Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový přebor Prahy staršího žactva

Praha - Stromovka (20. - 21. 2. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 20.2.2020 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.82
2 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.03
3 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 08.47
4 Filip NovákFilip Novák 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.28
Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 20.2.2020 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.65
2 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 07.93
3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.14
4 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.24
5 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.44
6 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 08.60
7 4 Filip TurekFilip Turek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 20.2.2020 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.58
2 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 07.76
3 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.24
4 4 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.26
5 6 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.28
6 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 08.72
7 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 10.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 20.2.2020 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.92
2 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 08.16
3 2 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.18
4 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 08.57
5 5 Adam SolarAdam Solar 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.91
3 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Jakub ŠpínaJakub Špína 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 20.2.2020 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.40
MS Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.68
MS Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.74
MS Josef KuklíkJosef Kuklík 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.80
MS Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.12
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 20.2.2020 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.46
2 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.54
3 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.71
4 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.72
5 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.86
6 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 07.89
7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.05
8 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.09
Celkem 8 závodníků
Finále B (čt, 20.2.2020 - 17:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.18
2 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.19
3 2 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.19
4 4 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.26
5 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 08.27
6 6 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.29
7 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 08.35
Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 20.2.2020 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.87
2 5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.00
3 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.14
4 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.20
5 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 08.27
6 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.33
7 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.36
8 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 08.52
Celkem 8 závodníků
Finále B (čt, 20.2.2020 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.43
2 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.45
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.46
4 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.49
5 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.58
6 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.60
7 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.65
8 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.85
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 20.2.2020 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.04
2 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.28
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.46
4 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.86
5 6 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 08.87
6 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.27
7 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 10.33
Vendula JelínkováVendula Jelínková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 20.2.2020 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.99
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.29
3 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.69
4 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.84
5 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.95
6 6 Viktorie BrožováViktorie Brožová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 09.01
7 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.13
Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 20.2.2020 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.13
2 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.56
3 3 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.73
4 2 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.10
5 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.18
Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Tereza KobrlováTereza Kobrlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 20.2.2020 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.37
2 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.65
3 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.66
4 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.93
5 Magda KalašováMagda Kalašová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.97
6 Tereza VespalcováTereza Vespalcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.44
Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 20.2.2020 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 08.45
2 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.50
3 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.51
4 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.79
5 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.91
6 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.18
7 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (čt, 20.2.2020 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.35
2 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.65
3 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.71
4 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.78
5 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 09.18
6 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.50
Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 7 závodníků