Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 4.10.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 209 Alan NiemczykAlan Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 18 PB 52.52 x48.4452.5252.5251.86xx 11.00
2 167 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 19 47.60 x35.5635.5635.5645.66x47.60 9.00
3 203 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 17 PB 47.12 39.1443.7845.0245.0244.67x47.12 8.00
4 154 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 15 PB 40.70 39.24xx39.2439.5540.70x 7.00
5 106 Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 16 39.82 36.29x30.4036.2935.9139.8232.72 6.00
6 53 Jakub ČechuraJakub Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 9 PB 36.61 x33.61x33.6135.4436.61x 5.00
7 170 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 7 PB 34.01 32.4931.6834.0134.0131.0729.53x 4.00
8 88 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 13 29.69 29.6929.28x29.6928.25x- 3.00
9 85 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10 27.74 25.8026.4727.7427.740.00.00.0 2.00
10 37 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 27.52 27.5224.5627.1227.520.00.00.0 1.00
11 69 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 PB 26.07 19.4522.7526.0726.070.00.00.0
12 95 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 12 25.98 24.9125.9824.0325.980.00.00.0
13 5 Daniel BoreckýDaniel Borecký
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 24.47 24.47xx24.470.00.00.0
14 10 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4 22.45 22.4520.9719.6522.450.00.00.0
15 60 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 22.39 22.3922.16x22.390.00.00.0
16 51 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 PB 21.74 21.74xx21.740.00.00.0
17 15 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 5 19.82 x16.5519.8219.820.00.00.0
18 126 Václav AlbrechtVáclav Albrecht
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1 18.93 18.3418.9318.9318.930.00.00.0
86 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 14 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků