Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klubové závody žactva

Plzeň (21. 12. 2019)

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.12.2019 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.70
2 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.73
3 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.32
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 21.12.2019 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 08.69
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 08.95
3 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.72
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 21.12.2019 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.28
2 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.69
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 08.69
2 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 08.95
3 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.70
4 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.72
5 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.73
6 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.32
7 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.28
8 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.69

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.12.2019 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.21
2 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.53
3 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.67
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 21.12.2019 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.82
2 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.85
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (so, 21.12.2019 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.96
2 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.70
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.21
2 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.53
3 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.67
4 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.82
5 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.85
6 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.96
7 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 14.70

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.12.2019 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.09
2 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.01
3 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.47
4 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.60
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 21.12.2019 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KřížováNikola Křížová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.07
2 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.40
3 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.74
4 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.12
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 21.12.2019 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.41
2 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.67
3 Eva PorubčanováEva Porubčanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.02
Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.09
2 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.01
3 Daniela DolejšováDaniela Dolejšová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.41
4 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.47
5 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.60
6 Nikola KřížováNikola Křížová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.07
7 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.40
8 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.74
9 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.12
10 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.67
11 Eva PorubčanováEva Porubčanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.02
Adriana MatouškováAdriana Matoušková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.12.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.96
2 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.15
3 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.75
4 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.20
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 21.12.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.52
2 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.63
3 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.00
Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 21.12.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.16
2 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.36
3 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.02
Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 21.12.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.08
2 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.17
3 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.59
Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 21.12.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.19
2 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.99
Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 21.12.2019 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura PichlíkováLaura Pichlíková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.62
2 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.78
3 Jana ŠilarováJana Šilarová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.12
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.96
2 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.15
3 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.52
4 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.63
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.75
6 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.00
7 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.16
8 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.19
9 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.20
10 Laura PichlíkováLaura Pichlíková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.62
11 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.78
12 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.08
13 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.17
14 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.36
15 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.99
16 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.02
17 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.59
18 Jana ŠilarováJana Šilarová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.12
Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DQ
Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNF
Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS