Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.10.2020 - 11:45) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.25 QA
2 9 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 07.44 QA
3 165 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.47 QB
4 162 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.70 QB
5 81 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.79
6 158 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 07.95
7 151 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.03
8 91 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.10.2020 - 11:45) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.41 QA
2 227 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.48 QA
3 138 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 SB 07.63 QB
4 103 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.74 QB
5 80 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 SB 07.75
6 6 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 07.88
7 231 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.28
35 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF
Poznámky:
Marinov Patrik, 22.3.2005, SLAPR: Úraz PDK - natažený sval ve stehně.
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.10.2020 - 11:45) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 07.33 QA
2 107 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 07.44 QA
3 38 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 07.57 QB
4 83 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 07.69 QB
5 229 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 07.81
6 84 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 07.91
7 92 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 07.97
56 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.25 QA
2 43 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 07.33 QA
3 208 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.41 QA
4 9 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 07.44 QA
4 107 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 07.44 QA
6 165 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.47 QB
7 227 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.48 QA
8 38 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 07.57 QB
9 138 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 SB 07.63 QB
10 83 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 07.69 QB
11 162 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.70 QB
12 103 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.74 QB
13 80 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 SB 07.75
14 81 Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.79
15 229 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 07.81
16 6 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 07.88
17 84 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 07.91
18 158 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 07.95
19 92 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 07.97
20 151 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.03
21 231 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.28
22 91 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.32
35 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF
56 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 4.10.2020 - 13:15) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.27 11.00
2 43 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 07.28 9.00
3 208 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.43 8.00
4 107 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.49 7.00
5 9 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.51 6.00
6 227 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.63 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.10.2020 - 13:15) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.57 4.00
2 38 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.60 3.00
3 83 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.66 2.00
4 138 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.69 1.00
5 103 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 07.75
6 162 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.78
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.10.2020 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 318 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.95 QA
2 362 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.15 QA
3 333 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.20 QB
4 386 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.21 QB
5 286 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 08.34
6 483 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 PB 08.63
7 443 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.10.2020 - 11:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 428 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.85 QA
2 320 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.07 QA
3 263 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.08 QB
4 486 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 PB 08.13 QB
5 487 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.43
6 295 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.47
7 307 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.10.2020 - 11:30) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 341 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 07.88 QA
2 252 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.14 QA
3 330 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.20 QB
4 302 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.39 QB
5 266 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.49
6 354 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.60
7 488 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.83
8 391 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 SB 08.99
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 428 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.85 QA
2 341 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 07.88 QA
3 318 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.95 QA
4 320 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.07 QA
5 263 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.08 QB
6 486 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 PB 08.13 QB
7 252 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.14 QA
8 362 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.15 QA
9 333 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.20 QB
9 330 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.20 QB
11 386 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.21 QB
12 286 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 08.34
13 302 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.39 QB
14 487 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.43
15 295 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.47
16 266 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.49
17 354 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.60
18 483 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 PB 08.63
19 307 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.73
20 488 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 08.83
21 443 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.89
22 391 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 SB 08.99

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 4.10.2020 - 13:00) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 341 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.79 11.00
2 318 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.83 9.00
3 428 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.85 8.00
4 320 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.01 7.00
5 252 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.15 6.00
362 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.10.2020 - 13:00) official Vítr: +2.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 333 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.96 4.00
2 263 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.01 3.00
3 486 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.02 2.00
4 330 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.13 1.00
5 386 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.15
6 302 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.31
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 15:30) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 16.80 11.00
2 43 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 16.99 9.00
3 205 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 17.22 8.00
4 227 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 17.97 3.00
5 136 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 18.13 0.50
35 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 15:30) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 17.70 7.00
2 30 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 17.89 6.00
3 107 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 17.95 4.50
4 153 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.95 4.50
5 131 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 18.22
6 213 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 18.43
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 15:30) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 18.10 2.00
2 55 Kryštof FišeraKryštof Fišera 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 18.13 0.50
3 72 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 18.40
4 27 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 18.55
5 230 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 18.92
6 228 Jan JuráňJan Juráň 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 19.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 16.80 11.00
2 43 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 16.99 9.00
3 205 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 17.22 8.00
4 9 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 17.70 7.00
5 30 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 17.89 6.00
6 107 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 17.95 4.50
6 153 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.95 4.50
8 227 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 17.97 3.00
9 208 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 18.10 2.00
10 136 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 18.13 0.50
10 55 Kryštof FišeraKryštof Fišera 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 18.13 0.50
12 131 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 18.22
13 72 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 18.40
14 213 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 18.43
15 27 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 18.55
16 230 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 18.92
17 228 Jan JuráňJan Juráň 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 19.68
35 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 15:15) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 478 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 18.46 11.00
2 251 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 18.95 9.00
3 318 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.05 8.00
4 252 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.22 7.00
5 428 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 19.44 4.00
6 263 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.51 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 15:15) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 413 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 19.40 5.00
2 486 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 19.70 1.00
3 338 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 19.81
4 351 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.85
5 487 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 20.03
6 302 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 20.41
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 15:15) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 284 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 19.38 6.00
2 361 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 19.52 2.00
3 334 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.27
4 414 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 20.32
5 293 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.52
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 15:15) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 333 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 19.87
2 264 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.92
3 488 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 22.21
4 391 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.54
443 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 478 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 18.46 11.00
2 251 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 18.95 9.00
3 318 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.05 8.00
4 252 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.22 7.00
5 284 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 19.38 6.00
6 413 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 19.40 5.00
7 428 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 19.44 4.00
8 263 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.51 3.00
9 361 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 19.52 2.00
10 486 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 19.70 1.00
11 338 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 19.81
12 351 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.85
13 333 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 19.87
14 487 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 20.03
15 334 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 20.27
16 414 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 20.32
17 302 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 20.41
18 293 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.52
19 264 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 20.92
20 488 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 22.21
21 391 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.54
443 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNF

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 205 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 36.55 11.00
2 43 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 37.45 9.00
3 71 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 37.94 8.00
4 136 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 38.53 7.00
5 21 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 39.59 4.00
35 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 38.72 6.00
2 165 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 39.78 3.00
3 212 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 39.88 2.00
4 69 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 40.07 1.00
5 29 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 40.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 39.54 5.00
2 207 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 SB 40.86
3 89 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 42.32
4 21 David DuroňDavid Duroň 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 42.87
47 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 205 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 36.55 11.00
2 43 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 37.45 9.00
3 71 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 37.94 8.00
4 136 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 38.53 7.00
5 111 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 38.72 6.00
6 83 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 39.54 5.00
7 21 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 39.59 4.00
8 165 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 39.78 3.00
9 212 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 39.88 2.00
10 69 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 40.07 1.00
11 29 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 40.19
12 207 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 SB 40.86
13 89 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 42.32
14 21 David DuroňDavid Duroň 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 42.87
35 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
47 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 318 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.67 11.00
2 413 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 41.26 9.00
3 338 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 41.89 8.00
4 356 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 42.39 7.00
5 263 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 42.89 3.00
6 351 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 42.96 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 42.52 6.00
2 487 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 42.75 5.00
3 331 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 42.80 4.00
4 253 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 43.57 1.00
5 440 Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 44.66
6 440 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 44.97
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 427 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 43.78
2 407 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 44.03
3 383 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 44.79
4 334 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 45.20
5 404 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 45.21
6 387 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 47.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 318 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.67 11.00
2 413 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 41.26 9.00
3 338 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 41.89 8.00
4 356 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 42.39 7.00
5 303 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 42.52 6.00
6 487 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 42.75 5.00
7 331 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 42.80 4.00
8 263 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 42.89 3.00
9 351 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 42.96 2.00
10 253 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 43.57 1.00
11 427 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 43.78
12 407 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 44.03
13 440 Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 44.66
14 383 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 44.79
15 440 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 44.97
16 334 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 45.20
17 404 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 45.21
18 387 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 47.23

800 m - Žáci

(ne, 4.10.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 131 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:57.94 11.00
2 213 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 2:02.40 9.00
3 109 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 2:03.19 8.00
4 32 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:04.40 7.00
5 202 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 2:10.67 6.00
6 236 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 2:12.75 5.00
7 11 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 2:15.03 4.00
8 127 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 2:16.37 3.00
9 156 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:18.44 2.00
158 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 DNF
44 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF
61 Albert SkalaAlbert Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DQ
Poznámky:
Závodník Skala Albert SKPLZ vyšlápl z dráhy (DQ 17.3.1). Vandírek Marek, 2.3.2005, SLAPR: Úraz PDK - natažený sval ve stehně.
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 283 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 2:21.19 11.00
2 328 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:24.07 9.00
3 419 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:24.30 8.00
4 437 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:24.90 7.00
5 421 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:29.17 5.00
6 306 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 2:30.04 4.00
7 392 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 2:30.89 3.00
8 288 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:32.13 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 357 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 2:26.74 6.00
2 339 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 2:32.47 1.00
3 258 Eliška MichálkováEliška Michálková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:33.09
4 479 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:36.68
5 368 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 2:38.05
6 480 Lucie KniesováLucie Kniesová 07 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:45.76
7 485 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 SB 2:55.02
390 Ema PiklováEma Piklová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DQ
Poznámky:
Závodnice Piklová Ema (SNLIB) vyšlápla z dráhy (DQ 17.3.1).
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 283 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 2:21.19 11.00
2 328 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:24.07 9.00
3 419 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:24.30 8.00
4 437 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:24.90 7.00
5 357 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 2:26.74 6.00
6 421 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:29.17 5.00
7 306 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 2:30.04 4.00
8 392 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 2:30.89 3.00
9 288 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:32.13 2.00
10 339 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 2:32.47 1.00
11 258 Eliška MichálkováEliška Michálková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:33.09
12 479 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:36.68
13 368 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 2:38.05
14 480 Lucie KniesováLucie Kniesová 07 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:45.76
15 485 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 8 SB 2:55.02
390 Ema PiklováEma Piklová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DQ

1500 m - Žáci

(ne, 4.10.2020 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 155 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:30.50 11.00
2 104 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 4:49.55 9.00
3 22 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 4:50.93 8.00
4 101 Sebastian BohunSebastian Bohun 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 PB 4:57.07 7.00
5 169 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:57.88 6.00
6 133 Tadeáš KellerTadeáš Keller 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 PB 4:59.09 5.00
7 36 Marek NovotnýMarek Novotný 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:59.85 4.00
8 6 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 5:05.00 3.00
9 90 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 PB 5:05.24 2.00
10 39 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 5:07.23 1.00
11 142 Jakub UlrichJakub Ulrich 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 PB 5:15.02
12 168 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 5:29.56
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 4.10.2020 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 405 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:50.55 11.00
2 335 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 4:58.31 9.00
3 282 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 4:58.75 8.00
4 379 Kateřina DuškováKateřina Dušková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 5:01.27 7.00
5 358 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 5:03.11 6.00
6 422 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 5:22.73 5.00
7 385 Berenika LajtkepováBerenika Lajtkepová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 5:27.06 4.00
8 360 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 PB 5:27.84 3.00
9 295 Anna MarkgráfováAnna Markgráfová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 5:30.54 2.00
10 265 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 PB 5:34.27 1.00
11 477 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK BlanskoASK Blansko 9 5:38.39
12 380 Anna HeczkováAnna Heczková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 5:54.25
13 444 Tereza VrzalováTereza Vrzalová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14 5:55.27
14 254 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 6:01.60
Celkem 14 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 4.10.2020 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 166 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09:44.01 11.00
2 235 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 09:45.17 9.00
3 26 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10:16.21 8.00
4 59 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10:30.09 7.00
5 137 Jakub MittnerJakub Mittner 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13 PB 10:37.09 6.00
6 171 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 10:37.99 5.00
7 118 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 PB 10:45.34 4.00
8 163 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11:08.66 3.00
9 204 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 11:08.92 2.00
10 33 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 PB 11:10.62 1.00
11 13 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 11:13.34
12 76 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 11:46.83
13 145 Vojtěch ZouharVojtěch Zouhar 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12 SB 13:08.52
163 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 DNF
Celkem 14 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 12:45) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 13.14 11.00
2 110 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.45 9.00
3 132 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.94 8.00
4 71 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.95 7.00
5 164 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.13 6.00
6 212 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 14.73 4.00
7 103 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 14.89 1.50
8 229 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 14.90
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 12:45) official Vítr: +2.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.72 5.00
2 2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.77 3.00
3 58 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.89 1.50
4 79 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 15.15
5 34 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.21
6 60 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.89
7 168 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17.50
8 172 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 18.72
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 13.14 11.00
2 110 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.45 9.00
3 132 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.94 8.00
4 71 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.95 7.00
5 164 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 14.13 6.00
6 22 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.72 5.00
7 212 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 14.73 4.00
8 2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.77 3.00
9 103 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 14.89 1.50
9 58 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.89 1.50
11 229 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 14.90
12 79 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 15.15
13 34 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.21
14 60 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 15.89
15 168 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 17.50
16 172 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 18.72

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 12:30) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.34 11.00
2 309 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.55 9.00
3 251 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.61 8.00
4 284 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 14.79 7.00
5 436 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 15.00 6.00
6 289 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 15.38 4.00
7 277 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.29 1.00
8 362 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 20.67
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 12:30) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 384 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 15.23 5.00
2 329 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 15.72 3.00
3 383 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 16.00 2.00
4 365 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 17.28
5 359 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 17.50
6 431 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 18.22
7 482 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.66
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.34 11.00
2 309 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.55 9.00
3 251 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.61 8.00
4 284 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 14.79 7.00
5 436 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 15.00 6.00
6 384 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 15.23 5.00
7 289 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 15.38 4.00
8 329 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 15.72 3.00
9 383 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 16.00 2.00
10 277 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.29 1.00
11 365 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 17.28
12 359 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 17.50
13 431 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 18.22
14 482 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 20.66
15 362 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 20.67

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 25.79 11.00
2 110 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 26.33 9.00
3 62 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.42 8.00
4 135 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 27.61 6.00
5 2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.29 4.00
164 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 15:00) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 26.97 7.00
2 22 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 28.35 3.00
3 72 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 28.36 2.00
4 30 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.84 1.00
5 38 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.44
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 15:00) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 27.89 5.00
2 111 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 29.11
3 11 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.44
4 92 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.78
5 60 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 29.91
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 30.90
2 94 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 32.49
3 16 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 32.76
4 211 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 33.69
5 79 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 35.07
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 25.79 11.00
2 110 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 26.33 9.00
3 62 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.42 8.00
4 212 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 26.97 7.00
5 135 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 27.61 6.00
6 131 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 27.89 5.00
7 2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.29 4.00
8 22 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 28.35 3.00
9 72 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 28.36 2.00
10 30 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.84 1.00
11 111 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 29.11
12 38 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.44
12 11 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.44
14 92 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.78
15 60 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 29.91
16 39 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 30.90
17 94 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 32.49
18 16 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 32.76
19 211 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 33.69
20 79 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 35.07
164 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 14:45) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.34 11.00
2 436 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 30.02 9.00
3 309 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 30.09 8.00
4 476 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 30.28 7.00
5 335 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 30.58 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 30.42 6.00
2 269 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 31.30 3.00
3 267 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 31.60 1.00
4 290 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.75
362 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 366 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 31.04 4.00
2 384 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 31.55 2.00
3 277 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 32.49
4 484 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 32.92
5 406 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 33.37
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 14:45) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 365 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 33.14
2 393 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 34.95
3 376 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 35.53
355 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.34 11.00
2 436 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 30.02 9.00
3 309 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 30.09 8.00
4 476 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 30.28 7.00
5 289 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 30.42 6.00
6 335 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 30.58 5.00
7 366 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 31.04 4.00
8 269 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 31.30 3.00
9 384 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 31.55 2.00
10 267 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 31.60 1.00
11 277 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 32.49
12 290 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.75
13 484 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 32.92
14 365 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 33.14
15 406 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 33.37
16 393 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 34.95
17 376 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 35.53
362 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
355 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS

1500 m překážek - Žáci

(ne, 4.10.2020 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 234 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:38.70 11.00
2 2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:42.59 9.00
3 65 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:45.45 8.00
4 130 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:47.88 7.00
5 109 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 5:02.91 6.00
6 64 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 5:07.52 5.00
7 7 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova SB 5:16.36 4.00
8 102 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:16.47 3.00
9 144 Tomáš VorelTomáš Vorel 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5:27.14 2.00
10 41 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 5:28.98 1.00
11 78 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 5:31.88
12 168 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 5:32.28
13 87 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 5:57.43
172 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Celkem 14 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(ne, 4.10.2020 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 420 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:40.63 11.00
2 401 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 SB 5:42.47 9.00
3 337 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 5:42.63 8.00
4 279 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 5:49.13 7.00
5 389 Tereza PeckováTereza Pecková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 5:58.63 6.00
6 296 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 6:03.85 5.00
7 259 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 6:07.77 4.00
8 409 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 6:09.67 3.00
9 314 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 6:13.52 2.00
10 438 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 SB 6:25.40 1.00
11 410 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 6:36.17
12 312 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 SB 6:49.48
13 385 Veronika ChlumováVeronika Chlumová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 6:55.60
14 377 Aneta BekrováAneta Bekrová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 7:16.59
326 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 DNS
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Pořízek, Pavinger, Duroň, Solský Pořízek, Pavinger, Duroň, Solský SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.27 8.00
2 64 Szabo, Daněk, Fric, Soukup Szabo, Daněk, Fric, Soukup AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.35 7.00
3 107 Horna, Koravský, Fejtek, Malý Horna, Koravský, Fejtek, Malý TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 29.38 6.00
4 127 Bečvařík, Pošusta, Seneši, Sommer Bečvařík, Pošusta, Seneši, Sommer AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 29.98 4.00
5 202 Böhm, Bojko, Kowala, Samiec Böhm, Bojko, Kowala, Samiec TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 31.55
Babiuch, Hrbáček, Kubesa, Jasiok Babiuch, Hrbáček, Kubesa, Jasiok SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 24.7
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 Hamšík, Juráň, Toužín, Horáček Hamšík, Juráň, Toužín, Horáček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 28.42 11.00
2 27 Beseda, Procházka, Kopenec, Zajíček Beseda, Procházka, Kopenec, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.74 9.00
3 90 Šašek, Polák, Jícha, Kuklík Šašek, Polák, Jícha, Kuklík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.82 5.00
4 66 Trnčák, Veselý, Zajíc, Vojtíšek Trnčák, Veselý, Zajíc, Vojtíšek AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 30.33 3.00
5 163 Kubík, Šugárek, Zdražil, Dvořák Kubík, Šugárek, Zdražil, Dvořák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 31.43
6 3 Blatný, Kolář, Kindl, Kheil Blatný, Kolář, Kindl, Kheil SK JeseniovaSK Jeseniova 3 31.64
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 114 Rýdl, Rozkovec, Umlauf, Nachtnebl Rýdl, Rozkovec, Umlauf, Nachtnebl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 30.62 2.00
2 78 Herbs, Štěpánek, Šašek, Šidík Herbs, Štěpánek, Šašek, Šidík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 31.12 1.00
3 29 Böhm, Glogar, Novotný, Bakus Böhm, Glogar, Novotný, Bakus ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 31.55
4 39 Sládek, Šesták, Bednář, Augusta Sládek, Šesták, Bednář, Augusta ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.06
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 Hamšík, Juráň, Toužín, Horáček Hamšík, Juráň, Toužín, Horáček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 28.42 11.00
2 27 Beseda, Procházka, Kopenec, Zajíček Beseda, Procházka, Kopenec, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.74 9.00
3 6 Pořízek, Pavinger, Duroň, Solský Pořízek, Pavinger, Duroň, Solský SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.27 8.00
4 64 Szabo, Daněk, Fric, Soukup Szabo, Daněk, Fric, Soukup AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.35 7.00
5 107 Horna, Koravský, Fejtek, Malý Horna, Koravský, Fejtek, Malý TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 29.38 6.00
6 90 Šašek, Polák, Jícha, Kuklík Šašek, Polák, Jícha, Kuklík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.82 5.00
7 127 Bečvařík, Pošusta, Seneši, Sommer Bečvařík, Pošusta, Seneši, Sommer AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 29.98 4.00
8 66 Trnčák, Veselý, Zajíc, Vojtíšek Trnčák, Veselý, Zajíc, Vojtíšek AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 30.33 3.00
9 114 Rýdl, Rozkovec, Umlauf, Nachtnebl Rýdl, Rozkovec, Umlauf, Nachtnebl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 30.62 2.00
10 78 Herbs, Štěpánek, Šašek, Šidík Herbs, Štěpánek, Šašek, Šidík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 31.12 1.00
11 163 Kubík, Šugárek, Zdražil, Dvořák Kubík, Šugárek, Zdražil, Dvořák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 31.43
12 202 Böhm, Bojko, Kowala, Samiec Böhm, Bojko, Kowala, Samiec TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 31.55
12 29 Böhm, Glogar, Novotný, Bakus Böhm, Glogar, Novotný, Bakus ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 31.55
14 3 Blatný, Kolář, Kindl, Kheil Blatný, Kolář, Kindl, Kheil SK JeseniovaSK Jeseniova 3 31.64
15 39 Sládek, Šesták, Bednář, Augusta Sládek, Šesták, Bednář, Augusta ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.06
Babiuch, Hrbáček, Kubesa, Jasiok Babiuch, Hrbáček, Kubesa, Jasiok SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 330 Horčičková, Krykorková, Sochorová, Krykorková Horčičková, Krykorková, Sochorová, Krykorková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 29.68 11.00
2 266 Moravcová, Beránková, Matoušková, Mertlová Moravcová, Beránková, Matoušková, Mertlová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 30.80 9.00
3 320 Zemánková, Krutilová, Dorazinová, Blažková Zemánková, Krutilová, Dorazinová, Blažková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 30.93 8.00
4 277 Brožová, Marková, Růžičková, Šorbanová Brožová, Marková, Růžičková, Šorbanová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 31.44 6.00
5 488 Šebková, Nollová, Kubaljaková, Jandáková Šebková, Nollová, Kubaljaková, Jandáková ASK BlanskoASK Blansko 1 31.50 4.00
6 414 Kuřilová, Hájková, Polášková, Bojková Kuřilová, Hájková, Polášková, Bojková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 31.71 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 353 Čechová, Součková, Součková, Polívková Čechová, Součková, Součková, Polívková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 31.24 7.00
2 427 Fojtová, Krejčiříková, Šťastná, Vepřeková Fojtová, Krejčiříková, Šťastná, Vepřeková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 31.49 5.00
3 329 Grebeníčková, Hýblová, Markalousová, Plecháčová Grebeníčková, Hýblová, Markalousová, Plecháčová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 31.67 2.00
4 290 Hofmanová, Franková, Matoušková, Koucká Hofmanová, Franková, Matoušková, Koucká ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 31.91
5 Bezová, Kohoutková, Hallerová, Jaroušková Bezová, Kohoutková, Hallerová, Jaroušková SK JeseniovaSK Jeseniova 3 31.98
6 391 Ročková, Chaloupková, Šestáková, Lanková Ročková, Chaloupková, Šestáková, Lanková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 33.12
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 367 Šubrtová, Součková, Černovská, Šmídová Šubrtová, Součková, Černovská, Šmídová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 31.62 3.00
2 336 Mádlová, Čížková, Všetečková, Krevňáková Mádlová, Čížková, Všetečková, Krevňáková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 32.64
3 409 Kolčářová, Výmolová, Václavíková, Bystřičanová Kolčářová, Výmolová, Václavíková, Bystřičanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 32.86
4 437 Sadílková, Vrzalová, Vacková, Němečková Sadílková, Vrzalová, Vacková, Němečková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 33.12
5 376 Andrlová, Ubry, Tůmová, Dušková Andrlová, Ubry, Tůmová, Dušková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 33.59
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 314 Matoušková, Veverková, Havelková, Moravcová Matoušková, Veverková, Havelková, Moravcová SK JeseniovaSK Jeseniova 4 34.17
2 378 Ditrichová, Mitlenerová, Chlumová, Bekrová Ditrichová, Mitlenerová, Chlumová, Bekrová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 34.66
416 Míčková, Boboková, Kožuchová, Zahradníková Míčková, Boboková, Kožuchová, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ. dle pravidla 24.7
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 330 Horčičková, Krykorková, Sochorová, Krykorková Horčičková, Krykorková, Sochorová, Krykorková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 29.68 11.00
2 266 Moravcová, Beránková, Matoušková, Mertlová Moravcová, Beránková, Matoušková, Mertlová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 30.80 9.00
3 320 Zemánková, Krutilová, Dorazinová, Blažková Zemánková, Krutilová, Dorazinová, Blažková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 30.93 8.00
4 353 Čechová, Součková, Součková, Polívková Čechová, Součková, Součková, Polívková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 31.24 7.00
5 277 Brožová, Marková, Růžičková, Šorbanová Brožová, Marková, Růžičková, Šorbanová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 31.44 6.00
6 427 Fojtová, Krejčiříková, Šťastná, Vepřeková Fojtová, Krejčiříková, Šťastná, Vepřeková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 31.49 5.00
7 488 Šebková, Nollová, Kubaljaková, Jandáková Šebková, Nollová, Kubaljaková, Jandáková ASK BlanskoASK Blansko 1 31.50 4.00
8 367 Šubrtová, Součková, Černovská, Šmídová Šubrtová, Součková, Černovská, Šmídová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 31.62 3.00
9 329 Grebeníčková, Hýblová, Markalousová, Plecháčová Grebeníčková, Hýblová, Markalousová, Plecháčová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 31.67 2.00
10 414 Kuřilová, Hájková, Polášková, Bojková Kuřilová, Hájková, Polášková, Bojková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 31.71 1.00
11 290 Hofmanová, Franková, Matoušková, Koucká Hofmanová, Franková, Matoušková, Koucká ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 31.91
12 Bezová, Kohoutková, Hallerová, Jaroušková Bezová, Kohoutková, Hallerová, Jaroušková SK JeseniovaSK Jeseniova 3 31.98
13 336 Mádlová, Čížková, Všetečková, Krevňáková Mádlová, Čížková, Všetečková, Krevňáková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 32.64
14 409 Kolčářová, Výmolová, Václavíková, Bystřičanová Kolčářová, Výmolová, Václavíková, Bystřičanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 32.86
15 391 Ročková, Chaloupková, Šestáková, Lanková Ročková, Chaloupková, Šestáková, Lanková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 33.12
15 437 Sadílková, Vrzalová, Vacková, Němečková Sadílková, Vrzalová, Vacková, Němečková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 33.12
17 376 Andrlová, Ubry, Tůmová, Dušková Andrlová, Ubry, Tůmová, Dušková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 33.59
18 314 Matoušková, Veverková, Havelková, Moravcová Matoušková, Veverková, Havelková, Moravcová SK JeseniovaSK Jeseniova 4 34.17
19 378 Ditrichová, Mitlenerová, Chlumová, Bekrová Ditrichová, Mitlenerová, Chlumová, Bekrová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 34.66
416 Míčková, Boboková, Kožuchová, Zahradníková Míčková, Boboková, Kožuchová, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 DQ

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Jehlička, Dusil, Malý, Hübner Jehlička, Dusil, Malý, Hübner TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:40.24 9.00
2 127 Bečvařík, Pošusta, Čada, Krubert Bečvařík, Pošusta, Čada, Krubert AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:40.41 8.00
3 64 Szabo, Škarban, Froněk, Soukup Szabo, Škarban, Froněk, Soukup AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:40.65 7.00
4 165 Podveský, Hrbáček, Kubesa, Dvořák Podveský, Hrbáček, Kubesa, Dvořák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:41.73 6.00
5 21 Solský, Kindl, Janovský, Duroň Solský, Kindl, Janovský, Duroň SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:43.84 5.00
6 207 Kowala, Bojko, Morcinek, Böhm Kowala, Bojko, Morcinek, Böhm TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:48.28 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Beseda, Procházka, Kopenec, Zajíček Beseda, Procházka, Kopenec, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:38.49 11.00
2 79 Dostal, Herbs, Šašek, Mráček Dostal, Herbs, Šašek, Mráček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:44.54 4.00
3 231 Špinár, Odehnal, Skalický, Růža Špinár, Odehnal, Skalický, Růža VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:48.13 3.00
4 19 Pavinger, Kheil, Burian, Pořízek Pavinger, Kheil, Burian, Pořízek SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:50.06 1.00
61 Skala, Honl, Fric, Zajíc Skala, Honl, Fric, Zajíc AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ
29 Böhm, Wills, Sládek, Spálenka Böhm, Wills, Sládek, Spálenka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Poznámky:
4. dráha DQ dle pravidla 24.7 5. dráha DQ dle pravidla 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 17:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Vodička, Rozkovec, Rýdl, Turek Vodička, Rozkovec, Rýdl, Turek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:50.45
2 151 Babiuch, Jordán, Kubík, Zdražil Babiuch, Jordán, Kubík, Zdražil SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:51.20
3 26 Bednář, Bakus, Novotný, Augusta Bednář, Bakus, Novotný, Augusta ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:53.82
4 92 Škarda, Štěpánek, Šašek, Polák Škarda, Štěpánek, Šašek, Polák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:57.98
5 166 Polášek, Stoszek, Sedlář, Karas Polášek, Stoszek, Sedlář, Karas SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:01.54
6 4 Boček, Hurdálek, Pekárek, Blatný Boček, Hurdálek, Pekárek, Blatný SK JeseniovaSK Jeseniova 1 3:02.14
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Beseda, Procházka, Kopenec, Zajíček Beseda, Procházka, Kopenec, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:38.49 11.00
2 109 Jehlička, Dusil, Malý, Hübner Jehlička, Dusil, Malý, Hübner TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:40.24 9.00
3 127 Bečvařík, Pošusta, Čada, Krubert Bečvařík, Pošusta, Čada, Krubert AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:40.41 8.00
4 64 Szabo, Škarban, Froněk, Soukup Szabo, Škarban, Froněk, Soukup AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:40.65 7.00
5 165 Podveský, Hrbáček, Kubesa, Dvořák Podveský, Hrbáček, Kubesa, Dvořák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:41.73 6.00
6 21 Solský, Kindl, Janovský, Duroň Solský, Kindl, Janovský, Duroň SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:43.84 5.00
7 79 Dostal, Herbs, Šašek, Mráček Dostal, Herbs, Šašek, Mráček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:44.54 4.00
8 231 Špinár, Odehnal, Skalický, Růža Špinár, Odehnal, Skalický, Růža VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:48.13 3.00
9 207 Kowala, Bojko, Morcinek, Böhm Kowala, Bojko, Morcinek, Böhm TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:48.28 2.00
10 19 Pavinger, Kheil, Burian, Pořízek Pavinger, Kheil, Burian, Pořízek SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:50.06 1.00
11 118 Vodička, Rozkovec, Rýdl, Turek Vodička, Rozkovec, Rýdl, Turek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:50.45
12 151 Babiuch, Jordán, Kubík, Zdražil Babiuch, Jordán, Kubík, Zdražil SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:51.20
13 26 Bednář, Bakus, Novotný, Augusta Bednář, Bakus, Novotný, Augusta ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:53.82
14 92 Škarda, Štěpánek, Šašek, Polák Škarda, Štěpánek, Šašek, Polák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:57.98
15 166 Polášek, Stoszek, Sedlář, Karas Polášek, Stoszek, Sedlář, Karas SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:01.54
16 4 Boček, Hurdálek, Pekárek, Blatný Boček, Hurdálek, Pekárek, Blatný SK JeseniovaSK Jeseniova 1 3:02.14
61 Skala, Honl, Fric, Zajíc Skala, Honl, Fric, Zajíc AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ
29 Böhm, Wills, Sládek, Spálenka Böhm, Wills, Sládek, Spálenka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 253 Matoušková, Böhmová, Dzurová, Černá Matoušková, Böhmová, Dzurová, Černá AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:53.07 11.00
2 320 Zemánková, Kohoutková, Krutilová, Dorazinová Zemánková, Kohoutková, Krutilová, Dorazinová SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:53.73 9.00
3 338 Plecháčová, Hýblová, Plecháčová, Markalousová Plecháčová, Hýblová, Plecháčová, Markalousová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:53.76 8.00
4 293 Vodová, Němečková, Franková, Marková Vodová, Němečková, Franková, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:54.60 7.00
5 Součková, Havlíčková, Černovská, Polívková Součková, Havlíčková, Černovská, Polívková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:57.86 6.00
6 414 Kuřilová, Hájková, Bystřičanová, Výmolová Kuřilová, Hájková, Bystřičanová, Výmolová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:57.87 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 427 Fojtová, Sadílková, Šťastná, Vacková Fojtová, Sadílková, Šťastná, Vacková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:57.94 4.00
2 404 Bojková, Václavíková, Vilčková, Kolčářová Bojková, Václavíková, Vilčková, Kolčářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:00.93 3.00
3 264 Beránková, Franková, Ivasienková, Benešová Beránková, Franková, Ivasienková, Benešová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:04.27 2.00
4 477 Dobrovská, Jandáková, Kubíková, Matušková Dobrovská, Jandáková, Kubíková, Matušková ASK BlanskoASK Blansko 6 3:08.47
5 392 Šestáková, Lanková, Jandejsková, Dušková Šestáková, Lanková, Jandejsková, Dušková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 3:10.55
6 Čížková, Mádlová, Krevňáková, Šikolová Čížková, Mádlová, Krevňáková, Šikolová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:16.09
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 290 Šorbanová, Jarošová, Matoušková, Hofmanová Šorbanová, Jarošová, Matoušková, Hofmanová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:04.69 1.00
2 319 Veverková, Matoušková, Jaroušková, Havelková Veverková, Matoušková, Jaroušková, Havelková SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:07.63
3 353 Čechová, Thiele, Šubrtová, Součková Čechová, Thiele, Šubrtová, Součková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:09.84
4 Tůmová, Ubry, Chaloupková, Mitlenerová Tůmová, Ubry, Chaloupková, Mitlenerová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 3:17.60
5 444 Vrzalová, Seďová, Knéblová, Humpolíková Vrzalová, Seďová, Knéblová, Humpolíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 3:20.85
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 16:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Grecmanová, Růžičková, Chvátalová, Markgráfová Grecmanová, Růžičková, Chvátalová, Markgráfová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:05.43
2 416 Míčková, Ermisová, Bartoňová, Maštalířová Míčková, Ermisová, Bartoňová, Maštalířová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 3:07.96
3 408 Kokořová, Kožuchová, Zahradníková, Boboková Kokořová, Kožuchová, Zahradníková, Boboková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:17.37
4 Bezová, Moravcová, Kracíková, Jelínková Bezová, Moravcová, Kracíková, Jelínková SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:21.29
5 389 Pecková, Heczková, Lajtkepová, Chlumová Pecková, Heczková, Lajtkepová, Chlumová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:26.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 253 Matoušková, Böhmová, Dzurová, Černá Matoušková, Böhmová, Dzurová, Černá AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:53.07 11.00
2 320 Zemánková, Kohoutková, Krutilová, Dorazinová Zemánková, Kohoutková, Krutilová, Dorazinová SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:53.73 9.00
3 338 Plecháčová, Hýblová, Plecháčová, Markalousová Plecháčová, Hýblová, Plecháčová, Markalousová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:53.76 8.00
4 293 Vodová, Němečková, Franková, Marková Vodová, Němečková, Franková, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:54.60 7.00
5 Součková, Havlíčková, Černovská, Polívková Součková, Havlíčková, Černovská, Polívková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:57.86 6.00
6 414 Kuřilová, Hájková, Bystřičanová, Výmolová Kuřilová, Hájková, Bystřičanová, Výmolová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:57.87 5.00
7 427 Fojtová, Sadílková, Šťastná, Vacková Fojtová, Sadílková, Šťastná, Vacková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:57.94 4.00
8 404 Bojková, Václavíková, Vilčková, Kolčářová Bojková, Václavíková, Vilčková, Kolčářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:00.93 3.00
9 264 Beránková, Franková, Ivasienková, Benešová Beránková, Franková, Ivasienková, Benešová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 3:04.27 2.00
10 290 Šorbanová, Jarošová, Matoušková, Hofmanová Šorbanová, Jarošová, Matoušková, Hofmanová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:04.69 1.00
11 279 Grecmanová, Růžičková, Chvátalová, Markgráfová Grecmanová, Růžičková, Chvátalová, Markgráfová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:05.43
12 319 Veverková, Matoušková, Jaroušková, Havelková Veverková, Matoušková, Jaroušková, Havelková SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:07.63
13 416 Míčková, Ermisová, Bartoňová, Maštalířová Míčková, Ermisová, Bartoňová, Maštalířová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 3:07.96
14 477 Dobrovská, Jandáková, Kubíková, Matušková Dobrovská, Jandáková, Kubíková, Matušková ASK BlanskoASK Blansko 6 3:08.47
15 353 Čechová, Thiele, Šubrtová, Součková Čechová, Thiele, Šubrtová, Součková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:09.84
16 392 Šestáková, Lanková, Jandejsková, Dušková Šestáková, Lanková, Jandejsková, Dušková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 3:10.55
17 Čížková, Mádlová, Krevňáková, Šikolová Čížková, Mádlová, Krevňáková, Šikolová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:16.09
18 408 Kokořová, Kožuchová, Zahradníková, Boboková Kokořová, Kožuchová, Zahradníková, Boboková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:17.37
19 Tůmová, Ubry, Chaloupková, Mitlenerová Tůmová, Ubry, Chaloupková, Mitlenerová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 3:17.60
20 444 Vrzalová, Seďová, Knéblová, Humpolíková Vrzalová, Seďová, Knéblová, Humpolíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 3:20.85
21 Bezová, Moravcová, Kracíková, Jelínková Bezová, Moravcová, Kracíková, Jelínková SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:21.29
22 389 Pecková, Heczková, Lajtkepová, Chlumová Pecková, Heczková, Lajtkepová, Chlumová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 3:26.78

skok vysoký - Žáci

(ne, 4.10.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.481.541.601.631.661.691.721.751.781.811.83 Body
1 58 Pavel FroněkPavel Froněk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 12 1.81 ---o-o-ox-oxxx 11.00
2 135 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 11 1.78 ----o-ox-ox-xx 9.00
3 55 Kryštof FišeraKryštof Fišera
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 1.66 oooxoxxoxxx 8.00
4 232 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 6 1.63 ooxooxxx 7.00
5 66 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 1.63 ooxxooxxx 6.00
6 4 Tobiáš BočekTobiáš Boček
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 PB 1.63 oxooxoxxx 5.00
7 30 Jan ČápJan Čáp
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 PB 1.63 ooxoxxoxxx 4.00
8 82 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4 PB 1.63 -xoxoxxoxxx 3.00
9 211 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 1.60 ooxoxxx 2.00
10 54 Adam DaněkAdam Daněk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 1.54 xooxxx 1.00
230 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 9 NM xxx
45 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 NM -xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 4.10.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.371.421.461.501.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 478 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 20 1.69 ---oooooxooxxx 11.00
2 313 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 19 PB 1.69 -o-ooooooxxoxxx 9.00
3 260 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 18 1.60 o-oxoxoooxxx 8.00
4 328 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 14 PB 1.60 ooooxooxxoxxx 7.00
5 255 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 1.57 --ooxooxxx 6.00
6 287 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 12 PB 1.54 xooxxoxxooxxx 5.00
7 345 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 17 1.54 -oooxoxxx 4.00
8 435 Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 13 PB 1.54 ooooxxoxxx 3.00
9= 476 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 8 1.50 ooooxxx 1.00
9= 292 Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 11 1.50 ooooxxx 1.00
9= 386 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 10 1.50 -oooxxx 1.00
12 432 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 15 1.50 ooxxooxxx
13 441 Adéla TurečkováAdéla Turečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 5 SB 1.50 xooxoxxoxxx
14 268 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 1.46 oxooxxx
15 434 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 7 1.46 ooxxoxxx
16= 384 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 9 1.42 ooxxx
16= 484 Sára KubíkováSára Kubíková
ASK BlanskoASK Blansko
05 4 1.42 ooxxx
18 444 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1 1.42 oxoxxx
19 317 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 1.37 xoxxx
367 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 NM xxx
Celkem 20 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 4.10.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.45 Body
1 132 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 16 3.30 ----o-xoooooxoxxx 11.00
2 174 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 SB 3.20 -----xoo-oooxxx 9.00
3 116 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 15 3.00 -----ooxoxxoxxx 8.00
4 152 Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 2.80 --ooxxoooxxx 7.00
5 34 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 PB 2.80 ooxxoooxxoxoxxx 6.00
6 14 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 11 2.60 oooxooxxx 5.00
7 159 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 14 2.60 ---oxoxxx 4.00
8 20 Matěj PekárekMatěj Pekárek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 10 2.60 ooxooxxoxxx 3.00
9 6 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 7 PB 2.50 oooxxoxxx 2.00
10 28 Albert BakusAlbert Bakus
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 PB 2.50 ooxoxxoxxx 1.00
11 65 Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 PB 2.50 xooxxoxxox-
12= 54 Adam DaněkAdam Daněk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 9 2.40 oooxxx
12= 19 Jakub PavingerJakub Pavinger
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 5 PB 2.40 oooxxx
14 59 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 PB 2.20 xooxxx
15 42 Martin ŠestákMartin Šesták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 2.20 xxooxxx
16 210 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 2.00 oxxx
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 4.10.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.502.602.702.802.903.00 Body
1 326 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 2.90 ---ooxo-oxr 11.00
2 281 Jessica WiederováJessica Wiederová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 5 PB 2.60 oooxooxxx 9.00
3 283 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4 PB 2.50 ooxooxxx 8.00
4 295 Anna MarkgráfováAnna Markgráfová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 7 2.30 oooxxx 7.00
5 255 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 PB 2.30 oxxoxoxxx 6.00
6 315 Petra JelínkováPetra Jelínková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 2 PB 2.10 ooxxx 5.00
7 336 Kristýna MádlováKristýna Mádlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 2.10 -xoxxx 4.00
8 310 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3 1.90 xxoxxx 3.00
Poznámky/pokusy:
" Atanasova Hristiana Stanislavova, 4.2.2002, LIAZJ: Úraz LDK při skoku o tyči, přebrala si RZP.
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 4.10.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 164 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 20 6.33 +0.2 m/s 6.33  +0.26.14  +1.76.12  -0.86.336.14  -0.46.11  +0.3 -0.2 11.00
2 110 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 19 6.26 -0.5 m/s 6.26  -0.56.24  +1.06.13  +0.96.26 +0.16.11  -0.36.24  -0.2 9.00
3 62 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 17 6.13 +0.1 m/s 6.13  +0.15.92  +0.2 +1.06.135.86  -0.3 +0.05.87  +0.8 8.00
4 205 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 18 6.10 +0.1 m/s  -0.55.97  +0.0-5.976.10  +0.15.55  -0.5 +0.8 7.00
5 9 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 16 PB 6.01 -0.3 m/s 6.01  -0.35.87  -1.25.97  +0.66.015.62  +0.75.84  +0.15.69  +0.2 6.00
6 135 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 14 SB 6.01 -0.6 m/s 5.72  +2.1 +0.85.86  +1.25.866.01  -0.65.61  +0.45.90  +0.2 5.00
7 81 Josef KuklíkJosef Kuklík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 12 PB 5.96 -0.2 m/s 5.96  -0.25.61  -0.1 -0.15.96 +0.65.58  +0.3x 4.00
8 132 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 15 5.88 -0.1 m/s 5.45  -0.45.64  +0.05.88  -0.15.88--- 3.00
9 213 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 13 5.78 +0.7 m/s 5.60  +0.95.78  +0.7 +0.55.780.00.00.0 2.00
10 116 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 5.69 -0.9 m/s x5.52  +1.55.69  -0.95.690.00.00.0 1.00
11 112 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4 PB 5.69 -0.8 m/s  -0.15.69  -0.85.42  +0.05.690.00.00.0
12 230 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 10 5.54 +1.1 m/s 5.37  -0.54.75  +1.85.54  +1.15.540.00.00.0
13 55 Kryštof FišeraKryštof Fišera
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 5.47 -0.4 m/s 5.47  -0.45.19  +0.05.15  +0.35.470.00.00.0
14 57 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 5.46 -0.6 m/s 5.46  -0.65.42  +0.75.39  +0.25.460.00.00.0
15 66 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 5.45 +2.7 m/s 5.25 -0.6 m/s 5.45  +2.75.25  -0.65.22  -0.75.450.00.00.0
16 103 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 5.33 +0.3 m/s 5.33  +0.3 +0.13.88  -1.65.330.00.00.0
17 80 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 9 5.26 +0.1 m/s 5.02  -0.7 +1.35.26  +0.15.260.00.00.0
18 7 Václav DlabačVáclav Dlabač
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 5.16 +1.0 m/s 5.16  +1.0--5.160.00.00.0
19 231 Filip ŠpinárFilip Špinár
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 2 4.85 +1.1 m/s 4.56  -2.34.85  +1.14.70  -1.04.850.00.00.0
202 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 NM  -1.8 -2.2x0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 4.10.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 341 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 16 5.40 -2.1 m/s 5.30  +1.75.23  +0.1 +0.95.305.29  +1.05.26  +2.75.40  -2.1 11.00
2 309 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 17 5.34 +1.1 m/s 5.20  +0.55.12  +0.85.25  +0.55.255.00  -1.25.28  +2.35.34  +1.1 9.00
3 260 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 19 5.33 -0.3 m/s  +0.15.33  -0.35.30  -0.15.33 +1.3 -0.65.19  +0.7 8.00
4 251 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 20 5.33 -0.2 m/s 5.10  +0.05.33  -0.25.17  +0.45.334.97  +0.15.14  +1.95.17  -1.9 7.00
5 478 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 18 5.32 +0.2 m/s 5.32  +0.25.26  -1.6 +1.55.325.18  +3.55.00  -0.4- 6.00
6 329 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 11 PB 5.29 -1.2 m/s 5.22  +0.35.29  -1.25.04  -1.65.295.05  +1.4 +0.3 +0.5 5.00
7 293 Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 5.22 +2.2 m/s 5.15 +1.2 m/s 4.95  -0.15.15  +1.23.56  -0.65.155.22  +2.25.04  -0.74.99  +0.1 4.00
8 269 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 14 5.10 +2.2 m/s 5.07 -0.6 m/s 4.76  -1.24.95  +0.65.07  -0.65.074.59  +0.54.86  -0.45.10  +2.2 3.00
9 432 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 12 5.06 +1.1 m/s  +0.3 +0.95.06  +1.15.060.00.00.0 2.00
10 428 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 10 5.04 +1.7 m/s 5.01  -0.15.04  +1.74.88  -2.45.040.00.00.0 1.00
11 356 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 5.00 -0.7 m/s  +1.35.00  -0.74.99  +0.25.000.00.00.0
12 476 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 7 4.93 -0.7 m/s 4.62  +0.84.82  +0.34.93  -0.74.930.00.00.0
13 345 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 4.93 -1.4 m/s  -0.94.77  -0.54.93  -1.44.930.00.00.0
14 280 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4 4.90 -0.3 m/s  +0.64.90  -0.34.75  -2.24.900.00.00.0
15 294 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 13 4.80 -0.7 m/s 4.80  -0.74.80  +0.44.75  -0.54.800.00.00.0
16 278 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 4.80 -0.9 m/s 4.52  -0.54.80  -0.94.61  +2.44.800.00.00.0
17 330 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 4.80 -0.8 m/s 4.80  -0.8 +1.7 -2.04.800.00.00.0
18 366 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 9 4.76 -0.5 m/s 4.70  -0.64.76  -0.5x4.760.00.00.0
19 353 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2 4.64 -1.9 m/s  +0.54.52  -0.14.64  -1.94.640.00.00.0
20 255 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 4.56 -0.1 m/s 4.48  +0.24.56  -0.14.45  +0.94.560.00.00.0
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 4.10.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 260 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 19 12.21 11.3511.9311.6511.9311.9712.2112.09 11.00
2 356 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 20 11.56 11.3811.56x11.5611.4010.0310.27 9.00
3 386 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 17 11.08 11.0810.5810.1811.0808.6109.7309.86 8.00
4 413 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 10.81 10.5710.3810.8110.8110.4910.6410.23 7.00
5 262 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 18 10.74 xx10.3010.30x10.74x 6.00
6 433 Veronika MackovčinováVeronika Mackovčinová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 16 10.61 10.0210.1210.6110.6110.30xx 5.00
7 481 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 10 10.52 x09.7710.5210.5209.7909.72x 4.00
8 294 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14 10.39 10.2709.5609.6010.2709.7309.9010.39 3.00
9 304 Julie DurychováJulie Durychová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 10.20 x10.20x10.200.00.00.0 2.00
10 256 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 9 10.10 10.1009.6009.7610.100.00.00.0 1.00
11 418 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4 09.68 09.6809.3709.2209.680.00.00.0
12 276 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 6 09.65 08.9609.0509.6509.650.00.00.0
13 439 Petra SkalníkováPetra Skalníková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3 09.62 09.4809.6209.3809.620.00.00.0
14 335 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 09.46 09.46xx09.460.00.00.0
15 257 Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 12 09.29 09.0409.2909.2909.290.00.00.0
16 370 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 7 08.93 08.5908.93x08.930.00.00.0
17 435 Tereza NěmečkováTereza Němečková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 5 08.74 08.7407.74x08.740.00.00.0
18 363 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 11 08.62 08.4608.4908.6208.620.00.00.0
19 426 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 08.40 07.9207.9508.4008.400.00.00.0
326 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 4.10.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 154 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 18 14.63 12.34x13.7013.7014.6314.4413.33 11.00
2 88 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 17 14.55 12.3313.63x13.6314.5513.8012.66 9.00
3 37 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14 13.67 11.3913.6712.7113.6712.2912.8813.45 8.00
4 106 Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 16 13.52 13.52xx13.5212.6412.2912.52 7.00
5 1 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 11 PB 12.50 11.4511.9112.3912.39x12.5012.26 6.00
6 209 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 12 12.30 12.0611.5911.0312.0611.9511.4412.30 5.00
7 72 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 11.72 11.3511.4211.7211.7211.08x10.86 4.00
8 142 Jakub UlrichJakub Ulrich
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 8 PB 11.61 11.2910.8111.4211.4211.3211.5511.61 3.00
9 167 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 11.42 09.8911.0711.4211.420.00.00.0 2.00
10 115 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 11.35 11.3511.0910.2711.350.00.00.0 1.00
11 3 Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 5 11.24 10.4008.9211.2411.240.00.00.0
12 85 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 10.36 x10.3210.3610.360.00.00.0
13 86 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 10.35 10.35x10.2810.350.00.00.0
14 228 Jan JuráňJan Juráň
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 1 PB 10.00 10.00xx10.000.00.00.0
15 232 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 2 09.55 08.8009.55x09.550.00.00.0
16 77 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4 08.94 08.0808.7308.9408.940.00.00.0
17 5 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 08.93 08.93xx08.930.00.00.0
170 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 15 NM xxx0.00.00.00.0