Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (3. 10. 2020)

3000 m - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 14:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09:40.51 11.00
2 144 David PluhařDavid Pluhař 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09:53.27 9.00
3 169 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09:54.74 8.00
4 161 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10:06.66 7.00
5 106 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10:35.63 6.00
6 69 Jakub TalašJakub Talaš 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 10:45.64 5.00
7 35 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10:50.22 4.00
8 49 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 13:18.05 3.00
9 63 David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 13:35.22 2.00
10 26 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 14:29.14 1.00
29 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 3.10.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 308 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11:25.73 11.00
2 227 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11:58.08 9.00
3 268 Johana PtáčkováJohana Ptáčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12:00.75 8.00
4 328 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 12:25.44 7.00
5 318 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 PB 12:41.92 6.00
6 399 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 PB 12:45.89 5.00
7 376 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12:53.25 4.00
8 293 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 12:57.29 3.00
9 374 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 14:06.24 2.00
10 389 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 14:15.25 1.00
11 371 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 14:19.07
12 258 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 14:31.43
13 214 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 14:49.55
14 246 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 15:03.90
Celkem 14 závodníků