Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva

Ostrava - Vítkovice (12. 1. 2020)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 4:49.41
2 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 4:53.06
3 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:58.05
5 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 5:15.44
6 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 5:24.40
7 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 5:50.90
9 Šimon KoudelkaŠimon Koudelka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 5:58.07
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 15:21) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:10.00
2 Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 5:53.97
3 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 6:10.08
Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:11.35
2 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 5:17.71
3 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 5:27.49
4 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:28.88
5 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:29.60
6 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 5:43.34
7 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:44.78
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.1.2020 - 15:11) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 5:28.72
2 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 5:30.31
3 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 5:58.11
4 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 6:07.17
5 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 6:21.69
Celkem 5 závodníků