Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (1. - 2. 2. 2020)

60 m překážek (1.06) - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.07
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.29
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.59
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.73
MS Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 7 08.82
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.85
7 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.12
8 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 10.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.97
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.15
3 5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.30
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.38
5 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.69
6 4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.00
MS Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.36
8 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.21
MS Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.47
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.51
MS Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 08.68
5 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 08.86
6 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.94
MS Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.01
Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.09
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.14
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.35
4 5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.36
5 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.37
6 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.47
7 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.64
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.36
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.50
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.66
4 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 08.77
5 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.78
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.97
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále MS (so, 1.2.2020 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.53
MS Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 08.70
MS Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.92
Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNS
Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 6 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 11:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.17
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.31
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.34
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.37
5 6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.50
6 5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.62
7 3 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.70
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.57
2 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.61
3 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.64
4 3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.72
5 5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.88
6 3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.37
7 4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.43
8 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.51
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.35
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.36
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.37
4 3 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.66
5 3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.84
6 5 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.86
7 3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.33
8 4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.15
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.47
3 6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.61
4 5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.66
5 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.69
MS Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.76
MS David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.82
8 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.49
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.39
2 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.55
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.58
4 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.58
5 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.78
6 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.88
7 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.93
8 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.32
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.96
2 3 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 09.42
Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 3 závodníků
Finále MS (so, 1.2.2020 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 08.65
MS 2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.71
MS Jakub FričJakub Frič 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.74
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.80
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.41
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.59
3 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.72
4 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.06
5 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.08
6 3 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.36
2 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.77
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.83
4 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.89
5 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.72
Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.36
MS 2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.71
MS 2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 08.83
MS Jakub FričJakub Frič 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.85
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.97
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.38
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.65
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.66
4 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.89
MS Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.89
MS Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.91
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.94
8 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.97
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.26
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.36
3 2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.78
4 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.82
5 5 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.98
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.60
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.85
MS Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.94
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.44
5 2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.93
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.41
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.67
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.83
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.93
MS Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.95
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.36
7 5 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.03
8 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.27
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 11:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.84
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.13
3 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.24
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.27
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.28
MS Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.49
7 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.57
8 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.64
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.33
MS Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.41
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.57
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.63
5 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.92
6 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 10.27
7 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.13
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.88
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.26
3 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.43
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.74
5 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.48
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.19
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.23
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.29
4 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 10.29
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DQ
MS Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.42
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.51
3 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.79
Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
MS Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 09.60
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.92
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.81
3 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 10.14
4 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 10.45
5 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.83
Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.16
2 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.22
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.76
4 4 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.91
5 5 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.26
6 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 09.02
MS Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.19
MS Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 09.35
4= Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.61
4= Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.61
MS Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.61
MS Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.05
Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 11:25) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.84
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.13
3 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 09.14
4 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.49
5 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.87
6 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.13
7 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 10.18
4 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.97
Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 3 závodníků
Finále MS (so, 1.2.2020 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 09.04
MS Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.25
MS Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.50
Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 DNS
Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků