výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMaS ve vícebojích a chůzi

Ostrava - Vítkovice (18. - 19. 1. 2020)

Skok vysoký - Muži

Muži A (so, 18.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.012.042.072.10 Body
1 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 5 1.95 -------o-o-oxoxxx 758.00
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 4 1.95 ----------oxxoxoxxx 758.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 1.92 ------ooxooxoxxoxxx 731.00
4 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 2 1.83 ----o-oxooxxx 653.00
5 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 1 1.80 --ooooooxxx 627.00
6 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 6 1.74 o-ooooxxx 577.00
Celkem 6 závodníků
Muži B (so, 18.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.141.201.411.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.89 Body
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5 1.80 -------o-ooooooxxx 627.00
2 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
94 1 1.77 ----o---o-ooxxoxxoxxx 602.00
3 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4 1.65 ----o-oooxxoxxx 504.00
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3 1.14 oxxx 153.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři

Junioři A (so, 18.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.012.042.072.10 Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 8 2.01 --------o-o-xoxoxxoxxx 813.00
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 9 1.92 ------o-o-xoxxoxxx 731.00
3 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1 1.83 --------o-xxx 653.00
4 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 1.83 --o-oxooooxxx 653.00
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 6 1.80 o-xooooxxoxoxxx 627.00
6 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 1.77 --o-o-oxxx 602.00
7 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 2 1.77 -oxoooxxoxoxxx 602.00
8 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 1.68 o-oxoxxx 528.00
9 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 3 1.65 --xxo-xxx 504.00
Celkem 9 závodníků
Junioři B (so, 18.1.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.141.201.411.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6 1.77 ----o-o-oxooxoxxooxxx 602.00
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 8 1.74 -----oxooooxxooxxoxxx 577.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 5 1.68 -----oooxoooxxx 528.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 7 1.62 ---ooxoxxooxxoxxx 480.00
5 David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4 1.41 --xoxxx 324.00
Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3 DNS
Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 18.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83 Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 11 1.80 ----------o-xoxxoxxooxxoxxx 627.00
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 10 1.77 ------o-oooxoooooxxx 602.00
3 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 5 1.62 --xo-ooooxxoxxooxxx 480.00
4 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 9 1.62 ---o-xo-xoxooxoxxx 480.00
5 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 8 1.59 ---o-xoooxooxxx 457.00
6 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 1.59 --ooxoxooxxooxoxxx 457.00
7 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 6 1.56 ----oxoxxoxooxxx 434.00
8 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2 1.56 ---oooooxoxxx 434.00
9 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 7 1.53 -o-o-o-oxxx 411.00
10 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 4 1.53 --o--ooxoxxx 411.00
11 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 1.53 oooooooxxoxxx 411.00
12 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 1.53 -oxxoxooxoxxoxxoxxx 411.00
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 18.1.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77 Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 1.59 -----o-ooooxoxooxxx 457.00
2 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 10 1.59 ----oooooooxoxoxoxxx 457.00
3 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1 1.53 ooooooxooxxooxooxxx 411.00
4= Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 15 1.50 --------o-xoxxx 389.00
4= Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 16 1.50 o-ooooooooxoxxx 389.00
6 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 7 1.47 ----ooooxxoxxoxxx 367.00
7 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 9 1.47 oooxxooxoxooxxoxxoxxx 367.00
8= Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 1.44 oooooooxooxxx 345.00
8= Daniel MandysDaniel Mandys
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 4 1.44 oooooxooooxxx 345.00
10 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 6 1.44 ooooxoxooxoxoxxx 345.00
11 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 17 1.41 ---oooooxxx 324.00
12 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 13 1.41 o---oooxoxxx 324.00
13= Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 12 1.38 --ooooxoxxx 303.00
13= Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 2 1.38 ooooooxoxxx 303.00
15 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 11 1.35 o--xxoxxooxxx 283.00
16 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 8 1.32 oooxoxoxxx 263.00
17 Matěj KarasMatěj Karas
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 1.26 xxooxoxxx 225.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy

Ženy A (so, 18.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 Body
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Eška Dukla Bánska BystricaEška Dukla Bánska Bystrica
88 10 1.81 -----oooooxxoxxoxxox- 991.00
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 4 1.75 -----o-ooooxxx 916.00
3 Jana NovotnáJana Novotná
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 5 1.72 ----oooxoxoxxoxxx 879.00
4 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 7 1.66 --oooooxoxxx 806.00
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 6 1.63 -oooxoooxxx 771.00
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 3 1.60 ---oooxxx 736.00
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 2 1.57 -oxooxxoxxx 701.00
8 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
Spartak Dubnice nad VahomSpartak Dubnice nad Vahom
94 9 1.54 -oxoxoxxx 666.00
9 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1 1.51 ooxoxxx 632.00
10 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 8 1.48 ooxxx 599.00
Celkem 10 závodníků
Ženy B (so, 18.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
00 2 1.48 -----o-oooxxx 599.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
82 1 1.36 -oooxxoxoxxx 470.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

Juniorky A (so, 18.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10 1.69 ---ooooxooxxx 842.00
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 11 1.69 ---oxoooxoxxoxxx 842.00
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 9 1.66 ooxoooxxoxxoxoxxx 806.00
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 1.63 -ooooooxxx 771.00
5 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 7 1.63 ooooxoxooxxx 771.00
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1 1.60 -oooooxxx 736.00
7 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 1.60 o-oxxoxooxxx 736.00
8 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 1.57 xoxxooxooxxx 701.00
9 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5 1.57 ooooxxoxxx 701.00
10 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 1.51 oooxxx 632.00
11 Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 3 1.48 oxoxxx 599.00
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 12 DNS
Celkem 12 závodníků
Juniorky B (so, 18.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 Body
1 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 1.51 ------ooxooxoxxx 632.00
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 1 1.39 -ooooxxoxoxxx 502.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

Dorostenky A (so, 18.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1 1.60 -oooooxxx 736.00
Celkem 1 závodníků
Dorostenky B (so, 18.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 20 1.60 ------oooooxxoxxooxxx 736.00
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 22 1.60 -------o-ooxxooxxoxxx 736.00
3 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 21 1.54 -----oooxooxxooxxx 666.00
4 Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 2 1.54 ----oooooxxooxxoxxx 666.00
5 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 24 1.51 --------oooxxx 632.00
6 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 16 1.51 -----o-ooxoxxoxxx 632.00
7 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1 1.51 ---o---o-xxoxxoxxx 632.00
8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 11 1.48 -----ooooxoxxx 599.00
9= Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 9 1.48 ---o-oooxoxoxxx 599.00
9= Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 18 1.48 ---ooooxooxoxxx 599.00
11= Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 12 1.48 ----oooxoxoxoxxx 599.00
11= Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 13 1.48 ---oooxooxoxoxxx 599.00
13 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 17 1.45 ----oooooxxx 566.00
14 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 19 1.45 -----ooxoxoxxx 566.00
15 Nela HavlíčkováNela Havlíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 23 1.45 -ooooxoxoxxoxoxxx 566.00
16 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 15 1.39 ---ooooxxx 502.00
17 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 14 1.39 ---ooxooxxx 502.00
18 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 5 1.39 o-oooxxooxxx 502.00
19 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 8 1.39 -oooooxxoxxx 502.00
20 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 10 1.36 -ooooxoxxx 470.00
21 Kateřina KotvováKateřina Kotvová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 4 1.33 oooooxxx 439.00
22 Dorota SochováDorota Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 6 1.30 ooooxxx 409.00
23 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 1.24 xooxxx 350.00
Karolína DavidováKarolína Davidová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 7 NM xxx
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

Žákyně A (so, 18.1.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.83 Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 22 1.62 -----ooooooooxxx 759.00
2 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 23 1.59 -----o-oooooxxx 724.00
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 20 1.59 ---o-ooooooxxoxxx 724.00
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 19 1.56 ---o-o-oxoxxoxxoxxx 689.00
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 21 1.53 -----oooxooxxx 655.00
6 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 7 1.50 ooxoooxoxoxooxxx 621.00
7 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 16 1.50 --oooxooxoxoxxx 621.00
8= Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 10 1.47 -o-o-oooxxx 588.00
8= Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3 1.47 ooooooooxxx 588.00
10 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 1.47 ooooxxoooxxoxxx 588.00
11 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 13 1.44 --ooxooxoxxx 555.00
12 Marie ŠkopováMarie Škopová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 15 1.44 ooxooxoxxoxxoxxx 555.00
13= Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 4 1.41 ooooooxxx 523.00
13= Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 6 1.41 -oooooxxx 523.00
15 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 14 1.41 oooxxooxoxxx 523.00
16 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 1.41 xxoooxoxoxxoxxx 523.00
17 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 17 1.38 -ooooxxx 491.00
18 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 12 1.38 -ooxxoxoxxx 491.00
19 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 11 1.35 ooxoxoxxx 460.00
20= Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 1.32 oooxxx 429.00
20= Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 16 1.32 oooxxx 429.00
22 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 1.29 xooxxx 399.00
23 Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 1 1.29 xxoxoxxx 399.00
Celkem 23 závodníků
Žákyně B (so, 18.1.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Body
1 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 1 1.50 -----oooooxoxxoxxx 621.00
2 Aneta BeitelováAneta Beitelová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 10 1.44 -ooooooxooxoxxx 555.00
3 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 11 1.41 --oo-ooxxooxxx 523.00
4 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 15 1.38 oooooooxxoxxx 491.00
5 Nikita MayerhoferNikita Mayerhofer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 1.35 ---xooooxxx 460.00
6 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4 1.35 oooooxxooxxx 460.00
7 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 13 1.32 -o-o-oxxx 429.00
8 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 12 1.32 -oooxooxxx 429.00
9= Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 1.32 ooooxoxoxxx 429.00
9= Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 14 1.32 -o-oxoxoxxx 429.00
11 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 1.29 oooooxxx 399.00
12 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 6 1.29 oxoooxoxxx 399.00
13 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 8 1.23 oooxxx 340.00
14 Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 9 1.23 xoooxxx 340.00
15 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 7 1.23 oxxoxoxxx 340.00
16 Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 17 1.15 xxoxxx 266.00
Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 NM xxx
Celkem 17 závodníků