Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (1. - 2. 2. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 13:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.83
2 5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.07
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.13
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.21
5 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.32
6 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 13:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.94
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.14
3 6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.25
4 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.52
5 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 07.98
6 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.15
Dan KováčDan Kováč 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 13:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.91
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.01
3 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.13
4 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.25
5 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.46
6 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 07.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 1.2.2020 - 13:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.06
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.08
3 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.38
MS 6 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.54
5 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.63
6 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 07.71
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.07
Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 1.2.2020 - 13:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 06.95
MS Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 3 07.06
MS Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.12
MS Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.25
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.26
MS Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.47
MS Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 1 07.48
2 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 14:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.80
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.87
3 Jan JirkaJan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.89
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 06.99
5 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.03
6 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 07.05
7 5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.11
Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 14:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.05
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.13
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.17
4 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.28
5 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 07.29
6 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.33
7 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 07.38
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Finále MS (so, 1.2.2020 - 14:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 06.99
MS Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.01
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.05
MS Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.24
Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 5 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.88
2 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.97
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.05
4 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.17
5 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.22
6 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.24
7 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.26
8 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 07.36
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.37
2 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.57
3 3 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.60
David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 DNS
Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 7 DNS
Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 DNS
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.90
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.23
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.28
4 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 7 07.66
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.75
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.99
2 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.21
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.33
4 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.46
5 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.64
6 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.08
2 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.32
3 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 07.54
4 3 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.60
5 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 08.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 1.2.2020 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.07
MS Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.21
MS Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.28
MS Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.47
MS Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 07.58
MS Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.61
MS Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.70
MS Petr EisPetr Eis 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 07.77
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.26
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.27
3 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.28
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.28
5 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.30
6 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.38
7 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 07.39
8 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.48
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.40
2 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.48
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.54
4 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.55
5 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.59
6 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.61
7 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.67
8 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 07.73
Celkem 8 závodníků
Finále MS (so, 1.2.2020 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.40
Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 DNS
Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNS
Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 DNS
4 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 2 DNS
Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 DNS
Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 12:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 07.26
2 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.40
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.50
4 6 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.74
5 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.85
6 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.92
Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 12:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.41
2 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.44
3 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.47
4 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.55
5 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.73
6 Mukhammad Akhmad ShalabiMukhammad Akhmad Shalabi 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 07.81
Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 12:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.27
2 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.28
3 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.57
4 David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.82
5 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.91
6 Sebastian SudlíkSebastian Sudlík 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.94
7 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.21
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 1.2.2020 - 12:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.27
2 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.28
3 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.62
4 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.63
5 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.67
6 Kryštof DušekKryštof Dušek 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 08.09
7 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.14
Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 1.2.2020 - 12:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.02
MS Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.35
MS David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 07.39
MS Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 07.41
MS Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 07.52
MS 4 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 07.56
MS Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.57
MS Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.69
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 14:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.46
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.54
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.55
4 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.73
5 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.74
6 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 07.76
7 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.80
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 14:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.85
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.03
3 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.07
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.08
5 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.09
6 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.26
7 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 08.36
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.38
Celkem 8 závodníků
Finále MS (so, 1.2.2020 - 14:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.89
MS Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.97
MS Martina NagyováMartina Nagyová 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 07.97
MS Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.05
MS Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.05
Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 DNS
Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 13:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.52
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.72
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.74
4 Martina HomolováMartina Homolová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.07
5 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.08
MS Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.09
7 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.35
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 13:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.58
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.75
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.80
MS Martina NagyováMartina Nagyová 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 07.94
5 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.00
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.18
7 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.34
8 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 13:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.56
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.68
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.87
MS Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 8 08.17
5 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.23
6 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.53
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.76
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.88
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.91
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.95
5 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.04
6 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.14
7 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.29
Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.49
2 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.71
3 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.01
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Eliška ŠedáEliška Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS
Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 12:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.76
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.96
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.96
4 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.23
5 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.53
6 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.65
7 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 12:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.92
MS Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 07.97
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.24
4 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.36
5 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.57
6 Eliška ŠedáEliška Šedá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.68
7 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 12:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.85
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.11
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.11
4 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.23
5 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.38
6 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 08.54
7 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.83
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.00
2 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.24
3 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.32
4 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.64
5 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.95
6 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.05
Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.92
2 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.07
3 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.14
4 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.30
5 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.66
6 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.81
7 Nikola VejvodováNikola Vejvodová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.26
Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.95
2 2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.04
3 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.43
4 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.54
5 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 08.57
6 Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.62
7 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.64
8 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 1.2.2020 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.90
2 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.18
3 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.37
4 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.62
5 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.82
6 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.95
7 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.07
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 1.2.2020 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.22
2 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.50
3 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.67
4 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.87
5 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.90
6 2 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.96
7 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.11
Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 1.2.2020 - 12:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.01
MS Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.02
MS Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.05
MS Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.07
MS Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.18
Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 DNF
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.86
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.90
3 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.91
4 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 07.95
5 2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.99
6 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.10
7 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.17
8 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.20
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.12
2 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.28
3 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.29
4 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.30
5 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.33
6 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.55
Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.44
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.87
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 21.88
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.30
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.06
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.19
3 4 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.23
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.53
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.45
2 4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.45
3 6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.66
Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.90
2 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 22.92
MS Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.09
4 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.27
5 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 23.52
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.06
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.49
3 3 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 23.87
4 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.00
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.42
2 6 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.46
3 5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.91
4 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.91
Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.91
2 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 24.58
3 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.92
4 Otakar KodytekOtakar Kodytek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.75
Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.57
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 23.97
3 6 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.06
4 5 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.37
5 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 25.66
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 36.61
MS František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 58.40
3 Jiří PejpalJiří Pejpal 34 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 2 62.55
Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 DQ
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.87
2 5 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.15
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.84
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 22.45
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.60
MS Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.62
4 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 22.95
MS Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 22.96
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.92
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.01
3 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.11
MS David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.46
MS Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.60
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.22
MS Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 23.28
MS Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.64
4 4 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 23.81
Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.91
2 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.74
MS Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.77
4 6 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.78
MS Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 2 24.47
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 23.24
2 5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.76
3 3 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.96
4 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 24.17
5 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.23
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.53
2 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.83
3 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 25.24
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.13
MS Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 22.20
MS Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.88
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.64
MS Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.87
3 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.27
4 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.33
MS Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 23.55
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.50
2 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.56
MS Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 6 23.73
4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.81
MS Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.30
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.93
2 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.99
3 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.18
4 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.53
Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.17
2 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.36
3 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 24.57
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.89
5 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.29
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KarolDavid Karol 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.93
2 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.09
MS Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.72
4 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.04
Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 25.67
2 3 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 26.23
3 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 27.35
Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.57
2 5 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 26.05
3 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.22
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.99
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.17
3 4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.19
4 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.26
MS 6 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.40
3 3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.44
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.59
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 2.2.2020 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 25.30
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.76
MS Martina NagyováMartina Nagyová 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 26.85
4 Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 30.52
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 2.2.2020 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.66
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.69
3 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.62
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 2.2.2020 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.06
2 Alice BoučkováAlice Boučková 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 28.44
3 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 30.12
Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 DNS
Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.39
MS Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.79
MS Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 25.15
MS Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.67
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.12
MS Katarína KiškováKatarína Kišková 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.39
3 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.58
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.67
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.20
MS Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 25.47
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.29
4 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.79
Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.24
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.66
3 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 26.86
4 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.75
Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.67
MS Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.75
MS Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.83
4 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.31
Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 26.68
MS Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 27.12
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.16
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 27.46
5 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.24
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.11
2 Kristina ŠroubkováKristina Šroubková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 29.44
3 Simona HamouzováSimona Hamouzová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 29.75
Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 DNS
Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.93
2 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 26.07
MS Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.08
MS Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 26.49
Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.40
2 2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 25.66
3 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.35
MS Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.40
MS Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 26.98
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 26.50
2 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.51
MS Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 26.74
MS Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 26.79
5 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.80
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 26.21
MS 6 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.68
3 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.69
4 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.70
5 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 26.78
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.22
2 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 27.38
3 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.81
4 Nikola VejvodováNikola Vejvodová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 30.47
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.69
2 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 28.02
3 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.09
4 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 28.25
5 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 28.26
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.35
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.99
3 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.26
4 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.61
5 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 29.12
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.46
2 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 28.59
3 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 29.04
4 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 29.59
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.18
2 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 28.72
3 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 29.15
4 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 30.11
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 30.61
2 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 31.01
Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 30.17
2 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 30.55
3 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 31.95
4 Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 32.46
5 Klára LabuťováKlára Labuťová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 32.78
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 46.81
2 5 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.11
MS 6 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 49.40
3 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.45
2 6 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.60
3 4 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 49.30
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.90
2 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 49.30
2 6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 49.88
3 5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 49.98
MS 2 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 49.99
5 4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.50
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.76
MS 6 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 50.86
3 9 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.53
4 1 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.55
MS 2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 51.69
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 1.2.2020 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.10
2 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 52.56
3 3 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 52.92
MS 2 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 53.21
5 6 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 53.85
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 1.2.2020 - 16:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.55
2 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 53.97
MS 6 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 54.62
4 5 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.16
5 Otakar KodytekOtakar Kodytek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 59.84
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 15:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 49.42
2 6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 50.33
MS 3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 50.44
4 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 15:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 49.73
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 50.14
3 3 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 51.89
MS 5 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 52.28
2 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 15:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 51.24
2 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 52.19
3 6 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 52.58
4 3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 52.79
5 4 Samuel SlabýSamuel Slabý 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 53.42
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 15:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.25
2 5 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.32
MS Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 51.58
MS 3 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 52.11
5 6 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 52.20
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 1.2.2020 - 15:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 53.33
2 5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 53.52
3 1 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 53.97
4 3 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 54.78
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 1.2.2020 - 15:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 54.02
2 4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 55.78
3 8 Robert CulliverRobert Culliver 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 56.75
14 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 15:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.25
2 3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.76
3 3 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 52.62
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 15:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 51.68
2 1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 52.22
MS 6 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 52.38
MS 2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 53.46
MS 3 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 53.65
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 15:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 53.81
2 4 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 55.04
3 7 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 57.10
4 3 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 57.98
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 15:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 55.99
2 5 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 57.60
3 3 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 60.58
4 3 Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 63.67
2 Matouš BartákMatouš Barták 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 55.57
MS 6 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 56.58
MS 5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 56.96
4 3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 57.35
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 56.95
2 4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 57.13
3 6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 57.42
4 3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 58.28
5 3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.33
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 5 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 57.62
MS 6 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 57.99
MS 3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 58.28
4 2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.34
MS 5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 58.51
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.18
2 5 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 59.50
MS 2 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 59.71
4 5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.74
6 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 1.2.2020 - 16:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 59.94
MS 6 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 62.98
3 5 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 63.44
4 3 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 65.26
5 2 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 67.11
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 15:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 56.58
MS Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 58.34
MS Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 58.68
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 59.61
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 15:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.60
MS 6 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 59.84
3 1 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 60.56
4 3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 61.11
5 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 62.48
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 15:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 62.59
MS 6 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 62.77
MS 3 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 63.23
4 4 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 63.90
5 5 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 65.43
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 15:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 65.60
2 Kristina ŠroubkováKristina Šroubková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 66.66
3 3 Karolína VikusováKarolína Vikusová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 67.59
4 3 Lucie BedrníkováLucie Bedrníková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 67.63
5 Simona HamouzováSimona Hamouzová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 69.03
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 57.31
MS 6 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 59.58
3 4 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 59.90
MS 3 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 65.54
5 2 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 68.18
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 59.48
2 2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 60.76
3 3 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 61.14
4 5 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 61.26
MS 6 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 62.90
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 62.83
MS 3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 62.87
3 5 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 63.26
4 4 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 63.52
5 1 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 64.49
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 61.01
2 2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 62.53
3 5 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 63.22
4 6 Ema KándlováEma Kándlová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 71.37
4 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 15:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:52.65
2 9 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 1:53.71
MS 3 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 1:54.61
MS 5 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:55.31
MS 2 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:55.69
6 8 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 1:57.76
7 6 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 1:58.21
8 1 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.26
9 7 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:00.04
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 15:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 6 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 1:59.31
MS 3 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:04.31
MS 4 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:04.41
MS 5 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 5 2:04.46
5 8 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:07.72
6 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 2:14.68
2 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 2 DNS
1 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 DNS
10 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 DNS
7 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 2.2.2020 - 15:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 1:57.90
2 5 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:58.50
3 6 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 2:00.89
4 1 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:02.95
5 3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:04.69
6 4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:04.92
7 8 Robert CulliverRobert Culliver 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 2:13.87
7 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:57.68
2 3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.70
3 2 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:59.86
MS 5 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 2:06.46
5 6 Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:12.03
6 4 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:14.17
7 7 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 2:14.70
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 5 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:04.96
2 6 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:09.56
3 7 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:11.29
4 2 Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:17.13
5 4 Matyáš KočkaMatyáš Kočka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:17.26
6 8 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:18.22
MS 1 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 2:25.32
8 3 Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:40.05
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:11.48
2 2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:11.80
3 3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:12.31
MS 7 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 2:14.19
5 5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:14.89
6 4 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:22.44
6 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:17.96
2 4 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:18.25
3 5 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 2:20.48
MS 2 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 2:20.88
MS 1 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:25.41
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:16.92
MS 2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:17.29
3 3 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:17.72
MS 4 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:28.35
MS 6 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:31.79
6 7 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 2:36.58
5 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:31.69
MS 5 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:34.45
3 2 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:35.37
4 3 Lucie BedrníkováLucie Bedrníková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:40.33
5 4 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:48.02
1 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 1 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:22.47
MS 2 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:27.94
MS 3 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:28.35
MS 4 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:29.95
5 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 14:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:16.92
2 4 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:26.38
3 2 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 2:35.50
4 1 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:36.86
5 7 Klára KolářováKlára Kolářová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 2:54.00
5 Barbora JagschováBarbora Jagschová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
6 Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 1.2.2020 - 17:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 4 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:54.86
MS 2 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 3:55.38
3 2 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:57.52
4 4 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 3:57.89
MS 7 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 3:58.41
MS 7 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:58.60
MS 10 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 10 4:01.51
8 8 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:01.75
9 6 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:01.80
MS 13 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 4:10.92
MS 1 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11 4:20.38
8 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 17:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 4 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 4:09.07
MS 5 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:09.54
3 6 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 4:10.14
MS 2 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:20.31
5 10 Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:23.22
6 6 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 4:23.22
MS 7 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 4:36.80
8 9 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 4:38.46
9 8 Cyril SedláčekCyril Sedláček 92 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 4:39.85
10 13 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 4:42.52
11 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 5:01.01
12 11 Lukáš HachLukáš Hach 84 Štefko Running TeamŠtefko Running Team 12 5:04.92
Celkem 12 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 1.2.2020 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 1 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 4:18.01
2 2 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:18.03
3 12 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13 4:21.55
4 3 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:22.72
5 3 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 4:23.23
6 7 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 4:25.40
MS 6 Jáchym HojnýJáchym Hojný 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 4:35.51
MS 11 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 4:35.53
9 14 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 14 4:39.53
10 11 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 4:52.44
11 12 Daniel KroftaDaniel Krofta 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 4:55.92
10 Václav VlasákVáclav Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10 DNS
8 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 DNS
9 Radek HušekRadek Hušek 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.2.2020 - 17:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:29.36
2 4 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:32.04
MS 2 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:33.51
4 4 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 4:33.64
5 1 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:36.00
6 3 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 4:40.67
MS 6 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 4:41.29
8 5 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 4:43.10
9 2 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 4:44.72
10 11 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 4:53.17
MS 10 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 5:01.21
12 12 Tereza KinkorováTereza Kinkorová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 5:31.02
Celkem 12 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 1.2.2020 - 16:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Eliška Onderková