Kids Athletics Poruba 2020
Ostrava - Vítkovice (8. 2. 2020)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek PavlíčekMarek Pavlíček | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.48 | q | |||||||||||||
2 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 08.32 | ||||||||||||||
3 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.41 | ||||||||||||||
4 | Adam HrubýAdam Hrubý | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 09.04 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KuběnaLukáš Kuběna | 06 | ASK Blansko | 7 | 09.18 | ||||||||||||||
6 | Ferdinand RotterFerdinand Rotter | 06 | Orel Vyškov | 2 | 09.23 | ||||||||||||||
Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MartečíkMartin Martečík | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.45 | q | |||||||||||||
2 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.17 | ||||||||||||||
3 | Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz | 06 | UKS Trójka Mikołów | 5 | 08.45 | ||||||||||||||
4 | Zdeněk DubZdeněk Dub | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.48 | ||||||||||||||
5 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | 08.49 | ||||||||||||||
6 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 1 | 08.55 | ||||||||||||||
Jan ŽurovecJan Žurovec | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PorembskiMartin Porembski | 05 | TJ Start Havířov | 1 | 07.71 | q | |||||||||||||
2 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.96 | q | |||||||||||||
3 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.30 | ||||||||||||||
4 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.47 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch HamplVojtěch Hampl | 06 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 08.57 | ||||||||||||||
6 | Michal VaněkMichal Vaněk | 06 | Orel Vyškov | 3 | 08.68 | ||||||||||||||
7 | Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.76 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 8.2.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 07.71 | q | |||||||||||||
2 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.98 | q | |||||||||||||
3 | Patrik MatulaPatrik Matula | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.15 | q | |||||||||||||
4 | Rafal SzopniewskiRafal Szopniewski | 05 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 3 | 08.17 | ||||||||||||||
5 | Ondřej HudecOndřej Hudec | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.27 | ||||||||||||||
6 | Jáchym TachovskýJáchym Tachovský | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.37 | ||||||||||||||
7 | Prokop ŘíhaProkop Říha | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.93 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 8.2.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam VrábelAdam Vrábel | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.98 | q | |||||||||||||
2 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 08.28 | ||||||||||||||
3 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.42 | ||||||||||||||
4 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.54 | ||||||||||||||
Alex HurinaAlex Hurina | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MartečíkMartin Martečík | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.45 | q | ||
2 | Marek PavlíčekMarek Pavlíček | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.48 | q | ||
3 | Martin PorembskiMartin Porembski | 05 | TJ Start Havířov | 1 | 07.71 | q | ||
3 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 07.71 | q | ||
5 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.96 | q | ||
6 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.98 | q | ||
6 | Adam VrábelAdam Vrábel | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.98 | q | ||
8 | Patrik MatulaPatrik Matula | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.15 | q | ||
9 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.17 | |||
9 | Rafal SzopniewskiRafal Szopniewski | 05 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 3 | 08.17 | |||
11 | Ondřej HudecOndřej Hudec | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.27 | |||
12 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 08.28 | |||
13 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.30 | |||
14 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 08.32 | |||
15 | Jáchym TachovskýJáchym Tachovský | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.37 | |||
16 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.41 | |||
17 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.42 | |||
18 | Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz | 06 | UKS Trójka Mikołów | 5 | 08.45 | |||
19 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.47 | |||
20 | Zdeněk DubZdeněk Dub | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.48 | |||
21 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | 08.49 | |||
22 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.54 | |||
23 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 1 | 08.55 | |||
24 | Vojtěch HamplVojtěch Hampl | 06 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 08.57 | |||
25 | Michal VaněkMichal Vaněk | 06 | Orel Vyškov | 3 | 08.68 | |||
26 | Adam HrubýAdam Hrubý | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 09.04 | |||
27 | Lukáš KuběnaLukáš Kuběna | 06 | ASK Blansko | 7 | 09.18 | |||
28 | Ferdinand RotterFerdinand Rotter | 06 | Orel Vyškov | 2 | 09.23 | |||
29 | Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.76 | |||
30 | Prokop ŘíhaProkop Říha | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.93 | |||
Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | ||||
Jan ŽurovecJan Žurovec | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | ||||
Alex HurinaAlex Hurina | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | ||||
Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | DNS |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2020 - 13:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MartečíkMartin Martečík | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.42 | ||||||||||||||
2 | Marek PavlíčekMarek Pavlíček | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.48 | ||||||||||||||
3 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.64 | ||||||||||||||
4 | Martin PorembskiMartin Porembski | 05 | TJ Start Havířov | 6 | 07.72 | ||||||||||||||
5 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 07.76 | ||||||||||||||
6 | Adam VrábelAdam Vrábel | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.92 | ||||||||||||||
7 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 08.01 | ||||||||||||||
8 | Patrik MatulaPatrik Matula | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 08.24 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MajwskiDominik Majwski | 07 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 5 | 07.87 | ||||||||||||||
2 | Marek ZimákMarek Zimák | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.95 | ||||||||||||||
3 | Pavel HýblPavel Hýbl | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 3 | 08.18 | ||||||||||||||
4 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.19 | ||||||||||||||
5 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.19 | ||||||||||||||
6 | Michal KunovskýMichal Kunovský | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 08.50 | ||||||||||||||
7 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.57 | ||||||||||||||
8 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 08.77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ZimákMarek Zimák | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.98 | q | |||||||||||||
2 | Filip PopelářFilip Popelář | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.89 | ||||||||||||||
3 | Adam MiadikAdam Miadik | 07 | ASK Blansko | 5 | 08.89 | ||||||||||||||
4 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 3 | 09.21 | ||||||||||||||
5 | David BaderleDavid Baderle | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 09.37 | ||||||||||||||
6 | Jakub RuszJakub Rusz | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.70 | ||||||||||||||
7 | Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 10.35 | ||||||||||||||
Daniel DoležalDaniel Doležal | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | 08.07 | q | |||||||||||||
2 | Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 08.83 | ||||||||||||||
3 | Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský | 08 | AK Šternberk z.s. | 5 | 08.92 | ||||||||||||||
4 | Jáchym KišaJáchym Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.58 | ||||||||||||||
5 | Tobias MelešTobias Meleš | 08 | TJ TŽ Třinec | 8 | 10.05 | ||||||||||||||
Tomáš GoronTomáš Goron | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Marek GrammerMarek Grammer | 08 | SK Hranice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MajwskiDominik Majwski | 07 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 4 | 07.99 | q | |||||||||||||
2 | Oliver PavlíčekOliver Pavlíček | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.22 | ||||||||||||||
3 | Dalibor JuříčekDalibor Juříček | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 5 | 09.34 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.37 | ||||||||||||||
5 | Václav ŠímaVáclav Šíma | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | 09.61 | ||||||||||||||
6 | Jakub JalůvkaJakub Jalůvka | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 10.06 | ||||||||||||||
7 | Filip HrnčířFilip Hrnčíř | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 7 | 10.44 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.47 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 8.2.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HýblPavel Hýbl | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 08.23 | q | |||||||||||||
2 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 6 | 09.04 | ||||||||||||||
3 | František FadrnýFrantišek Fadrný | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.25 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch HofmanVojtěch Hofman | 07 | Atletika Holešov | 5 | 09.39 | ||||||||||||||
5 | Jonatan KoubaJonatan Kouba | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 09.63 | ||||||||||||||
6 | Albert TomanAlbert Toman | 08 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 09.68 | ||||||||||||||
7 | Vít NavrátilVít Navrátil | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 10.29 | ||||||||||||||
8 | Filip ŠandoFilip Šando | 08 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 11.32 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 8.2.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.26 | q | |||||||||||||
2 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 08.78 | ||||||||||||||
3 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 08.95 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.15 | ||||||||||||||
5 | Jiří MarekJiří Marek | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | 09.16 | ||||||||||||||
6 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.28 | ||||||||||||||
7 | Oliver KišaOliver Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.35 | ||||||||||||||
Adam BolekAdam Bolek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (so, 8.2.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KunovskýMichal Kunovský | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.42 | q | |||||||||||||
2 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.64 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 09.01 | ||||||||||||||
4 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 09.15 | ||||||||||||||
5 | Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | 09.26 | ||||||||||||||
6 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.30 | ||||||||||||||
7 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 09.52 | ||||||||||||||
8 | Matěj RůžičkaMatěj Růžička | 08 | ASK Blansko | 7 | 11.51 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (so, 8.2.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.54 | q | |||||||||||||
2 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.72 | ||||||||||||||
3 | Šimon KrausŠimon Kraus | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | 08.73 | ||||||||||||||
4 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 09.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub NejepínskýJakub Nejepínský | 08 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 09.06 | ||||||||||||||
6 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.22 | ||||||||||||||
7 | Ondřej FialaOndřej Fiala | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.84 | ||||||||||||||
8 | Filip PopFilip Pop | 08 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 10.45 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (so, 8.2.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 08.57 | q | |||||||||||||
2 | Martin ZemanMartin Zeman | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.89 | ||||||||||||||
3 | Matěj PavelkaMatěj Pavelka | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 09.50 | ||||||||||||||
4 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.98 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 10.37 | ||||||||||||||
6 | Mark ČmielMark Čmiel | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.49 | ||||||||||||||
Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ZimákMarek Zimák | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.98 | q | ||
2 | Dominik MajwskiDominik Majwski | 07 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 4 | 07.99 | q | ||
3 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 4 | 08.07 | q | ||
4 | Pavel HýblPavel Hýbl | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 08.23 | q | ||
5 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.26 | q | ||
6 | Michal KunovskýMichal Kunovský | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.42 | q | ||
7 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.54 | q | ||
8 | Tomáš KovářTomáš Kovář | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 08.57 | q | ||
9 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.64 | |||
10 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.72 | |||
11 | Šimon KrausŠimon Kraus | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | 08.73 | |||
12 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 08.78 | |||
13 | Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 08.83 | |||
14 | Filip PopelářFilip Popelář | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.89 | |||
14 | Adam MiadikAdam Miadik | 07 | ASK Blansko | 5 | 08.89 | |||
14 | Martin ZemanMartin Zeman | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.89 | |||
17 | Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský | 08 | AK Šternberk z.s. | 5 | 08.92 | |||
18 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 08.95 | |||
19 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 09.00 | |||
20 | Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 09.01 | |||
21 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 6 | 09.04 | |||
22 | Jakub NejepínskýJakub Nejepínský | 08 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 09.06 | |||
23 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.15 | |||
23 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 09.15 | |||
25 | Jiří MarekJiří Marek | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | 09.16 | |||
26 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 3 | 09.21 | |||
27 | Oliver PavlíčekOliver Pavlíček | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 09.22 | |||
27 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.22 | |||
29 | František FadrnýFrantišek Fadrný | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.25 | |||
30 | Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | 09.26 | |||
31 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.28 | |||
32 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.30 | |||
33 | Dalibor JuříčekDalibor Juříček | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 5 | 09.34 | |||
34 | Oliver KišaOliver Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.35 | |||
35 | David BaderleDavid Baderle | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 09.37 | |||
35 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.37 | |||
37 | Vojtěch HofmanVojtěch Hofman | 07 | Atletika Holešov | 5 | 09.39 | |||
38 | Matěj PavelkaMatěj Pavelka | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 09.50 | |||
39 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 09.52 | |||
40 | Jáchym KišaJáchym Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.58 | |||
41 | Václav ŠímaVáclav Šíma | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | 09.61 | |||
42 | Jonatan KoubaJonatan Kouba | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 09.63 | |||
43 | Albert TomanAlbert Toman | 08 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 09.68 | |||
44 | Jakub RuszJakub Rusz | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.70 | |||
45 | Ondřej FialaOndřej Fiala | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.84 | |||
46 | Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.98 | |||
47 | Tobias MelešTobias Meleš | 08 | TJ TŽ Třinec | 8 | 10.05 | |||
48 | Jakub JalůvkaJakub Jalůvka | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 10.06 | |||
49 | Vít NavrátilVít Navrátil | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 10.29 | |||
50 | Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 10.35 | |||
51 | Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 10.37 | |||
52 | Filip HrnčířFilip Hrnčíř | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 7 | 10.44 | |||
53 | Filip PopFilip Pop | 08 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 10.45 | |||
54 | Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.47 | |||
55 | Mark ČmielMark Čmiel | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.49 | |||
56 | Filip ŠandoFilip Šando | 08 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 11.32 | |||
57 | Matěj RůžičkaMatěj Růžička | 08 | ASK Blansko | 7 | 11.51 | |||
Daniel DoležalDaniel Doležal | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Tomáš GoronTomáš Goron | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | ||||
Marek GrammerMarek Grammer | 08 | SK Hranice, z.s. | 7 | DNS | ||||
Adam BolekAdam Bolek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | DNS | ||||
Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | DNS |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema JelínkováEma Jelínková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 07.96 | q | |||||||||||||
2 | Andrea JirouchováAndrea Jirouchová | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.64 | ||||||||||||||
3 | Markéta ŽákováMarkéta Žáková | 06 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | 08.70 | ||||||||||||||
4 | Ema ŠvachováEma Švachová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.79 | ||||||||||||||
5 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.14 | ||||||||||||||
6 | Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 09.22 | ||||||||||||||
7 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 7 | 09.23 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek | 06 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 4 | 08.09 | q | |||||||||||||
2 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.53 | ||||||||||||||
3 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.80 | ||||||||||||||
4 | Markéta SkalkováMarkéta Skalková | 05 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 1 | 08.87 | ||||||||||||||
5 | Anna EmmertAnna Emmert | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 08.93 | ||||||||||||||
6 | Aneta PorubováAneta Porubová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.08 | ||||||||||||||
7 | Anna MarkováAnna Marková | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 09.08 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 08.20 | q | |||||||||||||
2 | Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.21 | q | |||||||||||||
3 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 08.57 | ||||||||||||||
4 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.62 | ||||||||||||||
5 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 09.27 | ||||||||||||||
6 | Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová | 06 | SVČ Fokus Nový Jičín | 2 | 09.54 | ||||||||||||||
7 | Lucie TarackezyLucie Tarackezy | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 1 | 09.57 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 8.2.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.13 | q | |||||||||||||
2 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.25 | q | |||||||||||||
3 | Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.50 | ||||||||||||||
4 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.82 | ||||||||||||||
5 | Klára MatyášováKlára Matyášová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 09.07 | ||||||||||||||
6 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.07 | ||||||||||||||
7 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.68 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 8.2.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 08.39 | ||||||||||||||
2 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 08.54 | ||||||||||||||
3 | Karolína VečeřováKarolína Večeřová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 08.64 | ||||||||||||||
4 | Aneta PátkováAneta Pátková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 08.93 | ||||||||||||||
5 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.14 | ||||||||||||||
6 | Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 09.79 | ||||||||||||||
7 | Natálie BartošováNatálie Bartošová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 10.16 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (so, 8.2.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 5 | 08.54 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 6 | 08.76 | ||||||||||||||
3 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.17 | ||||||||||||||
4 | Martina LeberováMartina Leberová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 09.28 | ||||||||||||||
5 | Daniela BláhováDaniela Bláhová | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 09.48 | ||||||||||||||
6 | Nela KozumplíkováNela Kozumplíková | 05 | Orel Vyškov | 2 | 09.51 | ||||||||||||||
Amálie NávratováAmálie Návratová | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 07 (so, 8.2.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška GrzybováEliška Grzybová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.29 | q | |||||||||||||
2 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 08.38 | ||||||||||||||
3 | Markéta PoláškováMarkéta Polášková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 08.45 | ||||||||||||||
4 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.73 | ||||||||||||||
5 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.01 | ||||||||||||||
6 | Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.50 | ||||||||||||||
7 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.56 | ||||||||||||||
8 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 09.59 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (so, 8.2.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zora ŠkopkováZora Škopková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.42 | ||||||||||||||
2 | Nicole VilímováNicole Vilímová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.60 | ||||||||||||||
3 | Markéta MaškováMarkéta Mašková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.88 | ||||||||||||||
4 | Aneta DočekalováAneta Dočekalová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 09.20 | ||||||||||||||
5 | Anna KavalcováAnna Kavalcová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 09.32 | ||||||||||||||
6 | Ida KostkováIda Kostková | 06 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 7 | 09.37 | ||||||||||||||
7 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.67 | ||||||||||||||
8 | Zuzana DatkováZuzana Datková | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 09.69 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 09 (so, 8.2.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 1 | 08.38 | ||||||||||||||
2 | Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | TJ Start Havířov | 5 | 08.39 | ||||||||||||||
3 | Rozálie CickováRozálie Cicková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 6 | 08.82 | ||||||||||||||
4 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 09.05 | ||||||||||||||
5 | Adéla PlevkováAdéla Plevková | 06 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.10 | ||||||||||||||
6 | Anna KalinAnna Kalin | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.89 | ||||||||||||||
7 | Michaela ŠtefkováMichaela Štefková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.60 | ||||||||||||||
Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (so, 8.2.2020 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.21 | q | |||||||||||||
2 | Kristýna BrodskáKristýna Brodská | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.50 | ||||||||||||||
3 | Eva GruberováEva Gruberová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.89 | ||||||||||||||
4 | Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 6 | 09.07 | ||||||||||||||
5 | Marie KorvinyováMarie Korvinyová | 06 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 09.24 | ||||||||||||||
6 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.93 | ||||||||||||||
Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema JelínkováEma Jelínková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 07.96 | q | ||
2 | Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek | 06 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 4 | 08.09 | q | ||
3 | Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.13 | q | ||
4 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 08.20 | q | ||
5 | Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.21 | q | ||
5 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.21 | q | ||
7 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.25 | q | ||
8 | Eliška GrzybováEliška Grzybová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.29 | q | ||
9 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 08.38 | |||
9 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 1 | 08.38 | |||
11 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 08.39 | |||
11 | Veronika KuráňováVeronika Kuráňová | 05 | TJ Start Havířov | 5 | 08.39 | |||
13 | Zora ŠkopkováZora Škopková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.42 | |||
14 | Markéta PoláškováMarkéta Polášková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 08.45 | |||
15 | Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.50 | |||
15 | Kristýna BrodskáKristýna Brodská | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.50 | |||
17 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.53 | |||
18 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 08.54 | |||
18 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 5 | 08.54 | |||
20 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 08.57 | |||
21 | Nicole VilímováNicole Vilímová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.60 | |||
22 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.62 | |||
23 | Andrea JirouchováAndrea Jirouchová | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.64 | |||
23 | Karolína VečeřováKarolína Večeřová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 08.64 | |||
25 | Markéta ŽákováMarkéta Žáková | 06 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | 08.70 | |||
26 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.73 | |||
27 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 6 | 08.76 | |||
28 | Ema ŠvachováEma Švachová | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.79 | |||
29 | Agáta AndělováAgáta Andělová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.80 | |||
30 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.82 | |||
30 | Rozálie CickováRozálie Cicková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 6 | 08.82 | |||
32 | Markéta SkalkováMarkéta Skalková | 05 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 1 | 08.87 | |||
33 | Markéta MaškováMarkéta Mašková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.88 | |||
34 | Eva GruberováEva Gruberová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.89 | |||
35 | Anna EmmertAnna Emmert | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 08.93 | |||
35 | Aneta PátkováAneta Pátková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 08.93 | |||
37 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.01 | |||
38 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 09.05 | |||
39 | Klára MatyášováKlára Matyášová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 09.07 | |||
39 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.07 | |||
39 | Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 6 | 09.07 | |||
42 | Aneta PorubováAneta Porubová | 05 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.08 | |||
42 | Anna MarkováAnna Marková | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 09.08 | |||
44 | Adéla PlevkováAdéla Plevková | 06 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.10 | |||
45 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.14 | |||
45 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.14 | |||
47 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.17 | |||
48 | Aneta DočekalováAneta Dočekalová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 09.20 | |||
49 | Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 09.22 | |||
50 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 7 | 09.23 | |||
51 | Marie KorvinyováMarie Korvinyová | 06 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 09.24 | |||
52 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 09.27 | |||
53 | Martina LeberováMartina Leberová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 09.28 | |||
54 | Anna KavalcováAnna Kavalcová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 09.32 | |||
55 | Ida KostkováIda Kostková | 06 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 7 | 09.37 | |||
56 | Daniela BláhováDaniela Bláhová | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 09.48 | |||
57 | Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.50 | |||
58 | Nela KozumplíkováNela Kozumplíková | 05 | Orel Vyškov | 2 | 09.51 | |||
59 | Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová | 06 | SVČ Fokus Nový Jičín | 2 | 09.54 | |||
60 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.56 | |||
61 | Lucie TarackezyLucie Tarackezy | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 1 | 09.57 | |||
62 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 09.59 | |||
63 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.67 | |||
64 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.68 | |||
65 | Zuzana DatkováZuzana Datková | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 09.69 | |||
66 | Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 09.79 | |||
67 | Anna KalinAnna Kalin | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.89 | |||
68 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.93 | |||
69 | Natálie BartošováNatálie Bartošová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 10.16 | |||
70 | Michaela ŠtefkováMichaela Štefková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.60 | |||
Amálie NávratováAmálie Návratová | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | DNS | ||||
Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | DNS | ||||
Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | ||||
Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | DNS |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2020 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema JelínkováEma Jelínková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 07.86 | ||||||||||||||
2 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.09 | ||||||||||||||
3 | Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek | 06 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 5 | 08.12 | ||||||||||||||
4 | Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková | 05 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 08.20 | ||||||||||||||
5 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 08.20 | ||||||||||||||
6 | Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová | 06 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 08.24 | ||||||||||||||
7 | Eliška GrzybováEliška Grzybová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 08.24 | ||||||||||||||
8 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.32 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.19 | ||||||||||||||
2 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.35 | ||||||||||||||
3 | Vendula ValíčkováVendula Valíčková | 07 | Orel Vyškov | 2 | 08.41 | ||||||||||||||
4 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 08.41 | ||||||||||||||
5 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 08.43 | ||||||||||||||
6 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 08.63 | ||||||||||||||
7 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.70 | ||||||||||||||
8 | Sophie PischnothováSophie Pischnothová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 08.84 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.28 | q | |||||||||||||
2 | Julie KaspříkováJulie Kaspříková | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 08.94 | ||||||||||||||
3 | Ellen MikulováEllen Mikulová | 08 | TJ TŽ Třinec | 5 | 09.32 | ||||||||||||||
4 | Simona PivodováSimona Pivodová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 09.40 | ||||||||||||||
5 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.67 | ||||||||||||||
6 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.87 | ||||||||||||||
7 | Anna PaličkováAnna Paličková | 08 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 10.35 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.48 | q | |||||||||||||
2 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 08.73 | ||||||||||||||
3 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 08.95 | ||||||||||||||
4 | Anna JurováAnna Jurová | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 09.55 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 09.82 | ||||||||||||||
6 | Anika ŽandováAnika Žandová | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 10.26 | ||||||||||||||
7 | Sofie SpurnáSofie Spurná | 08 | TJ TŽ Třinec | 1 | 10.34 | ||||||||||||||
Tereza MatulováTereza Matulová | 08 | ASB | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.90 | ||||||||||||||
2 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.00 | ||||||||||||||
3 | Gabriela LinhartováGabriela Linhartová | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 09.46 | ||||||||||||||
4 | Hana VávrůHana Vávrů | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 8 | 09.62 | ||||||||||||||
5 | Tereza VykydalováTereza Vykydalová | 08 | ASK Blansko | 3 | 09.77 | ||||||||||||||
6 | Ivana KozelskáIvana Kozelská | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.84 | ||||||||||||||
7 | Gabriela SolařováGabriela Solařová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 10.20 | ||||||||||||||
Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 08.44 | q | |||||||||||||
2 | Veronika KostihováVeronika Kostihová | 08 | Orel Vyškov | 7 | 09.17 | ||||||||||||||
3 | Maombi JílkováMaombi Jílková | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 09.34 | ||||||||||||||
4 | Ester KretkováEster Kretková | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 09.40 | ||||||||||||||
5 | Karolina MaslowskaKarolina Maslowska | 07 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 5 | 09.40 | ||||||||||||||
6 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.60 | ||||||||||||||
7 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.67 | ||||||||||||||
Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sophie PischnothováSophie Pischnothová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.55 | q | |||||||||||||
2 | Veronika ŠípováVeronika Šípová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 09.05 | ||||||||||||||
3 | Miluše BrukováMiluše Bruková | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 09.26 | ||||||||||||||
4 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 09.28 | ||||||||||||||
5 | Marie HuczalováMarie Huczalová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.57 | ||||||||||||||
6 | Jana ŠikulováJana Šikulová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.68 | ||||||||||||||
7 | Tara SchindlerováTara Schindlerová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 8 | 09.96 | ||||||||||||||
Eliška NevludováEliška Nevludová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula ValíčkováVendula Valíčková | 07 | Orel Vyškov | 4 | 08.53 | q | |||||||||||||
2 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.97 | ||||||||||||||
3 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.25 | ||||||||||||||
4 | Petra MazzoliniPetra Mazzolini | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.33 | ||||||||||||||
5 | Tereza HaitlováTereza Haitlová | 07 | SK Hranice, z.s. | 7 | 09.46 | ||||||||||||||
6 | Anežka KubalíkováAnežka Kubalíková | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | 09.74 | ||||||||||||||
7 | Stella StuchlíkováStella Stuchlíková | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.92 | ||||||||||||||
8 | Michaela NěmcováMichaela Němcová | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 10.79 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.54 | q | |||||||||||||
2 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.15 | ||||||||||||||
3 | Barbora ŠímováBarbora Šímová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.18 | ||||||||||||||
4 | Nikol PavlicováNikol Pavlicová | 08 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 09.49 | ||||||||||||||
5 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.58 | ||||||||||||||
6 | Adéla SedlářováAdéla Sedlářová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 10.13 | ||||||||||||||
7 | Karolína RajcováKarolína Rajcová | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.84 | ||||||||||||||
8 | Wiktoria BralichWiktoria Bralich | 07 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 6 | 13.03 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.42 | q | |||||||||||||
2 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.72 | ||||||||||||||
3 | Ema ManováEma Manová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.09 | ||||||||||||||
4 | Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová | 08 | SK Hranice, z.s. | 6 | 09.23 | ||||||||||||||
5 | Natálie UrbánkováNatálie Urbánková | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 8 | 09.72 | ||||||||||||||
6 | Dominika GrussováDominika Grussová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 09.73 | ||||||||||||||
7 | Pavlína HašováPavlína Hašová | 08 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 09.76 | ||||||||||||||
8 | Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 10.29 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 09 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.93 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŠotolováTereza Šotolová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 09.15 | ||||||||||||||
3 | Klára UrbánkováKlára Urbánková | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 8 | 09.27 | ||||||||||||||
4 | Barbora TopinkováBarbora Topinková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.38 | ||||||||||||||
5 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.56 | ||||||||||||||
6 | Nikol DavidováNikol Davidová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 10.07 | ||||||||||||||
7 | Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 7 | 10.69 | ||||||||||||||
Nela KomínkováNela Komínková | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KreidlováVeronika Kreidlová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.92 | ||||||||||||||
2 | Dorota MikołajczakDorota Mikołajczak | 07 | WLKS Kids Wrocław | 4 | 08.95 | ||||||||||||||
3 | Julie BurešováJulie Burešová | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 09.36 | ||||||||||||||
4 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.47 | ||||||||||||||
5 | Nela SlámováNela Slámová | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 09.52 | ||||||||||||||
6 | Vendula AmbrožováVendula Ambrožová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | 09.87 | ||||||||||||||
7 | Sabina MalaníkováSabina Malaníková | 08 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 10.09 | ||||||||||||||
8 | Tereza TicháTereza Tichá | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 10.26 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 11 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.67 | q | |||||||||||||
2 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 08.78 | ||||||||||||||
3 | Ema FialováEma Fialová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.14 | ||||||||||||||
4 | Eliška PříleskáEliška Příleská | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 09.35 | ||||||||||||||
5 | Barbora ŽemlováBarbora Žemlová | 08 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 09.65 | ||||||||||||||
6 | Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.80 | ||||||||||||||
7 | Eliška KomínkováEliška Komínková | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 10.00 | ||||||||||||||
8 | Karolína RůžičkováKarolína Růžičková | 07 | ASK Blansko | 8 | 10.47 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 12 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie MachalováJulie Machalová | 08 | AK Šternberk z.s. | 5 | 08.70 | ||||||||||||||
2 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 08.85 | ||||||||||||||
3 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.87 | ||||||||||||||
4 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.24 | ||||||||||||||
5 | Michaela TakáčováMichaela Takáčová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.37 | ||||||||||||||
6 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.70 | ||||||||||||||
7 | Laura MatuszekLaura Matuszek | 08 | TJ Jäkl Karviná | 7 | 11.07 | ||||||||||||||
Amelia WojnaAmelia Wojna | 07 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 13 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana HorniakováHana Horniaková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 08.77 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 08.96 | ||||||||||||||
3 | Klára BrodskáKlára Brodská | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 09.30 | ||||||||||||||
4 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.37 | ||||||||||||||
5 | Andrea HamříkováAndrea Hamříková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 09.49 | ||||||||||||||
6 | Karolína KorábováKarolína Korábová | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 09.63 | ||||||||||||||
7 | Ola JaroszekOla Jaroszek | 08 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 2 | 10.33 | ||||||||||||||
8 | Ema SpilkováEma Spilková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 10.44 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 14 (so, 8.2.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SukováNikola Suková | 07 | TJ Dukla Praha | 4 | 08.78 | ||||||||||||||
2 | Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.84 | ||||||||||||||
3 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.37 | ||||||||||||||
4 | Lucie FryčováLucie Fryčová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.41 | ||||||||||||||
5 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 09.46 | ||||||||||||||
6 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 09.50 | ||||||||||||||
7 | Valentýna ByrtusováValentýna Byrtusová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.63 | ||||||||||||||
8 | Stella StrohnerováStella Strohnerová | 08 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 09.87 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.28 | q | ||
2 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.42 | q | ||
3 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 08.44 | q | ||
4 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.48 | q | ||
5 | Vendula ValíčkováVendula Valíčková | 07 | Orel Vyškov | 4 | 08.53 | q | ||
6 | Silvie DaněčkováSilvie Daněčková | 07 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.54 | q | ||
7 | Sophie PischnothováSophie Pischnothová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.55 | q | ||
8 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.67 | q | ||
9 | Julie MachalováJulie Machalová | 08 | AK Šternberk z.s. | 5 | 08.70 | |||
10 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.72 | |||
11 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 08.73 | |||
12 | Hana HorniakováHana Horniaková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 08.77 | |||
13 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 08.78 | |||
13 | Nikola SukováNikola Suková | 07 | TJ Dukla Praha | 4 | 08.78 | |||
15 | Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.84 | |||
16 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 08.85 | |||
17 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.87 | |||
18 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.90 | |||
19 | Veronika KreidlováVeronika Kreidlová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.92 | |||
20 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.93 | |||
21 | Julie KaspříkováJulie Kaspříková | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 08.94 | |||
22 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 08.95 | |||
22 | Dorota MikołajczakDorota Mikołajczak | 07 | WLKS Kids Wrocław | 4 | 08.95 | |||
24 | Kateřina ZimákováKateřina Zimáková | 08 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 08.96 | |||
25 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.97 | |||
26 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.00 | |||
27 | Veronika ŠípováVeronika Šípová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 09.05 | |||
28 | Ema ManováEma Manová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 09.09 | |||
29 | Ema FialováEma Fialová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.14 | |||
30 | Valentýna KulováValentýna Kulová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.15 | |||
30 | Tereza ŠotolováTereza Šotolová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 09.15 | |||
32 | Veronika KostihováVeronika Kostihová | 08 | Orel Vyškov | 7 | 09.17 | |||
33 | Barbora ŠímováBarbora Šímová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.18 | |||
34 | Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová | 08 | SK Hranice, z.s. | 6 | 09.23 | |||
35 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.24 | |||
36 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.25 | |||
37 | Miluše BrukováMiluše Bruková | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 09.26 | |||
38 | Klára UrbánkováKlára Urbánková | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 8 | 09.27 | |||
39 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 09.28 | |||
40 | Klára BrodskáKlára Brodská | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 09.30 | |||
41 | Ellen MikulováEllen Mikulová | 08 | TJ TŽ Třinec | 5 | 09.32 | |||
42 | Petra MazzoliniPetra Mazzolini | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.33 | |||
43 | Maombi JílkováMaombi Jílková | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 09.34 | |||
44 | Eliška PříleskáEliška Příleská | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 09.35 | |||
45 | Julie BurešováJulie Burešová | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 09.36 | |||
46 | Michaela TakáčováMichaela Takáčová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.37 | |||
46 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.37 | |||
46 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.37 | |||
49 | Barbora TopinkováBarbora Topinková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.38 | |||
50 | Simona PivodováSimona Pivodová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 09.40 | |||
50 | Ester KretkováEster Kretková | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 09.40 | |||
50 | Karolina MaslowskaKarolina Maslowska | 07 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 5 | 09.40 | |||
53 | Lucie FryčováLucie Fryčová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.41 | |||
54 | Gabriela LinhartováGabriela Linhartová | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 09.46 | |||
54 | Tereza HaitlováTereza Haitlová | 07 | SK Hranice, z.s. | 7 | 09.46 | |||
54 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 09.46 | |||
57 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.47 | |||
58 | Nikol PavlicováNikol Pavlicová | 08 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 09.49 | |||
58 | Andrea HamříkováAndrea Hamříková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 09.49 | |||
60 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 09.50 | |||
61 | Nela SlámováNela Slámová | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 09.52 | |||
62 | Anna JurováAnna Jurová | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 09.55 | |||
63 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.56 | |||
64 | Marie HuczalováMarie Huczalová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.57 | |||
65 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.58 | |||
66 | Tereza StrakováTereza Straková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.60 | |||
67 | Hana VávrůHana Vávrů | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 8 | 09.62 | |||
68 | Karolína KorábováKarolína Korábová | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 09.63 | |||
68 | Valentýna ByrtusováValentýna Byrtusová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.63 | |||
70 | Barbora ŽemlováBarbora Žemlová | 08 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 09.65 | |||
71 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.67 | |||
71 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.67 | |||
73 | Jana ŠikulováJana Šikulová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.68 | |||
74 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.70 | |||
75 | Natálie UrbánkováNatálie Urbánková | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 8 | 09.72 | |||
76 | Dominika GrussováDominika Grussová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 09.73 | |||
77 | Anežka KubalíkováAnežka Kubalíková | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | 09.74 | |||
78 | Pavlína HašováPavlína Hašová | 08 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 09.76 | |||
79 | Tereza VykydalováTereza Vykydalová | 08 | ASK Blansko | 3 | 09.77 | |||
80 | Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.80 | |||
81 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 09.82 | |||
82 | Ivana KozelskáIvana Kozelská | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.84 | |||
83 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.87 | |||
83 | Vendula AmbrožováVendula Ambrožová | 07 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 2 | 09.87 | |||
83 | Stella StrohnerováStella Strohnerová | 08 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 09.87 | |||
86 | Stella StuchlíkováStella Stuchlíková | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.92 | |||
87 | Tara SchindlerováTara Schindlerová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 8 | 09.96 | |||
88 | Eliška KomínkováEliška Komínková | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 10.00 | |||
89 | Nikol DavidováNikol Davidová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 10.07 | |||
90 | Sabina MalaníkováSabina Malaníková | 08 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 10.09 | |||
91 | Adéla SedlářováAdéla Sedlářová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 10.13 | |||
92 | Gabriela SolařováGabriela Solařová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 10.20 | |||
93 | Anika ŽandováAnika Žandová | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 10.26 | |||
93 | Tereza TicháTereza Tichá | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 10.26 | |||
95 | Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 10.29 | |||
96 | Ola JaroszekOla Jaroszek | 08 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 2 | 10.33 | |||
97 | Sofie SpurnáSofie Spurná | 08 | TJ TŽ Třinec | 1 | 10.34 | |||
98 | Anna PaličkováAnna Paličková | 08 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 10.35 | |||
99 | Ema SpilkováEma Spilková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 10.44 | |||
100 | Karolína RůžičkováKarolína Růžičková | 07 | ASK Blansko | 8 | 10.47 | |||
101 | Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 7 | 10.69 | |||
102 | Michaela NěmcováMichaela Němcová | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 10.79 | |||
103 | Karolína RajcováKarolína Rajcová | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.84 | |||
104 | Laura MatuszekLaura Matuszek | 08 | TJ Jäkl Karviná | 7 | 11.07 | |||
105 | Wiktoria BralichWiktoria Bralich | 07 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 6 | 13.03 | |||
Tereza MatulováTereza Matulová | 08 | ASB | 6 | DNS | ||||
Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | DNS | ||||
Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | ||||
Eliška NevludováEliška Nevludová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | ||||
Nela KomínkováNela Komínková | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | DNS | ||||
Amelia WojnaAmelia Wojna | 07 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 2 | DNS |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik DostálDominik Dostál | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 08.91 | q | |||||||||||||
2 | Vojtěch VrablicVojtěch Vrablic | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | 09.58 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš HraběTadeáš Hrabě | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 09.99 | ||||||||||||||
4 | Ondřej PopOndřej Pop | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 10.29 | ||||||||||||||
5 | Jan UnzeitigJan Unzeitig | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 10.57 | ||||||||||||||
6 | Matěj DobišMatěj Dobiš | 09 | TJ Jäkl Karviná | 3 | 11.12 | ||||||||||||||
Andrzej GociekAndrzej Gociek | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaromír PešekJaromír Pešek | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 3 | 09.51 | ||||||||||||||
2 | Jakub GrünwaldJakub Grünwald | 09 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.64 | ||||||||||||||
3 | Jakub VečeřaJakub Večeřa | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.89 | ||||||||||||||
4 | Ondřej HaškaOndřej Haška | 09 | Orel Vyškov | 7 | 10.17 | ||||||||||||||
5 | Viktor StrnadelViktor Strnadel | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 10.70 | ||||||||||||||
6 | Jacek SzopniewskiJacek Szopniewski | 09 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 6 | 10.73 | ||||||||||||||
7 | Jan StackeJan Stacke | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 11.26 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor PelcViktor Pelc | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.46 | ||||||||||||||
2 | Matěj BranichMatěj Branich | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.61 | ||||||||||||||
3 | Jan HajtmarJan Hajtmar | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 10.20 | ||||||||||||||
4 | Radek HeczkoRadek Heczko | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.47 | ||||||||||||||
5 | Tomáš RaszkaTomáš Raszka | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 10.61 | ||||||||||||||
6 | Jakub OlšinaJakub Olšina | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 10.73 | ||||||||||||||
7 | Adam DoležalAdam Doležal | 10 | Orel Vyškov | 7 | 11.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ČapekMatyáš Čapek | 09 | Orel Vyškov | 4 | 09.12 | q | |||||||||||||
2 | Sebastian HudecSebastian Hudec | 09 | ASK Blansko | 6 | 09.36 | ||||||||||||||
3 | Sebastian BogdaSebastian Bogda | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.49 | ||||||||||||||
4 | Lukáš NavrátilLukáš Navrátil | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 09.77 | ||||||||||||||
5 | Sebastian ErbenSebastian Erben | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.80 | ||||||||||||||
6 | David TykvaDavid Tykva | 09 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.16 | ||||||||||||||
7 | Lukáš DašekLukáš Dašek | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 10.32 | ||||||||||||||
8 | Petr MorvayPetr Morvay | 10 | AK Elim Vsetín | 2 | 10.77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.84 | q | |||||||||||||
2 | Tobiáš KohoutekTobiáš Kohoutek | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.65 | ||||||||||||||
3 | Michal OlejníčekMichal Olejníček | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.67 | ||||||||||||||
4 | Matěj MusilMatěj Musil | 10 | ASK Blansko | 5 | 10.19 | ||||||||||||||
5 | Samuel KřivánekSamuel Křivánek | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 6 | 10.47 | ||||||||||||||
6 | Jiří HudecJiří Hudec | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.58 | ||||||||||||||
7 | Ondřej SanakOndřej Sanak | 09 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.89 | ||||||||||||||
Ladislav HráčekLadislav Hráček | 09 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr PelcAlexandr Pelc | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.19 | q | |||||||||||||
2 | Kryštof HolubKryštof Holub | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.04 | ||||||||||||||
3 | Michal KozielekMichal Kozielek | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 10.21 | ||||||||||||||
4 | Radek StrnadelRadek Strnadel | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 10.65 | ||||||||||||||
5 | Jakub SzlaurJakub Szlaur | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 10.78 | ||||||||||||||
6 | Daniel VaryšDaniel Varyš | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.80 | ||||||||||||||
7 | Jakub KovářJakub Kovář | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 11.15 | ||||||||||||||
Hynek SvobodaHynek Svoboda | 09 | Atletika Poruba z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KunčarMarek Kunčar | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 08.98 | q | |||||||||||||
2 | Patrik LištvanPatrik Lištvan | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.26 | q | |||||||||||||
3 | Radim GorgošRadim Gorgoš | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.11 | ||||||||||||||
4 | Milosz SzombaraMilosz Szombara | 10 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 5 | 10.39 | ||||||||||||||
5 | Radek SamohylRadek Samohyl | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 10.97 | ||||||||||||||
6 | Matěj HorvátMatěj Horvát | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 11.08 | ||||||||||||||
7 | Matyáš DubMatyáš Dub | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.33 | ||||||||||||||
8 | Jakub VolekJakub Volek | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 6 | 11.46 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof PupíkKryštof Pupík | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.42 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 09.43 | ||||||||||||||
3 | Jan StanislavJan Stanislav | 09 | AK Elim Vsetín | 4 | 09.66 | ||||||||||||||
4 | Josef ŠimončíkJosef Šimončík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.72 | ||||||||||||||
5 | Kevin ŠustrKevin Šustr | 09 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 10.19 | ||||||||||||||
6 | Ondřej HlatkýOndřej Hlatký | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.39 | ||||||||||||||
7 | Roman KulhánekRoman Kulhánek | 09 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.40 | ||||||||||||||
Hubert HajduczekHubert Hajduczek | 12 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 09 (so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ČechDaniel Čech | 09 | AK Elim Vsetín | 5 | 09.37 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.52 | ||||||||||||||
3 | Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.85 | ||||||||||||||
4 | Šimon PátekŠimon Pátek | 10 | Atletika Holešov | 4 | 09.99 | ||||||||||||||
5 | Štěpán PaweraŠtěpán Pawera | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 10.00 | ||||||||||||||
6 | Adam RybaříkAdam Rybařík | 09 | TJ Jäkl Karviná | 7 | 11.58 | ||||||||||||||
Jaroslav MarekJaroslav Marek | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Antonín PajdlaAntonín Pajdla | 09 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MarekJan Marek | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.33 | q | |||||||||||||
2 | Karol JaroszekKarol Jaroszek | 09 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 5 | 09.36 | ||||||||||||||
3 | Dan TvrdýDan Tvrdý | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.36 | ||||||||||||||
4 | Adam PetrželaAdam Petržela | 09 | Atletika Holešov | 4 | 09.71 | ||||||||||||||
5 | Jakub JasanskýJakub Jasanský | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 10.09 | ||||||||||||||
6 | Matyáš ŽákMatyáš Žák | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | 10.74 | ||||||||||||||
7 | Lukáš KuncLukáš Kunc | 10 | TJ Jäkl Karviná | 3 | 11.05 | ||||||||||||||
Kryštof KožušníkKryštof Kožušník | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 11 (so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RichterJan Richter | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.40 | ||||||||||||||
2 | Matyáš BrettlerMatyáš Brettler | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 09.73 | ||||||||||||||
3 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | ASK Blansko | 4 | 09.76 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka | 10 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | 09.91 | ||||||||||||||
5 | Matouš KoláčekMatouš Koláček | 10 | ASB | 5 | 09.98 | ||||||||||||||
6 | Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka | 10 | TJ Jäkl Karviná | 2 | 10.29 | ||||||||||||||
7 | Fabian DékanyFabian Dékany | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 11.02 | ||||||||||||||
8 | Richard LebedaRichard Lebeda | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.52 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 12 (so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VorelMartin Vorel | 09 | TJ Jäkl Karviná | 7 | 09.26 | q | |||||||||||||
2 | Šimon BajcarŠimon Bajcar | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 09.56 | ||||||||||||||
3 | Metoděj KraisMetoděj Krais | 09 | Orel Vyškov | 4 | 09.73 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KřížVojtěch Kříž | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.99 | ||||||||||||||
5 | Filip TvrdýFilip Tvrdý | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.17 | ||||||||||||||
6 | Ondřej MatýsekOndřej Matýsek | 10 | AK Hošťálkovice, z.s. | 6 | 10.24 | ||||||||||||||
7 | Jakub NavrátilJakub Navrátil | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 10.69 | ||||||||||||||
8 | Jakub ŠimečekJakub Šimeček | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.13 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.84 | q | ||
2 | Dominik DostálDominik Dostál | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 08.91 | q | ||
3 | Marek KunčarMarek Kunčar | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 08.98 | q | ||
4 | Matyáš ČapekMatyáš Čapek | 09 | Orel Vyškov | 4 | 09.12 | q | ||
5 | Alexandr PelcAlexandr Pelc | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.19 | q | ||
6 | Patrik LištvanPatrik Lištvan | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.26 | q | ||
6 | Martin VorelMartin Vorel | 09 | TJ Jäkl Karviná | 7 | 09.26 | q | ||
8 | Jan MarekJan Marek | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.33 | q | ||
9 | Sebastian HudecSebastian Hudec | 09 | ASK Blansko | 6 | 09.36 | |||
9 | Karol JaroszekKarol Jaroszek | 09 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 5 | 09.36 | |||
9 | Dan TvrdýDan Tvrdý | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.36 | |||
12 | Daniel ČechDaniel Čech | 09 | AK Elim Vsetín | 5 | 09.37 | |||
13 | Jan RichterJan Richter | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.40 | |||
14 | Kryštof PupíkKryštof Pupík | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.42 | |||
15 | Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 09.43 | |||
16 | Viktor PelcViktor Pelc | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 09.46 | |||
17 | Sebastian BogdaSebastian Bogda | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.49 | |||
18 | Jaromír PešekJaromír Pešek | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 3 | 09.51 | |||
19 | Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.52 | |||
20 | Šimon BajcarŠimon Bajcar | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 09.56 | |||
21 | Vojtěch VrablicVojtěch Vrablic | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | 09.58 | |||
22 | Matěj BranichMatěj Branich | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.61 | |||
23 | Jakub GrünwaldJakub Grünwald | 09 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.64 | |||
24 | Tobiáš KohoutekTobiáš Kohoutek | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.65 | |||
25 | Jan StanislavJan Stanislav | 09 | AK Elim Vsetín | 4 | 09.66 | |||
26 | Michal OlejníčekMichal Olejníček | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.67 | |||
27 | Adam PetrželaAdam Petržela | 09 | Atletika Holešov | 4 | 09.71 | |||
28 | Josef ŠimončíkJosef Šimončík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.72 | |||
29 | Matyáš BrettlerMatyáš Brettler | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 09.73 | |||
29 | Metoděj KraisMetoděj Krais | 09 | Orel Vyškov | 4 | 09.73 | |||
31 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | ASK Blansko | 4 | 09.76 | |||
32 | Lukáš NavrátilLukáš Navrátil | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 09.77 | |||
33 | Sebastian ErbenSebastian Erben | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.80 | |||
34 | Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.85 | |||
35 | Jakub VečeřaJakub Večeřa | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.89 | |||
36 | Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka | 10 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | 09.91 | |||
37 | Matouš KoláčekMatouš Koláček | 10 | ASB | 5 | 09.98 | |||
38 | Tadeáš HraběTadeáš Hrabě | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 09.99 | |||
38 | Šimon PátekŠimon Pátek | 10 | Atletika Holešov | 4 | 09.99 | |||
38 | Vojtěch KřížVojtěch Kříž | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.99 | |||
41 | Štěpán PaweraŠtěpán Pawera | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 10.00 | |||
42 | Kryštof HolubKryštof Holub | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.04 | |||
43 | Jakub JasanskýJakub Jasanský | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 10.09 | |||
44 | Radim GorgošRadim Gorgoš | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.11 | |||
45 | David TykvaDavid Tykva | 09 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.16 | |||
46 | Ondřej HaškaOndřej Haška | 09 | Orel Vyškov | 7 | 10.17 | |||
46 | Filip TvrdýFilip Tvrdý | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.17 | |||
48 | Matěj MusilMatěj Musil | 10 | ASK Blansko | 5 | 10.19 | |||
48 | Kevin ŠustrKevin Šustr | 09 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 10.19 | |||
50 | Jan HajtmarJan Hajtmar | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 10.20 | |||
51 | Michal KozielekMichal Kozielek | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 10.21 | |||
52 | Ondřej MatýsekOndřej Matýsek | 10 | AK Hošťálkovice, z.s. | 6 | 10.24 | |||
53 | Ondřej PopOndřej Pop | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 10.29 | |||
53 | Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka | 10 | TJ Jäkl Karviná | 2 | 10.29 | |||
55 | Lukáš DašekLukáš Dašek | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 10.32 | |||
56 | Milosz SzombaraMilosz Szombara | 10 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 5 | 10.39 | |||
56 | Ondřej HlatkýOndřej Hlatký | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.39 | |||
58 | Roman KulhánekRoman Kulhánek | 09 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.40 | |||
59 | Radek HeczkoRadek Heczko | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.47 | |||
59 | Samuel KřivánekSamuel Křivánek | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 6 | 10.47 | |||
61 | Jan UnzeitigJan Unzeitig | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 10.57 | |||
62 | Jiří HudecJiří Hudec | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.58 | |||
63 | Tomáš RaszkaTomáš Raszka | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 10.61 | |||
64 | Radek StrnadelRadek Strnadel | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 10.65 | |||
65 | Jakub NavrátilJakub Navrátil | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 10.69 | |||
66 | Viktor StrnadelViktor Strnadel | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 5 | 10.70 | |||
67 | Jacek SzopniewskiJacek Szopniewski | 09 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 6 | 10.73 | |||
67 | Jakub OlšinaJakub Olšina | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 10.73 | |||
69 | Matyáš ŽákMatyáš Žák | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | 10.74 | |||
70 | Petr MorvayPetr Morvay | 10 | AK Elim Vsetín | 2 | 10.77 | |||
71 | Jakub SzlaurJakub Szlaur | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 10.78 | |||
72 | Daniel VaryšDaniel Varyš | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.80 | |||
73 | Ondřej SanakOndřej Sanak | 09 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.89 | |||
74 | Radek SamohylRadek Samohyl | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 10.97 | |||
75 | Fabian DékanyFabian Dékany | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 11.02 | |||
76 | Lukáš KuncLukáš Kunc | 10 | TJ Jäkl Karviná | 3 | 11.05 | |||
77 | Matěj HorvátMatěj Horvát | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 11.08 | |||
78 | Matěj DobišMatěj Dobiš | 09 | TJ Jäkl Karviná | 3 | 11.12 | |||
79 | Jakub ŠimečekJakub Šimeček | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.13 | |||
80 | Jakub KovářJakub Kovář | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 11.15 | |||
81 | Jan StackeJan Stacke | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 11.26 | |||
82 | Matyáš DubMatyáš Dub | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.33 | |||
83 | Jakub VolekJakub Volek | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 6 | 11.46 | |||
84 | Richard LebedaRichard Lebeda | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.52 | |||
85 | Adam RybaříkAdam Rybařík | 09 | TJ Jäkl Karviná | 7 | 11.58 | |||
86 | Adam DoležalAdam Doležal | 10 | Orel Vyškov | 7 | 11.97 | |||
Andrzej GociekAndrzej Gociek | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | DNS | ||||
Ladislav HráčekLadislav Hráček | 09 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | DNS | ||||
Hynek SvobodaHynek Svoboda | 09 | Atletika Poruba z.s. | 8 | DNS | ||||
Hubert HajduczekHubert Hajduczek | 12 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 6 | DNS | ||||
Jaroslav MarekJaroslav Marek | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | ||||
Antonín PajdlaAntonín Pajdla | 09 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | ||||
Kryštof KožušníkKryštof Kožušník | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 8.2.2020 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KunčarMarek Kunčar | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 08.71 | ||||||||||||||
2 | Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.76 | ||||||||||||||
3 | Dominik DostálDominik Dostál | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 08.81 | ||||||||||||||
4 | Matyáš ČapekMatyáš Čapek | 09 | Orel Vyškov | 3 | 09.01 | ||||||||||||||
5 | Alexandr PelcAlexandr Pelc | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 09.30 | ||||||||||||||
6 | Patrik LištvanPatrik Lištvan | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.33 | ||||||||||||||
7 | Martin VorelMartin Vorel | 09 | TJ Jäkl Karviná | 1 | 09.33 | ||||||||||||||
Jan MarekJan Marek | 10 | Atletika Poruba z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 8.2.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lena ZawadzkaLena Zawadzka | 09 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 6 | 08.54 | ||||||||||||||
2 | Kateřina RybováKateřina Rybová | 09 | ASK Blansko | 5 | 08.71 | ||||||||||||||
3 | Lenka VeseláLenka Veselá | 09 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 08.73 | ||||||||||||||
4 | Barbora KrejčíBarbora Krejčí | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 08.78 | ||||||||||||||
5 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 7 | 09.06 | ||||||||||||||
6 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.09 | ||||||||||||||
7 | Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.10 | ||||||||||||||
8 | Kristýna BastováKristýna Bastová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.10 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lena ZawadzkaLena Zawadzka | 09 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 4 | 08.81 | q | |||||||||||||
2 | Lucie KřížkováLucie Křížková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.72 | ||||||||||||||
3 | Lucie KermesováLucie Kermesová | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 09.95 | ||||||||||||||
4 | Tereza JarošováTereza Jarošová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.17 | ||||||||||||||
5 | Valerie PoláškováValerie Polášková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.43 | ||||||||||||||
6 | Amálie KavalcováAmálie Kavalcová | 09 | Atletika Kotlářská | 6 | 10.68 | ||||||||||||||
7 | Aneta TomaštíkováAneta Tomaštíková | 09 | Orel Vyškov | 8 | 10.74 | ||||||||||||||
8 | Ani VarosjanAni Varosjan | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 11.60 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka VeseláLenka Veselá | 09 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.83 | q | |||||||||||||
2 | Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.51 | ||||||||||||||
3 | Tereza DalíkováTereza Dalíková | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 09.72 | ||||||||||||||
4 | Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.97 | ||||||||||||||
5 | Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.07 | ||||||||||||||
6 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov | 8 | 10.14 | ||||||||||||||
7 | Klára ŽižkováKlára Žižková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 10.33 | ||||||||||||||
8 | Anna HrazdirováAnna Hrazdirová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 10.75 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RybováKateřina Rybová | 09 | ASK Blansko | 4 | 08.75 | q | |||||||||||||
2 | Kristýna BastováKristýna Bastová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.07 | q | |||||||||||||
3 | Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská | 09 | TJ Jäkl Karviná | 7 | 10.28 | ||||||||||||||
4 | Valérie LaníkováValérie Laníková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.53 | ||||||||||||||
5 | Sára SeidlováSára Seidlová | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 10.58 | ||||||||||||||
6 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 10.75 | ||||||||||||||
7 | Lucie KajzarováLucie Kajzarová | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11.13 | ||||||||||||||
8 | Sára KollegováSára Kollegová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 11.25 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KrejčíBarbora Krejčí | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 08.74 | q | |||||||||||||
2 | Eliška ZapletalováEliška Zapletalová | 10 | ZŠ VALTICE | 5 | 09.66 | ||||||||||||||
3 | Bára KahánkováBára Kahánková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.86 | ||||||||||||||
4 | Pavlína LískováPavlína Lísková | 09 | Atletika Kotlářská | 6 | 09.96 | ||||||||||||||
5 | Karla ApriasováKarla Apriasová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.01 | ||||||||||||||
6 | Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 10.80 | ||||||||||||||
7 | Markéta ZukalováMarkéta Zukalová | 09 | ASK Blansko | 3 | 11.13 | ||||||||||||||
8 | Eliška KoupilováEliška Koupilová | 09 | AK Šternberk z.s. | 8 | 11.28 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 4 | 09.09 | q | |||||||||||||
2 | Michaela RichterováMichaela Richterová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.85 | ||||||||||||||
3 | Kamila DrdováKamila Drdová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.88 | ||||||||||||||
4 | Anežka HankováAnežka Hanková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 10.37 | ||||||||||||||
5 | Sabina NesrstováSabina Nesrstová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.37 | ||||||||||||||
6 | Eliška SehnalováEliška Sehnalová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.50 | ||||||||||||||
7 | Anežka SmetanováAnežka Smetanová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.54 | ||||||||||||||
8 | Adéla TrávničkováAdéla Trávničková | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 10.55 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela MeluzínováNela Meluzínová | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 09.34 | ||||||||||||||
2 | Marie SoučkováMarie Součková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 1 | 09.49 | ||||||||||||||
3 | Anna LisztwanováAnna Lisztwanová | 09 | SVČ Fokus Nový Jičín | 2 | 09.86 | ||||||||||||||
4 | Adéla DemlováAdéla Demlová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.29 | ||||||||||||||
5 | Nela HasalováNela Hasalová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.41 | ||||||||||||||
6 | Tereza NetopilováTereza Netopilová | 10 | ZŠ VALTICE | 5 | 10.48 | ||||||||||||||
7 | Natali KlouparováNatali Klouparová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 10.49 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 07 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trombiková LenkaTrombiková Lenka | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.46 | ||||||||||||||
2 | Sofie LisoňováSofie Lisoňová | 09 | ZŠ VALTICE | 5 | 09.91 | ||||||||||||||
3 | Radka FoltýnováRadka Foltýnová | 09 | TJ Jäkl Karviná | 6 | 10.35 | ||||||||||||||
4 | Janika NovotnáJanika Novotná | 09 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 10.37 | ||||||||||||||
5 | Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.43 | ||||||||||||||
6 | Adél SzücsAdél Szücs | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.85 | ||||||||||||||
7 | Amálie PalováAmálie Palová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 10.88 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 08 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PetrželováLucie Petrželová | 09 | Atletika Holešov | 4 | 09.52 | ||||||||||||||
2 | Tereza KeprtováTereza Keprtová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 09.91 | ||||||||||||||
3 | Patrycja SpilokPatrycja Spilok | 09 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 5 | 10.43 | ||||||||||||||
4 | Tereza MaryšlerováTereza Maryšlerová | 09 | Orel Vyškov | 8 | 10.45 | ||||||||||||||
5 | Alexandra ChybíkováAlexandra Chybíková | 09 | TJ Jäkl Karviná | 2 | 10.61 | ||||||||||||||
6 | Elen BártkováElen Bártková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.90 | ||||||||||||||
7 | Lucie MaňákováLucie Maňáková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 11.07 | ||||||||||||||
8 | Ema HavlíčkováEma Havlíčková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 16.22 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 09 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ProcházkováSára Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 7 | 09.36 | ||||||||||||||
2 | Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 09.53 | ||||||||||||||
3 | Tereza JuráskováTereza Jurásková | 09 | SK Atletika Hranice | 4 | 09.60 | ||||||||||||||
4 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.44 | ||||||||||||||
5 | Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková | 10 | ASK Blansko | 5 | 10.48 | ||||||||||||||
6 | Karolína JavorskáKarolína Javorská | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.50 | ||||||||||||||
7 | Tereza StonáčkováTereza Stonáčková | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 10.71 | ||||||||||||||
8 | Kateřina SwaczynováKateřina Swaczynová | 09 | TJ Jäkl Karviná | 3 | 10.72 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna LisoňováAnna Lisoňová | 09 | ZŠ VALTICE | 5 | 09.44 | ||||||||||||||
2 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 09 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.46 | ||||||||||||||
3 | Aneta BitomskáAneta Bitomská | 09 | TJ Jäkl Karviná | 6 | 09.72 | ||||||||||||||
4 | Nela DrozdováNela Drozdová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 10.03 | ||||||||||||||
5 | Nela PavlicováNela Pavlicová | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 10.21 | ||||||||||||||
6 | Barbora ProkopováBarbora Prokopová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.28 | ||||||||||||||
7 | Hana ŽákováHana Žáková | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 10.32 | ||||||||||||||
8 | Barbora PosmykováBarbora Posmyková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.71 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 11 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková | 09 | Atletika Kotlářská | 4 | 09.52 | ||||||||||||||
2 | Natálie JasanskáNatálie Jasanská | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 09.95 | ||||||||||||||
3 | Sofie HaburčákováSofie Haburčáková | 09 | TJ Jäkl Karviná | 6 | 09.98 | ||||||||||||||
4 | Michaela MatušováMichaela Matušová | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 10.20 | ||||||||||||||
5 | Eliška FaranováEliška Faranová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.26 | ||||||||||||||
6 | Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.44 | ||||||||||||||
7 | Tereza KozlováTereza Kozlová | 10 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 3 | 10.54 | ||||||||||||||
8 | Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 10.68 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 12 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta HrubáMarkéta Hrubá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 09.29 | ||||||||||||||
2 | Stella SukupováStella Sukupová | 09 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.38 | ||||||||||||||
3 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | 09.84 | ||||||||||||||
4 | Iva KopřivováIva Kopřivová | 09 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 10.08 | ||||||||||||||
5 | Anna JankůAnna Janků | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 10.21 | ||||||||||||||
6 | Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.54 | ||||||||||||||
7 | Tereza KrausováTereza Krausová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.60 | ||||||||||||||
8 | Tereza KovalováTereza Kovalová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 10.93 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 13 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PagáčováKateřina Pagáčová | 10 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.55 | ||||||||||||||
2 | Sofie BarošováSofie Barošová | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 6 | 09.97 | ||||||||||||||
3 | Viktorie VaňkováViktorie Vaňková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 10.12 | ||||||||||||||
4 | Nela BrzobohatáNela Brzobohatá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 10.14 | ||||||||||||||
5 | Alžběta BujokováAlžběta Bujoková | 10 | AK Elim Vsetín | 3 | 10.17 | ||||||||||||||
6 | Tina HorákováTina Horáková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.44 | ||||||||||||||
7 | Veronika VítkováVeronika Vítková | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 10.90 | ||||||||||||||
Elen KoubováElen Koubová | 09 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 14 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela PetrováGabriela Petrová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.42 | ||||||||||||||
2 | Adéla NevrlováAdéla Nevrlová | 09 | SK Hranice, z.s. | 2 | 09.45 | ||||||||||||||
3 | Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.65 | ||||||||||||||
4 | Sofie DaněčkováSofie Daněčková | 09 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 09.77 | ||||||||||||||
5 | Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová | 09 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 10.18 | ||||||||||||||
6 | Natálie HaščinováNatálie Haščinová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.53 | ||||||||||||||
7 | Vendula ČápováVendula Čápová | 10 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 6 | 11.07 | ||||||||||||||
8 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 10 | TJ TŽ Třinec | 5 | 11.33 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 15 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová | 09 | SK Hranice, z.s. | 2 | 09.59 | ||||||||||||||
2 | Albína VlašicováAlbína Vlašicová | 09 | ZŠ VALTICE | 5 | 09.77 | ||||||||||||||
3 | Veronika BuryVeronika Bury | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 10.21 | ||||||||||||||
4 | Marie RummelováMarie Rummelová | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 10.64 | ||||||||||||||
5 | Anna RettováAnna Rettová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.36 | ||||||||||||||
6 | Libuše OdstrčilíkováLibuše Odstrčilíková | 10 | Atletika Holešov | 6 | 11.37 | ||||||||||||||
7 | Ella HelsteinováElla Helsteinová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 12.40 | ||||||||||||||
Ema JámborováEma Jámborová | 10 | SC Radotín Praha | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 16 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.14 | q | |||||||||||||
2 | Natálie ŠkrochováNatálie Škrochová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.80 | ||||||||||||||
3 | Leontýna EliášováLeontýna Eliášová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.81 | ||||||||||||||
4 | Julia SzombaraJulia Szombara | 09 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 5 | 10.19 | ||||||||||||||
5 | Nikol ProcházkováNikol Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 1 | 10.52 | ||||||||||||||
6 | Eliška HorákováEliška Horáková | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 6 | 10.74 | ||||||||||||||
7 | Martéta RummelováMartéta Rummelová | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 11.74 | ||||||||||||||
Klára KáňováKlára Káňová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 17 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elena NovákováElena Nováková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.47 | ||||||||||||||
2 | Agáta HolubováAgáta Holubová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.50 | ||||||||||||||
3 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.51 | ||||||||||||||
4 | Lucie KošuličováLucie Košuličová | 10 | ZŠ VALTICE | 5 | 09.74 | ||||||||||||||
5 | Andrea LeberováAndrea Leberová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 10.15 | ||||||||||||||
6 | Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.21 | ||||||||||||||
7 | Sára NovákováSára Nováková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 10.79 | ||||||||||||||
8 | Michaela SvákováMichaela Sváková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 12.32 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 18 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela PospíšilováNela Pospíšilová | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.24 | ||||||||||||||
2 | Petra GabčanováPetra Gabčanová | 09 | AK Šternberk z.s. | 7 | 09.48 | ||||||||||||||
3 | Linda ChovancováLinda Chovancová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.77 | ||||||||||||||
4 | Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.17 | ||||||||||||||
5 | Aneta ŠkolováAneta Školová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 10.40 | ||||||||||||||
6 | Eliška HornačkováEliška Hornačková | 10 | TJ Jäkl Karviná | 6 | 10.71 | ||||||||||||||
7 | Tatiana HejčováTatiana Hejčová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 10.79 | ||||||||||||||
8 | Veronika MališováVeronika Mališová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 12.04 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 19 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.18 | q | |||||||||||||
2 | Nina StonavskáNina Stonavská | 09 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.85 | ||||||||||||||
3 | Anna OmachelováAnna Omachelová | 09 | AK Šternberk z.s. | 1 | 10.08 | ||||||||||||||
4 | Lara QuittováLara Quittová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.31 | ||||||||||||||
5 | Laura KožuchováLaura Kožuchová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.40 | ||||||||||||||
6 | Adéla KříbíkováAdéla Kříbíková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 10.56 | ||||||||||||||
Ellen DanemarkováEllen Danemarková | 09 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | |||||||||||||||
Martina KřívováMartina Křívová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 20 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie KrálováValerie Králová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 09.70 | |||||||||||||||
2 | Karin FojtíkováKarin Fojtíková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.75 | ||||||||||||||
3 | Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková | 10 | ASK Blansko | 5 | 09.81 | ||||||||||||||
4 | Emma ZápotockáEmma Zápotocká | 09 | Orel Vyškov | 4 | 10.08 | ||||||||||||||
5 | Leontýna CuhováLeontýna Cuhová | 09 | AK Elim Vsetín | 6 | 11.28 | ||||||||||||||
6 | Bára PětvalskáBára Pětvalská | 09 | TJ TŽ Třinec | 2 | 11.35 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 21 (so, 8.2.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.26 | ||||||||||||||
2 | Klára HrubáKlára Hrubá | 09 | AK Šternberk z.s. | 3 | 09.73 | ||||||||||||||
3 | Ema JámborováEma Jámborová | 10 | SC Radotín Praha | 7 | 10.05 | ||||||||||||||
4 | Nela FridrichováNela Fridrichová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 10.26 | ||||||||||||||
5 | Stella GorkováStella Gorková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 10.42 | ||||||||||||||
6 | Patrycja SpilokPatrycja Spilok | 09 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 8 | 11.82 | ||||||||||||||
Veronika KrásnáVeronika Krásná | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KrejčíBarbora Krejčí | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 08.74 | q | ||
2 | Kateřina RybováKateřina Rybová | 09 | ASK Blansko | 4 | 08.75 | q | ||
3 | Lena ZawadzkaLena Zawadzka | 09 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 4 | 08.81 | q | ||
4 | Lenka VeseláLenka Veselá | 09 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.83 | q | ||
5 | Kristýna BastováKristýna Bastová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.07 | q | ||
6 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 4 | 09.09 | q | ||
7 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.14 | q | ||
8 | Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.18 | q | ||
9 | Nela PospíšilováNela Pospíšilová | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.24 | |||
10 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.26 | |||
11 | Markéta HrubáMarkéta Hrubá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 09.29 | |||
12 | Nela MeluzínováNela Meluzínová | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 09.34 | |||
13 | Sára ProcházkováSára Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 7 | 09.36 | |||
14 | Stella SukupováStella Sukupová | 09 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.38 | |||
15 | Gabriela PetrováGabriela Petrová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.42 | |||
16 | Anna LisoňováAnna Lisoňová | 09 | ZŠ VALTICE | 5 | 09.44 | |||
17 | Adéla NevrlováAdéla Nevrlová | 09 | SK Hranice, z.s. | 2 | 09.45 | |||
18 | Trombiková LenkaTrombiková Lenka | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.46 | |||
18 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 09 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.46 | |||
20 | Elena NovákováElena Nováková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.47 | |||
21 | Petra GabčanováPetra Gabčanová | 09 | AK Šternberk z.s. | 7 | 09.48 | |||
22 | Marie SoučkováMarie Součková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 1 | 09.49 | |||
23 | Agáta HolubováAgáta Holubová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.50 | |||
24 | Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.51 | |||
24 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.51 | |||
26 | Lucie PetrželováLucie Petrželová | 09 | Atletika Holešov | 4 | 09.52 | |||
26 | Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková | 09 | Atletika Kotlářská | 4 | 09.52 | |||
28 | Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 09.53 | |||
29 | Kateřina PagáčováKateřina Pagáčová | 10 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 09.55 | |||
30 | Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová | 09 | SK Hranice, z.s. | 2 | 09.59 | |||
31 | Tereza JuráskováTereza Jurásková | 09 | SK Atletika Hranice | 4 | 09.60 | |||
32 | Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.65 | |||
33 | Eliška ZapletalováEliška Zapletalová | 10 | ZŠ VALTICE | 5 | 09.66 | |||
34 | Valerie KrálováValerie Králová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 09.70 | ||||
35 | Lucie KřížkováLucie Křížková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.72 | |||
35 | Tereza DalíkováTereza Dalíková | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 09.72 | |||
35 | Aneta BitomskáAneta Bitomská | 09 | TJ Jäkl Karviná | 6 | 09.72 | |||
38 | Klára HrubáKlára Hrubá | 09 | AK Šternberk z.s. | 3 | 09.73 | |||
39 | Lucie KošuličováLucie Košuličová | 10 | ZŠ VALTICE | 5 | 09.74 | |||
40 | Karin FojtíkováKarin Fojtíková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.75 | |||
41 | Sofie DaněčkováSofie Daněčková | 09 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 09.77 | |||
41 | Albína VlašicováAlbína Vlašicová | 09 | ZŠ VALTICE | 5 | 09.77 | |||
41 | Linda ChovancováLinda Chovancová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.77 | |||
44 | Natálie ŠkrochováNatálie Škrochová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.80 | |||
45 | Leontýna EliášováLeontýna Eliášová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.81 | |||
45 | Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková | 10 | ASK Blansko | 5 | 09.81 | |||
47 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | 09.84 | |||
48 | Michaela RichterováMichaela Richterová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.85 | |||
48 | Nina StonavskáNina Stonavská | 09 | TJ TŽ Třinec | 4 | 09.85 | |||
50 | Bára KahánkováBára Kahánková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.86 | |||
50 | Anna LisztwanováAnna Lisztwanová | 09 | SVČ Fokus Nový Jičín | 2 | 09.86 | |||
52 | Kamila DrdováKamila Drdová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.88 | |||
53 | Sofie LisoňováSofie Lisoňová | 09 | ZŠ VALTICE | 5 | 09.91 | |||
53 | Tereza KeprtováTereza Keprtová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 09.91 | |||
55 | Lucie KermesováLucie Kermesová | 09 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 09.95 | |||
55 | Natálie JasanskáNatálie Jasanská | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 09.95 | |||
57 | Pavlína LískováPavlína Lísková | 09 | Atletika Kotlářská | 6 | 09.96 | |||
58 | Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.97 | |||
58 | Sofie BarošováSofie Barošová | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 6 | 09.97 | |||
60 | Sofie HaburčákováSofie Haburčáková | 09 | TJ Jäkl Karviná | 6 | 09.98 | |||
61 | Karla ApriasováKarla Apriasová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.01 | |||
62 | Nela DrozdováNela Drozdová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 10.03 | |||
63 | Ema JámborováEma Jámborová | 10 | SC Radotín Praha | 7 | 10.05 | |||
64 | Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 10.07 | |||
65 | Iva KopřivováIva Kopřivová | 09 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 10.08 | |||
65 | Anna OmachelováAnna Omachelová | 09 | AK Šternberk z.s. | 1 | 10.08 | |||
65 | Emma ZápotockáEmma Zápotocká | 09 | Orel Vyškov | 4 | 10.08 | |||
68 | Viktorie VaňkováViktorie Vaňková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 10.12 | |||
69 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov | 8 | 10.14 | |||
69 | Nela BrzobohatáNela Brzobohatá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 10.14 | |||
71 | Andrea LeberováAndrea Leberová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 10.15 | |||
72 | Tereza JarošováTereza Jarošová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.17 | |||
72 | Alžběta BujokováAlžběta Bujoková | 10 | AK Elim Vsetín | 3 | 10.17 | |||
72 | Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.17 | |||
75 | Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová | 09 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 10.18 | |||
76 | Julia SzombaraJulia Szombara | 09 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 5 | 10.19 | |||
77 | Michaela MatušováMichaela Matušová | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 10.20 | |||
78 | Nela PavlicováNela Pavlicová | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 10.21 | |||
78 | Anna JankůAnna Janků | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 10.21 | |||
78 | Veronika BuryVeronika Bury | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 10.21 | |||
78 | Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.21 | |||
82 | Eliška FaranováEliška Faranová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.26 | |||
82 | Nela FridrichováNela Fridrichová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 10.26 | |||
84 | Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská | 09 | TJ Jäkl Karviná | 7 | 10.28 | |||
84 | Barbora ProkopováBarbora Prokopová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.28 | |||
86 | Adéla DemlováAdéla Demlová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.29 | |||
87 | Lara QuittováLara Quittová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.31 | |||
88 | Hana ŽákováHana Žáková | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 10.32 | |||
89 | Klára ŽižkováKlára Žižková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 10.33 | |||
90 | Radka FoltýnováRadka Foltýnová | 09 | TJ Jäkl Karviná | 6 | 10.35 | |||
91 | Anežka HankováAnežka Hanková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 10.37 | |||
91 | Sabina NesrstováSabina Nesrstová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.37 | |||
91 | Janika NovotnáJanika Novotná | 09 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 10.37 | |||
94 | Aneta ŠkolováAneta Školová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 10.40 | |||
94 | Laura KožuchováLaura Kožuchová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.40 | |||
96 | Nela HasalováNela Hasalová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.41 | |||
97 | Stella GorkováStella Gorková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 10.42 | |||
98 | Valerie PoláškováValerie Polášková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.43 | |||
98 | Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.43 | |||
98 | Patrycja SpilokPatrycja Spilok | 09 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 5 | 10.43 | |||
101 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.44 | |||
101 | Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.44 | |||
101 | Tina HorákováTina Horáková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.44 | |||
104 | Tereza MaryšlerováTereza Maryšlerová | 09 | Orel Vyškov | 8 | 10.45 | |||
105 | Tereza NetopilováTereza Netopilová | 10 | ZŠ VALTICE | 5 | 10.48 | |||
105 | Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková | 10 | ASK Blansko | 5 | 10.48 | |||
107 | Natali KlouparováNatali Klouparová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 10.49 | |||
108 | Eliška SehnalováEliška Sehnalová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.50 | |||
108 | Karolína JavorskáKarolína Javorská | 10 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.50 | |||
110 | Nikol ProcházkováNikol Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 1 | 10.52 | |||
111 | Valérie LaníkováValérie Laníková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.53 | |||
111 | Natálie HaščinováNatálie Haščinová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.53 | |||
113 | Anežka SmetanováAnežka Smetanová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.54 | |||
113 | Tereza KozlováTereza Kozlová | 10 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 3 | 10.54 | |||
113 | Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.54 | |||
116 | Adéla TrávničkováAdéla Trávničková | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 10.55 | |||
117 | Adéla KříbíkováAdéla Kříbíková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 10.56 | |||
118 | Sára SeidlováSára Seidlová | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 10.58 | |||
119 | Tereza KrausováTereza Krausová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.60 | |||
120 | Alexandra ChybíkováAlexandra Chybíková | 09 | TJ Jäkl Karviná | 2 | 10.61 | |||
121 | Marie RummelováMarie Rummelová | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 10.64 | |||
122 | Amálie KavalcováAmálie Kavalcová | 09 | Atletika Kotlářská | 6 | 10.68 | |||
122 | Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 10.68 | |||
124 | Tereza StonáčkováTereza Stonáčková | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 10.71 | |||
124 | Barbora PosmykováBarbora Posmyková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.71 | |||
124 | Eliška HornačkováEliška Hornačková | 10 | TJ Jäkl Karviná | 6 | 10.71 | |||
127 | Kateřina SwaczynováKateřina Swaczynová | 09 | TJ Jäkl Karviná | 3 | 10.72 | |||
128 | Aneta TomaštíkováAneta Tomaštíková | 09 | Orel Vyškov | 8 | 10.74 | |||
128 | Eliška HorákováEliška Horáková | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 6 | 10.74 | |||
130 | Anna HrazdirováAnna Hrazdirová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 10.75 | |||
130 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 10.75 | |||
132 | Sára NovákováSára Nováková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 10.79 | |||
132 | Tatiana HejčováTatiana Hejčová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 10.79 | |||
134 | Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 10.80 | |||
135 | Adél SzücsAdél Szücs | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.85 | |||
136 | Amálie PalováAmálie Palová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 10.88 | |||
137 | Elen BártkováElen Bártková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.90 | |||
137 | Veronika VítkováVeronika Vítková | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 10.90 | |||
139 | Tereza KovalováTereza Kovalová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 10.93 | |||
140 | Lucie MaňákováLucie Maňáková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 11.07 | |||
140 | Vendula ČápováVendula Čápová | 10 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 6 | 11.07 | |||
142 | Lucie KajzarováLucie Kajzarová | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11.13 | |||
142 | Markéta ZukalováMarkéta Zukalová | 09 | ASK Blansko | 3 | 11.13 | |||
144 | Sára KollegováSára Kollegová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 11.25 | |||
145 | Eliška KoupilováEliška Koupilová | 09 | AK Šternberk z.s. | 8 | 11.28 | |||
145 | Leontýna CuhováLeontýna Cuhová | 09 | AK Elim Vsetín | 6 | 11.28 | |||
147 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 10 | TJ TŽ Třinec | 5 | 11.33 | |||
148 | Bára PětvalskáBára Pětvalská | 09 | TJ TŽ Třinec | 2 | 11.35 | |||
149 | Anna RettováAnna Rettová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.36 | |||
150 | Libuše OdstrčilíkováLibuše Odstrčilíková | 10 | Atletika Holešov | 6 | 11.37 | |||
151 | Ani VarosjanAni Varosjan | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 11.60 | |||
152 | Martéta RummelováMartéta Rummelová | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 11.74 | |||
153 | Patrycja SpilokPatrycja Spilok | 09 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 8 | 11.82 | |||
154 | Veronika MališováVeronika Mališová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 12.04 | |||
155 | Michaela SvákováMichaela Sváková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 12.32 | |||
156 | Ella HelsteinováElla Helsteinová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 12.40 | |||
157 | Ema HavlíčkováEma Havlíčková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 16.22 | |||
Elen KoubováElen Koubová | 09 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 7 | DNS | ||||
Ema JámborováEma Jámborová | 10 | SC Radotín Praha | 1 | DNS | ||||
Klára KáňováKlára Káňová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | ||||
Ellen DanemarkováEllen Danemarková | 09 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | ||||
Martina KřívováMartina Křívová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | ||||
Veronika KrásnáVeronika Krásná | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS |
600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 8.2.2020 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš DašekLukáš Dašek | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 1:57.72 | ||||||||||||||
2 | Dominik DostálDominik Dostál | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 15 | 2:01.05 | ||||||||||||||
3 | Josef ŠimončíkJosef Šimončík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 2:01.69 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch VrablicVojtěch Vrablic | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 11 | 2:02.66 | ||||||||||||||
5 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | ASK Blansko | 6 | 2:02.96 | ||||||||||||||
6 | Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 2:06.98 | ||||||||||||||
7 | Jakub GrünwaldJakub Grünwald | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:07.15 | ||||||||||||||
8 | Radim GorgošRadim Gorgoš | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 16 | 2:07.16 | ||||||||||||||
9 | Lukáš NavrátilLukáš Navrátil | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 17 | 2:10.45 | ||||||||||||||
10 | Šimon BajcarŠimon Bajcar | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 9 | 2:13.12 | ||||||||||||||
11 | Michal KozielekMichal Kozielek | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:13.50 | ||||||||||||||
12 | Kevin ŠustrKevin Šustr | 09 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 2:16.02 | ||||||||||||||
13 | Matouš KoláčekMatouš Koláček | 10 | ASB | 7 | 2:23.72 | ||||||||||||||
14 | Tomáš RaszkaTomáš Raszka | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:27.40 | ||||||||||||||
15 | Radek SamohylRadek Samohyl | 10 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:27.88 | ||||||||||||||
Hynek SvobodaHynek Svoboda | 09 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal OlejníčekMichal Olejníček | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:06.64 | ||||||||||||||
2 | Metoděj KraisMetoděj Krais | 09 | Orel Vyškov | 14 | 2:06.77 | ||||||||||||||
3 | Viktor StrnadelViktor Strnadel | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 9 | 2:11.13 | ||||||||||||||
4 | Samuel KřivánekSamuel Křivánek | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 10 | 2:14.64 | ||||||||||||||
5 | Kryštof HolubKryštof Holub | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 2:14.95 | ||||||||||||||
6 | Štěpán PaweraŠtěpán Pawera | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:15.36 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:15.94 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch KřížVojtěch Kříž | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 2:17.26 | ||||||||||||||
9 | David NovákDavid Novák | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:18.76 | ||||||||||||||
10 | Jan HajtmarJan Hajtmar | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 2:20.48 | ||||||||||||||
11 | Radek StrnadelRadek Strnadel | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 13 | 2:21.63 | ||||||||||||||
12 | Matěj MusilMatěj Musil | 10 | ASK Blansko | 3 | 2:24.43 | ||||||||||||||
13 | Jakub OlšinaJakub Olšina | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 15 | 2:25.07 | ||||||||||||||
14 | Matyáš ŽákMatyáš Žák | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | 2:27.46 | ||||||||||||||
15 | Jakub VolekJakub Volek | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 16 | 2:27.99 | ||||||||||||||
16 | Jakub KovářJakub Kovář | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12 | 2:34.55 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Běh 03 (so, 8.2.2020 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ČechDaniel Čech | 09 | AK Elim Vsetín | 2 | 1:59.80 | ||||||||||||||
2 | Jaromír PešekJaromír Pešek | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 13 | 2:00.67 | ||||||||||||||
3 | Jan StanislavJan Stanislav | 09 | AK Elim Vsetín | 17 | 2:04.50 | ||||||||||||||
4 | Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský | 10 | Atletika Poruba z.s. | 15 | 2:06.76 | ||||||||||||||
5 | Radek HeczkoRadek Heczko | 10 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:11.24 | ||||||||||||||
6 | Adam PetrželaAdam Petržela | 09 | Atletika Holešov | 14 | 2:13.47 | ||||||||||||||
7 | Ondřej MatýsekOndřej Matýsek | 10 | AK Hošťálkovice, z.s. | 10 | 2:14.71 | ||||||||||||||
8 | Ondřej HlatkýOndřej Hlatký | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:21.50 | ||||||||||||||
9 | Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka | 10 | TJ Jäkl Karviná | 12 | 2:26.72 | ||||||||||||||
10 | Matěj DobišMatěj Dobiš | 09 | TJ Jäkl Karviná | 3 | 2:30.63 | ||||||||||||||
11 | Jan UnzeitigJan Unzeitig | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | 2:32.57 | ||||||||||||||
12 | Roman KulhánekRoman Kulhánek | 09 | TJ TŽ Třinec | 8 | 2:42.89 | ||||||||||||||
13 | Matěj HorvátMatěj Horvát | 10 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:44.66 | ||||||||||||||
14 | Ondřej SanakOndřej Sanak | 09 | TJ TŽ Třinec | 16 | 2:50.47 | ||||||||||||||
Jaroslav MarekJaroslav Marek | 10 | Atletika Poruba z.s. | 9 | DNS | |||||||||||||||
Andrzej GociekAndrzej Gociek | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | |||||||||||||||
Antonín PajdlaAntonín Pajdla | 09 | Atletika Poruba z.s. | 11 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Běh 04 (so, 8.2.2020 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor PelcViktor Pelc | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 11 | 1:57.34 | ||||||||||||||
2 | Marek KunčarMarek Kunčar | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 9 | 1:58.65 | ||||||||||||||
3 | Alexandr PelcAlexandr Pelc | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 12 | 2:04.69 | ||||||||||||||
4 | David TykvaDavid Tykva | 09 | Atletika Poruba z.s. | 17 | 2:07.64 | ||||||||||||||
5 | Rafael ProvazníkRafael Provazník | 10 | Orel Vyškov | 14 | 2:08.69 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch ZonekVojtěch Zonek | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:08.99 | ||||||||||||||
7 | Adam KollegaAdam Kollega | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 2:11.71 | ||||||||||||||
8 | Ondřej PopOndřej Pop | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 13 | 2:14.50 | ||||||||||||||
9 | Jakub ŠimečekJakub Šimeček | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:18.23 | ||||||||||||||
10 | Lukáš KuncLukáš Kunc | 10 | TJ Jäkl Karviná | 18 | 2:18.51 | ||||||||||||||
11 | Daniel VaryšDaniel Varyš | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:19.23 | ||||||||||||||
12 | Jan StackeJan Stacke | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 16 | 2:19.89 | ||||||||||||||
13 | Martin VorelMartin Vorel | 09 | TJ Jäkl Karviná | 4 | 2:20.98 | ||||||||||||||
14 | Kryštof PupíkKryštof Pupík | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 15 | 2:23.39 | ||||||||||||||
15 | Jiří HudecJiří Hudec | 09 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:25.65 | ||||||||||||||
16 | Jakub SzlaurJakub Szlaur | 09 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:26.96 | ||||||||||||||
17 | Jaroslav PalátJaroslav Palát | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 10 | 2:43.29 | ||||||||||||||
Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor PelcViktor Pelc | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 11 | 1:57.34 | |||
2 | Lukáš DašekLukáš Dašek | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 1:57.72 | |||
3 | Marek KunčarMarek Kunčar | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 9 | 1:58.65 | |||
4 | Daniel ČechDaniel Čech | 09 | AK Elim Vsetín | 2 | 1:59.80 | |||
5 | Jaromír PešekJaromír Pešek | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 13 | 2:00.67 | |||
6 | Dominik DostálDominik Dostál | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 15 | 2:01.05 | |||
7 | Josef ŠimončíkJosef Šimončík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 2:01.69 | |||
8 | Vojtěch VrablicVojtěch Vrablic | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 11 | 2:02.66 | |||
9 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | ASK Blansko | 6 | 2:02.96 | |||
10 | Jan StanislavJan Stanislav | 09 | AK Elim Vsetín | 17 | 2:04.50 | |||
11 | Alexandr PelcAlexandr Pelc | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 12 | 2:04.69 | |||
12 | Michal OlejníčekMichal Olejníček | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:06.64 | |||
13 | Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský | 10 | Atletika Poruba z.s. | 15 | 2:06.76 | |||
14 | Metoděj KraisMetoděj Krais | 09 | Orel Vyškov | 14 | 2:06.77 | |||
15 | Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 2:06.98 | |||
16 | Jakub GrünwaldJakub Grünwald | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:07.15 | |||
17 | Radim GorgošRadim Gorgoš | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 16 | 2:07.16 | |||
18 | David TykvaDavid Tykva | 09 | Atletika Poruba z.s. | 17 | 2:07.64 | |||
19 | Rafael ProvazníkRafael Provazník | 10 | Orel Vyškov | 14 | 2:08.69 | |||
20 | Vojtěch ZonekVojtěch Zonek | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:08.99 | |||
21 | Lukáš NavrátilLukáš Navrátil | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 17 | 2:10.45 | |||
22 | Viktor StrnadelViktor Strnadel | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 9 | 2:11.13 | |||
23 | Radek HeczkoRadek Heczko | 10 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:11.24 | |||
24 | Adam KollegaAdam Kollega | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 2:11.71 | |||
25 | Šimon BajcarŠimon Bajcar | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 9 | 2:13.12 | |||
26 | Adam PetrželaAdam Petržela | 09 | Atletika Holešov | 14 | 2:13.47 | |||
27 | Michal KozielekMichal Kozielek | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:13.50 | |||
28 | Ondřej PopOndřej Pop | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 13 | 2:14.50 | |||
29 | Samuel KřivánekSamuel Křivánek | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 10 | 2:14.64 | |||
30 | Ondřej MatýsekOndřej Matýsek | 10 | AK Hošťálkovice, z.s. | 10 | 2:14.71 | |||
31 | Kryštof HolubKryštof Holub | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 2:14.95 | |||
32 | Štěpán PaweraŠtěpán Pawera | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:15.36 | |||
33 | Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:15.94 | |||
34 | Kevin ŠustrKevin Šustr | 09 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 8 | 2:16.02 | |||
35 | Vojtěch KřížVojtěch Kříž | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 2:17.26 | |||
36 | Jakub ŠimečekJakub Šimeček | 10 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:18.23 | |||
37 | Lukáš KuncLukáš Kunc | 10 | TJ Jäkl Karviná | 18 | 2:18.51 | |||
38 | David NovákDavid Novák | 10 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:18.76 | |||
39 | Daniel VaryšDaniel Varyš | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:19.23 | |||
40 | Jan StackeJan Stacke | 10 | TJ Jiskra Otrokovice | 16 | 2:19.89 | |||
41 | Jan HajtmarJan Hajtmar | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 2:20.48 | |||
42 | Martin VorelMartin Vorel | 09 | TJ Jäkl Karviná | 4 | 2:20.98 | |||
43 | Ondřej HlatkýOndřej Hlatký | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:21.50 | |||
44 | Radek StrnadelRadek Strnadel | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 13 | 2:21.63 | |||
45 | Kryštof PupíkKryštof Pupík | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 15 | 2:23.39 | |||
46 | Matouš KoláčekMatouš Koláček | 10 | ASB | 7 | 2:23.72 | |||
47 | Matěj MusilMatěj Musil | 10 | ASK Blansko | 3 | 2:24.43 | |||
48 | Jakub OlšinaJakub Olšina | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 15 | 2:25.07 | |||
49 | Jiří HudecJiří Hudec | 09 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:25.65 | |||
50 | Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka | 10 | TJ Jäkl Karviná | 12 | 2:26.72 | |||
51 | Jakub SzlaurJakub Szlaur | 09 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:26.96 | |||
52 | Tomáš RaszkaTomáš Raszka | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:27.40 | |||
53 | Matyáš ŽákMatyáš Žák | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | 2:27.46 | |||
54 | Radek SamohylRadek Samohyl | 10 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:27.88 | |||
55 | Jakub VolekJakub Volek | 10 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 16 | 2:27.99 | |||
56 | Matěj DobišMatěj Dobiš | 09 | TJ Jäkl Karviná | 3 | 2:30.63 | |||
57 | Jan UnzeitigJan Unzeitig | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 1 | 2:32.57 | |||
58 | Jakub KovářJakub Kovář | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12 | 2:34.55 | |||
59 | Roman KulhánekRoman Kulhánek | 09 | TJ TŽ Třinec | 8 | 2:42.89 | |||
60 | Jaroslav PalátJaroslav Palát | 10 | TJ Valašské Meziříčí | 10 | 2:43.29 | |||
61 | Matěj HorvátMatěj Horvát | 10 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:44.66 | |||
62 | Ondřej SanakOndřej Sanak | 09 | TJ TŽ Třinec | 16 | 2:50.47 | |||
Hynek SvobodaHynek Svoboda | 09 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | ||||
Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14 | DNF | ||||
Jaroslav MarekJaroslav Marek | 10 | Atletika Poruba z.s. | 9 | DNS | ||||
Andrzej GociekAndrzej Gociek | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | ||||
Antonín PajdlaAntonín Pajdla | 09 | Atletika Poruba z.s. | 11 | DNS | ||||
Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | DNS |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 8.2.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ProcházkováSára Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 1:55.55 | ||||||||||||||
2 | Agáta HolubováAgáta Holubová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 17 | 1:57.36 | ||||||||||||||
3 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 13 | 1:59.75 | ||||||||||||||
4 | Eliška ZapletalováEliška Zapletalová | 10 | ZŠ VALTICE | 8 | 2:00.14 | ||||||||||||||
5 | Kateřina RybováKateřina Rybová | 09 | ASK Blansko | 12 | 2:01.03 | ||||||||||||||
6 | Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková | 10 | ASK Blansko | 9 | 2:03.90 | ||||||||||||||
7 | Nela PavlicováNela Pavlicová | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 11 | 2:04.00 | ||||||||||||||
8 | Kristýna BastováKristýna Bastová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:04.46 | ||||||||||||||
9 | Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14 | 2:04.88 | ||||||||||||||
10 | Ema JámborováEma Jámborová | 10 | SC Radotín Praha | 7 | 2:05.13 | ||||||||||||||
11 | Barbora KrejčíBarbora Krejčí | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 10 | 2:05.16 | ||||||||||||||
12 | Trombiková LenkaTrombiková Lenka | 10 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:05.89 | ||||||||||||||
13 | Sofie DaněčkováSofie Daněčková | 09 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 2:06.77 | ||||||||||||||
14 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:08.75 | ||||||||||||||
15 | Gabriela PetrováGabriela Petrová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 18 | 2:12.26 | ||||||||||||||
16 | Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 16 | 2:14.55 | ||||||||||||||
Elen KoubováElen Koubová | 09 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Zofia ZichlarzZofia Zichlarz | 10 | UKS Diament Godów | 15 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie SoučkováMarie Součková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 9 | 1:59.20 | ||||||||||||||
2 | Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 2:07.05 | ||||||||||||||
3 | Tereza KeprtováTereza Keprtová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 2:08.13 | ||||||||||||||
4 | Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková | 09 | Atletika Kotlářská | 6 | 2:08.37 | ||||||||||||||
5 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov | 15 | 2:12.86 | ||||||||||||||
6 | Nela DrozdováNela Drozdová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11 | 2:13.81 | ||||||||||||||
7 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 09 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:14.28 | ||||||||||||||
8 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 2:16.04 | ||||||||||||||
9 | Adéla KalandrováAdéla Kalandrová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 2:16.65 | ||||||||||||||
10 | Nina StonavskáNina Stonavská | 09 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:19.23 | ||||||||||||||
11 | Albína VlašicováAlbína Vlašicová | 09 | ZŠ VALTICE | 14 | 2:20.02 | ||||||||||||||
12 | Veronika BuryVeronika Bury | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:20.84 | ||||||||||||||
13 | Markéta HrubáMarkéta Hrubá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 2:21.92 | ||||||||||||||
14 | Aneta ŠkolováAneta Školová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 16 | 2:22.52 | ||||||||||||||
15 | Tereza StonáčkováTereza Stonáčková | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 18 | 2:24.21 | ||||||||||||||
16 | Tereza NetopilováTereza Netopilová | 10 | ZŠ VALTICE | 13 | 2:24.49 | ||||||||||||||
Nela BrzobohatáNela Brzobohatá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Klaudia GajdaKlaudia Gajda | 10 | UKS Diament Godów | 17 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Běh 03 (so, 8.2.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela MeluzínováNela Meluzínová | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 11 | 2:06.85 | ||||||||||||||
2 | Leontýna EliášováLeontýna Eliášová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:09.33 | ||||||||||||||
3 | Viktorie VaňkováViktorie Vaňková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 2:11.22 | ||||||||||||||
4 | Anna HrazdirováAnna Hrazdirová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12 | 2:13.16 | ||||||||||||||
5 | Nela FridrichováNela Fridrichová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:14.94 | ||||||||||||||
6 | Laura KožuchováLaura Kožuchová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:16.65 | ||||||||||||||
7 | Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 9 | 2:16.70 | ||||||||||||||
8 | Nikol ProcházkováNikol Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 3 | 2:19.58 | ||||||||||||||
9 | Lucie MaňákováLucie Maňáková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 2:20.93 | ||||||||||||||
10 | Eliška FaranováEliška Faranová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:21.67 | ||||||||||||||
11 | Tatiana HejčováTatiana Hejčová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:23.67 | ||||||||||||||
12 | Andrea LeberováAndrea Leberová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:25.05 | ||||||||||||||
13 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 15 | 2:25.90 | ||||||||||||||
14 | Markéta ZukalováMarkéta Zukalová | 09 | ASK Blansko | 14 | 2:26.00 | ||||||||||||||
15 | Stella GorkováStella Gorková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 16 | 2:31.91 | ||||||||||||||
16 | Klára ŽižkováKlára Žižková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:32.82 | ||||||||||||||
17 | Amálie PalováAmálie Palová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 17 | 2:33.35 | ||||||||||||||
18 | Ella HelsteinováElla Helsteinová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 18 | 2:39.87 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Běh 04 (so, 8.2.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie DundrováNatálie Dundrová | 09 | AK Hošťálkovice, z.s. | 13 | 2:10.72 | ||||||||||||||
2 | Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 18 | 2:14.18 | ||||||||||||||
3 | Adéla KříbíkováAdéla Kříbíková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 2:14.28 | ||||||||||||||
4 | Sofie BarošováSofie Barošová | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 10 | 2:15.36 | ||||||||||||||
5 | Karla ApriasováKarla Apriasová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:15.52 | ||||||||||||||
6 | Tina HorákováTina Horáková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 17 | 2:19.49 | ||||||||||||||
7 | Karolína GolkováKarolína Golková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 14 | 2:20.18 | ||||||||||||||
8 | Adéla TrávničkováAdéla Trávničková | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 2:23.11 | ||||||||||||||
9 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:23.56 | ||||||||||||||
10 | Anna JankůAnna Janků | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 2:25.10 | ||||||||||||||
11 | Eliška HorákováEliška Horáková | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 16 | 2:27.42 | ||||||||||||||
12 | Sára KollegováSára Kollegová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 2:30.28 | ||||||||||||||
13 | Elen BártkováElen Bártková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:32.69 | ||||||||||||||
14 | Michaela SvákováMichaela Sváková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:33.19 | ||||||||||||||
15 | Dorota HodaňováDorota Hodaňová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 15 | 2:36.28 | ||||||||||||||
16 | Sára SeidlováSára Seidlová | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 2:38.71 | ||||||||||||||
17 | Vendula ČápováVendula Čápová | 10 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 12 | 2:43.54 | ||||||||||||||
18 | Veronika MališováVeronika Mališová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:45.42 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Běh 05 (so, 8.2.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:02.41 | ||||||||||||||
2 | Adéla NevrlováAdéla Nevrlová | 09 | SK Hranice, z.s. | 12 | 2:04.04 | ||||||||||||||
3 | Valerie KrálováValerie Králová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:07.32 | ||||||||||||||
4 | Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:12.97 | ||||||||||||||
5 | Nela PospíšilováNela Pospíšilová | 09 | TJ TŽ Třinec | 17 | 2:15.44 | ||||||||||||||
6 | Karolína JavorskáKarolína Javorská | 10 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:15.57 | ||||||||||||||
7 | Klára KáňováKlára Káňová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:19.61 | ||||||||||||||
8 | Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:19.92 | ||||||||||||||
9 | Marianna PavlováMarianna Pavlová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 14 | 2:20.07 | ||||||||||||||
10 | Lucie PetrželováLucie Petrželová | 09 | Atletika Holešov | 15 | 2:20.45 | ||||||||||||||
11 | Tereza KozlováTereza Kozlová | 10 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 6 | 2:20.89 | ||||||||||||||
12 | Bára KahánkováBára Kahánková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:21.36 | ||||||||||||||
13 | Barbora ProkopováBarbora Prokopová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 18 | 2:24.22 | ||||||||||||||
14 | Lucie KajzarováLucie Kajzarová | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:27.19 | ||||||||||||||
15 | Karolína MichlováKarolína Michlová | 09 | TJ Jäkl Karviná | 11 | 2:29.11 | ||||||||||||||
16 | Barbora PosmykováBarbora Posmyková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 16 | 2:30.55 | ||||||||||||||
17 | Valérie LaníkováValérie Laníková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:31.58 | ||||||||||||||
18 | Libuše OdstrčilíkováLibuše Odstrčilíková | 10 | Atletika Holešov | 13 | 2:32.17 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Běh 06 (so, 8.2.2020 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia ZichlarzZofia Zichlarz | 10 | UKS Diament Godów | 20 | 2:01.83 | ||||||||||||||
2 | Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová | 09 | SK Hranice, z.s. | 8 | 2:01.89 | ||||||||||||||
3 | Karin FojtíkováKarin Fojtíková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:05.81 | ||||||||||||||
4 | Lucie KřížkováLucie Křížková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 16 | 2:09.88 | ||||||||||||||
5 | Petra GabčanováPetra Gabčanová | 09 | AK Šternberk z.s. | 12 | 2:13.15 | ||||||||||||||
6 | Linda ChovancováLinda Chovancová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 14 | 2:13.92 | ||||||||||||||
7 | Kamila DrdováKamila Drdová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10 | 2:14.01 | ||||||||||||||
8 | Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 17 | 2:15.36 | ||||||||||||||
9 | Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:17.78 | ||||||||||||||
10 | Lara QuittováLara Quittová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:19.57 | ||||||||||||||
11 | Michaela RichterováMichaela Richterová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:21.29 | ||||||||||||||
12 | Klára HrubáKlára Hrubá | 09 | AK Šternberk z.s. | 13 | 2:23.59 | ||||||||||||||
13 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:24.18 | ||||||||||||||
14 | Eliška KoupilováEliška Koupilová | 09 | AK Šternberk z.s. | 15 | 2:25.28 | ||||||||||||||
15 | Eliška SehnalováEliška Sehnalová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:25.32 | ||||||||||||||
16 | Anna RettováAnna Rettová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:29.22 | ||||||||||||||
17 | Klaudia GajdaKlaudia Gajda | 10 | UKS Diament Godów | 19 | 2:29.31 | ||||||||||||||
18 | Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:29.51 | ||||||||||||||
19 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:31.57 | ||||||||||||||
Anna OmachelováAnna Omachelová | 09 | AK Šternberk z.s. | 18 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ProcházkováSára Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 1:55.55 | |||
2 | Agáta HolubováAgáta Holubová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 17 | 1:57.36 | |||
3 | Marie SoučkováMarie Součková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 9 | 1:59.20 | |||
4 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 13 | 1:59.75 | |||
5 | Eliška ZapletalováEliška Zapletalová | 10 | ZŠ VALTICE | 8 | 2:00.14 | |||
6 | Kateřina RybováKateřina Rybová | 09 | ASK Blansko | 12 | 2:01.03 | |||
7 | Zofia ZichlarzZofia Zichlarz | 10 | UKS Diament Godów | 20 | 2:01.83 | |||
8 | Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová | 09 | SK Hranice, z.s. | 8 | 2:01.89 | |||
9 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:02.41 | |||
10 | Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková | 10 | ASK Blansko | 9 | 2:03.90 | |||
11 | Nela PavlicováNela Pavlicová | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 11 | 2:04.00 | |||
12 | Adéla NevrlováAdéla Nevrlová | 09 | SK Hranice, z.s. | 12 | 2:04.04 | |||
13 | Kristýna BastováKristýna Bastová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:04.46 | |||
14 | Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 14 | 2:04.88 | |||
15 | Ema JámborováEma Jámborová | 10 | SC Radotín Praha | 7 | 2:05.13 | |||
16 | Barbora KrejčíBarbora Krejčí | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 10 | 2:05.16 | |||
17 | Karin FojtíkováKarin Fojtíková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:05.81 | |||
18 | Trombiková LenkaTrombiková Lenka | 10 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:05.89 | |||
19 | Sofie DaněčkováSofie Daněčková | 09 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 2:06.77 | |||
20 | Nela MeluzínováNela Meluzínová | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 11 | 2:06.85 | |||
21 | Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 2:07.05 | |||
22 | Valerie KrálováValerie Králová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:07.32 | |||
23 | Tereza KeprtováTereza Keprtová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 2:08.13 | |||
24 | Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková | 09 | Atletika Kotlářská | 6 | 2:08.37 | |||
25 | Michaela MinistrováMichaela Ministrová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:08.75 | |||
26 | Leontýna EliášováLeontýna Eliášová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:09.33 | |||
27 | Lucie KřížkováLucie Křížková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 16 | 2:09.88 | |||
28 | Natálie DundrováNatálie Dundrová | 09 | AK Hošťálkovice, z.s. | 13 | 2:10.72 | |||
29 | Viktorie VaňkováViktorie Vaňková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13 | 2:11.22 | |||
30 | Gabriela PetrováGabriela Petrová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 18 | 2:12.26 | |||
31 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov | 15 | 2:12.86 | |||
32 | Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:12.97 | |||
33 | Petra GabčanováPetra Gabčanová | 09 | AK Šternberk z.s. | 12 | 2:13.15 | |||
34 | Anna HrazdirováAnna Hrazdirová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12 | 2:13.16 | |||
35 | Nela DrozdováNela Drozdová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 11 | 2:13.81 | |||
36 | Linda ChovancováLinda Chovancová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 14 | 2:13.92 | |||
37 | Kamila DrdováKamila Drdová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10 | 2:14.01 | |||
38 | Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 18 | 2:14.18 | |||
39 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 09 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:14.28 | |||
39 | Adéla KříbíkováAdéla Kříbíková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1 | 2:14.28 | |||
41 | Ema BurešováEma Burešová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 16 | 2:14.55 | |||
42 | Nela FridrichováNela Fridrichová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:14.94 | |||
43 | Sofie BarošováSofie Barošová | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 10 | 2:15.36 | |||
43 | Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 17 | 2:15.36 | |||
45 | Nela PospíšilováNela Pospíšilová | 09 | TJ TŽ Třinec | 17 | 2:15.44 | |||
46 | Karla ApriasováKarla Apriasová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:15.52 | |||
47 | Karolína JavorskáKarolína Javorská | 10 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:15.57 | |||
48 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 09 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 2:16.04 | |||
49 | Adéla KalandrováAdéla Kalandrová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 2:16.65 | |||
49 | Laura KožuchováLaura Kožuchová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:16.65 | |||
51 | Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 9 | 2:16.70 | |||
52 | Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:17.78 | |||
53 | Nina StonavskáNina Stonavská | 09 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:19.23 | |||
54 | Tina HorákováTina Horáková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 17 | 2:19.49 | |||
55 | Lara QuittováLara Quittová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:19.57 | |||
56 | Nikol ProcházkováNikol Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 3 | 2:19.58 | |||
57 | Klára KáňováKlára Káňová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 2:19.61 | |||
58 | Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:19.92 | |||
59 | Albína VlašicováAlbína Vlašicová | 09 | ZŠ VALTICE | 14 | 2:20.02 | |||
60 | Marianna PavlováMarianna Pavlová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 14 | 2:20.07 | |||
61 | Karolína GolkováKarolína Golková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 14 | 2:20.18 | |||
62 | Lucie PetrželováLucie Petrželová | 09 | Atletika Holešov | 15 | 2:20.45 | |||
63 | Veronika BuryVeronika Bury | 10 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:20.84 | |||
64 | Tereza KozlováTereza Kozlová | 10 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 6 | 2:20.89 | |||
65 | Lucie MaňákováLucie Maňáková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 2:20.93 | |||
66 | Michaela RichterováMichaela Richterová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:21.29 | |||
67 | Bára KahánkováBára Kahánková | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:21.36 | |||
68 | Eliška FaranováEliška Faranová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:21.67 | |||
69 | Markéta HrubáMarkéta Hrubá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 2:21.92 | |||
70 | Aneta ŠkolováAneta Školová | 10 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 16 | 2:22.52 | |||
71 | Adéla TrávničkováAdéla Trávničková | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 5 | 2:23.11 | |||
72 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 10 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:23.56 | |||
73 | Klára HrubáKlára Hrubá | 09 | AK Šternberk z.s. | 13 | 2:23.59 | |||
74 | Tatiana HejčováTatiana Hejčová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:23.67 | |||
75 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:24.18 | |||
76 | Tereza StonáčkováTereza Stonáčková | 10 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 18 | 2:24.21 | |||
77 | Barbora ProkopováBarbora Prokopová | 10 | Atletika Poruba z.s. | 18 | 2:24.22 | |||
78 | Tereza NetopilováTereza Netopilová | 10 | ZŠ VALTICE | 13 | 2:24.49 | |||
79 | Andrea LeberováAndrea Leberová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:25.05 | |||
80 | Anna JankůAnna Janků | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 2:25.10 | |||
81 | Eliška KoupilováEliška Koupilová | 09 | AK Šternberk z.s. | 15 | 2:25.28 | |||
82 | Eliška SehnalováEliška Sehnalová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:25.32 | |||
83 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 15 | 2:25.90 | |||
84 | Markéta ZukalováMarkéta Zukalová | 09 | ASK Blansko | 14 | 2:26.00 | |||
85 | Lucie KajzarováLucie Kajzarová | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:27.19 | |||
86 | Eliška HorákováEliška Horáková | 09 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 16 | 2:27.42 | |||
87 | Karolína MichlováKarolína Michlová | 09 | TJ Jäkl Karviná | 11 | 2:29.11 | |||
88 | Anna RettováAnna Rettová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:29.22 | |||
89 | Klaudia GajdaKlaudia Gajda | 10 | UKS Diament Godów | 19 | 2:29.31 | |||
90 | Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková | 10 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:29.51 | |||
91 | Sára KollegováSára Kollegová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 2:30.28 | |||
92 | Barbora PosmykováBarbora Posmyková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 16 | 2:30.55 | |||
93 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:31.57 | |||
94 | Valérie LaníkováValérie Laníková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:31.58 | |||
95 | Stella GorkováStella Gorková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 16 | 2:31.91 | |||
96 | Libuše OdstrčilíkováLibuše Odstrčilíková | 10 | Atletika Holešov | 13 | 2:32.17 | |||
97 | Elen BártkováElen Bártková | 10 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:32.69 | |||
98 | Klára ŽižkováKlára Žižková | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:32.82 | |||
99 | Michaela SvákováMichaela Sváková | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:33.19 | |||
100 | Amálie PalováAmálie Palová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 17 | 2:33.35 | |||
101 | Dorota HodaňováDorota Hodaňová | 10 | Atletický klub Emila Zátopk... | 15 | 2:36.28 | |||
102 | Sára SeidlováSára Seidlová | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 2:38.71 | |||
103 | Ella HelsteinováElla Helsteinová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 18 | 2:39.87 | |||
104 | Vendula ČápováVendula Čápová | 10 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 12 | 2:43.54 | |||
105 | Veronika MališováVeronika Mališová | 10 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:45.42 | |||
Elen KoubováElen Koubová | 09 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 5 | DNS | ||||
Zofia ZichlarzZofia Zichlarz | 10 | UKS Diament Godów | 15 | DNS | ||||
Nela BrzobohatáNela Brzobohatá | 10 | Atletika Zábřeh, z. s. | 10 | DNS | ||||
Klaudia GajdaKlaudia Gajda | 10 | UKS Diament Godów | 17 | DNS | ||||
Anna OmachelováAnna Omachelová | 09 | AK Šternberk z.s. | 18 | DNS |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 8.2.2020 - 15:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 1 | 2:09.72 | ||||||||||||||
2 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:10.04 | ||||||||||||||
3 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:12.74 | ||||||||||||||
4 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 2:13.40 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŠkapaJakub Škapa | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 2:17.64 | ||||||||||||||
6 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 2:18.94 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10 | 2:20.45 | ||||||||||||||
8 | Petr MargholdPetr Marghold | 06 | AK Šternberk z.s. | 7 | 2:20.77 | ||||||||||||||
9 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:24.29 | ||||||||||||||
10 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:34.51 | ||||||||||||||
11 | Patrik MatulaPatrik Matula | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 12 | 2:38.24 | ||||||||||||||
František BojkoFrantišek Bojko | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 15:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 10 | 2:28.29 | ||||||||||||||
2 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:31.33 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:32.48 | ||||||||||||||
4 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:40.12 | ||||||||||||||
5 | Prokop ŘíhaProkop Říha | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:42.46 | ||||||||||||||
6 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 2:46.48 | ||||||||||||||
7 | Robin LipowskiRobin Lipowski | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:46.89 | ||||||||||||||
8 | Ferdinand RotterFerdinand Rotter | 06 | Orel Vyškov | 6 | 2:47.59 | ||||||||||||||
9 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:53.15 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch RočekVojtěch Roček | 06 | TJ TŽ Třinec | 11 | 2:53.75 | ||||||||||||||
Ondřej RočekOndřej Roček | 06 | TJ TŽ Třinec | 12 | DNS | |||||||||||||||
Jakub BadošekJakub Badošek | 02 | TJ TŽ Třinec | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 1 | 2:09.72 | |||
2 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:10.04 | |||
3 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:12.74 | |||
4 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 2:13.40 | |||
5 | Jakub ŠkapaJakub Škapa | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 2:17.64 | |||
6 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 2:18.94 | |||
7 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10 | 2:20.45 | |||
8 | Petr MargholdPetr Marghold | 06 | AK Šternberk z.s. | 7 | 2:20.77 | |||
9 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:24.29 | |||
10 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 10 | 2:28.29 | |||
11 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:31.33 | |||
12 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:32.48 | |||
13 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:34.51 | |||
14 | Patrik MatulaPatrik Matula | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 12 | 2:38.24 | |||
15 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:40.12 | |||
16 | Prokop ŘíhaProkop Říha | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:42.46 | |||
17 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 2:46.48 | |||
18 | Robin LipowskiRobin Lipowski | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:46.89 | |||
19 | Ferdinand RotterFerdinand Rotter | 06 | Orel Vyškov | 6 | 2:47.59 | |||
20 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:53.15 | |||
21 | Vojtěch RočekVojtěch Roček | 06 | TJ TŽ Třinec | 11 | 2:53.75 | |||
František BojkoFrantišek Bojko | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | DNS | ||||
Ondřej RočekOndřej Roček | 06 | TJ TŽ Třinec | 12 | DNS | ||||
Jakub BadošekJakub Badošek | 02 | TJ TŽ Třinec | 9 | DNS |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 8.2.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 1 | 2:16.56 | ||||||||||||||
2 | Michal KunovskýMichal Kunovský | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:18.95 | ||||||||||||||
3 | Jakub JányšJakub Jányš | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 2:27.14 | ||||||||||||||
4 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:27.56 | ||||||||||||||
5 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 7 | 2:32.04 | ||||||||||||||
6 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:33.69 | ||||||||||||||
7 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:34.43 | ||||||||||||||
8 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:44.31 | ||||||||||||||
9 | Adam BolekAdam Bolek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 2:44.74 | ||||||||||||||
10 | Metoděj ZvoníčekMetoděj Zvoníček | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 11 | 2:59.48 | ||||||||||||||
Jan SlavíkJan Slavík | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ZemanMartin Zeman | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:45.95 | ||||||||||||||
2 | Jiří MarekJiří Marek | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 2:46.25 | ||||||||||||||
3 | Dalibor JuříčekDalibor Juříček | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 2 | 2:46.78 | ||||||||||||||
4 | Šimon VáclavíkŠimon Václavík | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 2:49.62 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch KrčilVojtěch Krčil | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 2:50.22 | ||||||||||||||
6 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 10 | 2:51.02 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch HofmanVojtěch Hofman | 07 | Atletika Holešov | 5 | 2:51.84 | ||||||||||||||
8 | Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 9 | 2:59.40 | ||||||||||||||
9 | Jakub JalůvkaJakub Jalůvka | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 3:09.05 | ||||||||||||||
Filip KrausFilip Kraus | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 03 (so, 8.2.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ŠímaVáclav Šíma | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | 2:49.32 | ||||||||||||||
2 | Filip PopFilip Pop | 08 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 2:56.91 | ||||||||||||||
3 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 2:58.42 | ||||||||||||||
4 | Jonatan KoubaJonatan Kouba | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 3:02.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš GoronTomáš Goron | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:02.57 | ||||||||||||||
6 | Adam PospíšilAdam Pospíšil | 08 | SK Hranice, z.s. | 10 | 3:04.99 | ||||||||||||||
7 | Filip ŠandoFilip Šando | 08 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 3:10.49 | ||||||||||||||
8 | Filip HrnčířFilip Hrnčíř | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 9 | 3:17.19 | ||||||||||||||
9 | Matěj RůžičkaMatěj Růžička | 08 | ASK Blansko | 6 | 3:23.93 | ||||||||||||||
Daniel DoležalDaniel Doležal | 08 | Atletika Poruba z.s. | 11 | DNS | |||||||||||||||
Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 04 (so, 8.2.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav StackeVáclav Stacke | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 2:43.09 | ||||||||||||||
2 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 2:48.37 | ||||||||||||||
3 | Oliver KišaOliver Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:49.84 | ||||||||||||||
4 | Matyáš KlementMatyáš Klement | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 2:56.77 | ||||||||||||||
5 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:59.11 | ||||||||||||||
6 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 3:00.37 | ||||||||||||||
7 | Marek LisýMarek Lisý | 07 | TJ TŽ Třinec | 5 | 3:11.68 | ||||||||||||||
8 | Petr HeczkoPetr Heczko | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 3:14.62 | ||||||||||||||
9 | Vít NavrátilVít Navrátil | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 3:14.63 | ||||||||||||||
10 | Tobias MelešTobias Meleš | 08 | TJ TŽ Třinec | 6 | 3:22.18 | ||||||||||||||
Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 | 1 | 2:16.56 | |||
2 | Michal KunovskýMichal Kunovský | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:18.95 | |||
3 | Jakub JányšJakub Jányš | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 2:27.14 | |||
4 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:27.56 | |||
5 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 7 | 2:32.04 | |||
6 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:33.69 | |||
7 | Dalibor DrdaDalibor Drda | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:34.43 | |||
8 | Václav StackeVáclav Stacke | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 2:43.09 | |||
9 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:44.31 | |||
10 | Adam BolekAdam Bolek | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 2:44.74 | |||
11 | Martin ZemanMartin Zeman | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:45.95 | |||
12 | Jiří MarekJiří Marek | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 2:46.25 | |||
13 | Dalibor JuříčekDalibor Juříček | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 2 | 2:46.78 | |||
14 | Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 2:48.37 | |||
15 | Václav ŠímaVáclav Šíma | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | 2:49.32 | |||
16 | Šimon VáclavíkŠimon Václavík | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 2:49.62 | |||
17 | Oliver KišaOliver Kiša | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:49.84 | |||
18 | Vojtěch KrčilVojtěch Krčil | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 2:50.22 | |||
19 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 10 | 2:51.02 | |||
20 | Vojtěch HofmanVojtěch Hofman | 07 | Atletika Holešov | 5 | 2:51.84 | |||
21 | Matyáš KlementMatyáš Klement | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 2:56.77 | |||
22 | Filip PopFilip Pop | 08 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 2:56.91 | |||
23 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 2:58.42 | |||
24 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:59.11 | |||
25 | Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 9 | 2:59.40 | |||
26 | Metoděj ZvoníčekMetoděj Zvoníček | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 11 | 2:59.48 | |||
27 | Matěj KošařMatěj Košař | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 3:00.37 | |||
28 | Jonatan KoubaJonatan Kouba | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 3:02.00 | |||
29 | Tomáš GoronTomáš Goron | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:02.57 | |||
30 | Adam PospíšilAdam Pospíšil | 08 | SK Hranice, z.s. | 10 | 3:04.99 | |||
31 | Jakub JalůvkaJakub Jalůvka | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 3:09.05 | |||
32 | Filip ŠandoFilip Šando | 08 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 3:10.49 | |||
33 | Marek LisýMarek Lisý | 07 | TJ TŽ Třinec | 5 | 3:11.68 | |||
34 | Petr HeczkoPetr Heczko | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 3:14.62 | |||
35 | Vít NavrátilVít Navrátil | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 3:14.63 | |||
36 | Filip HrnčířFilip Hrnčíř | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 9 | 3:17.19 | |||
37 | Tobias MelešTobias Meleš | 08 | TJ TŽ Třinec | 6 | 3:22.18 | |||
38 | Matěj RůžičkaMatěj Růžička | 08 | ASK Blansko | 6 | 3:23.93 | |||
Jan SlavíkJan Slavík | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | DNS | ||||
Filip KrausFilip Kraus | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | ||||
Richard BenešRichard Beneš | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Daniel DoležalDaniel Doležal | 08 | Atletika Poruba z.s. | 11 | DNS | ||||
Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | DNS | ||||
Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 9 | DNS |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 8.2.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:26.81 | ||||||||||||||
2 | Tereza HamplováTereza Hamplová | 05 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 2:27.78 | ||||||||||||||
3 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 2:28.21 | ||||||||||||||
4 | Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:29.74 | ||||||||||||||
5 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 2:32.47 | ||||||||||||||
6 | Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová | 06 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:40.20 | ||||||||||||||
7 | Karolina TymanKarolina Tyman | 06 | UKS Diament Godów | 7 | 2:40.26 | ||||||||||||||
8 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:41.32 | ||||||||||||||
9 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10 | 2:45.23 | ||||||||||||||
Marie JanovskáMarie Janovská | 06 | AC Pardubice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 2:40.48 | ||||||||||||||
2 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:42.10 | ||||||||||||||
3 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:43.99 | ||||||||||||||
4 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:44.25 | ||||||||||||||
5 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 2:47.80 | ||||||||||||||
6 | Natálie HorákováNatálie Horáková | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 2:50.71 | ||||||||||||||
7 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:59.68 | ||||||||||||||
Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | DNS | |||||||||||||||
Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Marlena CzyżMarlena Czyż | 06 | UKS Diament Godów | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 03 (so, 8.2.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta SkalkováMarkéta Skalková | 05 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 8 | 2:38.61 | ||||||||||||||
2 | Petra KutějováPetra Kutějová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 2:41.14 | ||||||||||||||
3 | Lucie TarackezyLucie Tarackezy | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 10 | 2:58.21 | ||||||||||||||
4 | Anna VincourkováAnna Vincourková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 2:59.84 | ||||||||||||||
5 | Daniela BláhováDaniela Bláhová | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 3:01.16 | ||||||||||||||
6 | Natálie BartošováNatálie Bartošová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 3:10.21 | ||||||||||||||
7 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 9 | 3:11.66 | ||||||||||||||
8 | Nela KozumplíkováNela Kozumplíková | 05 | Orel Vyškov | 6 | 3:12.40 | ||||||||||||||
9 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 3:18.19 | ||||||||||||||
Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:26.81 | |||
2 | Tereza HamplováTereza Hamplová | 05 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 2:27.78 | |||
3 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 2:28.21 | |||
4 | Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:29.74 | |||
5 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 2:32.47 | |||
6 | Markéta SkalkováMarkéta Skalková | 05 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 8 | 2:38.61 | |||
7 | Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová | 06 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:40.20 | |||
8 | Karolina TymanKarolina Tyman | 06 | UKS Diament Godów | 7 | 2:40.26 | |||
9 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 2:40.48 | |||
10 | Petra KutějováPetra Kutějová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 2:41.14 | |||
11 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:41.32 | |||
12 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:42.10 | |||
13 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:43.99 | |||
14 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:44.25 | |||
15 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10 | 2:45.23 | |||
16 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 2:47.80 | |||
17 | Natálie HorákováNatálie Horáková | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 2:50.71 | |||
18 | Lucie TarackezyLucie Tarackezy | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 10 | 2:58.21 | |||
19 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:59.68 | |||
20 | Anna VincourkováAnna Vincourková | 05 | ATLETIKA Rýmařov z.s. | 3 | 2:59.84 | |||
21 | Daniela BláhováDaniela Bláhová | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 3:01.16 | |||
22 | Natálie BartošováNatálie Bartošová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 3:10.21 | |||
23 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 9 | 3:11.66 | |||
24 | Nela KozumplíkováNela Kozumplíková | 05 | Orel Vyškov | 6 | 3:12.40 | |||
25 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 3:18.19 | |||
Marie JanovskáMarie Janovská | 06 | AC Pardubice | 3 | DNS | ||||
Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | DNS | ||||
Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | ||||
Marlena CzyżMarlena Czyż | 06 | UKS Diament Godów | 9 | DNS | ||||
Adéla KeberlováAdéla Keberlová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 8.2.2020 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 2:25.79 | ||||||||||||||
2 | Rozálie VetcháRozálie Vetchá | 07 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 2 | 2:29.62 | ||||||||||||||
3 | Anna VáclavíkováAnna Václavíková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:34.48 | ||||||||||||||
4 | Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 2:40.02 | ||||||||||||||
5 | Stela TomanováStela Tomanová | 07 | Orel Vyškov | 4 | 2:40.44 | ||||||||||||||
6 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 2:41.89 | ||||||||||||||
7 | Lucie HeřmanováLucie Heřmanová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 2:42.24 | ||||||||||||||
8 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:43.14 | ||||||||||||||
9 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 2:43.46 | ||||||||||||||
10 | Hana VávrůHana Vávrů | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 9 | 2:50.44 | ||||||||||||||
11 | Julie MachalováJulie Machalová | 08 | AK Šternberk z.s. | 11 | 2:55.34 | ||||||||||||||
12 | Anna JurováAnna Jurová | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 10 | 3:10.44 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:45.75 | ||||||||||||||
2 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 2:50.76 | ||||||||||||||
3 | Tara SchindlerováTara Schindlerová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 9 | 2:52.01 | ||||||||||||||
4 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 5 | 2:52.95 | ||||||||||||||
5 | Martina NovákováMartina Nováková | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:52.96 | ||||||||||||||
6 | Stella StrohnerováStella Strohnerová | 08 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 12 | 2:54.13 | ||||||||||||||
7 | Julia KrakowczykJulia Krakowczyk | 07 | UKS Diament Godów | 11 | 2:54.37 | ||||||||||||||
8 | Natálie UrbánkováNatálie Urbánková | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 3 | 2:55.13 | ||||||||||||||
9 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:57.34 | ||||||||||||||
10 | Sofie RochováSofie Rochová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 3:38.21 | ||||||||||||||
Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 03 (so, 8.2.2020 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 2:41.93 | ||||||||||||||
2 | Barbora ŠímováBarbora Šímová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:48.59 | ||||||||||||||
3 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:52.13 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 2:56.28 | ||||||||||||||
5 | Tereza SommerováTereza Sommerová | 07 | SK Hranice, z.s. | 6 | 3:01.46 | ||||||||||||||
6 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:05.35 | ||||||||||||||
7 | Ivana KozelskáIvana Kozelská | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:05.58 | ||||||||||||||
8 | Karolína RůžičkováKarolína Růžičková | 07 | ASK Blansko | 2 | 3:06.09 | ||||||||||||||
9 | Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 3 | 3:12.37 | ||||||||||||||
10 | Veronika SalamonováVeronika Salamonová | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 5 | 3:13.76 | ||||||||||||||
11 | Barbora ŽemlováBarbora Žemlová | 08 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 3:43.49 | ||||||||||||||
Ema ManováEma Manová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 2:25.79 | |||
2 | Rozálie VetcháRozálie Vetchá | 07 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 2 | 2:29.62 | |||
3 | Anna VáclavíkováAnna Václavíková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:34.48 | |||
4 | Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 2:40.02 | |||
5 | Stela TomanováStela Tomanová | 07 | Orel Vyškov | 4 | 2:40.44 | |||
6 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 2:41.89 | |||
7 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 2:41.93 | |||
8 | Lucie HeřmanováLucie Heřmanová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 2:42.24 | |||
9 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:43.14 | |||
10 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12 | 2:43.46 | |||
11 | Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:45.75 | |||
12 | Barbora ŠímováBarbora Šímová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 2:48.59 | |||
13 | Hana VávrůHana Vávrů | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 9 | 2:50.44 | |||
14 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 2:50.76 | |||
15 | Tara SchindlerováTara Schindlerová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 9 | 2:52.01 | |||
16 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:52.13 | |||
17 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 5 | 2:52.95 | |||
18 | Martina NovákováMartina Nováková | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:52.96 | |||
19 | Stella StrohnerováStella Strohnerová | 08 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 12 | 2:54.13 | |||
20 | Julia KrakowczykJulia Krakowczyk | 07 | UKS Diament Godów | 11 | 2:54.37 | |||
21 | Natálie UrbánkováNatálie Urbánková | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 3 | 2:55.13 | |||
22 | Julie MachalováJulie Machalová | 08 | AK Šternberk z.s. | 11 | 2:55.34 | |||
23 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 2:56.28 | |||
24 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:57.34 | |||
25 | Tereza SommerováTereza Sommerová | 07 | SK Hranice, z.s. | 6 | 3:01.46 | |||
26 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:05.35 | |||
27 | Ivana KozelskáIvana Kozelská | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 3:05.58 | |||
28 | Karolína RůžičkováKarolína Růžičková | 07 | ASK Blansko | 2 | 3:06.09 | |||
29 | Anna JurováAnna Jurová | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 10 | 3:10.44 | |||
30 | Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 3 | 3:12.37 | |||
31 | Veronika SalamonováVeronika Salamonová | 08 | AC Sportguides Rožnov p.R.,... | 5 | 3:13.76 | |||
32 | Sofie RochováSofie Rochová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | 3:38.21 | |||
33 | Barbora ŽemlováBarbora Žemlová | 08 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 3:43.49 | |||
Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | ||||
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | ||||
Ema ManováEma Manová | 08 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | DNF |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 09.49 | q | |||||||||||||
2 | Kryštof KroupaKryštof Kroupa | 05 | Atletický klub Blansko Dvorská | 6 | 09.75 | q | |||||||||||||
3 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.20 | q | |||||||||||||
4 | Lukáš KuběnaLukáš Kuběna | 06 | ASK Blansko | 7 | 11.42 | ||||||||||||||
5 | Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 12.59 | ||||||||||||||
Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Ondřej RočekOndřej Roček | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.69 | q | |||||||||||||
2 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 09.41 | q | |||||||||||||
3 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 10.79 | q | |||||||||||||
4 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.80 | q | |||||||||||||
5 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 11.27 | q | ||||||||||||||
6 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 11.93 | ||||||||||||||
Vojtěch RočekVojtěch Roček | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.69 | q | ||
2 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 09.41 | q | ||
3 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 09.49 | q | ||
4 | Kryštof KroupaKryštof Kroupa | 05 | Atletický klub Blansko Dvorská | 6 | 09.75 | q | ||
5 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.20 | q | ||
6 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 10.79 | q | ||
7 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.80 | q | ||
8 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 11.27 | q | |||
9 | Lukáš KuběnaLukáš Kuběna | 06 | ASK Blansko | 7 | 11.42 | |||
10 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 11.93 | |||
11 | Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 12.59 | |||
Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | DNS | ||||
Ondřej RočekOndřej Roček | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS | ||||
Vojtěch RočekVojtěch Roček | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | DNS |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2020 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.63 | ||||||||||||||
2 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 09.32 | ||||||||||||||
3 | Kryštof VinteraKryštof Vintera | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 09.32 | ||||||||||||||
4 | Kryštof KroupaKryštof Kroupa | 05 | Atletický klub Blansko Dvorská | 3 | 09.82 | ||||||||||||||
5 | Jan CharvátekJan Charvátek | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.01 | ||||||||||||||
6 | Josef HájovskýJosef Hájovský | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.92 | ||||||||||||||
7 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 11.20 | ||||||||||||||
Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 8.2.2020 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KrausŠimon Kraus | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 10.09 | ||||||||||||||
2 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.49 | ||||||||||||||
3 | Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk | 07 | TJ TŽ Třinec | 3 | 11.19 | ||||||||||||||
4 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | 11.34 | ||||||||||||||
5 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 11.52 | ||||||||||||||
6 | František FadrnýFrantišek Fadrný | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 11.83 | ||||||||||||||
7 | Jan VítekJan Vítek | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 11.93 | ||||||||||||||
8 | Oliver PavlíčekOliver Pavlíček | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 12.29 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 10:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KrausŠimon Kraus | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 10.05 | q | |||||||||||||
2 | František FadrnýFrantišek Fadrný | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 11.96 | q | |||||||||||||
3 | Oliver PavlíčekOliver Pavlíček | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 12.35 | ||||||||||||||
4 | Ondřej TrousilOndřej Trousil | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 12.48 | ||||||||||||||
Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 10:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.61 | q | |||||||||||||
2 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 11.47 | q | |||||||||||||
3 | Jan VítekJan Vítek | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 12.13 | q | |||||||||||||
4 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 6 | 12.56 | ||||||||||||||
5 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 12.70 | ||||||||||||||
Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 10:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 11.27 | q | |||||||||||||
2 | Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 11.53 | q | |||||||||||||
3 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 11.95 | q | |||||||||||||
4 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 12.61 | ||||||||||||||
5 | Jakub NejepínskýJakub Nejepínský | 08 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 7 | 12.72 | ||||||||||||||
6 | Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 12.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KrausŠimon Kraus | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 10.05 | q | ||
2 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.61 | q | ||
3 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 11.27 | q | ||
4 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 11.47 | q | ||
5 | Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk | 07 | TJ TŽ Třinec | 2 | 11.53 | q | ||
6 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 11.95 | q | ||
7 | František FadrnýFrantišek Fadrný | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 11.96 | q | ||
8 | Jan VítekJan Vítek | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 12.13 | q | ||
9 | Oliver PavlíčekOliver Pavlíček | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 12.35 | |||
10 | Ondřej TrousilOndřej Trousil | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 12.48 | |||
11 | Jiří ObšilJiří Obšil | 08 | AK Šternberk z.s. | 6 | 12.56 | |||
12 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 12.61 | |||
13 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 12.70 | |||
14 | Jakub NejepínskýJakub Nejepínský | 08 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 7 | 12.72 | |||
15 | Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 12.85 | |||
Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | DNS | ||||
Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.86 | ||||||||||||||
2 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 10.21 | ||||||||||||||
3 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 10.25 | ||||||||||||||
4 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 10.28 | ||||||||||||||
5 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.33 | ||||||||||||||
6 | Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 10.87 | ||||||||||||||
7 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 11.03 | ||||||||||||||
8 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 8 | 11.04 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.80 | q | |||||||||||||
2 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 11.12 | q | |||||||||||||
3 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.52 | ||||||||||||||
4 | Eliška LipskáEliška Lipská | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 11.85 | ||||||||||||||
5 | Eliška PříleskáEliška Příleská | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 12.64 | ||||||||||||||
6 | Ester KretkováEster Kretková | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 13.17 | ||||||||||||||
7 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | 13.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 10.02 | q | |||||||||||||
2 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.20 | q | |||||||||||||
3 | Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 10.87 | q | |||||||||||||
4 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.48 | ||||||||||||||
5 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 11.92 | ||||||||||||||
6 | Jana ŠikulováJana Šikulová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 12.12 | ||||||||||||||
7 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 12.84 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 8.2.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 10.46 | q | |||||||||||||
2 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.98 | q | |||||||||||||
3 | Simona PivodováSimona Pivodová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 12.43 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 13.20 | ||||||||||||||
5 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 13.40 | ||||||||||||||
6 | Aneta TaušováAneta Taušová | 08 | Orel Vyškov | 7 | 13.48 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 8.2.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 10.94 | q | |||||||||||||
2 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 12.01 | ||||||||||||||
3 | Ema KrálováEma Králová | 08 | Atletický klub Blansko Dvorská | 2 | 12.13 | ||||||||||||||
4 | Julie BartkováJulie Bartková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 13.11 | ||||||||||||||
5 | Gabriela SolařováGabriela Solařová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 13.38 | ||||||||||||||
6 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 22.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.80 | q | ||
2 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 10.02 | q | ||
3 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.20 | q | ||
4 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 10.46 | q | ||
5 | Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová | 07 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 10.87 | q | ||
6 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 10.94 | q | ||
7 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.98 | q | ||
8 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 11.12 | q | ||
9 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.48 | |||
10 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 11.52 | |||
11 | Eliška LipskáEliška Lipská | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 11.85 | |||
12 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 11.92 | |||
13 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 12.01 | |||
14 | Jana ŠikulováJana Šikulová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 12.12 | |||
15 | Ema KrálováEma Králová | 08 | Atletický klub Blansko Dvorská | 2 | 12.13 | |||
16 | Simona PivodováSimona Pivodová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 12.43 | |||
17 | Eliška PříleskáEliška Příleská | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 12.64 | |||
18 | Lucie KlímováLucie Klímová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 12.84 | |||
19 | Julie BartkováJulie Bartková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 13.11 | |||
20 | Ester KretkováEster Kretková | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 13.17 | |||
21 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 13.20 | |||
22 | Gabriela SolařováGabriela Solařová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 13.38 | |||
23 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 13.40 | |||
24 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | 13.44 | |||
25 | Aneta TaušováAneta Taušová | 08 | Orel Vyškov | 7 | 13.48 | |||
26 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 22.95 |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (so, 8.2.2020 - 12:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.39 | ||||||||||||||
2 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 10.27 | ||||||||||||||
3 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 10.36 | ||||||||||||||
4 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.56 | ||||||||||||||
5 | Natálie HorákováNatálie Horáková | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 11.28 | ||||||||||||||
6 | Kinga SzendzielorzKinga Szendzielorz | 06 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 7 | 11.31 | ||||||||||||||
7 | Zuzana KřížováZuzana Křížová | 05 | Orel Vyškov | 2 | 11.94 | ||||||||||||||
Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 8.2.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.62 | q | |||||||||||||
2 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 10.58 | q | |||||||||||||
3 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.74 | q | |||||||||||||
4 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 11.79 | ||||||||||||||
5 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 11.86 | ||||||||||||||
6 | Zuzana DatkováZuzana Datková | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 11.93 | ||||||||||||||
Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 8.2.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 10.53 | q | |||||||||||||
2 | Zuzana KřížováZuzana Křížová | 05 | Orel Vyškov | 3 | 10.97 | q | |||||||||||||
3 | Kinga SzendzielorzKinga Szendzielorz | 06 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 4 | 11.30 | q | |||||||||||||
4 | Natálie HorákováNatálie Horáková | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 11.38 | q | |||||||||||||
5 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 11.51 | q | |||||||||||||
Markéta SkalkováMarkéta Skalková | 05 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Lucie TarackezyLucie Tarackezy | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.62 | q | ||
2 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 10.53 | q | ||
3 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 10.58 | q | ||
4 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.74 | q | ||
5 | Zuzana KřížováZuzana Křížová | 05 | Orel Vyškov | 3 | 10.97 | q | ||
6 | Kinga SzendzielorzKinga Szendzielorz | 06 | MUKS Wilhelm Szewczyk | 4 | 11.30 | q | ||
7 | Natálie HorákováNatálie Horáková | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 11.38 | q | ||
8 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 11.51 | q | ||
9 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 11.79 | |||
10 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 11.86 | |||
11 | Zuzana DatkováZuzana Datková | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 11.93 | |||
Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | DNS | ||||
Markéta SkalkováMarkéta Skalková | 05 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 6 | DNS | ||||
Lucie TarackezyLucie Tarackezy | 06 | AC Sportguides Rožnov pod R... | 1 | DNS |
skok vysoký - Žáci
(so, 8.2.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít HolubVít Holub
TJ TŽ Třinec |
05 | 14 | 1.70 | |||||||||||||||
2 |
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 15 | 1.70 | |||||||||||||||
3 |
Kryštof KroupaKryštof Kroupa
Atletický klub Blansko Dvorská |
05 | 13 | 1.64 | |||||||||||||||
4 |
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 2 | 1.61 | |||||||||||||||
5 |
Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 8 | 1.58 | |||||||||||||||
6 |
Michal HrabovskýMichal Hrabovský
Atletika Poruba z.s. |
05 | 12 | 1.55 | |||||||||||||||
7= |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 11 | 1.55 | |||||||||||||||
7= |
Zdeněk DubZdeněk Dub
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 9 | 1.55 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej HudecOndřej Hudec
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 1 | 1.50 | |||||||||||||||
10 |
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 7 | 1.50 | |||||||||||||||
11 |
Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 6 | 1.45 | |||||||||||||||
12 |
Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ Třinec |
06 | 4 | 1.25 | |||||||||||||||
Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s. |
06 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. |
06 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(so, 8.2.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,60 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel HýblPavel Hýbl
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 13 | 1.60 | |||||||||||||||
2 |
Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk
TJ TŽ Třinec |
07 | 12 | 1.49 | |||||||||||||||
3 |
Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s. |
07 | 11 | 1.43 | |||||||||||||||
4 |
Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 2 | 1.35 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 10 | 1.35 | |||||||||||||||
6 |
Jiří ObšilJiří Obšil
AK Šternberk z.s. |
08 | 1 | 1.30 | |||||||||||||||
7 |
Václav StackeVáclav Stacke
TJ Jiskra Otrokovice |
07 | 6 | 1.30 | |||||||||||||||
8 |
Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 9 | 1.25 | |||||||||||||||
9 |
Pavel DaněkPavel Daněk
Orel Vyškov |
08 | 4 | 1.25 | |||||||||||||||
10 |
Metoděj ZvoníčekMetoděj Zvoníček
TJ Jiskra Otrokovice |
08 | 3 | 1.20 | |||||||||||||||
11 |
Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ Třinec |
07 | 5 | 1.20 | |||||||||||||||
12 |
Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 7 | 1.20 | |||||||||||||||
13 |
Marek LisýMarek Lisý
TJ TŽ Třinec |
07 | 8 | 1.20 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,59 1,60 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 18 | 1.59 | |||||||||||||||
2 |
Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 15 | 1.51 | |||||||||||||||
3 |
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 17 | 1.48 | |||||||||||||||
4 |
Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 16 | 1.48 | |||||||||||||||
5 |
Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 14 | 1.48 | |||||||||||||||
6 |
Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 5 | 1.45 | |||||||||||||||
7 |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 13 | 1.45 | |||||||||||||||
8 |
Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 12 | 1.40 | |||||||||||||||
9= |
Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 4 | 1.35 | |||||||||||||||
9= |
Anna KavalcováAnna Kavalcová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 7 | 1.35 | |||||||||||||||
9= |
Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 9 | 1.35 | |||||||||||||||
12= |
Martina LeberováMartina Leberová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3 | 1.30 | |||||||||||||||
12= |
Rozálie CickováRozálie Cicková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 8 | 1.30 | |||||||||||||||
12= |
Ida KostkováIda Kostková
AC Sportguides Rožnov p.R.,... |
06 | 1 | 1.30 | |||||||||||||||
15 |
Natálie HorákováNatálie Horáková
Elite Sport Boskovice, z. s. |
05 | 2 | 1.25 | |||||||||||||||
16= |
Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 6 | 1.20 | |||||||||||||||
16= |
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
TJ Svitavy, z. s. |
06 | 11 | 1.20 | |||||||||||||||
Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start Havířov |
06 | 10 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(so, 8.2.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína KorábováKarolína Korábová
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 15 | 1.39 | |||||||||||||||
2 |
Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 14 | 1.33 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina ZimákováKateřina Zimáková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
08 | 13 | 1.33 | |||||||||||||||
4 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 16 | 1.30 | |||||||||||||||
5 |
Nikola SukováNikola Suková
TJ Dukla Praha |
07 | 3 | 1.30 | |||||||||||||||
6 |
Julie KaspříkováJulie Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 11 | 1.30 | |||||||||||||||
7= |
Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
08 | 12 | 1.30 | |||||||||||||||
7= |
Dorota MikołajczakDorota Mikołajczak
WLKS Kids Wrocław |
07 | 1 | 1.30 | |||||||||||||||
9 |
Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 4 | 1.25 | |||||||||||||||
10 |
Tara SchindlerováTara Schindlerová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
07 | 2 | 1.25 | |||||||||||||||
11= |
Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 9 | 1.20 | |||||||||||||||
11= |
Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 10 | 1.20 | |||||||||||||||
13 |
Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol Přísnotice |
08 | 5 | 1.20 | |||||||||||||||
14= |
Nikola KarbašováNikola Karbašová
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 7 | 1.20 | |||||||||||||||
14= |
Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko Dvorská |
08 | 8 | 1.20 | |||||||||||||||
14= |
Hana VávrůHana Vávrů
Elite Sport Boskovice, z. s. |
08 | 6 | 1.20 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 8.2.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 20 | 5.65 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 16 | 5.62 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ Třinec |
06 | 19 | 5.56 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Štěpán HanekŠtěpán Hanek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 12 | 5.54 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 18 | 5.44 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Ondřej HudecOndřej Hudec
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 17 | 5.18 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 15 | 5.17 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 10 | 4.96 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 11 | 4.94 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 14 | 4.86 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Martin PorembskiMartin Porembski
TJ Start Havířov |
05 | 4 | 4.81 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Vojtěch HamplVojtěch Hampl
Atletika Zábřeh, z. s. |
06 | 3 | 4.65 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Adam BoďaAdam Boďa
Atletika Poruba z.s. |
05 | 7 | 4.60 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Adam VrábelAdam Vrábel
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 5 | 4.57 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Michal VaněkMichal Vaněk
Orel Vyškov |
06 | 9 | 4.40 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 2 | 4.24 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Filip KřížekFilip Křížek
Orel Vyškov |
06 | 8 | 4.11 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Kuba DutkiewiczKuba Dutkiewicz
UKS Trójka Mikołów |
06 | 1 | 3.90 | 0.0 | ||||||||||||||
Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 6 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Martin MartečíkMartin Martečík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 13 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek ZimákMarek Zimák
TJ Jiskra Otrokovice |
07 | 43 | 4.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. |
07 | 41 | 4.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4 |
07 | 44 | 4.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s. |
07 | 39 | 4.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s. |
07 | 42 | 4.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 34 | 4.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7= |
Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 40 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7= |
Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 3 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 7 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Břetislav ObšilBřetislav Obšil
AK Šternberk z.s. |
07 | 35 | 3.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Kryštof NavrátilKryštof Navrátil
SK Hranice, z.s. |
07 | 4 | 3.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Ondřej TrousilOndřej Trousil
SK Hranice, z.s. |
07 | 5 | 3.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Jan VítekJan Vítek
TJ Jiskra Otrokovice |
08 | 30 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 16 | 3.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 11 | 3.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16= |
Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský
AK Šternberk z.s. |
08 | 37 | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16= |
Jan HejníkJan Hejník
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 10 | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Vojtěch KrčilVojtěch Krčil
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 12 | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Jan SlavíkJan Slavík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 31 | 3.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Martin ZemanMartin Zeman
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 32 | 3.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s. |
08 | 17 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Pavel DaněkPavel Daněk
Orel Vyškov |
08 | 6 | 3.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s. |
08 | 27 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 38 | 3.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
David BaderleDavid Baderle
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 28 | 3.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Vojtěch HofmanVojtěch Hofman
Atletika Holešov |
07 | 36 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Filip PopFilip Pop
TJ Valašské Meziříčí |
08 | 24 | 3.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Dalibor JuříčekDalibor Juříček
AC Sportguides Rožnov p.R.,... |
08 | 23 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Jakub JalůvkaJakub Jalůvka
TJ Slezan Frýdek-Místek |
07 | 33 | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Tobias MelešTobias Meleš
TJ TŽ Třinec |
08 | 13 | 3.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík
Atletika Holešov, z.s. |
08 | 15 | 3.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32= |
Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd
TJ Jiskra Otrokovice |
07 | 21 | 3.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32= |
Matěj PavelkaMatěj Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
07 | 25 | 3.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 22 | 3.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Raul StuchlíkRaul Stuchlík
TJ TŽ Třinec |
08 | 19 | 3.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 |
Matyáš KlementMatyáš Klement
TJ Jiskra Otrokovice |
07 | 20 | 3.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37 |
Filip HrnčířFilip Hrnčíř
AC Sportguides Rožnov p.R.,... |
08 | 2 | 2.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Tomáš GoronTomáš Goron
Atletika Poruba z.s. |
08 | 9 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Jan KnapJan Knap
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 29 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
08 | 14 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny
TJ TŽ Třinec |
08 | 8 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Mark ČmielMark Čmiel
TJ TŽ Třinec |
08 | 26 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Šimon VáclavíkŠimon Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 18 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Marek GrammerMarek Grammer
SK Hranice, z.s. |
08 | 1 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 44 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 8.2.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s. |
06 | 44 | 5.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 42 | 4.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s. |
06 | 39 | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 45 | 4.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 36 | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 43 | 4.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 37 | 4.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s. |
06 | 38 | 4.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9= |
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start Havířov |
05 | 27 | 4.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9= |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 40 | 4.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9= |
Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 31 | 4.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 30 | 4.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Ema JelínkováEma Jelínková
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 41 | 4.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Klára MatyášováKlára Matyášová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 7 | 4.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 28 | 4.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Zora ŠkopkováZora Škopková
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 32 | 4.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start Havířov |
06 | 19 | 4.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Markéta ŽákováMarkéta Žáková
Atletika Zábřeh, z. s. |
06 | 34 | 4.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 35 | 4.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 33 | 4.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 26 | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 8 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Anna EmmertAnna Emmert
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 20 | 3.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Zuzana KřížováZuzana Křížová
Orel Vyškov |
05 | 24 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 12 | 3.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ Třinec |
05 | 16 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová
SVČ Fokus Nový Jičín |
06 | 21 | 3.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Vladimíra ČernínováVladimíra Černínová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 17 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Vivian PospíšilováVivian Pospíšilová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 10 | 3.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 2 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Martina LeberováMartina Leberová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 6 | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 22 | 3.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33 |
Aneta DočekalováAneta Dočekalová
TJ Svitavy, z. s. |
06 | 18 | 3.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Anna KavalcováAnna Kavalcová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 5 | 3.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Rozálie CickováRozálie Cicková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 15 | 3.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 |
Anna KalinAnna Kalin
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 4 | 3.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37 |
Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 23 | 3.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 25 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 13 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ Třinec |
06 | 11 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Daniela BláhováDaniela Bláhová
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 14 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ Třinec |
06 | 9 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Ema ŠvachováEma Švachová
Atletický klub Zlín, z.s. |
05 | 46 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ Třinec |
06 | 29 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 46 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)
Skupina 01 (so, 8.2.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s. |
08 | 45 | 4.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 42 | 4.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 3 | 4.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 44 | 4.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Stela TomanováStela Tomanová
Orel Vyškov |
07 | 43 | 4.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6= |
Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 33 | 4.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6= |
Barbora ŠímováBarbora Šímová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 14 | 4.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s. |
07 | 41 | 4.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika Líbeznice, z.s. |
07 | 31 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 35 | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
07 | 37 | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 38 | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
08 | 39 | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 9 | 4.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
08 | 34 | 3.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Tereza HaitlováTereza Haitlová
SK Hranice, z.s. |
07 | 2 | 3.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 28 | 3.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Michaela NěmcováMichaela Němcová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
08 | 11 | 3.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Veronika KreidlováVeronika Kreidlová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 30 | 3.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s. |
08 | 26 | 3.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Gabriela LinhartováGabriela Linhartová
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 10 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 24 | 3.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Michaela TakáčováMichaela Takáčová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 15 | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Veronika KostihováVeronika Kostihová
Orel Vyškov |
08 | 8 | 3.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Ema FialováEma Fialová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 32 | 3.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Lucie FryčováLucie Fryčová
Atletika Poruba z.s. |
08 | 1 | 3.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Eliška KomínkováEliška Komínková
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 7 | 3.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 25 | 3.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Jana ŠikulováJana Šikulová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 23 | 3.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Marie HuczalováMarie Huczalová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 21 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Nela SlámováNela Slámová
TJ Jiskra Otrokovice |
08 | 27 | 3.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Tereza TicháTereza Tichá
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 16 | 3.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33= |
Nikol DavidováNikol Davidová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 19 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33= |
Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel Vyškov |
08 | 17 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 22 | 3.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 |
Martina NovákováMartina Nováková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 12 | 3.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37 |
Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 13 | 3.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
38 |
Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 20 | 3.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
39 |
Laura MatuszekLaura Matuszek
TJ Jäkl Karviná |
08 | 4 | 2.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
40 |
Anna JurováAnna Jurová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
08 | 6 | 2.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
41 |
Ivana KozelskáIvana Kozelská
Atletika Poruba z.s. |
08 | 18 | 2.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 29 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Eliška NevludováEliška Nevludová
Atletika Poruba z.s. |
08 | 5 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s. |
08 | 40 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 36 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 45 závodníků |
Skupina 02 (so, 8.2.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s. |
08 | 42 | 4.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 41 | 4.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 40 | 4.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub ... |
07 | 37 | 4.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko Dvorská |
08 | 38 | 4.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6= |
Dorota MikołajczakDorota Mikołajczak
WLKS Kids Wrocław |
07 | 39 | 4.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6= |
Ester KretkováEster Kretková
TJ TŽ Třinec |
07 | 9 | 4.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 6 | 4.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Kateřina ZimákováKateřina Zimáková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
08 | 27 | 4.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 35 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s. |
08 | 36 | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
07 | 34 | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 26 | 4.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 31 | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Nikola SukováNikola Suková
TJ Dukla Praha |
07 | 14 | 4.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s. |
08 | 30 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 4 | 3.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol Přísnotice |
08 | 15 | 3.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Tereza ŠotolováTereza Šotolová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 29 | 3.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Ellen MikulováEllen Mikulová
TJ TŽ Třinec |
08 | 25 | 3.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 33 | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ Třinec |
07 | 5 | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Veronika ŠípováVeronika Šípová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 24 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Maombi JílkováMaombi Jílková
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 7 | 3.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 32 | 3.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Hana KantorováHana Kantorová
TJ TŽ Třinec |
08 | 8 | 3.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Julie BurešováJulie Burešová
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 23 | 3.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Nikol PavlicováNikol Pavlicová
SKM Valašské Meziříčí |
08 | 10 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Vendula AmbrožováVendula Ambrožová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
07 | 22 | 3.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Stella StuchlíkováStella Stuchlíková
TJ TŽ Třinec |
07 | 19 | 3.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Eliška PříleskáEliška Příleská
TJ Valašské Meziříčí |
07 | 21 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32= |
Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ Třinec |
07 | 11 | 3.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32= |
Tereza VykydalováTereza Vykydalová
ASK Blansko |
08 | 20 | 3.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Pavlína HašováPavlína Hašová
SKM Valašské Meziříčí |
08 | 1 | 3.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Veronika SalamonováVeronika Salamonová
AC Sportguides Rožnov p.R.,... |
08 | 43 | 3.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 |
Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 12 | 3.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37 |
Natálie UrbánkováNatálie Urbánková
TJ Sokol Přísnotice |
08 | 16 | 3.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
38 |
Anna VincourkováAnna Vincourková
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
05 | 18 | 3.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
39 |
Karolína RajcováKarolína Rajcová
TJ TŽ Třinec |
08 | 3 | 3.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
40 |
Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková
AC Sportguides Rožnov p.R.,... |
08 | 2 | 3.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
41 |
Sofie SpurnáSofie Spurná
TJ TŽ Třinec |
08 | 13 | 3.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
42 |
Anežka KubalíkováAnežka Kubalíková
AK Šternberk z.s. |
08 | 17 | 2.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Tereza MatulováTereza Matulová
ASB |
08 | 28 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 43 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)
Skupina 01 (so, 8.2.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav KreidlVáclav Kreidl
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
09 | 39 | 3.72 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Viktor PelcViktor Pelc
TJ Valašské Meziříčí |
09 | 24 | 3.69 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Alexandr PelcAlexandr Pelc
TJ Valašské Meziříčí |
09 | 23 | 3.66 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Patrik LištvanPatrik Lištvan
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 20 | 3.64 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Dan TvrdýDan Tvrdý
Atletika Poruba z.s. |
10 | 14 | 3.55 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Jaromír PešekJaromír Pešek
AC Sportguides Rožnov p.R.,... |
09 | 9 | 3.48 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Jakub VečeřaJakub Večeřa
SSK Vítkovice, z.s. |
10 | 16 | 3.41 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Matyáš BrettlerMatyáš Brettler
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 18 | 3.40 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ Třinec |
09 | 40 | 3.36 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Sebastian BogdaSebastian Bogda
SSK Vítkovice, z.s. |
10 | 1 | 3.31 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský
Atletika Poruba z.s. |
10 | 10 | 3.29 | 0.0 | ||||||||||||||
12= |
Filip TvrdýFilip Tvrdý
Atletika Poruba z.s. |
10 | 15 | 3.18 | 0.0 | ||||||||||||||
12= |
Šimon BajcarŠimon Bajcar
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 17 | 3.18 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Michal KozielekMichal Kozielek
TJ TŽ Třinec |
10 | 37 | 3.16 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Tobiáš KohoutekTobiáš Kohoutek
SSK Vítkovice, z.s. |
10 | 7 | 3.12 | 0.0 | ||||||||||||||
16= |
Matěj BranichMatěj Branich
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 2 | 3.09 | 0.0 | ||||||||||||||
16= |
Ondřej PopOndřej Pop
TJ Valašské Meziříčí |
10 | 25 | 3.09 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Jakub SzlaurJakub Szlaur
TJ TŽ Třinec |
09 | 12 | 3.02 | 0.0 | ||||||||||||||
19= |
Sebastian ErbenSebastian Erben
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 19 | 3.01 | 0.0 | ||||||||||||||
19= |
Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka
TJ Svitavy, z. s. |
10 | 32 | 3.01 | 0.0 | ||||||||||||||
19= |
Jakub NavrátilJakub Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 21 | 3.01 | 0.0 | ||||||||||||||
22= |
Samuel KřivánekSamuel Křivánek
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
10 | 30 | 3.00 | 0.0 | ||||||||||||||
22= |
Lukáš DašekLukáš Dašek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
10 | 33 | 3.00 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Tomáš RaszkaTomáš Raszka
TJ TŽ Třinec |
10 | 38 | 2.99 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Kevin ŠustrKevin Šustr
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
09 | 34 | 2.97 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Radek StrnadelRadek Strnadel
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
10 | 31 | 2.88 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Matěj HorvátMatěj Horvát
TJ TŽ Třinec |
10 | 6 | 2.80 | 0.0 | ||||||||||||||
28 |
Jakub JasanskýJakub Jasanský
TJ Svitavy, z. s. |
09 | 29 | 2.77 | 0.0 | ||||||||||||||
29 |
Ondřej HlatkýOndřej Hlatký
SSK Vítkovice, z.s. |
10 | 5 | 2.76 | 0.0 | ||||||||||||||
30 |
Vojtěch KřížVojtěch Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
10 | 35 | 2.74 | 0.0 | ||||||||||||||
31 |
Roman KulhánekRoman Kulhánek
TJ TŽ Třinec |
09 | 8 | 2.69 | 0.0 | ||||||||||||||
32 |
Viktor StrnadelViktor Strnadel
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
10 | 28 | 2.65 | 0.0 | ||||||||||||||
33 |
Kryštof PupíkKryštof Pupík
TJ Valašské Meziříčí |
09 | 26 | 2.61 | 0.0 | ||||||||||||||
34 |
Matyáš DubMatyáš Dub
SSK Vítkovice, z.s. |
10 | 3 | 2.50 | 0.0 | ||||||||||||||
35 |
Jakub ŠimečekJakub Šimeček
Atletika Poruba z.s. |
10 | 13 | 2.37 | 0.0 | ||||||||||||||
36 |
Jaroslav PalátJaroslav Palát
TJ Valašské Meziříčí |
10 | 22 | 2.35 | 0.0 | ||||||||||||||
37 |
Ondřej SanakOndřej Sanak
TJ TŽ Třinec |
09 | 11 | 2.32 | 0.0 | ||||||||||||||
38 |
Jakub VolekJakub Volek
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
10 | 27 | 2.28 | 0.0 | ||||||||||||||
39 |
Radek SamohylRadek Samohyl
TJ TŽ Třinec |
10 | 36 | 2.08 | 0.0 | ||||||||||||||
Andrzej GociekAndrzej Gociek
TJ TŽ Třinec |
10 | 4 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 40 závodníků |
Skupina 02 (so, 8.2.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek KunčarMarek Kunčar
TJ Jiskra Otrokovice |
10 | 34 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Dominik DostálDominik Dostál
Elite Sport Boskovice, z. s. |
09 | 36 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel Vyškov |
09 | 35 | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopk... |
10 | 7 | 3.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Martin VorelMartin Vorel
TJ Jäkl Karviná |
09 | 10 | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 16 | 3.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Sebastian HudecSebastian Hudec
ASK Blansko |
09 | 25 | 3.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Vojtěch VrablicVojtěch Vrablic
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 23 | 3.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Jan StanislavJan Stanislav
AK Elim Vsetín |
09 | 9 | 3.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Vojtěch MaršálekVojtěch Maršálek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 18 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 15 | 3.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Daniel ČechDaniel Čech
AK Elim Vsetín |
09 | 1 | 3.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Josef ŠimončíkJosef Šimončík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 22 | 3.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
Atletika Líbeznice, z.s. |
10 | 19 | 3.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Adam PetrželaAdam Petržela
Atletika Holešov |
09 | 31 | 3.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16= |
Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 12 | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16= |
Rafael ProvazníkRafael Provazník
Orel Vyškov |
10 | 28 | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Ondřej MatýsekOndřej Matýsek
AK Hošťálkovice, z.s. |
10 | 4 | 3.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Matěj MusilMatěj Musil
ASK Blansko |
10 | 26 | 3.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Štěpán PaweraŠtěpán Pawera
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 21 | 3.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Adam KollegaAdam Kollega
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 17 | 3.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22= |
Matouš KoláčekMatouš Koláček
ASB |
10 | 33 | 3.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22= |
Alexandr PečonkaAlexandr Pečonka
TJ Jäkl Karviná |
10 | 6 | 3.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Ladislav HráčekLadislav Hráček
TJ Jiskra Otrokovice |
09 | 32 | 3.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Šimon PátekŠimon Pátek
Atletika Holešov |
10 | 30 | 3.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Michal OlejníčekMichal Olejníček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 20 | 2.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27= |
Petr MorvayPetr Morvay
AK Elim Vsetín |
10 | 5 | 2.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27= |
Tadeáš HraběTadeáš Hrabě
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 29 | 2.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29= |
Jan HajtmarJan Hajtmar
Atletika Zábřeh, z. s. |
10 | 27 | 2.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29= |
Kryštof HolubKryštof Holub
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 14 | 2.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Matěj DobišMatěj Dobiš
TJ Jäkl Karviná |
09 | 2 | 2.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Ondřej HaškaOndřej Haška
Orel Vyškov |
09 | 13 | 2.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33 |
Adam RybaříkAdam Rybařík
TJ Jäkl Karviná |
09 | 8 | 2.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Jan StackeJan Stacke
TJ Jiskra Otrokovice |
10 | 24 | 2.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Jäkl Karviná |
10 | 3 | 2.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 |
Adam DoležalAdam Doležal
Orel Vyškov |
10 | 11 | 1.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 36 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)
Skupina 01 (so, 8.2.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela MinistrováMichaela Ministrová
Atletika Poruba z.s. |
09 | 36 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Nela PospíšilováNela Pospíšilová
TJ TŽ Třinec |
09 | 19 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Trombiková LenkaTrombiková Lenka
TJ TŽ Třinec |
10 | 58 | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Marie SoučkováMarie Součková
TJ Sokol Přísnotice |
09 | 42 | 3.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Janika NovotnáJanika Novotná
SKM Valašské Meziříčí |
09 | 56 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 37 | 3.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7= |
Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 13 | 3.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7= |
Valerie KrálováValerie Králová
Atletika Poruba z.s. |
10 | 3.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
9 |
Kristýna BastováKristýna Bastová
Atletika Poruba z.s. |
09 | 27 | 3.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 44 | 3.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Sára ProcházkováSára Procházková
TJ Sokol Přísnotice |
09 | 39 | 3.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12= |
Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 9 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12= |
Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s. |
09 | 46 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Natálie SikorováNatálie Sikorová
TJ TŽ Třinec |
09 | 55 | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Ema JámborováEma Jámborová
SC Radotín Praha |
10 | 30 | 3.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
Atletika Poruba z.s. |
10 | 20 | 3.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17= |
Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ Třinec |
09 | 26 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17= |
Anna LisoňováAnna Lisoňová
ZŠ VALTICE |
09 | 62 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19= |
Veronika BuryVeronika Bury
TJ TŽ Třinec |
10 | 59 | 3.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19= |
Veronika KrásnáVeronika Krásná
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 33 | 3.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Michaela MatušováMichaela Matušová
TJ Valašské Meziříčí |
09 | 35 | 3.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Eliška ZapletalováEliška Zapletalová
ZŠ VALTICE |
10 | 64 | 3.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Karla ApriasováKarla Apriasová
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 1 | 3.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová
SSK Vítkovice, z.s. |
10 | 25 | 3.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Adéla DemlováAdéla Demlová
SSK Vítkovice, z.s. |
10 | 4 | 3.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Eliška SehnalováEliška Sehnalová
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 23 | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Nina StonavskáNina Stonavská
TJ TŽ Třinec |
09 | 57 | 3.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra Otrokovice |
09 | 53 | 3.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Sofie BarošováSofie Barošová
AC Sportguides Rožnov p.R.,... |
09 | 2 | 3.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30= |
Natálie JasanskáNatálie Jasanská
TJ Svitavy, z. s. |
09 | 45 | 3.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30= |
Natali KlouparováNatali Klouparová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 32 | 3.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Natálie HaščinováNatálie Haščinová
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 6 | 3.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33= |
Veronika VítkováVeronika Vítková
TJ Jiskra Otrokovice |
10 | 50 | 3.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33= |
Albína VlašicováAlbína Vlašicová
ZŠ VALTICE |
09 | 61 | 3.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Sofie LisoňováSofie Lisoňová
ZŠ VALTICE |
09 | 63 | 3.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 |
Marie RummelováMarie Rummelová
TJ Valašské Meziříčí |
09 | 40 | 3.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37 |
Valerie PoláškováValerie Polášková
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 17 | 2.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
38 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 28 | 2.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
39 |
Tereza JarošováTereza Jarošová
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 10 | 2.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
40 |
Tina HorákováTina Horáková
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 8 | 2.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
41 |
Lucie KošuličováLucie Košuličová
ZŠ VALTICE |
10 | 60 | 2.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
42= |
Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 31 | 2.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
42= |
Tereza KozlováTereza Kozlová
AC Sportguides Rožnov p.R.,... |
10 | 54 | 2.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
44 |
Adél SzücsAdél Szücs
SSK Vítkovice, z.s. |
10 | 24 | 2.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
45 |
Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ Třinec |
10 | 52 | 2.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
46 |
Anna RettováAnna Rettová
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 22 | 2.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
47 |
Sára NovákováSára Nováková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 38 | 2.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
48 |
Eliška HorákováEliška Horáková
AC Sportguides Rožnov p.R.,... |
09 | 7 | 2.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
49 |
Lucie KajzarováLucie Kajzarová
TJ TŽ Třinec |
09 | 12 | 2.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
50 |
Karolína GolkováKarolína Golková
SSK Vítkovice, z.s. |
10 | 5 | 2.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
51 |
Tereza KrausováTereza Krausová
SSK Vítkovice, z.s. |
10 | 14 | 2.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
52 |
Diana StodůlkováDiana Stodůlková
TJ Valašské Meziříčí |
09 | 43 | 2.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
53 |
Bára PětvalskáBára Pětvalská
TJ TŽ Třinec |
09 | 16 | 2.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
54 |
Adéla KříbíkováAdéla Kříbíková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
10 | 51 | 2.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
55 |
Barbora PosmykováBarbora Posmyková
SSK Vítkovice, z.s. |
10 | 18 | 2.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
56 |
Vendula ČápováVendula Čápová
AC Sportguides Rožnov p.R.,... |
10 | 47 | 2.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
57 |
Tereza NetopilováTereza Netopilová
ZŠ VALTICE |
10 | 65 | 2.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
58 |
Martéta RummelováMartéta Rummelová
TJ Valašské Meziříčí |
10 | 41 | 2.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
59 |
Magdaléna KlementováMagdaléna Klementová
TJ Jiskra Otrokovice |
09 | 48 | 2.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Ellen DanemarkováEllen Danemarková
TJ TŽ Třinec |
09 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Julie JurgováJulie Jurgová
Atletika Poruba z.s. |
20 | 11 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Martina KřížováMartina Křížová
Atletika Poruba z.s. |
10 | 15 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Tereza MaryšlerováTereza Maryšlerová
Orel Vyškov |
09 | 34 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Barbora ProkopováBarbora Prokopová
Atletika Poruba z.s. |
10 | 21 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Sára KollegováSára Kollegová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
10 | 49 | NM | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 65 závodníků |
Skupina 02 (so, 8.2.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lena ZawadzkaLena Zawadzka
MUKS Wilhelm Szewczyk |
09 | 21 | 3.96 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Kateřina RybováKateřina Rybová
ASK Blansko |
09 | 70 | 3.92 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Kamila DrdováKamila Drdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 65 | 3.73 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Stella SukupováStella Sukupová
Atletický klub Zlín, z.s. |
09 | 19 | 3.66 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 44 | 3.65 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK Blansko |
09 | 66 | 3.64 | 0.0 | ||||||||||||||
7= |
Leontýna EliášováLeontýna Eliášová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
09 | 50 | 3.57 | 0.0 | ||||||||||||||
7= |
Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 25 | 3.57 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Markéta HrubáMarkéta Hrubá
Atletika Zábřeh, z. s. |
10 | 60 | 3.52 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Kateřina PagáčováKateřina Pagáčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
10 | 63 | 3.50 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Andrea LeberováAndrea Leberová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
09 | 52 | 3.47 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Lenka VeseláLenka Veselá
Atletika Líbeznice, z.s. |
09 | 68 | 3.45 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Barbora MáchováBarbora Máchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 11 | 3.44 | 0.0 | ||||||||||||||
14= |
Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice... |
09 | 35 | 3.33 | 0.0 | ||||||||||||||
14= |
Lucie KřížkováLucie Křížková
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 39 | 3.33 | 0.0 | ||||||||||||||
14= |
Barbora KrejčíBarbora Krejčí
Elite Sport Boskovice, z. s. |
09 | 69 | 3.33 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK Blansko |
10 | 55 | 3.32 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Gabriela PetrováGabriela Petrová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 42 | 3.26 | 0.0 | ||||||||||||||
19= |
Lucie PetrželováLucie Petrželová
Atletika Holešov |
09 | 58 | 3.22 | 0.0 | ||||||||||||||
19= |
Radka FoltýnováRadka Foltýnová
TJ Jäkl Karviná |
09 | 4 | 3.22 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopk... |
10 | 16 | 3.21 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Tereza KeprtováTereza Keprtová
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 34 | 3.20 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Anna OmachelováAnna Omachelová
AK Šternberk z.s. |
09 | 41 | 3.16 | 0.0 | ||||||||||||||
24= |
Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská
TJ Jäkl Karviná |
09 | 18 | 3.15 | 0.0 | ||||||||||||||
24= |
Petra GabčanováPetra Gabčanová
AK Šternberk z.s. |
09 | 27 | 3.15 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Aneta BitomskáAneta Bitomská
TJ Jäkl Karviná |
09 | 1 | 3.14 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Kotlářská |
09 | 62 | 3.13 | 0.0 | ||||||||||||||
28 |
Agáta HolubováAgáta Holubová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 30 | 3.12 | 0.0 | ||||||||||||||
29= |
Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s. |
10 | 23 | 3.09 | 0.0 | ||||||||||||||
29= |
Viktorie VaňkováViktorie Vaňková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 45 | 3.09 | 0.0 | ||||||||||||||
31 |
Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 32 | 3.08 | 0.0 | ||||||||||||||
32= |
Hana ŽákováHana Žáková
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 46 | 3.01 | 0.0 | ||||||||||||||
32= |
Nela MeluzínováNela Meluzínová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
09 | 67 | 3.01 | 0.0 | ||||||||||||||
34 |
Ema BurešováEma Burešová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
09 | 22 | 2.95 | 0.0 | ||||||||||||||
35= |
Ani VarosjanAni Varosjan
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
10 | 47 | 2.94 | 0.0 | ||||||||||||||
35= |
Sofie HaburčákováSofie Haburčáková
TJ Jäkl Karviná |
09 | 5 | 2.94 | 0.0 | ||||||||||||||
35= |
Anežka HankováAnežka Hanková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
09 | 29 | 2.94 | 0.0 | ||||||||||||||
38= |
Karolína MichlováKarolína Michlová
TJ Jäkl Karviná |
09 | 12 | 2.93 | 0.0 | ||||||||||||||
38= |
Alexandra ChybíkováAlexandra Chybíková
TJ Jäkl Karviná |
09 | 8 | 2.93 | 0.0 | ||||||||||||||
40 |
Anna JankůAnna Janků
Atletika Zábřeh, z. s. |
10 | 56 | 2.92 | 0.0 | ||||||||||||||
41= |
Eliška HornačkováEliška Hornačková
TJ Jäkl Karviná |
10 | 7 | 2.89 | 0.0 | ||||||||||||||
41= |
Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková
ASK Blansko |
10 | 53 | 2.89 | 0.0 | ||||||||||||||
43 |
Alžběta BujokováAlžběta Bujoková
AK Elim Vsetín |
10 | 2 | 2.82 | 0.0 | ||||||||||||||
44= |
Tereza JuráskováTereza Jurásková
SK Atletika Hranice |
09 | 64 | 2.78 | 0.0 | ||||||||||||||
44= |
Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
09 | 59 | 2.78 | 0.0 | ||||||||||||||
46= |
Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 33 | 2.77 | 0.0 | ||||||||||||||
46= |
Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková
Atletický klub Emila Zátopk... |
10 | 10 | 2.77 | 0.0 | ||||||||||||||
48= |
Klára ŽižkováKlára Žižková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
09 | 54 | 2.76 | 0.0 | ||||||||||||||
48= |
Klára HrubáKlára Hrubá
AK Šternberk z.s. |
09 | 31 | 2.76 | 0.0 | ||||||||||||||
50 |
Eliška KoupilováEliška Koupilová
AK Šternberk z.s. |
09 | 36 | 2.73 | 0.0 | ||||||||||||||
51 |
Eliška FaranováEliška Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 24 | 2.68 | 0.0 | ||||||||||||||
52= |
Bára KahánkováBára Kahánková
Atletický klub Emila Zátopk... |
10 | 9 | 2.67 | 0.0 | ||||||||||||||
52= |
Marianna PavlováMarianna Pavlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
10 | 15 | 2.67 | 0.0 | ||||||||||||||
54= |
Tatiana HejčováTatiana Hejčová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
09 | 51 | 2.66 | 0.0 | ||||||||||||||
54= |
Kateřina SwaczynováKateřina Swaczynová
TJ Jäkl Karviná |
09 | 20 | 2.66 | 0.0 | ||||||||||||||
56 |
Nela FridrichováNela Fridrichová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
10 | 26 | 2.64 | 0.0 | ||||||||||||||
57 |
Tereza KovalováTereza Kovalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 37 | 2.62 | 0.0 | ||||||||||||||
58 |
Amálie KavalcováAmálie Kavalcová
Atletika Kotlářská |
09 | 48 | 2.59 | 0.0 | ||||||||||||||
59 |
Pavlína LískováPavlína Lísková
Atletika Kotlářská |
09 | 49 | 2.58 | 0.0 | ||||||||||||||
60 |
Libuše OdstrčilíkováLibuše Odstrčilíková
Atletika Holešov |
10 | 14 | 2.57 | 0.0 | ||||||||||||||
61 |
Stella GorkováStella Gorková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 28 | 2.53 | 0.0 | ||||||||||||||
62 |
Klára OdstrčilováKlára Odstrčilová
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 57 | 2.51 | 0.0 | ||||||||||||||
63 |
Elena NovákováElena Nováková
Atletický klub Emila Zátopk... |
10 | 13 | 2.43 | 0.0 | ||||||||||||||
64 |
Laura KožuchováLaura Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
10 | 38 | 2.37 | 0.0 | ||||||||||||||
65 |
Dorota HodaňováDorota Hodaňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
10 | 6 | 2.33 | 0.0 | ||||||||||||||
66 |
Leontýna CuhováLeontýna Cuhová
AK Elim Vsetín |
09 | 3 | 2.31 | 0.0 | ||||||||||||||
67 |
Michaela SvákováMichaela Sváková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
10 | 43 | 2.15 | 0.0 | ||||||||||||||
68 |
Veronika MališováVeronika Mališová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
10 | 40 | 1.93 | 0.0 | ||||||||||||||
Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česk... |
09 | 61 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 69 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(so, 8.2.2020 - 13:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 30 | 12.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 31 | 12.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Viktorie KnedlováViktorie Knedlová
SKM Valašské Meziříčí |
07 | 29 | 10.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 28 | 10.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Nikola KarbašováNikola Karbašová
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 27 | 09.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 1 | 09.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 26 | 09.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8= |
Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 3 | 08.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8= |
Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolek |
07 | 6 | 08.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8= |
Dominika GrussováDominika Grussová
ATLETIKA Rýmařov z.s. |
07 | 21 | 08.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s. |
08 | 24 | 08.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 25 | 08.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Andrea HamříkováAndrea Hamříková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 20 | 08.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 23 | 08.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 7 | 07.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 15 | 07.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 12 | 07.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Aneta TaušováAneta Taušová
Orel Vyškov |
08 | 16 | 07.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19= |
Stella StuchlíkováStella Stuchlíková
TJ TŽ Třinec |
07 | 10 | 06.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19= |
Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika Líbeznice, z.s. |
07 | 4 | 06.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 18 | 06.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Bára SkleničkováBára Skleničková
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 19 | 06.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Anika ŽandováAnika Žandová
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 13 | 06.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 11 | 06.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Veronika PlevováVeronika Plevová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
08 | 17 | 06.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 9 | 06.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Nikol DavidováNikol Davidová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 5 | 06.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Adéla SedlářováAdéla Sedlářová
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 14 | 06.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Karolína KorábováKarolína Korábová
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 8 | 05.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Laura MatuszekLaura Matuszek
TJ Jäkl Karviná |
08 | 2 | 05.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s. |
08 | 22 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 31 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(so, 8.2.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 13 | 10.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. |
07 | 1 | 10.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Pavel HýblPavel Hýbl
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 12 | 09.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 8 | 08.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 3 | 08.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 10 | 08.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 9 | 08.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 2 | 07.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 7 | 06.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Matěj PavelkaMatěj Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
07 | 5 | 05.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Ondřej OdstrčilíkOndřej Odstrčilík
Atletika Holešov, z.s. |
08 | 4 | 05.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Raul StuchlíkRaul Stuchlík
TJ TŽ Třinec |
08 | 6 | 05.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. |
07 | 11 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 8.2.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
05 | 22 | 11.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské Meziříčí |
05 | 21 | 10.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 20 | 10.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 3 | 09.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 18 | 09.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
Orel Vyškov |
05 | 19 | 08.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 17 | 08.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 13 | 08.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 7 | 08.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 16 | 08.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 14 | 07.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ Třinec |
05 | 15 | 07.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Monika KopováMonika Kopová
Atletika Zábřeh, z. s. |
06 | 4 | 07.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
TJ Svitavy, z. s. |
06 | 5 | 06.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ Třinec |
06 | 6 | 06.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 12 | 06.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Kateřina ŠebkováKateřina Šebková
ASK Blansko |
05 | 9 | 06.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Aneta DočekalováAneta Dočekalová
TJ Svitavy, z. s. |
06 | 11 | 06.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Lucie StrakošováLucie Strakošová
AK Elim Vsetín |
06 | 2 | 05.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Barbora ŠafářováBarbora Šafářová
Atletika Zábřeh, z. s. |
06 | 8 | 05.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ Třinec |
06 | 10 | 04.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Ida KostkováIda Kostková
AC Sportguides Rožnov p.R.,... |
06 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 22 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 8.2.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol Opava |
05 | 14 | 14.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 13 | 13.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 11 | 12.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 12 | 12.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. |
05 | 9 | 11.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s. |
06 | 8 | 10.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 2 | 09.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 3 | 08.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Matyáš CharvátMatyáš Charvát
Elite Sport Boskovice, z. s. |
05 | 4 | 08.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s. |
06 | 6 | 08.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 7 | 08.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Zdeněk DubZdeněk Dub
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 5 | 08.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. |
06 | 10 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 14 závodníků |