Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kids Athletics Poruba 2020

Ostrava - Vítkovice (8. 2. 2020)
60 m - Žáci (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.42
2 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.48
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.64
60 m - Ml. žáci (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Dominik MajwskiDominik Majwski 07 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 07.87
2 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.95
3 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 08.18
60 m - Žákyně (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 07.86
2 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.09
3 Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek 06 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 08.12
60 m - Ml. žákyně (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.19
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.35
3 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 08.41
60 m - Atletická přípravka-hoši (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Marek KunčarMarek Kunčar 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.71
2 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.76
3 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.81
60 m - Atletická přípravka-dívky (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lena ZawadzkaLena Zawadzka 09 MUKS Wilhelm SzewczykMUKS Wilhelm Szewczyk 08.54
2 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 ASK BlanskoASK Blansko 08.71
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.73
60 m překážek (0.84) - Žáci (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.63
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.32
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.32
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.09
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.49
3 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.19
60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.39
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.27
3 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10.36
60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (sobota, 8.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.86
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.21
3 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10.25