Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.Porubský běžecký pohár mládeže 2020

Poruba - Atletický areál Porubská (10. 3. 2020)

Přespolní běh - Žáci (Běh)

Běh (út, 10.3.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:09:25
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:09:30
3 Marian SvačinaMarian Svačina 05 Biatlon MoraviaBiatlon Moravia 0:09:40
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:12:37
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci (Běh)

Běh (út, 10.3.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:50
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:03:55
3 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:59
4 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:05
5 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:09
6 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:21
7 Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:30
8 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:34
9 Michal KubošekMichal Kubošek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:05:03
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Žákyně (Běh)

Běh (út, 10.3.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:09:54
2 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:10:14
3 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:11:29
4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:12:37
5 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:12:43
6 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:12:44
7 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:12:56
8 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:12:56
9 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:13:00
10 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:13:04
11 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:13:18
12 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:13:21
13 Julie VálkováJulie Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:13:38
14 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:13:38
15 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:13:42
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Běh)

Běh (út, 10.3.2020 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:10
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:04:16
3 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:17
4 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:21
5 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:25
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:28
7 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:30
8 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:37
9 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:49
10 Eliška TrčkováEliška Trčková 07 Biatlon MoraviaBiatlon Moravia 0:04:51
11 Michaela MoškořováMichaela Moškořová 07 Biatlon MoraviaBiatlon Moravia 0:06:18
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 10.3.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jonáš PokornýJonáš Pokorný 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:23
2 Antonín ŠupákAntonín Šupák 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:26
3 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:02:26
4 Matyáš NábělekMatyáš Nábělek 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:31
5 Adam JaitnerAdam Jaitner 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:35
6 Martin VáclavekMartin Václavek 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:36
7 Daniel CenovDaniel Cenov 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:48
8 Šimon DostalíkŠimon Dostalík 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:50
9 Jakub ZelníčekJakub Zelníček 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:56
10 Marek HruškaMarek Hruška 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:01
11 Šimon GráczŠimon Grácz 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:02
12 Ondřej SmutnýOndřej Smutný 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:05
13 Matyáš NitraMatyáš Nitra 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:22
14 Jan ZelníčekJan Zelníček 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:28
15 Daniel RechtorisDaniel Rechtoris 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:30
16 Ondřej LidmilaOndřej Lidmila 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:32
17 Petr WidlákPetr Widlák 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:33
18 Martin ValentaMartin Valenta 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:34
19 Alexandr KostolnýAlexandr Kostolný 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:41
20 Waldemar BubaWaldemar Buba 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:33
21 Jan FalterJan Falter 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:50
Celkem 21 závodníků
Běh 02 (út, 10.3.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David VlčekDavid Vlček 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:09
2 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:20
3 Radovan KonečnýRadovan Konečný 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:21
4 Václav SumaraVáclav Sumara 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:22
5 Tomáš OpavaTomáš Opava 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:22
6 Adam BiolekAdam Biolek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:02:22
7 Petr UrbanPetr Urban 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:23
8 Jonáš VinárekJonáš Vinárek 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:26
9 Tomáš RédrTomáš Rédr 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:31
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David VlčekDavid Vlček 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:09
2 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:20
3 Radovan KonečnýRadovan Konečný 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:21
4 Václav SumaraVáclav Sumara 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:22
4 Tomáš OpavaTomáš Opava 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:22
4 Adam BiolekAdam Biolek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:02:22
7 Jonáš PokornýJonáš Pokorný 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:23
7 Petr UrbanPetr Urban 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:23
9 Antonín ŠupákAntonín Šupák 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:26
9 Albert SchmidaAlbert Schmida 14 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:02:26
9 Jonáš VinárekJonáš Vinárek 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:26
12 Matyáš NábělekMatyáš Nábělek 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:31
12 Tomáš RédrTomáš Rédr 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:31
14 Adam JaitnerAdam Jaitner 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:35
15 Martin VáclavekMartin Václavek 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:36
16 Daniel CenovDaniel Cenov 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:48
17 Šimon DostalíkŠimon Dostalík 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:50
18 Jakub ZelníčekJakub Zelníček 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:56
19 Marek HruškaMarek Hruška 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:01
20 Šimon GráczŠimon Grácz 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:02
21 Ondřej SmutnýOndřej Smutný 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:05
22 Matyáš NitraMatyáš Nitra 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:22
23 Jan ZelníčekJan Zelníček 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:28
24 Daniel RechtorisDaniel Rechtoris 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:30
25 Ondřej LidmilaOndřej Lidmila 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:32
26 Petr WidlákPetr Widlák 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:33
27 Martin ValentaMartin Valenta 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:34
28 Alexandr KostolnýAlexandr Kostolný 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:41
29 Waldemar BubaWaldemar Buba 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:33
30 Jan FalterJan Falter 16 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:50

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (út, 10.3.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:04:04
2 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:06
3 Ondřej BohoněkOndřej Bohoněk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:28
4 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:38
5 Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:40
6 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:46
7 Jáchym DoleželJáchym Doležel 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 0:04:53
8 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:58
9 Jan MarekJan Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:05:12
10 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:05:16
11 Fabian DékanyFabian Dékany 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:05:22
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 10.3.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HandlováAdéla Handlová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:35
2 Stela BubováStela Bubová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:40
3 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:46
4 Ema FalterováEma Falterová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:48
5 Karolina JaitnerováKarolina Jaitnerová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:49
6 Karolína KlinčákováKarolína Klinčáková 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:53
7 Barbora SkřečkováBarbora Skřečková 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:59
8 Berenika KuzníkováBerenika Kuzníková 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:03
9 Eliška ČerbákováEliška Čerbáková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:05
10 Nikola VaňkováNikola Vaňková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:24
11 Eliška IndráčkováEliška Indráčková 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:28
12 Lilian FrankováLilian Franková 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:52
13 Valerie SkupinováValerie Skupinová 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:54
14 Eliška VáclavíkováEliška Václavíková 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:43
15 Sofie IoaniduSofie Ioanidu 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:05:02
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (út, 10.3.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Júlie BiolkováJúlie Biolková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:02:03
2 Hana KaletováHana Kaletová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:14
3 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:15
4 Eliška PětvaldskáEliška Pětvaldská 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:20
5 Aneta NěmcováAneta Němcová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:22
6 Ellen KozákováEllen Kozáková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:23
7 Izabela ŠtefánikováIzabela Štefániková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:26
8 Klára MáchováKlára Máchová 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:02:28
9 Michaela NovotnáMichaela Novotná 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:29
10 Dorota GráczováDorota Gráczová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:31
11 Anna WalderováAnna Walderová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:32
12 Anežka UhrováAnežka Uhrová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:33
13 Anna ZomberováAnna Zomberová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:33
14 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:34
15 Patricie SkupinováPatricie Skupinová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:46
16 Bára JanečkováBára Janečková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:56
17 Sofie WidlákováSofie Widláková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:07
18 Beáta JanečkováBeáta Janečková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:08
19 Daniela LidmilováDaniela Lidmilová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:11
Celkem 19 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Júlie BiolkováJúlie Biolková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0:02:03
2 Hana KaletováHana Kaletová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:14
3 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:15
4 Eliška PětvaldskáEliška Pětvaldská 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:20
5 Aneta NěmcováAneta Němcová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:22
6 Ellen KozákováEllen Kozáková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:23
7 Izabela ŠtefánikováIzabela Štefániková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:26
8 Klára MáchováKlára Máchová 12 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:02:28
9 Michaela NovotnáMichaela Novotná 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:29
10 Dorota GráczováDorota Gráczová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:31
11 Anna WalderováAnna Walderová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:32
12 Anežka UhrováAnežka Uhrová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:33
12 Anna ZomberováAnna Zomberová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:33
14 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:34
15 Adéla HandlováAdéla Handlová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:35
16 Stela BubováStela Bubová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:40
17 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:46
17 Patricie SkupinováPatricie Skupinová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:46
19 Ema FalterováEma Falterová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:48
20 Karolina JaitnerováKarolina Jaitnerová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:49
21 Karolína KlinčákováKarolína Klinčáková 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:53
22 Bára JanečkováBára Janečková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:56
23 Barbora SkřečkováBarbora Skřečková 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:02:59
24 Berenika KuzníkováBerenika Kuzníková 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:03
25 Eliška ČerbákováEliška Čerbáková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:05
26 Sofie WidlákováSofie Widláková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:07
27 Beáta JanečkováBeáta Janečková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:08
28 Daniela LidmilováDaniela Lidmilová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:11
29 Nikola VaňkováNikola Vaňková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:24
30 Eliška IndráčkováEliška Indráčková 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:28
31 Lilian FrankováLilian Franková 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:52
32 Valerie SkupinováValerie Skupinová 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:03:54
33 Eliška VáclavíkováEliška Václavíková 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:43
34 Sofie IoaniduSofie Ioanidu 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:05:02

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (út, 10.3.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:04:07
2 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:09
3 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:17
4 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:19
5 Kristýna BastováKristýna Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:25
6 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:04:35
7 Karolína JavorskáKarolína Javorská 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:37
8 Anežka PokornáAnežka Pokorná 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:55
9 Anežka SmetanováAnežka Smetanová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:04:58
10 Amelie SýkorováAmelie Sýkorová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:05:02
11 Zuzana HoloubkováZuzana Holoubková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:05:04
12 Karolína KociánováKarolína Kociánová 09 Neznámý oddílNeznámý oddíl 0:05:05
13 Michaela BartuskováMichaela Bartusková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:05:09
14 Ema HavlíčkováEma Havlíčková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:05:38
15 Miroslava HastíkováMiroslava Hastíková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:08:26
Celkem 15 závodníků