Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Otevřený KP MSK dospělých

Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)
60 m - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 06.70 0.165
2 Rafal PajakRafal Pajak 99 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 06.95 0.168
3 Krzysztof StudnickiKrzysztof Studnicki 92 WKS Wawel KrakowWKS Wawel Krakow 07.01 0.136
60 m - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 07.04 0.156
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.15 0.148
3 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.16 0.133
60 m - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 07.18 0.160
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.24 0.170
3 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.32 0.152
60 m - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.65 0.151
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.66 0.146
3 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 07.79 0.130
60 m - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 07.85 0.135
2 Nina HúskovaNina Húskova 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.96 0.136
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.01 0.135
60 m - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.64 0.177
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 07.73 0.178
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.95 0.167
800 m - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:53.13
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1:56.54
3 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:01.47
800 m - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1:58.71
2 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2:00.72
3 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:01.24
800 m - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:25.15
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:25.17
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:26.38
800 m - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:17.36
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:19.62
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:21.60
800 m - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:23.48
2 Vanessa GaluchVanessa Galuch 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2:23.67
3 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:27.17
1500 m - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bartosz JavozokBartosz Javozok 99 AZS-AWF KatoviceAZS-AWF Katovice 3:56.30
2 Szymon TopolnickiSzymon Topolnicki 94 AZS-AWF KatoviceAZS-AWF Katovice 3:56.31
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:02.08
1500 m - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mateusz KuchmanMateusz Kuchman 01 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3:56.53
2 Maciej WyderkaMaciej Wyderka 02 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3:57.91
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:11.12
1500 m - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4:05.31
2 Adrian RombergAdrian Romberg 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4:06.96
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:09.53
1500 m - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4:44.40
2 2 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:48.92
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:06.41
1500 m - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5:29.07
1500 m - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:56.50
2 Julia MakuchJulia Makuch 04 POLPOL 5:04.84
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:19.01
3000 m - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:10.56
2 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:28.10
3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:33.98
3000 m - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:09.74
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09:20.22
3 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:39.23
3000 m - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 1 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10:04.78
2 3 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:28.18
3 2 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:34.49
3000 m - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 7 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11:20.40
2 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11:46.90
3 14 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:59.74
3000 m - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 5 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 10:52.83
2 6 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10:53.89
3 16 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:21.71
60 m překážek (1.06) - Muži (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.64 0.149
2 Štefan SedlákŠtefan Sedlák 95 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 09.03 0.192
60 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Pavel WiewiorkaPavel Wiewiorka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 08.32 0.165
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.39 0.146
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.41 0.158
60 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.20 0.127
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.29 0.144
3 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 08.56 0.122
60 m překážek (0.84) - Ženy (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.87 0.107
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.36 0.138
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.91 0.384
60 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.68 0.128
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.17 0.183
3 Klaudia KronburgKlaudia Kronburg 02 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 09.20 0.193
60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 11.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.94 0.125
2 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 08.96 0.172
3 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 09.16 0.177