Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Uzavřený KP MSK mladšího a staršího žactva

Ostrava - Vítkovice (12. 1. 2020)

skok daleký - Žáci

(ne, 12.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 15 5.74 4.935.395.175.395.435.74x
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 5.29 x5.135.295.29-5.083.64
3 Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 11 4.86 x4.374.644.644.864.664.54
4 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 13 4.84 4.374.674.634.674.594.714.84
5 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 4.76 xx4.694.694.76xx
6 František BojkoFrantišek Bojko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 4.62 4.624.133.874.624.274.464.07
7 Vítězslav KlapuchVítězslav Klapuch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 4.55 x4.55x4.55x-x
8 Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 10 4.52 4.524.093.994.524.074.023.82
9 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 4.45 3.804.214.454.450.00.00.0
10 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 4.33 4.324.33x4.330.00.00.0
11 Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 6 4.10 4.064.044.104.100.00.00.0
12 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 4.07 4.063.924.074.070.00.00.0
13 Samuel VavrušaSamuel Vavruša
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 3.89 3.743.893.893.890.00.00.0
14 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 3.66 3.663.313.233.660.00.00.0
15 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 5 3.59 3.593.43x3.590.00.00.0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 12.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 26 4.90 x4.904.584.904.654.864.79
2 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 24 4.53 4.524.514.004.524.174.53x
3 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 18 4.37 4.173.72x4.174.23x4.37
4 Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 21 4.33 4.224.144.094.224.334.163.90
5 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 20 4.27 4.074.133.624.134.094.274.00
6 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 22 4.19 3.883.803.743.883.904.114.19
7 Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 13 4.06 4.063.593.424.06x3.87x
8 David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 19 3.99 3.773.87x3.87x3.99x
9 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 25 3.87 x3.723.873.870.00.00.0
10 Matěj MaléřMatěj Maléř
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 3.85 3.853.773.513.850.00.00.0
11 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 23 3.80 3.733.623.803.800.00.00.0
12 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 15 3.77 3.773.443.633.770.00.00.0
13 Mark ČmielMark Čmiel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 1 3.67 3.643.503.673.670.00.00.0
14 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 10 3.59 3.593.132.943.590.00.00.0
15 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 3.58 3.583.063.513.580.00.00.0
16 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 3.44 3.443.273.393.440.00.00.0
17 Jakub LukačíkJakub Lukačík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 5 3.38 3.383.103.313.380.00.00.0
18 Ondřej BartošOndřej Bartoš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 3.26 3.26x3.213.260.00.00.0
19 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 3.23 3.233.163.143.230.00.00.0
20 Jakub FrýzaJakub Frýza
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 3.16 x3.133.163.160.00.00.0
21 Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 4 3.14 3.143.112.973.140.00.00.0
22 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 8 3.05 x3.052.853.050.00.00.0
23 Raul StuchlíkRaul Stuchlík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 7 2.76 2.752.602.762.760.00.00.0
Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 16 NM xxx0.00.00.00.0
Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 17 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 12.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 30 5.00 4.865.004.795.004.474.39-
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 27 4.74 4.704.74x4.744.704.534.71
3 Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 23 4.53 4.474.53x4.534.23x4.42
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 24 4.52 4.524.50x4.52xx4.42
5 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 22 4.52 x4.444.224.44x4.52x
6 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 28 4.52 x4.354.524.52xx3.56
7 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 19 4.49 4.424.414.494.494.444.01x
8 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 29 4.42 4.424.314.344.424.404.324.18
9 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 20 4.38 4.384.004.164.380.00.00.0
10 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 14 4.32 4.254.32x4.320.00.00.0
11 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 25 4.24 4.24x4.024.240.00.00.0
12 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 18 4.14 4.054.084.144.140.00.00.0
13 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 12 4.11 4.114.063.034.110.00.00.0
14 Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 11 4.11 4.023.964.114.110.00.00.0
15 Nikola LidákováNikola Lidáková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 4.05 4.05x3.694.050.00.00.0
16 Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová
SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín
06 8 3.97 3.863.973.833.970.00.00.0
17 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 16 3.97 3.843.97x3.970.00.00.0
18 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 10 3.91 3.913.843.873.910.00.00.0
19 Tereza PlatilováTereza Platilová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 3 3.85 3.853.813.393.850.00.00.0
20 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 17 3.81 3.813.443.603.810.00.00.0
21 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 3.77 3.77x3.473.770.00.00.0
22 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 13 3.71 3.643.603.713.710.00.00.0
23 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 6 3.70 xx3.703.700.00.00.0
24 Lucie SvobodováLucie Svobodová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4 3.67 3.433.533.673.670.00.00.0
25 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 3.67 3.673.403.303.670.00.00.0
26 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 5 3.51 3.513.363.503.510.00.00.0
27 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 15 3.36 3.343.363.163.360.00.00.0
Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 21 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 26 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (ne, 12.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 24 4.44 3.983.954.344.344.214.44x
2 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 13 4.27 4.074.254.254.254.273.94x
3 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 23 4.24 4.163.713.914.164.214.034.24
4 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 16 4.22 4.19x4.224.224.12x4.07
5 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 17 4.22 4.22x4.114.223.79xx
6 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 25 4.20 4.203.914.164.20x4.013.95
7 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 19 4.16 3.863.964.164.164.06--
8 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 4.15 4.154.013.944.15-3.993.98
9 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 21 4.13 3.954.074.134.130.00.00.0
10 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 14 4.12 4.094.122.794.120.00.00.0
11 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 15 4.11 3.693.854.114.110.00.00.0
12 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 20 4.09 3.704.092.704.090.00.00.0
13 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 4.02 4.023.823.994.020.00.00.0
14 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 18 4.02 3.964.023.984.020.00.00.0
15 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 11 4.01 3.364.013.744.010.00.00.0
16 Marie OnderkováMarie Onderková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 22 3.91 3.513.153.913.910.00.00.0
17 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 6 3.84 3.843.683.553.840.00.00.0
18 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 5 3.83 3.583.813.833.830.00.00.0
19 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 3.82 3.48x3.823.820.00.00.0
20 Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 3.77 3.703.363.773.770.00.00.0
21 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3 3.74 3.433.413.743.740.00.00.0
22 Anna PunčochářováAnna Punčochářová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 9 3.72 3.503.723.383.720.00.00.0
23 Natálie BandurováNatálie Bandurová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 3.59 3.493.323.593.590.00.00.0
24 Nela DočekalováNela Dočekalová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 3.41 x3.233.413.410.00.00.0
25 Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 10 3.40 3.403.183.083.400.00.00.0
Celkem 25 závodníků
Skupina 02 (ne, 12.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 3.99 3.953.773.993.990.00.00.0
2 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 13 3.92 3.863.92x3.920.00.00.0
3 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 3.60 3.603.363.433.600.00.00.0
4 Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 23 3.50 3.502.713.373.500.00.00.0
5 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 10 3.47 2.863.473.253.470.00.00.0
6 Linda TicováLinda Ticová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 24 3.45 3.213.452.973.450.00.00.0
7 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 3.45 x3.453.173.450.00.00.0
8 Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 22 3.44 3.433.443.313.440.00.00.0
9 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 27 3.43 3.433.263.393.430.00.00.0
10 Stella StuchlíkováStella Stuchlíková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 3.37 3.373.183.353.370.00.00.0
11 Lucie KocmanováLucie Kocmanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 29 3.37 3.373.113.253.370.00.00.0
12 Marie KoelblováMarie Koelblová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 3.36 3.363.243.243.360.00.00.0
13 Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 3.34 3.34xx3.340.00.00.0
14 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 25 3.32 3.323.183.313.320.00.00.0
15 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 6 3.25 2.943.253.073.250.00.00.0
16 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 9 3.24 3.023.133.243.240.00.00.0
17 Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 3.22 3.22x3.143.220.00.00.0
18 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 3.22 2.952.993.223.220.00.00.0
19 Natálie BoldisováNatálie Boldisová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 28 3.20 2.612.973.203.200.00.00.0
20 Marie HuczalováMarie Huczalová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 14 3.19 3.193.113.183.190.00.00.0
21 Matylda KettnerováMatylda Kettnerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 3.10 3.073.10x3.100.00.00.0
22 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 3.07 x2.893.073.070.00.00.0
23 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 19 2.93 x2.932.932.930.00.00.0
24 Adéla SzkorupováAdéla Szkorupová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 20 2.92 x2.92x2.920.00.00.0
25 Nikol DavidováNikol Davidová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 17 2.89 x2.892.892.890.00.00.0
26 Eliška ZarembováEliška Zarembová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 30 2.88 x2.852.882.880.00.00.0
27 Tereza VeselkováTereza Veselková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 8 2.88 x2.882.842.880.00.00.0
28 Ivana KozelskáIvana Kozelská
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 21 2.72 x2.72x2.720.00.00.0
29 Michaela KubinováMichaela Kubinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 26 0.00 xxx0.00.00.00.0
Nela MertováNela Mertová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 18 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 30 závodníků