Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 25.79 11.00
2 110 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 26.33 9.00
3 62 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.42 8.00
4 135 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 27.61 6.00
5 2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.29 4.00
164 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 15:00) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 26.97 7.00
2 22 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 28.35 3.00
3 72 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 28.36 2.00
4 30 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.84 1.00
5 38 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.44
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 15:00) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 131 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 27.89 5.00
2 111 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 29.11
3 11 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.44
4 92 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.78
5 60 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 29.91
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 30.90
2 94 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 32.49
3 16 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 32.76
4 211 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 33.69
5 79 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 35.07
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 25.79 11.00
2 110 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 26.33 9.00
3 62 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.42 8.00
4 212 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 26.97 7.00
5 135 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 27.61 6.00
6 131 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 27.89 5.00
7 2 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.29 4.00
8 22 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 28.35 3.00
9 72 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 28.36 2.00
10 30 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.84 1.00
11 111 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 29.11
12 38 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.44
12 11 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 29.44
14 92 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.78
15 60 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 29.91
16 39 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 30.90
17 94 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 32.49
18 16 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 32.76
19 211 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 33.69
20 79 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 35.07
164 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 14:45) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.34 11.00
2 436 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 30.02 9.00
3 309 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 30.09 8.00
4 476 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 30.28 7.00
5 335 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 30.58 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 289 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 30.42 6.00
2 269 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 31.30 3.00
3 267 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 31.60 1.00
4 290 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.75
362 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 366 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 31.04 4.00
2 384 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 31.55 2.00
3 277 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 32.49
4 484 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 32.92
5 406 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 33.37
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.10.2020 - 14:45) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 365 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 33.14
2 393 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 34.95
3 376 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 35.53
355 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.34 11.00
2 436 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 30.02 9.00
3 309 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 30.09 8.00
4 476 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 30.28 7.00
5 289 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 30.42 6.00
6 335 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 30.58 5.00
7 366 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 31.04 4.00
8 269 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 31.30 3.00
9 384 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 31.55 2.00
10 267 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 31.60 1.00
11 277 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 32.49
12 290 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 32.75
13 484 Sára KubíkováSára Kubíková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 32.92
14 365 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 33.14
15 406 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 33.37
16 393 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 34.95
17 376 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 35.53
362 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNS
355 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS