Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (1. - 2. 2. 2020)

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:25) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.60
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.85
MS Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.94
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.44
5 2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.93
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:25) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.41
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.67
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.83
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.93
MS Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.95
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.36
7 5 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.03
8 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.27
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.38
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.65
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.66
4 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.89
MS Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.89
MS Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 08.91
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.94
8 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.97
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.26
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.36
3 2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.78
4 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.82
5 5 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.98
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 1.2.2020 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.88
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.26
3 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.43
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.74
5 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.48
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 1.2.2020 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.19
2 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.23
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.29
4 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 10.29
MS Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.48
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 1.2.2020 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.42
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.51
3 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.79
MS Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 09.60
Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 1.2.2020 - 11:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.84
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.13
3 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.24
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.27
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.28
MS Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.49
7 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.57
8 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.64
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 1.2.2020 - 11:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.33
MS Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.41
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.57
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.63
5 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.92
6 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 10.27
7 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.13
Celkem 7 závodníků