Otevřený KP MSK dospělých
Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 15:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosz JavozokBartosz Javozok | 99 | AZS-AWF Katovice | 4 | 3:56.30 | ||||||||||||||
2 | Szymon TopolnickiSzymon Topolnicki | 94 | AZS-AWF Katovice | 2 | 3:56.31 | ||||||||||||||
3 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 4:02.08 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 15:36) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mateusz KuchmanMateusz Kuchman | 01 | MKS-MOSM Bytom | 1 | 3:56.53 | ||||||||||||||
2 | Maciej WyderkaMaciej Wyderka | 02 | MKS-MOSM Bytom | 3 | 3:57.91 | ||||||||||||||
3 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | TJ Sokol Opava | 12 | 4:11.12 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 4:11.72 | ||||||||||||||
5 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 4:19.20 | ||||||||||||||
6 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 4:26.16 | ||||||||||||||
7 | Marek KrišicaMarek Krišica | 02 | TJ TŽ Třinec | 12 | 4:33.88 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 15:37) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj EliášMatěj Eliáš | 03 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 4:05.31 | ||||||||||||||
2 | Adrian RombergAdrian Romberg | 03 | MKS-MOSM Bytom | 6 | 4:06.96 | ||||||||||||||
3 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 4:09.53 | ||||||||||||||
4 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 4:09.70 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 4:18.41 | ||||||||||||||
6 | Ondřej PavelekOndřej Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 4:18.64 | ||||||||||||||
7 | Jan ŠimůnekJan Šimůnek | 03 | Atletický klub ISCAREX Česk... | 2 | 4:19.77 | ||||||||||||||
8 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 11 | 4:25.66 | ||||||||||||||
9 | Lukáš VlkLukáš Vlk | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 4:28.12 | ||||||||||||||
10 | Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga | 04 | TJ TŽ Třinec | 9 | 4:28.70 | ||||||||||||||
11 | Martin FilipMartin Filip | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 4:30.69 | ||||||||||||||
12 | Václav ŠpéraVáclav Špéra | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 4:35.39 | ||||||||||||||
13 | Adam FizekAdam Fizek | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 11 | 5:21.96 | ||||||||||||||
Jiří SlováčekJiří Slováček | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 4:44.40 | ||||||||||||||
2 | 2 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 4:48.92 | |||||||||||||
3 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13 | 5:06.41 | ||||||||||||||
4 | Adéla PěchováAdéla Pěchová | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 5:13.82 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 15:21) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 5:29.07 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.1.2020 - 15:22) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 4 | 4:56.50 | ||||||||||||||
2 | Julia MakuchJulia Makuch | 04 | POL | 3 | 5:04.84 | ||||||||||||||
3 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 5:19.01 | ||||||||||||||
4 | Nicola OswiecNicola Oswiec | 04 | MKS Czechowice-Dziedzice | 11 | 5:26.20 | ||||||||||||||
5 | Anežka GabrhelováAnežka Gabrhelová | 04 | SK Speed Brno, spolek | 8 | 5:55.24 | ||||||||||||||
6 | Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 6:04.34 | ||||||||||||||
Viktorie PetlachováViktorie Petlachová | 03 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek | 04 | KS Victoria Trzebinia | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |