Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Otevřený KP MSK dospělých

Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.71 0.134
2 Rafal PajakRafal Pajak 99 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 4 06.92 0.139
3 Krzysztof StudnickiKrzysztof Studnicki 92 WKS Wawel KrakowWKS Wawel Krakow 6 07.01 0.151
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.08 0.132
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.12 0.139
6 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.14 0.146
7 Mário HanicMário Hanic 99 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 8 07.20 0.137
Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 07.14 0.156
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.18 0.152
3 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 07.34 0.131
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.35 0.168
5 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.41 0.108
6 Štefan SedlákŠtefan Sedlák 95 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 6 07.53 0.195
7 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.54 0.157
8 Kamil CzernicKamil Czernic 00 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 7 07.43 0.175
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 07.47 0.155
2 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 07.48 0.126
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.54 0.148
4 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.55 0.125
5 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 07.68 0.171
6 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.73 0.159
7 Jakub HadámekJakub Hadámek 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.75 0.163
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michał MalarekMichał Malarek 98 UKS "Piątka Plus Rydułtowy"UKS "Piątka Plus Rydułtowy" 8 07.25 0.170
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.42 0.128
3 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 07.69 0.198
4 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 07.71 0.171
5 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.74 0.141
6 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 07.89 0.168
7 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.42 0.227
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.70 0.165
2 Rafal PajakRafal Pajak 99 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 4 06.95 0.168
3 Krzysztof StudnickiKrzysztof Studnicki 92 WKS Wawel KrakowWKS Wawel Krakow 6 07.01 0.136
4 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.08 0.137
5 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.11 0.115
6 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 07.14 0.149
7 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.18 0.140
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 07.04 0.156
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.15 0.148
3 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.16 0.133
4 Michał KuligowskiMichał Kuligowski 02 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 6 07.25 0.162
5 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 7 07.30 0.195
Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS
Mikołaj LaskowskiMikołaj Laskowski 02 RMSK RybnikRMSK Rybnik 8 DNS
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SikorskiJakub Sikorski 01 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 07.03 0.148
2 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.15 0.134
3 Michał KuligowskiMichał Kuligowski 02 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 4 07.16 0.150
4 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.18 0.142
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 07.22 0.151
6 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 6 07.22 0.154
7 Mikołaj LaskowskiMikołaj Laskowski 02 RMSK RybnikRMSK Rybnik 3 07.23 0.135
Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DQ -0.076
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.26 0.172
2 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 07.36 0.159
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.37 0.161
4 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 07.37 0.152
5 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.49 0.112
6 Tomasz SoporskiTomasz Soporski 02 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 07.63 0.167
7 Sławomir GatnarSławomir Gatnar 02 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 8 07.71 0.169
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 11:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 3 07.55 0.217
2 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.57 0.195
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.60 0.157
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 07.65 0.161
5 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 07.70 0.165
6 Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI 01 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 4 07.90 0.210
7 Ondřej SkopalOndřej Skopal 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 07.96 0.205
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 11:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 07.63 0.167
2 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.70 0.144
3 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.74 0.161
4 Kamil BuchaczKamil Buchacz 01 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 07.79 0.137
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.97 0.198
6 Václav RaškaVáclav Raška 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 08.19 0.157
Mateusz KuchmanMateusz Kuchman 01 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 11.1.2020 - 11:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 UKS "Piątka Plus Rydułtowy"UKS "Piątka Plus Rydułtowy" 7 07.38 0.198
2 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.51 0.179
3 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.74 0.153
4 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.83 0.177
5 Richard JanišRichard Janiš 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.87 0.207
6 Adam HamšíkAdam Hamšík 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.90 0.184
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DQ
Poznámky:
Richard Janiš DQ dle pravidla 200.8c. Matouš Pospíšil DQ dle pravidla 162.8.
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.20 q 0.180
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 07.22 q 0.190
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 07.30 q 0.143
4 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.34 q 0.155
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.42 q 0.176
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.43 q 0.210
7 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.43 0.150
8 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.53 0.146
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.45 0.170
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.50 0.162
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.54 0.143
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.58 0.164
5 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.69 0.137
6 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.75 0.170
7 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 7 07.76 0.379
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.25 q 0.135
2 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.47 0.153
3 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.61 0.196
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 07.62 0.171
5 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 07.68 0.181
6 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.73 0.152
Szymon SaternusSzymon Saternus 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 DNS
Jacek NowakJacek Nowak 04 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ChlubaMichal Chluba 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 07.38 q 0.160
2 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 07.56 0.153
3 Erik BulejkoErik Bulejko 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.69 0.143
4 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 7 07.76 0.157
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 07.76 0.262
6 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 JAC BrnoJAC Brno 3 07.88 0.153
7 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.97 0.184
Kacper ZamojskiKacper Zamojski 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.65 0.165
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.73 0.120
3 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.80 0.138
4 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 07.88 0.217
5 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 07.93 0.180
6 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.95 0.217
7 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 07.99 0.175
8 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.06 0.246
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pawel WojcikPawel Wojcik 03 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 7 07.72 0.168
2 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.92 0.164
3 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 4 07.94 0.187
4 František BasistaFrantišek Basista 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.18 0.162
5 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.26 0.199
6 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.35 0.209
David GlösslDavid Glössl 04 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.09 0.187
2 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.20 0.145
3 Matěj SabelaMatěj Sabela 03 JAC BrnoJAC Brno 2 08.20 0.152
4 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.27 0.183
5 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 08.28 0.205
6 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.38 0.277
7 Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.68 0.211
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 11.1.2020 - 11:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PóltovakMichal Póltovak 05 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 7 07.80 0.171
2 Robert PovebskiRobert Povebski 05 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 08.06 0.147
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.62 0.168
4 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5 08.68 0.169
5 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.84 0.176
6 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.91 0.235
Filip UvíraFilip Uvíra 04 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:32) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 07.18 0.160
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.24 0.170
3 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.32 0.152
4 Michal ChlubaMichal Chluba 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 7 07.33 0.153
5 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 07.34 0.141
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.37 0.206
7 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.37 0.140
8 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.38 0.159
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.65 0.151
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.66 0.146
3 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 3 07.79 0.130
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.95 0.178
5 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.39 0.219
6 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.50 0.293
7 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.95 0.349
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.67 q 0.146
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.75 q 0.167
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.92 q 0.147
4 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 6 07.95 q 0.179
5 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.33 q 0.156
6 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.41 q 0.170
7 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.99 q 0.357
Adrianna DerejczykAdrianna Derejczyk 91 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.86 q 0.150
2 Nina HúskovaNina Húskova 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.04 q 0.158
3 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.07 q 0.180
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.08 q 0.128
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.22 q 0.165
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.25 q 0.158
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 10:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.22 q 0.212
2 Natália HolešováNatália Holešová 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.27 q 0.170
3 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 4 08.32 0.239
4 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.47 0.175
5 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.59 0.217
6 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.59 0.248
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 10:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.38 0.187
2 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.52 0.239
3 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.65 0.141
Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.90 0.210
Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Kinga GórnyKinga Górny 02 MKS USTROŃMKS USTROŃ 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 07.85 0.135
2 Nina HúskovaNina Húskova 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.96 0.136
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.01 0.135
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 08.04 0.141
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.17 0.359
6 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 08.24 0.155
Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 DNS
Natália HolešováNatália Holešová 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.66 q 0.194
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 07.81 q 0.155
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.97 q 0.143
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.99 q 0.161
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.05 q 0.189
6 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 08.08 q 0.167
7 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.11 q 0.192
8 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.14 0.148
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.05 q 0.194
2 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.24 0.164
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.27 0.163
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.34 0.178
5 Sabrina MUNARISabrina MUNARI 05 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 3 08.38 0.139
6 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.44 0.164
7 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.53 0.170
8 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.55 0.260
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 1 08.27 0.163
2 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 08.32 0.258
3 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.33 0.148
4 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.38 0.152
5 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.47 0.191
6 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.49 0.209
7 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.53 0.185
8 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.69 0.319
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria GawrysWiktoria Gawrys 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 08.20 0.196
2 Oliwia BachOliwia Bach 04 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 3 08.27 0.150
3 Zuzanna WawrykaZuzanna Wawryka 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 08.42 0.367
4 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.44 0.146
5 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.54 0.171
6 Zuzanna SierońZuzanna Sieroń 04 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 4 08.80 0.197
7 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.92 0.172
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.52 0.178
2 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.76 0.140
3 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.79 0.356
4 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.86 0.152
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.91 0.202
6 Karolina GrycKarolina Gryc 03 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 5 09.11 0.168
7 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.41 0.256
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.93 0.186
2 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.95 0.197
3 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.99 0.219
4 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 09.04 0.168
5 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.13 0.214
6 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.16 0.188
7 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 09.16 0.292
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 11.1.2020 - 10:47) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna SvagaZuzanna Svaga 06 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 8 08.41 0.179
2 Aleksandra HajdukAleksandra Hajduk 06 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 08.86 0.164
3 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.08 0.169
4 Kristýna KostíkováKristýna Kostíková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 09.09 0.160
5 Kamila GroszKamila Grosz 05 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 7 09.43 0.268
6 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.55 0.167
7 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 09.71 0.204
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.64 0.177
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 07.73 0.178
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.95 0.167
4 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.97 0.137
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.07 0.205
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 08.08 0.163
7 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.15 0.165
Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 8 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PajakJakub Pajak 01 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 5 22.10 0.142
2 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 4 22.18 0.190
3 Pawel DzidaPawel Dzida 99 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 6 22.26 0.148
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 24.40 0.158
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.47 0.197
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.52 0.160
3 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.90 0.162
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.67 0.197
5 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.25 0.186
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 16:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš GložákLukáš Gložák 99 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 4 23.01 0.172
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.46 0.153
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 23.93 0.191
2 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 27.97 0.215
David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 16:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.19 0.152
2 Jakub PietrusaJakub Pietrusa 02 UKS StryszavaUKS Stryszava 4 22.67 0.148
3 Oliver HrudkayOliver Hrudkay 02 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 6 22.78 0.185
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.15 0.189
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.42 0.141
6 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.51 0.154
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 16:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel WiewiorkaPavel Wiewiorka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 5 22.62 0.192
2 Szymon DrabikSzymon Drabik 02 UKS Czwórka ŽoryUKS Czwórka Žory 6 23.39 0.150
3 Kamil BuchaczKamil Buchacz 01 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 3 25.11 0.163
4 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 25.35 0.173
Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 16:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 22.90 0.150
2 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 23.55 0.161
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 JAC BrnoJAC Brno 5 23.79 0.225
4 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 24.62 0.199
5 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.91 0.584
6 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 24.95 0.166
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 16:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4 23.21 0.148
2 Mateusz KoniecznyMateusz Konieczny 02 UKS "Piątka Plus Rydułtowy"UKS "Piątka Plus Rydułtowy" 1 23.62 0.196
3 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.06 0.158
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 24.07 0.176
5 Nikolas ProkopNikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.08 0.173
6 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 24.10 0.150
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 16:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.34 0.137
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 22.67 0.187
3 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.00 0.151
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.74 0.192
5 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.75 0.162
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 16:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.40 0.222
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.86 0.259
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 24.44 0.185
4 Cyprian BrillaCyprian Brilla 03 UKS Czwórka ŽoryUKS Czwórka Žory 4 24.55 0.134
5 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 26.65 0.173
Jakub PajakJakub Pajak 01 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 16:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.57
2 Pawel WojcikPawel Wojcik 03 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 3 23.90
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 25.30
4 Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 27.54
5 Vojtěch SlintákVojtěch Slinták 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 29.69
Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 16:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.33 0.184
2 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.79 0.149
3 Szymon NowakSzymon Nowak 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 24.03 0.197
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.28 0.162
5 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.46 0.235
Dawid BernardDawid Bernard 03 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 11.1.2020 - 16:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.81 0.147
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 23.50 0.205
3 Lukasz UrbanekLukasz Urbanek 03 TL Athletics JastrzebieTL Athletics Jastrzebie 5 23.76 0.154
4 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.43 0.150
5 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 25.98 0.177
6 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 26.15 0.157
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 11.1.2020 - 16:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 23.54 0.174
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.63 0.149
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.67 0.170
4 Jaroslav KvasnicaJaroslav Kvasnica 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 26.10 0.201
Szymon SaternusSzymon Saternus 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 11.1.2020 - 16:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 23.99 0.198
2 Maciej SikoraMaciej Sikora 03 UKS StryszavaUKS Stryszava 5 24.18 0.212
3 Michal ChlubaMichal Chluba 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 24.27 0.137
4 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.84 0.143
5 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.87 0.238
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 11.1.2020 - 16:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 23.92 0.149
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.97 0.143
3 Szymon MikolajczakSzymon Mikolajczak 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 5 24.00 0.187
4 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.70 0.147
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 28.29 0.147
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (so, 11.1.2020 - 16:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.75 0.189
2 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.93 0.153
3 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 AZS-AWF KatoviceAZS-AWF Katovice 5 24.47 0.335
4 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 JAC BrnoJAC Brno 1 28.86 0.149
Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 11.1.2020 - 16:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PóltovakMichal Póltovak 05 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 3 24.87 0.173
2 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 4 25.28 0.184
3 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 25.59 0.160
4 Robert PovebskiRobert Povebski 05 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 25.70 0.153
5 Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 29.46 0.560
Jacek NowakJacek Nowak 04 RMSK RybnikRMSK Rybnik 6 DNS 0.169
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.15 0.146
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.14 0.166
3 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 6 25.24 0.175
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 30.27 0.247
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 30.54 0.343
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.69 0.154
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 25.72 0.183
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 26.70 0.377
4 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.23 0.197
5 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 95 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.93 0.146
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 15:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 25.28 0.159
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 25.61 0.159
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.24 0.144
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 28.57 0.131
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 15:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 25.72 0.130
2 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 6 27.41 0.263
3 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 28.53 0.384
Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 15:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 26.81 0.157
2 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 28.03 0.239
3 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 28.13 0.206
4 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 3 29.33 0.266
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 15:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 27.02 0.163
2 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.62 0.395
3 Emilia SalaEmilia Sala 02 UKS StryszavaUKS Stryszava 6 27.91 0.221
4 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 28.18 0.559
5 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 28.43 0.137
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 15:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 24.77 0.169
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.32 0.196
3 Zuzanna VypichZuzanna Vypich 03 UKS Czwórka ŽoryUKS Czwórka Žory 5 25.88 0.198
4 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 29.15 0.321
5 Tamara BehúňováTamara Behúňová 03 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 2 29.32 0.157
6 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 30.12 0.193
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 15:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 25.77 0.158
2 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.09 0.201
3 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 27.14 0.174
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Magda MazurekMagda Mazurek 04 UKS Czwórka ŽoryUKS Czwórka Žory 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 15:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 26.74 0.141
2 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 27.32 0.170
3 Oliwia BachOliwia Bach 04 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 4 28.93 0.179
4 Kristina SkopalováKristina Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 30.56 0.204
5 Kristýna KostíkováKristýna Kostíková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 30.91 0.401
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 15:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 27.08 0.279
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 27.41 0.175
3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 28.42 0.175
4 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 29.63 0.310
5 Sára ŠenkováSára Šenková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 30.58 0.208
6 Kamila GroszKamila Grosz 05 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 1 32.35 0.390
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 11.1.2020 - 15:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 27.04 0.209
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 27.32 0.197
3 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 27.96 0.217
4 Julia PrewiezlikJulia Prewiezlik 06 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 1 27.98 0.287
5 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 29.61 0.323
6 Aleksandra HajdukAleksandra Hajduk 06 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 30.44 0.147
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 11.1.2020 - 15:52) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna SvagaZuzanna Svaga 06 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 27.37 0.522
2 Adriana DurajováAdriana Durajová 04 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 3 28.20 0.244
3 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 28.23 0.337
4 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 29.45 0.197
5 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 30.06 0.402
6 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 30.94 0.205
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 11.1.2020 - 15:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 27.87 0.154
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 27.99 0.311
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 28.63 0.212
4 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 29.21 0.190
5 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 32.68 0.141
6 Nikola ŠutarikováNikola Šutariková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 33.65 0.144
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 50.47 0.195
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 52.01 0.246
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 52.21 0.166
4 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 53.24 0.166
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.06 0.163
2 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 5 51.27 0.177
3 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 6 53.31 0.171
4 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 57.75 0.203
Pavol AntolikPavol Antolik 99 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 3 DQ -0.195
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 51.19 0.189
2 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 52.33 0.150
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 52.86 0.167
4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 53.83 0.197
5 Jakub ŠpéraJakub Špéra 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 54.78 0.153
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:56) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal WrobelMichal Wrobel 02 UKS Czwórka ŽoryUKS Czwórka Žory 4 49.90 0.158
2 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 50.55 0.349
3 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 50.97 0.153
4 Richard PozmányRichard Pozmány 01 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 2 54.30 0.189
5 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 54.40 0.235
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:56) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štefan BellusŠtefan Bellus 02 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 4 51.41 0.191
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 51.81 0.206
3 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 53.50 0.261
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 55.85 0.188
5 Ondřej SkopalOndřej Skopal 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 57.18 0.429
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:56) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 53.14 0.219
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 53.83 0.193
3 Marcin DróźdźMarcin Dróźdź 02 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 4 54.29 0.176
4 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 54.30 0.165
5 David TrojekDavid Trojek 02 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 65.14 0.194
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 14:56) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 53.40 0.204
2 Robert PŁACHECKIRobert PŁACHECKI 01 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 6 53.77 0.170
3 Jakub GorczycaJakub Gorczyca 02 UKS Pofin OświęcimUKS Pofin Oświęcim 4 55.01 0.290
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 55.08 0.176
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 51.28 0.144
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 51.38 0.207
3 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 52.77 0.314
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 55.27 0.214
5 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 60.72 0.191
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.74 0.165
2 Maciej SikoraMaciej Sikora 03 UKS StryszavaUKS Stryszava 6 51.93 0.175
3 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 58.42 0.139
Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 DNS
Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 52.55 0.164
2 Janusz AugustyniakJanusz Augustyniak 03 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 53.31 0.163
3 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 58.11 0.232
4 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 68.94 0.156
Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 14:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KostolnýŠimon Kostolný 03 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 6 53.49 0.220
2 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 54.30 0.181
3 Damian KaniaDamian Kania 04 UKS Czwórka ŽoryUKS Czwórka Žory 4 55.16 0.148
4 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 55.35 0.178
5 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 57.98 0.185
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 11.1.2020 - 14:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 53.23 0.176
2 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 54.24 0.169
3 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 58.27 0.172
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 58.85 0.158
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 59.97 0.224
Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miriam CidorikováMiriam Cidoriková 99 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 5 57.05 0.161
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 57.41 0.183
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 63.35 0.202
Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 59.20 0.179
2 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 5 59.24 0.176
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 65.27 0.205
Karolina SkibiňskaKarolina Skibiňska 00 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 58.26 0.369
2 Natália BučičováNatália Bučičová 99 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 3 59.98 0.205
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 60.77 0.185
4 Justyna ZwiasJustyna Zwias 99 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 5 61.04 0.177
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 69.47 0.210
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martyna ZierubaMartyna Zieruba 02 UKS Czwórka ŽoryUKS Czwórka Žory 4 59.21 0.158
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 61.52 0.180
3 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 61.55 0.214
4 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 64.17 0.179
5 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 70.39 0.330
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 61.81 0.231
2 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 61.99 0.375
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 62.52 0.313
4 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 65.77 0.354
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 61.91 0.336
2 Emilia SalaEmilia Sala 02 UKS StryszavaUKS Stryszava 2 62.74 0.211
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 63.76 0.303
4 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 6 65.39 0.238
5 Mariana FrankováMariana Franková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 66.89 0.425
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 14:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 57.04 0.176
2 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 60.79 0.216
3 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 62.22 0.248
4 Julia PrewiezlikJulia Prewiezlik 06 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 1 63.72 0.175
5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 65.70 0.236
6 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 67.50 0.214
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 14:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 61.74 0.297
2 Patrycja StepkaPatrycja Stepka 03 UKS Czwórka ŽoryUKS Czwórka Žory 3 63.15 0.199
3 Magda CzajkowskaMagda Czajkowska 03 UKS Czwórka ŽoryUKS Czwórka Žory 5 63.86 0.260
4 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 65.12 0.189
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 67.02 0.208
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 14:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 62.54 0.154
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 63.60 0.441
3 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 65.20 0.182
4 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 65.38 0.223
5 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 66.04 0.249
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 11.1.2020 - 14:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 65.66 0.196
2 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 66.75 0.326
3 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 67.31 0.216
4 Lucie ReichertováLucie Reichertová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 67.66 0.182
5 Sára VolejníkováSára Volejníková 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 75.56 0.424
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 1:53.13
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 1:56.54
3 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:01.47
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:01.90
5 Jakub ŠpéraJakub Špéra 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:02.31
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:04.01
7 Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:42.10
Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DQ
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 12:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 1:58.71
2 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 2:00.72
3 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:01.24
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:03.08
5 Stanislaw WitkowskiStanislaw Witkowski 02 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 5 2:03.61
6 Filip RučkaFilip Ručka 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:06.94
7 Kacper WojcikKacper Wojcik 01 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 4 2:09.74
8 Piotr RajcaPiotr Rajca 02 RMKS RybnikRMKS Rybnik 6 2:10.06
9 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:13.51
10 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 2:15.13
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 12:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milosz CitakMilosz Citak 03 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 1 1:57.05
2 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 1:57.15
3 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:01.60
4 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:02.11
5 Jakub HutnyJakub Hutny 03 KS SPRINT Bielko-BialaKS SPRINT Bielko-Biala 3 2:04.23
6 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:05.58
7 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:05.61
8 Marek DybalaMarek Dybala 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 9 2:07.72
9 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 2:14.99
Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 12:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Wojciech KorycinskiWojciech Korycinski 04 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 2:08.19
2 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:09.53
3 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 2:09.59
4 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:10.42
5 Martin CisarMartin Cisar 03 TJ Slávia STU BratislavaTJ Slávia STU Bratislava 8 2:10.44
6 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:11.49
7 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:11.50
8 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 2:15.17
9 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 2:16.77
10 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 2:18.32
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 12:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:12.67
2 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:12.99
3 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:14.48
4 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:17.38
5 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 2:17.58
6 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:18.00
7 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:25.22
8 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 JAC BrnoJAC Brno 6 2:26.68
David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 DNS
David GlösslDavid Glössl 04 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 10 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára MachkováKlára Machková 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:25.15
2 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:25.17
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:26.38
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 12:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:17.36
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:19.62
3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:21.60
4 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:23.31
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:26.56
6 Malgorzata LabuśMalgorzata Labuś 02 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 2 2:27.06
7 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:30.91
8 Peťa ŠulekováPeťa Šuleková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:37.34
9 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:44.75
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 12:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:23.48
2 Vanessa GaluchVanessa Galuch 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 2:23.67
3 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:27.17
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:29.52
5 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:30.27
6 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 2:33.29
7 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:34.05
8 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 2:34.26
9 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:34.27
10 Tereza KlementisováTereza Klementisová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:36.65
11 Oliwia WereszkaOliwia Wereszka 04 MOS CSiR Dabrova GórniczaMOS CSiR Dabrova Górnicza 9 2:37.43
12 Maria DZIDAMaria DZIDA 05 MKS ISKRA PszczynaMKS ISKRA Pszczyna 4 2:39.85
13 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:41.41
14 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 2:41.63
15 Martyna GrimanMartyna Griman 04 RMKS RybnikRMKS Rybnik 7 2:52.94
16 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:55.00
Celkem 16 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bartosz JavozokBartosz Javozok 99 AZS-AWF KatoviceAZS-AWF Katovice 4 3:56.30
2 Szymon TopolnickiSzymon Topolnicki 94 AZS-AWF KatoviceAZS-AWF Katovice 2 3:56.31
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 4:02.08
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 15:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mateusz KuchmanMateusz Kuchman 01 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 1 3:56.53
2 Maciej WyderkaMaciej Wyderka 02 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 3 3:57.91
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 4:11.12
4 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 4:11.72
5 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 4:19.20
6 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 4:26.16
7 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 4:33.88
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 15:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 4:05.31
2 Adrian RombergAdrian Romberg 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 6 4:06.96
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:09.53
4 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 4:09.70
5 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 4:18.41
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 4:18.64
7 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 4:19.77
8 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 11 4:25.66
9 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 4:28.12
10 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:28.70
11 Martin FilipMartin Filip 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 4:30.69
12 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 4:35.39
13 Adam FizekAdam Fizek 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 5:21.96
Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 4:44.40
2 2 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:48.92
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 5:06.41
4 Adéla PěchováAdéla Pěchová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 5:13.82
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 15:21) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 5:29.07
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 15:22) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 4:56.50
2 Julia MakuchJulia Makuch 04 POLPOL 3 5:04.84
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 5:19.01
4 Nicola OswiecNicola Oswiec 04 MKS Czechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice 11 5:26.20
5 Anežka GabrhelováAnežka Gabrhelová 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 5:55.24
6 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 6:04.34
Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 DNS
Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek 04 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 9 DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.1.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 09:31.12
Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNF
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 10:14.52
2 Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 11:10.41
Celkem 2 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 10:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09:10.56
2 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 09:28.10
3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09:33.98
4 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09:41.69
5 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 09:48.93
Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 10:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09:09.74
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09:20.22
3 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09:39.23
4 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 9 09:55.34
5 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10:08.80
6 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10:12.33
7 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10:13.33
8 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10:29.84
9 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 10:53.84
Celkem 9 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 10:04.78
2 3 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10:28.18
3 2 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10:34.49
4 8 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 11:22.52
5 4 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 11:47.14
9 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 DNS
Celkem 6 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 10:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 11:20.40
2 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 15 11:46.90
3 14 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 11:59.74
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 10:02) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 5 10:52.83
2 6 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 10:53.89
3 16 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 11:21.71
4 13 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 13 11:37.01
5 10 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 10 11:42.36
6 11 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 11:47.30
7 12 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 11:53.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.73 q
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 08.86 q
3 Štefan SedlákŠtefan Sedlák 95 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 3 08.93 q
4 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.00 q
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.64 0.149
2 Štefan SedlákŠtefan Sedlák 95 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 6 09.03 0.192
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNF 0.167
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel WiewiorkaPavel Wiewiorka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 2 08.32 0.165
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.39 0.146
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.41 0.158
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.59 0.196
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 DNS
Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 DNF 0.145
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.29 q 0.190
2 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.43 q 0.157
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.71 q 0.194
4 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.72 q 0.142
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.85 q 0.148
6 Pavel WiewiorkaPavel Wiewiorka 02 MKS MOS KatowiceMKS MOS Katowice 4 09.08 q 0.175
7 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 09.66 q 0.147
8 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.00 q 0.182
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 08.20 0.127
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.29 0.144
3 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 1 08.56 0.122
4 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.57 0.187
5 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.61 0.169
6 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.73 0.145
7 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 7 08.74 0.142
8 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 08.81 0.141
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.27 q 0.154
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.35 q 0.165
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.61 q 0.195
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.65 q 0.201
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.82 q 0.159
6 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.85 q 0.131
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČertekJan Čertek 03 JAC BrnoJAC Brno 5 08.78 q 0.142
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.91 0.172
3 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.95 0.357
4 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.09 0.155
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.18 0.144
Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNF 0.358
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian WojtalSebastian Wojtal 04 AZS-AWF KatowiceAZS-AWF Katowice 2 08.86 q 0.132
2 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.64 0.172
3 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.76 0.137
4 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.03 0.169
5 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 4 10.17 0.195
6 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.21 0.288
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.87 0.107
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.36 0.138
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.91 0.384
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona TakácsováSimona Takácsová 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.95 q 0.154
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.27 q 0.151
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.80 q 0.327
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:59) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.73 0.131
2 Klaudia KronburgKlaudia Kronburg 02 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 09.18 0.193
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.25 0.228
4 Veronika ĽuptákováVeronika Ľuptáková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.63 0.385
5 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.77 0.178
Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS
Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:59) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.52 0.161
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.59 0.183
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.98 0.171
4 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.13 0.426
5 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.35 0.362
6 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.46 0.390
Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:54) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.68 0.128
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.17 0.183
3 Klaudia KronburgKlaudia Kronburg 02 AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleAZS KU Politechniki Opolski... 4 09.20 0.193
4 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.54 0.168
5 Veronika ĽuptákováVeronika Ľuptáková 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.57 0.262
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.73 0.130
7 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.79 0.138
8 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.83 0.394
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.1.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.94 0.125
2 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 08.96 0.172
3 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 3 09.16 0.177
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.17 0.147
5 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.30 0.142
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.33 0.149
7 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.38 0.344
8 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.63 0.147
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.03 q 0.142
2 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.20 q 0.146
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.21 q 0.128
4 Emilia GuttEmilia Gutt 03 RMKS Rybnik jezdciRMKS Rybnik jezdci 4 09.24 q 0.181
5 Wiktoria MerzowiczWiktoria Merzowicz 03 MKS-MOSM BytomMKS-MOSM Bytom 2 09.38 q 0.166
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.31 q 0.151
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.41 q 0.153
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.44 q 0.159
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.53 0.183
5 Barbora BroďániováBarbora Broďániová 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.09 0.198
Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.64 0.175
2 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.89 0.284
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.08 0.205
4 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.26 0.371
5 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 10.53 0.244
Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF 0.164
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 11.1.2020 - 12:21) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.511.571.631.681.731.781.831.881.911.941.972.002.032.052.072.12
1 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 28 2.00 ------o-oo-o-xxx
2 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 27 1.97 ------ooxoooxxx
3 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 26 1.94 -----ooxoxxooxxx
4 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 29 1.88 -----xooxoxxx
5 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 25 1.83 -----ooxxx
6 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 24 1.78 ---ooxxoxxx
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5 DNS
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 11.1.2020 - 12:20) official Excel