Otevřený KP MSK dospělých
Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam DvořáčekAdam Dvořáček | 96 | VSK Univerzita Brno | 1 | 1:53.13 | ||||||||||||||
2 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 1:56.54 | ||||||||||||||
3 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 2:01.47 | ||||||||||||||
4 | Tomáš SeveraTomáš Severa | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 2:01.90 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŠpéraJakub Špéra | 96 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 2:02.31 | ||||||||||||||
6 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 2:04.01 | ||||||||||||||
7 | Roman PrusRoman Prus | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:42.10 | ||||||||||||||
Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 12:51) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 1:58.71 | ||||||||||||||
2 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | 2:00.72 | ||||||||||||||
3 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:01.24 | ||||||||||||||
4 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:03.08 | ||||||||||||||
5 | Stanislaw WitkowskiStanislaw Witkowski | 02 | MKS-MOSM Bytom | 5 | 2:03.61 | ||||||||||||||
6 | Filip RučkaFilip Ručka | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 8 | 2:06.94 | ||||||||||||||
7 | Kacper WojcikKacper Wojcik | 01 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 4 | 2:09.74 | ||||||||||||||
8 | Piotr RajcaPiotr Rajca | 02 | RMKS Rybnik | 6 | 2:10.06 | ||||||||||||||
9 | Marek KrišicaMarek Krišica | 02 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:13.51 | ||||||||||||||
10 | Daniel RůžaDaniel Růža | 02 | VSK Univerzita Brno | 9 | 2:15.13 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 11.1.2020 - 12:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milosz CitakMilosz Citak | 03 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 1 | 1:57.05 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 1:57.15 | ||||||||||||||
3 | Filip BřečkaFilip Břečka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 2:01.60 | ||||||||||||||
4 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:02.11 | ||||||||||||||
5 | Jakub HutnyJakub Hutny | 03 | KS SPRINT Bielko-Biala | 3 | 2:04.23 | ||||||||||||||
6 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 2:05.58 | ||||||||||||||
7 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 2:05.61 | ||||||||||||||
8 | Marek DybalaMarek Dybala | 04 | MKS-MOSM Bytom | 9 | 2:07.72 | ||||||||||||||
9 | Tomáš RůžaTomáš Růža | 05 | VSK Univerzita Brno | 10 | 2:14.99 | ||||||||||||||
Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (so, 11.1.2020 - 12:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojciech KorycinskiWojciech Korycinski | 04 | MKS-MOSM Bytom | 1 | 2:08.19 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 2:09.53 | ||||||||||||||
3 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 2:09.59 | ||||||||||||||
4 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:10.42 | ||||||||||||||
5 | Martin CisarMartin Cisar | 03 | TJ Slávia STU Bratislava | 8 | 2:10.44 | ||||||||||||||
6 | Jakub KošťálJakub Košťál | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:11.49 | ||||||||||||||
7 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:11.50 | ||||||||||||||
8 | Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 2:15.17 | ||||||||||||||
9 | Eric TrynkaEric Trynka | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 2:16.77 | ||||||||||||||
10 | Adam ŠandoAdam Šando | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 9 | 2:18.32 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 03 (so, 11.1.2020 - 12:52) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:12.67 | ||||||||||||||
2 | Daniel IndraDaniel Indra | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 2:12.99 | ||||||||||||||
3 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:14.48 | ||||||||||||||
4 | Adam HazuchaAdam Hazucha | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:17.38 | ||||||||||||||
5 | Ondřej ToufarOndřej Toufar | 04 | TJ Start Havířov | 2 | 2:17.58 | ||||||||||||||
6 | Filip CoufalFilip Coufal | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 2:18.00 | ||||||||||||||
7 | Marek JanákMarek Janák | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:25.22 | ||||||||||||||
8 | Lukáš VítekLukáš Vítek | 04 | JAC Brno | 6 | 2:26.68 | ||||||||||||||
David KrovDavid Krov | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
David GlösslDavid Glössl | 04 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milosz CitakMilosz Citak | 03 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 1 | 1:57.05 | |||
2 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 1:57.15 | |||
3 | Filip BřečkaFilip Břečka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 2:01.60 | |||
4 | Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 2:02.11 | |||
5 | Jakub HutnyJakub Hutny | 03 | KS SPRINT Bielko-Biala | 3 | 2:04.23 | |||
6 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 2:05.58 | |||
7 | Jonáš VávraJonáš Vávra | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 2:05.61 | |||
8 | Marek DybalaMarek Dybala | 04 | MKS-MOSM Bytom | 9 | 2:07.72 | |||
9 | Wojciech KorycinskiWojciech Korycinski | 04 | MKS-MOSM Bytom | 1 | 2:08.19 | |||
10 | Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 2:09.53 | |||
11 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 2:09.59 | |||
12 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:10.42 | |||
13 | Martin CisarMartin Cisar | 03 | TJ Slávia STU Bratislava | 8 | 2:10.44 | |||
14 | Jakub KošťálJakub Košťál | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 2:11.49 | |||
15 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 2:11.50 | |||
16 | Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:12.67 | |||
17 | Daniel IndraDaniel Indra | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 7 | 2:12.99 | |||
18 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:14.48 | |||
19 | Tomáš RůžaTomáš Růža | 05 | VSK Univerzita Brno | 10 | 2:14.99 | |||
20 | Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 2:15.17 | |||
21 | Eric TrynkaEric Trynka | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 2:16.77 | |||
22 | Adam HazuchaAdam Hazucha | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 2:17.38 | |||
23 | Ondřej ToufarOndřej Toufar | 04 | TJ Start Havířov | 2 | 2:17.58 | |||
24 | Filip CoufalFilip Coufal | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 2:18.00 | |||
25 | Adam ŠandoAdam Šando | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 9 | 2:18.32 | |||
26 | Marek JanákMarek Janák | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:25.22 | |||
27 | Lukáš VítekLukáš Vítek | 04 | JAC Brno | 6 | 2:26.68 | |||
Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 7 | DNS | ||||
David KrovDavid Krov | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | DNS | ||||
David GlösslDavid Glössl | 04 | SK ATLETIKA Kravaře, z.s. | 10 | DNS |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 12:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára MachkováKlára Machková | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:25.15 | ||||||||||||||
2 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 2:25.17 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:26.38 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 12:36) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:17.36 | ||||||||||||||
2 | Soňa KouřilováSoňa Kouřilová | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:19.62 | ||||||||||||||
3 | Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:21.60 | ||||||||||||||
4 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:23.31 | ||||||||||||||
5 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:26.56 | ||||||||||||||
6 | Malgorzata LabuśMalgorzata Labuś | 02 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 2 | 2:27.06 | ||||||||||||||
7 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:30.91 | ||||||||||||||
8 | Peťa ŠulekováPeťa Šuleková | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 2:37.34 | ||||||||||||||
9 | Tereza NěmčanskáTereza Němčanská | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:44.75 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 12:37) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková | 03 | AK Šternberk z.s. | 7 | 2:23.48 | ||||||||||||||
2 | Vanessa GaluchVanessa Galuch | 03 | MKS-MOSM Bytom | 3 | 2:23.67 | ||||||||||||||
3 | Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:27.17 | ||||||||||||||
4 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2 | 2:29.52 | ||||||||||||||
5 | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 2:30.27 | ||||||||||||||
6 | Leona MihalíkováLeona Mihalíková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 2:33.29 | ||||||||||||||
7 | Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:34.05 | ||||||||||||||
8 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 2:34.26 | ||||||||||||||
9 | Elen MelcrováElen Melcrová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:34.27 | ||||||||||||||
10 | Tereza KlementisováTereza Klementisová | 04 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 2:36.65 | ||||||||||||||
11 | Oliwia WereszkaOliwia Wereszka | 04 | MOS CSiR Dabrova Górnicza | 9 | 2:37.43 | ||||||||||||||
12 | Maria DZIDAMaria DZIDA | 05 | MKS ISKRA Pszczyna | 4 | 2:39.85 | ||||||||||||||
13 | Hana SkácelováHana Skácelová | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:41.41 | ||||||||||||||
14 | Jana PolákováJana Poláková | 03 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 2:41.63 | ||||||||||||||
15 | Martyna GrimanMartyna Griman | 04 | RMKS Rybnik | 7 | 2:52.94 | ||||||||||||||
16 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:55.00 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |