Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (1. - 2. 2. 2020)

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.41
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 08.59
3 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.72
4 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 09.06
5 David JislDavid Jisl 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 09.08
6 3 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 09.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 08.36
2 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 08.77
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 08.83
4 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 08.89
5 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.72
Filip NýčFilip Nýč 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.36
MS 2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 08.71
MS 2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 6 08.83
MS Jakub FričJakub Frič 04 Akademik TU Košice Akademik TU Košice 5 08.85
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s. SKP Union Cheb - z.s. 7 08.97
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.39
2 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 08.55
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 08.58
4 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 08.58
5 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.78
6 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 08.88
7 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 08.93
8 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 09.32
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JislDavid Jisl 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 08.96
2 3 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 09.42
Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 3 závodníků
Finále MS (so, 1.2.2020 - 11:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 6 08.65
MS 2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 08.71
MS Jakub FričJakub Frič 04 Akademik TU Košice Akademik TU Košice 3 08.74
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s. SKP Union Cheb - z.s. 7 08.80
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 DNS
Celkem 5 závodníků