Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMaS mladšího žactva

Ostrava - Vítkovice (31. 1. 2020)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 31.1.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:28.67
2 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:29.22
3 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:33.07
4 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:35.48
5 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:36.53
6 Matěj KrenželokMatěj Krenželok 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 2:39.35
7 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:42.21
8 Jakub DobešJakub Dobeš 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 2:42.73
9 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:43.97
10 Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:44.20
11 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 2:44.32
12 Marek TimkoMarek Timko 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 10 2:46.00
13 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:46.19
14 Lukáš JenáčekLukáš Jenáček 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 14 2:47.04
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (pá, 31.1.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:41.29
2 Šimon KrečmerŠimon Krečmer 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:41.49
3 Richard NovákRichard Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:43.05
4 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:44.68
5 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 2:46.17
6 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:47.24
7 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:47.58
8 Adam NowakAdam Nowak 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 2:48.85
9 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:49.32
Filip PopFilip Pop 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 DNS
Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 DNS
Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS
František FadrnýFrantišek Fadrný 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:28.67
2 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:29.22
3 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:33.07
4 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:35.48
5 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:36.53
6 Matěj KrenželokMatěj Krenželok 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 2:39.35
7 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:41.29
8 Šimon KrečmerŠimon Krečmer 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 2:41.49
9 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:42.21
10 Jakub DobešJakub Dobeš 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11 2:42.73
11 Richard NovákRichard Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:43.05
12 Vojtěch StřechaVojtěch Střecha 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:43.97
13 Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:44.20
14 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 2:44.32
15 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:44.68
16 Marek TimkoMarek Timko 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 10 2:46.00
17 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 2:46.17
18 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:46.19
19 Lukáš JenáčekLukáš Jenáček 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 14 2:47.04
20 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:47.24
21 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:47.58
22 Adam NowakAdam Nowak 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 2:48.85
23 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:49.32
Filip PopFilip Pop 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 DNS
Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 DNS
Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS
František FadrnýFrantišek Fadrný 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 31.1.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 2:31.92
2 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:36.08
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:37.24
4 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:39.72
5 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 2:42.37
6 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 2:43.98
7 Hana VávrůHana Vávrů 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 14 2:44.44
8 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:44.44
9 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:45.38
10 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 2:45.93
11 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 13 2:47.84
12 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:48.54
13 Adéla BělobradičováAdéla Bělobradičová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 11 2:54.76
14 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ UničovTJ Uničov 7 2:56.78
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (pá, 31.1.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 2:45.75
2 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:51.01
3 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 2:52.43
4 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 2:54.97
5 Lucie NetrefováLucie Netrefová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:55.21
6 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:55.46
7 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:56.37
8 Sofie JungmannováSofie Jungmannová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:57.37
9 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 2:58.54
10 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:02.30
11 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 3:02.84
12 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 3:06.46
Lucie HavelkováLucie Havelková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 DNS
Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 2:31.92
2 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:36.08
3 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:37.24
4 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:39.72
5 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 2:42.37
6 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 2:43.98
7 Hana VávrůHana Vávrů 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 14 2:44.44
7 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:44.44
9 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:45.38
10 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 2:45.75
11 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 2:45.93
12 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 13 2:47.84
13 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:48.54
14 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:51.01
15 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 2:52.43
16 Adéla BělobradičováAdéla Bělobradičová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 11 2:54.76
17 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 2:54.97
18 Lucie NetrefováLucie Netrefová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:55.21
19 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:55.46
20 Barbora MenšíkováBarbora Menšíková 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:56.37
21 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ UničovTJ Uničov 7 2:56.78
22 Sofie JungmannováSofie Jungmannová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:57.37
23 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 2:58.54
24 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:02.30
25 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 3:02.84
26 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 3:06.46
Lucie HavelkováLucie Havelková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 DNS
Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10 DNS