Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový přebor Prahy mladšího žactva

Praha - Stromovka (24. - 25. 2. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 24.2.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.95
2 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.99
3 Filip KodymFilip Kodym 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.01
4 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.02
5 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.14
6 Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.14
7 Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (po, 24.2.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 08.90
2 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.11
3 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.24
4 5 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.38
5 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.57
6 Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.00
7 Filip MerhautFilip Merhaut 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 10.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (po, 24.2.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BuchalLukáš Buchal 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.71
2 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.77
3 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.80
4 2 Samuel DivišSamuel Diviš 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 08.98
5 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.25
6 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 09.39
7 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (po, 24.2.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.59
2 Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.65
3 Šimon DopitaŠimon Dopita 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.96
4 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.04
5 Jindřich HortaJindřich Horta 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.15
6 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.45
7 Jan BendaJan Benda 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.67
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.95
2 4 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.59
3 Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.65
4 Lukáš BuchalLukáš Buchal 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.71
5 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.77
6 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.80
7 Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 08.90
8 Šimon DopitaŠimon Dopita 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.96
9 2 Samuel DivišSamuel Diviš 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 08.98
10 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.99
11 Filip KodymFilip Kodym 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.01
12 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.02
13 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.04
14 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.11
15 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.14
15 Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.14
17 Jindřich HortaJindřich Horta 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.15
18 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.24
19 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.25
20 5 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.38
21 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 09.39
22 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.45
23 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.52
24 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.57
25 Jan BendaJan Benda 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.67
26 Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.99
27 Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.00
28 Filip MerhautFilip Merhaut 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 10.54

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (po, 24.2.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.02
2 4 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.70
3 Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.74
4 Lukáš BuchalLukáš Buchal 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.75
5 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.81
6 Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 08.85
7 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.94
8 Šimon DopitaŠimon Dopita 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (po, 24.2.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KodymFilip Kodym 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.92
2 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 08.95
3 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.95
4 2 Samuel DivišSamuel Diviš 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.02
5 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.07
6 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.11
7 Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.24
8 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.63
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (po, 24.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.44
2 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.49
3 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.55
4 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.69
5 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.69
6 4 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.74
7 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.87
8 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.11
Celkem 8 závodníků
Finále B (po, 24.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.94
2 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.96
3 5 Gréta PippalováGréta Pippalová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.00
4 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.03
5 Viktorie UldrichováViktorie Uldrichová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.06
6 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.14
7 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.19
8 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.31
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 24.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.47
2 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.78
3 5 Gréta PippalováGréta Pippalová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 09.17
4 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.32
5 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.34
6 2 Klára DuškováKlára Dušková 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.91
7 Jana StudničkováJana Studničková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (po, 24.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.46
2 Viktorie UldrichováViktorie Uldrichová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.84
3 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.01
4 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.22
5 Eliška KoulováEliška Koulová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.32
6 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.82
7 Marija IvankovicMarija Ivankovic 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 09.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (po, 24.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.63
2 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.74
3 Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.32
4 Adéla KovářováAdéla Kovářová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.33
5 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.76
6 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 10.20
7 Kristýna KrištofováKristýna Krištofová 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 10.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (po, 24.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.71
2 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.89
3 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.29
4 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.51
5 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.71
6 Ester DolanskáEster Dolanská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 10.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (po, 24.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.75
