Zahajovací závody
Ostrava - Vítkovice (4. 1. 2020)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacper AmbrożyKacper Ambroży | 96 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 07.06 | q | |||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.08 | q | |||||||||||||
3 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.21 | q | |||||||||||||
4 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 7 | 07.38 | q | |||||||||||||
5 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 07.47 | q | |||||||||||||
6 | Daniel SojákDaniel Soják | 97 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.60 | ||||||||||||||
Marian OtrubaMarian Otruba | 97 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | |||||||||||||||
Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BělošAdam Běloš | 98 | Slovensko | 5 | 07.33 | q | |||||||||||||
2 | Vojtěch BřezkaVojtěch Březka | 98 | AK Kroměříž | 8 | 07.45 | q | |||||||||||||
3 | Filip PustějovskýFilip Pustějovský | 95 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.47 | q | |||||||||||||
4 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.49 | ||||||||||||||
5 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.55 | ||||||||||||||
6 | Jiří VachJiří Vach | 97 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | 07.56 | ||||||||||||||
7 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický klub Havířov, z.s. | 7 | 07.63 | ||||||||||||||
8 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 07.70 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 4.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.58 | ||||||||||||||
2 | Dominik SokolaDominik Sokola | 96 | AK Kroměříž | 5 | 07.65 | ||||||||||||||
3 | Jakub HadámekJakub Hadámek | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.69 | ||||||||||||||
4 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.77 | ||||||||||||||
5 | Jakub AdámekJakub Adámek | 93 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 07.78 | ||||||||||||||
6 | 1 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 07.99 | |||||||||||||
7 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.59 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacper AmbrożyKacper Ambroży | 96 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 07.06 | q | ||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.08 | q | ||
3 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.21 | q | ||
4 | Adam BělošAdam Běloš | 98 | Slovensko | 5 | 07.33 | q | ||
5 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 7 | 07.38 | q | ||
6 | Vojtěch BřezkaVojtěch Březka | 98 | AK Kroměříž | 8 | 07.45 | q | ||
7 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 07.47 | q | ||
7 | Filip PustějovskýFilip Pustějovský | 95 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.47 | q | ||
9 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.49 | |||
10 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.55 | |||
11 | Jiří VachJiří Vach | 97 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | 07.56 | |||
12 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 07.58 | |||
13 | Daniel SojákDaniel Soják | 97 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.60 | |||
14 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický klub Havířov, z.s. | 7 | 07.63 | |||
15 | Dominik SokolaDominik Sokola | 96 | AK Kroměříž | 5 | 07.65 | |||
16 | Jakub HadámekJakub Hadámek | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.69 | |||
17 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 07.70 | |||
18 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.77 | |||
19 | Jakub AdámekJakub Adámek | 93 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 07.78 | |||
20 | 1 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 07.99 | ||
21 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.59 | |||
Marian OtrubaMarian Otruba | 97 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | ||||
Jakub OndriskaJakub Ondriska | 96 | VSK Univerzita Brno | 3 | DNS |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacper AmbrożyKacper Ambroży | 96 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 07.04 | ||||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.06 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 6 | 07.24 | ||||||||||||||
4 | Adam BělošAdam Běloš | 98 | Slovensko | 3 | 07.26 | ||||||||||||||
5 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 7 | 07.36 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch BřezkaVojtěch Březka | 98 | AK Kroměříž | 2 | 07.39 | ||||||||||||||
7 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 07.49 | ||||||||||||||
8 | Filip PustějovskýFilip Pustějovský | 95 | SK Hranice, z.s. | 8 | 07.51 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:16) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MatuščákTomáš Matuščák | 01 | Slovensko | 5 | 06.83 | ||||||||||||||
2 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MKS MOS Katowice | 4 | 07.03 | ||||||||||||||
3 | Dominik LuczynskiDominik Luczynski | 02 | Poland | 7 | 07.05 | ||||||||||||||
4 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.18 | ||||||||||||||
5 | Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski | 02 | Poland | 3 | 07.20 | ||||||||||||||
6 | Konrad BrzezinskiKonrad Brzezinski | 03 | GKS START Dlugoleka | 1 | 07.26 | ||||||||||||||
7 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 07.32 | ||||||||||||||
8 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 2 | 07.39 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 11:01) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MatuščákTomáš Matuščák | 01 | Slovensko | 5 | 06.84 | q | |||||||||||||
2 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MKS MOS Katowice | 3 | 07.09 | q | |||||||||||||
3 | Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski | 02 | Poland | 4 | 07.21 | q | |||||||||||||
4 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.21 | q | |||||||||||||
5 | Dominik LuczynskiDominik Luczynski | 02 | Poland | 6 | 07.25 | q | |||||||||||||
6 | David ZemanDavid Zeman | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 07.41 | ||||||||||||||
7 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 07.48 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 11:01) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.53 | |||||||||||||
2 | Miloš JakubovMiloš Jakubov | 02 | Slovensko | 7 | 07.56 | ||||||||||||||
3 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.63 | ||||||||||||||
4 | Jan LewandowskiJan Lewandowski | 02 | Poland | 5 | 07.69 | ||||||||||||||
5 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.71 | ||||||||||||||
6 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 07.79 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 4.1.2020 - 11:01) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 07.33 | q | |||||||||||||
2 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.51 | ||||||||||||||
3 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 07.56 | ||||||||||||||
4 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.63 | ||||||||||||||
5 | Matyáš SoučekMatyáš Souček | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 07.80 | ||||||||||||||
6 | Kamil BuchaczKamil Buchacz | 01 | CSiR Dąbrowa Górnicza | 6 | 07.88 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 4.1.2020 - 11:01) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 4 | 07.32 | q | |||||||||||||
2 | Konrad BrzezinskiKonrad Brzezinski | 03 | GKS START Dlugoleka | 3 | 07.34 | q | |||||||||||||
3 | Nikolas ProkopNikolas Prokop | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 07.41 | ||||||||||||||
4 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 5 | 07.54 | ||||||||||||||
5 | 7 | Karol KawinskiKarol Kawinski | 03 | GKS START Dlugoleka | 7 | 07.73 | |||||||||||||
6 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 07.75 | ||||||||||||||
7 | Josef LoulaJosef Loula | 01 | ASK Blansko | 6 | 08.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MatuščákTomáš Matuščák | 01 | Slovensko | 5 | 06.84 | q | ||
2 | Bartosz TaradajBartosz Taradaj | 01 | MKS MOS Katowice | 3 | 07.09 | q | ||
3 | Szymon KuchcinskiSzymon Kuchcinski | 02 | Poland | 4 | 07.21 | q | ||
3 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.21 | q | ||
5 | Dominik LuczynskiDominik Luczynski | 02 | Poland | 6 | 07.25 | q | ||
6 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 4 | 07.32 | q | ||
7 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 07.33 | q | ||
8 | Konrad BrzezinskiKonrad Brzezinski | 03 | GKS START Dlugoleka | 3 | 07.34 | q | ||
9 | David ZemanDavid Zeman | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 07.41 | |||
9 | Nikolas ProkopNikolas Prokop | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 07.41 | |||
11 | Pavel MynaříkPavel Mynařík | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 07.48 | |||
12 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.51 | |||
13 | 6 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.53 | ||
14 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | JAC Brno | 5 | 07.54 | |||
15 | Miloš JakubovMiloš Jakubov | 02 | Slovensko | 7 | 07.56 | |||
15 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 07.56 | |||
17 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.63 | |||
17 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.63 | |||
19 | Jan LewandowskiJan Lewandowski | 02 | Poland | 5 | 07.69 | |||
20 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.71 | |||
21 | 7 | Karol KawinskiKarol Kawinski | 03 | GKS START Dlugoleka | 7 | 07.73 | ||
22 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 07.75 | |||
23 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 07.79 | |||
24 | Matyáš SoučekMatyáš Souček | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 07.80 | |||
25 | Kamil BuchaczKamil Buchacz | 01 | CSiR Dąbrowa Górnicza | 6 | 07.88 | |||
26 | Josef LoulaJosef Loula | 01 | ASK Blansko | 6 | 08.44 |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 11:02) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 07.26 | q | |||||||||||||
2 | Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek | 03 | TL Athletics Jastrzębie | 4 | 07.39 | q | |||||||||||||
3 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.40 | q | |||||||||||||
4 | TOMASZ WIĄCEKTOMASZ WIĄCEK | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 6 | 07.41 | q | |||||||||||||
5 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 07.50 | q | |||||||||||||
6 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 07.53 | q | |||||||||||||
7 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 07.79 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 11:02) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.52 | q | |||||||||||||
2 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.53 | q | |||||||||||||
3 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 6 | 07.63 | ||||||||||||||
4 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.66 | ||||||||||||||
5 | Szymon BochynskiSzymon Bochynski | 04 | Poland | 2 | 07.83 | ||||||||||||||
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | DQ | |||||||||||||||
Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:Robin Dorotík DQ dle pravidla 162.8. Kavecký David Gabriel DQ dle pravidla 162.8 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 4.1.2020 - 11:02) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 07.62 | ||||||||||||||
2 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 07.64 | ||||||||||||||
3 | PIOTR OWCZORZPIOTR OWCZORZ | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 5 | 07.68 | ||||||||||||||
4 | MIKOŁAJ WITOSMIKOŁAJ WITOS | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 2 | 07.74 | ||||||||||||||
5 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 7 | 07.80 | ||||||||||||||
6 | Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak | 04 | TL ROW Rybnik | 3 | 07.96 | ||||||||||||||
7 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 07.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 4.1.2020 - 11:02) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marco BasošMarco Basoš | 03 | Slovensko | 5 | 07.72 | ||||||||||||||
2 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 3 | 07.79 | ||||||||||||||
3 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 07.90 | ||||||||||||||
4 | Matěj RuferMatěj Rufer | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 07.90 | ||||||||||||||
5 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 07.95 | ||||||||||||||
6 | 2 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 07.95 | |||||||||||||
7 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 2 | 07.96 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 4.1.2020 - 11:02) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan GonkiewiczJan Gonkiewicz | 05 | GKS START Dlugoleka | 2 | 07.55 | ||||||||||||||
2 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.21 | ||||||||||||||
3 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.23 | ||||||||||||||
4 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.24 | ||||||||||||||
5 | Bartosz WuwerBartosz Wuwer | 08 | UKS Czworka Žory | 8 | 08.60 | ||||||||||||||
6 | 7 | Marek MalitsMarek Malits | 04 | ASK Blansko | 7 | 08.72 | |||||||||||||
7 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.21 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 07.26 | q | ||
2 | Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek | 03 | TL Athletics Jastrzębie | 4 | 07.39 | q | ||
3 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.40 | q | ||
4 | TOMASZ WIĄCEKTOMASZ WIĄCEK | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 6 | 07.41 | q | ||
5 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 07.50 | q | ||
6 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.52 | q | ||
7 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 07.53 | q | ||
7 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.53 | q | ||
9 | Jan GonkiewiczJan Gonkiewicz | 05 | GKS START Dlugoleka | 2 | 07.55 | |||
10 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 07.62 | |||
11 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | JAC Brno | 6 | 07.63 | |||
12 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 07.64 | |||
13 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.66 | |||
14 | PIOTR OWCZORZPIOTR OWCZORZ | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 5 | 07.68 | |||
15 | Marco BasošMarco Basoš | 03 | Slovensko | 5 | 07.72 | |||
16 | MIKOŁAJ WITOSMIKOŁAJ WITOS | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 2 | 07.74 | |||
17 | Václav KrauerVáclav Krauer | 03 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 07.79 | |||
17 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 3 | 07.79 | |||
19 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 7 | 07.80 | |||
20 | Szymon BochynskiSzymon Bochynski | 04 | Poland | 2 | 07.83 | |||
21 | Adam DokoupilAdam Dokoupil | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 07.90 | |||
21 | Matěj RuferMatěj Rufer | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 07.90 | |||
23 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 07.95 | |||
23 | 2 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 07.95 | ||
25 | Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak | 04 | TL ROW Rybnik | 3 | 07.96 | |||
25 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 2 | 07.96 | |||
27 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 07.97 | |||
28 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.21 | |||
29 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.23 | |||
30 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.24 | |||
31 | Bartosz WuwerBartosz Wuwer | 08 | UKS Czworka Žory | 8 | 08.60 | |||
32 | 7 | Marek MalitsMarek Malits | 04 | ASK Blansko | 7 | 08.72 | ||
33 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.21 | |||
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | DQ | ||||
Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | DQ |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 07.22 | ||||||||||||||
2 | TOMASZ WIĄCEKTOMASZ WIĄCEK | 04 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 3 | 07.39 | ||||||||||||||
3 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.44 | ||||||||||||||
4 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 07.44 | ||||||||||||||
5 | Łukasz UrbanekŁukasz Urbanek | 03 | TL Athletics Jastrzębie | 4 | 07.46 | ||||||||||||||
6 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.48 | ||||||||||||||
7 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 7 | 07.50 | ||||||||||||||
Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.72 | ||||||||||||||
2 | Monika BednarekMonika Bednarek | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 4 | 07.90 | ||||||||||||||
3 | Natalia MACHNatalia MACH | 99 | AZS AWF Katowice | 3 | 07.99 | ||||||||||||||
4 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.01 | ||||||||||||||
5 | Paulina NawrotPaulina Nawrot | 06 | CSiR Dąbrowa Górnicza | 1 | 08.32 | ||||||||||||||
6 | Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 8 | 08.35 | ||||||||||||||
1 | Natalia WidawskaNatalia Widawska | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 2 | DNS | ||||||||||||||
Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | KS AZS AWF WROCŁAW | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.81 | q | |||||||||||||
2 | Monika BednarekMonika Bednarek | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 7 | 08.02 | q | |||||||||||||
3 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.03 | q | |||||||||||||
4 | Natalia MACHNatalia MACH | 99 | AZS AWF Katowice | 6 | 08.06 | q | |||||||||||||
5 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | KS AZS AWF WROCŁAW | 8 | 08.15 | q | |||||||||||||
6 | 1 | Natalia WidawskaNatalia Widawska | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 4 | 08.17 | q | ||||||||||||
7 | Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 3 | 08.20 | q | |||||||||||||
8 | Paulina NawrotPaulina Nawrot | 06 | CSiR Dąbrowa Górnicza | 1 | 08.28 | q | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 08.28 | ||||||||||||||
2 | Magdalena SłomskaMagdalena Słomska | 06 | MKS MOS Katowice | 6 | 08.33 | ||||||||||||||
3 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 4 | 08.57 | ||||||||||||||
4 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.90 | ||||||||||||||
5 | NINA ŚWISTUNNINA ŚWISTUN | 05 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 3 | 08.93 | ||||||||||||||
6 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.08 | ||||||||||||||
7 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 1 | 09.21 | ||||||||||||||
Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.81 | q | ||
2 | Monika BednarekMonika Bednarek | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 7 | 08.02 | q | ||
3 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.03 | q | ||
4 | Natalia MACHNatalia MACH | 99 | AZS AWF Katowice | 6 | 08.06 | q | ||
5 | Anna SzymkowiczAnna Szymkowicz | 98 | KS AZS AWF WROCŁAW | 8 | 08.15 | q | ||
6 | 1 | Natalia WidawskaNatalia Widawska | 99 | KS AZS AWF WROCŁAW | 4 | 08.17 | q | |
7 | Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 3 | 08.20 | q | ||
8 | Paulina NawrotPaulina Nawrot | 06 | CSiR Dąbrowa Górnicza | 1 | 08.28 | q | ||
8 | Sofie SvětlíkováSofie Světlíková | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 08.28 | |||
10 | Magdalena SłomskaMagdalena Słomska | 06 | MKS MOS Katowice | 6 | 08.33 | |||
11 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 4 | 08.57 | |||
12 | Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.90 | |||
13 | NINA ŚWISTUNNINA ŚWISTUN | 05 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 3 | 08.93 | |||
14 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.08 | |||
15 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 1 | 09.21 | |||
Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:06) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 5 | 07.73 | ||||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.91 | ||||||||||||||
3 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.07 | ||||||||||||||
4 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.23 | ||||||||||||||
5 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 08.31 | ||||||||||||||
6 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.42 | ||||||||||||||
Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 10:31) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 5 | 07.68 | q | |||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 07.88 | q | |||||||||||||
3 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.91 | q | |||||||||||||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.12 | q | |||||||||||||
5 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.17 | q | |||||||||||||
6 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.24 | q | |||||||||||||
7 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.45 | q | |||||||||||||
8 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 8 | 08.51 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 10:31) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.43 | q | |||||||||||||
2 | Tereza ZemánkováTereza Zemánková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.52 | ||||||||||||||
3 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.59 | ||||||||||||||
4 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.62 | ||||||||||||||
5 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.74 | ||||||||||||||
6 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.00 | ||||||||||||||
Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia PolakJulia Polak | 01 | TL ROW Rybnik | 5 | 07.68 | q | ||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 07.88 | q | ||
3 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.91 | q | ||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.12 | q | ||
5 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.17 | q | ||
6 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.24 | q | ||
7 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.43 | q | ||
8 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.45 | q | ||
9 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | JAC Brno | 8 | 08.51 | |||
10 | Tereza ZemánkováTereza Zemánková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 08.52 | |||
11 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.59 | |||
12 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.62 | |||
13 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.74 | |||
14 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.00 | |||
Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | ||||
Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | DNS |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 07.83 | ||||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 07.91 | ||||||||||||||
3 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.07 | ||||||||||||||
4 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.13 | ||||||||||||||
5 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.14 | ||||||||||||||
6 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.31 | ||||||||||||||
7 | JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 7 | 08.54 | ||||||||||||||
8 | Hanna BenkowskaHanna Benkowska | 02 | GKS START Dlugoleka | 1 | 08.63 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 08.20 | ||||||||||||||
2 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.32 | ||||||||||||||
3 | Marta PichurMarta Pichur | 04 | Poland | 5 | 08.39 | ||||||||||||||
4 | Zofia BreczewskaZofia Breczewska | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 1 | 08.42 | ||||||||||||||
5 | MIlena KrupaMIlena Krupa | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 3 | 08.47 | ||||||||||||||
6 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.47 | ||||||||||||||
7 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 7 | 08.49 | ||||||||||||||
8 | Nadia NowakNadia Nowak | 04 | Poland | 8 | 08.53 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 2 | 08.36 | ||||||||||||||
2 | Zofia KozlowskaZofia Kozlowska | 04 | Poland | 1 | 08.47 | ||||||||||||||
3 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.51 | ||||||||||||||
4 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.56 | ||||||||||||||
5 | Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska | 04 | TL ROW Rybnik | 5 | 08.67 | ||||||||||||||
6 | Klára BrázdilováKlára Brázdilová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.68 | ||||||||||||||
7 | Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.68 | ||||||||||||||
Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.30 | ||||||||||||||
2 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.34 | ||||||||||||||
3 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.70 | ||||||||||||||
4 | Sonia PalaSonia Pala | 03 | MKS ISKRA Pszczyna | 5 | 08.73 | ||||||||||||||
5 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.89 | ||||||||||||||
6 | Sofija GluchSofija Gluch | 04 | Poland | 8 | 08.94 | ||||||||||||||
Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko | 04 | TL Athletics Jastrzębie | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.46 | ||||||||||||||
2 | Jagoda PytelJagoda Pytel | 04 | Poland | 6 | 08.62 | ||||||||||||||
3 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.66 | ||||||||||||||
4 | Roza KulpinskaRoza Kulpinska | 04 | Poland | 5 | 08.72 | ||||||||||||||
5 | Natalia BlokNatalia Blok | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 1 | 08.75 | ||||||||||||||
6 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 8 | 08.85 | ||||||||||||||
7 | Alexandra GoothováAlexandra Goothová | 03 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 4 | 08.91 | ||||||||||||||
8 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.15 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 08.46 | ||||||||||||||
2 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.54 | ||||||||||||||
3 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.61 | ||||||||||||||
4 | Lena GrzechowiakLena Grzechowiak | 03 | KS AZS AWF WROCŁAW | 4 | 08.70 | ||||||||||||||
5 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.72 | ||||||||||||||
6 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.79 | ||||||||||||||
7 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 8 | 08.81 | ||||||||||||||
8 | Eliška SkotnicováEliška Skotnicová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 08.98 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 08.93 | |||||||||||||
2 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.96 | ||||||||||||||
3 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 8 | 08.97 | ||||||||||||||
4 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.15 | ||||||||||||||
5 | Natalia RutkowskaNatalia Rutkowska | 04 | Poland | 6 | 09.20 | ||||||||||||||
6 | Anita KodytkováAnita Kodytková | 04 | SK Hranice, z.s. | 2 | 09.37 | ||||||||||||||
7 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 4 | 09.47 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 08 (so, 4.1.2020 - 10:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marianna KotulskaMarianna Kotulska | 08 | UKS Czworka Žory | 3 | 08.67 | ||||||||||||||
2 | Julia DunikowskaJulia Dunikowska | 08 | UKS Czworka Žory | 6 | 09.27 | ||||||||||||||
3 | Maja WisniewskaMaja Wisniewska | 08 | UKS Czworka Žory | 8 | 09.31 | ||||||||||||||
4 | Tola NowakTola Nowak | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 09.47 | ||||||||||||||
5 | Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.54 | ||||||||||||||
6 | Zuzanna NieckarzZuzanna Nieckarz | 08 | UKS Czworka Žory | 7 | 09.60 | ||||||||||||||
7 | Kinga SwiderskaKinga Swiderska | 08 | UKS Czworka Žory | 2 | 09.86 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 07.83 | |||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 07.91 | |||
3 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.07 | |||
4 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.13 | |||
5 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.14 | |||
6 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 08.20 | |||
7 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.30 | |||
8 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.31 | |||
9 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.32 | |||
10 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 08.34 | |||
11 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 2 | 08.36 | |||
12 | Marta PichurMarta Pichur | 04 | Poland | 5 | 08.39 | |||
13 | Zofia BreczewskaZofia Breczewska | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 1 | 08.42 | |||
14 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.46 | |||
14 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 08.46 | |||
16 | MIlena KrupaMIlena Krupa | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 3 | 08.47 | |||
16 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.47 | |||
16 | Zofia KozlowskaZofia Kozlowska | 04 | Poland | 1 | 08.47 | |||
19 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 7 | 08.49 | |||
20 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.51 | |||
21 | Nadia NowakNadia Nowak | 04 | Poland | 8 | 08.53 | |||
22 | JULIA ŚLIWAJULIA ŚLIWA | 03 | KS SPRINT Bielsko-Biała | 7 | 08.54 | |||
22 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.54 | |||
24 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.56 | |||
25 | Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.61 | |||
26 | Jagoda PytelJagoda Pytel | 04 | Poland | 6 | 08.62 | |||
27 | Hanna BenkowskaHanna Benkowska | 02 | GKS START Dlugoleka | 1 | 08.63 | |||
28 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.66 | |||
29 | Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska | 04 | TL ROW Rybnik | 5 | 08.67 | |||
29 | Marianna KotulskaMarianna Kotulska | 08 | UKS Czworka Žory | 3 | 08.67 | |||
31 | Klára BrázdilováKlára Brázdilová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.68 | |||
32 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.70 | |||
32 | Lena GrzechowiakLena Grzechowiak | 03 | KS AZS AWF WROCŁAW | 4 | 08.70 | |||
34 | Roza KulpinskaRoza Kulpinska | 04 | Poland | 5 | 08.72 | |||
34 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.72 | |||
36 | Sonia PalaSonia Pala | 03 | MKS ISKRA Pszczyna | 5 | 08.73 | |||
37 | Natalia BlokNatalia Blok | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 1 | 08.75 | |||
38 | Natálie DrbolováNatálie Drbolová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.79 | |||
39 | Natálie SkácelováNatálie Skácelová | 04 | JAC Brno | 8 | 08.81 | |||
40 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 8 | 08.85 | |||
41 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.89 | |||
42 | Alexandra GoothováAlexandra Goothová | 03 | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 4 | 08.91 | |||
43 | 2 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 08.93 | ||
44 | Sofija GluchSofija Gluch | 04 | Poland | 8 | 08.94 | |||
45 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.96 | |||
46 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 8 | 08.97 | |||
47 | Eliška SkotnicováEliška Skotnicová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 08.98 | |||
48 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.15 | |||
48 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.15 | |||
50 | Natalia RutkowskaNatalia Rutkowska | 04 | Poland | 6 | 09.20 | |||
51 | Julia DunikowskaJulia Dunikowska | 08 | UKS Czworka Žory | 6 | 09.27 | |||
52 | Maja WisniewskaMaja Wisniewska | 08 | UKS Czworka Žory | 8 | 09.31 | |||
53 | Anita KodytkováAnita Kodytková | 04 | SK Hranice, z.s. | 2 | 09.37 | |||
54 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 4 | 09.47 | |||
54 | Tola NowakTola Nowak | 04 | KS AZS AWF WROCŁAW | 5 | 09.47 | |||
56 | Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.54 | |||
57 | Zuzanna NieckarzZuzanna Nieckarz | 08 | UKS Czworka Žory | 7 | 09.60 | |||
58 | Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.68 | |||
59 | Kinga SwiderskaKinga Swiderska | 08 | UKS Czworka Žory | 2 | 09.86 | |||
Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DQ | ||||
Zuzanna BlutkoZuzanna Blutko | 04 | TL Athletics Jastrzębie | 2 | DNS |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 4.1.2020 - 13:07) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 07.71 | ||||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 4 | 07.78 | ||||||||||||||
3 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.08 | ||||||||||||||
4 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.13 | ||||||||||||||
5 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 2 | 08.25 | ||||||||||||||
6 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.30 | ||||||||||||||
7 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.32 | ||||||||||||||
Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |