Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen

Brno - Nový Lískovec (3. 1. 2020)

skok daleký - Muži

(pá, 3.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.65 x5.645.655.650.00.00.0
2 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.46 x3.685.465.460.00.00.0
3 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 5.41 5.195.415.285.410.00.00.0
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
02 5.29 5.29xx5.290.00.00.0
5 Ondřej DoležalOndřej Doležal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
79 5.18 5.115.185.125.180.00.00.0
6 Tomáš BognerTomáš Bogner
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
01 5.05 4.644.725.055.050.00.00.0
7 Matěj TajovskýMatěj Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
04 4.43 x4.354.434.430.00.00.0
8 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 4.40 4.124.094.404.400.00.00.0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 3.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 7 5.46 4.65x5.465.460.00.00.0
2 Martin MartečíkMartin Martečík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 2 5.14 4.934.845.145.140.00.00.0
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 6 4.95 4.814.95x4.950.00.00.0
4 Zdeněk DubZdeněk Dub
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5 4.38 4.383.902.814.380.00.00.0
5 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3 4.20 4.064.203.714.200.00.00.0
6 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 1 4.19 3.814.19x4.190.00.00.0
7 Vojtěch FicVojtěch Fic
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4 4.13 4.134.034.004.130.00.00.0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 3.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4 4.83 4.764.754.834.830.00.00.0
2 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1 4.28 4.224.164.284.280.00.00.0
3 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3 4.13 x3.824.134.130.00.00.0
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 2 4.03 x4.033.874.030.00.00.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 3.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 2 4.69 4.514.694.524.690.00.00.0
2 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 10 4.48 4.114.284.484.480.00.00.0
3 Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
06 9 4.44 4.174.444.444.440.00.00.0
4 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 4 4.35 3.684.304.354.350.00.00.0
5 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 5 4.19 4.193.914.154.190.00.00.0
6 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
07 8 4.02 4.013.814.024.020.00.00.0
7 Natálie HorákováNatálie Horáková
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
05 3 4.00 3.954.003.994.000.00.00.0
8 Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 6 3.74 3.683.743.723.740.00.00.0
9 Karolína ŠanderováKarolína Šanderová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 7 3.65 3.653.443.473.650.00.00.0
10 Daniela FadrnáDaniela Fadrná
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1 3.57 3.033.573.393.570.00.00.0
Celkem 10 závodníků