Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

trojskok - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 146 Petr SedlářPetr Sedlář
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 15 14.23 +3.1 m/s 13.60 +1.3 m/s 13.60  +1.313.80  +2.612.57  +3.013.8013.85  +2.514.07  +2.614.23  +3.1 11.00
2 129 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 14 13.72 +2.7 m/s 13.33 +2.0 m/s 13.66  +2.2 +2.3x13.6613.72  +2.713.33  +2.013.64  +2.6 9.00
3 28 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 13 13.33 +4.0 m/s 13.28 +1.6 m/s 12.72  +2.513.04  +2.413.33  +4.013.3313.13  +3.913.28  +1.612.99 8.00
4 51 František BuchaFrantišek Bucha
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 9 PB 13.28 +1.4 m/s 12.88  +4.412.59  +2.612.71  +1.812.8813.13  +5.413.08  +4.913.28  +1.4 7.00
5 66 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 12 12.85 +3.8 m/s 12.85 +1.7 m/s 12.85  +3.812.85  +1.7 +5.212.85--12.54  +1.5 6.00
6 114 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11 12.77 +4.1 m/s 12.77  +4.112.74  +4.312.70  +3.812.77--- 5.00
7 70 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 8 12.69 +4.5 m/s 12.57 -0.2 m/s 11.53  +5.212.69  +4.512.57  -0.212.6912.17  +5.812.15  +1.312.40  +1.9 4.00
8 131 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 12.66 +3.0 m/s 12.66  +3.012.29  +2.612.49  +3.312.6612.56  +3.412.54  +3.8 +1.8 3.00
9 116 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 PB 12.63 +1.9 m/s 12.19  +1.312.39  +1.412.63  +1.912.630.00.00.0 2.00
10 165 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 12.61 +2.5 m/s 11.27 +0.3 m/s 12.08  +2.412.61  +2.511.27  +0.312.610.00.00.0 1.00
11 187 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 PB 12.50 +1.8 m/s 12.38  +1.912.26  +3.512.50  +1.812.500.00.00.0
12 46 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 10 12.39 +5.0 m/s 12.36  +5.912.39  +5.012.14  +3.212.390.00.00.0
13 140 Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1 12.14 +2.3 m/s x12.14  +2.311.88  +2.312.140.00.00.0
14 98 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3 11.71 +3.7 m/s x11.71  +3.7 +1.211.710.00.00.0
15 36 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 11.58 +2.9 m/s  +2.411.58  +2.911.51  +2.311.580.00.00.0
Celkem 15 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 3.10.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 249 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 15 12.22 +0.8 m/s  +2.112.11  +1.712.04  +4.412.1112.02  +2.512.00  +1.712.22  +0.8 11.00
2 338 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 13 12.21 +3.3 m/s 11.71  +3.412.18  +2.912.21  +3.312.2111.87  +2.6 +0.9 +0.7 9.00
3 392 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14 12.17 +3.4 m/s 11.61 +1.9 m/s 11.68  +2.411.58  +1.812.17  +3.412.1711.61  +1.911.71  +2.811.47  +1.4 8.00
4 345 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 12 12.06 +2.4 m/s 11.51  +2.511.64  +2.711.53  +2.111.6411.66  +2.612.06  +2.411.87  +3.2 7.00
5 266 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 11.21 +4.9 m/s 10.67  +2.8 +2.910.99  +3.010.99x11.21  +4.9- 6.00
6 344 Denisa PeričováDenisa Peričová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 10 11.16 +1.8 m/s 10.76  +3.610.73  +1.910.79  +5.410.7910.47  +2.011.01  +2.311.16  +1.8 5.00
7 235 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 PB 11.14 +1.7 m/s 10.41  +3.310.81  +0.510.88  +2.110.8810.89  +2.510.87  +2.711.14  +1.7 4.00
8 357 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 8 10.88 +3.0 m/s 10.64 +1.6 m/s 10.50  +0.810.31  -0.210.78  +4.010.7810.47  +3.010.88  +3.010.64  +1.6 3.00
9 230 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 10.45 +2.6 m/s 10.10 +2.0 m/s 10.45  +2.610.40  +2.310.10  +2.010.450.00.00.0 2.00
10 364 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 10.34 +2.5 m/s  +3.310.05  +2.410.34  +2.510.340.00.00.0 1.00
11 317 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 7 10.27 +2.7 m/s 10.25 +2.0 m/s 10.25  +2.010.02  +1.510.27  +2.710.270.00.00.0
12 207 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 10.26 +2.8 m/s 09.87 +1.3 m/s 10.26  +2.809.87  +1.3x10.260.00.00.0
13 331 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 6 10.14 +4.1 m/s 10.07 +1.2 m/s 10.14  +4.110.05  +1.110.07  +1.210.140.00.00.0
14 281 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3 10.10 +3.5 m/s 09.85 +1.8 m/s 09.77  +1.609.85  +1.810.10  +3.510.100.00.00.0
15 295 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2 09.85 +6.3 m/s x +1.809.85  +6.309.850.00.00.0
Celkem 15 závodníků