Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Athletics Indoor Ostrava I

Ostrava - Vítkovice (21. 1. 2020)
skok vysoký - Muži (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.99
2 Ondřej TesařOndřej Tesař 93 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.96
3 Rafał ŻyłaRafał Żyła 02 MKS-SMS "Victoria" RacibórzMKS-SMS "Victoria" Racibórz 1.84
skok vysoký - Ženy (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tatiana DunajskaTatiana Dunajska 20 SK Dukla BB o. z.SK Dukla BB o. z. 1.78
2 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.65
3 Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1.62
skok o tyči - Muži (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam KremserAdam Kremser 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3.81
2 Kunc MichalKunc Michal 05 MKS UstrońMKS Ustroń 3.61
3 Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.71
skok o tyči - Ženy (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lujza PaliderováLujza Paliderová 02 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 3.41
2 Martyna BalcarMartyna Balcar 04 MKS UstrońMKS Ustroń 2.91
3 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2.91
skok daleký - Muži (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.93
2 Rastislav JelínekRastislav Jelínek 01 AK Slavia TU KošiceAK Slavia TU Košice 6.74
3 Jan WaldhauserJan Waldhauser 96 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.67
skok daleký - Ženy (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.62
2 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.52
3 Natalia MACHNatalia MACH 99 AZS AWF KATOWICEAZS AWF KATOWICE 5.38
trojskok - Muži (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.32
2 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.88
3 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.85
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.41
2 Viktorie JurčováViktorie Jurčová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.40
3 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.79
vrh koulí 3kg - Dorostenky (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.21
2 Hanna MorgałaHanna Morgała 04 RMKS RybnikRMKS Rybnik 08.17
3 Emilia GembalczykEmilia Gembalczyk 04 RMKS RybnikRMKS Rybnik 07.83
vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.31
2 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.92
3 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 07.37
vrh koulí 3kg - Veteránky (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema RyckováEma Rycková 55 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.59
vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr BílskýPetr Bílský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.73
2 Simon RycheckýSimon Rychecký 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.68
vrh koulí 4kg - Ženy (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.51
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.75
3 Veronika VallováVeronika Vallová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10.68
vrh koulí 5kg - Dorostenci (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.03
2 David ProskeDavid Proske 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.41
3 Tomasz GwóźdżTomasz Gwóźdż 03 RMKS RybnikRMKS Rybnik 11.06
vrh koulí 6kg - Junioři (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michał WęgrzykMichał Węgrzyk 01 RMKS RybnikRMKS Rybnik 13.52
2 Kacper ZawojskiKacper Zawojski 01 MKS-SMS "Victoria" RacibórzMKS-SMS "Victoria" Racibórz 11.96
vrh koulí 7,26kg - Muži (úterý, 21.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mariusz SzydekMariusz Szydek 89 UKS Czworka ŽoryUKS Czworka Žory 13.68