Otevřený KP MSK dospělých
Ostrava - Vítkovice (11. 1. 2020)skok o tyči - Muži
(so, 11.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,41 2,61 2,81 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 3,51 3,61 3,71 3,81 3,91 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41 4,51 4,71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské Meziříčí |
97 | 13 | 4.51 | ----------------xoxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 12 | 4.31 | -------------o-ooxxx | ||||||||||||||
3 |
Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
00 | 6 | 3.01 | --xxoxxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Junioři
(so, 11.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,41 2,61 2,81 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 3,51 3,61 3,71 3,81 3,91 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41 4,51 4,71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 11 | 4.41 | ---------------xo-oxxx | ||||||||||||||
2 |
Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 3 | 2.81 | oooxxx | ||||||||||||||
3 |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s. |
02 | 4 | 2.81 | ooxxoxxx | ||||||||||||||
Mikołaj LaskowskiMikołaj Laskowski
RMSK Rybnik |
02 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(so, 11.1.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,41 2,61 2,81 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 3,51 3,61 3,71 3,81 3,91 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41 4,51 4,71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 10 | 4.01 | ---------xo-o-xxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 9 | 3.91 | ---------oxo-o-xxx | ||||||||||||||
3 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 7 | 3.91 | -------xoxooxxoxxoxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 8 | 3.71 | --------oooxxx | ||||||||||||||
5 |
Michał KuncMichał Kunc
MKS USTROŃ |
05 | 1 | 3.61 | ------ooxoxxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava |
04 | 5 | 3.21 | -ooooxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 11.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,06 2,26 2,46 2,66 2,86 3,06 3,16 3,26 3,36 3,46 3,56 3,66 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 6 | 2.26 | -oxxx | ||||||||||||||
2 |
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
96 | 11 | 2.26 | -xxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Juniorky
(so, 11.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,06 2,26 2,46 2,66 2,86 3,06 3,16 3,26 3,36 3,46 3,56 3,66 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 14 | 2.86 | --ooxxoxxx | ||||||||||||||
2= |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 8 | 2.66 | -ooxoxxx | ||||||||||||||
2= |
Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ Třinec |
01 | 7 | 2.66 | --oxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10 | 2.66 | -xoxoxxoxxx | ||||||||||||||
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 16 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky
(so, 11.1.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,06 2,26 2,46 2,66 2,86 3,06 3,16 3,26 3,36 3,46 3,56 3,66 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Maja ChamotMaja Chamot
MKS USTROŃ |
03 | 1 | 3.56 | -------xooooxxx | ||||||||||||||
2 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 15 | 3.36 | ----oooooxxx | ||||||||||||||
3 |
Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 9 | 3.06 | --ooooxxx | ||||||||||||||
4 |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 12 | 2.86 | --xoooxxx | ||||||||||||||
5 |
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 13 | 2.66 | --ooxxx | ||||||||||||||
6 |
Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
03 | 5 | 2.46 | -oxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 3 | 2.26 | oox- | ||||||||||||||
8 |
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 4 | 2.26 | oxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Weronika ChrapekWeronika Chrapek
MKS USTROŃ |
07 | 2 | 2.06 | xxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |