Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kids Athletics Poruba 2020

Ostrava - Vítkovice (8. 2. 2020)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.2.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 2:09.72
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:10.04
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:12.74
4 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:13.40
5 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:17.64
6 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 2:18.94
7 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 2:20.45
8 Petr MargholdPetr Marghold 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:20.77
9 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:24.29
10 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:34.51
11 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 2:38.24
František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10 2:28.29
2 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:31.33
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:32.48
4 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:40.12
5 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:42.46
6 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 2:46.48
7 Robin LipowskiRobin Lipowski 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:46.89
8 Ferdinand RotterFerdinand Rotter 06 Orel VyškovOrel Vyškov 6 2:47.59
9 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:53.15
10 Vojtěch RočekVojtěch Roček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:53.75
Ondřej RočekOndřej Roček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 DNS
Jakub BadošekJakub Badošek 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 2:09.72
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:10.04
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:12.74
4 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:13.40
5 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:17.64
6 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 2:18.94
7 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 2:20.45
8 Petr MargholdPetr Marghold 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:20.77
9 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:24.29
10 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10 2:28.29
11 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:31.33
12 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:32.48
13 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:34.51
14 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 2:38.24
15 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:40.12
16 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:42.46
17 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 2:46.48
18 Robin LipowskiRobin Lipowski 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:46.89
19 Ferdinand RotterFerdinand Rotter 06 Orel VyškovOrel Vyškov 6 2:47.59
20 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:53.15
21 Vojtěch RočekVojtěch Roček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:53.75
František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Ondřej RočekOndřej Roček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 DNS
Jakub BadošekJakub Badošek 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 8.2.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:16.56
2 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:18.95
3 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:27.14
4 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:27.56
5 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:32.04
6 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:33.69
7 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:34.43
8 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:44.31
9 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:44.74
10 Metoděj ZvoníčekMetoděj Zvoníček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 2:59.48
Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:45.95
2 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 2:46.25
3 Dalibor JuříčekDalibor Juříček 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 2 2:46.78
4 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:49.62
5 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:50.22
6 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10 2:51.02
7 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika HolešovAtletika Holešov 5 2:51.84
8 Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 9 2:59.40
9 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka 07 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 3:09.05
Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (so, 8.2.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:49.32
2 Filip PopFilip Pop 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 2:56.91
3 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:58.42
4 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:02.00
5 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 3:02.57
6 Adam PospíšilAdam Pospíšil 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 3:04.99
7 Filip ŠandoFilip Šando 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 3:10.49
8 Filip HrnčířFilip Hrnčíř 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 9 3:17.19
9 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 ASK BlanskoASK Blansko 6 3:23.93
Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 DNS
Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (so, 8.2.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:43.09
2 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:48.37
3 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:49.84
4 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:56.77
5 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:59.11
6 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:00.37
7 Marek LisýMarek Lisý 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 3:11.68
8 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 3:14.62
9 Vít NavrátilVít Navrátil 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 3:14.63
10 Tobias MelešTobias Meleš 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:22.18
Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:16.56
2 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:18.95
3 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:27.14
4 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:27.56
5 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:32.04
6 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:33.69
7 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:34.43
8 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:43.09
9 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:44.31
10 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:44.74
11 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:45.95
12 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 2:46.25
13 Dalibor JuříčekDalibor Juříček 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 2 2:46.78
14 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:48.37
15 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:49.32
16 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:49.62
17 Oliver KišaOliver Kiša 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:49.84
18 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:50.22
19 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10 2:51.02
20 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika HolešovAtletika Holešov 5 2:51.84
21 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:56.77
22 Filip PopFilip Pop 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 2:56.91
23 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:58.42
24 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:59.11
25 Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 9 2:59.40
26 Metoděj ZvoníčekMetoděj Zvoníček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 2:59.48
27 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:00.37
28 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:02.00
29 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 3:02.57
30 Adam PospíšilAdam Pospíšil 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 3:04.99
31 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka 07 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 3:09.05
32 Filip ŠandoFilip Šando 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 3:10.49
33 Marek LisýMarek Lisý 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 3:11.68
34 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 3:14.62
35 Vít NavrátilVít Navrátil 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 3:14.63
36 Filip HrnčířFilip Hrnčíř 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 9 3:17.19
37 Tobias MelešTobias Meleš 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:22.18
38 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 08 ASK BlanskoASK Blansko 6 3:23.93
Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 DNS
Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 DNS
Theodor FolwarcznyTheodor Folwarczny 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.2.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:26.81
2 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:27.78
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:28.21
4 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:29.74
5 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 2:32.47
6 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:40.20
7 Karolina TymanKarolina Tyman 06 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 7 2:40.26
8 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:41.32
9 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:45.23
Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 2:40.48
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:42.10
3 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:43.99
4 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:44.25
5 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 2:47.80
6 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:50.71
7 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:59.68
Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Marlena CzyżMarlena Czyż 06 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 9 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 8.2.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 2:38.61
2 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:41.14
3 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 10 2:58.21
4 Anna VincourkováAnna Vincourková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 2:59.84
5 Daniela BláhováDaniela Bláhová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 3:01.16
6 Natálie BartošováNatálie Bartošová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 3:10.21
7 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 9 3:11.66
8 Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 3:12.40
9 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:18.19
Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:26.81
2 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:27.78
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:28.21
4 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:29.74
5 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 2:32.47
6 Markéta SkalkováMarkéta Skalková 05 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 2:38.61
7 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:40.20
8 Karolina TymanKarolina Tyman 06 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 7 2:40.26
9 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 2:40.48
10 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:41.14
11 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:41.32
12 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:42.10
13 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:43.99
14 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:44.25
15 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:45.23
16 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 2:47.80
17 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:50.71
18 Lucie TarackezyLucie Tarackezy 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 10 2:58.21
19 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:59.68
20 Anna VincourkováAnna Vincourková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 2:59.84
21 Daniela BláhováDaniela Bláhová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 3:01.16
22 Natálie BartošováNatálie Bartošová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 3:10.21
23 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 9 3:11.66
24 Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 3:12.40
25 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:18.19
Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Marlena CzyżMarlena Czyż 06 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 9 DNS
Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 8.2.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 2:25.79
2 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 2:29.62
3 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:34.48
4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 2:40.02
5 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 2:40.44
6 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 2:41.89
7 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:42.24
8 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:43.14
9 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:43.46
10 Hana VávrůHana Vávrů 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 2:50.44
11 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 2:55.34
12 Anna JurováAnna Jurová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 10 3:10.44
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 8.2.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:45.75
2 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:50.76
3 Tara SchindlerováTara Schindlerová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 2:52.01
4 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:52.95
5 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:52.96
6 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 12 2:54.13
7 Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 11 2:54.37
8 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 2:55.13
9 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:57.34
10 Sofie RochováSofie Rochová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 3:38.21
Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 8.2.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:41.93
2 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:48.59
3 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:52.13
4 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:56.28
5 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 3:01.46
6 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:05.35
7 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 3:05.58
8 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 3:06.09
9 Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 3 3:12.37
10 Veronika SalamonováVeronika Salamonová 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 5 3:13.76
11 Barbora ŽemlováBarbora Žemlová 08 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 3:43.49
Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 2:25.79
2 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 2:29.62
3 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:34.48
4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 2:40.02
5 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 2:40.44
6 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 2:41.89
7 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:41.93
8 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:42.24
9 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:43.14
10 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 2:43.46
11 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:45.75
12 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:48.59
13 Hana VávrůHana Vávrů 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 2:50.44
14 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:50.76
15 Tara SchindlerováTara Schindlerová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 9 2:52.01
16 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:52.13
17 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:52.95
18 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:52.96
19 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 12 2:54.13
20 Julia KrakowczykJulia Krakowczyk 07 UKS Diament GodówUKS Diament Godów 11 2:54.37
21 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 2:55.13
22 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 2:55.34
23 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:56.28
24 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:57.34
25 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 3:01.46
26 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:05.35
27 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 3:05.58
28 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 3:06.09
29 Anna JurováAnna Jurová 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 10 3:10.44
30 Tatiana HrůzkováTatiana Hrůzková 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 3 3:12.37
31 Veronika SalamonováVeronika Salamonová 08 AC Sportguides Rožnov p.R., z.s.AC Sportguides Rožnov p.R.,... 5 3:13.76
32 Sofie RochováSofie Rochová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 8 3:38.21
33 Barbora ŽemlováBarbora Žemlová 08 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 3:43.49
Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNF