Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek

Brno - Nový Lískovec (10. 1. 2020)

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 10.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HorákTomáš Horák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 18 4.47 4.324.474.394.470.00.00.0
2 Štěpán ProksŠtěpán Proks
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 7 4.23 x4.164.234.230.00.00.0
3 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 17 4.21 4.114.064.214.210.00.00.0
4 Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 4 4.08 3.304.084.054.080.00.00.0
5 Jan SlavíkJan Slavík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 13 4.06 3.72x4.064.060.00.00.0
6 Ondřej StejskalOndřej Stejskal
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 9 3.95 3.953.82x3.950.00.00.0
7 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 1 3.94 x3.94x3.940.00.00.0
8 Vít KrůzaVít Krůza
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 6 3.79 x3.483.793.790.00.00.0
9 Martin ZemanMartin Zeman
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 10 3.72 3.423.723.073.720.00.00.0
10 Michal KunovskýMichal Kunovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 11 3.72 3.723.38x3.720.00.00.0
11 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 16 3.71 3.313.423.713.710.00.00.0
12 Filip PopelaFilip Popela
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 14 3.67 3.67xx3.670.00.00.0
13 Filip ZatloukalFilip Zatloukal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 15 3.66 3.663.653.553.660.00.00.0
14 Radek MalitsRadek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
08 12 3.62 x3.62x3.620.00.00.0
15 Jakub KandrnálJakub Kandrnál
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 3.42 x3.363.423.420.00.00.0
16 Šimon FranclŠimon Francl
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2 3.22 xx3.223.220.00.00.0
17 Matěj KrenželokMatěj Krenželok
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
08 5 2.87 2.872.402.022.870.00.00.0
18 Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 8 2.83 xx2.832.830.00.00.0
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 10.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 5 4.41 4.354.414.384.410.00.00.0
2 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 1 4.20 4.064.203.444.200.00.00.0
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
07 18 4.10 3.35x4.104.100.00.00.0
4 Johana ČechováJohana Čechová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 19 3.98 xx3.983.980.00.00.0
5 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 15 3.78 3.643.783.283.780.00.00.0
6 Ema FialováEma Fialová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2 3.74 3.503.653.743.740.00.00.0
7 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 16 3.73 3.733.713.573.730.00.00.0
8 Alena StřelickáAlena Střelická
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 14 3.65 x2.253.653.650.00.00.0
9 Adéla GábrováAdéla Gábrová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 17 3.63 3.633.603.543.630.00.00.0
10 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 9 3.59 3.233.593.293.590.00.00.0
11 Amálie KorábováAmálie Korábová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 4 3.51 xx3.513.510.00.00.0
12 Tereza VykydalováTereza Vykydalová
ASK BlanskoASK Blansko
08 12 3.38 xx3.383.380.00.00.0
13 Andrea HamříkováAndrea Hamříková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 13 3.29 2.302.833.293.290.00.00.0
14 Silvie MachátováSilvie Machátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 7 3.14 2.983.023.143.140.00.00.0
15 Barbora TopinkováBarbora Topinková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 10 3.11 2.472.373.113.110.00.00.0
16 Klára PabíkováKlára Pabíková
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
08 8 3.05 2.822.943.053.050.00.00.0
17 Petra DobešováPetra Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 11 2.85 2.842.642.852.850.00.00.0
18 Emma FrýbertováEmma Frýbertová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 3 2.82 2.752.762.822.820.00.00.0
Veronika KreidlováVeronika Kreidlová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 20 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(pá, 10.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠpičkaDavid Špička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 16 4.37 4.374.134.204.370.00.00.0
2 Dominik DostálDominik Dostál
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 2 4.32 4.004.104.324.320.00.00.0
3 Václav KreidlVáclav Kreidl
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 20 4.12 4.104.124.074.120.00.00.0
4 Tomáš PohankaTomáš Pohanka
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 11 4.05 3.954.053.934.050.00.00.0
5 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 21 4.04 4.023.994.044.040.00.00.0
6 Jakub BurianJakub Burian
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
09 18 3.82 3.703.783.823.820.00.00.0
7 Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
09 19 3.81 3.713.813.713.810.00.00.0
8 Daniel AdámekDaniel Adámek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 1 3.65 3.003.653.543.650.00.00.0
9 Adam KonečnýAdam Konečný
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
10 7 3.51 3.423.473.513.510.00.00.0
10 Rafael ProvazníkRafael Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
10 12 3.51 3.513.023.273.510.00.00.0
11 Matyáš SapákMatyáš Sapák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 14 3.38 3.183.333.383.380.00.00.0
12 Lukáš KostrhounLukáš Kostrhoun
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
10 8 3.35 3.293.303.353.350.00.00.0
13 Matěj MusilMatěj Musil
ASK BlanskoASK Blansko
10 17 3.35 3.353.293.123.350.00.00.0
14 Přemek HuzsárPřemek Huzsár
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
09 5 3.34 3.343.313.083.340.00.00.0
15 Jakub HázeJakub Háze
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
09 3 3.30 3.303.283.243.300.00.00.0
16 Jiří HelánJiří Helán
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 4 3.10 3.013.102.983.100.00.00.0
17 Jakub KarešJakub Kareš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 6 3.00 3.002.972.423.000.00.00.0
18 Vítek LánaVítek Lána
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 9 2.97 2.892.972.932.970.00.00.0
19 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 13 2.96 2.842.962.952.960.00.00.0
20 Václav MarešVáclav Mareš
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
10 10 2.86 2.722.862.662.860.00.00.0
21 David StrachoňDavid Strachoň
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 15 2.52 2.522.412.362.520.00.00.0
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(pá, 10.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina RybováKateřina Rybová
ASK BlanskoASK Blansko
09 4.28 4.124.283.914.280.00.00.0
2 Stela NavrátilováStela Navrátilová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 4.17 4.174.02x4.170.00.00.0
3 Barbora KrejčíBarbora Krejčí
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 4.00 3.954.003.864.000.00.00.0
4 Tereza ŽabkováTereza Žabková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 3.88 3.783.863.883.880.00.00.0
5 Nela MeluzínováNela Meluzínová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 3.87 3.613.683.873.870.00.00.0
6 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.84 3.773.683.843.840.00.00.0
7 Adéla ŠebestováAdéla Šebestová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
09 3.77 3.653.773.453.770.00.00.0
8 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
09 3.77 3.493.613.773.770.00.00.0
9 Elena CvrčkováElena Cvrčková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
09 3.58 3.583.513.513.580.00.00.0
10 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 3.58 3.583.493.403.580.00.00.0
11 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
09 3.52 3.523.443.163.520.00.00.0
12 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 3.40 3.313.403.313.400.00.00.0
13 Ema ZatloukalováEma Zatloukalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 3.38 3.383.283.343.380.00.00.0
14 Klára ŽižkováKlára Žižková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 3.28 3.173.282.913.280.00.00.0
15 Anežka FojtíkováAnežka Fojtíková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
10 3.27 3.273.173.123.270.00.00.0
16 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková
ASK BlanskoASK Blansko
10 3.22 3.222.963.003.220.00.00.0
17 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 3.20 3.123.203.163.200.00.00.0
18 Nina ŠuplerováNina Šuplerová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 3.13 3.133.013.123.130.00.00.0
19 Pavlína LískováPavlína Lísková
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
09 3.07 3.072.822.913.070.00.00.0
20 Lillian HumpolíkováLillian Humpolíková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
09 3.06 2.993.043.063.060.00.00.0
21 Vendula KoždoňováVendula Koždoňová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 3.06 3.023.062.953.060.00.00.0
22 Hana PráškováHana Prášková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 3.03 2.963.032.833.030.00.00.0
23 Julie NovohradskáJulie Novohradská
Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská
10 3.02 2.912.933.023.020.00.00.0
24 Ani VarosjanAni Varosjan
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 2.95 2.722.952.922.950.00.00.0
25 Ema KubátováEma Kubátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 2.87 2.872.802.852.870.00.00.0
26 Běta KubátováBěta Kubátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 2.87 2.87x2.652.870.00.00.0
27 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 2.81 x2.682.812.810.00.00.0
28 Denisa TopinkováDenisa Topinková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 2.70 2.702.262.482.700.00.00.0
29 Markéta ZukalováMarkéta Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 2.57 2.462.482.572.570.00.00.0
30 Zuzana ŠindelářováZuzana Šindelářová
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
10 2.38 2.382.261.982.380.00.00.0
31 Nela SedláčkováNela Sedláčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 2.33 2.272.242.332.330.00.00.0
Celkem 31 závodníků