Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha - Stromovka (1. - 2. 2. 2020)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 13:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 06.83 | ||||||||||||||
2 | 5 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.07 | |||||||||||||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 07.13 | ||||||||||||||
4 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.21 | ||||||||||||||
5 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.32 | ||||||||||||||
6 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.82 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 13:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 06.94 | ||||||||||||||
2 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | TJ Dukla Praha | 5 | 07.14 | ||||||||||||||
3 | 6 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.25 | |||||||||||||
4 | Jiří SvobodaJiří Svoboda | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 07.52 | ||||||||||||||
5 | Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek | 98 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 8 | 07.98 | ||||||||||||||
6 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.15 | ||||||||||||||
Dan KováčDan Kováč | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 13:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JirkaJan Jirka | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 06.91 | ||||||||||||||
2 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.01 | ||||||||||||||
3 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.13 | ||||||||||||||
4 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 07.25 | ||||||||||||||
5 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 07.46 | ||||||||||||||
6 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 2 | 07.61 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 1.2.2020 - 13:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 4 | 07.06 | ||||||||||||||
2 | Michal BrožMichal Brož | 92 | TJ Dukla Praha | 5 | 07.08 | ||||||||||||||
3 | Martin LumpeMartin Lumpe | 95 | A. C. Sparta Praha | 3 | 07.38 | ||||||||||||||
MS | 6 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 07.54 | |||||||||||||
5 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.63 | ||||||||||||||
6 | Petr DubskýPetr Dubský | 89 | SC Radotín Praha | 8 | 07.71 | ||||||||||||||
7 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 1 | 11.07 | ||||||||||||||
Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 1.2.2020 - 13:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 06.95 | ||||||||||||||
MS | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | AK Most | 3 | 07.06 | ||||||||||||||
MS | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.12 | ||||||||||||||
MS | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 07.25 | ||||||||||||||
MS | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 07.26 | ||||||||||||||
MS | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 07.47 | ||||||||||||||
MS | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 1 | 07.48 | ||||||||||||||
2 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 8 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 1.2.2020 - 14:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 06.80 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 06.87 | ||||||||||||||
3 | Jan JirkaJan Jirka | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 06.89 | ||||||||||||||
4 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 3 | 06.99 | ||||||||||||||
5 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 7 | 07.03 | ||||||||||||||
6 | Michal BrožMichal Brož | 92 | TJ Dukla Praha | 8 | 07.05 | ||||||||||||||
7 | 5 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 07.11 | |||||||||||||
Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 1.2.2020 - 14:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | TJ Dukla Praha | 5 | 07.05 | ||||||||||||||
2 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.13 | ||||||||||||||
3 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.17 | ||||||||||||||
4 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 07.28 | ||||||||||||||
5 | Martin LumpeMartin Lumpe | 95 | A. C. Sparta Praha | 8 | 07.29 | ||||||||||||||
6 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 2 | 07.33 | ||||||||||||||
7 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 07.38 | ||||||||||||||
6 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále MS (so, 1.2.2020 - 14:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 06.99 | ||||||||||||||
MS | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 07.01 | ||||||||||||||
MS | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 07.05 | ||||||||||||||
MS | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 07.24 | ||||||||||||||
Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | DNS | |||||||||||||||
Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS | |||||||||||||||
Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | DNS | |||||||||||||||
Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | AK Most | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále A (so, 1.2.2020 - 14:30) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 06.88 | ||||||||||||||
2 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 06.97 | ||||||||||||||
3 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 07.05 | ||||||||||||||
4 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.17 | ||||||||||||||
5 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 8 | 07.22 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 2 | 07.24 | ||||||||||||||
7 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.26 | ||||||||||||||
8 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 07.36 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 1.2.2020 - 14:30) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek VítůRadek Vítů | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.37 | ||||||||||||||
2 | Adam VaryšAdam Varyš | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.57 | ||||||||||||||
3 | 3 | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.60 | |||||||||||||
David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Jan TrefnýJan Trefný | 02 | AK Most | 7 | DNS | |||||||||||||||
Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | DNS | |||||||||||||||
Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | Spartak Praha 4 | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 13:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 06.90 | ||||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.23 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 3 | 07.28 | ||||||||||||||
4 | Jan TrefnýJan Trefný | 02 | AK Most | 7 | 07.66 | ||||||||||||||
5 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 8 | 07.75 | ||||||||||||||
Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 13:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 06.99 | ||||||||||||||
2 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.21 | ||||||||||||||
3 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 07.33 | ||||||||||||||
4 | Radek VítůRadek Vítů | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 07.46 | ||||||||||||||
5 | Adam VaryšAdam Varyš | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 07.64 | ||||||||||||||
6 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | Spartak Praha 4 | 8 | 08.02 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 13:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 07.08 | ||||||||||||||
2 | Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | 07.32 | ||||||||||||||
3 | David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 7 | 07.54 | ||||||||||||||
4 | 3 | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.60 | |||||||||||||
5 | Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 08.12 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 04 (so, 1.2.2020 - 13:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 07.07 | ||||||||||||||
MS | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 07.21 | ||||||||||||||
MS | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 07.28 | ||||||||||||||
MS | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 07.47 | ||||||||||||||
MS | Jan HackoJan Hacko | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 8 | 07.58 | ||||||||||||||
MS | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 07.61 | ||||||||||||||
MS | Ondřej LukešOndřej Lukeš | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 07.70 | ||||||||||||||
MS | Petr EisPetr Eis | 02 | AC Čáslav z.s. | 7 | 07.77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále A (so, 1.2.2020 - 14:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 7 | 07.26 | ||||||||||||||
2 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 07.27 | ||||||||||||||
3 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 07.28 | ||||||||||||||
4 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 5 | 07.28 | ||||||||||||||
5 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 07.30 | ||||||||||||||
6 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 07.38 | ||||||||||||||
7 | Martin ArgaláčMartin Argaláč | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 07.39 | ||||||||||||||
8 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 07.48 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 1.2.2020 - 14:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KostkaMartin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 4 | 07.40 | ||||||||||||||
2 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 07.48 | ||||||||||||||
3 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 07.54 | ||||||||||||||
4 | Jakub JechJakub Jech | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 07.55 | ||||||||||||||
5 | Filip NýčFilip Nýč | 03 | SK Jeseniova | 2 | 07.59 | ||||||||||||||
6 | Jan MatoušekJan Matoušek | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 07.61 | ||||||||||||||
7 | Bao Tran ThaiBao Tran Thai | 04 | SK Jeseniova | 8 | 07.67 | ||||||||||||||
8 | Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 07.73 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále MS (so, 1.2.2020 - 14:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.40 | ||||||||||||||
Antonín KrejčaAntonín Krejča | 03 | AC Čáslav z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
David JodlDavid Jodl | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 3 | DNS | |||||||||||||||
4 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | Atletický klub Sokolov, spolek | 2 | DNS | ||||||||||||||
Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Kevin MilerKevin Miler | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 12:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 07.26 | ||||||||||||||
2 | Martin ArgaláčMartin Argaláč | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.40 | ||||||||||||||
3 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.50 | ||||||||||||||
4 | 6 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 07.74 | |||||||||||||
5 | Adam HrubýAdam Hrubý | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 07.85 | ||||||||||||||
6 | Martin HošekMartin Hošek | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 07.92 | ||||||||||||||
Pavel KordíkPavel Kordík | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 12:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 07.41 | ||||||||||||||
2 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.44 | ||||||||||||||
3 | Martin KostkaMartin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 3 | 07.47 | ||||||||||||||
4 | Jakub JechJakub Jech | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 07.55 | ||||||||||||||
5 | Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 07.73 | ||||||||||||||
6 | Mukhammad Akhmad ShalabiMukhammad Akhmad Shalabi | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 07.81 | ||||||||||||||
Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 12:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.27 | ||||||||||||||
2 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.28 | ||||||||||||||
3 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 07.57 | ||||||||||||||
4 | David KarolDavid Karol | 03 | SK Jeseniova | 8 | 07.82 | ||||||||||||||
5 | Jan ZuzánekJan Zuzánek | 04 | Spartak Praha 4 | 7 | 07.91 | ||||||||||||||
6 | Sebastian SudlíkSebastian Sudlík | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 07.94 | ||||||||||||||
7 | Maxim PolákMaxim Polák | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.21 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 1.2.2020 - 12:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 5 | 07.27 | ||||||||||||||
2 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 4 | 07.28 | ||||||||||||||
3 | Jan MatoušekJan Matoušek | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 07.62 | ||||||||||||||
4 | Filip NýčFilip Nýč | 03 | SK Jeseniova | 8 | 07.63 | ||||||||||||||
5 | Bao Tran ThaiBao Tran Thai | 04 | SK Jeseniova | 6 | 07.67 | ||||||||||||||
6 | Kryštof DušekKryštof Dušek | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | 08.09 | ||||||||||||||
7 | Matyáš HelclMatyáš Helcl | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 08.14 | ||||||||||||||
Václav ZelenkaVáclav Zelenka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 1.2.2020 - 12:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Adam RaškaAdam Raška | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 07.02 | ||||||||||||||
MS | Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 07.35 | ||||||||||||||
MS | David JodlDavid Jodl | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | 07.39 | ||||||||||||||
MS | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 6 | 07.41 | ||||||||||||||
MS | Kevin MilerKevin Miler | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 7 | 07.52 | ||||||||||||||
MS | 4 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | Atletický klub Sokolov, spolek | 3 | 07.56 | |||||||||||||
MS | Jakub HolecJakub Holec | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 07.57 | ||||||||||||||
MS | Antonín KrejčaAntonín Krejča | 03 | AC Čáslav z.s. | 1 | 07.69 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 1.2.2020 - 14:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.46 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 07.54 | ||||||||||||||
3 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.55 | ||||||||||||||
4 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 07.73 | ||||||||||||||
5 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 3 | 07.74 | ||||||||||||||
6 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 8 | 07.76 | ||||||||||||||
7 | Michaela KučerováMichaela Kučerová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 07.80 | ||||||||||||||
Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Dukla Praha | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 1.2.2020 - 14:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | TJ Dukla Praha | 4 | 07.85 | ||||||||||||||
2 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.03 | ||||||||||||||
3 | Anna PotěšilováAnna Potěšilová | 98 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.07 | ||||||||||||||
4 | Zuzana KubicováZuzana Kubicová | 89 | Spartak Praha 4 | 5 | 08.08 | ||||||||||||||
5 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.09 | ||||||||||||||
6 | Tereza JakschováTereza Jakschová | 95 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.26 | ||||||||||||||
7 | Tereza HájkováTereza Hájková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 08.36 | ||||||||||||||
8 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 1 | 08.38 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále MS (so, 1.2.2020 - 14:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 07.89 | ||||||||||||||
MS | Katarína KiškováKatarína Kišková | 02 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 6 | 07.97 | ||||||||||||||
MS | Martina NagyováMartina Nagyová | 99 | Akademik TU Košice | 5 | 07.97 | ||||||||||||||
MS | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 08.05 | ||||||||||||||
MS | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 08.05 | ||||||||||||||
Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | DNS | |||||||||||||||
Julie KovářováJulie Kovářová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 13:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.52 | ||||||||||||||
2 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 5 | 07.72 | ||||||||||||||
3 | Michaela KučerováMichaela Kučerová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 07.74 | ||||||||||||||
4 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.07 | ||||||||||||||
5 | Anna PotěšilováAnna Potěšilová | 98 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.08 | ||||||||||||||
MS | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 08.09 | ||||||||||||||
7 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.35 | ||||||||||||||
8 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.07 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 13:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.58 | ||||||||||||||
2 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK Jeseniova | 5 | 07.75 | ||||||||||||||
3 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Dukla Praha | 6 | 07.80 | ||||||||||||||
MS | Martina NagyováMartina Nagyová | 99 | Akademik TU Košice | 3 | 07.94 | ||||||||||||||
5 | Zuzana KubicováZuzana Kubicová | 89 | Spartak Praha 4 | 7 | 08.00 | ||||||||||||||
6 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.18 | ||||||||||||||
7 | Tereza HájkováTereza Hájková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 08.34 | ||||||||||||||
8 | Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková | 95 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 08.88 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 13:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.56 | ||||||||||||||
2 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.68 | ||||||||||||||
3 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | TJ Dukla Praha | 3 | 07.87 | ||||||||||||||
MS | Michaela HořejšíMichaela Hořejší | 97 | AK Most | 8 | 08.17 | ||||||||||||||
5 | Tereza JakschováTereza Jakschová | 95 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.23 | ||||||||||||||
6 | Marcela ŠeblováMarcela Šeblová | 00 | A. C. Sparta Praha | 2 | 08.53 | ||||||||||||||
Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále A (so, 1.2.2020 - 14:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.76 | ||||||||||||||
2 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | 07.88 | ||||||||||||||
3 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 07.91 | ||||||||||||||
4 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 07.95 | ||||||||||||||
5 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 7 | 08.04 | ||||||||||||||
6 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.14 | ||||||||||||||
7 | Pavlína NovotnáPavlína Novotná | 01 | ASK Slavia Praha | 1 | 08.29 | ||||||||||||||
Monika ZámolováMonika Zámolová | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 1.2.2020 - 14:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thalia PandelidesThalia Pandelides | 02 | SK Jeseniova | 6 | 08.49 | ||||||||||||||
2 | Emma BarnokyEmma Barnoky | 01 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 08.71 | ||||||||||||||
3 | Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.01 | ||||||||||||||
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | |||||||||||||||
Eliška ŠedáEliška Šedá | 02 | ASK Slavia Praha | 1 | DNS | |||||||||||||||
Viktorie VydrováViktorie Vydrová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | DNS | |||||||||||||||
Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 12:35) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.76 | ||||||||||||||
2 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 07.96 | ||||||||||||||
3 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 07.96 | ||||||||||||||
4 | Pavlína NovotnáPavlína Novotná | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.23 | ||||||||||||||
5 | Thalia PandelidesThalia Pandelides | 02 | SK Jeseniova | 7 | 08.53 | ||||||||||||||
6 | Viktorie VydrováViktorie Vydrová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 08.65 | ||||||||||||||
7 | Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.67 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 12:35) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 07.92 | ||||||||||||||
MS | Katarína KiškováKatarína Kišková | 02 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 5 | 07.97 | ||||||||||||||
MS | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 08.24 | ||||||||||||||
4 | Veronika ŠebákováVeronika Šebáková | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.36 | ||||||||||||||
5 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.57 | ||||||||||||||
6 | Eliška ŠedáEliška Šedá | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.68 | ||||||||||||||
7 | Nicole BöhmováNicole Böhmová | 02 | SK Jeseniova | 2 | 09.02 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 12:35) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 07.85 | ||||||||||||||
2 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | SK Jeseniova | 5 | 08.11 | ||||||||||||||
3 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.11 | ||||||||||||||
4 | Monika ZámolováMonika Zámolová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.23 | ||||||||||||||
5 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.38 | ||||||||||||||
6 | Emma BarnokyEmma Barnoky | 01 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 08.54 | ||||||||||||||
7 | Anna MňoučkováAnna Mňoučková | 02 | SK Jeseniova | 8 | 08.83 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 12:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 08.00 | ||||||||||||||
2 | Anna FajkusováAnna Fajkusová | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.24 | ||||||||||||||
3 | Anna StráneckáAnna Stránecká | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 08.32 | ||||||||||||||
4 | Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.64 | ||||||||||||||
5 | Anna BednářováAnna Bednářová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 08.95 | ||||||||||||||
6 | Anna MrázováAnna Mrázová | 04 | Spartak Praha 4 | 2 | 09.05 | ||||||||||||||
Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 12:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.92 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 08.07 | ||||||||||||||
3 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 08.14 | ||||||||||||||
4 | Antonie TesařováAntonie Tesařová | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.30 | ||||||||||||||
5 | Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 08.66 | ||||||||||||||
6 | Eliška ŠárováEliška Šárová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 08.81 | ||||||||||||||
7 | Nikola VejvodováNikola Vejvodová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 09.26 | ||||||||||||||
Natálie NovákováNatálie Nováková | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 12:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla DembowskiAdéla Dembowski | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.95 | ||||||||||||||
2 | 2 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 08.04 | |||||||||||||
3 | Kateřina KudělováKateřina Kudělová | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.43 | ||||||||||||||
4 | Gabriela HonsováGabriela Honsová | 03 | SK Jeseniova | 8 | 08.54 | ||||||||||||||
5 | Mariana VotavováMariana Votavová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 08.57 | ||||||||||||||
6 | Christina PittChristina Pitt | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.62 | ||||||||||||||
7 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 08.64 | ||||||||||||||
8 | Tereza VotinskáTereza Votinská | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 08.97 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 1.2.2020 - 12:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.90 | ||||||||||||||
2 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.18 | ||||||||||||||
3 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.37 | ||||||||||||||
4 | Michaela RadouškováMichaela Radoušková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 08.62 | ||||||||||||||
5 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.82 | ||||||||||||||
6 | Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori | 04 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.95 | ||||||||||||||
7 | Natálie NoskováNatálie Nosková | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.07 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 1.2.2020 - 12:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.22 | ||||||||||||||
2 | Anna StrnadováAnna Strnadová | 03 | SK Jeseniova | 5 | 08.50 | ||||||||||||||
3 | Anastasija PanovaAnastasija Panova | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.67 | ||||||||||||||
4 | Aneta PastuchováAneta Pastuchová | 04 | A. C. Sparta Praha | 7 | 08.87 | ||||||||||||||
5 | Eliška LandováEliška Landová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.90 | ||||||||||||||
6 | 2 | Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová | 04 | SK Jeseniova | 2 | 08.96 | |||||||||||||
7 | Aneta OtcovskáAneta Otcovská | 04 | SK Jeseniova | 8 | 09.11 | ||||||||||||||
Kristýna PaterováKristýna Paterová | 04 | SK Jeseniova | 1 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (so, 1.2.2020 - 12:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 08.01 | ||||||||||||||
MS | Julie KovářováJulie Kovářová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 5 | 08.02 | ||||||||||||||
MS | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 08.05 | ||||||||||||||
MS | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 08.07 | ||||||||||||||
MS | Natálie SajtlováNatálie Sajtlová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 08.18 | ||||||||||||||
Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále A (so, 1.2.2020 - 14:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.86 | ||||||||||||||
2 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.90 | ||||||||||||||
3 | Adéla DembowskiAdéla Dembowski | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 07.91 | ||||||||||||||
4 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 07.95 | ||||||||||||||
5 | 2 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 07.99 | |||||||||||||
6 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 08.10 | ||||||||||||||
7 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.17 | ||||||||||||||
8 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 1 | 08.20 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 1.2.2020 - 14:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 08.12 | ||||||||||||||
2 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.28 | ||||||||||||||
3 | Anna FajkusováAnna Fajkusová | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.29 | ||||||||||||||
4 | Antonie TesařováAntonie Tesařová | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.30 | ||||||||||||||
5 | Anna StráneckáAnna Stránecká | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 08.33 | ||||||||||||||
6 | Anna StrnadováAnna Strnadová | 03 | SK Jeseniova | 8 | 08.55 | ||||||||||||||
Kateřina KudělováKateřina Kudělová | 03 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Gabriela HonsováGabriela Honsová | 03 | SK Jeseniova | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 21.44 | ||||||||||||||
2 | Michal BrožMichal Brož | 92 | TJ Dukla Praha | 6 | 21.87 | ||||||||||||||
3 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | 21.88 | ||||||||||||||
MS | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 22.30 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Dukla Praha | 6 | 22.06 | ||||||||||||||
2 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 22.19 | ||||||||||||||
3 | 4 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 22.23 | |||||||||||||
4 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 3 | 22.53 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.45 | ||||||||||||||
2 | 4 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 22.45 | |||||||||||||
3 | 6 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 22.66 | |||||||||||||
Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Dukla Praha | 4 | DNS | |||||||||||||||
Michal BorekMichal Borek | 90 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán BosákŠtěpán Bosák | 98 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.90 | ||||||||||||||
2 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 22.92 | ||||||||||||||
MS | Adam BosákAdam Bosák | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 23.09 | ||||||||||||||
4 | Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Dukla Praha | 5 | 23.27 | ||||||||||||||
5 | Martin LumpeMartin Lumpe | 95 | A. C. Sparta Praha | 2 | 23.52 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Tomáš RadostnýTomáš Radostný | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 23.06 | ||||||||||||||
2 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.49 | ||||||||||||||
3 | 3 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK Jeseniova | 5 | 23.87 | |||||||||||||
4 | Jiří SvobodaJiří Svoboda | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 24.00 | ||||||||||||||
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 22.42 | ||||||||||||||
2 | 6 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.46 | |||||||||||||
3 | 5 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 22.91 | |||||||||||||
4 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 23.91 | ||||||||||||||
Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 4 | 23.91 | ||||||||||||||
2 | Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský | 96 | A. C. Sparta Praha | 3 | 24.58 | ||||||||||||||
3 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 5 | 25.92 | ||||||||||||||
4 | Otakar KodytekOtakar Kodytek | 00 | TJ Dukla Praha | 6 | 26.75 | ||||||||||||||
Martin BarákMartin Barák | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 23.57 | ||||||||||||||
2 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 6 | 23.97 | ||||||||||||||
3 | 6 | Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 3 | 24.06 | |||||||||||||
4 | 5 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 5 | 24.37 | |||||||||||||
5 | Petr DubskýPetr Dubský | 89 | SC Radotín Praha | 2 | 25.66 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 09 (ne, 2.2.2020 - 14:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín JankovskýAntonín Jankovský | 42 | ASK Slavia Praha | 3 | 36.61 | ||||||||||||||
MS | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 58.40 | ||||||||||||||
3 | Jiří PejpalJiří Pejpal | 34 | TJ Liga 100 Praha | 2 | 62.55 | ||||||||||||||
Petr RonovskýPetr Ronovský | 44 | AC Praha 1890 | 4 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 21.87 | ||||||||||||||
2 | 5 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 5 | 22.15 | |||||||||||||
3 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 22.84 | ||||||||||||||
Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Armin NtemoArmin Ntemo | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 22.45 | ||||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.60 | ||||||||||||||
MS | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 22.62 | ||||||||||||||
4 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 22.95 | ||||||||||||||
MS | Dominik HerlesDominik Herles | 01 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 22.96 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.92 | |||||||||||||
2 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.01 | ||||||||||||||
3 | Radek VítůRadek Vítů | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 23.11 | ||||||||||||||
MS | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 23.46 | ||||||||||||||
MS | Lukáš SvědínekLukáš Svědínek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 23.60 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 23.22 | ||||||||||||||
MS | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 23.28 | ||||||||||||||
MS | Michal PokornýMichal Pokorný | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 23.64 | ||||||||||||||
4 | 4 | Samuel SlabýSamuel Slabý | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 23.81 | |||||||||||||
Filip MacháčekFilip Macháček | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | SK Jeseniova | 4 | 22.91 | ||||||||||||||
2 | Jakub RandusJakub Randus | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 23.74 | ||||||||||||||
MS | Ondřej BeníčekOndřej Beníček | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 23.77 | ||||||||||||||
4 | 6 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 23.78 | |||||||||||||
MS | Jan TrefnýJan Trefný | 02 | AK Most | 2 | 24.47 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 23.24 | ||||||||||||||
2 | 5 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.76 | |||||||||||||
3 | 3 | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 23.96 | |||||||||||||
4 | David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 24.17 | ||||||||||||||
5 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 24.23 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (ne, 2.2.2020 - 13:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon PittermannŠimon Pittermann | 01 | TJ Dukla Praha | 5 | 23.53 | ||||||||||||||
2 | Adam VaryšAdam Varyš | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 24.83 | ||||||||||||||
3 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 25.24 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.13 | |||||||||||||
MS | Matouš BudigMatouš Budig | 03 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 22.20 | ||||||||||||||
MS | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 22.88 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Patrik MedáčekPatrik Medáček | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 22.64 | ||||||||||||||
MS | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 22.87 | ||||||||||||||
3 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 4 | 23.27 | ||||||||||||||
4 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 23.33 | ||||||||||||||
MS | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2 | 23.55 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 6 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 23.50 | |||||||||||||
2 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 23.56 | ||||||||||||||
MS | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | AK Most | 6 | 23.73 | ||||||||||||||
4 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 23.81 | ||||||||||||||
MS | Kevin MilerKevin Miler | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 24.30 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KostkaMartin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 4 | 23.93 | ||||||||||||||
2 | Karel JarešKarel Jareš | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 23.99 | ||||||||||||||
3 | Jan MatoušekJan Matoušek | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 24.18 | ||||||||||||||
4 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 2 | 24.53 | ||||||||||||||
Filip NýčFilip Nýč | 03 | SK Jeseniova | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 5 | 24.17 | ||||||||||||||
2 | Jan HendrychJan Hendrych | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 24.36 | ||||||||||||||
3 | Jakub JechJakub Jech | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 24.57 | ||||||||||||||
MS | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 24.89 | ||||||||||||||
5 | Jan ZuzánekJan Zuzánek | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 25.29 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KarolDavid Karol | 03 | SK Jeseniova | 6 | 24.93 | ||||||||||||||
2 | Jakub MyslivecJakub Myslivec | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 25.09 | ||||||||||||||
MS | Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 25.72 | ||||||||||||||
4 | Martin HošekMartin Hošek | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 26.04 | ||||||||||||||
Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš HelclMatyáš Helcl | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 25.67 | ||||||||||||||
2 | 3 | Jan RůžičkaJan Růžička | 04 | SC Radotín Praha | 6 | 26.23 | |||||||||||||
3 | Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 27.35 | ||||||||||||||
Václav ZelenkaVáclav Zelenka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (ne, 2.2.2020 - 13:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 23.57 | ||||||||||||||
2 | 5 | Lukáš ČervenkaLukáš Červenka | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 26.05 | |||||||||||||
3 | Pavel HlaváčekPavel Hlaváček | 04 | SK Jeseniova | 4 | 26.22 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 13:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 23.99 | ||||||||||||||
2 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 24.17 | ||||||||||||||
3 | 4 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 24.19 | |||||||||||||
4 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | TJ Dukla Praha | 3 | 25.74 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 13:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 25.26 | |||||||||||||
MS | 6 | Tereza JonášováTereza Jonášová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 25.40 | |||||||||||||
3 | 3 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 25.44 | |||||||||||||
4 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 25.59 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (ne, 2.2.2020 - 13:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK Jeseniova | 4 | 25.30 | ||||||||||||||
2 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 25.76 | ||||||||||||||
MS | Martina NagyováMartina Nagyová | 99 | Akademik TU Košice | 6 | 26.85 | ||||||||||||||
4 | Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková | 99 | Spartak Praha 4 | 3 | 30.52 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (ne, 2.2.2020 - 13:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 25.66 | |||||||||||||
2 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 25.69 | ||||||||||||||
3 | Anna PotěšilováAnna Potěšilová | 98 | ASK Slavia Praha | 6 | 26.62 | ||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (ne, 2.2.2020 - 13:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 5 | 28.06 | |||||||||||||
2 | Alice BoučkováAlice Boučková | 97 | SC Radotín Praha | 6 | 28.44 | ||||||||||||||
3 | Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková | 95 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 30.12 | ||||||||||||||
Tereza HájkováTereza Hájková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Natálie MarkováNatálie Marková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 24.39 | ||||||||||||||
MS | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 24.79 | ||||||||||||||
MS | Daniela VolnáDaniela Volná | 02 | AC TJ Jičín | 6 | 25.15 | ||||||||||||||
MS | Linda SucháLinda Suchá | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 25.67 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 25.12 | ||||||||||||||
MS | Katarína KiškováKatarína Kišková | 02 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 3 | 25.39 | ||||||||||||||
3 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 25.58 | ||||||||||||||
4 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 25.67 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 25.20 | ||||||||||||||
MS | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 25.47 | ||||||||||||||
3 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.29 | ||||||||||||||
4 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.79 | ||||||||||||||
Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 4 | 26.24 | ||||||||||||||
2 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | SK Jeseniova | 5 | 26.66 | ||||||||||||||
3 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 26.86 | ||||||||||||||
4 | Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková | 01 | Spartak Praha 4 | 6 | 28.75 | ||||||||||||||
Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 4 | 26.67 | ||||||||||||||
MS | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 26.75 | ||||||||||||||
MS | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 26.83 | ||||||||||||||
4 | Pavlína NovotnáPavlína Novotná | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 27.31 | ||||||||||||||
Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 26.68 | ||||||||||||||
MS | Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová | 01 | AC TJ Jičín | 2 | 27.12 | ||||||||||||||
3 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 27.16 | ||||||||||||||
4 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 27.46 | ||||||||||||||
5 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 28.24 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (ne, 2.2.2020 - 12:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ZámolováMonika Zámolová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 27.11 | ||||||||||||||
2 | Kristina ŠroubkováKristina Šroubková | 02 | A. C. Sparta Praha | 6 | 29.44 | ||||||||||||||
3 | Simona HamouzováSimona Hamouzová | 02 | A. C. Sparta Praha | 3 | 29.75 | ||||||||||||||
Gabriela BalcarováGabriela Balcarová | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Emma BarnokyEmma Barnoky | 01 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Lucie LedvinováLucie Ledvinová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 25.93 | ||||||||||||||
2 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 26.07 | ||||||||||||||
MS | Kateřina BurianováKateřina Burianová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 26.08 | ||||||||||||||
MS | Mariana KokšalováMariana Kokšalová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 26.49 | ||||||||||||||
Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 25.40 | ||||||||||||||
2 | 2 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 25.66 | |||||||||||||
3 | Adéla DembowskiAdéla Dembowski | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 26.35 | ||||||||||||||
MS | Natálie SajtlováNatálie Sajtlová | 04 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 26.40 | ||||||||||||||
MS | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 26.98 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 26.50 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 26.51 | ||||||||||||||
MS | Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 26.74 | ||||||||||||||
MS | Michaela OrságováMichaela Orságová | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6 | 26.79 | ||||||||||||||
5 | Sofie GucfováSofie Gucfová | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 26.80 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 5 | 26.21 | ||||||||||||||
MS | 6 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 26.68 | |||||||||||||
3 | Antonie TesařováAntonie Tesařová | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | 26.69 | ||||||||||||||
4 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 26.70 | ||||||||||||||
5 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | A. C. Sparta Praha | 3 | 26.78 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZunováAdéla Zunová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 26.22 | ||||||||||||||
2 | Natálie KavříkováNatálie Kavříková | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 27.38 | ||||||||||||||
3 | Anna StrnadováAnna Strnadová | 03 | SK Jeseniova | 3 | 27.81 | ||||||||||||||
4 | Nikola VejvodováNikola Vejvodová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 30.47 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | 27.69 | ||||||||||||||
2 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 28.02 | ||||||||||||||
3 | Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 28.09 | ||||||||||||||
4 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 28.25 | ||||||||||||||
5 | Mariana VotavováMariana Votavová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 28.26 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 27.35 | ||||||||||||||
2 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 27.99 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 28.26 | ||||||||||||||
4 | Gabriela HonsováGabriela Honsová | 03 | SK Jeseniova | 6 | 28.61 | ||||||||||||||
5 | Evelína ZafarováEvelína Zafarová | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 29.12 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona PacákováSimona Pacáková | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 28.46 | ||||||||||||||
2 | Anastasija PanovaAnastasija Panova | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 28.59 | ||||||||||||||
3 | Sofie PoláškováSofie Polášková | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 29.04 | ||||||||||||||
4 | Elisa VorlováElisa Vorlová | 04 | SK Jeseniova | 5 | 29.59 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KudělováKateřina Kudělová | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | 28.18 | ||||||||||||||
2 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 28.72 | ||||||||||||||
3 | Anna BednářováAnna Bednářová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 29.15 | ||||||||||||||
4 | Eliška LandováEliška Landová | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 30.11 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie ŠteflováAmálie Šteflová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 30.61 | ||||||||||||||
2 | Libuše PolívkováLibuše Polívková | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 31.01 | ||||||||||||||
Anežka PřibilováAnežka Přibilová | 03 | SK Jeseniova | 6 | DNS | |||||||||||||||
Andrea VěžníkováAndrea Věžníková | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (ne, 2.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie NoskováNatálie Nosková | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 30.17 | ||||||||||||||
2 | Anna MrázováAnna Mrázová | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 30.55 | ||||||||||||||
3 | Klára KosteleckáKlára Kostelecká | 04 | SC Radotín Praha | 2 | 31.95 | ||||||||||||||
4 | Karolína LedvinkováKarolína Ledvinková | 04 | SC Radotín Praha | 5 | 32.46 | ||||||||||||||
5 | Klára LabuťováKlára Labuťová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 32.78 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 1.2.2020 - 16:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 4 | Michal DesenskýMichal Desenský | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 46.81 | |||||||||||||
2 | 5 | Vít MüllerVít Müller | 96 | TJ Dukla Praha | 5 | 47.11 | |||||||||||||
MS | 6 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 49.40 | |||||||||||||
3 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 16:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 5 | 48.45 | |||||||||||||
2 | 6 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 48.60 | |||||||||||||
3 | 4 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 49.30 | |||||||||||||
4 | Štěpán BosákŠtěpán Bosák | 98 | ASK Slavia Praha | 3 | 50.90 | ||||||||||||||
2 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 16:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 49.30 | |||||||||||||
2 | 6 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 49.88 | |||||||||||||
3 | 5 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 49.98 | |||||||||||||
MS | 2 | Daniel KabyšDaniel Kabyš | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 49.99 | |||||||||||||
5 | 4 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 3 | 50.50 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 16:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 50.76 | |||||||||||||
MS | 6 | Václav KešnerVáclav Kešner | 91 | AC Čáslav z.s. | 6 | 50.86 | |||||||||||||
3 | 9 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | ASK Slavia Praha | 4 | 51.53 | |||||||||||||
4 | 1 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 51.55 | |||||||||||||
MS | 2 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 51.69 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 1.2.2020 - 16:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 4 | 52.10 | |||||||||||||
2 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 5 | 52.56 | ||||||||||||||
3 | 3 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK Jeseniova | 3 | 52.92 | |||||||||||||
MS | 2 | Václav ZýkaVáclav Zýka | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 53.21 | |||||||||||||
5 | 6 | Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 6 | 53.85 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (so, 1.2.2020 - 16:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Dukla Praha | 4 | 52.55 | ||||||||||||||
2 | Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský | 96 | A. C. Sparta Praha | 2 | 53.97 | ||||||||||||||
MS | 6 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 54.62 | |||||||||||||
4 | 5 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 5 | 56.16 | |||||||||||||
5 | Otakar KodytekOtakar Kodytek | 00 | TJ Dukla Praha | 3 | 59.84 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 1.2.2020 - 15:55) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 5 | 49.42 | |||||||||||||
2 | 6 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 50.33 | |||||||||||||
MS | 3 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 50.44 | |||||||||||||
4 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 15:55) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 4 | Eduard KubelíkEduard Kubelík | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 49.73 | |||||||||||||
2 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 50.14 | ||||||||||||||
3 | 3 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 51.89 | |||||||||||||
MS | 5 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 52.28 | |||||||||||||
2 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 15:55) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | 51.24 | |||||||||||||
2 | Šimon PittermannŠimon Pittermann | 01 | TJ Dukla Praha | 6 | 52.19 | ||||||||||||||
3 | 6 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 2 | 52.58 | |||||||||||||
4 | 3 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 52.79 | |||||||||||||
5 | 4 | Samuel SlabýSamuel Slabý | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 53.42 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 15:55) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Andrej TobiášAndrej Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 51.25 | |||||||||||||
2 | 5 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 51.32 | |||||||||||||
MS | Dominik HerlesDominik Herles | 01 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 51.58 | ||||||||||||||
MS | 3 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 52.11 | |||||||||||||
5 | 6 | František HorkýFrantišek Horký | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 52.20 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 1.2.2020 - 15:55) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 6 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 6 | 53.33 | |||||||||||||
2 | 5 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 53.52 | |||||||||||||
3 | 1 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 53.97 | |||||||||||||
4 | 3 | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 54.78 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 1.2.2020 - 15:55) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Adam LudvíkAdam Ludvík | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 54.02 | |||||||||||||
2 | 4 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 55.78 | |||||||||||||
3 | 8 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 56.75 | |||||||||||||
14 | Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda | 02 | AC Praha 1890 | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 1.2.2020 - 15:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | 50.25 | |||||||||||||
2 | 3 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 51.76 | |||||||||||||
3 | 3 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 3 | 52.62 | |||||||||||||
6 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 15:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 4 | Jan KundrátJan Kundrát | 03 | Atletický klub Sokolov, spolek | 4 | 51.68 | |||||||||||||
2 | 1 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 5 | 52.22 | |||||||||||||
MS | 6 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 52.38 | |||||||||||||
MS | 2 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 53.46 | |||||||||||||
MS | 3 | Pavel BenešPavel Beneš | 03 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 53.65 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 15:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 53.81 | |||||||||||||
2 | 4 | Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička | 04 | SK Jeseniova | 5 | 55.04 | |||||||||||||
3 | 7 | Alexej IzotovAlexej Izotov | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 57.10 | |||||||||||||
4 | 3 | Marek SečkařMarek Sečkař | 04 | A. C. Sparta Praha | 3 | 57.98 | |||||||||||||
2 | Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner | 04 | MÍLAŘI Domažlice | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 15:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 55.99 | |||||||||||||
2 | 5 | Lukáš ČervenkaLukáš Červenka | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 57.60 | |||||||||||||
3 | 3 | Jan RůžičkaJan Růžička | 04 | SC Radotín Praha | 3 | 60.58 | |||||||||||||
4 | 3 | Jozef KrištofJozef Krištof | 04 | SC Radotín Praha | 6 | 63.67 | |||||||||||||
2 | Matouš BartákMatouš Barták | 03 | AC Praha 1890 | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 1.2.2020 - 16:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 55.57 | |||||||||||||
MS | 6 | Tereza JonášováTereza Jonášová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 56.58 | |||||||||||||
MS | 5 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 56.96 | |||||||||||||
4 | 3 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 57.35 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 16:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 2 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 56.95 | |||||||||||||
2 | 4 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 57.13 | |||||||||||||
3 | 6 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 57.42 | |||||||||||||
4 | 3 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 58.28 | |||||||||||||
5 | 3 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 3 | 58.33 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 16:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 5 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav z.s. | 5 | 57.62 | |||||||||||||
MS | 6 | Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková | 00 | AC Čáslav z.s. | 6 | 57.99 | |||||||||||||
MS | 3 | Kateřina MachalcováKateřina Machalcová | 00 | SC Start Karlovy Vary | 3 | 58.28 | |||||||||||||
4 | 2 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 58.34 | |||||||||||||
MS | 5 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 58.51 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 16:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 59.18 | |||||||||||||
2 | 5 | Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková | 96 | AC Praha 1890 | 3 | 59.50 | |||||||||||||
MS | 2 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 59.71 | |||||||||||||
4 | 5 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 5 | 59.74 | |||||||||||||
6 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 1.2.2020 - 16:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 59.94 | |||||||||||||
MS | 6 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav z.s. | 6 | 62.98 | |||||||||||||
3 | 5 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 5 | 63.44 | |||||||||||||
4 | 3 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 3 | 65.26 | |||||||||||||
5 | 2 | Alžběta JanovskáAlžběta Janovská | 99 | Spartak Praha 4 | 2 | 67.11 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 1.2.2020 - 15:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 56.58 | ||||||||||||||
MS | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 58.34 | ||||||||||||||
MS | Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 58.68 | ||||||||||||||
4 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | SK Jeseniova | 3 | 59.61 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 15:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 59.60 | ||||||||||||||
MS | 6 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 6 | 59.84 | |||||||||||||
3 | 1 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 60.56 | |||||||||||||
4 | 3 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 61.11 | |||||||||||||
5 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | 62.48 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 15:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková | 02 | Spartak Praha 4 | 5 | 62.59 | ||||||||||||||
MS | 6 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 62.77 | |||||||||||||
MS | 3 | Eliška SudkováEliška Sudková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 63.23 | |||||||||||||
4 | 4 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 63.90 | |||||||||||||
5 | 5 | Josefína VrbováJosefína Vrbová | 01 | A. C. Sparta Praha | 2 | 65.43 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 15:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Sofie KonvalinováSofie Konvalinová | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 65.60 | |||||||||||||
2 | Kristina ŠroubkováKristina Šroubková | 02 | A. C. Sparta Praha | 6 | 66.66 | ||||||||||||||
3 | 3 | Karolína VikusováKarolína Vikusová | 02 | A. C. Sparta Praha | 3 | 67.59 | |||||||||||||
4 | 3 | Lucie BedrníkováLucie Bedrníková | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 67.63 | |||||||||||||
5 | Simona HamouzováSimona Hamouzová | 02 | A. C. Sparta Praha | 5 | 69.03 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 1.2.2020 - 15:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 57.31 | ||||||||||||||
MS | 6 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 59.58 | |||||||||||||
3 | 4 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 5 | 59.90 | |||||||||||||
MS | 3 | Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 65.54 | |||||||||||||
5 | 2 | Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová | 04 | SK Jeseniova | 2 | 68.18 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 15:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 59.48 | |||||||||||||
2 | 2 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | 60.76 | |||||||||||||
3 | 3 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 61.14 | |||||||||||||
4 | 5 | Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 61.26 | |||||||||||||
MS | 6 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 03 | AC Čáslav z.s. | 6 | 62.90 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 1.2.2020 - 15:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 6 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 62.83 | |||||||||||||
MS | 3 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 62.87 | |||||||||||||
3 | 5 | Amálie KučerováAmálie Kučerová | 03 | Spartak Praha 4 | 5 | 63.26 | |||||||||||||
4 | 4 | Aneta ŠtrosováAneta Štrosová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 63.52 | |||||||||||||
5 | 1 | Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | 64.49 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 1.2.2020 - 15:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 61.01 | |||||||||||||
2 | 2 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 62.53 | |||||||||||||
3 | 5 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 63.22 | |||||||||||||
4 | 6 | Ema KándlováEma Kándlová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 71.37 | |||||||||||||
4 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 15:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 4 | 1:52.65 | |||||||||||||
2 | 9 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | ASK Slavia Praha | 9 | 1:53.71 | |||||||||||||
MS | 3 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 1:54.61 | |||||||||||||
MS | 5 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 1:55.31 | |||||||||||||
MS | 2 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 1:55.69 | |||||||||||||
6 | 8 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 1:57.76 | |||||||||||||
7 | 6 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 6 | 1:58.21 | |||||||||||||
8 | 1 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 1 | 1:58.26 | |||||||||||||
9 | 7 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 7 | 2:00.04 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 15:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 6 | Filip ŠmátralaFilip Šmátrala | 00 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | 1:59.31 | |||||||||||||
MS | 3 | Ondřej GlozaOndřej Gloza | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 2:04.31 | |||||||||||||
MS | 4 | Natanael ProcházkaNatanael Procházka | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 2:04.41 | |||||||||||||
MS | 5 | Michal HoloubekMichal Holoubek | 01 | TJ KVS Štětí, z.s. | 5 | 2:04.46 | |||||||||||||
5 | 8 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 8 | 2:07.72 | |||||||||||||
6 | Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský | 96 | A. C. Sparta Praha | 9 | 2:14.68 | ||||||||||||||
2 | Pavel ProcházkaPavel Procházka | 79 | Atletický klub Sokolov, spolek | 2 | DNS | ||||||||||||||
1 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 1 | DNS | ||||||||||||||
10 | Tomáš HůleTomáš Hůle | 99 | TJ Dukla Praha | 10 | DNS | ||||||||||||||
7 | Matěj PlašilMatěj Plašil | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 15:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 2 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 1:57.90 | |||||||||||||
2 | 5 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 1:58.50 | |||||||||||||
3 | 6 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 6 | 2:00.89 | |||||||||||||
4 | 1 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | 2:02.95 | |||||||||||||
5 | 3 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:04.69 | |||||||||||||
6 | 4 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 2:04.92 | |||||||||||||
7 | 8 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 2:13.87 | |||||||||||||
7 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | A. C. Sparta Praha | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 15:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | 1:57.68 | |||||||||||||
2 | 3 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 1:59.70 | |||||||||||||
3 | 2 | Dan MinolDan Minol | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 1:59.86 | |||||||||||||
MS | 5 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 2:06.46 | |||||||||||||
5 | 6 | Vojtěch Vítězslav FilipVojtěch Vítězslav Filip | 03 | TJ Dukla Praha | 6 | 2:12.03 | |||||||||||||
6 | 4 | Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička | 04 | SK Jeseniova | 4 | 2:14.17 | |||||||||||||
7 | 7 | Alexej IzotovAlexej Izotov | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 2:14.70 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 15:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 5 | Petr SynáčekPetr Synáček | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 2:04.96 | |||||||||||||
2 | 6 | Michal SlabýMichal Slabý | 04 | A. C. Sparta Praha | 6 | 2:09.56 | |||||||||||||
3 | 7 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 7 | 2:11.29 | |||||||||||||
4 | 2 | Ladislav MatoušLadislav Matouš | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:17.13 | |||||||||||||
5 | 4 | Matyáš KočkaMatyáš Kočka | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 2:17.26 | |||||||||||||
6 | 8 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | 2:18.22 | |||||||||||||
MS | 1 | David PiklDavid Pikl | 04 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1 | 2:25.32 | |||||||||||||
8 | 3 | Jozef KrištofJozef Krištof | 04 | SC Radotín Praha | 3 | 2:40.05 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 14:45) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 1 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 2:11.48 | |||||||||||||
2 | 2 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:11.80 | |||||||||||||
3 | 3 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:12.31 | |||||||||||||
MS | 7 | Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 2:14.19 | |||||||||||||
5 | 5 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 2:14.89 | |||||||||||||
6 | 4 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 2:22.44 | |||||||||||||
6 | Anežka KoubkováAnežka Koubková | 90 | Spartak Praha 4 | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 14:45) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:17.96 | |||||||||||||
2 | 4 | Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová | 96 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:18.25 | |||||||||||||
3 | 5 | Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková | 96 | AC Praha 1890 | 5 | 2:20.48 | |||||||||||||
MS | 2 | Julie KubátováJulie Kubátová | 00 | Atletika Klatovy | 2 | 2:20.88 | |||||||||||||
MS | 1 | Tereza LukášováTereza Lukášová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 2:25.41 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 14:45) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 2:16.92 | |||||||||||||
MS | 2 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 2:17.29 | |||||||||||||
3 | 3 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK Jeseniova | 3 | 2:17.72 | |||||||||||||
MS | 4 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4 | 2:28.35 | |||||||||||||
MS | 6 | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 2:31.79 | |||||||||||||
6 | 7 | Aneta AmbrožováAneta Ambrožová | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 2:36.58 | |||||||||||||
5 | Josefína VrbováJosefína Vrbová | 01 | A. C. Sparta Praha | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 14:45) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Hana KoděrováHana Koděrová | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 2:31.69 | |||||||||||||
MS | 5 | Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 2:34.45 | |||||||||||||
3 | 2 | Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:35.37 | |||||||||||||
4 | 3 | Lucie BedrníkováLucie Bedrníková | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 2:40.33 | |||||||||||||
5 | 4 | Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 2:48.02 | |||||||||||||
1 | Veronika HavlováVeronika Havlová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 14:45) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 1 | Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová | 03 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 2:22.47 | |||||||||||||
MS | 2 | Aneta SchwarczováAneta Schwarczová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 2:27.94 | |||||||||||||
MS | 3 | Pavlína KosťováPavlína Kosťová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 2:28.35 | |||||||||||||
MS | 4 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:29.95 | |||||||||||||
5 | Hana BodnarováHana Bodnarová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 14:45) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:16.92 | |||||||||||||
2 | 4 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:26.38 | |||||||||||||
3 | 2 | Martina MachátováMartina Machátová | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 2:35.50 | |||||||||||||
4 | 1 | Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová | 04 | A. C. Sparta Praha | 1 | 2:36.86 | |||||||||||||
5 | 7 | Klára KolářováKlára Kolářová | 04 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 7 | 2:54.00 | |||||||||||||
5 | Barbora JagschováBarbora Jagschová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | ||||||||||||||
6 | Karolína GladišováKarolína Gladišová | 04 | SK Jeseniova | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 1.2.2020 - 17:35) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 4 | Jaroslav DoubekJaroslav Doubek | 93 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 3:54.86 | |||||||||||||
MS | 2 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 3:55.38 | |||||||||||||
3 | 2 | Michal ŠmahelMichal Šmahel | 94 | ASK Slavia Praha | 2 | 3:57.52 | |||||||||||||
4 | 4 | Vladimír MarčíkVladimír Marčík | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 9 | 3:57.89 | |||||||||||||
MS | 7 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 96 | VSK Univerzita Brno | 1 | 3:58.41 | |||||||||||||
MS | 7 | Jan MálekJan Málek | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 3:58.60 | |||||||||||||
MS | 10 | Marek UvizlMarek Uvizl | 92 | Sportovní klub Studenec. z.s. | 10 | 4:01.51 | |||||||||||||
8 | 8 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 8 | 4:01.75 | |||||||||||||
9 | 6 | Štěpán KurišŠtěpán Kuriš | 98 | ASK Slavia Praha | 6 | 4:01.80 | |||||||||||||
MS | 13 | Radek SedněvRadek Sedněv | 92 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 12 | 4:10.92 | |||||||||||||
MS | 1 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 11 | 4:20.38 | |||||||||||||
8 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (so, 1.2.2020 - 17:35) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 4 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 4:09.07 | |||||||||||||
MS | 5 | Ondřej HofmannOndřej Hofmann | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 4:09.54 | |||||||||||||
3 | 6 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 1 | 4:10.14 | |||||||||||||
MS | 2 | Petr LukšPetr Lukš | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 4:20.31 | |||||||||||||
5 | 10 | Aleš NovákAleš Novák | 98 | ASK Slavia Praha | 3 | 4:23.22 | |||||||||||||
6 | 6 | Pavel WohlPavel Wohl | 97 | SC Radotín Praha | 6 | 4:23.22 | |||||||||||||
MS | 7 | Jiří CipínJiří Cipín | 89 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 4:36.80 | |||||||||||||
8 | 9 | Tomáš HrdinaTomáš Hrdina | 99 | Spartak Praha 4 | 9 | 4:38.46 | |||||||||||||
9 | 8 | Cyril SedláčekCyril Sedláček | 92 | SC Radotín Praha | 8 | 4:39.85 | |||||||||||||
10 | 13 | Jiří BradáčJiří Bradáč | 82 | A. C. Sparta Praha | 10 | 4:42.52 | |||||||||||||
11 | Lukáš ČermákLukáš Čermák | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 11 | 5:01.01 | ||||||||||||||
12 | 11 | Lukáš HachLukáš Hach | 84 | Štefko Running Team | 12 | 5:04.92 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 1.2.2020 - 17:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 1 | Jan KotrabaJan Kotraba | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 4:18.01 | |||||||||||||
2 | 2 | Matěj ŠolcMatěj Šolc | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 4:18.03 | |||||||||||||
3 | 12 | Janis MachJanis Mach | 02 | A. C. Sparta Praha | 13 | 4:21.55 | |||||||||||||
4 | 3 | Daniel StrakaDaniel Straka | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 4:22.72 | |||||||||||||
5 | 3 | Jakub KrejčířJakub Krejčíř | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | 4:23.23 | |||||||||||||
6 | 7 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 4:25.40 | |||||||||||||
MS | 6 | Jáchym HojnýJáchym Hojný | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6 | 4:35.51 | |||||||||||||
MS | 11 | David ŠpaleDavid Špale | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 11 | 4:35.53 | |||||||||||||
9 | 14 | Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda | 02 | AC Praha 1890 | 14 | 4:39.53 | |||||||||||||
10 | 11 | Lukáš FrkLukáš Frk | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 4:52.44 | |||||||||||||
11 | 12 | Daniel KroftaDaniel Krofta | 04 | ASK Slavia Praha | 12 | 4:55.92 | |||||||||||||
10 | Václav VlasákVáclav Vlasák | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 10 | DNS | ||||||||||||||
8 | Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 8 | DNS | ||||||||||||||
9 | Radek HušekRadek Hušek | 03 | ASK Slavia Praha | 9 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 1.2.2020 - 17:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | 3 | 4:29.36 | |||||||||||||
2 | 4 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 4:32.04 | |||||||||||||
MS | 2 | Bára StýblováBára Stýblová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 4:33.51 | |||||||||||||
4 | 4 | Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová | 96 | TJ Dukla Praha | 7 | 4:33.64 | |||||||||||||
5 | 1 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 1 | 4:36.00 | |||||||||||||
6 | 3 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK Jeseniova | 4 | 4:40.67 | |||||||||||||
MS | 6 | Petra HelebrantováPetra Helebrantová | 03 | ASK ELNA Počerady | 6 | 4:41.29 | |||||||||||||
8 | 5 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 9 | 4:43.10 | |||||||||||||
9 | 2 | Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 4:44.72 | |||||||||||||
10 | 11 | Anna KryškováAnna Kryšková | 96 | ASK Slavia Praha | 11 | 4:53.17 | |||||||||||||
MS | 10 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 10 | 5:01.21 | |||||||||||||
12 | 12 | Tereza KinkorováTereza Kinkorová | 98 | Spartak Praha 4 | 12 | 5:31.02 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 1.2.2020 - 16:55) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 5:02.98 | |||||||||||||
2 | 7 | Aneta AmbrožováAneta Ambrožová | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 5:12.13 | |||||||||||||
MS | 2 | Michala VeldováMichala Veldová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 5:14.21 | |||||||||||||
4 | 5 | Monica FoottitMonica Foottit | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 5:21.19 | |||||||||||||
MS | 6 | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 5:22.13 | |||||||||||||
6 | 8 | Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 5:38.30 | |||||||||||||
7 | 8 | Karolína FantováKarolína Fantová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 5:52.07 | |||||||||||||
8 | 9 | Šárka ValáškováŠárka Valášková | 02 | A. C. Sparta Praha | 9 | 6:35.06 | |||||||||||||
5 | Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 1.2.2020 - 16:55) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | 5:02.09 | |||||||||||||
MS | 2 | Tereza BuštováTereza Buštová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 5:09.84 | |||||||||||||
3 | 1 | Viktorie OlšovskáViktorie Olšovská | 04 | AC Praha 1890 | 8 | 5:12.46 | |||||||||||||
MS | 4 | Barbara KostkováBarbara Kostková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 5:19.49 | |||||||||||||
MS | 6 | Pavlína FormanováPavlína Formanová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 5:27.35 | |||||||||||||
MS | 5 | Sabina StrachováSabina Strachová | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 5:29.87 | |||||||||||||
7 | 9 | Karolína GrofováKarolína Grofová | 03 | TJ Dukla Praha | 9 | 5:36.50 | |||||||||||||
MS | 7 | Adéla SokolováAdéla Sokolová | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | 5:50.35 | |||||||||||||
3 | Andrea NikodemováAndrea Nikodemová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
3000 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 11:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Vladimír MarčíkVladimír Marčík | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08:31.46 | |||||||||||||
2 | 3 | Tomáš EdlmanTomáš Edlman | 90 | ASK Slavia Praha | 3 | 08:32.58 | |||||||||||||
3 | 6 | Martin EdlmanMartin Edlman | 90 | ASK Slavia Praha | 6 | 08:32.79 | |||||||||||||
MS | 1 | David KučeraDavid Kučera | 91 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 08:36.60 | |||||||||||||
5 | 5 | Jiří ŠaclJiří Šacl | 94 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08:38.36 | |||||||||||||
MS | 15 | David ŠlapákDavid Šlapák | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 15 | 08:42.00 | |||||||||||||
MS | 8 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 08:42.25 | |||||||||||||
MS | 13 | Radek SedněvRadek Sedněv | 92 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 13 | 08:51.26 | |||||||||||||
MS | 11 | Zbyněk MalecZbyněk Malec | 00 | A. C. TEPO Kladno | 11 | 08:51.39 | |||||||||||||
MS | 7 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 96 | VSK Univerzita Brno | 7 | 08:57.70 | |||||||||||||
11 | 12 | Michal ProcházkaMichal Procházka | 82 | Univerzitní sportovní klub ... | 12 | 08:57.94 | |||||||||||||
MS | 14 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 14 | 09:04.14 | |||||||||||||
MS | 9 | Borek PožárBorek Požár | 00 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 9 | 09:11.24 | |||||||||||||
10 | Aleš NovákAleš Novák | 98 | ASK Slavia Praha | 10 | DNS | ||||||||||||||
2 | Jáchym KovářJáchym Kovář | 96 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 11:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 1 | 08:58.39 | |||||||||||||
2 | 14 | Jan HalberštátJan Halberštát | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 14 | 09:05.10 | |||||||||||||
3 | 2 | Jan PokornýJan Pokorný | 88 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 09:07.08 | |||||||||||||
MS | 5 | Jiří FialaJiří Fiala | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 09:07.51 | |||||||||||||
5 | 4 | Martin ŽežulkaMartin Žežulka | 95 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 09:20.22 | |||||||||||||
MS | 3 | Ivan BrejškaIvan Brejška | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09:25.83 | |||||||||||||
MS | 12 | Pavel SchejbalPavel Schejbal | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 12 | 09:52.73 | |||||||||||||
MS | 8 | Jakub PatúcJakub Patúc | 86 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 8 | 09:57.36 | |||||||||||||
9 | 13 | Jiří BradáčJiří Bradáč | 82 | A. C. Sparta Praha | 13 | 10:11.08 | |||||||||||||
10 | 6 | David ŠtrosDavid Štros | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 10:11.29 | |||||||||||||
MS | 9 | Jiří ZelenkaJiří Zelenka | 00 | A. C. TEPO Kladno | 9 | 10:13.50 | |||||||||||||
MS | 11 | Lukáš HachLukáš Hach | 84 | Štefko Running Team | 11 | 10:43.44 | |||||||||||||
13 | 10 | David WollerDavid Woller | 93 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 10 | 11:05.93 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
3000 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 11:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Marek VoborskýMarek Voborský | 01 | TJ Dukla Praha | 1 | 09:20.05 | |||||||||||||
MS | 5 | Pavel VinduškaPavel Vinduška | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 09:29.29 | |||||||||||||
3 | 13 | Kryštof VránaKryštof Vrána | 01 | AC Praha 1890 | 13 | 09:31.27 | |||||||||||||
4 | 12 | Janis MachJanis Mach | 02 | A. C. Sparta Praha | 12 | 09:35.04 | |||||||||||||
MS | 2 | Ondřej KohoutOndřej Kohout | 01 | TJ Chyšky,z.s. | 2 | 09:35.70 | |||||||||||||
6 | 3 | Daniel StrakaDaniel Straka | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 09:50.16 | |||||||||||||
7 | 8 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 09:52.57 | |||||||||||||
MS | 15 | Mojmír PavlíkMojmír Pavlík | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 15 | 09:53.47 | |||||||||||||
9 | 7 | Martin GajdaMartin Gajda | 04 | Spartak Praha 4 | 7 | 09:55.30 | |||||||||||||
MS | 6 | Patrik BouškaPatrik Bouška | 01 | TJ Chyšky,z.s. | 6 | 10:07.55 | |||||||||||||
11 | 10 | Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 10 | 10:16.66 | |||||||||||||
12 | 9 | Kryštof UrbánekKryštof Urbánek | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 9 | 10:35.44 | |||||||||||||
13 | 11 | Lukáš FrkLukáš Frk | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 11 | 10:59.47 | |||||||||||||
14 | Tomáš JankovskýTomáš Jankovský | 04 | SK Jeseniova | 14 | DNS | ||||||||||||||
4 | Marek DolejšMarek Dolejš | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
3000 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 11:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Lucie MaršánováLucie Maršánová | 90 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 09:48.84 | |||||||||||||
2 | 2 | Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 09:57.01 | |||||||||||||
3 | 5 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 10:20.25 | |||||||||||||
4 | 9 | Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 9 | 10:43.24 | |||||||||||||
5 | 3 | Eva SlavíkováEva Slavíková | 84 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 10:48.38 | |||||||||||||
6 | 6 | Eliška LandsmannováEliška Landsmannová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 10:57.54 | |||||||||||||
MS | 7 | Lenka PardamcováLenka Pardamcová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 11:12.70 | |||||||||||||
MS | 10 | Karolína ŠípkováKarolína Šípková | 04 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 10 | 11:36.74 | |||||||||||||
8 | Klára HubrováKlára Hubrová | 88 | A. C. Sparta Praha | 8 | DNS | ||||||||||||||
4 | Helena PoborskáHelena Poborská | 78 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 11:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 3 | Emma HoráčkováEmma Horáčková | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 10:46.80 | |||||||||||||
2 | 7 | Eliška OnderkováEliška Onderková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 11:18.03 | |||||||||||||
MS | 6 | Anežka KřížováAnežka Křížová | 99 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 11:25.88 | |||||||||||||
MS | 5 | Libuše KřížováLibuše Křížová | 04 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 11:26.98 | |||||||||||||
MS | 4 | Eliška KlikováEliška Kliková | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11:27.32 | |||||||||||||
6 | 10 | Veronika HanušováVeronika Hanušová | 02 | AC Praha 1890 | 10 | 11:30.94 | |||||||||||||
7 | 2 | Veronika BartošováVeronika Bartošová | 02 | SK Jeseniova | 2 | 11:54.84 | |||||||||||||
8 | 8 | Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 12:50.56 | |||||||||||||
1 | Viktorie OlšovskáViktorie Olšovská | 04 | AC Praha 1890 | 1 | DNS | ||||||||||||||
9 | Šárka ValáškováŠárka Valášková | 02 | A. C. Sparta Praha | 9 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále A (so, 1.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Dukla Praha | 4 | 08.09 | ||||||||||||||
2 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.14 | ||||||||||||||
3 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.35 | ||||||||||||||
4 | 5 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.36 | |||||||||||||
5 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 08.37 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.47 | ||||||||||||||
7 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 08.64 | ||||||||||||||
Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 1.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.36 | ||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.50 | ||||||||||||||
3 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.66 | ||||||||||||||
4 | Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | SC Radotín Praha | 7 | 08.77 | ||||||||||||||
5 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 5 | 08.78 | ||||||||||||||
6 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.97 | ||||||||||||||
4 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | DNS | ||||||||||||||
Vít RejmonVít Rejmon | 86 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále MS (so, 1.2.2020 - 12:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Pavel SedlákPavel Sedlák | 83 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 08.53 | ||||||||||||||
MS | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 08.70 | ||||||||||||||
MS | Jan DeckerJan Decker | 95 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.92 | ||||||||||||||
Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | DNS | |||||||||||||||
Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 11:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Dukla Praha | 4 | 08.07 | ||||||||||||||
2 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.29 | ||||||||||||||
3 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.59 | ||||||||||||||
4 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.73 | ||||||||||||||
MS | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | AK Bílina | 7 | 08.82 | ||||||||||||||
6 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.85 | ||||||||||||||
7 | Vít RejmonVít Rejmon | 86 | Spartak Praha 4 | 2 | 09.12 | ||||||||||||||
8 | Petr KřenekPetr Křenek | 81 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 10.51 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 11:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.97 | ||||||||||||||
2 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 08.15 | ||||||||||||||
3 | 5 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.30 | |||||||||||||
4 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.38 | ||||||||||||||
5 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 7 | 08.69 | ||||||||||||||
6 | 4 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 1 | 09.00 | |||||||||||||
MS | Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 09.36 | ||||||||||||||
8 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.46 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 11:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 08.21 | ||||||||||||||
MS | Pavel SedlákPavel Sedlák | 83 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 08.47 | ||||||||||||||
3 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 08.51 | ||||||||||||||
MS | Ondřej PáleníkOndřej Páleník | 99 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 08.68 | ||||||||||||||
5 | Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | SC Radotín Praha | 7 | 08.86 | ||||||||||||||
6 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.94 | ||||||||||||||
MS | Jan DeckerJan Decker | 95 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 09.01 | ||||||||||||||
Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:55) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.35 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.36 | ||||||||||||||
3 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.37 | ||||||||||||||
4 | 3 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.66 | |||||||||||||
5 | 3 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 08.84 | |||||||||||||
6 | 5 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 08.86 | |||||||||||||
7 | 3 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.33 | |||||||||||||
8 | 4 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 09.60 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:55) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.15 | ||||||||||||||
2 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.47 | ||||||||||||||
3 | 6 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.61 | |||||||||||||
4 | 5 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 7 | 08.66 | |||||||||||||
5 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.69 | ||||||||||||||
MS | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 08.76 | ||||||||||||||
MS | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 08.82 | ||||||||||||||
8 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | 09.49 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále A (so, 1.2.2020 - 11:55) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek PáníkMarek Páník | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 08.17 | ||||||||||||||
2 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.31 | ||||||||||||||
3 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.34 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 08.37 | ||||||||||||||
5 | 6 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 08.50 | |||||||||||||
6 | 5 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 8 | 08.62 | |||||||||||||
7 | 3 | Šimon DutýŠimon Dutý | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 08.70 | |||||||||||||
Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:55) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 08.57 | ||||||||||||||
2 | Tomáš NovýTomáš Nový | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 08.61 | ||||||||||||||
3 | David TermerDavid Termer | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 08.64 | ||||||||||||||
4 | 3 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 08.72 | |||||||||||||
5 | 5 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.88 | |||||||||||||
6 | 3 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.37 | |||||||||||||
7 | 4 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 09.43 | |||||||||||||
8 | Marek PavlicaMarek Pavlica | 02 | Spartak Praha 4 | 8 | 09.51 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále A (so, 1.2.2020 - 11:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 08.39 | ||||||||||||||
2 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 08.55 | ||||||||||||||
3 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 08.58 | ||||||||||||||
4 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 4 | 08.58 | ||||||||||||||
5 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | 08.78 | ||||||||||||||
6 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 2 | 08.88 | ||||||||||||||
7 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 8 | 08.93 | ||||||||||||||
8 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 1 | 09.32 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JislDavid Jisl | 03 | SK Jeseniova | 4 | 08.96 | ||||||||||||||
2 | 3 | Marek SečkařMarek Sečkař | 04 | A. C. Sparta Praha | 5 | 09.42 | |||||||||||||
Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále MS (so, 1.2.2020 - 11:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 2 | Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner | 04 | MÍLAŘI Domažlice | 6 | 08.65 | |||||||||||||
MS | 2 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 08.71 | |||||||||||||
MS | Jakub FričJakub Frič | 04 | Akademik TU Košice | 3 | 08.74 | ||||||||||||||
MS | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 08.80 | ||||||||||||||
6 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 08.41 | ||||||||||||||
2 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 08.59 | ||||||||||||||
3 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 08.72 | ||||||||||||||
4 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 7 | 09.06 | ||||||||||||||
5 | David JislDavid Jisl | 03 | SK Jeseniova | 6 | 09.08 | ||||||||||||||
6 | 3 | Marek SečkařMarek Sečkař | 04 | A. C. Sparta Praha | 2 | 09.41 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 5 | 08.36 | ||||||||||||||
2 | Mike DallalMike Dallal | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 08.77 | ||||||||||||||
3 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 3 | 08.83 | ||||||||||||||
4 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.89 | ||||||||||||||
5 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.72 | ||||||||||||||
Filip NýčFilip Nýč | 03 | SK Jeseniova | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 10:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 6 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 08.36 | |||||||||||||
MS | 2 | Marek ŠpácMarek Špác | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 08.71 | |||||||||||||
MS | 2 | Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner | 04 | MÍLAŘI Domažlice | 6 | 08.83 | |||||||||||||
MS | Jakub FričJakub Frič | 04 | Akademik TU Košice | 5 | 08.85 | ||||||||||||||
MS | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | 08.97 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.60 | ||||||||||||||
2 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | TJ Dukla Praha | 7 | 08.85 | ||||||||||||||
MS | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 08.94 | ||||||||||||||
4 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.44 | ||||||||||||||
5 | 2 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.93 | |||||||||||||
Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.41 | ||||||||||||||
2 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.67 | ||||||||||||||
3 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.83 | ||||||||||||||
4 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.93 | ||||||||||||||
MS | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | 08.95 | ||||||||||||||
6 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 8 | 09.36 | ||||||||||||||
7 | 5 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 2 | 10.03 | |||||||||||||
8 | Tereza HájkováTereza Hájková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 10.27 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále A (so, 1.2.2020 - 11:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.38 | ||||||||||||||
2 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.65 | ||||||||||||||
3 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.66 | ||||||||||||||
4 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | TJ Dukla Praha | 7 | 08.89 | ||||||||||||||
MS | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 08.89 | ||||||||||||||
MS | Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 08.91 | ||||||||||||||
7 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.94 | ||||||||||||||
8 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 08.97 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:40) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 4 | 09.26 | ||||||||||||||
2 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.36 | ||||||||||||||
3 | 2 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 09.78 | |||||||||||||
4 | Tereza HájkováTereza Hájková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 09.82 | ||||||||||||||
5 | 5 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 3 | 09.98 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:15) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.88 | ||||||||||||||
2 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 5 | 09.26 | ||||||||||||||
3 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 09.43 | ||||||||||||||
4 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 7 | 09.74 | ||||||||||||||
5 | Pavlína PážikováPavlína Pážiková | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 11.48 | ||||||||||||||
6 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 11.68 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:15) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 09.19 | ||||||||||||||
2 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.23 | ||||||||||||||
3 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 09.29 | ||||||||||||||
4 | Anna ŠrámkováAnna Šrámková | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 10.29 | ||||||||||||||
MS | Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 09.48 | ||||||||||||||
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 10:15) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.42 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 09.51 | ||||||||||||||
3 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 09.79 | ||||||||||||||
MS | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 09.60 | ||||||||||||||
Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)
Finále A (so, 1.2.2020 - 11:35) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.84 | ||||||||||||||
2 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 09.13 | ||||||||||||||
3 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 09.24 | ||||||||||||||
4 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 8 | 09.27 | ||||||||||||||
5 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 09.28 | ||||||||||||||
MS | Eliška MaršálkováEliška Maršálková | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 09.49 | ||||||||||||||
7 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 3 | 09.57 | ||||||||||||||
8 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 09.64 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:35) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 8 | 09.33 | ||||||||||||||
MS | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 09.41 | ||||||||||||||
3 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 09.57 | ||||||||||||||
4 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | 09.63 | ||||||||||||||
5 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 09.92 | ||||||||||||||
6 | Anna ŠrámkováAnna Šrámková | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 10.27 | ||||||||||||||
7 | Pavlína PážikováPavlína Pážiková | 02 | Spartak Praha 4 | 2 | 11.13 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále A (so, 1.2.2020 - 11:25) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 4 | 08.84 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 09.13 | ||||||||||||||
3 | Alexandra PolákováAlexandra Poláková | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 09.14 | ||||||||||||||
4 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 7 | 09.49 | ||||||||||||||
5 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 09.87 | ||||||||||||||
6 | Anežka PřibilováAnežka Přibilová | 03 | SK Jeseniova | 1 | 10.13 | ||||||||||||||
7 | Rebecca SzaboRebecca Szabo | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 10.18 | ||||||||||||||
4 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 2 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:30) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | 09.97 | |||||||||||||
Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Linda GrecmanováLinda Grecmanová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále MS (so, 1.2.2020 - 11:30) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | 09.04 | ||||||||||||||
MS | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 09.25 | ||||||||||||||
MS | Julie KovářováJulie Kovářová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 09.50 | ||||||||||||||
Barbora ViktorováBarbora Viktorová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | DNS | |||||||||||||||
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 4 | 08.92 | ||||||||||||||
2 | Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová | 04 | Spartak Praha 4 | 6 | 09.81 | ||||||||||||||
3 | Rebecca SzaboRebecca Szabo | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 10.14 | ||||||||||||||
4 | Anežka PřibilováAnežka Přibilová | 03 | SK Jeseniova | 7 | 10.45 | ||||||||||||||
5 | Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 10.83 | ||||||||||||||
Adéla NovotnáAdéla Novotná | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | 09.16 | ||||||||||||||
2 | Alexandra PolákováAlexandra Poláková | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | 09.22 | ||||||||||||||
3 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 09.76 | ||||||||||||||
4 | 4 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | 09.91 | |||||||||||||
5 | 5 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | 10.26 | |||||||||||||
6 | Linda GrecmanováLinda Grecmanová | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 10.68 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 10:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ SOKOL Nová Paka | 5 | 09.02 | ||||||||||||||
MS | Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 09.19 | ||||||||||||||
MS | Julie KovářováJulie Kovářová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 09.35 | ||||||||||||||
4= | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 8 | 09.61 | ||||||||||||||
4= | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 09.61 | ||||||||||||||
MS | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 09.61 | ||||||||||||||
MS | Barbora ViktorováBarbora Viktorová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 10.05 | ||||||||||||||
Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 16:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bolardt, Randus, Šebík, Vítů Bolardt, Randus, Šebík, Vítů | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 1:32.09 | |||||||||||||||
2 | Surjomartono, Pavinger, Jarolímek, Blachowicz Surjomartono, Pavinger, Jarolímek, Blachowicz | SK Jeseniova | 4 | 1:32.12 | |||||||||||||||
3 | 3 | Dutý, Horký, Merta, Svoboda Dutý, Horký, Merta, Svoboda | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 1:32.18 | ||||||||||||||
Kostka, Lumpe, Slabý, Záhrobský Kostka, Lumpe, Slabý, Záhrobský | A. C. Sparta Praha | 2 | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 16:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dušek, Janoušek, Kudrnovský, Kukla Dušek, Janoušek, Kudrnovský, Kukla | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 1:41.34 | |||||||||||||||
2 | Hošek, Zuzánek, Žák, Pavlica Hošek, Zuzánek, Žák, Pavlica | Spartak Praha 4 | 5 | 1:42.15 | |||||||||||||||
Čečetka, Faměra, Mejstřík, Pittermann Čečetka, Faměra, Mejstřík, Pittermann | TJ Dukla Praha | 4 | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 2.2.2020 - 16:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cukerová, Navrátilová, Cymbálová, Marková Cukerová, Navrátilová, Cymbálová, Marková | ASK Slavia Praha | 4 | 1:42.95 | |||||||||||||||
2 | Gucfová, Hrdličková, Rabiňáková, Kaletová Gucfová, Hrdličková, Rabiňáková, Kaletová | Spartak Praha 4 | 2 | 1:46.97 | |||||||||||||||
3 | Skálová, Šilhavá, Kalátová, Jindrová Skálová, Šilhavá, Kalátová, Jindrová | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 1:47.25 | |||||||||||||||
4 | Kovandová, Parkanová, Vikusová, Fliegelová Kovandová, Parkanová, Vikusová, Fliegelová | A. C. Sparta Praha | 3 | 1:52.30 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (ne, 2.2.2020 - 16:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Lopušková, Zunová, Kavříková, Stránecká Lopušková, Zunová, Kavříková, Stránecká | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 1:45.77 | ||||||||||||||
2 | Primasová, Tesařová, Nováková, Kavanová Primasová, Tesařová, Nováková, Kavanová | ASK Slavia Praha | 5 | 1:47.67 | |||||||||||||||
3 | Szabo, Holá, Landová, Neruda Szabo, Holá, Landová, Neruda | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 1:56.76 | |||||||||||||||
Hynková, Peterková, Skalová, Hejdová Hynková, Peterková, Skalová, Hejdová | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži
(ne, 2.2.2020 - 13:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,73 1,78 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 2,04 2,07 2,10 2,13 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 11 | 1.98 | ---oooxxoxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Jan DoležalJan Doležal
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 7 | 1.98 | ---ooooxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
98 | 12 | 1.92 | -oooooxxx | ||||||||||||||
4 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 9 | 1.92 | -oxooxxoo-xxx | ||||||||||||||
5 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 5 | 1.86 | ooxoxxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 4 | 1.83 | oooxxx | ||||||||||||||
7 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 2 | 1.83 | -oxxox | ||||||||||||||
8 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | 1.73 | oxxx | ||||||||||||||
Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s. |
01 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Martin OdstrčilMartin Odstrčil
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia Praha |
99 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(ne, 2.2.2020 - 11:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,63 1,68 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 9 | 1.97 | --oooxooooxoxxoxxx | |||||||||||||
2 |
Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s. |
01 | 8 | 1.94 | --oooooooxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Filip ŠtěpánFilip Štěpán
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 10 | 1.94 | ---oxoooooxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 1.88 | --ooooxoxoxxx | ||||||||||||||
5= |
Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK Jeseniova |
01 | 4 | 1.76 | ooxooxxx | ||||||||||||||
5= | 6 |
Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia Praha |
02 | 6 | 1.76 | oxoooxxx | |||||||||||||
7 |
Jakub ŽákJakub Žák
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 2 | 1.68 | ooxxx | ||||||||||||||
8 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 3 | 1.63 | oxxx | ||||||||||||||
Jan VondraJan Vondra
ATLETIK RUDNÁ |
02 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
3 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | NM | xxx | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(ne, 2.2.2020 - 11:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,53 1,58 1,63 1,68 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u Prahy |
04 | 8 | 1.88 | ---ooooooxxoxx | ||||||||||||||
2 |
David JurkevičDavid Jurkevič
SK Jeseniova |
03 | 5 | 1.85 | --xoooxooooxxx | ||||||||||||||
3 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 9 | 1.85 | --oooxooxoxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 10 | 1.82 | -----oxoxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia Praha |
03 | 6 | 1.76 | ---oxoxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 7 | 1.73 | ---oxxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova |
04 | 1 | 1.68 | oooxoxxx | ||||||||||||||
8 |
Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4 |
04 | 3 | 1.63 | oxoxxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 2 | 1.58 | ooxxx | ||||||||||||||
Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 1.2.2020 - 15:10) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,47 1,52 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 8 | 1.75 | ---oooxxoxoxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 9 | 1.72 | ---oo-ooxxx | ||||||||||||||
3 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 6 | 1.72 | -ooooxooxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 7 | 1.72 | -oooooxoxxoxxx | ||||||||||||||
5= |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 4 | 1.66 | -oxooxoxoxxx | ||||||||||||||
5= |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 5 | 1.66 | -oooxxoxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 2 | 1.63 | ooxoooxxx | ||||||||||||||
8 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 3 | 1.47 | oxx | ||||||||||||||
9 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 1 | 1.47 | xoxxx | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(so, 1.2.2020 - 15:10) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,37 1,42 1,47 1,52 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 12 | 1.66 | ---o-ooxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 8 | 1.63 | -oooxooxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 9 | 1.60 | --ooooxxx | ||||||||||||||
4= |
Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 5 | 1.57 | -oooxoxx | ||||||||||||||
4= |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 11 | 1.57 | -oooxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 10 | 1.57 | -ooxxoxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK Jeseniova |
02 | 6 | 1.52 | ooooxxx | ||||||||||||||
8 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 7 | 1.52 | --xxooxxx | ||||||||||||||
9 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 3 | 1.52 | -ooxxoxxx | ||||||||||||||
10 |
Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 4 | 1.47 | ooxxoxxx | ||||||||||||||
11 |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | 1.47 | -xoxxoxxx | ||||||||||||||
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 |
02 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(so, 1.2.2020 - 15:10) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,37 1,42 1,47 1,52 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 10 | 1.66 | ----ooooxxx | ||||||||||||||
2= |
Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 4 | 1.60 | -oooxooxxx | ||||||||||||||
2= |
Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
04 | 9 | 1.60 | --ooxooxxx | ||||||||||||||
4 |
Evelína ZafarováEvelína Zafarová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 6 | 1.52 | ooooxxx | ||||||||||||||
5= |
Sabina DerkováSabina Derková
SK Jeseniova |
04 | 3 | 1.52 | oooxoxxx | ||||||||||||||
5= |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 7 | 1.52 | ---xoxxx | ||||||||||||||
7 |
Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
ASK Slavia Praha |
04 | 1 | 1.47 | oxooxxx | ||||||||||||||
MS |
Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 5 | 1.47 | ooxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Lucie SlonkováLucie Slonková
AC Praha 1890 |
03 | 2 | 1.42 | oxoxxx | ||||||||||||||
Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále A (so, 1.2.2020 - 15:10) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 4,20 4,35 4,45 4,55 4,65 4,75 4,85 4,95 5,05 5,15 5,25 5,35 5,45 5,55 5,65 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dan BártaDan Bárta
TJ Dukla Praha |
98 | 9 | 5.45 | ------ooxxo-oxxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla Praha |
88 | 10 | 5.25 | ----------o-xxx | ||||||||||||||
MS |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
98 | 8 | 5.15 | -------o-o-xxx | ||||||||||||||
MS |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 7 | 5.05 | ---o-o-ooxxx | ||||||||||||||
5 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 6 | 5.05 | ----xxo-xo-xoxx | ||||||||||||||
MS |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s. |
99 | 5 | 4.95 | --o-ooooxxx | ||||||||||||||
7 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 3 | 4.85 | --oooxooxxx | ||||||||||||||
8 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 1 | 4.85 | ooooxoxoxxox | ||||||||||||||
9 |
Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
TJ Dukla Praha |
01 | 2 | 4.65 | --xo-xoxxx | ||||||||||||||
MS |
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. |
99 | 4 | 4.55 | xooxxooxxx | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Finále B (so, 1.2.2020 - 12:50) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,05 3,25 3,45 3,60 3,75 3,90 4,05 4,20 4,35 4,45 4,55 4,65 4,75 4,85 4,95 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s. |
00 | 5 | 4.20 | ----oooxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s. |
74 | 4 | 3.90 | ----ooxxx | ||||||||||||||
3 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 3 | 3.90 | -ooooxxoxx | ||||||||||||||
MS |
Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra Litomyšl |
51 | 2 | 3.25 | xoxxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 1 | 3.05 | oxxx | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Skupina)
Skupina 01 (so, 1.2.2020 - 12:50) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,05 3,25 3,45 3,60 3,75 3,90 4,05 4,20 4,35 4,45 4,55 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 3 | 3.90 | --xoooxxoxxx | |||||||||||||
MS |
David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 5 | 3.60 | ---oxxx | ||||||||||||||
3 |
Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta Praha |
01 | 2 | 3.25 | ooxxx | ||||||||||||||
4 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 3.25 | xxoxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | NM | xxx | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skupina 02 (so, 1.2.2020 - 12:50) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,45 3,60 3,75 3,90 4,05 4,20 4,35 4,45 4,55 4,65 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Samuel SedlákSamuel Sedlák
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
01 | 1 | 4.05 | --oxooxx- | ||||||||||||||
2 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | 3.90 | -ooxoxx | ||||||||||||||
3 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 3.90 | -xooxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Skupina)
Skupina 01 (so, 1.2.2020 - 12:50) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,05 3,25 3,45 3,60 3,75 3,90 4,05 4,20 4,35 4,45 4,55 4,65 4,75 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 4 | 3.75 | ooooxoxxx | ||||||||||||||
MS |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3 | 3.60 | xooxxoxxoxxx | ||||||||||||||
3= |
Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 1 | 3.45 | -oxoxxx | ||||||||||||||
3= |
Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 2 | 3.45 | -oxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Skupina 02 (so, 1.2.2020 - 12:50) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,45 3,60 3,75 3,90 4,05 4,20 4,35 4,45 4,55 4,65 4,75 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 2 | 4.20 | --oxooxxoxx | ||||||||||||||
2 |
Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 1 | 3.90 | oooxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 1.2.2020 - 10:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,75 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60 4,70 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 3 | 3.90 | --------o-ooxxx | ||||||||||||||
MS |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 2 | 3.90 | ---------o-xoxxx | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Juniorky
(so, 1.2.2020 - 10:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,75 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 4.00 | -------ooxooxooxxx | ||||||||||||||
MS |
Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 2 | 3.10 | xoxoxoxxoxx | ||||||||||||||
3 |
Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4 |
01 | 3 | 3.00 | oxoxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Natálie FridrichNatálie Fridrich
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 1 | 2.50 | ooxxx | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky
(so, 1.2.2020 - 10:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,25 2,50 2,75 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 1 | 3.70 | ------o-ooxxx | ||||||||||||||
2 |
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha |
03 | 9 | 3.00 | --ooxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 6 | 2.90 | oooxxoxxx | ||||||||||||||
4= |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 7 | 2.75 | oooxxx | ||||||||||||||
4= |
Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK Jeseniova |
03 | 3 | 2.75 | oooxxx | ||||||||||||||
6 |
Anna FajkusováAnna Fajkusová
ASK Slavia Praha |
03 | 2 | 2.50 | ooxxx | ||||||||||||||
7= |
Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 4 | 2.50 | oxoxxx | ||||||||||||||
7= |
Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 5 | 2.50 | oxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 8 | 2.50 | -xxoxxx | ||||||||||||||
10 | 5 |
Amálie KučerováAmálie Kučerová
Spartak Praha 4 |
03 | 1 | 2.25 | xoxxx | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 1.2.2020 - 12:50) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla Praha |
96 | 13 | 7.33 | x | 7.33 | x | 7.33 | x | x | x | ||||||||
2 |
Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia Praha |
99 | 12 | 7.02 | 3.80 | 6.69 | 6.77 | 6.77 | 6.92 | x | 7.02 | ||||||||
3 |
Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla Praha |
00 | 9 | 7.00 | x | x | x | 0.0 | 6.99 | x | 7.00 | ||||||||
MS |
Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 10 | 6.96 | 6.84 | x | x | 6.84 | 6.69 | 4.75 | 6.96 | ||||||||
MS |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s. |
99 | 11 | 6.91 | x | x | 6.77 | 6.77 | 6.91 | x | 6.86 | ||||||||
MS |
Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita Brno |
93 | 6 | 6.73 | 6.41 | x | 6.73 | 6.73 | x | x | x | ||||||||
7 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 8 | 6.41 | x | 6.31 | 6.31 | 6.31 | 6.27 | 5.28 | 6.41 | ||||||||
8 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 5 | 6.38 | x | 6.38 | x | 6.38 | x | x | x | ||||||||
MS |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 2 | 6.25 | 5.93 | x | 6.25 | 6.25 | 5.76 | x | x | ||||||||
10 |
Jan ZunaJan Zuna
SK Kotlářka Praha, z.s. |
98 | 4 | 6.06 | 6.04 | x | 6.06 | 6.06 | x | x | - | ||||||||
11 |
Petr DubskýPetr Dubský
SC Radotín Praha |
89 | 3 | 5.62 | 4.99 | 4.89 | 5.05 | 5.05 | 5.13 | 5.39 | 5.62 | ||||||||
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 14 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 7 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Jan VondraJan Vondra
ATLETIK RUDNÁ |
02 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Junioři
(ne, 2.2.2020 - 10:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 10 | 6.88 | x | 6.74 | 4.90 | 6.74 | 6.88 | 6.75 | x | ||||||||
2 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 9 | 6.64 | 6.40 | 6.41 | 6.41 | 6.41 | x | 6.49 | 6.64 | ||||||||
MS |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 4 | 6.58 | 6.34 | x | 6.52 | 6.52 | 6.58 | 6.58 | 6.56 | ||||||||
4 |
Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 8 | 6.54 | 6.54 | x | x | 6.54 | x | x | x | ||||||||
5 | 4 |
Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 7 | 6.29 | 6.04 | 5.90 | 5.89 | 6.04 | x | 5.90 | 6.29 | |||||||
6 |
Jakub NovotnýJakub Novotný
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 6.20 | 5.98 | 6.20 | x | 6.20 | 5.60 | x | 6.08 | ||||||||
MS |
Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 6 | 6.16 | x | 6.05 | 6.16 | 6.16 | 5.76 | 6.15 | x | ||||||||
8 |
Filip LazarFilip Lazar
ASK Slavia Praha |
01 | 3 | 6.03 | 5.86 | 6.02 | 6.02 | 6.02 | 6.03 | 4.88 | x | ||||||||
9 | 3 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 2 | 5.66 | 5.48 | 5.66 | x | 5.66 | 5.12 | 4.11 | 5.38 | |||||||
10 |
Jakub ŽákJakub Žák
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 1 | 5.27 | 5.20 | 5.27 | 5.18 | 5.27 | 5.26 | 3.33 | - | ||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 1.2.2020 - 15:45) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 17 | 7.05 | 6.94 | 7.02 | x | 7.02 | 7.00 | 7.05 | x | ||||||||
2 |
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
04 | 16 | 6.78 | x | 6.60 | 6.67 | 6.67 | 6.68 | 6.78 | x | ||||||||
3 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 18 | 6.57 | 6.24 | 6.57 | 6.48 | 6.57 | 6.42 | - | - | ||||||||
4 |
Marek ChvátalMarek Chvátal
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 15 | 6.49 | 6.31 | 6.49 | x | 6.49 | x | x | x | ||||||||
5 |
Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 14 | 6.12 | 6.12 | x | 5.95 | 6.12 | x | x | x | ||||||||
6 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 12 | 6.02 | 6.02 | 5.83 | 5.82 | 6.02 | 5.42 | 5.59 | 5.75 | ||||||||
7 |
Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4 |
03 | 8 | 6.00 | 5.61 | x | 6.00 | 6.00 | 5.65 | x | 5.83 | ||||||||
MS |
David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 9 | 5.74 | 5.37 | 5.66 | 5.74 | 5.74 | x | 5.62 | x | ||||||||
9 |
Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4 |
04 | 10 | 5.74 | x | x | 5.74 | 5.74 | x | x | 5.64 | ||||||||
MS |
David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
03 | 11 | 5.70 | 5.70 | 5.19 | x | 5.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 13 | 5.67 | 5.67 | x | 5.64 | 5.67 | 5.60 | - | - | ||||||||
12 |
Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 4 | 5.64 | 5.64 | 5.55 | 5.62 | 5.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 1 | 5.42 | x | 5.42 | 5.23 | 5.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Jan KadaněJan Kadaně
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 2 | 5.38 | 5.38 | 5.18 | x | 5.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
David KarolDavid Karol
SK Jeseniova |
03 | 3 | 5.34 | 5.06 | 5.34 | 5.32 | 5.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 5 | 5.21 | 5.14 | 5.21 | 5.16 | 5.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA Počerady |
04 | 7 | 4.06 | 4.06 | - | - | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 6 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 1.2.2020 - 10:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
88 | 15 | 6.36 | 6.35 | 6.30 | x | 6.35 | x | 6.31 | 6.36 | ||||||||
2 |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 13 | 6.16 | 5.92 | x | x | 5.92 | 6.16 | x | x | ||||||||
3 |
Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla Praha |
99 | 12 | 6.09 | 5.94 | x | x | 5.94 | 6.09 | 6.00 | - | ||||||||
4 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 14 | 6.09 | x | x | 5.74 | 5.74 | 5.99 | 6.09 | 5.98 | ||||||||
MS |
Lucia MokrášováLucia Mokrášová
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
94 | 11 | 5.83 | 5.68 | 5.51 | x | 5.68 | x | 5.83 | x | ||||||||
6 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 10 | 5.65 | 5.37 | 5.40 | 5.59 | 5.59 | 5.61 | 5.46 | 5.65 | ||||||||
7 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK Jeseniova |
00 | 9 | 5.48 | 5.48 | x | 3.74 | 5.48 | 5.34 | x | x | ||||||||
8 |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 7 | 5.37 | 5.36 | x | 5.37 | 5.37 | 5.20 | 4.89 | 5.16 | ||||||||
9 |
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia Praha |
00 | 6 | 5.15 | x | x | 5.15 | 5.15 | x | x | x | ||||||||
10 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 5 | 5.14 | x | 5.03 | x | 5.03 | 5.14 | - | - | ||||||||
11 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
96 | 3 | 4.96 | 4.89 | 4.96 | 4.92 | 4.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 4 | 4.91 | x | 4.90 | 4.91 | 4.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia Praha |
00 | 8 | 4.70 | x | x | 4.70 | 4.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
00 | 2 | 4.69 | 4.57 | 4.68 | 4.69 | 4.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(so, 1.2.2020 - 11:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 15 | 5.42 | 5.27 | 4.87 | x | 5.27 | 5.42 | x | 5.42 | ||||||||
2 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 14 | 5.42 | 5.11 | 5.22 | x | 5.22 | 5.42 | x | x | ||||||||
MS |
Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 12 | 5.27 | x | 5.27 | 5.08 | 5.27 | 5.07 | 4.85 | 4.93 | ||||||||
4 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 13 | 5.23 | x | x | 5.22 | 5.22 | 5.23 | 5.21 | x | ||||||||
5 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 11 | 5.21 | 5.19 | 5.09 | x | 5.19 | 5.06 | 5.21 | x | ||||||||
6 |
Eliška EibichováEliška Eibichová
SK Jeseniova |
02 | 8 | 5.08 | 4.71 | 4.78 | 4.80 | 4.80 | 4.86 | 5.04 | 5.08 | ||||||||
7 |
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 6 | 5.08 | 4.74 | 5.08 | x | 5.08 | 4.90 | x | x | ||||||||
8 | 3 |
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia Praha |
01 | 5 | 5.04 | 4.52 | 4.86 | 4.77 | 4.86 | x | 5.04 | 4.82 | |||||||
9 |
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 |
02 | 9 | 5.00 | 5.00 | x | x | 5.00 | 4.90 | x | 4.98 | ||||||||
10 |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia Praha |
01 | 7 | 4.87 | x | x | 4.87 | 4.87 | 4.87 | 4.79 | 4.85 | ||||||||
11 |
Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 2 | 4.64 | 4.55 | x | 4.64 | 4.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová
ASK Slavia Praha |
02 | 10 | 4.61 | x | 4.41 | 4.61 | 4.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 4.60 | 4.57 | 4.56 | 4.60 | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Anna ŠrámkováAnna Šrámková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
01 | 4 | 4.57 | 4.46 | 4.57 | 4.56 | 4.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 1 | 4.54 | 4.54 | 4.49 | 4.48 | 4.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 1.2.2020 - 14:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 26 | 5.38 | 4.28 | 5.26 | x | 5.26 | 5.38 | x | x | ||||||||
2 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha |
04 | 24 | 5.28 | 5.28 | x | 5.19 | 5.28 | x | 5.26 | x | ||||||||
3 |
Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK Jeseniova |
03 | 19 | 5.27 | 5.17 | 5.21 | 5.20 | 5.21 | x | 5.17 | 5.27 | ||||||||
4 |
Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 25 | 5.27 | 5.09 | x | 5.17 | 5.17 | 5.06 | 5.16 | 5.27 | ||||||||
5 |
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 |
04 | 12 | 5.03 | 4.79 | x | 4.98 | 4.98 | 4.81 | 4.83 | 5.03 | ||||||||
6 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 23 | 4.92 | 4.92 | 4.91 | x | 4.92 | x | x | x | ||||||||
7 |
Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4 |
04 | 13 | 4.82 | x | 4.82 | 4.81 | 4.82 | 4.52 | x | 3.79 | ||||||||
8 |
Natálie NovákováNatálie Nováková
ASK Slavia Praha |
04 | 22 | 4.78 | x | 4.64 | 4.78 | 4.78 | 4.56 | 4.61 | x | ||||||||
9 |
Christina PittChristina Pitt
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 15 | 4.78 | 4.78 | 4.46 | 4.47 | 4.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
ASK Slavia Praha |
04 | 16 | 4.77 | 4.59 | 4.66 | 4.77 | 4.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Natálie KavříkováNatálie Kavříková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 18 | 4.77 | 4.50 | 4.42 | 4.77 | 4.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia Praha |
04 | 8 | 4.76 | 4.76 | 4.39 | x | 4.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 17 | 4.75 | 4.45 | 4.70 | 4.75 | 4.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 11 | 4.68 | x | 4.68 | x | 4.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 | 6 |
Karolína GladišováKarolína Gladišová
SK Jeseniova |
04 | 1 | 4.65 | x | 4.62 | 4.65 | 4.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
16 |
Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 9 | 4.65 | 4.50 | 4.65 | 4.53 | 4.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4 |
03 | 3 | 4.63 | 3.88 | 4.63 | x | 4.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Zuzana EndrštováZuzana Endrštová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 5 | 4.59 | 4.30 | 4.59 | 4.57 | 4.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Natalie DvořákováNatalie Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 10 | 4.58 | 4.57 | x | 4.58 | 4.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 20 | 4.55 | 3.86 | 4.55 | 4.49 | 4.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia Praha |
