výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody

Ostrava - Vítkovice (4. 1. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kacper AmbrożyKacper Ambroży 96 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 07.06
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.08
3 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.21
4 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.38
5 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.47
6 Daniel SojákDaniel Soják 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.60
Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BělošAdam Běloš 98 SlovenskoSlovensko 07.33
2 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 07.45
3 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.47
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.49
5 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.55
6 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 07.56
7 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 07.63
8 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.58
2 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.65
3 Jakub HadámekJakub Hadámek 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.69
4 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.77
5 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07.78
6 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 07.99
7 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.59
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kacper AmbrożyKacper Ambroży 96 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 07.04
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.06
3 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.24
4 Adam BělošAdam Běloš 98 SlovenskoSlovensko 07.26
5 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.36
6 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 07.39
7 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.49
8 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.51
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovenskoSlovensko 06.83
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 07.03
3 Dominik LuczynskiDominik Luczynski 02 PolandPoland 07.05
4 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.18
5 Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski 02 PolandPoland 07.20
6 Konrad BrzezinskiKonrad Brzezinski 03 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 07.26
7 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.32
8 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 07.39
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MatuščákTomáš Matuščák 01 SlovenskoSlovensko 06.84
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 07.09
3 Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski 02 PolandPoland 07.21
4 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.21
5 Dominik LuczynskiDominik Luczynski 02 PolandPoland 07.25
6 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.41
7 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 07.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.53
2 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 07.56
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.63
4 Jan LewandowskiJan Lewandowski 02 PolandPoland 07.69
5 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.71
6 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 07.33
2 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.51
3 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.56
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.63
5 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.80
6 Kamil BuchaczKamil Buchacz 01 CSiR Dąbrowa GórniczaCSiR Dąbrowa Górnicza 07.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 07.32
2 Konrad BrzezinskiKonrad Brzezinski 03 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 07.34
3 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.41
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 JAC BrnoJAC Brno 07.54
5 Karol KawinskiKarol Kawinski 03 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 07.73
6 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 07.75
7 Josef LoulaJosef Loula 01 ASK BlanskoASK Blansko 08.44
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 07.22
2 TOMASZ WIĄCEKTOMASZ WIĄCEK 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 07.39
3 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.44
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.44
5 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 07.46
6 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.48
7 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 07.50
Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 07.26
2 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 07.39
3 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.40
4 TOMASZ WIĄCEKTOMASZ WIĄCEK 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 07.41
5 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 07.50
6 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.53
7 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 07.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.52
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.53
3 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 07.63
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.66
5 Szymon BochynskiSzymon Bochynski 04 PolandPoland 07.83
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DQ
Poznámky:
Robin Dorotík DQ dle pravidla 162.8. Kavecký David Gabriel DQ dle pravidla 162.8
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Szymon SaternusSzymon Saternus 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 07.62
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.64
3 PIOTR OWCZORZPIOTR OWCZORZ 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 07.68
4 MIKOŁAJ WITOSMIKOŁAJ WITOS 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 07.74
5 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 07.80
6 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 07.96
7 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 07.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marco BasošMarco Basoš 03 SlovenskoSlovensko 07.72
2 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 07.79
3 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.90
4 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.90
5 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.95
6 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 07.95
7 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 07.96
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GonkiewiczJan Gonkiewicz 05 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 07.55
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.21
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.23
4 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.24
5 Bartosz WuwerBartosz Wuwer 08 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 08.60
6 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 08.72
7 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.21
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.72
2 Monika BednarekMonika Bednarek 99 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 07.90
3 Natalia MACHNatalia MACH 99 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 07.99
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.01
5 Paulina NawrotPaulina Nawrot 06 CSiR Dąbrowa GórniczaCSiR Dąbrowa Górnicza 08.32
6 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 08.35
Natalia WidawskaNatalia Widawska 99 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW DNS
Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.81
2 Monika BednarekMonika Bednarek 99 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.02
3 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.03
4 Natalia MACHNatalia MACH 99 AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice 08.06
5 Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.15
6 Natalia WidawskaNatalia Widawska 99 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.17
7 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 08.20
8 Paulina NawrotPaulina Nawrot 06 CSiR Dąbrowa GórniczaCSiR Dąbrowa Górnicza 08.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.28
2 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 08.33
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.57
4 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.90
5 NINA ŚWISTUNNINA ŚWISTUN 05 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 08.93
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.08
7 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 09.21
Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 07.73
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 07.91
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.07
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.23
5 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.31
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.42
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 07.68
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 07.88
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.91
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.12
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.17
6 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.24
7 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.45
8 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 08.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.43
2 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.52
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.59
4 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.62
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.74
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.00
Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 07.71
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 07.78
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.08
4 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.13
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.25
6 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.30
7 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.32
Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 07.83
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 07.91
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.07
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.13
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.14
6 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.31
7 JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 08.54
8 Hanna BenkowskaHanna Benkowska 02 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 08.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.20
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.32
3 Marta PichurMarta Pichur 04 PolandPoland 08.39
4 Zofia BreczewskaZofia Breczewska 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.42
5 MIlena KrupaMIlena Krupa 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.47
6 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.47
7 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.49
8 Nadia NowakNadia Nowak 04 PolandPoland 08.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 08.36
2 Zofia KozlowskaZofia Kozlowska 04 PolandPoland 08.47
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.51
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.56
5 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 08.67
6 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.68
7 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.68
Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.30
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.34
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.70
4 Sonia PalaSonia Pala 03 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 08.73
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.89
6 Sofija GluchSofija Gluch 04 PolandPoland 08.94
Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko 04 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.46
2 Jagoda PytelJagoda Pytel 04 PolandPoland 08.62
3 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.66
4 Roza KulpinskaRoza Kulpinska 04 PolandPoland 08.72
5 Natalia BlokNatalia Blok 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.75
6 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 08.85
7 Alexandra GoothováAlexandra Goothová 03 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 08.91
8 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.46
2 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.54
3 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.61
4 Lena GrzechowiakLena Grzechowiak 03 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.70
5 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.72
6 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 08.79
7 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 08.81
8 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 08.93
2 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.96
3 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.97
4 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.15
5 Natalia RutkowskaNatalia Rutkowska 04 PolandPoland 09.20
6 Anita KodytkováAnita Kodytková 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.37
7 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 09.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marianna KotulskaMarianna Kotulska 08 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 08.67
2 Julia DunikowskaJulia Dunikowska 08 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 09.27
3 Maja WisniewskaMaja Wisniewska 08 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 09.31
4 Tola NowakTola Nowak 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 09.47
5 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.54
6 Zuzanna NieckarzZuzanna Nieckarz 08 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 09.60
7 Kinga SwiderskaKinga Swiderska 08 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 09.86
Celkem 7 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovenskoSlovensko 16.14
2 Pawel DzidaPawel Dzida 99 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 16.67
3 Marin KučeraMarin Kučera 90 SlovenskoSlovensko 16.69
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17.89
5 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17.99
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16.62
2 Lukáš GlodžakLukáš Glodžak 99 SlovenskoSlovensko 17.33
3 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18.20
Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 16.85
2 Peter LučanskýPeter Lučanský 99 SlovenskoSlovensko 17.05
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 17.28
4 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 17.40
5 Jakub HadámekJakub Hadámek 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18.20
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 17.45
2 Patrik MegelaPatrik Megela 00 SlovenskoSlovensko 17.80
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17.85
4 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 18.21
5 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 20.71
Celkem 5 závodníků

150 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski 02 PolandPoland 16.97
2 Josef LoulaJosef Loula 01 ASK BlanskoASK Blansko 21.14
Dominik LuczynskiDominik Luczynski 02 PolandPoland DNS
Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.60
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 17.21
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.38
4 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.44
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.92
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17.42
2 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 17.78
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.43
4 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 18.76
Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Poznámky:
Piskoř Andreas - DQ - 163.3b
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 17.29
2 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.88
3 Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI 01 "MKS ""ISKRA"" Pszczyna""MKS ""ISKRA"" Pszczyna" 18.10
4 David ZemanDavid Zeman 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.30
Celkem 4 závodníků

150 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 17.16
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17.48
3 Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 17.68
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18.14
5 Szymon SaternusSzymon Saternus 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 18.31
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17.40
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17.84
3 Sebastian RausSebastian Raus 03 JAC BrnoJAC Brno 18.30
4 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 18.72
5 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 18.74
6 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.77
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17.86
2 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 18.13
3 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 18.26
4 Marco BasošMarco Basoš 03 SlovenskoSlovensko 18.63
5 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.85
Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BujnaŠimon Bujna 95 SlovenskoSlovensko 16.20
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16.41
3 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18.39
4 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 18.40
5 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19.33
6 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 21.31
Celkem 6 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18.13
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18.95
3 Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 19.86
4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 20.55
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 19.02
2 Monika BednarekMonika Bednarek 99 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 19.66
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 20.06
4 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.92
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 22.43
6 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 23.08
Celkem 6 závodníků

150 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 18.89
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19.46
3 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 20.48
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.94
Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek DQ
Poznámky:
Tichá Michaela - DQ - 163.3b
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 19.28
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 19.76
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 20.11
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 21.57
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 18.34
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.02
3 Zuzanna WyppichZuzanna Wyppich 03 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 19.16
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.63
5 Natalia SzmydNatalia Szmyd 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 21.29
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 19.29
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19.44
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19.46
4 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 21.25
5 Alexandra GoothováAlexandra Goothová 03 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 21.84
Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko 04 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 19.85
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.13
3 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 20.39
4 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.49
5 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 21.36
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20.10
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 21.24
3 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 21.74
4 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 21.87
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno DNS
Marta PichurMarta Pichur 04 PolandPoland DQ
Poznámky:
Marta Pichur DQ dle pravidla 200.8c.
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia BreczewskaZofia Breczewska 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 20.43
2 Jagoda PytelJagoda Pytel 04 PolandPoland 21.18
3 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 21.30
4 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 21.35
JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała DNS
MIlena KrupaMIlena Krupa 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW DQ
Poznámky:
6.DR - DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 20.03
2 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 20.12
3 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.69
4 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 21.06
5 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.96
6 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 22.96
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 20.43
2 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 20.51
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20.78
4 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 21.71
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 22.00
6 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 23.07
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 19.55
2 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20.38
3 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 22.81
4 Kateřina DouškováKateřina Doušková 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 22.97
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Anita KodytkováAnita Kodytková 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DQ
Poznámky:
Kodytková Anita - DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marin KučeraMarin Kučera 90 SlovenskoSlovensko 34.88
2 Kacper AmbrożyKacper Ambroży 96 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 35.83
3 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36.53
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 38.55
Daniel SojákDaniel Soják 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 35.83
2 Adam BělošAdam Běloš 98 SlovenskoSlovensko 36.00
3 Lukáš GlodžakLukáš Glodžak 99 SlovenskoSlovensko 36.58
4 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 37.07
5 Kamil PrzybyłaKamil Przybyła 05 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 41.52
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peter LučanskýPeter Lučanský 99 SlovenskoSlovensko 35.91
2 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 35.96
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 37.46
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 39.08
Celkem 4 závodníků

300 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal WrobelMichal Wrobel 02 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 35.22
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 36.54
3 Jan LewandowskiJan Lewandowski 02 PolandPoland 36.77
4 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 38.53
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 38.67
6 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 40.75
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 35.20
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.01
3 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 36.09
4 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 36.33
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.78
Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 36.45
2 Miloš JakubovMiloš Jakubov 02 SlovenskoSlovensko 37.60
3 Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI 01 "MKS ""ISKRA"" Pszczyna""MKS ""ISKRA"" Pszczyna" 38.20
4 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 38.73
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.44
Szymon DrabikSzymon Drabik 02 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory DQ
Poznámky:
Drabik Szymon - DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 36.56
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36.97
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 37.29
4 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.83
Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 37.47
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 37.54
3 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 38.42
4 Damian KaniaDamian Kania 04 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 39.86
5 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 41.74
6 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 42.34
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 37.40
2 PIOTR OWCZORZPIOTR OWCZORZ 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 37.69
3 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 39.94
4 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 40.14
Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DQ
Poznámky:
3.DR - DQ - 163.3b
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 38.26
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 38.58
3 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 38.88
4 Marco BasošMarco Basoš 03 SlovenskoSlovensko 39.19
5 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 42.13
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan GonkiewiczJan Gonkiewicz 05 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 38.66
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 38.70
3 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 39.33
4 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 39.33
5 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 40.89
6 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 45.22
Celkem 6 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 40.08
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 41.32
3 Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 41.95
4 Magdalena SłomskaMagdalena Słomska 06 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 43.24
5 Justyna ZwiasJustyna Zwias 99 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 43.62
6 Paulina NawrotPaulina Nawrot 06 CSiR Dąbrowa GórniczaCSiR Dąbrowa Górnicza 46.64
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 41.41
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 42.92
3 Hanna BenkowskaHanna Benkowska 02 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 45.51
4 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 50.32
MARTYNA KRUCZEKMARTYNA KRUCZEK 06 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała DNS
Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves DQ
Poznámky:
4.DR - DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků

300 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 40.11
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 41.56
3 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 45.32
4 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.19
Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek DQ
Poznámky:
Tichá Michaela - DQ - 163.3b
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 42.53
2 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 44.66
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 44.86
4 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 46.51
5 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 47.04
6 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 50.65
Celkem 6 závodníků

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 42.06
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 42.49
3 Natalia SzmydNatalia Szmyd 04 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 46.44
4 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 48.47
Paulina KubisPaulina Kubis 04 PolandPoland DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 42.36
2 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 43.55
3 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 04 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 43.60
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 46.04
Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DQ
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Poznámky:
Lamlová Kristýna - DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 43.41
2 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 43.72
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 44.92
4 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 46.30
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 47.33
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 43.10
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 43.72
3 Roza KulpinskaRoza Kulpinska 04 PolandPoland 48.18
4 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 49.56
Nadia NowakNadia Nowak 04 PolandPoland DQ
Poznámky:
Nadia Nowak DQ dle pravidla 163.3a.
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 45.13
2 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 45.52
3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 46.33
4 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 47.40
5 Kateřina DouškováKateřina Doušková 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 52.46
Lena GrzechowiakLena Grzechowiak 03 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW DQ
Poznámky:
Lena Grzechowiak DQ dle pravidla 163.3a.
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zofia KozlowskaZofia Kozlowska 04 PolandPoland 46.49
2 Sofija GluchSofija Gluch 04 PolandPoland 47.01
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 47.70
4 Alexandra GoothováAlexandra Goothová 03 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 49.38
Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. DQ
Poznámky:
Vinklerová Sarah - DQ - 163.3b
Celkem 6 závodníků

500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:07.00
2 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:07.44
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:07.59
4 Lukáš GlodžakLukáš Glodžak 99 SlovenskoSlovensko 1:08.22
Celkem 4 závodníků

500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1:18.97
2 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SlovenskoSlovensko 1:33.14
Celkem 2 závodníků

600 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1:27.05
2 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:29.36
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1:31.07
4 Karol KawinskiKarol Kawinski 03 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka 1:35.51
5 Piotr WalaPiotr Wala 05 TL Athletics JastrzębieTL Athletics Jastrzębie 1:40.34
Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Maciej HarężaMaciej Haręża 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice DNS
Celkem 7 závodníků

600 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:23.09
2 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:28.09
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:28.15
4 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1:28.79
5 Bazyli WidawskiBazyli Widawski 03 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 1:30.24
6 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:31.87
7 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:42.03
8 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 1:56.13
Celkem 8 závodníků

600 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natalia WidawskaNatalia Widawska 99 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 1:36.02
2 Milena ThammMilena Thamm 05 MKS-MOS KatowiceMKS-MOS Katowice 1:38.65
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:40.54
4 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:40.83
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:41.23
6 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:41.73
7 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:52.18
Celkem 7 závodníků

600 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1:35.93
2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1:37.67
3 Zofia KOKOSZKAZofia KOKOSZKA 04 "MKS ""ISKRA"" Pszczyna""MKS ""ISKRA"" Pszczyna" 1:39.63
4 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:45.34
5 Patrycja StepkaPatrycja Stepka 03 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 1:48.28
6 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1:49.59
7 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1:50.94
8 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:51.80
9 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1:53.11
10 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:02.50
Celkem 10 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:32.68
2 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:34.89
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:40.58
4 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:41.79
5 Paweł PiekorzPaweł Piekorz 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 2:41.90
6 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:47.72
7 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:49.09
Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
JAKUB HUTNYJAKUB HUTNY 03 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:39.66
2 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:40.90
3 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:41.07
4 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:42.37
5 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2:50.90
6 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:51.09
7 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:51.81
8 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2:55.63
9 Josef LoulaJosef Loula 01 ASK BlanskoASK Blansko 3:19.29
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:07.23
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:08.98
3 Julia MakuchJulia Makuch 04 PolandPoland 3:16.34
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3:17.93
5 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3:26.69
6 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3:35.14
7 Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3:42.65
8 Natalia RutkowskaNatalia Rutkowska 04 PolandPoland 3:49.36
Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek DNS
Celkem 9 závodníků

2000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radim KliglRadim Kligl 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:50.24
2 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:52.39
3 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:59.40
4 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6:06.20
5 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6:12.45
6 Maciej HarężaMaciej Haręża 01 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 6:13.19
7 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:18.71
8 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:19.17
9 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:20.94
10 Bazyli WidawskiBazyli Widawski 03 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 6:24.18
11 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6:36.94
12 Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6:45.61
Celkem 12 závodníků

2000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6:53.09
2 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7:23.85
3 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7:27.30
4 Štěpánka HaluzováŠtěpánka Haluzová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8:38.25
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.56
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.69
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.98
Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNS
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.62
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.78
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08.99
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 09.74
5 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.65
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 08.37
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.42
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.49
4 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 09.66
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paweł WiewiórkaPaweł Wiewiórka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 08.42
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.48
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.58
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.80
5 Šimon ZukalŠimon Zukal 02 ASK BlanskoASK Blansko 09.68
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.49
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.87
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.99
4 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.65
5 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.02
MIKOŁAJ WITOSMIKOŁAJ WITOS 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała DQ
Poznámky:
WITOS MIKOŁAJ. DQ- 168.8a
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.59
2 MIKOŁAJ WITOSMIKOŁAJ WITOS 04 KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała 08.85
3 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.06
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.11
5 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.61
6 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.30
Konrad BrzezinskiKonrad Brzezinski 03 GKS START DlugolekaGKS START Dlugoleka DNF
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.77
2 Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 09.03
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.14
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.76
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.96
Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.81
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.27
3 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.70
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.03
Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. DNS
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz 98 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW 08.96
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.78
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.87
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09.88
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.53
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.86
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paulina KubisPaulina Kubis 04 PolandPoland 09.02
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.21
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.25
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.42
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.53
6 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.55
7 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.58
Anna RugowskaAnna Rugowska 04 PolandPoland DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paulina KubisPaulina Kubis 04 PolandPoland 09.11
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.20
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.24
4 Anna RugowskaAnna Rugowska 04 PolandPoland 09.29
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.36
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.39
7 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.56
8 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.07
2 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 10.14
3 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.44
4 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.70
5 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.90
6 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.21
7 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 11.32
Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska 03 KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.41
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.59
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.02
4 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 10.68
5 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11.36
6 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.48
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michał MOROŃMichał MOROŃ
MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna
02 2.02
2 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 1.96
3 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1.93
4 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.81
5 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.81
6= Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.76
6= Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.76
8 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 1.71
9 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1.71
10 Szymon BochynskiSzymon Bochynski
PolandPoland
04 1.66
11 Mateusz JuszczakMateusz Juszczak
KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia
04 1.66
12= Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 1.61
12= Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1.61
14 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 1.61
15 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1.51
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Paulina KubisPaulina Kubis
PolandPoland
04 1.62
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1.59
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.59
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1.54
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.54
6 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1.54
7= Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 1.49
7= Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.49
9 Barbora AlexováBarbora Alexová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1.49
10= Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.49
10= Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.49
12 Anna RugowskaAnna Rugowska
PolandPoland
04 1.44
13 Nadia NowakNadia Nowak
PolandPoland
04 1.44
14 Natalia BlokNatalia Blok
KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW
04 1.44
15 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 1.39
16 Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska
KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW
03 1.32
17 Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 1.32
18 Tola NowakTola Nowak
KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW
04 NM
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3.44
2 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 3.14
3 Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2.64
4 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 2.19
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3.60
2 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3.25
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 3.25
4 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2.75
5 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2.75
6 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 2.75
7 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 2.55
8 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2.55
9 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2.35
10 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 2.35
11 Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2.35
12 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 2.35
13= Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 2.15
13= Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2.15
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 NM
Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 NM
Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 NM
Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 DNS
Gabriela PilnáGabriela Pilná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 DNS
Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 DNS
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
96 6.76
2 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 6.39
3 Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 6.36
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.31
5 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6.30
6 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 6.25
7 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.01
8 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 5.62
9 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 5.57
10 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 5.42
11 Šimon ZukalŠimon Zukal
ASK BlanskoASK Blansko
02 4.90
Patrik MegelaPatrik Megela
SlovenskoSlovensko
00 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6.03
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5.93
3 Szymon BochynskiSzymon Bochynski
PolandPoland
04 5.82
4 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5.64
5 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 5.56
6 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5.51
7 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak
TL ROW RybnikTL ROW Rybnik
04 5.35
8 Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5.31
9 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 5.28
10 Václav KrauerVáclav Krauer
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 5.24
11 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček
JAC BrnoJAC Brno
03 5.19
12 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 5.19
13 Filip ŽitnýFilip Žitný
JAC BrnoJAC Brno
04 5.14
14 Sebastian RausSebastian Raus
JAC BrnoJAC Brno
03 5.09
15 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5.08
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.49
2 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 5.34
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5.32
4 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová
SlovenskoSlovensko
99 5.08
5 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5.04
6 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4.60
7 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4.57
8 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 4.43
9 MARTYNA KRUCZEKMARTYNA KRUCZEK
KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała
06 4.37
10 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 3.96
Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 DNS
ŚWISTUN NINAŚWISTUN NINA
KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała
05 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5.54
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.30
3 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 5.10
4 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 5.07
5 JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA
KS SPRINT Bielsko-BiałaKS SPRINT Bielsko-Biała
03 5.04
6 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.99
7 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.96
8 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.82
9 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.72
10 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 4.68
11 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.59
12 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.56
13 Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.48
14 Natalia BlokNatalia Blok
KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW
04 4.48
15 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 4.23
16 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.23
17 Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska
KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW
03 4.09
18 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 4.03
19 Tola NowakTola Nowak
KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW
04 3.87
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 DNS
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 DNS
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 DNS
Celkem 22 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 13.74
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13.21
3 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 12.86
4 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
JAC BrnoJAC Brno
02 12.57
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 12.13
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 NM
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 11.89
2 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 11.86
3 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.51
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 11.44
5 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 11.29
6 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 11.22
7 Anna RugowskaAnna Rugowska
PolandPoland
04 11.10
8 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 10.48
9 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 10.46
10 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 10.06
11 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 10.05
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 DNS
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 DNS
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 11.15
2 Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska
KS AZS AWF WROCŁAWKS AZS AWF WROCŁAW
03 11.07
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 10.84
4 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 10.62
5 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10.56
6 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
55 10.03
7 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.85
8 Erika KreucerováErika Kreucerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 08.42
9 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 08.36
10 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 07.99
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 12.33
2 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 10.06
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 09.97
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14.61
2 Borkowski KamilBorkowski Kamil
CSiR Dąbrowa GórniczaCSiR Dąbrowa Górnicza
03 13.54
3 Dominik DyssyDominik Dyssy
CSiR Dąbrowa GórniczaCSiR Dąbrowa Górnicza
04 12.26
4 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 12.22
5 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 11.92
6 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 11.18
7 Mikołaj OrzełMikołaj Orzeł
CSiR Dąbrowa GórniczaCSiR Dąbrowa Górnicza
04 10.31
8 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10.00
9 Kacper KocotKacper Kocot
CSiR Dąbrowa GórniczaCSiR Dąbrowa Górnicza
03 09.73
10 Michal MatějkaMichal Matějka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 09.47
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
54 11.77
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 4.1.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal KwiecieňMichal Kwiecieň
PolandPoland
99 13.82
2 Mariusz SyzdekMariusz Syzdek
UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory
89 13.66
3 Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
54 09.57
Celkem 3 závodníků