6 313 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:35.94
7 304 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 2:38.86
8 259 Barbora JagschováBarbora Jagschová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 2:40.83
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 378 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:16.07 11.00
2 244 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 2:17.01 9.00
3 367 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 SB 2:19.52 8.00
4 250 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:21.11 7.00
5 319 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 2:21.20 6.00
6 333 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 2:21.72 5.00
7 270 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:23.99 4.00
8 350 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 SB 2:24.12 3.00
9 373 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:28.26 2.00
10 372 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:30.00 1.00
11 279 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:30.40
12 226 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:30.85
13 395 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:34.09
14 313 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:35.94
15 304 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 2:38.86
16 259 Barbora JagschováBarbora Jagschová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 2:40.83
307 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF

1500 m - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 159 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:18.23 11.00
2 3 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:19.09 9.00
3 164 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:22.42 8.00
4 84 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 4:23.89 7.00
5 104 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 4:25.28 6.00
6 19 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 4:39.69 5.00
7 58 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 4:45.05 4.00
8 171 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 4:55.29 3.00
9 47 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 PB 4:55.45 2.00
10 167 Adam NeudörflerAdam Neudörfler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 PB 4:57.29 1.00
44 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 DNF
33 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNF
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 3.10.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 314 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:59.23 11.00
2 252 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 4:59.61 9.00
3 330 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 5:03.93 8.00
4 248 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:12.70 7.00
5 351 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:19.01 6.00
6 228 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 5:19.40 5.00
7 312 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 5:22.13 4.00
8 382 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 5:33.77 3.00
9 327 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 5:36.31 2.00
10 306 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 PB 5:50.81 1.00
11 370 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 6:16.04
386 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 DNF
202 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 DNF
Celkem 13 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 14:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09:40.51 11.00
2 144 David PluhařDavid Pluhař 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09:53.27 9.00
3 169 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09:54.74 8.00
4 161 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10:06.66 7.00
5 106 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10:35.63 6.00
6 69 Jakub TalašJakub Talaš 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 10:45.64 5.00
7 35 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10:50.22 4.00
8 49 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 13:18.05 3.00
9 63 David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 13:35.22 2.00
10 26 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 14:29.14 1.00
29 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 3.10.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 308 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11:25.73 11.00
2 227 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11:58.08 9.00
3 268 Johana PtáčkováJohana Ptáčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12:00.75 8.00
4 328 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 12:25.44 7.00
5 318 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 12:41.92 6.00
6 399 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 PB 12:45.89 5.00
7 376 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12:53.25 4.00
8 293 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 12:57.29 3.00
9 374 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 14:06.24 2.00
10 389 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 14:15.25 1.00
11 371 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 14:19.07
12 258 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 14:31.43
13 214 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 14:49.55
14 246 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 15:03.90
Celkem 14 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 12:30) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.13 11.00
2 208 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.59 9.00
3 272 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.62 8.00
4 368 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 14.75 6.00
5 260 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.06 4.00
6 321 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.06 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 12:30) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 345 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 14.75 7.00
2 305 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.35 1.00
3 230 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.51
4 274 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.89
5 385 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.82
365 Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 3.10.2020 - 12:30) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 286 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.05 5.00
2 353 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 15.29 2.00
3 302 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 16.06
4 391 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.32
5 384 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.67
6 323 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.12
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.13 11.00
2 208 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.59 9.00
3 272 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.62 8.00
4 368 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 14.75 6.00
4 345 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 14.75 7.00
6 286 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.05 5.00
7 260 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.06 4.00
7 321 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.06 3.00
9 353 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 15.29 2.00
10 305 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.35 1.00
11 230 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.51
12 274 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.89
13 302 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 16.06
14 391 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.32
15 384 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.67
16 385 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.82
17 323 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 17.12
365 Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 12:45) official Vítr: -3.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.83 11.00
2 113 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.95 9.00
3 73 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.96 8.00
4 71 Jan TürkJan Türk 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.38 6.00
5 96 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.52 4.00
6 180 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.71 1.00
7 146 Petr SedlářPetr Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 15.77
151 Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DQ
Poznámky:
Jan Bartoň DQ dle TP 16.8 (162.8).
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 12:45) official Vítr: -3.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 15.04 7.00
2 97 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.49 5.00
3 61 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 15.53 3.00
4 26 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.60 2.00
5 44 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 16.06
6 65 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.61
7 135 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 17.11
10 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DQ
Poznámky:
Kristián Kulhánek DQ dle TP 16.8 (162.8).
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.83 11.00
2 113 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.95 9.00
3 73 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.96 8.00
4 59 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 15.04 7.00
5 71 Jan TürkJan Türk 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.38 6.00
6 97 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.49 5.00
7 96 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.52 4.00
8 61 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 15.53 3.00
9 26 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.60 2.00
10 180 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.71 1.00
11 146 Petr SedlářPetr Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 15.77
12 44 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 16.06
13 65 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.61
14 135 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 17.11
151 Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DQ
10 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 DQ

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 38.44 11.00
2 86 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 38.69 9.00
3 59 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 39.64 7.00
4 43 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 39.70 6.00
5 151 Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 40.20 3.00
6 177 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 40.75
7 97 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 40.77
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 39.89 5.00
2 52 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 40.17 4.00
3 131 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 40.38 2.00
4 171 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 40.39 1.00
5 61 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 40.99
6 105 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 42.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 3.10.2020 - 15:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 39.54 8.00
2 118 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 42.14
3 10 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 42.26
4 150 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 42.81
180 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 38.44 11.00
2 86 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 38.69 9.00
3 132 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 39.54 8.00
4 59 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 39.64 7.00
5 43 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 39.70 6.00
6 34 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 39.89 5.00
7 52 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 40.17 4.00
8 151 Jan BartoňJan Bartoň 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 40.20 3.00
9 131 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 40.38 2.00
10 171 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 40.39 1.00
11 177 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 40.75
12 97 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 40.77
13 61 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 40.99
14 105 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 42.00
15 118 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 42.14
16 10 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 42.26
17 150 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 42.81
180 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 43.08 11.00
2 272 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 43.82 9.00
3 339 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 45.13 8.00
4 238 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 45.47 7.00
5 283 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 45.91 6.00
6 334 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 46.26 5.00
7 271 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 48.03 2.00
365 Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 274 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 47.13 4.00
2 353 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 47.55 3.00
3 284 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 48.34 1.00
4 302 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 49.13
5 385 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.72
6 386 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 50.59
301 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 43.08 11.00
2 272 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 43.82 9.00
3 339 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 45.13 8.00
4 238 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 45.47 7.00
5 283 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 SB 45.91 6.00
6 334 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 46.26 5.00
7 274 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 47.13 4.00
8 353 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 47.55 3.00
9 271 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 48.03 2.00
10 284 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 48.34 1.00
11 302 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 49.13
12 385 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.72
13 386 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 50.59
365 Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
301 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF

2000 m překážek - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 136 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 6:24.14 11.00
2 39 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 6:32.05 9.00
3 53 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 6:43.27 8.00
4 156 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 6:51.79 7.00
5 154 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 6:59.88 6.00
6 119 Caleb John ŠolcCaleb John Šolc 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 PB 7:09.45 5.00
7 37 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 7:16.42 4.00
8 117 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 7:21.13 3.00
9 83 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 7:24.30 2.00
10 145 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 7:34.91 1.00
11 55 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 7:59.08
12 31 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 8:16.19
13 92 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 8:29.27
14 94 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 8:37.17
Celkem 14 závodníků

2000 m překážek - Dorostenky

(so, 3.10.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 242 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 8:00.22 11.00
2 348 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 8:14.70 9.00
3 294 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 8:52.69 8.00
4 363 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 8:58.62 7.00
5 251 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 9:12.79 6.00
6 210 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 9:13.36 5.00
7 347 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12 9:14.62 4.00
8 397 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 9:17.31 3.00
9 215 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 9:17.42 2.00
10 391 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 10:21.09 1.00
380 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
360 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 DNF
Celkem 12 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Jarušek, Hudeček, Mezera, Ullman Jarušek, Hudeček, Mezera, Ullman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 43.55 11.00
2 30 Gregor, Severa, Brát, Vinduška Gregor, Severa, Brát, Vinduška TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 43.95 9.00
3 107 Černý, Papoušek, Princ, Štancl Černý, Papoušek, Princ, Štancl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 44.39 8.00
4 131 Dočkal, Sychra, Vajda, Maňásek Dočkal, Sychra, Vajda, Maňásek TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 44.59 7.00
5 61 Jisl, Hrdlička, Halbich, Nýč Jisl, Hrdlička, Halbich, Nýč SK JeseniovaSK Jeseniova 5 45.07 5.00
6 80 Hroch, Pácal, Červinka, Kotík Hroch, Pácal, Červinka, Kotík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 45.67 4.00
155 Fojt, Jakob, Sládek, Horák Fojt, Jakob, Sládek, Horák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 174 Zedník, Bartoň, Beran, Kika Zedník, Bartoň, Beran, Kika Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 44.98 6.00
2 46 Trnka, Novák, Konvalina, Rosenberger Trnka, Novák, Konvalina, Rosenberger TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 45.94 3.00
3 89 Bureš, Mrha, Kořének, Hemerka Bureš, Mrha, Kořének, Hemerka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 46.20 2.00
4 135 Gerla, Sedlář, Markivsky, Pavlíček Gerla, Sedlář, Markivsky, Pavlíček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 46.29 1.00
2 Červášek, Landa, Lukáš, Marko Červášek, Landa, Lukáš, Marko A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
62 Jurkevič, Talaš, Karol, Fábry Jurkevič, Talaš, Karol, Fábry SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Jarušek, Hudeček, Mezera, Ullman Jarušek, Hudeček, Mezera, Ullman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 43.55 11.00
2 30 Gregor, Severa, Brát, Vinduška Gregor, Severa, Brát, Vinduška TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 43.95 9.00
3 107 Černý, Papoušek, Princ, Štancl Černý, Papoušek, Princ, Štancl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 44.39 8.00
4 131 Dočkal, Sychra, Vajda, Maňásek Dočkal, Sychra, Vajda, Maňásek TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 44.59 7.00
5 174 Zedník, Bartoň, Beran, Kika Zedník, Bartoň, Beran, Kika Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 44.98 6.00
6 61 Jisl, Hrdlička, Halbich, Nýč Jisl, Hrdlička, Halbich, Nýč SK JeseniovaSK Jeseniova 5 45.07 5.00
7 80 Hroch, Pácal, Červinka, Kotík Hroch, Pácal, Červinka, Kotík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 45.67 4.00
8 46 Trnka, Novák, Konvalina, Rosenberger Trnka, Novák, Konvalina, Rosenberger TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 45.94 3.00
9 89 Bureš, Mrha, Kořének, Hemerka Bureš, Mrha, Kořének, Hemerka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 46.20 2.00
10 135 Gerla, Sedlář, Markivsky, Pavlíček Gerla, Sedlář, Markivsky, Pavlíček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 46.29 1.00
155 Fojt, Jakob, Sládek, Horák Fojt, Jakob, Sládek, Horák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNF
2 Červášek, Landa, Lukáš, Marko Červášek, Landa, Lukáš, Marko A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
62 Jurkevič, Talaš, Karol, Fábry Jurkevič, Talaš, Karol, Fábry SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNF

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváčová, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Hlaváčová, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 47.89 11.00
2 216 Rappová, Štanclová, Kadavá, Latislavová Rappová, Štanclová, Kadavá, Latislavová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 48.39 9.00
3 Krchová, Petrová, Fialová, Dokulilová Krchová, Petrová, Fialová, Dokulilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 48.91 8.00
4 316 Petrušová, Sýkorová, Bárková, Burianová Petrušová, Sýkorová, Bárková, Burianová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 49.48 7.00
5 234 Havlová, Alexová, Hůlová, Zahrádková Havlová, Alexová, Hůlová, Zahrádková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.94 6.00
6 388 Maňasová, Sklenářová, Joannidu, Oborná Maňasová, Sklenářová, Joannidu, Oborná SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.60 5.00
7 269 Schwarzová, Tesařová, Novotná, Kudělová Schwarzová, Tesařová, Novotná, Kudělová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.85 3.00
8 Fusková, Jurčeková, Ondrigová, Kuchmister Fusková, Jurčeková, Ondrigová, Kuchmister AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 51.53 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 284 Kaňáková, Kočárková, Měšťanová, Skočdopolová Kaňáková, Kočárková, Měšťanová, Skočdopolová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 50.72 4.00
2 Richterová, Dušková, Dusilová, Přichystalová Richterová, Dušková, Dusilová, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 52.51
3 387 Lamlová, Horčičková, Bužgová, Kočvarová Lamlová, Horčičková, Bužgová, Kočvarová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 52.55
4 255 Černá, Malátová, Čori, Baliamisová Černá, Malátová, Čori, Baliamisová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.12
5 240 Kučerová, Fikesová, Heráková, Bodnarová Kučerová, Fikesová, Heráková, Bodnarová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 54.29
6 332 Halíková, Buršíková, Škrabalová, Braunerová Halíková, Buršíková, Škrabalová, Braunerová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 54.83
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 3.10.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 358 Jeličová, Zdražilová, Vantuchová, Fistrová Jeličová, Zdražilová, Vantuchová, Fistrová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 51.47 2.00
2 370 Vajdová, Hlaváčová, Matějková, Kaspříková Vajdová, Hlaváčová, Matějková, Kaspříková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 52.88
3 306 Eichackerová, Hašková, Lobovská, Kosťová Eichackerová, Hašková, Lobovská, Kosťová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 53.23
295 Zaddem, Cachová, Hobzová, Götzová Zaddem, Cachová, Hobzová, Götzová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváčová, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Hlaváčová, Jakabová, Dembowski, Elfmarková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 47.89 11.00
2 216 Rappová, Štanclová, Kadavá, Latislavová Rappová, Štanclová, Kadavá, Latislavová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 48.39 9.00
3 Krchová, Petrová, Fialová, Dokulilová Krchová, Petrová, Fialová, Dokulilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 48.91 8.00
4 316 Petrušová, Sýkorová, Bárková, Burianová Petrušová, Sýkorová, Bárková, Burianová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 49.48 7.00
5 234 Havlová, Alexová, Hůlová, Zahrádková Havlová, Alexová, Hůlová, Zahrádková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 49.94 6.00
6 388 Maňasová, Sklenářová, Joannidu, Oborná Maňasová, Sklenářová, Joannidu, Oborná SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 50.60 5.00
7 284 Kaňáková, Kočárková, Měšťanová, Skočdopolová Kaňáková, Kočárková, Měšťanová, Skočdopolová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 50.72 4.00
8 269 Schwarzová, Tesařová, Novotná, Kudělová Schwarzová, Tesařová, Novotná, Kudělová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 50.85 3.00
9 358 Jeličová, Zdražilová, Vantuchová, Fistrová Jeličová, Zdražilová, Vantuchová, Fistrová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 51.47 2.00
10 Fusková, Jurčeková, Ondrigová, Kuchmister Fusková, Jurčeková, Ondrigová, Kuchmister AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 51.53 1.00
11 Richterová, Dušková, Dusilová, Přichystalová Richterová, Dušková, Dusilová, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 52.51
12 387 Lamlová, Horčičková, Bužgová, Kočvarová Lamlová, Horčičková, Bužgová, Kočvarová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 52.55
13 370 Vajdová, Hlaváčová, Matějková, Kaspříková Vajdová, Hlaváčová, Matějková, Kaspříková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 52.88
14 255 Černá, Malátová, Čori, Baliamisová Černá, Malátová, Čori, Baliamisová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.12
15 306 Eichackerová, Hašková, Lobovská, Kosťová Eichackerová, Hašková, Lobovská, Kosťová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 53.23
16 240 Kučerová, Fikesová, Heráková, Bodnarová Kučerová, Fikesová, Heráková, Bodnarová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 54.29
17 332 Halíková, Buršíková, Škrabalová, Braunerová Halíková, Buršíková, Škrabalová, Braunerová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 54.83
295 Zaddem, Cachová, Hobzová, Götzová Zaddem, Cachová, Hobzová, Götzová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DQ

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 17:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Jakob, Künstler, Sládek, Hroch Jakob, Künstler, Sládek, Hroch Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:27.97 11.00
2 7 Hřích, Jarušek, Mezera, Hudeček Hřích, Jarušek, Mezera, Hudeček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:28.81 9.00
3 127 Bachan, Budík, Maňásek, Habarta Bachan, Budík, Maňásek, Habarta TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:30.64 8.00
4 96 Krejčí, Vebr, Novák, Šantavý Krejčí, Vebr, Novák, Šantavý TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:31.51 7.00
5 55 Halbich, Hrdlička, Fábry, Dvořák Halbich, Hrdlička, Fábry, Dvořák SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:32.58 6.00
6 34 Kratochvíl, Pavlík, Svoboda, Vávra Kratochvíl, Pavlík, Svoboda, Vávra TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 3:33.64 5.00
7 118 Zajíček, Dlouhý, Papoušek, Pitoňák Zajíček, Dlouhý, Papoušek, Pitoňák TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:37.31 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 17:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Kika, Beran, Přidal, Háp Kika, Beran, Přidal, Háp Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:37.12 4.00
2 27 Čudlý, Novák, Petržálek, Severa Čudlý, Novák, Petržálek, Severa TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:42.57 2.00
3 154 Coufal, Haluzík, Janák, Zahradník Coufal, Haluzík, Janák, Zahradník Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:42.96 1.00
4 1 Alexa, Dražan, Landa, Všetula Alexa, Dražan, Landa, Všetula A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:47.38
5 95 Krejčí, Vacek, Hroch, Kotík Krejčí, Vacek, Hroch, Kotík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:51.85
6 142 Matula, Holub, Hejčl, Pluhař Matula, Holub, Hejčl, Pluhař TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 3:59.53
7 33 Konvalina, Málek, Nedvěd, Hála Konvalina, Málek, Nedvěd, Hála TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 4:06.91
Pavlíček, Markivsky, Sedlář, Vajda Pavlíček, Markivsky, Sedlář, Vajda TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DQ
Poznámky:
OTROK B DQ dle TP 24.6.1 (170.6a)
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Jakob, Künstler, Sládek, Hroch Jakob, Künstler, Sládek, Hroch Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:27.97 11.00
2 7 Hřích, Jarušek, Mezera, Hudeček Hřích, Jarušek, Mezera, Hudeček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 3:28.81 9.00
3 127 Bachan, Budík, Maňásek, Habarta Bachan, Budík, Maňásek, Habarta TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:30.64 8.00
4 96 Krejčí, Vebr, Novák, Šantavý Krejčí, Vebr, Novák, Šantavý TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:31.51 7.00
5 55 Halbich, Hrdlička, Fábry, Dvořák Halbich, Hrdlička, Fábry, Dvořák SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:32.58 6.00
6 34 Kratochvíl, Pavlík, Svoboda, Vávra Kratochvíl, Pavlík, Svoboda, Vávra TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 3:33.64 5.00
7 163 Kika, Beran, Přidal, Háp Kika, Beran, Přidal, Háp Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:37.12 4.00
8 118 Zajíček, Dlouhý, Papoušek, Pitoňák Zajíček, Dlouhý, Papoušek, Pitoňák TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:37.31 3.00
9 27 Čudlý, Novák, Petržálek, Severa Čudlý, Novák, Petržálek, Severa TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:42.57 2.00
10 154 Coufal, Haluzík, Janák, Zahradník Coufal, Haluzík, Janák, Zahradník Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:42.96 1.00
11 1 Alexa, Dražan, Landa, Všetula Alexa, Dražan, Landa, Všetula A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:47.38
12 95 Krejčí, Vacek, Hroch, Kotík Krejčí, Vacek, Hroch, Kotík TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:51.85
13 142 Matula, Holub, Hejčl, Pluhař Matula, Holub, Hejčl, Pluhař TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 3:59.53
14 33 Konvalina, Málek, Nedvěd, Hála Konvalina, Málek, Nedvěd, Hála TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 4:06.91
Pavlíček, Markivsky, Sedlář, Vajda Pavlíček, Markivsky, Sedlář, Vajda TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DQ

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 3.10.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 244 Somrová, Zahrádková, Havlová, Hůlová Somrová, Zahrádková, Havlová, Hůlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:01.61 11.00
2 366 Schneeberger, Válková, Fistrová, Vantuchová Schneeberger, Válková, Fistrová, Vantuchová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 4:02.35 9.00
3 287 Měšťanová, Kočárková, Jakabová, Hlaváčová Měšťanová, Kočárková, Jakabová, Hlaváčová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 4:04.67 8.00
4 334 Hlaváčová, Zouharová, Hendrychová, Kuchmister Hlaváčová, Zouharová, Hendrychová, Kuchmister AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 4:06.13 7.00
5 312 Kosťová, Fialová, Schwarczová, Matoušková Kosťová, Fialová, Schwarczová, Matoušková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:06.34 6.00
6 270 Švarcová, Baliamisová, Vojtěchovská, Vaňková Švarcová, Baliamisová, Vojtěchovská, Vaňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:07.08 5.00
7 378 Borová, Joannidu, Suchánková, Klečková Borová, Joannidu, Suchánková, Klečková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:13.50 3.00
8 Richterová, Kovářová, Dušková, Přichystalová Richterová, Kovářová, Dušková, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 4:32.09
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 3.10.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 240 Kučerová, Bodnarová, Lapáčková, Vávrová Kučerová, Bodnarová, Lapáčková, Vávrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:10.41 4.00
2 Fusková, Fusková, Jurčeková, Buršíková Fusková, Fusková, Jurčeková, Buršíková AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 4:18.73 2.00
3 367 Sikorová, Jeličová, Matějková, Vajdová Sikorová, Jeličová, Matějková, Vajdová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 4:21.61 1.00
4 265 Muzikářová, Kudělová, Černá, Malátová Muzikářová, Kudělová, Černá, Malátová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:22.67
5 301 Bárková, Lukešová, Pučelíková, Formanová Bárková, Lukešová, Pučelíková, Formanová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:24.16
6 387 Lamlová, Bužgová, Tobolová, Horčičková Lamlová, Bužgová, Tobolová, Horčičková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:25.86
7 284 Kaňáková, Elefantová, Štrosová, Jelínková Kaňáková, Elefantová, Štrosová, Jelínková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:36.89
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 3.10.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváčová, Kaspříková, Bienieková, Válková Hlaváčová, Kaspříková, Bienieková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 4:33.39
2 251 Bábíčková, Grecmanová, Jagschová, Ptáčková Bábíčková, Grecmanová, Jagschová, Ptáčková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:40.48
384 Klásková, Adámková, Valenčinová, Jančarová Klásková, Adámková, Valenčinová, Jančarová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 244 Somrová, Zahrádková, Havlová, Hůlová Somrová, Zahrádková, Havlová, Hůlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:01.61 11.00
2 366 Schneeberger, Válková, Fistrová, Vantuchová Schneeberger, Válková, Fistrová, Vantuchová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 4:02.35 9.00
3 287 Měšťanová, Kočárková, Jakabová, Hlaváčová Měšťanová, Kočárková, Jakabová, Hlaváčová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 4:04.67 8.00
4 334 Hlaváčová, Zouharová, Hendrychová, Kuchmister Hlaváčová, Zouharová, Hendrychová, Kuchmister AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 4:06.13 7.00
5 312 Kosťová, Fialová, Schwarczová, Matoušková Kosťová, Fialová, Schwarczová, Matoušková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 4:06.34 6.00
6 270 Švarcová, Baliamisová, Vojtěchovská, Vaňková Švarcová, Baliamisová, Vojtěchovská, Vaňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:07.08 5.00
7 240 Kučerová, Bodnarová, Lapáčková, Vávrová Kučerová, Bodnarová, Lapáčková, Vávrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:10.41 4.00
8 378 Borová, Joannidu, Suchánková, Klečková Borová, Joannidu, Suchánková, Klečková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:13.50 3.00
9 Fusková, Fusková, Jurčeková, Buršíková Fusková, Fusková, Jurčeková, Buršíková AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 4:18.73 2.00
10 367 Sikorová, Jeličová, Matějková, Vajdová Sikorová, Jeličová, Matějková, Vajdová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 4:21.61 1.00
11 265 Muzikářová, Kudělová, Černá, Malátová Muzikářová, Kudělová, Černá, Malátová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:22.67
12 301 Bárková, Lukešová, Pučelíková, Formanová Bárková, Lukešová, Pučelíková, Formanová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:24.16
13 387 Lamlová, Bužgová, Tobolová, Horčičková Lamlová, Bužgová, Tobolová, Horčičková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 4:25.86
14 Richterová, Kovářová, Dušková, Přichystalová Richterová, Kovářová, Dušková, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 4:32.09
15 Hlaváčová, Kaspříková, Bienieková, Válková Hlaváčová, Kaspříková, Bienieková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 4:33.39
16 284 Kaňáková, Elefantová, Štrosová, Jelínková Kaňáková, Elefantová, Štrosová, Jelínková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:36.89
17 251 Bábíčková, Grecmanová, Jagschová, Ptáčková Bábíčková, Grecmanová, Jagschová, Ptáčková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:40.48
384 Klásková, Adámková, Valenčinová, Jančarová Klásková, Adámková, Valenčinová, Jančarová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF

skok vysoký - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.561.641.721.781.821.851.881.911.941.972.00 Body
1 172 Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 16 1.97 -----ooxoooxxx 11.00
2 27 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 11 PB 1.94 -ooooooxooxxx 9.00
3 157 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 14 1.88 ---xooooxxx 8.00
4 165 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 10 PB 1.85 --ooxooxxx 7.00
5 62 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 15 1.82 -o-ooxxx 6.00
6= 51 František BuchaFrantišek Bucha
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13 1.82 -xooooxxx 4.50
6= 135 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 5 PB 1.82 -ooxooxxx 4.50
8 70 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 9 PB 1.82 -ooxxooxxx 3.00
9 96 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 PB 1.82 -oooxxoxxx 2.00
10 168 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 PB 1.82 --xoxxoxxoxxx 1.00
11 108 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 12 1.78 --xxoxoxxx
12 60 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 PB 1.72 oooxxx
13 28 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 SB 1.72 -oxxoxxx
14 99 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 1.64 oxoxxx
15 68 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 3 1.64 xxoxoxxx
16 95 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 1.56 oxxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 3.10.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.531.561.591.621.641.661.70 Body
1 230 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 20 PB 1.66 ----oooooxxx 11.00
2 398 Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 PB 1.64 o-oooxoooxxx 9.00
3 305 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 17 PB 1.59 --o-ooxxx 8.00
4 342 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 13 PB 1.59 ooxooxooxxx 7.00
5 290 Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 18 PB 1.59 -xoxoxoxxooxxx 6.00
6 368 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 15 PB 1.56 oooooxxx 5.00
7 302 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 16 PB 1.56 -ooxoxoxxx 4.00
8 269 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 PB 1.53 ooooxxx 3.00
9 291 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 11 PB 1.50 -ooxxx 2.00
10 323 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 PB 1.50 oxooxxx 1.00
11= 317 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 PB 1.50 -oxoxxx
11= 384 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 12 PB 1.50 ooxoxxx
13= 218 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 PB 1.45 ooxxx
13= 390 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 PB 1.45 ooxxx
13= 265 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 1.45 ooxxx
16= 209 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 3 PB 1.40 oxxx
16= 277 Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 5 PB 1.40 oxxx
357 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 7 NM -----
304 Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 NM ----xxx
260 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 19 NM xxx
Celkem 20 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.602.803.003.203.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.60 Body
1 168 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 15 4.50 ------xo-o-oxoxxoxxoxooxxx 11.00
2 114 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 4.40 -----------oxoooxxx 9.00
3 71 Jan TürkJan Türk
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13 PB 4.30 ------xo-ooxoxxooxoxxx 8.00
4 116 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 4.30 -----------xooxxoxxx 7.00
5 162 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 11 PB 4.00 -----ooxoxxoxooxxx 6.00
6 47 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 PB 3.70 --oooxoooxxx 5.00
7 99 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 8 PB 3.60 -ooooooxxx 4.00
8 112 Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 PB 3.50 -oooxoxoxxx 3.00
9 14 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.20 -oooxxx 2.00
10 107 Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 9 3.20 --xooxxx 1.00
11 5 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 PB 3.20 xooxoxxoxxx
12 95 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 3.00 -xooxxx
13 89 Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 2.80 xoxoxxx
14 31 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 PB 2.60 xxoxxx
165 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4 NM ----xxx
174 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 12 NM -xxx
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 3.10.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.602.702.802.903.003.103.203.303.40 Body
1 383 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 17 3.40 ------xxo-xxo-xxo 11.00
2 295 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 16 3.30 ----o-o-oxoxxx 9.00
3 331 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 15 3.20 ---xoooxooxoxxx 8.00
4 358 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 12 PB 3.10 ---oooooxxx 7.00
5 277 Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 14 3.00 -oo-oxoxxoxxx 6.00
6 342 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 11 2.90 ooooooxxx 5.00
7 391 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 13 2.90 --oxoxooxxx 4.00
8 344 Denisa PeričováDenisa Peričová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 8 2.80 oooooxxx 3.00
9 293 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 2.80 -ooxooxxx 2.00
10 264 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 2.70 xoxxoooxxx 1.00
11 254 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 2.70 ooxoxxoxxx
12 269 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 2.60 ooxoxxx
13= 374 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 2.40 ooxxx
13= 289 Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 5 2.40 ooxxx
15 364 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 2.20 oxxx
16 389 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 2.20 xoxxx
17 202 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4 2.20 xxoxxx
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 183 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 17 7.53 +4.9 m/s 7.35 +2.0 m/s 7.03  +2.76.94  +2.27.53  +4.97.537.35  +2.07.50  +3.77.08  +4.3 11.00
2 113 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 7.19 +5.8 m/s 6.90  +2.77.04  +3.8-7.047.19  +5.8-- 9.00
3 109 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 6.85 +4.1 m/s 6.53  +2.34.28  +2.1 +4.56.536.74  +4.76.85  +4.1 +2.9 8.00
4 105 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 6.78 +2.9 m/s 6.41  +2.16.27  +3.06.21  +4.96.416.23  +2.2 +2.86.78  +2.9 7.00
5 146 Petr SedlářPetr Sedlář
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 15 6.58 +1.8 m/s 6.35  +2.06.52  +5.66.58  +1.86.586.41  +2.46.53  +1.2 +3.2 6.00
6 187 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13 6.54 +4.5 m/s 6.31 +2.0 m/s 6.20  +3.36.30  +3.36.31  +2.06.316.51  +5.06.36  +2.26.54  +4.5 5.00
7 153 Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 11 6.39 +3.1 m/s 5.96 +1.4 m/s 6.23  +5.06.39  +3.16.26  +3.76.395.96  +1.46.02  +4.16.18  +2.5 4.00
8 70 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 8 6.31 +3.2 m/s 6.07  +2.86.05  +3.16.31  +3.26.316.27  +3.2-- 3.00
9 34 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 6.27 +3.3 m/s 6.27  +3.36.07  +4.36.12  +3.66.270.00.00.0 2.00
10 168 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 9 6.27 +0.7 m/s  +2.3 +3.96.27  +0.76.270.00.00.0 1.00
11 66 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 6.12 +3.8 m/s 6.08  +3.56.03  +3.96.12  +3.86.120.00.00.0
12 93 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 6.07 +3.3 m/s  +2.15.74  +3.26.07  +3.36.070.00.00.0
13 52 Matěj DvořákMatěj Dvořák
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5 6.00 +4.5 m/s 5.53 +1.4 m/s 6.00  +4.55.53  +1.4 +0.66.000.00.00.0
14 28 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 5.98 +2.4 m/s 5.98  +2.45.30  +4.05.84  +4.05.980.00.00.0
15 2 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 5.75 +1.9 m/s 5.75  +1.95.26  +2.65.65  +1.95.750.00.00.0
16 12 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 5.53 +3.1 m/s 4.85  +2.25.53  +3.15.06  +3.85.530.00.00.0
17 62 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 5.52 +2.6 m/s 5.52  +2.65.45  +2.3-5.520.00.00.0
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 3.10.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 249 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 20 5.81 +4.7 m/s 5.77 +1.9 m/s  +1.15.81  +4.74.03  +4.55.815.66  +2.2x5.77  +1.9 11.00
2 345 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 19 5.78 +2.4 m/s 5.37  +2.45.73  +5.95.78  +2.45.785.67  +3.55.78  +2.2 +3.8 9.00
3 208 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 5.57 +4.4 m/s 5.42 +1.6 m/s  +3.05.48  +3.2x5.485.42  +1.65.57  +4.4x 8.00
4 286 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 15 5.55 +3.5 m/s 5.46 +1.1 m/s 5.55  +3.55.39  +4.25.32  +2.35.555.46  +1.1x5.54  +5.2 7.00
5 392 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 18 5.47 +2.2 m/s 5.44 +0.5 m/s  +2.95.44  +0.55.47  +2.25.475.43  +2.53.94  +2.0 +1.9 6.00
6 266 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 17 5.40 +1.8 m/s 5.33  +0.65.40  +1.85.11  +4.05.405.00  +2.74.28  +3.5 +3.9 5.00
7 357 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 13 5.39 +5.1 m/s 5.26 +1.0 m/s 5.26  +1.05.25  +3.05.39  +5.15.395.34  +2.2 +1.55.30  +4.0 4.00
8 210 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5 5.26 +2.9 m/s 4.90 +0.1 m/s 5.26  +2.94.99  +3.34.90  +0.15.26xx5.24  +3.8 3.00
9 344 Denisa PeričováDenisa Peričová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 14 5.18 +6.4 m/s 5.10  +3.3 +2.35.18  +6.45.180.00.00.0 2.00
10 271 Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3 5.16 +2.6 m/s 5.13  +2.45.16  +2.6x5.160.00.00.0 1.00
11 317 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 5.16 +1.2 m/s  +1.74.95  +1.35.16  +1.25.160.00.00.0
12 240 Daniela KučerováDaniela Kučerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12 5.11 +2.2 m/s 5.11  +2.2 +5.04.91  +2.95.110.00.00.0
13 235 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 5.06 +2.9 m/s 5.06  +2.9 +5.04.88  +2.85.060.00.00.0
14 211 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 9 5.04 +2.3 m/s  +2.44.87  +2.75.04  +2.35.040.00.00.0
15 331 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 6 5.00 +2.3 m/s 4.96 +2.0 m/s 4.65  +1.94.96  +2.05.00  +2.35.000.00.00.0
16 265 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 4.91 +1.3 m/s 4.67  +3.34.81  +2.14.91  +1.34.910.00.00.0
17 255 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 4.88 +2.4 m/s 4.85 +1.7 m/s 4.85  +1.74.55  +2.44.88  +2.44.880.00.00.0
365 Zina PindorováZina Pindorová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10 DNS --0.00.00.00.00.0
260 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 11 NM  +2.9x0.00.00.00.00.0
343 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 7 NM  +1.3x +3.70.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 146 Petr SedlářPetr Sedlář
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 15 14.23 +3.1 m/s 13.60 +1.3 m/s 13.60  +1.313.80  +2.612.57  +3.013.8013.85  +2.514.07  +2.614.23  +3.1 11.00
2 129 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 14 13.72 +2.7 m/s 13.33 +2.0 m/s 13.66  +2.2 +2.3x13.6613.72  +2.713.33  +2.013.64  +2.6 9.00
3 28 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 13 13.33 +4.0 m/s 13.28 +1.6 m/s 12.72  +2.513.04  +2.413.33  +4.013.3313.13  +3.913.28  +1.612.99 8.00
4 51 František BuchaFrantišek Bucha
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 9 PB 13.28 +1.4 m/s 12.88  +4.412.59  +2.612.71  +1.812.8813.13  +5.413.08  +4.913.28  +1.4 7.00
5 66 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 12.85 +3.8 m/s 12.85 +1.7 m/s 12.85  +3.812.85  +1.7 +5.212.85--12.54  +1.5 6.00
6 114 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 12.77 +4.1 m/s 12.77  +4.112.74  +4.312.70  +3.812.77--- 5.00
7 70 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 8 12.69 +4.5 m/s 12.57 -0.2 m/s 11.53  +5.212.69  +4.512.57  -0.212.6912.17  +5.812.15  +1.312.40  +1.9 4.00
8 131 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 12.66 +3.0 m/s 12.66  +3.012.29  +2.612.49  +3.312.6612.56  +3.412.54  +3.8 +1.8 3.00
9 116 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 PB 12.63 +1.9 m/s 12.19  +1.312.39  +1.412.63  +1.912.630.00.00.0 2.00
10 165 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 12.61 +2.5 m/s 11.27 +0.3 m/s 12.08  +2.412.61  +2.511.27  +0.312.610.00.00.0 1.00
11 187 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 PB 12.50 +1.8 m/s 12.38  +1.912.26  +3.512.50  +1.812.500.00.00.0
12 46 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 12.39 +5.0 m/s 12.36  +5.912.39  +5.012.14  +3.212.390.00.00.0
13 140 Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1 12.14 +2.3 m/s x12.14  +2.311.88  +2.312.140.00.00.0
14 98 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 11.71 +3.7 m/s x11.71  +3.7 +1.211.710.00.00.0
15 36 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 11.58 +2.9 m/s  +2.411.58  +2.911.51  +2.311.580.00.00.0
Celkem 15 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 3.10.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 249 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 15 12.22 +0.8 m/s  +2.112.11  +1.712.04  +4.412.1112.02  +2.512.00  +1.712.22  +0.8 11.00
2 338 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 13 12.21 +3.3 m/s 11.71  +3.412.18  +2.912.21  +3.312.2111.87  +2.6 +0.9 +0.7 9.00
3 392 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14 12.17 +3.4 m/s 11.61 +1.9 m/s 11.68  +2.411.58  +1.812.17  +3.412.1711.61  +1.911.71  +2.811.47  +1.4 8.00
4 345 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 12 12.06 +2.4 m/s 11.51  +2.511.64  +2.711.53  +2.111.6411.66  +2.612.06  +2.411.87  +3.2 7.00
5 266 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 11.21 +4.9 m/s 10.67  +2.8 +2.910.99  +3.010.99x11.21  +4.9- 6.00
6 344 Denisa PeričováDenisa Peričová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 10 11.16 +1.8 m/s 10.76  +3.610.73  +1.910.79  +5.410.7910.47  +2.011.01  +2.311.16  +1.8 5.00
7 235 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 PB 11.14 +1.7 m/s 10.41  +3.310.81  +0.510.88  +2.110.8810.89  +2.510.87  +2.711.14  +1.7 4.00
8 357 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 8 10.88 +3.0 m/s 10.64 +1.6 m/s 10.50  +0.810.31  -0.210.78  +4.010.7810.47  +3.010.88  +3.010.64  +1.6 3.00
9 230 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 10.45 +2.6 m/s 10.10 +2.0 m/s 10.45  +2.610.40  +2.310.10  +2.010.450.00.00.0 2.00
10 364 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 10.34 +2.5 m/s  +3.310.05  +2.410.34  +2.510.340.00.00.0 1.00
11 317 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 7 10.27 +2.7 m/s 10.25 +2.0 m/s 10.25  +2.010.02  +1.510.27  +2.710.270.00.00.0
12 207 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 10.26 +2.8 m/s 09.87 +1.3 m/s 10.26  +2.809.87  +1.3x10.260.00.00.0
13 331 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 6 10.14 +4.1 m/s 10.07 +1.2 m/s 10.14  +4.110.05  +1.110.07  +1.210.140.00.00.0
14 281 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3 10.10 +3.5 m/s 09.85 +1.8 m/s 09.77  +1.609.85  +1.810.10  +3.510.100.00.00.0
15 295 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2 09.85 +6.3 m/s x +1.809.85  +6.309.850.00.00.0
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 3.10.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 379 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 20 16.99 15.9516.99x16.99xxx 11.00
2 220 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 19 12.84 12.8412.4312.2812.84--- 9.00
3 290 Jessica NechanickáJessica Nechanická
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 17 12.28 12.0312.28x12.2811.9012.0111.71 8.00
4 261 Simona KubouškováSimona Kuboušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 PB 12.26 11.8510.7412.0012.0012.2612.21x 7.00
5 276 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 12 12.19 xx11.6311.6311.7112.19x 6.00
6 254 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 9 SB 12.11 11.4310.3912.1112.11x11.1410.81 5.00
7 231 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16 11.96 11.6911.76x11.76x11.9611.68 4.00
8 291 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 13 11.87 11.1411.2311.8711.8711.5911.3711.63 3.00
9 346 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 15 11.28 x11.2811.2511.280.00.00.0 2.00
10 320 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 8 11.21 11.2111.0909.7511.210.00.00.0 1.00
11 264 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 11.01 09.8611.0110.5511.010.00.00.0
12 310 Denisa HruškováDenisa Hrušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 14 10.73 x10.6710.7310.730.00.00.0
13 324 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 10.50 10.5010.44-10.500.00.00.0
14 340 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 2 10.47 10.4710.3709.9010.470.00.00.0
15 377 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10 10.36 x09.9110.3610.360.00.00.0
16 393 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 10.32 10.3208.9809.8610.320.00.00.0
17 239 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 10.09 10.0909.3009.3910.090.00.00.0
18 341 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 5 10.05 09.7909.7710.0510.050.00.00.0
19 237 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 09.85 09.8509.7709.3609.850.00.00.0
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 147 Jan SvozilJan Svozil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 17 16.53 15.8516.1516.3816.38x16.1816.53 11.00
2 178 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 16 15.96 xx12.9012.9015.9615.0314.75 9.00
3 166 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 15 14.90 14.5114.1513.7514.5114.9014.6114.51 8.00
4 54 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 14 14.78 14.2914.7214.6614.7214.7814.5914.04 7.00
5 90 Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 12 PB 14.37 12.6213.5613.1113.5614.0414.37x 6.00
6 13 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 13 13.99 x13.20x13.20x13.9912.87 5.00
7 139 Marek JanásMarek Janás
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10 PB 13.19 12.8312.1113.1913.1912.38-x 4.00
8 102 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 12.82 x11.9912.3012.30x12.8212.45 3.00
9 176 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 9 11.94 11.9111.6411.9411.940.00.00.0 2.00
10 185 David ProskeDavid Proske
SSK V