výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMaS ve vícebojích a chůzi

Ostrava - Vítkovice (18. - 19. 1. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.00 0.138 882.00
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.12 0.139 840.00
3 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.23 0.181 802.00
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 07.30 0.159 779.00
5 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 07.34 0.179 765.00
6 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.53 0.148 703.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 07.49 0.162 716.00
2 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.54 0.196 700.00
3 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.55 0.189 697.00
4 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 10.21 0.428 91.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 07.14 0.158 833.00
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.16 0.134 826.00
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.31 0.172 775.00
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.41 0.168 742.00
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.53 0.153 703.00
6 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.58 0.214 687.00
7 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.59 0.153 684.00
8 Libor ŠkobránekLibor Škobránek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.05 0.153 545.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 07.49 0.120 716.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 07.52 0.160 706.00
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 07.53 0.147 703.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 07.56 0.171 694.00
5 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 07.64 0.146 668.00
6 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.65 0.146 665.00
7 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 07.93 0.174 580.00
8 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 08.00 0.166 560.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.36 0.179 759.00
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.46 0.146 726.00
3 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 07.61 0.187 678.00
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 07.63 0.179 671.00
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 07.66 0.195 662.00
6 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.73 0.162 640.00
7 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 07.78 0.189 625.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 07.29 0.136 782.00
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.59 0.155 684.00
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.69 0.175 653.00
4 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.43 0.161 441.00
Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 DQ 0.046
Poznámky:
Patrik Marko DQ dle pravidla 200.8c.
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 07.38 0.181 752.00
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 07.90 0.169 589.00
3 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 07.99 0.148 563.00
4 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.01 0.156 557.00
5 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 08.04 0.199 548.00
6 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.12 0.158 525.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.01 0.250 557.00
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.29 0.193 478.00
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.39 0.142 452.00
4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 08.50 0.259 423.00
5 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.52 0.145 418.00
6 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 08.59 0.316 401.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.32 0.151 470.00
2 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.80 0.219 350.00
3 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.84 0.479 340.00
4 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.99 0.185 306.00
5 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.24 0.575 253.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy

(so, 18.1.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Eška Dukla Bánska BystricaEška Dukla Bánska Bystrica 1 2:15.56 885.00
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12 2:20.09 822.00
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 2:20.23 820.00
4 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:20.85 812.00
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 2:21.13 808.00
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:23.00 783.00
7 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:24.32 766.00
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:25.87 746.00
9 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:28.63 710.00
10 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 Spartak Dubnice nad VahomSpartak Dubnice nad Vahom 7 2:31.89 669.00
11 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 9 2:35.97 620.00
12 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 2:39.19 582.00
Celkem 12 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 18.1.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:31.80 670.00
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:34.70 635.00
3 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 2:35.15 630.00
4 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 2:37.51 602.00
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:47.03 495.00
6 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:49.40 470.00
7 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:51.09 452.00
8 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:53.24 430.00
9 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:55.04 413.00
10 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:56.87 395.00
11 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:58.95 375.00
Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:35.17 629.00
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:37.25 605.00
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:37.78 599.00
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:38.26 593.00
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 2:38.84 586.00
6 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:40.63 566.00
7 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:41.64 554.00
8 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:45.70 509.00
9 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:54.63 417.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:29.80 695.00
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:30.22 690.00
3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:31.51 674.00
4 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 2:37.94 597.00
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:45.31 513.00
6 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:48.63 478.00
7 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 2:49.64 467.00
8 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:50.15 462.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:40.86 563.00
2 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:41.26 558.00
3 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:46.17 504.00
4 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 2:49.43 470.00
5 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:50.18 462.00
6 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:51.12 452.00
Karolína DavidováKarolína Davidová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 DNS
Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:28.33 714.00
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:31.53 674.00
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:33.54 649.00
4 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:36.60 612.00
5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:37.58 601.00
6 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:43.10 538.00
7 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:43.65 532.00
8 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 2:48.65 478.00
9 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:49.32 471.00
10 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 3:03.27 335.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:29.07 705.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:31.41 675.00
3 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:39.68 577.00
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:40.30 569.00
5 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:46.35 502.00
6 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:50.46 459.00
7 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:52.16 441.00
8 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:53.18 431.00
9 Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 10 3:02.57 342.00
10 Aneta BeitelováAneta Beitelová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:10.94 270.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:40.45 568.00
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:47.87 486.00
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 2:55.84 405.00
4 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:56.23 401.00
5 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:57.72 387.00
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 2:57.81 386.00
7 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:58.47 380.00
8 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 3:02.04 346.00
9 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 3:10.10 277.00
10 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:25.10 167.00
Celkem 10 závodníků
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:40.15 571.00
2 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:50.16 462.00
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:57.30 391.00
4 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 3:04.79 322.00
5 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 3:05.00 320.00
6 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 3:16.95 224.00
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 3:29.47 140.00
8 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 3:32.67 122.00
Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 9 DQ
Poznámky:
Alena Trnková DQ dle pravidla TP 44.6.2 (214.6b)
Celkem 10 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 2:59.96 665.00
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:02.70 638.00
3 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:14.92 525.00
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 3:19.21 488.00
5 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 5:08.40 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:50.72 758.00
2 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:01.81 647.00
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 3:02.35 641.00
Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNF
Celkem 5 závodníků

1000 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:53.49 729.00
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 11 3:01.53 649.00
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 3:05.47 612.00
4 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 3:06.98 597.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 3:07.02 597.00
6 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 10 3:22.71 459.00
David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 9 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:38.49 890.00
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:52.25 742.00
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 9 3:04.72 619.00
4 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 3:20.50 477.00
Celkem 4 závodníků

1000 m - Dorostenci

(ne, 19.1.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:48.59 780.00
2 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:51.55 749.00
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:51.78 747.00
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:51.78 747.00
5 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:58.41 680.00
6 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 3:04.74 619.00
7 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 3:08.72 581.00
8 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 3:12.90 543.00
9 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 3:13.38 539.00
10 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 3:15.14 524.00
11 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:02.88 183.00
12 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 11 4:19.33 104.00
Celkem 12 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 3:05.83 608.00
2 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 3:07.72 591.00
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 3:07.75 590.00
4 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 3:11.09 560.00
5 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 3:12.47 547.00
6 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 3:14.15 532.00
7 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 3:14.17 532.00
8 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 3:27.33 422.00
9 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 3:44.43 296.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 3:09.41 575.00
2 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 3:19.04 490.00
3 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:25.53 436.00
4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 3:27.41 421.00
5 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 3:28.01 416.00
6 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 3:38.14 340.00
7 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:49.43 263.00
8 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 3:49.49 262.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.23 0.159 925.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08.33 0.181 900.00
3 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.65 0.150 825.00
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 08.74 0.184 804.00
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.89 0.165 770.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.10 0.184 724.00
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.29 0.199 683.00
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 09.29 0.154 683.00
4 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.58 0.242 623.00
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DNF 0.469
Poznámky:
Jakub Holek DQ dle pravidla 168.7.
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.24 0.164 922.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.53 0.182 853.00
3 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.57 0.132 843.00
4 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.64 0.148 827.00
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.76 0.152 800.00
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.78 0.156 795.00
7 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 8 09.02 0.155 741.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 09.20 0.202 702.00
2 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.23 0.185 696.00
3 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 09.46 0.189 648.00
4 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 09.95 0.159 551.00
David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 DNS
Libor ŠkobránekLibor Škobránek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 DNS
Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.57 0.166 843.00
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.76 0.356 800.00
3 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.03 0.147 739.00
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.09 0.182 726.00
5 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 09.15 0.172 713.00
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DQ
Poznámky:
Mikuláš Trojek DQ dle pravidla 168.7.
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.18 0.139 707.00
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.46 0.184 648.00
3 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.68 0.136 603.00
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.17 0.161 509.00
5 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.21 0.168 502.00
6 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.68 0.184 420.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.94 0.179 759.00
2 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.14 0.167 715.00
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09.76 0.198 587.00
4 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.80 0.182 579.00
5 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.88 0.164 564.00
6 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 10.38 0.180 471.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 09.80 0.188 579.00
2 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 10.49 0.169 452.00
3 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.79 0.152 402.00
4 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 11.30 0.161 322.00
5 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 11.47 0.255 298.00
6 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 16.68 0.163 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 19.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.81 0.189 398.00
2 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.27 0.264 327.00
3 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 11.44 0.175 302.00
4 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.57 0.598 284.00
5 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.58 0.202 282.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 11:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.51 0.125 1015.0
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.52 0.164 1013.0
3 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Eška Dukla Bánska BystricaEška Dukla Bánska Bystrica 4 08.54 0.141 1008.0
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.72 0.158 969.00
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.89 0.172 933.00
6 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 Spartak Dubnice nad VahomSpartak Dubnice nad Vahom 5 09.11 0.183 887.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 11:31) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.93 0.168 925.00
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.06 0.144 897.00
3 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.06 0.175 897.00
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.09 0.150 891.00
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 10.38 0.199 643.00
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 13.64 0.173 185.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.68 0.137 978.00
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.04 0.148 902.00
3 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.17 0.221 875.00
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.49 0.139 810.00
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.52 0.208 804.00
6 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.78 0.182 754.00
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 DQ 0.377
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 08.91 0.176 929.00
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.06 0.189 897.00
3 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.55 0.159 798.00
4 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 09.59 0.202 791.00
5 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.19 0.196 677.00
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.21 0.187 673.00
7 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.37 0.189 644.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 08.90 0.292 931.00
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 09.16 0.156 877.00
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.26 0.155 856.00
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.31 0.173 846.00
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.32 0.158 844.00
6 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.38 0.127 832.00
7 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 10.55 0.198 613.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.34 0.139 840.00
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.35 0.327 838.00
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.74 0.182 761.00
4 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.75 0.171 759.00
5 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.91 0.197 729.00
6 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 10.43 0.177 634.00
7 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.89 0.371 555.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.05 0.144 703.00
2 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 10.09 0.197 695.00
3 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.68 0.176 590.00
4 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.82 0.202 566.00
5 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 11.40 0.158 473.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 10.32 0.154 653.00
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 10.74 0.153 580.00
3 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.77 0.353 575.00
4 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 10.79 0.153 571.00
5 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 12.75 0.154 285.00
6 Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 14.02 0.187 148.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.33 0.162 842.00
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.38 0.169 832.00
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.40 0.182 828.00
4 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.47 0.152 814.00
5 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.54 0.148 800.00
6 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 09.68 0.181 773.00
7 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 09.87 0.149 737.00
8 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.95 0.178 721.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 09.40 0.172 828.00
2 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.72 0.152 765.00
3 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 09.79 0.168 752.00
4 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09.84 0.163 742.00
5 Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.94 0.197 723.00
6 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.97 0.174 718.00
7 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 09.99 0.202 714.00
8 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.13 0.400 688.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.72 0.258 765.00
2 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 09.87 0.237 737.00
3 Aneta BeitelováAneta Beitelová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.01 0.174 710.00
4 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.32 0.393 653.00
5 Alena TrnkováAlena Trnková 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 10.91 0.151 551.00
6 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 11.16 0.142 511.00
7 Lenka PetráňováLenka Petráňová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 11.23 0.175 499.00
8 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.33 0.186 484.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.31 0.173 655.00
2 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.89 0.163 555.00
3 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.04 0.179 530.00
4 Karolína KlotkováKarolína Klotková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 11.31 0.160 487.00
5 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.35 0.188 480.00
6 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.93 0.341 394.00
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.96 0.524 389.00
8 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 12.19 0.536 357.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 18.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 10.79 0.237 571.00
2 Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 11.03 0.156 532.00
3 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.25 0.336 496.00
4 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.26 0.141 495.00
5 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 11.31 0.206 487.00
6 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.47 0.169 462.00
7 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.59 0.173 444.00
8 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.22 0.459 353.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Muži

Muži A (so, 18.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.012.042.072.10 Body
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 5 1.95 -------o-o-oxoxxx 758.00
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 4 1.95 ----------oxxoxoxxx 758.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 1.92 ------ooxooxoxxoxxx 731.00
4 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 2 1.83 ----o-oxooxxx 653.00
5 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 1 1.80 --ooooooxxx 627.00
6 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 6 1.74 o-ooooxxx 577.00
Celkem 6 závodníků
Muži B (so, 18.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.141.201.411.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.89 Body
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5 1.80 -------o-ooooooxxx 627.00
2 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
94 1 1.77 ----o---o-ooxxoxxoxxx 602.00
3 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4 1.65 ----o-oooxxoxxx 504.00
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3 1.14 oxxx 153.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři

Junioři A (so, 18.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.012.042.072.10 Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 8 2.01 --------o-o-xoxoxxoxxx 813.00
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 9 1.92 ------o-o-xoxxoxxx 731.00
3 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1 1.83 --------o-xxx 653.00
4 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 1.83 --o-oxooooxxx 653.00
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 6 1.80 o-xooooxxoxoxxx 627.00
6 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 1.77 --o-o-oxxx 602.00
7 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 2 1.77 -oxoooxxoxoxxx 602.00
8 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 1.68 o-oxoxxx 528.00
9 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 3 1.65 --xxo-xxx 504.00
Celkem 9 závodníků
Junioři B (so, 18.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.141.201.411.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6 1.77 ----o-o-oxooxoxxooxxx 602.00
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 8 1.74 -----oxooooxxooxxoxxx 577.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 5 1.68 -----oooxoooxxx 528.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 1.62 ---ooxoxxooxxoxxx 480.00
5 David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4 1.41 --xoxxx 324.00
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 DNS
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 18.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83 Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 11 1.80 ----------o-xoxxoxxooxxoxxx 627.00
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 10 1.77 ------o-oooxoooooxxx 602.00
3 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 5 1.62 --xo-ooooxxoxxooxxx 480.00
4 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 9 1.62 ---o-xo-xoxooxoxxx 480.00
5 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 8 1.59 ---o-xoooxooxxx 457.00
6 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 1.59 --ooxoxooxxooxoxxx 457.00
7 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 6 1.56 ----oxoxxoxooxxx 434.00
8 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2 1.56 ---oooooxoxxx 434.00
9 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 7 1.53 -o-o-o-oxxx 411.00
10 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 4 1.53 --o--ooxoxxx 411.00
11 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 1.53 oooooooxxoxxx 411.00
12 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 1.53 -oxxoxooxoxxoxxoxxx 411.00
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 18.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77 Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 1.59 -----o-ooooxoxooxxx 457.00
2 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 10 1.59 ----oooooooxoxoxoxxx 457.00
3 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1 1.53 ooooooxooxxooxooxxx 411.00
4= Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 15 1.50 --------o-xoxxx 389.00
4= Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 16 1.50 o-ooooooooxoxxx 389.00
6 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 1.47 ----ooooxxoxxoxxx 367.00
7 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 9 1.47 oooxxooxoxooxxoxxoxxx 367.00
8= Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 1.44 oooooooxooxxx 345.00
8= Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4 1.44 oooooxooooxxx 345.00
10 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 6 1.44 ooooxoxooxoxoxxx 345.00
11 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 17 1.41 ---oooooxxx 324.00
12 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 13 1.41 o---oooxoxxx 324.00
13= Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 12 1.38 --ooooxoxxx 303.00
13= Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 2 1.38 ooooooxoxxx 303.00
15 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 11 1.35 o--xxoxxooxxx 283.00
16 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 8 1.32 oooxoxoxxx 263.00
17 Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 1.26 xxooxoxxx 225.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy

Ženy A (so, 18.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 Body
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Eška Dukla Bánska BystricaEška Dukla Bánska Bystrica
88 10 1.81 -----oooooxxoxxoxxox- 991.00
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 4 1.75 -----o-ooooxxx 916.00
3 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 5 1.72 ----oooxoxoxxoxxx 879.00
4 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 7 1.66 --oooooxoxxx 806.00
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 6 1.63 -oooxoooxxx 771.00
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 3 1.60 ---oooxxx 736.00
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 2 1.57 -oxooxxoxxx 701.00
8 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
Spartak Dubnice nad VahomSpartak Dubnice nad Vahom
94 9 1.54 -oxoxoxxx 666.00
9 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1 1.51 ooxoxxx 632.00
10 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 8 1.48 ooxxx 599.00
Celkem 10 závodníků
Ženy B (so, 18.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
00 2 1.48 -----o-oooxxx 599.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
82 1 1.36 -oooxxoxoxxx 470.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

Juniorky A (so, 18.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10 1.69 ---ooooxooxxx 842.00
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 11 1.69 ---oxoooxoxxoxxx 842.00
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 9 1.66 ooxoooxxoxxoxoxxx 806.00
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 1.63 -ooooooxxx 771.00
5 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 7 1.63 ooooxoxooxxx 771.00
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1 1.60 -oooooxxx 736.00
7 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 1.60 o-oxxoxooxxx 736.00
8 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 1.57 xoxxooxooxxx 701.00
9 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5 1.57 ooooxxoxxx 701.00
10 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 1.51 oooxxx 632.00
11 Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 3 1.48 oxoxxx 599.00
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 12 DNS
Celkem 12 závodníků
Juniorky B (so, 18.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 Body
1 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 1.51 ------ooxooxoxxx 632.00
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 1 1.39 -ooooxxoxoxxx 502.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

Dorostenky A (so, 18.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1 1.60 -oooooxxx 736.00
Celkem 1 závodníků
Dorostenky B (so, 18.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 20 1.60 ------oooooxxoxxooxxx 736.00
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 22 1.60 -------o-ooxxooxxoxxx 736.00
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 21 1.54 -----oooxooxxooxxx 666.00
4 Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 2 1.54 ----oooooxxooxxoxxx 666.00
5 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 24 1.51 --------oooxxx 632.00
6 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 16 1.51 -----o-ooxoxxoxxx 632.00
7 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1 1.51 ---o---o-xxoxxoxxx 632.00
8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 11 1.48 -----ooooxoxxx 599.00
9= Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 9 1.48 ---o-oooxoxoxxx 599.00
9= Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 18 1.48 ---ooooxooxoxxx 599.00
11= Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 12 1.48 ----oooxoxoxoxxx 599.00
11= Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 13 1.48 ---oooxooxoxoxxx 599.00
13 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 17 1.45 ----oooooxxx 566.00
14 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 19 1.45 -----ooxoxoxxx 566.00
15 Nela HavlíčkováNela Havlíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 23 1.45 -ooooxoxoxxoxoxxx 566.00
16 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 15 1.39 ---ooooxxx 502.00
17 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 14 1.39 ---ooxooxxx 502.00
18 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 5 1.39 o-oooxxooxxx 502.00
19 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 8 1.39 -oooooxxoxxx 502.00
20 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 10 1.36 -ooooxoxxx 470.00
21 Kateřina KotvováKateřina Kotvová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 4 1.33 oooooxxx 439.00
22 Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 6 1.30 ooooxxx 409.00
23 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 1.24 xooxxx 350.00
Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 7 NM xxx
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

Žákyně A (so, 18.1.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83 Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 22 1.62 -----ooooooooxxx 759.00
2 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 23 1.59 -----o-oooooxxx 724.00
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 20 1.59 ---o-ooooooxxoxxx 724.00
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 19 1.56 ---o-o-oxoxxoxxoxxx 689.00
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 21 1.53 -----oooxooxxx 655.00
6 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 7 1.50 ooxoooxoxoxooxxx 621.00
7 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 16 1.50 --oooxooxoxoxxx 621.00
8= Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 10 1.47 -o-o-oooxxx 588.00
8= Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3 1.47 ooooooooxxx 588.00
10 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 1.47 ooooxxoooxxoxxx 588.00
11 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 1.44 --ooxooxoxxx 555.00
12 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 15 1.44 ooxooxoxxoxxoxxx 555.00
13= Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 4 1.41 ooooooxxx 523.00
13= Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 6 1.41 -oooooxxx 523.00
15 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 14 1.41 oooxxooxoxxx 523.00
16 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 1.41 xxoooxoxoxxoxxx 523.00
17 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 17 1.38 -ooooxxx 491.00
18 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 1.38 -ooxxoxoxxx 491.00
19 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 11 1.35 ooxoxoxxx 460.00
20= Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 1.32 oooxxx 429.00
20= Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 16 1.32 oooxxx 429.00
22 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 1.29 xooxxx 399.00
23 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 1 1.29 xxoxoxxx 399.00
Celkem 23 závodníků
Žákyně B (so, 18.1.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Body
1 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 1 1.50 -----oooooxoxxoxxx 621.00
2 Aneta BeitelováAneta Beitelová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 10 1.44 -ooooooxooxoxxx 555.00
3 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 11 1.41 --oo-ooxxooxxx 523.00
4 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 15 1.38 oooooooxxoxxx 491.00
5 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 1.35 ---xooooxxx 460.00
6 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 1.35 oooooxxooxxx 460.00
7 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 13 1.32 -o-o-oxxx 429.00
8 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 12 1.32 -oooxooxxx 429.00
9= Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 1.32 ooooxoxoxxx 429.00
9= Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 14 1.32 -o-oxoxoxxx 429.00
11 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 1.29 oooooxxx 399.00
12 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 6 1.29 oxoooxoxxx 399.00
13 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 1.23 oooxxx 340.00
14 Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 9 1.23 xoooxxx 340.00
15 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 7 1.23 oxxoxoxxx 340.00
16 Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 17 1.15 xxoxxx 266.00
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 NM xxx
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Muži (Skupin)

Skupin 01 (ne, 19.1.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.602.803.003.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.50 Body
1 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 5 3.60 509.00
2= Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
94 1 3.30 431.00
2= Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4 3.30 431.00
4 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 3 2.80 309.00
5 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 2 2.00 140.00
Celkem 5 závodníků
Skupin 02 (ne, 19.1.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.005.105.205.305.405.50 Body
1= Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 10 4.60 790.00
1= Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 9 4.60 790.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 8 4.40 731.00
4 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 7 4.30 702.00
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 6 NM
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Skupin)

Skupin 01 (ne, 19.1.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.202.402.602.803.003.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.50 Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 12 4.20 - 673.00
2 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 10 4.10 645.00
3= Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 13 3.70 535.00
3= David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 5 3.70 535.00
3= Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 9 3.70 - 535.00
6 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 7 3.40 -- 457.00
7 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 11 3.30 - 431.00
8 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4 3.20 - 406.00
David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 DNS
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 2 DNS
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 DNS
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 3 DNS
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 NM --
Celkem 13 závodníků
Skupin 02 (ne, 19.1.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.104.204.304.404.504.604.704.804.905.005.105.20 Body
1= Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 14 4.40 731.00
1= František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 15 4.40 -- 731.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 19.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.202.402.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.30 Body
1 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 12 3.80 -----------o-oxo-xxx 562.00
2 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 1 3.80 -----------ooxoxxoxxx 562.00
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 11 3.30 -----o-xoooxxx 431.00
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 10 3.10 ----ooooxxx 381.00
5 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 7 2.80 ---oooxxx 309.00
6 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 9 2.80 ----xooxxx 309.00
7 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 4 2.80 o--ooxoxxx 309.00
8 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 8 2.60 --oxooxxx 264.00
9 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 2.60 --oxoxoxxx 264.00
10 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 2 2.40 o-oxoxxx 220.00
11 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 6 2.20 --xoxxx 179.00
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 NM xxx
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 19.1.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.202.402.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.904.004.20 Body
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 17 4.00 -------o--xo--oooxxx 617.00
2= Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 15 2.80 ----ooxxx 309.00
2= Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 16 2.80 ooooooxxx 309.00
4 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 13 2.80 --oxxooxxoxxx 309.00
5 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 12 2.60 oooooxxx 264.00
6 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 9 2.60 o-oxoxxoxxx 264.00
7 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 8 2.40 oxooxoxxx 220.00
8 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 10 2.20 oxxoxoxxx 179.00
9 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 11 2.20 ooxxoxxx 179.00
10 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 14 2.00 ooxxx 140.00
11 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 2.00 xxooxxx 140.00
12 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3 2.00 oxoxxx 140.00
13 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 6 1.80 oxxx 103.00
14= Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 7 1.80 xxoxxx 103.00
14= Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 5 1.80 xxoxxx 103.00
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 NM xxx
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 NM xxx
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 18.1.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 11 6.94 6.946.766.706.940.00.00.0 799.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 10 6.93 6.936.786.756.930.00.00.0 797.00
3 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 7 6.35 5.936.356.346.350.00.00.0 664.00
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 8 6.26 x6.206.266.260.00.00.0 644.00
5 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 6 6.26 6.265.916.156.260.00.00.0 644.00
6 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 9 6.18 6.106.186.026.180.00.00.0 626.00
7 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4 5.87 5.87xx5.870.00.00.0 559.00
8 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
94 1 5.84 5.845.605.835.840.00.00.0 552.00
9 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 5 5.63 5.635.575.415.630.00.00.0 508.00
10 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3 3.49 3.33x3.493.490.00.00.0 129.00
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 18.1.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 16 6.76 6.666.756.766.760.00.00.0 757.00
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 8 6.48 5.976.426.486.480.00.00.0 693.00
3 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 14 6.47 6.216.476.106.470.00.00.0 691.00
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 15 6.46 6.426.246.466.460.00.00.0 688.00
5 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 9 6.46 6.126.466.116.460.00.00.0 688.00
6 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 10 6.42 x6.426.326.420.00.00.0 679.00
7 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 13 6.37 6.266.375.896.370.00.00.0 668.00
8 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 6.23 6.23x6.096.230.00.00.0 637.00
9 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 12 6.21 6.02x6.216.210.00.00.0 632.00
10 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 4 6.00 5.755.676.006.000.00.00.0 587.00
11 Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 5.87 5.875.625.775.870.00.00.0 559.00
12 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 7 5.81 5.815.74x5.810.00.00.0 546.00
13 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1 5.77 5.715.77-5.770.00.00.0 537.00
14 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5 5.71 5.495.715.695.710.00.00.0 525.00
15 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 11 5.47 5.47x4.725.470.00.00.0 475.00
16 David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 2 5.14 4.974.805.145.140.00.00.0 409.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 18.1.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 10 6.08 6.005.986.086.080.00.00.0 604.00
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 13 6.07 x6.07x6.070.00.00.0 602.00
3 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 11 5.96 5.265.675.965.960.00.00.0 578.00
4 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 9 5.90 5.645.905.655.900.00.00.0 565.00
5 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 5.89 5.655.675.895.890.00.00.0 563.00
6 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 12 5.81 x5.81x5.810.00.00.0 546.00
7 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 8 5.65 5.375.654.995.650.00.00.0 512.00
8 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 7 5.54 5.015.545.415.540.00.00.0 490.00
9 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 6 5.44 x5.275.445.440.00.00.0 469.00
10 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 5.34 5.135.345.325.340.00.00.0 449.00
11 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 5.02 4.874.875.025.020.00.00.0 386.00
12 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 4 4.86 4.864.774.644.860.00.00.0 356.00
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 18.1.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 17 6.15 6.056.15x6.150.00.00.0 619.00
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 5.47 5.335.475.425.470.00.00.0 475.00
3 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 9 5.29 5.245.295.175.290.00.00.0 439.00
4 Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 16 5.27 5.274.995.215.270.00.00.0 435.00
5 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 12 5.14 5.144.675.105.140.00.00.0 409.00
6 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 15 5.13 4.974.985.135.130.00.00.0 407.00
7 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 13 5.05 5.05xx5.050.00.00.0 392.00
8 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 10 4.87 4.874.794.714.870.00.00.0 358.00
9 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 14 4.83 4.694.83x4.830.00.00.0 350.00
10 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 4.57 4.384.434.574.570.00.00.0 303.00
11 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 6 4.54 4.41x4.544.540.00.00.0 297.00
12 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 11 4.53 4.224.224.534.530.00.00.0 295.00
13 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 8 4.35 4.304.294.354.350.00.00.0 264.00
14 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3 4.30 3.904.304.304.300.00.00.0 255.00
15 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 4.27 4.163.874.274.270.00.00.0 250.00
16 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 3.92 3.853.623.923.920.00.00.0 193.00
17 Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 5 3.91 x3.913.783.910.00.00.0 191.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 18.1.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Eška Dukla Bánska BystricaEška Dukla Bánska Bystrica
88 12 6.44 6.156.446.386.440.00.00.0 988.00
2 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 5 6.26 5.98x6.266.260.00.00.0 930.00
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 2 6.15 6.036.046.156.150.00.00.0 896.00
4 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10 5.91 5.845.785.915.910.00.00.0 822.00
5 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 4 5.77 5.515.77x5.770.00.00.0 780.00
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 9 5.67 5.675.565.525.670.00.00.0 750.00
7 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
Spartak Dubnice nad VahomSpartak Dubnice nad Vahom
94 11 5.53 x5.455.535.530.00.00.0 709.00
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 6 5.48 5.435.485.225.480.00.00.0 694.00
9 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
00 8 5.17 4.975.174.955.170.00.00.0 606.00
10 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1 5.03 4.864.875.035.030.00.00.0 567.00
11 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
82 7 4.43 4.414.434.364.430.00.00.0 411.00
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 3 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 18.1.2020 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 14 5.75 5.075.455.755.750.00.00.0 774.00
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 5.54 5.235.525.545.540.00.00.0 712.00
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 12 5.41 x5.415.375.410.00.00.0 674.00
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 9 5.36 5.305.295.365.360.00.00.0 660.00
5 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 13 5.32 5.325.215.305.320.00.00.0 648.00
6 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 5.23 4.695.235.165.230.00.00.0 623.00
7 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 11 5.15 x4.925.155.150.00.00.0 601.00
8 Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 5 4.90 4.734.674.904.900.00.00.0 532.00
9 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 8 4.89 x4.894.864.890.00.00.0 530.00
10 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 4 4.79 4.584.794.614.790.00.00.0 503.00
11 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 4.78 x4.78x4.780.00.00.0 500.00
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 18.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 25 5.43 5.405.345.435.430.00.00.0 680.00
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 22 5.34 5.344.675.285.340.00.00.0 654.00
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 23 5.31 5.313.535.305.310.00.00.0 645.00
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 24 5.15 5.15x5.005.150.00.00.0 601.00
5 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13 5.01 4.885.01x5.010.00.00.0 562.00
6 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 18 5.00 4.905.004.785.000.00.00.0 559.00
7 Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 2 4.95 4.954.814.754.950.00.00.0 546.00
8 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 17 4.95 4.334.494.954.950.00.00.0 546.00
9 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 21 4.92 4.924.604.584.920.00.00.0 538.00
10 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 20 4.91 4.244.614.914.910.00.00.0 535.00
11 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 14 4.87 4.654.674.874.870.00.00.0 524.00
12 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 15 4.81 4.814.624.614.810.00.00.0 508.00
13 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 19 4.76 4.764.40x4.760.00.00.0 495.00
14 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 9 4.75 4.644.754.614.750.00.00.0 492.00
15 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 6 4.64 x4.474.644.640.00.00.0 464.00
16 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 10 4.53 x4.53x4.530.00.00.0 436.00
17 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 11 4.46 4.464.464.374.460.00.00.0 418.00
18 Nela HavlíčkováNela Havlíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 4 4.36 4.233.214.364.360.00.00.0 393.00
19 Kateřina KotvováKateřina Kotvová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 16 4.29 xx4.294.290.00.00.0 376.00
20 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 7 4.27 4.27x4.054.270.00.00.0 371.00
21 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 8 4.24 4.114.244.114.240.00.00.0 364.00
22 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 12 4.20 xx4.204.200.00.00.0 355.00
23 Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 5 4.17 4.17x3.864.170.00.00.0 347.00
24 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1 3.93 3.653.813.933.930.00.00.0 292.00
25 Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 3 3.55 3.553.443.413.550.00.00.0 210.00
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žákyně

Žákyně A (so, 18.1.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 20 5.21 5.035.105.215.210.00.00.0 617.00
2 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 12 5.15 5.114.895.155.150.00.00.0 601.00
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 5.15 5.005.095.155.150.00.00.0 601.00
4 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 14 5.06 5.064.914.415.060.00.00.0 576.00
5 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 18 5.01 5.014.80x5.010.00.00.0 562.00
6 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 15 5.00 4.734.615.005.000.00.00.0 559.00
7 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 17 4.88 4.884.824.864.880.00.00.0 527.00
8 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 16 4.76 4.76xx4.760.00.00.0 495.00
9 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 9 4.74 4.604.554.744.740.00.00.0 490.00
10 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 10 4.73 4.674.654.734.730.00.00.0 487.00
11 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 13 4.73 4.504.644.734.730.00.00.0 487.00
12 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 6 4.61 2.564.384.614.610.00.00.0 456.00
13 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 4.59 4.524.424.594.590.00.00.0 451.00
14 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 4.55 4.554.444.214.550.00.00.0 441.00
15 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 4.51 4.354.514.324.510.00.00.0 431.00
16 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3 4.48 4.484.31x4.480.00.00.0 423.00
17 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 8 4.40 4.404.223.764.400.00.00.0 403.00
18 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 7 4.34 4.344.094.224.340.00.00.0 388.00
19 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 11 4.31 4.074.244.314.310.00.00.0 381.00
20 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 2 3.98 3.163.923.983.980.00.00.0 303.00
Celkem 20 závodníků
Žákyně B (so, 18.1.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 19 4.61 x4.594.614.610.00.00.0 456.00
2 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 13 4.46 4.133.954.464.460.00.00.0 418.00
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 4.42 x4.424.254.420.00.00.0 408.00
4 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 9 4.40 4.073.884.404.400.00.00.0 403.00
5 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 14 4.33 4.014.294.334.330.00.00.0 386.00
6 Aneta BeitelováAneta Beitelová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 12 4.32 4.014.324.164.320.00.00.0 384.00
7 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 2 4.26 4.264.034.134.260.00.00.0 369.00
8 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 16 4.25 4.254.174.144.250.00.00.0 367.00
9 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4.18 4.183.92x4.180.00.00.0 350.00
10 Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 17 4.03 4.013.954.034.030.00.00.0 315.00
11 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 20 4.03 3.784.033.834.030.00.00.0 315.00
12 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 3.96 3.963.853.823.960.00.00.0 299.00
13 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 6 3.95 3.863.953.643.950.00.00.0 296.00
14 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4 3.91 3.913.90x3.910.00.00.0 287.00
15 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 7 3.88 3.88x3.693.880.00.00.0 281.00
16 Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 10 3.77 3.773.743.763.770.00.00.0 257.00
17 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 11 3.77 3.77--3.770.00.00.0 257.00
18 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 5 3.72 3.353.713.723.720.00.00.0 246.00
19 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 3.64 3.643.643.343.640.00.00.0 229.00
20 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 15 3.47 3.47--3.470.00.00.0 194.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 18.1.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 25 10.86 10.6910.5410.8610.860.00.00.0 586.00
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 23 10.84 10.8409.5509.9710.840.00.00.0 585.00
3 Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 2 10.84 10.8409.8409.5610.840.00.00.0 585.00
4 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 24 10.65 10.6510.1910.5510.650.00.00.0 572.00
5 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 21 10.53 09.6710.1610.5310.530.00.00.0 564.00
6 Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 20 10.43 10.1210.4309.5410.430.00.00.0 558.00
7 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 18 10.14 x09.9910.1410.140.00.00.0 539.00
8 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 22 10.00 08.8709.4610.0010.000.00.00.0 529.00
9 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 19 10.00 10.0009.3909.4010.000.00.00.0 529.00
10