2 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 08.88
3 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.36
4 4 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.42
5 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.49
6 Magdalena ten DonkelaarMagdalena ten Donkelaar 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 09.70
7 Sofia Elizabeth HasíkSofia Elizabeth Hasík 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 10.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (po, 24.2.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.77
2 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.14
3 Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.35
4 6 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.44
5 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.86
6 1 Ela NohejlováEla Nohejlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 10.16
7 Alžběta LukášováAlžběta Lukášová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.44
8 Martina UrbanováMartina Urbanová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 10.86
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.46
2 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.47
3 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.63
4 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.71
5 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.74
6 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.75
7 4 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.77
8 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.78
9 Viktorie UldrichováViktorie Uldrichová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.84
10 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 08.88
11 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.89
12 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.01
13 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.14
14 5 Gréta PippalováGréta Pippalová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 09.17
15 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.22
16 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.29
17 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.32
17 Eliška KoulováEliška Koulová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.32
17 Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.32
20 Adéla KovářováAdéla Kovářová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.33
21 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.34
22 Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.35
23 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.36
24 4 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.42
25 6 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.44
26 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.49
27 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.51
28 Magdalena ten DonkelaarMagdalena ten Donkelaar 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 09.70
29 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.71
30 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.76
31 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.82
32 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.86
33 2 Klára DuškováKlára Dušková 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.91
34 Marija IvankovicMarija Ivankovic 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 09.92
35 Jana StudničkováJana Studničková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.93
36 1 Ela NohejlováEla Nohejlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 10.16
37 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 10.20
38 Sofia Elizabeth HasíkSofia Elizabeth Hasík 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 10.24
39 Alžběta LukášováAlžběta Lukášová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.44
40 Ester DolanskáEster Dolanská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 10.45
41 Kristýna KrištofováKristýna Krištofová 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 10.78
42 Martina UrbanováMartina Urbanová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 10.86

150 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 24.2.2020 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.99
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 19.34
3 Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.98
Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 17.3.1
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (po, 24.2.2020 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 20.35
2 4 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.93
3 5 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 22.89
4 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.20
5 Matěj PourMatěj Pour 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 26.98
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (po, 24.2.2020 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 20.48
2 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 20.82
3 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.98
4 4 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.16
5 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.73
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (po, 24.2.2020 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 21.12
2 Martin ZachMartin Zach 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.73
3 2 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.28
Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 17.3.1
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (po, 24.2.2020 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.74
2 7 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 24.78
Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (po, 24.2.2020 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.34
2 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.20
3 Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.58
4 2 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.18
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (po, 24.2.2020 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 21.58
2 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 22.35
3 6 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 22.35
4 Daniel StejskalDaniel Stejskal 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 26.63
Jan JohnJan John 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.99
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 19.34
3 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 20.35
4 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 20.48
5 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 20.82
6 4 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.93
7 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 21.12
8 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 21.58
9 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.98
10 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.34
11 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 22.35
11 6 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 22.35
13 Martin ZachMartin Zach 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.73
14 5 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 22.89
15 Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.98
16 4 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 23.16
17 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.20
18 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.73
19 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.74
20 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.20
21 2 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.28
22 Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.58
23 7 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 24.78
24 2 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.18
25 Daniel StejskalDaniel Stejskal 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 26.63
26 Matěj PourMatěj Pour 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 26.98
Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ
Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DQ
Maximilian PlintovičMaximilian Plintovič 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Jan JohnJan John 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS

150 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 25.2.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.73
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 19.10
3 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 20.16
4 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 20.64
5 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 20.72
Celkem 5 závodníků
Finále B (út, 25.2.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 20.80
2 4 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.89
3 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.36
4 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 21.64
5 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.72
Celkem 5 závodníků
Finále C (út, 25.2.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.34
2 Martin ZachMartin Zach 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.39
3 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 22.48
4 5 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 22.77
6 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 24.2.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.43
2 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.15
3 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 22.37
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (po, 24.2.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 20.87
2 4 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 21.26
3 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 22.35
4 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 23.28
5 Alžběta LukášováAlžběta Lukášová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (po, 24.2.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.80
2 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.88
3 Emma ŠtefulíkováEmma Štefulíková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 22.06
4 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.38
5 1 Ela NohejlováEla Nohejlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 25.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (po, 24.2.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.82
2 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 22.51
3 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.03
4 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.69
Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (po, 24.2.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 21.76
2 4 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 22.11
3 5 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 22.67
4 Sofia Elizabeth HasíkSofia Elizabeth Hasík 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.65
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (po, 24.2.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 22.93
2 Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.18
3 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.22
4 Anastázie ŠťastnáAnastázie Šťastná 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.47
5 Ketevan Chatara-MorseKetevan Chatara-Morse 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (po, 24.2.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.54
2 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.28
3 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.35
Eliška KratochvílováEliška Kratochvílová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (po, 24.2.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.26
2 Adéla KovářováAdéla Kovářová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 22.64
3 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 23.60
4 Anna Karolina MenzelováAnna Karolina Menzelová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.61
5 Martina UrbanováMartina Urbanová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 26.99
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.43
2 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.80
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 20.87
4 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.88
5 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.15
6 4 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 21.26
7 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 21.76
8 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.82
9 Emma ŠtefulíkováEmma Štefulíková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 22.06
10 4 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 22.11
11 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.26
12 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 22.35
13 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 22.37
14 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 22.51
15 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.54
16 Adéla KovářováAdéla Kovářová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 22.64
17 5 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 22.67
18 6 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 22.93
19 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.03
20 Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 23.18
21 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 23.28
22 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.38
23 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 23.60
24 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.69
25 Natálie KroupováNatálie Kroupová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.22
26 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.28
27 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.35
28 Anastázie ŠťastnáAnastázie Šťastná 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.47
29 Anna Karolina MenzelováAnna Karolina Menzelová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.61
30 Sofia Elizabeth HasíkSofia Elizabeth Hasík 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.65
31 Ketevan Chatara-MorseKetevan Chatara-Morse 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.66
32 1 Ela NohejlováEla Nohejlová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 25.77
33 Alžběta LukášováAlžběta Lukášová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.87
34 Martina UrbanováMartina Urbanová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 26.99
Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DQ
Eliška KratochvílováEliška Kratochvílová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS

150 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 25.2.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.99
2 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 20.63
3 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.69
4 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 20.90
5 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.31
Celkem 5 závodníků
Finále B (út, 25.2.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 21.11
2 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 21.52
3 4 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 21.76
4 Emma ŠtefulíkováEmma Štefulíková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.87
5 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 21.92
Celkem 5 závodníků
Finále C (út, 25.2.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 21.77
2 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.15
3 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.26
4 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 22.38
5 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 22.52
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 25.2.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 41.12
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 44.31
3 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 46.50
4 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 47.26
5 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.69
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 25.2.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armel Rémy TsouassaArmel Rémy Tsouassa 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 46.17
2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 46.74
3 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 47.39
4 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 48.81
5 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 49.11
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 25.2.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.95
2 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 51.19
3 Jan BendaJan Benda 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.21
4 4 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 52.50
Antonín PomahačAntonín Pomahač 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 25.2.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkopekOndřej Škopek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.98
2 Matěj BlažekMatěj Blažek 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 53.11
3 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 55.19
4 Petr VáverkaPetr Váverka 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 58.97
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 41.12
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 44.31
3 Armel Rémy TsouassaArmel Rémy Tsouassa 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 46.17
4 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 46.50
5 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 46.74
6 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 47.26
7 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 47.39
8 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.69
9 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 48.81
10 Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.95
11 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 49.11
12 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 51.19
13 Jan BendaJan Benda 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.21
14 Ondřej ŠkopekOndřej Škopek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.98
15 4 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 52.50
16 Matěj BlažekMatěj Blažek 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 53.11
17 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 55.19
18 Petr VáverkaPetr Váverka 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 58.97
Antonín PomahačAntonín Pomahač 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 25.2.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 45.33
2 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 46.38
MS Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 47.02
4 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 47.31
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 25.2.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 47.60
2 4 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 49.03
Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 25.2.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 50.26
2 3 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 51.45
3 Eliška KratochvílováEliška Kratochvílová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 51.95
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (út, 25.2.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BalákováViktorie Baláková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 51.25
2 Nicole BasileNicole Basile 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 53.52
Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 25.2.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 51.26
2 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 51.82
3 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 52.41
4 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.75
5 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 55.29
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 25.2.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.98
2 Lucie BělouškováLucie Běloušková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 54.47
3 Barbora ŠitinováBarbora Šitinová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 58.66
4 Anna ScheithauerováAnna Scheithauerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 59.25
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 45.33
2 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 46.38
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 47.02
4 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 47.31
5 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 47.60
6 4 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 49.03
7 5 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 50.26
8 Viktorie BalákováViktorie Baláková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 51.25
9 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 51.26
10 3 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 51.45
11 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 51.82
12 Eliška KratochvílováEliška Kratochvílová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 51.95
13 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 52.41
14 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.75
15 Nicole BasileNicole Basile 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 53.52
16 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.98
17 Lucie BělouškováLucie Běloušková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 54.47
18 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 55.29
19 Barbora ŠitinováBarbora Šitinová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 58.66
20 Anna ScheithauerováAnna Scheithauerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 59.25
Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Adéla BajtlováAdéla Bajtlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 25.2.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 2:17.42
2 4 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:26.72
3 3 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:26.94
4 2 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:35.23
5 1 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:38.55
6 6 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:40.60
7 7 Vojtěch KlimešVojtěch Klimeš 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 2:41.75
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 25.2.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:36.89
2 5 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:37.46
3 4 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:41.05
4 2 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:42.36
5 3 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:51.26
6 1 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:54.02
7 7 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:59.10
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 25.2.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Marek SuchýMarek Suchý 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:47.88
2 5 Šimon Adam MillerŠimon Adam Miller 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 2:48.64
3 1 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:49.58
4 3 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:50.54
5 4 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:51.07
6 3 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:55.89
7 2 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:07.75
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 25.2.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Jiří UlrychJiří Ulrych 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:54.09
2 6 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:54.19
3 2 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 3:01.49
4 5 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:01.74
5 4 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:05.70
6 1 Adam BeránekAdam Beránek 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 3:09.35
7 7 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 7 3:09.55
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 2:17.42
2 4 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:26.72
3 3 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:26.94
4 2 Štěpán HrdličkaŠtěpán Hrdlička 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:35.23
5 6 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:36.89
6 5 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:37.46
7 1 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:38.55
8 6 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:40.60
9 4 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:41.05
10 7 Vojtěch KlimešVojtěch Klimeš 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 2:41.75
11 2 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:42.36
12 7 Marek SuchýMarek Suchý 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:47.88
13 5 Šimon Adam MillerŠimon Adam Miller 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 2:48.64
14 1 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:49.58
15 3 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:50.54
16 4 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:51.07
17 3 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:51.26
18 1 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:54.02
19 3 Jiří UlrychJiří Ulrych 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:54.09
20 6 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:54.19
21 3 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:55.89
22 7 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:59.10
23 2 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 3:01.49
24 5 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:01.74
25 4 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:05.70
26 2 Jonáš PolívkaJonáš Polívka 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:07.75
27 1 Adam BeránekAdam Beránek 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 3:09.35
28 7 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 7 3:09.55

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 25.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:32.34
2 5 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:34.76
3 4 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:36.43
4 6 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 2:38.66
5 2 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:44.72
6 6 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:45.76
7 7 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 2:49.52
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 25.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Dominika DudováDominika Dudová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:41.42
2 3 Eliška JechováEliška Jechová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:42.29
3 6 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 2:42.77
4 6 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:44.44
5 4 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:48.16
6 7 Sára LandováSára Landová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 2:52.46
7 2 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:55.65
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 25.2.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 5 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 2:45.96
2 6 Barbora SommerováBarbora Sommerová 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 2:49.88
3 2 Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:01.85
4 4 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 3:03.11
5 3 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:03.62
6 1 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 3:22.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:32.34
2 5 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:34.76
3 4 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:36.43
4 6 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 2:38.66
5 1 Dominika DudováDominika Dudová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:41.42
6 3 Eliška JechováEliška Jechová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:42.29
7 6 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 2:42.77
8 6 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:44.44
9 2 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:44.72
10 6 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:45.76
11 5 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 2:45.96
12 4 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:48.16
13 7 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 2:49.52
14 6 Barbora SommerováBarbora Sommerová 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 2:49.88
15 7 Sára LandováSára Landová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 2:52.46
16 2 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:55.65
17 2 Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:01.85
18 4 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 3:03.11
19 3 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:03.62
20 1 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 3:22.28

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále A (po, 24.2.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.98
2 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 10.40
3 Lukáš BuchalLukáš Buchal 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.51
4 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.59
5 5 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.70
6 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 10.88
7 4 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.20
8 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 11.47
Celkem 8 závodníků
Finále B (po, 24.2.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.97
2 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.31
3 5 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.43
4 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 11.56
5 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 11.70
6 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.73
7 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 11.87
8 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 17.38
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 24.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.24
2 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 11.10
3 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.60
4 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 11.78
5 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.57
6 Oliver SchwarzOliver Schwarz 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.15
7 7 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 14.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (po, 24.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BuchalLukáš Buchal 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.61
2 5 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.05
3 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.57
4 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 11.68
5 5 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.76
6 3 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.84
7 6 Ondřej KarásekOndřej Karásek 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 13.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (po, 24.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.81
2 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.26
3 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 11.27
4 Lukáš KloudaLukáš Klouda 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.82
5 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.39
6 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.93
7 1 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 13.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (po, 24.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.57
2 4 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.07
3 5 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.24
4 Ondřej ŠkopekOndřej Škopek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.18
5 Jiří DěckýJiří Děcký 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 13.52
6 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 13.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (po, 24.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.69
2 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.49
3 3 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.28
4 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.50
5 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 13.96
6 Daniel HošekDaniel Hošek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.34
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.24
2 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.57
3 Lukáš BuchalLukáš Buchal 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.61
4 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.69
5 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.81
6 5 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.05
7 4 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.07
8 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 11.10
9 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.26
10 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 11.27
11 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.49
12 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.57
13 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.60
14 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 11.68
15 5 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.76
16 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 11.78
17 Lukáš KloudaLukáš Klouda 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.82
18 5 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.24
19 3 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.28
20 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.39
21 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.57
22 3 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.84
23 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.93
24 1 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 13.14
25 Oliver SchwarzOliver Schwarz 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.15
26 6 Ondřej KarásekOndřej Karásek 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 13.17
27 Ondřej ŠkopekOndřej Škopek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.18
28 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.50
29 Jiří DěckýJiří Děcký 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 13.52
30 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 13.57
31 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 13.96
32 7 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 14.04
33 Daniel HošekDaniel Hošek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.34

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (po, 24.2.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.77
2 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 10.54
3 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 10.58
4 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 10.63
5 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 10.69
6 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 10.83
7 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 11.07
8 3 Eliška JechováEliška Jechová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.35
Celkem 8 závodníků
Finále B (po, 24.2.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.48
2 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.50
3 6 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.62
4 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 11.70
5 4 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 11.71
6 6 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 11.73
7 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.96
8 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.58
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 24.2.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.70
2 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.37
3 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 11.64
4 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.65
5 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 12.01
6 Elizabeth MaldonadoElizabeth Maldonado 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 12.27
7 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (po, 24.2.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.97
2 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.21
3 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.54
4 6 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.70
5 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.82
6 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.03
7 Klára JanouškováKlára Janoušková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 12.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (po, 24.2.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.63
2 4 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.81
3 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.20
4 Natálie LexováNatálie Lexová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.39
5 Stella PoulováStella Poulová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 12.76
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (po, 24.2.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Eliška JechováEliška Jechová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.79
2 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.84
3 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 10.92
4 6 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.49
5 3 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 12.88
6 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.43
7 Adéla ZlatuškováAdéla Zlatušková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 13.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (po, 24.2.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.37
3 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.85
4 6 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.11
5 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 13.55
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.70
2 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.63
3 3 Eliška JechováEliška Jechová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.79
4 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.84
5 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 10.92
6 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.97
7 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.21
8 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.37
8 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.37
10 6 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.49
11 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.54
12 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 11.64
13 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.65
14 6 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.70
15 4 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.81
16 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.82
17 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.85
18 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 12.01
19 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.03
20 6 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.11
21 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.20
22 Elizabeth MaldonadoElizabeth Maldonado 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 12.27
23 Natálie LexováNatálie Lexová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.39
24 Klára JanouškováKlára Janoušková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 12.64
25 Stella PoulováStella Poulová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 12.76
26 3 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 12.88
27 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.28
28 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.43
29 Adéla ZlatuškováAdéla Zlatušková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 13.54
30 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 13.55

4 x 200 m - Mix mladší žactvo (Běh)

Běh 01 (út, 25.2.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daněčková, Doškář, Veselková, Vojáček Daněčková, Doškář, Veselková, Vojáček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:51.09
2 3 Kotík, Kličková, Mareš, Plačková Kotík, Kličková, Mareš, Plačková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:56.64
3 Krčka, Mlích, Balcerová, Mecerová Krčka, Mlích, Balcerová, Mecerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:59.08
4 Vávrová, Krutilová, Kukla, Žídek Vávrová, Krutilová, Kukla, Žídek SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:02.08
Gasiúnas-Demčenko, Matoušů, Mandíková, Zmrzlá Gasiúnas-Demčenko, Matoušů, Mandíková, Zmrzlá Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.6C
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 25.2.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fišer, Friedl, Štefulíková, Urešová Fišer, Friedl, Štefulíková, Urešová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 1:58.64
2 6 Kovařík, Machalický, Pokorná, Soukupová Kovařík, Machalický, Pokorná, Soukupová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:00.58
3 Turtenwaldová, Benešová, Šlajsna, Diviš Turtenwaldová, Benešová, Šlajsna, Diviš ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 2:03.33
4 Havlice, Hiltscher, Miňovská, Pippalová Havlice, Hiltscher, Miňovská, Pippalová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 2:08.73
Mozgová, Kubová, Surga, Čada Mozgová, Kubová, Surga, Čada TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.5a
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 25.2.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Buchal, Leinweberová, Vyšná, Jordanidis Buchal, Leinweberová, Vyšná, Jordanidis SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 1:58.91
2 Szelezsánová, Perlíková, Zbroj, Kuntoš Szelezsánová, Perlíková, Zbroj, Kuntoš SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:04.74
3 Čápová, Vaňková, Veselý, Čislák Čápová, Vaňková, Veselý, Čislák SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:07.12
4 Eremiášová, Dobášová, Klimeš, Karásek Eremiášová, Dobášová, Klimeš, Karásek TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:08.48
5 Lacyk, Blažek, Dudová, Šormová Lacyk, Blažek, Dudová, Šormová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 2:08.94
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 25.2.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bulderbergsová, Hronová, Hošek, Hodač Bulderbergsová, Hronová, Hošek, Hodač Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:03.30
2 Maredová, Havelková, Hrdlička, Procházka Maredová, Havelková, Hrdlička, Procházka SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:03.79
3 3 Fillo, Donát, Johnová, Štanclová Fillo, Donát, Johnová, Štanclová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:04.25
4 Maldonado, Kimla, Kott, Dušková Maldonado, Kimla, Kott, Dušková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:16.19
5 6 Barada, Dolanská, Beránek, Nohejlová Barada, Dolanská, Beránek, Nohejlová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:21.09
Češková, Červinka, Petráň, Valíčková Češková, Červinka, Petráň, Valíčková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.5a
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daněčková, Doškář, Veselková, Vojáček Daněčková, Doškář, Veselková, Vojáček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:51.09
2 3 Kotík, Kličková, Mareš, Plačková Kotík, Kličková, Mareš, Plačková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:56.64
3 Fišer, Friedl, Štefulíková, Urešová Fišer, Friedl, Štefulíková, Urešová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 1:58.64
4 Buchal, Leinweberová, Vyšná, Jordanidis Buchal, Leinweberová, Vyšná, Jordanidis SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 1:58.91
5 Krčka, Mlích, Balcerová, Mecerová Krčka, Mlích, Balcerová, Mecerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:59.08
6 6 Kovařík, Machalický, Pokorná, Soukupová Kovařík, Machalický, Pokorná, Soukupová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:00.58
7 Vávrová, Krutilová, Kukla, Žídek Vávrová, Krutilová, Kukla, Žídek SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:02.08
8 Bulderbergsová, Hronová, Hošek, Hodač Bulderbergsová, Hronová, Hošek, Hodač Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:03.30
9 Turtenwaldová, Benešová, Šlajsna, Diviš Turtenwaldová, Benešová, Šlajsna, Diviš ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 2:03.33
10 Maredová, Havelková, Hrdlička, Procházka Maredová, Havelková, Hrdlička, Procházka SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:03.79
11 3 Fillo, Donát, Johnová, Štanclová Fillo, Donát, Johnová, Štanclová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:04.25
12 Szelezsánová, Perlíková, Zbroj, Kuntoš Szelezsánová, Perlíková, Zbroj, Kuntoš SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:04.74
13 Čápová, Vaňková, Veselý, Čislák Čápová, Vaňková, Veselý, Čislák SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:07.12
14 Eremiášová, Dobášová, Klimeš, Karásek Eremiášová, Dobášová, Klimeš, Karásek TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:08.48
15 Havlice, Hiltscher, Miňovská, Pippalová Havlice, Hiltscher, Miňovská, Pippalová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 2:08.73
16 Lacyk, Blažek, Dudová, Šormová Lacyk, Blažek, Dudová, Šormová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 2:08.94
17 Maldonado, Kimla, Kott, Dušková Maldonado, Kimla, Kott, Dušková TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:16.19
18 6 Barada, Dolanská, Beránek, Nohejlová Barada, Dolanská, Beránek, Nohejlová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:21.09
Gasiúnas-Demčenko, Matoušů, Mandíková, Zmrzlá Gasiúnas-Demčenko, Matoušů, Mandíková, Zmrzlá Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DQ
Mozgová, Kubová, Surga, Čada Mozgová, Kubová, Surga, Čada TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ
Češková, Červinka, Petráň, Valíčková Češková, Červinka, Petráň, Valíčková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DQ

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.261.311.341.371.401.431.461.49
MS Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 5 1.40 -oo-xoxxx
2 Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 3 1.40 oooxoxoxxx
3 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 1 1.37 oxoooxx
4 2 Samuel DivišSamuel Diviš
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 4 1.34 oooxx
Jan ŽákJan Žák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 2 NM xxx
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.2.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.161.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.60
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 12 1.57 ---o-oooooooooxxx
2 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 11 1.48 ---o-oxoooxooxxx
3 Johana CoufalováJohana Coufalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 10 1.36 o--o-ooxxx
4= Valerie BenešováValerie Benešová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 5 1.36 ooooooxoxxx
4= Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 6 1.36 ooooooxoxxx
6 Eva MaredováEva Maredová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 9 1.33 ooooooxxx
7 3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 8 1.33 -ooooxo--xxx
8= Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3 1.30 oooooxxx
8= Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 4 1.30 oooooxx
10= Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 7 1.27 xooooxxx
10= 7 Sára LandováSára Landová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 2 1.27 oxoooxx
12 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 1 1.24 oooxxx
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.2.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radim HušákRadim Hušák
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 17 4.67 4.484.574.564.574.67x4.59
2 Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 7 4.38 4.384.244.274.384.214.314.29
3 Tomáš DoškářTomáš Doškář
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 18 4.37 4.37-x4.374.024.19x
4 2 Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 15 4.24 4.004.24x4.243.97x4.23
5 Tobias ZbrojTobias Zbroj
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 13 4.24 4.034.193.634.194.243.903.87
6 Robert FrankRobert Frank
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 16 4.23 3.784.234.234.233.594.213.73
7 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 12 4.13 4.134.093.914.133.764.01x
8 Filip KodymFilip Kodym
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 14 4.05 4.03x3.934.034.024.053.94
9 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 3.99 x3.993.843.990.00.00.0
10 Šimon DopitaŠimon Dopita
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 1 3.96 3.963.913.883.960.00.00.0
11 Daniel HošekDaniel Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 4 3.95 3.86x3.953.950.00.00.0
12 Daniel NovákDaniel Novák
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3 3.87 3.67x3.873.870.00.00.0
13 5 Šimon Adam MillerŠimon Adam Miller
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
08 9 3.78 x3.783.693.780.00.00.0
14 7 Vojtěch KlimešVojtěch Klimeš
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 10 3.78 3.783.673.563.780.00.00.0
15 Filip BradáčFilip Bradáč
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 11 3.74 3.623.633.743.740.00.00.0
16 Štěpán KottŠtěpán Kott
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 2 3.55 x3.553.343.550.00.00.0
Jindřich HortaJindřich Horta
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 01 (po, 24.2.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš DoškářTomáš Doškář
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 11 4.80 4.564.80-4.800.00.00.0
2 Radim HušákRadim Hušák
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 10 4.64 4.054.644.564.640.00.00.0
3 2 Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 7 4.17 4.024.17x4.170.00.00.0
4 7 Vojtěch KlimešVojtěch Klimeš
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 5 4.00 xx4.004.000.00.00.0
5 5 Šimon Adam MillerŠimon Adam Miller
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
08 2 3.99 3.993.523.803.990.00.00.0
6 Daniel HošekDaniel Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 8 3.88 3.863.813.883.880.00.00.0
7 Štěpán KottŠtěpán Kott
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 3.79 3.793.473.473.790.00.00.0
8 Kryštof PetrůKryštof Petrů
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 3 3.66 3.663.623.473.660.00.00.0
Jan FilounekJan Filounek
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
08 9 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků
Kvalifikace 02 (po, 24.2.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Robert FrankRobert Frank
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 12 4.30 3.954.294.304.300.00.00.0
2 Filip KodymFilip Kodym
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 9 4.07 3.974.074.044.070.00.00.0
3 Tobias ZbrojTobias Zbroj
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 5 4.05 4.054.033.924.050.00.00.0
4 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 8 4.02 x3.924.024.020.00.00.0
5 Filip BradáčFilip Bradáč
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 10 4.01 3.923.374.014.010.00.00.0
6 Jindřich HortaJindřich Horta
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 7 3.98 3.77x3.983.980.00.00.0
7 Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 11 3.92 x3.92x3.920.00.00.0
8 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 3.90 3.453.90x3.900.00.00.0
9 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 1 3.89 3.743.843.893.890.00.00.0
10 Daniel NovákDaniel Novák
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 3 3.84 x3.503.843.840.00.00.0
11 Šimon DopitaŠimon Dopita
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 4 3.79 3.573.793.533.790.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace 01 (po, 24.2.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 12 4.36 4.144.294.364.360.00.00.0
2 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 13 4.33 4.334.074.224.330.00.00.0
3 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 11 4.26 xx4.264.260.00.00.0
4 Lenka NovákováLenka Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 10 4.16 4.163.753.904.160.00.00.0
5 Eliška KoulováEliška Koulová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3 3.99 3.833.993.743.990.00.00.0
6 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1 3.95 3.953.473.933.950.00.00.0
7 Tereza OherováTereza Oherová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 6 3.87 3.87xx3.870.00.00.0
MS 5 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 8 3.84 3.843.683.823.840.00.00.0
9 5 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 9 3.79 3.793.723.783.790.00.00.0
10 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 7 3.58 3.43x3.583.580.00.00.0
11 2 Klára DuškováKlára Dušková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 4 3.49 3.49x3.403.490.00.00.0
12 Nicole BasileNicole Basile
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 5 3.45 3.453.283.373.450.00.00.0
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace 02 (po, 24.2.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 10 4.53 4.374.264.534.530.00.00.0
2 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 13 4.28 4.064.284.264.280.00.00.0
3 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 12 4.20 3.804.204.014.200.00.00.0
4 Eva MaredováEva Maredová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1 4.19 3.954.194.134.190.00.00.0
5 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 11 4.17 4.053.774.174.170.00.00.0
6 Eva DobášováEva Dobášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 6 3.91 3.763.563.913.910.00.00.0
7 Viktorie BalákováViktorie Baláková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 5 3.78 3.783.603.623.780.00.00.0
8 Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 3 3.76 3.763.503.613.760.00.00.0
9 Adéla ZlatuškováAdéla Zlatušková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 2 3.73 3.65x3.733.730.00.00.0
10 Kateřina ŠímováKateřina Šímová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 7 3.65 x3.653.513.650.00.00.0
11 Viktorie UldrichováViktorie Uldrichová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 8 3.62 3.623.433.533.620.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 19 4.63 4.254.134.194.254.414.134.63
2 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 17 4.62 4.484.464.494.494.464.334.62
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 18 4.60 4.254.354.464.464.474.604.32
4 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 14 4.31 4.314.124.234.314.154.244.21
5 Eva MaredováEva Maredová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 13 4.25 4.103.704.114.113.854.174.25
6 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 12 4.24 4.244.164.024.243.603.964.17
7 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 16 4.12 4.054.12x4.12x3.894.05
8 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 15 4.05 4.04x4.054.05xx3.84
9 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 9 3.90 3.853.713.903.900.00.00.0
10 Viktorie BalákováViktorie Baláková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 4 3.82 3.823.583.663.820.00.00.0
11 Lenka NovákováLenka Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 11 3.79 3.793.72x3.790.00.00.0
12 5 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 5 3.74 3.673.74x3.740.00.00.0
13 Eva DobášováEva Dobášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 8 3.74 x3.74x3.740.00.00.0
MS 5 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 6 3.73 3.32x3.733.730.00.00.0
15 Kateřina ŠímováKateřina Šímová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 1 3.68 3.473.683.583.680.00.00.0
16 Adéla ZlatuškováAdéla Zlatušková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 2 3.63 x3.603.633.630.00.00.0
17 Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 3 3.41 3.413.153.413.410.00.00.0
18 Tereza OherováTereza Oherová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 7 3.21 x3.203.213.210.00.00.0
19 Eliška KoulováEliška Koulová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 10 3.13 xx3.133.130.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 24.2.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 23 11.36 10.2709.7810.6310.6310.5310.1511.36
2 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 22 11.25 10.6409.6210.0210.6411.2510.7911.08
3 Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 21 10.93 10.9309.7308.7810.9310.7310.6510.60
4 Klára VlasákováKlára Vlasáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 19 10.55 09.8609.8210.5510.5510.3109.2109.74
5 Markéta AdamkováMarkéta Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 20 09.95 09.9509.6209.1909.9509.7209.6809.63
6 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 17 09.64 08.8408.5608.8008.8408.8809.3709.64
7 Stella PoulováStella Poulová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 18 09.14 09.1409.0608.8509.1408.6408.8109.11
8 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 15 09.04 07.9608.6608.1708.6608.5809.0408.51
9 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 2 08.64 08.4008.0508.6408.640.00.00.0
10 Markéta KubínováMarkéta Kubínová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 14 08.60 08.2907.8108.6008.600.00.00.0
11 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 16 08.03 07.2307.9808.0308.030.00.00.0
12 Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 12 07.82 07.1007.8107.8207.820.00.00.0
13 Marija IvankovicMarija Ivankovic
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 11 07.57 07.5107.5706.4807.570.00.00.0
14 Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 8 07.26 06.8507.2607.1107.260.00.00.0
15 1 Dominika DudováDominika Dudová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 13 06.89 06.8906.6706.4006.890.00.00.0
16 Magdalena ten DonkelaarMagdalena ten Donkelaar
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 6 06.81 05.1306.1506.8106.810.00.00.0
17 Klára BenešováKlára Benešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1 06.69 06.6906.6605.9306.690.00.00.0
18 Klára JanouškováKlára Janoušková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 5 06.44 05.9806.3606.4406.440.00.00.0
19 Kateřina ŠímováKateřina Šímová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 7 05.97 x05.9705.9705.970.00.00.0
20 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 9 05.96 05.9605.9405.7805.960.00.00.0
21 Lucie BělouškováLucie Běloušková