výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMaS ve vícebojích a chůzi

Ostrava - Vítkovice (18. - 19. 1. 2020)

Body - oddíly

# Oddíl Kategorie Body
1. Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Žákyně 15253,00
2. Univerzitní sportovní klub Praha Ženy 15161,00
3. AC Pardubice Junioři 14618,00
4. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Žáci 12732,00
5. SSK Vítkovice, z.s. Žákyně 11765,00
6. SSK Vítkovice, z.s. Juniorky 9713,00
7. AC Jablonec nad Nisou, z. s. Junioři 9477,00
8. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. Žáci 8829,00
9. Atletika Poruba z.s. Juniorky 8820,00
10. TJ Sokol Opava Muži 8696,00
11. SKM Valašské Meziříčí Dorostenky 8556,00
12. TJ Svitavy, z. s. Dorostenky 8467,00
13. AC Moravská Slavia Brno, spolek Dorostenci 8290,00
14. Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Dorostenky 8184,00
15. ASK Blansko Žákyně 8167,00
16. AK Olymp Brno, spolek Juniorky 7868,00
17. SKM Valašské Meziříčí Žákyně 7817,00
18. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Dorostenci 7637,00
19. Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Žáci 7304,00
20. TJ Lokomotiva Břeclav Žákyně 7300,00
21. TJ Šumperk, z.s. Žákyně 5786,00
22. SSK Vítkovice, z.s. Žáci 5767,00
23. VSK Univerzita Brno Muži 5373,00
24. Atletika Slavkov u Brna, z.s. Dorostenky 5291,00
25. SK Hranice, z.s. Ženy 5043,00
26. SSK Vítkovice, z.s. Junioři 4899,00
27. PSK Olymp Praha, z.s. Muži 4893,00
28. Atletický klub Olomouc z.s. Junioři 4838,00
29. SKM Valašské Meziříčí Muži 4762,00
30. TJ Lokomotiva Břeclav Dorostenky 4669,00
31. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Junioři 4501,00
32. Eška Dukla Bánska Bystrica Ženy 4488,00
33. TJ Spartak Třebíč, spolek Dorostenci 4408,00
34. Školní atletický klub Slaný Muži 4394,00
35. AC Pardubice Dorostenci 4291,00
36. TJ Lokomotiva Břeclav Junioři 4277,00
37. VSK Univerzita Brno Junioři 4166,00
38. SSK Vítkovice, z.s. Muži 4133,00
39. Atletický klub Havířov, z.s. Muži 4095,00
40. TJ Slavoj BANES Pacov Ženy 4078,00
41. TJ Nová Včelnice, z.s. Žáci 3926,00
42. AK ŠKODA Plzeň Ženy 3881,00
43. SK Čtyři Dvory České Budějovice Dorostenci 3755,00
44. TJ Sokol Opava Žáci 3613,00
45. Spartak Dubnice nad Vahom Ženy 3593,00
46. TJ Lokomotiva Břeclav Dorostenci 3580,00
47. AC Vysoké Mýto z.s. Žákyně 3470,00
48. Atletický klub Olomouc z.s. Ženy 3434,00
49. AC Pardubice Juniorky 3409,00
50. SKM Valašské Meziříčí Dorostenci 3328,00
51. Atletický klub Olomouc z.s. Muži 3292,00
52. TJ Šumperk, z.s. Dorostenky 3212,00
53. Spartak Praha 4 Juniorky 3211,00
54. TJ Jiskra Otrokovice Dorostenky 3210,00
55. AC Vysoké Mýto z.s. Dorostenky 3152,00
56. AC Vysoké Mýto z.s. Ženy 3135,00
57. TJ TŽ Třinec Dorostenky 3120,00
58. TJ TŽ Třinec Žákyně 3104,00
59. TJ Sokol Opava Dorostenci 3075,00
60. ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. Dorostenky 3067,00
61. TJ Nové Město na Moravě z.s. Dorostenky 3016,00
62. SSK Vítkovice, z.s. Dorostenky 2985,00
63. TJ Sokol Velké Meziříčí Žákyně 2904,00
64. AK Šternberk z.s. Žákyně 2860,00
65. TJ Spartak Třebíč, spolek Žákyně 2837,00
66. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. Žákyně 2829,00
67. Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Žákyně 2748,00
68. TJ Svitavy, z. s. Žákyně 2719,00
69. SK Nové Město nad Metují Juniorky 2718,00
70. TJ Nová Včelnice, z.s. Junioři 2716,00
71. SK Hranice, z.s. Dorostenky 2712,00
72. Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Dorostenci 2463,00
73. TJ TŽ Třinec Junioři 2436,00
74. Atletický klub Bohumín, z.s. Žáci 2436,00
75. Atletický klub Hošťálkovice, z. s. Žákyně 2432,00
76. TJ Jiskra Otrokovice Žákyně 2420,00
77. AC Moravská Slavia Brno, spolek Dorostenky 2419,00
78. TJ Sokol Opava Žákyně 2317,00
79. Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Dorostenky 2312,00
80. Atletický klub Bohumín, z.s. Žákyně 2271,00
81. Atletický klub Hodonín,z.s. Junioři 2247,00
82. Atletika Chrudim, z.s. Juniorky 2183,00
83. Školní atletický klub Slaný Žákyně 2160,00
84. AC Moravská Slavia Brno, spolek Junioři 2156,00
85. Školní atletický klub Slaný Dorostenci 2081,00
86. AC Moravská Slavia Brno, spolek Žákyně 1899,00
87. TJ Sokol Opava Dorostenky 1385,00
88. Školní atletický klub Slaný Dorostenky 1053,00
89. TJ Slezan Opava, z.s. Muži 832,00
90. SK Hranice, z.s. Muži 0,00
91. Orel Vyškov Žáci 0,00
92. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. Juniorky 0,00
93. AC Moravská Slavia Brno, spolek Muži 0,00
94. Atletika Poruba z.s. Junioři 0,00
95. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. Dorostenky 0,00
96. AK ŠKODA Plzeň Juniorky 0,00
97. AC Vysoké Mýto z.s. Juniorky 0,00
98. AC Turnov, z. s. Dorostenci 0,00
99. Atletika Poruba z.s. Dorostenci 0,00
100. Atletika Poruba z.s. Dorostenky 0,00
101. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. Dorostenci 0,00
102. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. Žáci 0,00
103. AK Šternberk z.s. Ženy 0,00
104. AC Moravská Slavia Brno, spolek Ženy 0,00
105. TJ Sokol Hradec Králové Ženy 0,00
106. Orel Vyškov Ženy 0,00