03 | 21 | 4.53 | x | x | 4.53 | 4.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 6 | 4.21 | x | 4.21 | 4.20 | 4.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 4 | 4.18 | 4.18 | 3.97 | 4.10 | 4.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta Praha |
03 | 2 | DNS | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
04 | 7 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 25 závodníků |
trojskok - Muži
(ne, 2.2.2020 - 14:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla Praha |
98 | 4 | 15.48 | 15.04 | x | 15.30 | 15.30 | 14.46 | 15.48 | 15.23 | ||||||||
MS |
Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 2 | 14.38 | x | x | 14.38 | 14.38 | - | - | - | ||||||||
MS |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 3 | 14.29 | 13.46 | x | 14.16 | 14.16 | 14.29 | x | x | ||||||||
4 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 1 | 13.53 | 12.84 | 11.59 | 12.81 | 12.84 | 12.89 | 13.16 | 13.53 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |
trojskok - Junioři
(ne, 2.2.2020 - 13:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 2 | 14.33 | 13.77 | 11.90 | 13.99 | 13.99 | 14.33 | x | - | ||||||||
2 |
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK Jeseniova |
02 | 1 | 12.37 | 12.30 | 12.37 | 12.26 | 12.37 | x | 12.03 | 12.32 | ||||||||
3 |
Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK Jeseniova |
01 | 4 | 12.28 | x | 11.94 | 11.68 | 11.94 | 11.44 | 12.28 | 12.23 | ||||||||
4 |
Filip LazarFilip Lazar
ASK Slavia Praha |
01 | 3 | 11.88 | 11.77 | 11.88 | 11.84 | 11.88 | 11.54 | x | 11.67 | ||||||||
Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 5 | NM | x | - | - | 0.0 | - | - | - | |||||||||
Celkem 5 závodníků |
trojskok - Dorostenci
(ne, 2.2.2020 - 13:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin SellnerMartin Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
03 | 1 | 13.10 | 12.65 | x | x | 12.65 | 13.10 | x | 11.87 | ||||||||
2 |
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
04 | 4 | 13.09 | x | x | 13.09 | 13.09 | 12.68 | x | 12.97 | ||||||||
3 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 3 | 12.52 | 12.30 | 12.39 | 12.52 | 12.52 | 12.13 | 12.43 | 12.43 | ||||||||
4 |
Jakub KociánJakub Kocián
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
03 | 2 | 12.00 | 11.84 | 11.95 | 11.89 | 11.95 | 12.00 | 11.86 | 11.92 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |
trojskok - Ženy
(ne, 2.2.2020 - 12:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK Jeseniova |
00 | 13 | 12.69 | 12.30 | 12.20 | 12.69 | 12.69 | 11.89 | x | 12.60 | ||||||||
2 |
Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 14 | 12.60 | 12.30 | x | 12.16 | 12.30 | 12.31 | 12.60 | x | ||||||||
3 |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Dukla Praha |
99 | 12 | 12.30 | x | 12.10 | 12.30 | 12.30 | 11.84 | x | x | ||||||||
4 |
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 9 | 11.85 | 11.85 | x | 11.26 | 11.85 | x | - | - | ||||||||
MS |
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 11 | 11.68 | 11.59 | x | 11.68 | 11.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia Praha |
00 | 7 | 11.23 | 09.96 | 10.90 | 11.21 | 11.21 | 11.23 | x | 11.09 | ||||||||
7 |
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia Praha |
00 | 6 | 11.17 | 10.80 | x | 10.78 | 10.80 | 11.06 | 11.17 | x | ||||||||
8 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 5 | 10.89 | 10.89 | x | 10.46 | 10.89 | 09.28 | - | - | ||||||||
9 |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
00 | 1 | 10.69 | 10.31 | 10.69 | 10.48 | 10.69 | 10.28 | 10.54 | 09.62 | ||||||||
10 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 2 | 10.57 | x | x | 10.57 | 10.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Karolína CikánkováKarolína Cikánková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
00 | 4 | 10.25 | 10.25 | 10.04 | 10.08 | 10.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
95 | 3 | 10.03 | 09.54 | 10.03 | 09.92 | 10.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 10 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 8 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 14 závodníků |
trojskok - Juniorky
(ne, 2.2.2020 - 12:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 1 | 12.00 | 12.00 | - | - | 12.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 11 | 11.62 | 11.62 | x | x | 11.62 | x | x | 11.55 | ||||||||
MS |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 9 | 11.33 | 11.29 | 11.33 | 10.80 | 11.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 10 | 11.29 | 11.26 | 11.29 | 10.97 | 11.29 | 11.03 | 11.18 | 11.21 | ||||||||
5 |
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 6 | 10.42 | 10.12 | 10.16 | 10.18 | 10.18 | 10.09 | 10.30 | 10.42 | ||||||||
MS |
Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 7 | 10.41 | x | x | 10.41 | 10.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 5 | 10.22 | x | 10.05 | 10.22 | 10.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | 10.18 | 10.04 | x | 10.18 | 10.18 | 10.01 | 09.64 | x | ||||||||
9 |
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 09.85 | 09.65 | 09.73 | 09.85 | 09.85 | 09.52 | 09.69 | 09.80 | ||||||||
10 |
Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 3 | 09.85 | 09.79 | 09.30 | 09.78 | 09.79 | x | 09.85 | 0.0 | ||||||||
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 8 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 11 závodníků |
trojskok - Dorostenky
(ne, 2.2.2020 - 12:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK Jeseniova |
03 | 5 | 11.33 | 11.26 | 08.53 | 10.84 | 11.26 | 10.87 | 11.21 | 11.33 | ||||||||
MS |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3 | 10.42 | 10.42 | 09.83 | 10.40 | 10.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 2 | 10.37 | x | 10.34 | 10.17 | 10.34 | 10.14 | 10.37 | 10.26 | ||||||||
4 |
Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK Jeseniova |
03 | 1 | 09.93 | 09.93 | 09.57 | x | 09.93 | 09.51 | 09.68 | 09.57 | ||||||||
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 4 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(ne, 2.2.2020 - 10:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 19 | 12.48 | 11.64 | 10.24 | 12.48 | 12.48 | 11.97 | 11.66 | 11.17 | ||||||||
2 |
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha |
03 | 14 | 11.73 | 11.56 | 10.95 | 10.52 | 11.56 | 10.20 | 11.35 | 11.73 | ||||||||
MS |
Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno |
03 | 18 | 11.63 | 11.63 | 11.41 | 11.55 | 11.63 | 11.40 | 11.59 | 11.43 | ||||||||
4 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 21 | 11.46 | 11.35 | x | 10.81 | 11.35 | 11.46 | 10.85 | 11.43 | ||||||||
5 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 17 | 11.24 | 10.03 | 11.24 | 10.75 | 11.24 | x | 10.87 | 10.69 | ||||||||
6 |
Tereza NoskováTereza Nosková
SK Jeseniova |
04 | 16 | 11.05 | 10.15 | 09.83 | 10.32 | 10.32 | 10.51 | 10.25 | 11.05 | ||||||||
MS |
Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 20 | 11.00 | x | 10.44 | 10.35 | 10.44 | x | 11.00 | 10.56 | ||||||||
8 |
Eliška VeverováEliška Veverová
SK Jeseniova |
04 | 11 | 10.90 | 09.41 | 10.62 | 10.41 | 10.62 | 10.90 | 10.31 | x | ||||||||
9 |
Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 15 | 10.80 | 10.43 | 10.80 | x | 10.80 | 09.76 | 10.61 | 10.74 | ||||||||
10 |
Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 13 | 09.91 | 09.36 | 09.38 | 09.91 | 09.91 | 09.61 | 09.01 | 09.45 | ||||||||
11 |
Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 12 | 09.84 | 09.84 | 09.39 | 09.37 | 09.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 9 | 09.34 | 08.02 | 09.34 | 08.32 | 09.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla Praha |
03 | 10 | 09.12 | 09.12 | 08.70 | 09.03 | 09.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 5 | 08.90 | x | 08.53 | 08.90 | 08.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori
ASK Slavia Praha |
04 | 3 | 08.64 | 08.29 | 08.54 | 08.64 | 08.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta Praha |
03 | 8 | 08.58 | 08.47 | 08.58 | 08.57 | 08.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s. |
03 | 6 | 08.49 | 07.80 | x | 08.49 | 08.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 7 | 08.31 | 07.51 | 08.31 | 08.05 | 08.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Klára LabuťováKlára Labuťová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 4 | 07.33 | 07.01 | 07.33 | 05.42 | 07.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Barbora RexováBarbora Rexová
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 2 | 06.18 | 05.69 | 05.34 | 06.18 | 06.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Barbora TlustáBarbora Tlustá
ATLETIK RUDNÁ |
04 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 11:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Lucia MokrášováLucia Mokrášová
AK Spartak Dubnica nad Váhom |
94 | 12 | 12.89 | 11.88 | 12.17 | 12.19 | 12.19 | 12.14 | 12.28 | 12.89 | ||||||||
2 |
Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
95 | 8 | 12.80 | 10.87 | 12.80 | 11.44 | 12.80 | 11.53 | 11.55 | x | ||||||||
MS |
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica |
88 | 11 | 11.92 | 11.92 | 11.25 | 11.57 | 11.92 | 11.25 | x | 11.18 | ||||||||
4 |
Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 10 | 11.87 | 11.87 | 11.60 | 11.57 | 11.87 | x | 11.75 | 11.63 | ||||||||
5 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 9 | 11.81 | 11.37 | 11.15 | 11.81 | 11.81 | 11.68 | 11.32 | 10.76 | ||||||||
6 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 7 | 11.06 | 10.24 | 11.06 | 10.75 | 11.06 | x | 09.93 | 10.67 | ||||||||
7 |
Alice BoučkováAlice Boučková
SC Radotín Praha |
97 | 1 | 10.62 | 10.19 | 10.60 | 10.62 | 10.62 | x | 10.60 | 10.37 | ||||||||
8 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 6 | 10.35 | 09.62 | 10.16 | 09.81 | 10.16 | 10.01 | 10.15 | 10.35 | ||||||||
9 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 5 | 09.42 | 08.44 | 09.42 | 08.88 | 09.42 | 08.83 | 08.75 | 09.37 | ||||||||
MS |
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s. |
00 | 3 | 09.02 | x | 07.80 | 08.64 | 08.64 | 08.30 | 09.02 | 08.20 | ||||||||
11 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia Praha |
00 | 4 | 08.33 | 08.33 | 08.29 | 08.11 | 08.33 | 07.73 | 07.73 | 08.08 | ||||||||
Marcela ŠeblováMarcela Šeblová
A. C. Sparta Praha |
00 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 2.2.2020 - 11:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 15 | 12.02 | 11.54 | 11.60 | 11.85 | 11.85 | 11.83 | 12.02 | 11.45 | ||||||||
2 |
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 13 | 11.00 | 09.86 | 11.00 | 10.12 | 11.00 | 10.41 | 10.94 | 10.79 | ||||||||
3 |
Eliška ŠedáEliška Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 9 | 10.89 | 10.31 | 10.89 | 10.09 | 10.89 | x | 10.49 | 10.25 | ||||||||
4 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 12 | 10.74 | 10.67 | 10.63 | x | 10.67 | 10.32 | 10.74 | 10.07 | ||||||||
5 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 14 | 10.70 | 09.38 | 10.61 | 10.70 | 10.70 | 10.20 | 10.54 | 10.53 | ||||||||
6 |
Agáta MikundováAgáta Mikundová
PSK Olymp Praha, z.s. |
02 | 11 | 10.44 | 09.89 | 09.88 | 10.44 | 10.44 | 10.02 | x | 10.22 | ||||||||
7 |
Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta Praha |
02 | 2 | 10.12 | 10.12 | 0.0 | 10.09 | 10.12 | 09.23 | 08.61 | 0.0 | ||||||||
8 |
Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 8 | 10.11 | 10.11 | x | x | 10.11 | x | x | x | ||||||||
9 |
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 |
02 | 10 | 10.07 | 09.63 | 10.07 | 09.39 | 10.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 7 | 09.75 | 09.75 | 08.80 | 09.74 | 09.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta Praha |
02 | 6 | 09.62 | 09.00 | 09.59 | 09.62 | 09.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 5 | 09.45 | 07.83 | 09.42 | 09.45 | 09.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 08.83 | 08.83 | 07.61 | 08.16 | 08.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 | 4 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 08.51 | 08.51 | 08.40 | 08.40 | 08.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Veronika BenkováVeronika Benková
A. C. Sparta Praha |
02 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(ne, 2.2.2020 - 12:40) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David FilipDavid Filip
SK Jeseniova |
03 | 18 | 15.00 | 13.82 | 14.07 | 15.00 | 15.00 | 14.03 | 13.84 | 14.36 | ||||||||
2 |
Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4 |
03 | 17 | 14.39 | 13.53 | x | 14.39 | 14.39 | 13.46 | 14.00 | x | ||||||||
3 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 19 | 14.31 | 13.51 | 13.49 | 13.82 | 13.82 | x | 14.31 | x | ||||||||
4 |
Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 16 | 12.76 | x | 12.47 | 12.35 | 12.47 | 11.89 | 12.76 | 12.76 | ||||||||
5 |
Viktor RezekViktor Rezek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
03 | 15 | 12.39 | 11.70 | 11.55 | 11.35 | 11.70 | 11.78 | 11.93 | 12.39 | ||||||||
6 |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia Praha |
03 | 13 | 12.11 | 11.90 | 11.63 | 11.59 | 11.90 | 11.58 | 11.08 | 12.11 | ||||||||
7 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 14 | 11.51 | 10.82 | 11.19 | 11.51 | 11.51 | 10.70 | 10.50 | 11.02 | ||||||||
8 |
Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 2 | 11.24 | 10.33 | x | 10.84 | 10.84 | 10.86 | 11.15 | 11.24 | ||||||||
9 |
Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 4 | 10.30 | x | x | 10.30 | 10.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 12 | 10.13 | x | 09.67 | 10.13 | 10.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Libor ZelenkaLibor Zelenka
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 9 | 09.78 | 09.24 | 09.60 | 09.78 | 09.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
ASK Slavia Praha |
04 | 5 | 09.42 | 09.11 | 08.74 | 09.42 | 09.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | 11 | 08.88 | 08.88 | x | x | 08.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK Jeseniova |
04 | 8 | 08.81 | 08.81 | 08.16 | 08.75 | 08.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Kryštof DušekKryštof Dušek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 1 | 08.36 | 08.36 | 08.22 | 08.27 | 08.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK Jeseniova |
04 | 7 | 08.17 | x | x | 08.17 | 08.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova |
04 | 6 | 08.02 | x | 08.02 | 07.99 | 08.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Sebastian SudlíkSebastian Sudlík
PSK Olymp Praha, z.s. |
04 | 10 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(ne, 2.2.2020 - 13:40) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 12 | 13.08 | 11.98 | x | 11.68 | 11.98 | 11.18 | x | 13.08 | ||||||||
MS |
Oto MosesOto Moses
TJ Spartak Vlašim |
01 | 13 | 12.94 | x | 12.94 | x | 12.94 | x | x | x | ||||||||
MS |
David TermerDavid Termer
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 1 | 12.21 | - | 0.0 | x | 0.0 | x | 12.21 | 11.91 | ||||||||
4 | 5 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 9 | 11.66 | 11.48 | 10.91 | 10.91 | 11.48 | 11.66 | 11.50 | 11.14 | |||||||
MS |
Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 11 | 11.63 | 11.06 | 11.59 | 11.45 | 11.59 | 11.63 | 11.41 | 11.39 | ||||||||
6 |
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha |
01 | 3 | 10.82 | 10.65 | 10.15 | 10.82 | 10.82 | 10.45 | 10.14 | 10.17 | ||||||||
7 | 3 |
Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4 |
02 | 5 | 10.82 | 10.82 | 10.43 | x | 10.82 | 10.25 | 10.58 | 10.17 | |||||||
8 | 5 |
Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia Praha |
02 | 7 | 10.61 | 10.61 | - | 09.76 | 10.61 | 09.85 | 09.82 | 09.39 | |||||||
9 |
Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
02 | 6 | 10.45 | 10.12 | 10.45 | x | 10.45 | 09.76 | 10.21 | x | ||||||||
10 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 10 | 10.29 | 10.04 | x | x | 10.04 | 09.70 | 09.90 | 10.29 | ||||||||
11 | 3 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 8 | 10.10 | 10.10 | x | x | 10.10 | x | x | 09.36 | |||||||
12 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 08.32 | 08.32 | 08.08 | 07.90 | 08.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
A. C. Sparta Praha |
02 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(ne, 2.2.2020 - 14:40) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | 12 | 15.87 | 14.77 | 14.85 | 15.87 | 15.87 | 14.92 | x | x | ||||||||
2 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 10 | 15.09 | 14.32 | 14.90 | 14.82 | 14.90 | 14.70 | 14.76 | 15.09 | ||||||||
3 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 9 | 15.00 | 14.98 | 14.90 | 14.20 | 14.98 | 15.00 | 14.53 | 14.57 | ||||||||
4 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 8 | 14.53 | 14.06 | 14.53 | x | 14.53 | x | x | 14.01 | ||||||||
MS |
Josef PapJosef Pap
ASK ELNA Počerady |
00 | 7 | 14.18 | 13.78 | x | 13.98 | 13.98 | 14.18 | 13.90 | 14.07 | ||||||||
6 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 5 | 12.24 | 12.12 | 11.98 | 12.24 | 12.24 | x | 11.82 | x | ||||||||
7 |
Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s. |
74 | 6 | 11.51 | 10.87 | 11.36 | 10.94 | 11.36 | 11.27 | 11.51 | x | ||||||||
8 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 4 | 11.07 | 10.23 | 11.07 | x | 11.07 | x | 09.55 | x | ||||||||
9 | 4 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 2 | 10.91 | x | x | x | 0.0 | 10.87 | 10.91 | 10.68 | |||||||
MS |
Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK Most |
97 | 3 | 10.50 | 09.90 | 10.22 | 10.40 | 10.40 | 10.50 | 10.43 | 10.29 | ||||||||
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 11 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta Praha |
86 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s. |
96 | 13 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta Praha |
83 | 14 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 14 závodníků |