Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMaS ve vícebojích a chůzi

Ostrava - Vítkovice (18. - 19. 1. 2020)
800 m - Ženy (sobota, 18.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Eška Dukla Bánska BystricaEška Dukla Bánska Bystrica 2:15.56 885.00
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:20.09 822.00
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:20.23 820.00
800 m - Juniorky (sobota, 18.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 2:31.80 670.00
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:34.70 635.00
3 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:35.15 630.00
1000 m - Dorostenci (neděle, 19.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:48.59 780.00
2 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:51.55 749.00
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:51.78 747.00
chůze dráha 3000 m - Žáci (neděle, 19.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:19.59
2 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 19:46.80
3 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20:04.01
chůze dráha 3000 m - Ženy (neděle, 19.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15:01.34
2 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 15:08.40
3 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 16:45.55
chůze dráha 3000 m - Juniorky (neděle, 19.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:01.85
2 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:46.42
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (neděle, 19.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:53.39
2 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:36.16
3 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18:51.40
chůze dráha 3000 m - Žákyně (neděle, 19.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 16:23.09
2 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:38.51
3 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:39.55
chůze dráha 5000 m - Muži (neděle, 19.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 22:28.33
2 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 25:54.45
chůze dráha 5000 m - Junioři (neděle, 19.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 25:20.16
chůze dráha 5000 m - Dorostenci (neděle, 19.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22:30.56
2 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 26:24.04