Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMaS mladšího žactva

Ostrava - Vítkovice (31. 1. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 31.1.2020 - 10:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.93 q
2 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 08.19 q
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.30 q
4 Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.57 q
5 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 08.57 q
6 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 08.61 q
7 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.66
Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 31.1.2020 - 10:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.48 q
2 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.58 q
3 Jan ŽenožičkaJan Ženožička 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 1 08.65
4 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.67
5 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.75
6 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.23
Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 31.1.2020 - 10:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.71
2 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.73
3 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 08.92
4 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 08.97
5 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.97
6 Lukáš PiknaLukáš Pikna 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.07
7 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 31.1.2020 - 10:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam TomášAdam Tomáš 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.78
2 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.86
3 Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.86
4 Adam MiadikAdam Miadik 07 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.93
5 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 09.03
6 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.04
7 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 09.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 31.1.2020 - 10:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.71
2 Filip PopelaFilip Popela 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.95
3 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.03
4 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.13
5 Tadeáš ČervinkaTadeáš Červinka 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.14
Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.93 q
2 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 08.19 q
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.30 q
4 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.48 q
5 Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.57 q
5 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 08.57 q
7 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.58 q
8 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 08.61 q
9 Jan ŽenožičkaJan Ženožička 07 SK TROPS Brno, z.s.SK TROPS Brno, z.s. 1 08.65
10 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.66
11 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.67
12 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.71
12 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.71
14 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.73
15 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.75
16 Adam TomášAdam Tomáš 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.78
17 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.86
17 Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.86
19 Jiří KoryčanskýJiří Koryčanský 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 08.92
20 Adam MiadikAdam Miadik 07 ASK BlanskoASK Blansko 7 08.93
21 Filip PopelaFilip Popela 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.95
22 Matouš KněžíkMatouš Kněžík 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 08.97
22 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.97
24 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 09.03
24 Filip HolušaFilip Holuša 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.03
26 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.04
27 Lukáš PiknaLukáš Pikna 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 09.07
28 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.13
28 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.13
30 Tadeáš ČervinkaTadeáš Červinka 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.14
31 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 09.20
32 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 8 09.23
Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 DNS
Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 31.1.2020 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.91
2 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 08.16
3 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.26
4 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.49
5 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.51
6 Šimon KubínŠimon Kubín 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.60
7 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 08.64
8 Aleš KřížAleš Kříž 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 08.70
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 31.1.2020 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.19
2 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.22
3 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.49
4 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 08.56
5 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.56
6 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 08.58
7 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.74
8 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 08.74
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 31.1.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.17 q
2 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.25 q
3 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.51 q
4 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 08.52 q
5 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.54 q
6 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 08.59 q
7 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.67 q
8 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 31.1.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 08.65 q
2 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.85
3 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.85
4 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.85
5 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.86
6 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.91
7 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.99
8 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 31.1.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.72
2 Hana HorniakováHana Horniaková 07 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 08.77
3 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.84
4 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.87
5 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.93
6 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 08.94
Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 31.1.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.92
2 Laura Katarína VltavskáLaura Katarína Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.93
3 Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.93
4 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 4 08.93
5 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.08
6 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.12
7 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 31.1.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.92
2 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.99
3 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.00
4 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.01
5 Veronika ŠípováVeronika Šípová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 09.06
6 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.09
7 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 09.37
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.17 q
2 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.25 q
3 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.51 q
4 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 1 08.52 q
5 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.54 q
6 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 08.59 q
7 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 08.65 q
8 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.67 q
9 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.69
10 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.72
11 Hana HorniakováHana Horniaková 07 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 08.77
12 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.84
13 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.85
13 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.85
13 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.85
16 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.86
17 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.87
18 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.91
19 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.92
19 Veronika KreidlováVeronika Kreidlová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.92
21 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.93
21 Laura Katarína VltavskáLaura Katarína Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.93
21 Kristýna KřupalováKristýna Křupalová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.93
21 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 4 08.93
25 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 08.94
26 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.99
26 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.99
28 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.00
28 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.00
30 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 09.01
31 Veronika ŠípováVeronika Šípová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 09.06
32 Barbora MáčalováBarbora Máčalová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 09.08
33 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.09
34 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.12
35 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.20
36 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 09.37
Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNS