Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kolín (4. 10. 2020)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 205 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 36.55 11.00
2 43 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 37.45 9.00
3 71 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 37.94 8.00
4 136 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 38.53 7.00
5 21 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 39.59 4.00
35 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 38.72 6.00
2 165 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 39.78 3.00
3 212 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 39.88 2.00
4 69 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 40.07 1.00
5 29 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 40.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 39.54 5.00
2 207 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 SB 40.86
3 89 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 42.32
4 21 David DuroňDavid Duroň 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 42.87
47 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 205 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 36.55 11.00
2 43 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 37.45 9.00
3 71 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 37.94 8.00
4 136 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 38.53 7.00
5 111 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 38.72 6.00
6 83 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 39.54 5.00
7 21 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 39.59 4.00
8 165 Vojtěch Pavel PodveskýVojtěch Pavel Podveský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 39.78 3.00
9 212 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 39.88 2.00
10 69 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 40.07 1.00
11 29 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 40.19
12 207 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 SB 40.86
13 89 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 42.32
14 21 David DuroňDavid Duroň 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 42.87
35 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
47 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 318 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.67 11.00
2 413 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 41.26 9.00
3 338 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 41.89 8.00
4 356 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 42.39 7.00
5 263 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 42.89 3.00
6 351 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 42.96 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 42.52 6.00
2 487 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 42.75 5.00
3 331 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 42.80 4.00
4 253 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 43.57 1.00
5 440 Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 44.66
6 440 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 44.97
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.10.2020 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 427 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 43.78
2 407 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 44.03
3 383 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 44.79
4 334 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 45.20
5 404 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 45.21
6 387 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 47.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 318 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.67 11.00
2 413 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 41.26 9.00
3 338 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 41.89 8.00
4 356 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 42.39 7.00
5 303 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 42.52 6.00
6 487 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 PB 42.75 5.00
7 331 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 42.80 4.00
8 263 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 42.89 3.00
9 351 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 42.96 2.00
10 253 Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 43.57 1.00
11 427 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 43.78
12 407 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 44.03
13 440 Veronika VackováVeronika Vacková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 44.66
14 383 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 44.79
15 440 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 44.97
16 334 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 45.20
17 404 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 45.21
18 387 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 47.23