Otevřený KP MSK dospělých
Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.71 | 0.134 | |||||||||||||
2 | Rafal PajakRafal Pajak | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 4 | 06.92 | 0.139 | |||||||||||||
3 | Krzysztof StudnickiKrzysztof Studnicki | 92 | WKS Wawel Krakow | 6 | 07.01 | 0.151 | |||||||||||||
4 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 07.08 | 0.132 | |||||||||||||
5 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.12 | 0.139 | |||||||||||||
6 | Milan PírekMilan Pírek | 87 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.14 | 0.146 | |||||||||||||
7 | Mário HanicMário Hanic | 99 | TJ Slávia STU Bratislava | 8 | 07.20 | 0.137 | |||||||||||||
Tomáš PodobaTomáš Podoba | 82 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 4 | 07.14 | 0.156 | |||||||||||||
2 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 07.18 | 0.152 | |||||||||||||
3 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 8 | 07.34 | 0.131 | |||||||||||||
4 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.35 | 0.168 | |||||||||||||
5 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 3 | 07.41 | 0.108 | |||||||||||||
6 | Štefan SedlákŠtefan Sedlák | 95 | Dukla Banská Bystrica | 6 | 07.53 | 0.195 | |||||||||||||
7 | Tomáš HolýTomáš Holý | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 07.54 | 0.157 | |||||||||||||
8 | Kamil CzernicKamil Czernic | 00 | AZS KU Politechniki Opolski... | 7 | 07.43 | 0.175 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 07.47 | 0.155 | |||||||||||||
2 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 07.48 | 0.126 | |||||||||||||
3 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.54 | 0.148 | |||||||||||||
4 | Matěj KašparMatěj Kašpar | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.55 | 0.125 | |||||||||||||
5 | Petr LisníkPetr Lisník | 00 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 07.68 | 0.171 | |||||||||||||
6 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.73 | 0.159 | |||||||||||||
7 | Jakub HadámekJakub Hadámek | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.75 | 0.163 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michał MalarekMichał Malarek | 98 | UKS "Piątka Plus Rydułtowy" | 8 | 07.25 | 0.170 | |||||||||||||
2 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 07.42 | 0.128 | |||||||||||||
3 | Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 07.69 | 0.198 | |||||||||||||
4 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | AK Šternberk z.s. | 3 | 07.71 | 0.171 | |||||||||||||
5 | Jakub AdámekJakub Adámek | 93 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 07.74 | 0.141 | |||||||||||||
6 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 07.89 | 0.168 | |||||||||||||
7 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 08.42 | 0.227 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 06.70 | 0.165 | |||||||||||||
2 | Rafal PajakRafal Pajak | 99 | MKS Czechowice-Dziedzice | 4 | 06.95 | 0.168 | |||||||||||||
3 | Krzysztof StudnickiKrzysztof Studnicki | 92 | WKS Wawel Krakow | 6 | 07.01 | 0.136 | |||||||||||||
4 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.08 | 0.137 | |||||||||||||
5 | Milan PírekMilan Pírek | 87 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.11 | 0.115 | |||||||||||||
6 | Tomáš VašíčekTomáš Vašíček | 94 | SK Hranice, z.s. | 8 | 07.14 | 0.149 | |||||||||||||
7 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 07.18 | 0.140 | |||||||||||||
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 13:31) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | AZS-AWF Katowice | 5 | 07.04 | 0.156 | |||||||||||||
2 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.15 | 0.148 | |||||||||||||
3 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.16 | 0.133 | |||||||||||||
4 | Michał KuligowskiMichał Kuligowski | 02 | RMKS Rybnik jezdci | 6 | 07.25 | 0.162 | |||||||||||||
5 | Oliver HrudkayOliver Hrudkay | 02 | Dukla Banská Bystrica | 7 | 07.30 | 0.195 | |||||||||||||
Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | DNS | |||||||||||||||
Mikołaj LaskowskiMikołaj Laskowski | 02 | RMSK Rybnik | 8 | DNS | |||||||||||||||
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:16) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | AZS-AWF Katowice | 5 | 07.03 | 0.148 | |||||||||||||
2 | Daniel NevrlaDaniel Nevrla | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.15 | 0.134 | |||||||||||||
3 | Michał KuligowskiMichał Kuligowski | 02 | RMKS Rybnik jezdci | 4 | 07.16 | 0.150 | |||||||||||||
4 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.18 | 0.142 | |||||||||||||
5 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 07.22 | 0.151 | |||||||||||||
6 | Oliver HrudkayOliver Hrudkay | 02 | Dukla Banská Bystrica | 6 | 07.22 | 0.154 | |||||||||||||
7 | Mikołaj LaskowskiMikołaj Laskowski | 02 | RMSK Rybnik | 3 | 07.23 | 0.135 | |||||||||||||
Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DQ | -0.076 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:16) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 07.26 | 0.172 | |||||||||||||
2 | Nikolas ProkopNikolas Prokop | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 07.36 | 0.159 | |||||||||||||
3 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.37 | 0.161 | |||||||||||||
4 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 07.37 | 0.152 | |||||||||||||
5 | Karel KusákKarel Kusák | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 07.49 | 0.112 | |||||||||||||
6 | Tomasz SoporskiTomasz Soporski | 02 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 07.63 | 0.167 | |||||||||||||
7 | Sławomir GatnarSławomir Gatnar | 02 | RMKS Rybnik jezdci | 8 | 07.71 | 0.169 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 11:16) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 3 | 07.55 | 0.217 | |||||||||||||
2 | Jakub HalášekJakub Halášek | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 07.57 | 0.195 | |||||||||||||
3 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.60 | 0.157 | |||||||||||||
4 | Tomáš BognerTomáš Bogner | 01 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 07.65 | 0.161 | |||||||||||||
5 | Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný | 01 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 07.70 | 0.165 | |||||||||||||
6 | Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 07.90 | 0.210 | |||||||||||||
7 | Ondřej SkopalOndřej Skopal | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.96 | 0.205 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 11:16) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 07.63 | 0.167 | |||||||||||||
2 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.70 | 0.144 | |||||||||||||
3 | Jakub HanzlíkJakub Hanzlík | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 07.74 | 0.161 | |||||||||||||
4 | Kamil BuchaczKamil Buchacz | 01 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 2 | 07.79 | 0.137 | |||||||||||||
5 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 07.97 | 0.198 | |||||||||||||
6 | Václav RaškaVáclav Raška | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 08.19 | 0.157 | |||||||||||||
Mateusz KuchmanMateusz Kuchman | 01 | MKS-MOSM Bytom | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 11.1.2020 - 11:16) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny | 02 | UKS "Piątka Plus Rydułtowy" | 7 | 07.38 | 0.198 | |||||||||||||
2 | Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.51 | 0.179 | |||||||||||||
3 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 07.74 | 0.153 | |||||||||||||
4 | Roman ProkopRoman Prokop | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 07.83 | 0.177 | |||||||||||||
5 | Richard JanišRichard Janiš | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 07.87 | 0.207 | |||||||||||||
6 | Adam HamšíkAdam Hamšík | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 07.90 | 0.184 | |||||||||||||
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:Richard Janiš DQ dle pravidla 200.8c. Matouš Pospíšil DQ dle pravidla 162.8. |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.20 | q | 0.180 | ||||||||||||
2 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 6 | 07.22 | q | 0.190 | ||||||||||||
3 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 07.30 | q | 0.143 | ||||||||||||
4 | Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 07.34 | q | 0.155 | ||||||||||||
5 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.42 | q | 0.176 | ||||||||||||
6 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.43 | q | 0.210 | ||||||||||||
7 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.43 | 0.150 | |||||||||||||
8 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.53 | 0.146 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.45 | 0.170 | |||||||||||||
2 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.50 | 0.162 | |||||||||||||
3 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.54 | 0.143 | |||||||||||||
4 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.58 | 0.164 | |||||||||||||
5 | Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 07.69 | 0.137 | |||||||||||||
6 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 07.75 | 0.170 | |||||||||||||
7 | Wiktor CyganWiktor Cygan | 03 | AZS-AWF Katowice | 7 | 07.76 | 0.379 | |||||||||||||
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký | 03 | TJ Sokol Opava | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 11:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.25 | q | 0.135 | ||||||||||||
2 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.47 | 0.153 | |||||||||||||
3 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 07.61 | 0.196 | |||||||||||||
4 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 07.62 | 0.171 | |||||||||||||
5 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 07.68 | 0.181 | |||||||||||||
6 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 07.73 | 0.152 | |||||||||||||
Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 3 | DNS | |||||||||||||||
Jacek NowakJacek Nowak | 04 | RMKS Rybnik jezdci | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 11:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ChlubaMichal Chluba | 03 | MKS-MOSM Bytom | 8 | 07.38 | q | 0.160 | ||||||||||||
2 | Szymon NowakSzymon Nowak | 04 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 07.56 | 0.153 | |||||||||||||
3 | Erik BulejkoErik Bulejko | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.69 | 0.143 | |||||||||||||
4 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 7 | 07.76 | 0.157 | |||||||||||||
5 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 07.76 | 0.262 | |||||||||||||
6 | Jakub RůžičkaJakub Růžička | 04 | JAC Brno | 3 | 07.88 | 0.153 | |||||||||||||
7 | Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 07.97 | 0.184 | |||||||||||||
Kacper ZamojskiKacper Zamojski | 03 | MKS-MOSM Bytom | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 11.1.2020 - 11:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 07.65 | 0.165 | |||||||||||||
2 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.73 | 0.120 | |||||||||||||
3 | Erik SlatinskýErik Slatinský | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.80 | 0.138 | |||||||||||||
4 | Matěj RuferMatěj Rufer | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 07.88 | 0.217 | |||||||||||||
5 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 07.93 | 0.180 | |||||||||||||
6 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.95 | 0.217 | |||||||||||||
7 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 07.99 | 0.175 | |||||||||||||
8 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.06 | 0.246 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (so, 11.1.2020 - 11:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawel WojcikPawel Wojcik | 03 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 7 | 07.72 | 0.168 | |||||||||||||
2 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 07.92 | 0.164 | |||||||||||||
3 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 4 | 07.94 | 0.187 | |||||||||||||
4 | František BasistaFrantišek Basista | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 08.18 | 0.162 | |||||||||||||
5 | Tomáš BartošTomáš Bartoš | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 08.26 | 0.199 | |||||||||||||
6 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.35 | 0.209 | |||||||||||||
David GlösslDavid Glössl | 04 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 07 (so, 11.1.2020 - 11:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.09 | 0.187 | |||||||||||||
2 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.20 | 0.145 | |||||||||||||
3 | Matěj SabelaMatěj Sabela | 03 | JAC Brno | 2 | 08.20 | 0.152 | |||||||||||||
4 | Jiří SlováčekJiří Slováček | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.27 | 0.183 | |||||||||||||
5 | Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček | 04 | Orel Vyškov | 7 | 08.28 | 0.205 | |||||||||||||
6 | Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.38 | 0.277 | |||||||||||||
7 | Jakub BlablaJakub Blabla | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.68 | 0.211 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 08 (so, 11.1.2020 - 11:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PóltovakMichal Póltovak | 05 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 7 | 07.80 | 0.171 | |||||||||||||
2 | Robert PovebskiRobert Povebski | 05 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 2 | 08.06 | 0.147 | |||||||||||||
3 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.62 | 0.168 | |||||||||||||
4 | Alexandr ČačaAlexandr Čača | 03 | Orel Vyškov | 5 | 08.68 | 0.169 | |||||||||||||
5 | Vojtěch SlintákVojtěch Slinták | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.84 | 0.176 | |||||||||||||
6 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 08.91 | 0.235 | |||||||||||||
Filip UvíraFilip Uvíra | 04 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 13:32) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 07.18 | 0.160 | |||||||||||||
2 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.24 | 0.170 | |||||||||||||
3 | Viliam HromekViliam Hromek | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 07.32 | 0.152 | |||||||||||||
4 | Michal ChlubaMichal Chluba | 03 | MKS-MOSM Bytom | 7 | 07.33 | 0.153 | |||||||||||||
5 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 07.34 | 0.141 | |||||||||||||
6 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 07.37 | 0.206 | |||||||||||||
7 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 07.37 | 0.140 | |||||||||||||
8 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.38 | 0.159 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.65 | 0.151 | |||||||||||||
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.66 | 0.146 | |||||||||||||
3 | Simona MalatincováSimona Malatincová | 97 | Dukla Banská Bystrica | 3 | 07.79 | 0.130 | |||||||||||||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.95 | 0.178 | |||||||||||||
5 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.39 | 0.219 | |||||||||||||
6 | Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová | 95 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.50 | 0.293 | |||||||||||||
7 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 08.95 | 0.349 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 07.67 | q | 0.146 | ||||||||||||
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.75 | q | 0.167 | ||||||||||||
3 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.92 | q | 0.147 | ||||||||||||
4 | Simona MalatincováSimona Malatincová | 97 | Dukla Banská Bystrica | 6 | 07.95 | q | 0.179 | ||||||||||||
5 | Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová | 95 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.33 | q | 0.156 | ||||||||||||
6 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 08.41 | q | 0.170 | ||||||||||||
7 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 08.99 | q | 0.357 | ||||||||||||
Adrianna DerejczykAdrianna Derejczyk | 91 | AZS-AWF Katowice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:46) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.86 | q | 0.150 | ||||||||||||
2 | Nina HúskovaNina Húskova | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 08.04 | q | 0.158 | ||||||||||||
3 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.07 | q | 0.180 | ||||||||||||
4 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.08 | q | 0.128 | ||||||||||||
5 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 08.22 | q | 0.165 | ||||||||||||
6 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.25 | q | 0.158 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 10:46) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.22 | q | 0.212 | ||||||||||||
2 | Natália HolešováNatália Holešová | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 5 | 08.27 | q | 0.170 | ||||||||||||
3 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 4 | 08.32 | 0.239 | |||||||||||||
4 | Anna GregušováAnna Gregušová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.47 | 0.175 | |||||||||||||
5 | Markéta JurákováMarkéta Juráková | 02 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 08.59 | 0.217 | |||||||||||||
6 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.59 | 0.248 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 10:46) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela PreissováGabriela Preissová | 02 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.38 | 0.187 | |||||||||||||
2 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.52 | 0.239 | |||||||||||||
3 | Karolína HoláKarolína Holá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 08.65 | 0.141 | |||||||||||||
Michaela RaszkováMichaela Raszková | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 08.90 | 0.210 | ||||||||||||||
Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | |||||||||||||||
Kinga GórnyKinga Górny | 02 | MKS USTROŃ | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 13:16) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.85 | 0.135 | |||||||||||||
2 | Nina HúskovaNina Húskova | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 4 | 07.96 | 0.136 | |||||||||||||
3 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.01 | 0.135 | |||||||||||||
4 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 08.04 | 0.141 | |||||||||||||
5 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.17 | 0.359 | |||||||||||||
6 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 08.24 | 0.155 | |||||||||||||
Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 8 | DNS | |||||||||||||||
Natália HolešováNatália Holešová | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:47) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.66 | q | 0.194 | ||||||||||||
2 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 07.81 | q | 0.155 | ||||||||||||
3 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 07.97 | q | 0.143 | ||||||||||||
4 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.99 | q | 0.161 | ||||||||||||
5 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.05 | q | 0.189 | ||||||||||||
6 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | MKS-MOSM Bytom | 8 | 08.08 | q | 0.167 | ||||||||||||
7 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 08.11 | q | 0.192 | ||||||||||||
8 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.14 | 0.148 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 10:47) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.05 | q | 0.194 | ||||||||||||
2 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.24 | 0.164 | |||||||||||||
3 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.27 | 0.163 | |||||||||||||
4 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 08.34 | 0.178 | |||||||||||||
5 | Sabrina MUNARISabrina MUNARI | 05 | MKS ISKRA Pszczyna | 3 | 08.38 | 0.139 | |||||||||||||
6 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.44 | 0.164 | |||||||||||||
7 | Leona MihalíkováLeona Mihalíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.53 | 0.170 | |||||||||||||
8 | Denisa PeričováDenisa Peričová | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 08.55 | 0.260 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 10:47) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 1 | 08.27 | 0.163 | |||||||||||||
2 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 6 | 08.32 | 0.258 | |||||||||||||
3 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.33 | 0.148 | |||||||||||||
4 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 08.38 | 0.152 | |||||||||||||
5 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.47 | 0.191 | |||||||||||||
6 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.49 | 0.209 | |||||||||||||
7 | Lucie KutalováLucie Kutalová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 08.53 | 0.185 | |||||||||||||
8 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.69 | 0.319 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 10:47) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria GawrysWiktoria Gawrys | 03 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 08.20 | 0.196 | |||||||||||||
2 | Oliwia BachOliwia Bach | 04 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 3 | 08.27 | 0.150 | |||||||||||||
3 | Zuzanna WawrykaZuzanna Wawryka | 04 | MKS-MOSM Bytom | 6 | 08.42 | 0.367 | |||||||||||||
4 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.44 | 0.146 | |||||||||||||
5 | Šárka PavelkováŠárka Pavelková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 08.54 | 0.171 | |||||||||||||
6 | Zuzanna SierońZuzanna Sieroń | 04 | RMKS Rybnik jezdci | 4 | 08.80 | 0.197 | |||||||||||||
7 | Barbora BroďániováBarbora Broďániová | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 08.92 | 0.172 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 11.1.2020 - 10:47) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BrázdilováKlára Brázdilová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.52 | 0.178 | |||||||||||||
2 | Hana ChudobováHana Chudobová | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 08.76 | 0.140 | |||||||||||||
3 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.79 | 0.356 | |||||||||||||
4 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.86 | 0.152 | |||||||||||||
5 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 08.91 | 0.202 | |||||||||||||
6 | Karolina GrycKarolina Gryc | 03 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 5 | 09.11 | 0.168 | |||||||||||||
7 | Tereza KuželováTereza Kuželová | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 09.41 | 0.256 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (so, 11.1.2020 - 10:47) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela ČervinkováNela Červinková | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 08.93 | 0.186 | |||||||||||||
2 | Ema JanůEma Janů | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 08.95 | 0.197 | |||||||||||||
3 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.99 | 0.219 | |||||||||||||
4 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 09.04 | 0.168 | |||||||||||||
5 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.13 | 0.214 | |||||||||||||
6 | Lucie KrasulováLucie Krasulová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 09.16 | 0.188 | |||||||||||||
7 | Kristina SkopalováKristina Skopalová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 09.16 | 0.292 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 07 (so, 11.1.2020 - 10:47) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna SvagaZuzanna Svaga | 06 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 8 | 08.41 | 0.179 | |||||||||||||
2 | Aleksandra HajdukAleksandra Hajduk | 06 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 2 | 08.86 | 0.164 | |||||||||||||
3 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.08 | 0.169 | |||||||||||||
4 | Kristýna KostíkováKristýna Kostíková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 09.09 | 0.160 | |||||||||||||
5 | Kamila GroszKamila Grosz | 05 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 7 | 09.43 | 0.268 | |||||||||||||
6 | Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.55 | 0.167 | |||||||||||||
7 | Sára VolejníkováSára Volejníková | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 09.71 | 0.204 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 13:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 07.64 | 0.177 | |||||||||||||
2 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 07.73 | 0.178 | |||||||||||||
3 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 07.95 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.97 | 0.137 | |||||||||||||
5 | Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.07 | 0.205 | |||||||||||||
6 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 08.08 | 0.163 | |||||||||||||
7 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.15 | 0.165 | |||||||||||||
Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | MKS-MOSM Bytom | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 16:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PajakJakub Pajak | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 5 | 22.10 | 0.142 | |||||||||||||
2 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | TJ Slávia STU Bratislava | 4 | 22.18 | 0.190 | |||||||||||||
3 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | AZS-AWF Katowice | 6 | 22.26 | 0.148 | |||||||||||||
4 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 24.40 | 0.158 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 16:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 22.47 | 0.197 | |||||||||||||
2 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 22.52 | 0.160 | |||||||||||||
3 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.90 | 0.162 | |||||||||||||
4 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 23.67 | 0.197 | |||||||||||||
5 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 24.25 | 0.186 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 16:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš GložákLukáš Gložák | 99 | Dukla Banská Bystrica | 4 | 23.01 | 0.172 | |||||||||||||
2 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 23.46 | 0.153 | |||||||||||||
Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | DNS | |||||||||||||||
Tomáš PodobaTomáš Podoba | 82 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | AK Šternberk z.s. | 6 | 23.93 | 0.191 | |||||||||||||
2 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 27.97 | 0.215 | |||||||||||||
David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 4 | DNS | |||||||||||||||
David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 16:16) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 22.19 | 0.152 | |||||||||||||
2 | Jakub PietrusaJakub Pietrusa | 02 | UKS Stryszava | 4 | 22.67 | 0.148 | |||||||||||||
3 | Oliver HrudkayOliver Hrudkay | 02 | Dukla Banská Bystrica | 6 | 22.78 | 0.185 | |||||||||||||
4 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 24.15 | 0.189 | |||||||||||||
5 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 24.42 | 0.141 | |||||||||||||
6 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.51 | 0.154 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 16:16) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel WiewiorkaPavel Wiewiorka | 02 | MKS MOS Katowice | 5 | 22.62 | 0.192 | |||||||||||||
2 | Szymon DrabikSzymon Drabik | 02 | UKS Czwórka Žory | 6 | 23.39 | 0.150 | |||||||||||||
3 | Kamil BuchaczKamil Buchacz | 01 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 3 | 25.11 | 0.163 | |||||||||||||
4 | Jakub HanzlíkJakub Hanzlík | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 25.35 | 0.173 | |||||||||||||
Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 16:16) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 22.90 | 0.150 | |||||||||||||
2 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 23.55 | 0.161 | |||||||||||||
3 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | JAC Brno | 5 | 23.79 | 0.225 | |||||||||||||
4 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 24.62 | 0.199 | |||||||||||||
5 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 24.91 | 0.584 | |||||||||||||
6 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 24.95 | 0.166 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 16:16) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 4 | 23.21 | 0.148 | |||||||||||||
2 | Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny | 02 | UKS "Piątka Plus Rydułtowy" | 1 | 23.62 | 0.196 | |||||||||||||
3 | Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 24.06 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Tomáš BognerTomáš Bogner | 01 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 24.07 | 0.176 | |||||||||||||
5 | Nikolas ProkopNikolas Prokop | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 24.08 | 0.173 | |||||||||||||
6 | Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 24.10 | 0.150 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 16:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HalátekPavel Halátek | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 22.34 | 0.137 | |||||||||||||
2 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | JAC Brno | 5 | 22.67 | 0.187 | |||||||||||||
3 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 23.00 | 0.151 | |||||||||||||
4 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 23.74 | 0.192 | |||||||||||||
5 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 24.75 | 0.162 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 16:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 23.40 | 0.222 | |||||||||||||
2 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 23.86 | 0.259 | |||||||||||||
3 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 24.44 | 0.185 | |||||||||||||
4 | Cyprian BrillaCyprian Brilla | 03 | UKS Czwórka Žory | 4 | 24.55 | 0.134 | |||||||||||||
5 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 26.65 | 0.173 | |||||||||||||
Jakub PajakJakub Pajak | 01 | MKS Czechowice-Dziedzice | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 16:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 23.57 | ||||||||||||||
2 | Pawel WojcikPawel Wojcik | 03 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 3 | 23.90 | ||||||||||||||
3 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 25.30 | ||||||||||||||
4 | Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 27.54 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch SlintákVojtěch Slinták | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 29.69 | ||||||||||||||
Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 16:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 23.33 | 0.184 | |||||||||||||
2 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 23.79 | 0.149 | |||||||||||||
3 | Szymon NowakSzymon Nowak | 04 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 24.03 | 0.197 | |||||||||||||
4 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 24.28 | 0.162 | |||||||||||||
5 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 24.46 | 0.235 | |||||||||||||
Dawid BernardDawid Bernard | 03 | RMKS Rybnik jezdci | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 11.1.2020 - 16:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 22.81 | 0.147 | |||||||||||||
2 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 23.50 | 0.205 | |||||||||||||
3 | Lukasz UrbanekLukasz Urbanek | 03 | TL Athletics Jastrzebie | 5 | 23.76 | 0.154 | |||||||||||||
4 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 24.43 | 0.150 | |||||||||||||
5 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 25.98 | 0.177 | |||||||||||||
6 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 26.15 | 0.157 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 11.1.2020 - 16:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 23.54 | 0.174 | |||||||||||||
2 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 23.63 | 0.149 | |||||||||||||
3 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 23.67 | 0.170 | |||||||||||||
4 | Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 26.10 | 0.201 | |||||||||||||
Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (so, 11.1.2020 - 16:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 23.99 | 0.198 | |||||||||||||
2 | Maciej SikoraMaciej Sikora | 03 | UKS Stryszava | 5 | 24.18 | 0.212 | |||||||||||||
3 | Michal ChlubaMichal Chluba | 03 | MKS-MOSM Bytom | 3 | 24.27 | 0.137 | |||||||||||||
4 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 24.84 | 0.143 | |||||||||||||
5 | Jakub KošťálJakub Košťál | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 25.87 | 0.238 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (so, 11.1.2020 - 16:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.92 | 0.149 | |||||||||||||
2 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 23.97 | 0.143 | |||||||||||||
3 | Szymon MikolajczakSzymon Mikolajczak | 04 | MKS Czechowice-Dziedzice | 5 | 24.00 | 0.187 | |||||||||||||
4 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 24.70 | 0.147 | |||||||||||||
5 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 28.29 | 0.147 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 09 (so, 11.1.2020 - 16:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 23.75 | 0.189 | |||||||||||||
2 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 23.93 | 0.153 | |||||||||||||
3 | Wiktor CyganWiktor Cygan | 03 | AZS-AWF Katovice | 5 | 24.47 | 0.335 | |||||||||||||
4 | Lukáš VítekLukáš Vítek | 04 | JAC Brno | 1 | 28.86 | 0.149 | |||||||||||||
Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (so, 11.1.2020 - 16:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PóltovakMichal Póltovak | 05 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 3 | 24.87 | 0.173 | |||||||||||||
2 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 4 | 25.28 | 0.184 | |||||||||||||
3 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 25.59 | 0.160 | |||||||||||||
4 | Robert PovebskiRobert Povebski | 05 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 2 | 25.70 | 0.153 | |||||||||||||
5 | Jakub BlablaJakub Blabla | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 29.46 | 0.560 | |||||||||||||
Jacek NowakJacek Nowak | 04 | RMSK Rybnik | 6 | DNS | 0.169 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 24.15 | 0.146 | |||||||||||||
2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.14 | 0.166 | |||||||||||||
3 | Simona MalatincováSimona Malatincová | 97 | Dukla Banská Bystrica | 6 | 25.24 | 0.175 | |||||||||||||
4 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 30.27 | 0.247 | |||||||||||||
5 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 30.54 | 0.343 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.69 | 0.154 | |||||||||||||
2 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 5 | 25.72 | 0.183 | |||||||||||||
3 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 26.70 | 0.377 | |||||||||||||
4 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 27.23 | 0.197 | |||||||||||||
5 | Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová | 95 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 27.93 | 0.146 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 15:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 25.28 | 0.159 | |||||||||||||
2 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 25.61 | 0.159 | |||||||||||||
3 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 26.24 | 0.144 | |||||||||||||
4 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 28.57 | 0.131 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 15:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 25.72 | 0.130 | |||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 6 | 27.41 | 0.263 | |||||||||||||
3 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 3 | 28.53 | 0.384 | |||||||||||||
Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 15:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 26.81 | 0.157 | |||||||||||||
2 | Markéta JurákováMarkéta Juráková | 02 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 28.03 | 0.239 | |||||||||||||
3 | Anna GregušováAnna Gregušová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 28.13 | 0.206 | |||||||||||||
4 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 3 | 29.33 | 0.266 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 15:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 27.02 | 0.163 | |||||||||||||
2 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 27.62 | 0.395 | |||||||||||||
3 | Emilia SalaEmilia Sala | 02 | UKS Stryszava | 6 | 27.91 | 0.221 | |||||||||||||
4 | Gabriela PreissováGabriela Preissová | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 28.18 | 0.559 | |||||||||||||
5 | Karolína HoláKarolína Holá | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 28.43 | 0.137 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 4 | 24.77 | 0.169 | |||||||||||||
2 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 25.32 | 0.196 | |||||||||||||
3 | Zuzanna VypichZuzanna Vypich | 03 | UKS Czwórka Žory | 5 | 25.88 | 0.198 | |||||||||||||
4 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 29.15 | 0.321 | |||||||||||||
5 | Tamara BehúňováTamara Behúňová | 03 | TJ Slávia STU Bratislava | 2 | 29.32 | 0.157 | |||||||||||||
6 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 30.12 | 0.193 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 25.77 | 0.158 | |||||||||||||
2 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 26.09 | 0.201 | |||||||||||||
3 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 27.14 | 0.174 | |||||||||||||
Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Magda MazurekMagda Mazurek | 04 | UKS Czwórka Žory | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 26.74 | 0.141 | |||||||||||||
2 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 1 | 27.32 | 0.170 | |||||||||||||
3 | Oliwia BachOliwia Bach | 04 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 4 | 28.93 | 0.179 | |||||||||||||
4 | Kristina SkopalováKristina Skopalová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 30.56 | 0.204 | |||||||||||||
5 | Kristýna KostíkováKristýna Kostíková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 30.91 | 0.401 | |||||||||||||
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | 27.08 | 0.279 | |||||||||||||
2 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 6 | 27.41 | 0.175 | |||||||||||||
3 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 3 | 28.42 | 0.175 | |||||||||||||
4 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 29.63 | 0.310 | |||||||||||||
5 | Sára ŠenkováSára Šenková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 30.58 | 0.208 | |||||||||||||
6 | Kamila GroszKamila Grosz | 05 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 1 | 32.35 | 0.390 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 11.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 27.04 | 0.209 | |||||||||||||
2 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 27.32 | 0.197 | |||||||||||||
3 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 27.96 | 0.217 | |||||||||||||
4 | Julia PrewiezlikJulia Prewiezlik | 06 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 1 | 27.98 | 0.287 | |||||||||||||
5 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 3 | 29.61 | 0.323 | |||||||||||||
6 | Aleksandra HajdukAleksandra Hajduk | 06 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 2 | 30.44 | 0.147 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 11.1.2020 - 15:52) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna SvagaZuzanna Svaga | 06 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 2 | 27.37 | 0.522 | |||||||||||||
2 | Adriana DurajováAdriana Durajová | 04 | SVČ Fokus Nový Jičín | 3 | 28.20 | 0.244 | |||||||||||||
3 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 28.23 | 0.337 | |||||||||||||
4 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 29.45 | 0.197 | |||||||||||||
5 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 30.06 | 0.402 | |||||||||||||
6 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 30.94 | 0.205 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (so, 11.1.2020 - 15:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora AlexováBarbora Alexová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 27.87 | 0.154 | |||||||||||||
2 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 27.99 | 0.311 | |||||||||||||
3 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 28.63 | 0.212 | |||||||||||||
4 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 29.21 | 0.190 | |||||||||||||
5 | Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 32.68 | 0.141 | |||||||||||||
6 | Nikola ŠutarikováNikola Šutariková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 33.65 | 0.144 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CésarDavid César | 94 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 50.47 | 0.195 | |||||||||||||
2 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 52.01 | 0.246 | |||||||||||||
3 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 52.21 | 0.166 | |||||||||||||
4 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 53.24 | 0.166 | |||||||||||||
Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 51.06 | 0.163 | |||||||||||||
2 | Adrián PavelkaAdrián Pavelka | 91 | TJ Slávia STU Bratislava | 5 | 51.27 | 0.177 | |||||||||||||
3 | Matej CidoríkMatej Cidorík | 00 | TJ Slávia STU Bratislava | 6 | 53.31 | 0.171 | |||||||||||||
4 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 57.75 | 0.203 | |||||||||||||
Pavol AntolikPavol Antolik | 99 | TJ Slávia STU Bratislava | 3 | DQ | -0.195 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 51.19 | 0.189 | |||||||||||||
2 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 52.33 | 0.150 | |||||||||||||
3 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 52.86 | 0.167 | |||||||||||||
4 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 53.83 | 0.197 | |||||||||||||
5 | Jakub ŠpéraJakub Špéra | 96 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 54.78 | 0.153 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:56) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal WrobelMichal Wrobel | 02 | UKS Czwórka Žory | 4 | 49.90 | 0.158 | |||||||||||||
2 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 5 | 50.55 | 0.349 | |||||||||||||
3 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 50.97 | 0.153 | |||||||||||||
4 | Richard PozmányRichard Pozmány | 01 | TJ Slávia STU Bratislava | 2 | 54.30 | 0.189 | |||||||||||||
5 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 54.40 | 0.235 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:56) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štefan BellusŠtefan Bellus | 02 | TJ Slávia STU Bratislava | 4 | 51.41 | 0.191 | |||||||||||||
2 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 51.81 | 0.206 | |||||||||||||
3 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 53.50 | 0.261 | |||||||||||||
4 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 55.85 | 0.188 | |||||||||||||
5 | Ondřej SkopalOndřej Skopal | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 57.18 | 0.429 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:56) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 53.14 | 0.219 | |||||||||||||
2 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 53.83 | 0.193 | |||||||||||||
3 | Marcin DróźdźMarcin Dróźdź | 02 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 4 | 54.29 | 0.176 | |||||||||||||
4 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 54.30 | 0.165 | |||||||||||||
5 | David TrojekDavid Trojek | 02 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | 65.14 | 0.194 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 14:56) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 53.40 | 0.204 | |||||||||||||
2 | Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI | 01 | MKS ISKRA Pszczyna | 6 | 53.77 | 0.170 | |||||||||||||
3 | Jakub GorczycaJakub Gorczyca | 02 | UKS Pofin Oświęcim | 4 | 55.01 | 0.290 | |||||||||||||
4 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 55.08 | 0.176 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:57) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 51.28 | 0.144 | |||||||||||||
2 | Thomas HlavačkaThomas Hlavačka | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 51.38 | 0.207 | |||||||||||||
3 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 52.77 | 0.314 | |||||||||||||
4 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 55.27 | 0.214 | |||||||||||||
5 | Adam ŠandoAdam Šando | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 60.72 | 0.191 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:57) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MusilLukáš Musil | 04 | VSK Univerzita Brno | 4 | 51.74 | 0.165 | |||||||||||||
2 | Maciej SikoraMaciej Sikora | 03 | UKS Stryszava | 6 | 51.93 | 0.175 | |||||||||||||
3 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 58.42 | 0.139 | |||||||||||||
Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | DNS | |||||||||||||||
Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:57) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin DorotíkRobin Dorotík | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 52.55 | 0.164 | |||||||||||||
2 | Janusz AugustyniakJanusz Augustyniak | 03 | AZS KU Politechniki Opolski... | 4 | 53.31 | 0.163 | |||||||||||||
3 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 58.11 | 0.232 | |||||||||||||
4 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 68.94 | 0.156 | |||||||||||||
Filip BřečkaFilip Břečka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 14:57) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KostolnýŠimon Kostolný | 03 | TJ Slávia STU Bratislava | 6 | 53.49 | 0.220 | |||||||||||||
2 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 54.30 | 0.181 | |||||||||||||
3 | Damian KaniaDamian Kania | 04 | UKS Czwórka Žory | 4 | 55.16 | 0.148 | |||||||||||||
4 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 55.35 | 0.178 | |||||||||||||
5 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 57.98 | 0.185 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 11.1.2020 - 14:57) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SzkatulaFrantišek Szkatula | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 53.23 | 0.176 | |||||||||||||
2 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 54.24 | 0.169 | |||||||||||||
3 | Martin PorubaMartin Poruba | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 58.27 | 0.172 | |||||||||||||
4 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 58.85 | 0.158 | |||||||||||||
5 | Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | 59.97 | 0.224 | |||||||||||||
Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miriam CidorikováMiriam Cidoriková | 99 | TJ Slávia STU Bratislava | 5 | 57.05 | 0.161 | |||||||||||||
2 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 57.41 | 0.183 | |||||||||||||
3 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice, z.s. | 2 | 63.35 | 0.202 | |||||||||||||
Simona MalatincováSimona Malatincová | 97 | Dukla Banská Bystrica | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 3 | 59.20 | 0.179 | |||||||||||||
2 | Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková | 98 | TJ Slávia STU Bratislava | 5 | 59.24 | 0.176 | |||||||||||||
3 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 65.27 | 0.205 | |||||||||||||
Karolina SkibiňskaKarolina Skibiňska | 00 | AZS-AWF Katowice | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 58.26 | 0.369 | |||||||||||||
2 | Natália BučičováNatália Bučičová | 99 | TJ Slávia STU Bratislava | 3 | 59.98 | 0.205 | |||||||||||||
3 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 60.77 | 0.185 | |||||||||||||
4 | Justyna ZwiasJustyna Zwias | 99 | AZS-AWF Katowice | 5 | 61.04 | 0.177 | |||||||||||||
5 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 69.47 | 0.210 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:36) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martyna ZierubaMartyna Zieruba | 02 | UKS Czwórka Žory | 4 | 59.21 | 0.158 | |||||||||||||
2 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 61.52 | 0.180 | |||||||||||||
3 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 61.55 | 0.214 | |||||||||||||
4 | Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková | 02 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 64.17 | 0.179 | |||||||||||||
5 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 70.39 | 0.330 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:36) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 61.81 | 0.231 | |||||||||||||
2 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 61.99 | 0.375 | |||||||||||||
3 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 62.52 | 0.313 | |||||||||||||
4 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 65.77 | 0.354 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:36) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 61.91 | 0.336 | |||||||||||||
2 | Emilia SalaEmilia Sala | 02 | UKS Stryszava | 2 | 62.74 | 0.211 | |||||||||||||
3 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 63.76 | 0.303 | |||||||||||||
4 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | JAC Brno | 6 | 65.39 | 0.238 | |||||||||||||
5 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 4 | 66.89 | 0.425 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:37) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 57.04 | 0.176 | |||||||||||||
2 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | VSK Univerzita Brno | 5 | 60.79 | 0.216 | |||||||||||||
3 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 62.22 | 0.248 | |||||||||||||
4 | Julia PrewiezlikJulia Prewiezlik | 06 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 1 | 63.72 | 0.175 | |||||||||||||
5 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 65.70 | 0.236 | |||||||||||||
6 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 2 | 67.50 | 0.214 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:37) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková | 03 | AK Šternberk z.s. | 4 | 61.74 | 0.297 | |||||||||||||
2 | Patrycja StepkaPatrycja Stepka | 03 | UKS Czwórka Žory | 3 | 63.15 | 0.199 | |||||||||||||
3 | Magda CzajkowskaMagda Czajkowska | 03 | UKS Czwórka Žory | 5 | 63.86 | 0.260 | |||||||||||||
4 | Zuzana ZadinováZuzana Zadinová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 65.12 | 0.189 | |||||||||||||
5 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 67.02 | 0.208 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:37) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková | 04 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 62.54 | 0.154 | |||||||||||||
2 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 5 | 63.60 | 0.441 | |||||||||||||
3 | Markéta LacikováMarkéta Laciková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 65.20 | 0.182 | |||||||||||||
4 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 65.38 | 0.223 | |||||||||||||
5 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 66.04 | 0.249 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 14:37) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 65.66 | 0.196 | |||||||||||||
2 | Vendula MatějkováVendula Matějková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 66.75 | 0.326 | |||||||||||||
3 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 67.31 | 0.216 | |||||||||||||
4 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 67.66 | 0.182 | |||||||||||||
5 | Sára VolejníkováSára Volejníková | 03 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 75.56 | 0.424 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam DvořáčekAdam Dvořáček | 96 | VSK Univerzita Brno | 1 | 1:53.13 | ||||||||||||||
2 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 1:56.54 | ||||||||||||||
3 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 2:01.47 | ||||||||||||||
4 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 2:01.90 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŠpéraJakub Špéra | 96 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 2:02.31 | ||||||||||||||
6 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:04.01 | ||||||||||||||
7 | Roman PrusRoman Prus | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:42.10 | ||||||||||||||
Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 12:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 1:58.71 | ||||||||||||||
2 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | 2:00.72 | ||||||||||||||
3 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:01.24 | ||||||||||||||
4 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:03.08 | ||||||||||||||
5 | Stanislaw WitkowskiStanislaw Witkowski | 02 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 2:03.61 | ||||||||||||||
6 | Filip RučkaFilip Ručka | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 8 | 2:06.94 | ||||||||||||||
7 | Kacper WojcikKacper Wojcik | 01 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 4 | 2:09.74 | ||||||||||||||
8 | Piotr RajcaPiotr Rajca | 02 | RMKS Rybnik | 6 | 2:10.06 | ||||||||||||||
9 | Marek KrišicaMarek Krišica | 02 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:13.51 | ||||||||||||||
10 | Daniel RůžaDaniel Růža | 02 | VSK Univerzita Brno | 9 | 2:15.13 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 12:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milosz CitakMilosz Citak | 03 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 1 | 1:57.05 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 1:57.15 | ||||||||||||||
3 | Filip BřečkaFilip Břečka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 2:01.60 | ||||||||||||||
4 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:02.11 | ||||||||||||||
5 | Jakub HutnyJakub Hutny | 03 | KS SPRINT Bielko-Biala | 3 | 2:04.23 | ||||||||||||||
6 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 2:05.58 | ||||||||||||||
7 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 2:05.61 | ||||||||||||||
8 | Marek DybalaMarek Dybala | 04 | MKS-MOSM Bytom | 9 | 2:07.72 | ||||||||||||||
9 | Tomáš RůžaTomáš Růža | 05 | VSK Univerzita Brno | 10 | 2:14.99 | ||||||||||||||
Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 12:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojciech KorycinskiWojciech Korycinski | 04 | MKS-MOSM Bytom | 1 | 2:08.19 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 2:09.53 | ||||||||||||||
3 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 2:09.59 | ||||||||||||||
4 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:10.42 | ||||||||||||||
5 | Martin CisarMartin Cisar | 03 | TJ Slávia STU Bratislava | 8 | 2:10.44 | ||||||||||||||
6 | Jakub KošťálJakub Košťál | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:11.49 | ||||||||||||||
7 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:11.50 | ||||||||||||||
8 | Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 2:15.17 | ||||||||||||||
9 | Eric TrynkaEric Trynka | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 2:16.77 | ||||||||||||||
10 | Adam ŠandoAdam Šando | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 9 | 2:18.32 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 12:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:12.67 | ||||||||||||||
2 | Daniel IndraDaniel Indra | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 2:12.99 | ||||||||||||||
3 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:14.48 | ||||||||||||||
4 | Adam HazuchaAdam Hazucha | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:17.38 | ||||||||||||||
5 | Ondřej ToufarOndřej Toufar | 04 | TJ Start Havířov | 2 | 2:17.58 | ||||||||||||||
6 | Filip CoufalFilip Coufal | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 2:18.00 | ||||||||||||||
7 | Marek JanákMarek Janák | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:25.22 | ||||||||||||||
8 | Lukáš VítekLukáš Vítek | 04 | JAC Brno | 6 | 2:26.68 | ||||||||||||||
David KrovDavid Krov | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
David GlösslDavid Glössl | 04 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 12:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:25.15 | ||||||||||||||
2 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 2:25.17 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:26.38 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 12:36) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:17.36 | ||||||||||||||
2 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:19.62 | ||||||||||||||
3 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:21.60 | ||||||||||||||
4 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:23.31 | ||||||||||||||
5 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:26.56 | ||||||||||||||
6 | Malgorzata LabuśMalgorzata Labuś | 02 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 2 | 2:27.06 | ||||||||||||||
7 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:30.91 | ||||||||||||||
8 | Peťa ŠulekováPeťa Šuleková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 2:37.34 | ||||||||||||||
9 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:44.75 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 12:37) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková | 03 | AK Šternberk z.s. | 7 | 2:23.48 | ||||||||||||||
2 | Vanessa GaluchVanessa Galuch | 03 | MKS-MOSM Bytom | 3 | 2:23.67 | ||||||||||||||
3 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:27.17 | ||||||||||||||
4 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2 | 2:29.52 | ||||||||||||||
5 | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:30.27 | ||||||||||||||
6 | Leona MihalíkováLeona Mihalíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 2:33.29 | ||||||||||||||
7 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:34.05 | ||||||||||||||
8 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:34.26 | ||||||||||||||
9 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:34.27 | ||||||||||||||
10 | Tereza KlementisováTereza Klementisová | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 2:36.65 | ||||||||||||||
11 | Oliwia WereszkaOliwia Wereszka | 04 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 9 | 2:37.43 | ||||||||||||||
12 | Maria DZIDAMaria DZIDA | 05 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 2:39.85 | ||||||||||||||
13 | Hana SkácelováHana Skácelová | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:41.41 | ||||||||||||||
14 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 2:41.63 | ||||||||||||||
15 | Martyna GrimanMartyna Griman | 04 | RMKS Rybnik | 7 | 2:52.94 | ||||||||||||||
16 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:55.00 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosz JavozokBartosz Javozok | 99 | AZS-AWF Katovice | 4 | 3:56.30 | ||||||||||||||
2 | Szymon TopolnickiSzymon Topolnicki | 94 | AZS-AWF Katovice | 2 | 3:56.31 | ||||||||||||||
3 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 4:02.08 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 15:36) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mateusz KuchmanMateusz Kuchman | 01 | MKS-MOSM Bytom | 1 | 3:56.53 | ||||||||||||||
2 | Maciej WyderkaMaciej Wyderka | 02 | MKS-MOSM Bytom | 3 | 3:57.91 | ||||||||||||||
3 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 12 | 4:11.12 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 4:11.72 | ||||||||||||||
5 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 4:19.20 | ||||||||||||||
6 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 4:26.16 | ||||||||||||||
7 | Marek KrišicaMarek Krišica | 02 | TJ TŽ Třinec | 12 | 4:33.88 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 15:37) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 4:05.31 | ||||||||||||||
2 | Adrian RombergAdrian Romberg | 03 | MKS-MOSM Bytom | 6 | 4:06.96 | ||||||||||||||
3 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 4:09.53 | ||||||||||||||
4 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 4:09.70 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 4:18.41 | ||||||||||||||
6 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 4:18.64 | ||||||||||||||
7 | Jan ŠimůnekJan Šimůnek | 03 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 2 | 4:19.77 | ||||||||||||||
8 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 11 | 4:25.66 | ||||||||||||||
9 | Lukáš VlkLukáš Vlk | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 4:28.12 | ||||||||||||||
10 | Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga | 04 | TJ TŽ Třinec | 9 | 4:28.70 | ||||||||||||||
11 | Martin FilipMartin Filip | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 4:30.69 | ||||||||||||||
12 | Václav ŠpéraVáclav Špéra | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 4:35.39 | ||||||||||||||
13 | Adam FizekAdam Fizek | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 11 | 5:21.96 | ||||||||||||||
Jiří SlováčekJiří Slováček | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 4:44.40 | ||||||||||||||
2 | 2 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 4:48.92 | |||||||||||||
3 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | 5:06.41 | ||||||||||||||
4 | Adéla PěchováAdéla Pěchová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 5:13.82 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 15:21) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 5:29.07 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 15:22) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 4 | 4:56.50 | ||||||||||||||
2 | Julia MakuchJulia Makuch | 04 | POL | 3 | 5:04.84 | ||||||||||||||
3 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 5:19.01 | ||||||||||||||
4 | Nicola OswiecNicola Oswiec | 04 | MKS Czechowice-Dziedzice | 11 | 5:26.20 | ||||||||||||||
5 | Anežka GabrhelováAnežka Gabrhelová | 04 | SK Speed Brno, spolek | 8 | 5:55.24 | ||||||||||||||
6 | Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 6:04.34 | ||||||||||||||
Viktorie PetlachováViktorie Petlachová | 03 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek | 04 | KS Victoria Trzebinia | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr NechvílPetr Nechvíl | 91 | AC Choceň, spolek | 8 | 09:31.12 | ||||||||||||||
Patrik VebrPatrik Vebr | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan SerafinMilan Serafin | 65 | SK Aritma Praha | 5 | 10:14.52 | ||||||||||||||
2 | Roman PrusRoman Prus | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 11:10.41 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 10:16) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09:10.56 | ||||||||||||||
2 | Bonifác BoháčBonifác Boháč | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 09:28.10 | ||||||||||||||
3 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 09:33.98 | ||||||||||||||
4 | Ondřej VajdaOndřej Vajda | 02 | TJ Sokol Opava | 6 | 09:41.69 | ||||||||||||||
5 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 9 | 09:48.93 | ||||||||||||||
Marek SokolMarek Sokol | 02 | Atletika Poruba z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 10:17) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 09:09.74 | ||||||||||||||
2 | Adam ZajíčekAdam Zajíček | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09:20.22 | ||||||||||||||
3 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 09:39.23 | ||||||||||||||
4 | Eric TrynkaEric Trynka | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 9 | 09:55.34 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KotásekOndřej Kotásek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 10:08.80 | ||||||||||||||
6 | Adam HustýAdam Hustý | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 10:12.33 | ||||||||||||||
7 | Jiří PavelekJiří Pavelek | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 10:13.33 | ||||||||||||||
8 | Jáchym KoubaJáchym Kouba | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 10:29.84 | ||||||||||||||
9 | Michal VacekMichal Vacek | 04 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 10:53.84 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 92 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 10:04.78 | |||||||||||||
2 | 3 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 3 | 10:28.18 | |||||||||||||
3 | 2 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 10:34.49 | |||||||||||||
4 | 8 | Natálie MrázkováNatálie Mrázková | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 11:22.52 | |||||||||||||
5 | 4 | Veronika JanošíkováVeronika Janošíková | 98 | AK Šternberk z.s. | 4 | 11:47.14 | |||||||||||||
9 | Dominika KraussováDominika Kraussová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
3000 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 10:01) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Michaela ŠilarováMichaela Šilarová | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 11:20.40 | |||||||||||||
2 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 15 | 11:46.90 | ||||||||||||||
3 | 14 | Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 14 | 11:59.74 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
3000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 10:02) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 5 | 10:52.83 | |||||||||||||
2 | 6 | Vendulka StránskáVendulka Stránská | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 10:53.89 | |||||||||||||
3 | 16 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 16 | 11:21.71 | |||||||||||||
4 | 13 | Petra ČechováPetra Čechová | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 13 | 11:37.01 | |||||||||||||
5 | 10 | Kristýna JežkováKristýna Ježková | 04 | JAC Brno | 10 | 11:42.36 | |||||||||||||
6 | 11 | Tereza ŠedováTereza Šedová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 11 | 11:47.30 | |||||||||||||
7 | 12 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 12 | 11:53.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 12:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.73 | q | |||||||||||||
2 | Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 08.86 | q | |||||||||||||
3 | Štefan SedlákŠtefan Sedlák | 95 | Dukla Banská Bystrica | 3 | 08.93 | q | |||||||||||||
4 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.00 | q | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 14:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.64 | 0.149 | |||||||||||||
2 | Štefan SedlákŠtefan Sedlák | 95 | Dukla Banská Bystrica | 6 | 09.03 | 0.192 | |||||||||||||
Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNF | 0.167 | ||||||||||||||
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. | 97 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel WiewiorkaPavel Wiewiorka | 02 | MKS MOS Katowice | 2 | 08.32 | 0.165 | |||||||||||||
2 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.39 | 0.146 | |||||||||||||
3 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 08.41 | 0.158 | |||||||||||||
4 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.59 | 0.196 | |||||||||||||
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | DNS | |||||||||||||||
Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | DNS | |||||||||||||||
Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Jakub HanzlíkJakub Hanzlík | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | DNF | 0.145 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 08.29 | q | 0.190 | ||||||||||||
2 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.43 | q | 0.157 | ||||||||||||
3 | Tomáš KozmíkTomáš Kozmík | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.71 | q | 0.194 | ||||||||||||
4 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.72 | q | 0.142 | ||||||||||||
5 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 08.85 | q | 0.148 | ||||||||||||
6 | Pavel WiewiorkaPavel Wiewiorka | 02 | MKS MOS Katowice | 4 | 09.08 | q | 0.175 | ||||||||||||
7 | Jakub HanzlíkJakub Hanzlík | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 09.66 | q | 0.147 | ||||||||||||
8 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 10.00 | q | 0.182 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 14:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 08.20 | 0.127 | |||||||||||||
2 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 08.29 | 0.144 | |||||||||||||
3 | Sebastian WojtalSebastian Wojtal | 04 | AZS-AWF Katowice | 1 | 08.56 | 0.122 | |||||||||||||
4 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.57 | 0.187 | |||||||||||||
5 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.61 | 0.169 | |||||||||||||
6 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 08.73 | 0.145 | |||||||||||||
7 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 7 | 08.74 | 0.142 | |||||||||||||
8 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 08.81 | 0.141 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 08.27 | q | 0.154 | ||||||||||||
2 | Michal BujdákMichal Bujdák | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 08.35 | q | 0.165 | ||||||||||||
3 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.61 | q | 0.195 | ||||||||||||
4 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.65 | q | 0.201 | ||||||||||||
5 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 08.82 | q | 0.159 | ||||||||||||
6 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 08.85 | q | 0.131 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČertekJan Čertek | 03 | JAC Brno | 5 | 08.78 | q | 0.142 | ||||||||||||
2 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 08.91 | 0.172 | |||||||||||||
3 | Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.95 | 0.357 | |||||||||||||
4 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 09.09 | 0.155 | |||||||||||||
5 | Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička | 03 | TJ Sokol Opava | 2 | 10.18 | 0.144 | |||||||||||||
Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 7 | DNF | 0.358 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian WojtalSebastian Wojtal | 04 | AZS-AWF Katowice | 2 | 08.86 | q | 0.132 | ||||||||||||
2 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.64 | 0.172 | |||||||||||||
3 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 09.76 | 0.137 | |||||||||||||
4 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.03 | 0.169 | |||||||||||||
5 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 4 | 10.17 | 0.195 | |||||||||||||
6 | Vítězslav TampaVítězslav Tampa | 04 | TJ Sokol Opava | 7 | 10.21 | 0.288 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 13:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona TakácsováSimona Takácsová | 98 | ŠK ŠOG Nitra | 5 | 08.87 | 0.107 | |||||||||||||
2 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 09.36 | 0.138 | |||||||||||||
3 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 10.91 | 0.384 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona TakácsováSimona Takácsová | 98 | ŠK ŠOG Nitra | 5 | 08.95 | q | 0.154 | ||||||||||||
2 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 09.27 | q | 0.151 | ||||||||||||
3 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 10.80 | q | 0.327 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:59) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.73 | 0.131 | |||||||||||||
2 | Klaudia KronburgKlaudia Kronburg | 02 | AZS KU Politechniki Opolski... | 4 | 09.18 | 0.193 | |||||||||||||
3 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.25 | 0.228 | |||||||||||||
4 | Veronika ĽuptákováVeronika Ľuptáková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 7 | 09.63 | 0.385 | |||||||||||||
5 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.77 | 0.178 | |||||||||||||
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | DNS | |||||||||||||||
Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:59) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.52 | 0.161 | |||||||||||||
2 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.59 | 0.183 | |||||||||||||
3 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 09.98 | 0.171 | |||||||||||||
4 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | 10.13 | 0.426 | |||||||||||||
5 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.35 | 0.362 | |||||||||||||
6 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 11.46 | 0.390 | |||||||||||||
Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 13:54) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.68 | 0.128 | |||||||||||||
2 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.17 | 0.183 | |||||||||||||
3 | Klaudia KronburgKlaudia Kronburg | 02 | AZS KU Politechniki Opolski... | 4 | 09.20 | 0.193 | |||||||||||||
4 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.54 | 0.168 | |||||||||||||
5 | Veronika ĽuptákováVeronika Ľuptáková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 09.57 | 0.262 | |||||||||||||
6 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 09.73 | 0.130 | |||||||||||||
7 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.79 | 0.138 | |||||||||||||
8 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.83 | 0.394 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.94 | 0.125 | |||||||||||||
2 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 08.96 | 0.172 | |||||||||||||
3 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik jezdci | 3 | 09.16 | 0.177 | |||||||||||||
4 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.17 | 0.147 | |||||||||||||
5 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 09.30 | 0.142 | |||||||||||||
6 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 09.33 | 0.149 | |||||||||||||
7 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.38 | 0.344 | |||||||||||||
8 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.63 | 0.147 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.03 | q | 0.142 | ||||||||||||
2 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.20 | q | 0.146 | ||||||||||||
3 | Klára DobešováKlára Dobešová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 09.21 | q | 0.128 | ||||||||||||
4 | Emilia GuttEmilia Gutt | 03 | RMKS Rybnik jezdci | 4 | 09.24 | q | 0.181 | ||||||||||||
5 | Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz | 03 | MKS-MOSM Bytom | 2 | 09.38 | q | 0.166 | ||||||||||||
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 09.31 | q | 0.151 | ||||||||||||
2 | Denisa ObornáDenisa Oborná | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.41 | q | 0.153 | ||||||||||||
3 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.44 | q | 0.159 | ||||||||||||
4 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 7 | 09.53 | 0.183 | |||||||||||||
5 | Barbora BroďániováBarbora Broďániová | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 6 | 10.09 | 0.198 | |||||||||||||
Aneta KlečkováAneta Klečková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.64 | 0.175 | |||||||||||||
2 | Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.89 | 0.284 | |||||||||||||
3 | Lucie GolasovskáLucie Golasovská | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 10.08 | 0.205 | |||||||||||||
4 | Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 10.26 | 0.371 | |||||||||||||
5 | Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 10.53 | 0.244 | |||||||||||||
Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNF | 0.164 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 11.1.2020 - 12:21) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,51 1,57 1,63 1,68 1,73 1,78 1,83 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 2,03 2,05 2,07 2,12 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 28 | 2.00 | ------o-oo-o-xxx | ||||||||||||||
2 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 27 | 1.97 | ------ooxoooxxx | ||||||||||||||
3 |
Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s. |
93 | 26 | 1.94 | -----ooxoxxooxxx | ||||||||||||||
4 |
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s. |
92 | 29 | 1.88 | -----xooxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 25 | 1.83 | -----ooxxx | ||||||||||||||
6 |
Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s. |
98 | 24 | 1.78 | ---ooxxoxxx | ||||||||||||||
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(so, 11.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,51 1,57 1,63 1,68 1,73 1,78 1,83 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 2,03 2,05 2,07 2,12 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 30 | 2.07 | ----------o-o-xoxxx | ||||||||||||||
2 |
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 23 | 1.94 | ---o-o-o-oxxx | ||||||||||||||
3= |
Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 18 | 1.78 | --ooooxxx | ||||||||||||||
3= |
Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 20 | 1.78 | --ooooxxx | ||||||||||||||
5 |
Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 19 | 1.78 | --ooxoxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 21 | 1.73 | ---ooxxx | ||||||||||||||
7 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 15 | 1.68 | -oxoxxoxxx | ||||||||||||||
8 |
Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 4 | 1.57 | oxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(so, 11.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,51 1,57 1,63 1,68 1,73 1,78 1,83 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 2,03 2,05 2,07 2,12 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s. |
03 | 17 | 1.83 | ----oooxxx | ||||||||||||||
2 |
Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 22 | 1.83 | --ooxoxxoxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 14 | 1.78 | -oxxooxxooxxx | ||||||||||||||
4 |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 11 | 1.73 | -ooooxxx | ||||||||||||||
5 |
Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 7 | 1.68 | -oooxxx | ||||||||||||||
6 |
Matěj SabelaMatěj Sabela
JAC Brno |
03 | 12 | 1.68 | --oxoxxx | ||||||||||||||
7= |
Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 9 | 1.68 | oooxxoxxx | ||||||||||||||
7= |
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 13 | 1.68 | o-oxxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 10 | 1.63 | -ooxxx | ||||||||||||||
10 |
Martin PorubaMartin Poruba
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 3 | 1.63 | oxoxxoxxx | ||||||||||||||
11= |
Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava |
04 | 6 | 1.51 | oxxx | ||||||||||||||
11= |
Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC Brno |
04 | 8 | 1.51 | oxxx | ||||||||||||||
Filip UvíraFilip Uvíra
SK ATLETIKA Kravaře, z.s. |
04 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
David GlösslDavid Glössl
SK ATLETIKA Kravaře, z.s. |
04 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Mateusz JuszczakMateusz Juszczak
KS Victoria Trzebinia |
04 | 16 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 11.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Paulina WalPaulina Wal
AZS KU Politechniki Opolski... |
91 | 19 | 1.72 | ----oooooxxx | ||||||||||||||
2 |
Kristína BoškováKristína Bošková
AO Sparta Považská Bystrica |
99 | 18 | 1.69 | ----ooxoxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
TJ Sokol Opava |
99 | 14 | 1.63 | ---oooxxx | ||||||||||||||
4 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 8 | 1.50 | -oxxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 3 | 1.40 | oxxx | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(so, 11.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 10 | 1.84 | ------oooxoxoxoxxo | ||||||||||||||
2 |
Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 5 | 1.60 | oooxooxxx | ||||||||||||||
3 |
Klaudia KronburgKlaudia Kronburg
AZS KU Politechniki Opolski... |
02 | 16 | 1.60 | ooooxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 12 | 1.55 | -oxoxoxxx | ||||||||||||||
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(so, 11.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 17 | 1.66 | --ooxoxxoxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 1 | 1.55 | ooxooxxx | ||||||||||||||
3 |
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s. |
04 | 15 | 1.50 | ooxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Barbora AlexováBarbora Alexová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 7 | 1.50 | xoxoxxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 11 | 1.45 | ooxxx | ||||||||||||||
6 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 6 | 1.45 | xooxxx | ||||||||||||||
7 |
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 9 | 1.40 | xoxxx | ||||||||||||||
Zuzanna MacuraZuzanna Macura
MKS USTROŃ |
04 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Sára ŠenkováSára Šenková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 11.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,41 2,61 2,81 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 3,51 3,61 3,71 3,81 3,91 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41 4,51 4,71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 13 | 4.51 | ----------------xoxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 12 | 4.31 | -------------o-ooxxx | ||||||||||||||
3 |
Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
00 | 6 | 3.01 | --xxoxxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Junioři
(so, 11.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,41 2,61 2,81 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 3,51 3,61 3,71 3,81 3,91 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41 4,51 4,71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 11 | 4.41 | ---------------xo-oxxx | ||||||||||||||
2 |
Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 3 | 2.81 | oooxxx | ||||||||||||||
3 |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4 | 2.81 | ooxxoxxx | ||||||||||||||
Mikołaj LaskowskiMikołaj Laskowski
RMSK Rybnik |
02 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(so, 11.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,41 2,61 2,81 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 3,51 3,61 3,71 3,81 3,91 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41 4,51 4,71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 10 | 4.01 | ---------xo-o-xxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 9 | 3.91 | ---------oxo-o-xxx | ||||||||||||||
3 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 7 | 3.91 | -------xoxooxxoxxoxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 8 | 3.71 | --------oooxxx | ||||||||||||||
5 |
Michał KuncMichał Kunc
MKS USTROŃ |
05 | 1 | 3.61 | ------ooxoxxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava |
04 | 5 | 3.21 | -ooooxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 11.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,06 2,26 2,46 2,66 2,86 3,06 3,16 3,26 3,36 3,46 3,56 3,66 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 6 | 2.26 | -oxxx | ||||||||||||||
2 |
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
96 | 11 | 2.26 | -xxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Juniorky
(so, 11.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,06 2,26 2,46 2,66 2,86 3,06 3,16 3,26 3,36 3,46 3,56 3,66 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 14 | 2.86 | --ooxxoxxx | ||||||||||||||
2= |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 8 | 2.66 | -ooxoxxx | ||||||||||||||
2= |
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ Třinec |
01 | 7 | 2.66 | --oxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10 | 2.66 | -xoxoxxoxxx | ||||||||||||||
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 16 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky
(so, 11.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,06 2,26 2,46 2,66 2,86 3,06 3,16 3,26 3,36 3,46 3,56 3,66 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Maja ChamotMaja Chamot
MKS USTROŃ |
03 | 1 | 3.56 | -------xooooxxx | ||||||||||||||
2 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 15 | 3.36 | ----oooooxxx | ||||||||||||||
3 |
Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 9 | 3.06 | --ooooxxx | ||||||||||||||
4 |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 12 | 2.86 | --xoooxxx | ||||||||||||||
5 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 13 | 2.66 | --ooxxx | ||||||||||||||
6 |
Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 5 | 2.46 | -oxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 3 | 2.26 | oox- | ||||||||||||||
8 |
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4 | 2.26 | oxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Weronika ChrapekWeronika Chrapek
MKS USTROŃ |
07 | 2 | 2.06 | xxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 11.1.2020 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ Třinec |
97 | 17 | 6.32 | 5.45 | 6.28 | 6.32 | 6.32 | 6.22 | x | x | ||||||||
2 |
Matěj KašparMatěj Kašpar
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 14 | 5.94 | 5.94 | 5.89 | 5.77 | 5.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
99 | 8 | 5.51 | 5.40 | 5.51 | 5.37 | 5.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 7 | 5.38 | 5.38 | 4.79 | 5.14 | 5.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 11.1.2020 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 21 | 6.96 | 6.38 | 6.96 | 4.61 | 6.96 | - | - | 0.0 | ||||||||
2 |
Patryk PiekarczykPatryk Piekarczyk
AZS-AWF Katowice |
00 | 3 | 6.36 | 6.27 | 6.32 | x | 6.32 | 6.22 | 6.36 | 6.35 | ||||||||
3 |
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 18 | 6.36 | 4.33 | 5.44 | 6.27 | 6.27 | x | x | 6.36 | ||||||||
4 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 20 | 6.34 | 6.34 | 6.01 | 4.94 | 6.34 | - | - | 0.0 | ||||||||
5 |
Mikołaj LaskowskiMikołaj Laskowski
RMSK Rybnik |
02 | 2 | 6.30 | 6.30 | x | x | 6.30 | x | x | x | ||||||||
6 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 19 | 6.26 | 6.07 | 5.89 | 6.26 | 6.26 | 4.64 | x | - | ||||||||
7 |
Tomasz SoporskiTomasz Soporski
MKS-MOSM Bytom |
02 | 4 | 6.14 | 6.14 | 5.93 | 5.67 | 6.14 | 5.99 | 6.14 | 6.01 | ||||||||
8 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 16 | 6.11 | 5.95 | 5.73 | 6.11 | 6.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol Opava |
01 | 15 | 5.97 | 5.97 | 5.89 | x | 5.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ Třinec |
02 | 12 | 5.96 | 5.96 | 5.79 | 5.91 | 5.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Kacper UcherekKacper Ucherek
RMSK Rybnik |
02 | 5 | 5.93 | x | 5.93 | x | 5.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Jacek WojciechowskiJacek Wojciechowski
MOS CSiR Dabrova Górnicza |
02 | 6 | 5.91 | 4.37 | x | 5.91 | 5.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 9 | 5.91 | x | 5.91 | x | 5.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 11 | 5.79 | 5.79 | x | 3.33 | 5.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 10 | 5.75 | x | x | 5.75 | 5.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ Třinec |
02 | 13 | 5.70 | 5.70 | 5.56 | 5.63 | 5.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Jakub HalášekJakub Halášek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1 | 5.63 | 5.63 | 5.13 | 5.02 | 5.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 11.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava |
04 | 20 | 6.91 | 6.10 | 5.72 | 6.44 | 6.44 | 6.60 | 6.91 | 6.91 | ||||||||
2 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 18 | 6.58 | 6.36 | 6.44 | 6.42 | 6.44 | 6.58 | 6.57 | 6.45 | ||||||||
3 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 17 | 6.56 | 6.28 | 6.56 | x | 6.56 | x | 6.31 | x | ||||||||
4 |
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol Opava |
03 | 19 | 6.21 | 5.63 | 5.78 | 6.12 | 6.12 | x | 6.21 | x | ||||||||
5 |
Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 14 | 6.19 | 6.08 | 6.19 | 6.09 | 6.19 | 6.17 | 6.11 | x | ||||||||
6 |
Kacper ZamojskiKacper Zamojski
MKS-MOSM Bytom |
03 | 3 | 6.07 | 6.07 | x | x | 6.07 | 5.98 | x | 5.54 | ||||||||
7 |
Erik BulejkoErik Bulejko
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 12 | 5.99 | 5.60 | 5.99 | 5.86 | 5.99 | 3.95 | 5.54 | 5.97 | ||||||||
8 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 13 | 5.99 | 5.85 | 5.95 | x | 5.95 | x | x | 5.99 | ||||||||
9 |
Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 16 | 5.93 | 5.87 | x | 5.93 | 5.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 15 | 5.89 | 5.65 | 5.55 | 5.89 | 5.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 11 | 5.82 | 5.64 | 5.82 | 5.62 | 5.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 9 | 5.79 | 5.74 | 5.52 | 5.79 | 5.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s. |
04 | 10 | 5.53 | 5.36 | 5.53 | 5.52 | 5.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 2 | 5.29 | 5.29 | 5.02 | 3.85 | 5.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Szymon BaranowskiSzymon Baranowski
MOS CSiR Dabrova Górnicza |
04 | 1 | 5.17 | 5.17 | 5.04 | 4.95 | 5.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC Brno |
04 | 8 | 5.11 | 4.55 | 4.97 | 5.11 | 5.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel Vyškov |
04 | 4 | 4.59 | 4.42 | 4.52 | 4.59 | 4.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 7 | 4.51 | 4.46 | 4.36 | 4.51 | 4.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Vojtěch SlintákVojtěch Slinták
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 5 | 4.46 | 4.46 | x | 4.31 | 4.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
David GlösslDavid Glössl
SK ATLETIKA Kravaře, z.s. |
04 | 6 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 11.1.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natalia MACHNatalia MACH
AZS AWF KATOWICE |
99 | 22 | 5.59 | x | 5.58 | x | 5.58 | 5.33 | x | 5.59 | ||||||||
2 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 21 | 5.59 | 5.36 | x | 5.43 | 5.43 | 5.59 | x | x | ||||||||
3 |
Adrianna DerejczykAdrianna Derejczyk
AZS-AWF Katowice |
91 | 1 | 5.17 | x | 5.13 | 5.17 | 5.17 | x | 5.17 | 5.06 | ||||||||
4 |
Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK Hranice, z.s. |
00 | 15 | 5.11 | 5.11 | 4.98 | x | 5.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová
Slovensko |
99 | 17 | 5.08 | 5.08 | x | x | 5.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Paulina WalPaulina Wal
AZS KU Politechniki Opolski... |
91 | 19 | 5.03 | x | x | 5.03 | 5.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 13 | 4.86 | 4.86 | 4.67 | x | 4.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(so, 11.1.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 18 | 5.53 | 5.53 | x | x | 5.53 | 5.47 | x | x | ||||||||
2 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 5 | 5.44 | 5.03 | 5.18 | 5.44 | 5.44 | 5.35 | - | - | ||||||||
3 |
Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 20 | 5.40 | 5.30 | 5.32 | 5.33 | 5.33 | x | 5.40 | 5.31 | ||||||||
4 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 11 | 5.30 | 5.14 | 5.05 | 5.30 | 5.30 | 5.12 | - | - | ||||||||
5 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 4 | 5.25 | x | 5.14 | x | 5.14 | 5.25 | - | - | ||||||||
6 |
Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 16 | 5.09 | 5.09 | 4.94 | 4.80 | 5.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Joanna GajJoanna Gaj
AZS-AWF Katowice |
01 | 2 | 5.08 | x | 5.08 | 4.98 | 5.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. |
01 | 8 | 4.82 | x | 4.80 | 4.82 | 4.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 7 | 4.77 | 4.77 | 4.47 | x | 4.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3 | 4.70 | x | 4.58 | 4.70 | 4.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ Šumperk, z.s. |
02 | 14 | 4.60 | 4.51 | 4.60 | x | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 6 | 4.33 | x | 4.33 | 2.92 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ Třinec |
01 | 9 | 4.08 | 4.08 | 4.01 | 4.07 | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 12 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Natalia RojekNatalia Rojek
RMSK Rybnik |
03 | 10 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 11.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 15 | 5.43 | 5.25 | 5.43 | x | 5.43 | 5.10 | - | 5.36 | ||||||||
2 |
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
03 | 13 | 5.37 | 5.24 | 5.33 | 5.37 | 5.37 | x | x | x | ||||||||
3 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 12 | 5.24 | 4.43 | 5.24 | x | 5.24 | x | x | x | ||||||||
4 |
Wiktoria GawrysWiktoria Gawrys
MKS-MOSM Bytom |
03 | 1 | 5.23 | 5.00 | 4.68 | 5.23 | 5.23 | 5.13 | 5.01 | x | ||||||||
5 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 11 | 5.22 | 5.14 | 5.22 | x | 5.22 | 4.94 | x | 5.21 | ||||||||
6 |
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC Brno |
04 | 9 | 5.12 | x | 5.12 | 4.96 | 5.12 | x | x | 5.07 | ||||||||
7 |
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 3 | 4.90 | 4.81 | 4.75 | 4.90 | 4.90 | 4.67 | - | - | ||||||||
8 |
Natalia RojekNatalia Rojek
RMSK Rybnik |
03 | 4.86 | 4.70 | 4.86 | 4.83 | 4.86 | 4.59 | 4.54 | - | |||||||||
9 |
Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 8 | 4.82 | x | 4.82 | 4.74 | 4.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 7 | 4.49 | 4.44 | x | 4.49 | 4.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 6 | 4.49 | x | 4.49 | 4.40 | 4.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s. |
04 | 4 | 4.34 | 4.34 | 4.14 | 4.00 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Debora WolakDebora Wolak
MOS CSiR Dabrova Górnicza |
03 | 5 | 4.30 | 3.41 | 4.30 | x | 4.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Karolina GrycKarolina Gryc
MOS CSiR Dabrova Górnicza |
03 | 2 | 3.72 | 3.72 | 3.59 | x | 3.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Sonia PALASonia PALA
MKS ISKRA Pszczyna |
03 | 10 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 14 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 11.1.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s. |
90 | 12 | 14.45 | 14.45 | x | x | 14.45 | 13.05 | x | 13.41 | ||||||||
2 |
Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s. |
96 | 11 | 13.88 | x | 13.88 | 13.73 | 13.88 | - | - | - | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Junioři
(so, 11.1.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1 | 13.76 | 13.43 | 13.65 | 13.59 | 13.65 | x | 13.66 | 13.76 | ||||||||
2 |
Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 10 | 13.30 | 12.79 | 13.00 | x | 13.00 | x | x | 13.30 | ||||||||
3 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 3 | 12.95 | x | 12.50 | x | 12.50 | 12.24 | 12.69 | 12.95 | ||||||||
4 |
Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 8 | 12.89 | 12.43 | 12.89 | 12.85 | 12.89 | 12.50 | 12.53 | x | ||||||||
5 |
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 9 | 12.36 | 12.32 | x | 12.36 | 12.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Paweł TebelPaweł Tebel
RMKS Rybnik |
02 | 2 | 12.21 | x | 12.15 | 12.21 | 12.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 4 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 6 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 8 závodníků |
trojskok - Dorostenci
(so, 11.1.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 7 | 13.22 | x | 13.22 | 13.09 | 13.22 | 13.19 | - | - | ||||||||
2 |
Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5 | 12.97 | 12.41 | 12.37 | 12.95 | 12.95 | 12.81 | 12.97 | 12.60 | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 11.1.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natalia MACHNatalia MACH
AZS AWF KATOWICE |
99 | 13 | 12.03 | 11.60 | 09.99 | 12.03 | 12.03 | 11.82 | x | 11.37 | ||||||||
2 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 6 | 10.62 | 10.62 | 10.55 | x | 10.62 | x | 10.24 | x | ||||||||
3 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 2 | 10.37 | x | 10.37 | 10.32 | 10.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 3 závodníků |
trojskok - Juniorky
(so, 11.1.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava |
02 | 11 | 11.17 | x | 11.09 | 11.17 | 11.17 | x | 09.63 | x | ||||||||
2 |
Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 5 | 10.24 | x | 10.24 | 09.54 | 10.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 3 | NM | x | - | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 1 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
trojskok - Dorostenky
(so, 11.1.2020 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 12 | 11.82 | 11.82 | 11.62 | 11.71 | 11.82 | 11.72 | 11.67 | 11.38 | ||||||||
2 |
Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 10 | 11.31 | 11.31 | x | 11.19 | 11.31 | 11.23 | - | - | ||||||||
3 |
Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 9 | 11.30 | 11.30 | 11.20 | 10.08 | 11.30 | x | 11.14 | 11.22 | ||||||||
4 |
Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s. |
03 | 7 | 11.18 | x | 11.18 | 11.05 | 11.18 | 10.89 | 10.83 | x | ||||||||
5 |
Sonia PALASonia PALA
MKS ISKRA Pszczyna |
03 | 8 | 10.38 | 10.38 | 10.15 | 10.30 | 10.38 | x | x | 10.34 | ||||||||
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 4 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 11.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 13 | 11.56 | 11.28 | 11.19 | 11.56 | 11.56 | 10.77 | 11.30 | 11.12 | ||||||||
2 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 12 | 11.23 | 10.22 | x | x | 10.22 | x | x | 11.23 | ||||||||
3 |
Karolina PietraszKarolina Pietrasz
MKS-MOSM Bytom |
03 | 2 | 11.19 | 10.94 | 10.70 | 10.48 | 10.94 | 10.78 | 11.19 | x | ||||||||
4 |
Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 14 | 10.67 | 10.67 | 10.40 | 10.52 | 10.67 | x | x | 10.65 | ||||||||
5 |
Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s. |
55 | 11 | 09.98 | 09.30 | 09.65 | 09.69 | 09.69 | 09.46 | 09.40 | 09.98 | ||||||||
6 |
Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 10 | 09.40 | 08.12 | 09.36 | 09.40 | 09.40 | 08.18 | 09.39 | 09.36 | ||||||||
7 |
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ Třinec |
04 | 3 | 09.33 | 09.15 | 09.17 | 09.33 | 09.33 | 09.11 | 07.78 | 09.24 | ||||||||
8 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 1 | 09.18 | 08.31 | 08.45 | 09.18 | 09.18 | 08.85 | x | 08.83 | ||||||||
9 |
Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 8 | 08.98 | 07.86 | 08.98 | 08.83 | 08.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol Opava |
03 | 4 | 08.73 | 08.73 | 08.56 | 08.29 | 08.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 7 | 08.70 | 08.70 | 08.46 | 08.53 | 08.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 6 | 08.06 | 08.06 | 07.63 | 07.98 | 08.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 9 | 06.84 | 06.84 | x | 06.68 | 06.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 5 | 06.08 | 06.03 | 05.94 | 06.08 | 06.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 11.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 1 | 12.70 | 12.70 | x | x | 12.70 | 12.03 | x | 12.59 | ||||||||
2 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 10 | 09.85 | x | x | 09.85 | 09.85 | x | x | x | ||||||||
3 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC Brno |
00 | 9 | 09.15 | 08.23 | 07.69 | 08.10 | 08.23 | 08.44 | 09.15 | 09.15 | ||||||||
4 |
Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s. |
82 | 7 | 08.13 | 08.13 | 07.99 | x | 08.13 | 07.72 | 08.01 | x | ||||||||
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 5 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 4 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 11.1.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec |
02 | 2 | 09.31 | 08.93 | 09.31 | x | 09.31 | 08.39 | x | 08.77 | ||||||||
2 |
Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel Vyškov |
01 | 8 | 08.96 | 08.87 | 08.74 | 08.96 | 08.96 | 08.78 | 08.89 | 08.75 | ||||||||
3 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 6 | 07.61 | 07.57 | 07.36 | 07.30 | 07.57 | x | 07.61 | 07.61 | ||||||||
Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 11.1.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 22 | 16.37 | 15.77 | x | 14.75 | 15.77 | 16.37 | x | x | ||||||||
2 |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | 23 | 16.08 | x | x | 14.90 | 14.90 | 15.61 | 16.08 | 15.90 | ||||||||
3 |
Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 8 | 15.31 | 14.11 | 15.15 | 14.72 | 15.15 | 15.31 | 14.38 | 14.60 | ||||||||
4 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 21 | 13.63 | 13.63 | x | x | 13.63 | 12.88 | 12.94 | x | ||||||||
5 |
Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol Opava |
03 | 20 | 12.85 | 11.47 | 11.78 | 12.52 | 12.52 | 12.66 | 12.85 | x | ||||||||
6 |
Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 19 | 12.54 | x | x | 12.54 | 12.54 | 12.54 | x | x | ||||||||
7 |
Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel Vyškov |
03 | 14 | 12.09 | 11.01 | 12.00 | 11.46 | 12.00 | 11.67 | 12.09 | 11.71 | ||||||||
8 |
Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier Sázava |
54 | 15 | 11.98 | 11.18 | 11.91 | 11.92 | 11.92 | 11.98 | x | x | ||||||||
9 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 13 | 11.57 | 11.57 | x | 11.20 | 11.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Dominik DyssyDominik Dyssy
MOS CSiR Dabrova Górnicza |
04 | 4 | 11.51 | 11.30 | x | 11.51 | 11.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Eryk BaranekEryk Baranek
MOS CSiR Dabrova Górnicza |
03 | 1 | 11.44 | 11.36 | x | 11.44 | 11.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Matěj SabelaMatěj Sabela
JAC Brno |
03 | 16 | 11.27 | 11.27 | x | x | 11.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Bartolomiej CzekajskiBartolomiej Czekajski
MOS CSiR Dabrova Górnicza |
04 | 3 | 11.18 | 11.04 | 10.26 | 11.18 | 11.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Matěj FridrichMatěj Fridrich
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 11 | 10.99 | x | 10.96 | 10.99 | 10.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Mikolaj OrzelMikolaj Orzel
MOS CSiR Dabrova Górnicza |
04 | 6 | 10.79 | x | 10.79 | 10.77 | 10.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Matěj JarošMatěj Jaroš
TJ Sokol Opava |
03 | 18 | 10.72 | 10.59 | 10.72 | 10.22 | 10.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Kamil BorkowskiKamil Borkowski
MOS CSiR Dabrova Górnicza |
03 | 2 | 10.20 | 10.20 | x | 10.01 | 10.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 12 | 09.70 | 09.70 | x | x | 09.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel Vyškov |
04 | 9 | 09.34 | 09.34 | 08.90 | x | 09.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Mateusz GajowiecMateusz Gajowiec
MOS CSiR Dabrova Górnicza |
04 | 5 | 09.16 | 08.50 | 09.16 | 08.74 | 09.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 7 | 09.05 | 09.05 | 08.42 | x | 09.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 17 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Michal MatějkaMichal Matějka
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 10 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 11.1.2020 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav RaškaVáclav Raška
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
01 | 5 | 12.56 | 12.56 | 12.23 | 12.29 | 12.56 | 12.02 | x | 12.40 | ||||||||
2 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s. |
01 | 7 | 09.95 | 09.13 | 09.95 | - | 09.95 | - | - | - | ||||||||
Kamil KuliszKamil Kulisz
MKS-MOSM Bytom |
02 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 11.1.2020 - 13:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš BortelTomáš Bortel
Atletický klub Emila Zátopk... |
99 | 9 | 15.67 | 15.67 | x | x | 15.67 | x | 15.06 | x | ||||||||
2 |
Michal KwiecieńMichal Kwiecień
MOS CSiR Dabrova Górnicza |
99 | 3 | 14.31 | 13.36 | x | 14.17 | 14.17 | x | x | 14.31 | ||||||||
3 |
Mariusz SyzdekMariusz Syzdek
UKS Czwórka Žory |
89 | 6 | 13.67 | 13.22 | 13.42 | 13.67 | 13.67 | x | x | x | ||||||||
4 |
Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SSK Vítkovice, z.s. |
88 | 4 | 11.40 | 11.29 | 11.40 | 10.61 | 11.40 | x | x | 11.17 | ||||||||
5 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 1 | 10.51 | 09.71 | x | 10.46 | 10.46 | 09.86 | 10.51 | 10.11 | ||||||||
6 |
Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier Sázava |
54 | 8 | 09.52 | 09.10 | 09.17 | 09.30 | 09.30 | 09.52 | 09.42 | x | ||||||||
Celkem 6 závodníků |