Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMaS staršího žactva

Ostrava - Vítkovice (1. 2. 2020)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 2:06.78
2 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 2:10.64
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:11.83
4 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:13.57
5 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:15.60
6 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:17.61
7 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:17.75
8 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:20.56
9 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:22.22
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Hanek Kryštof (MOSBR)32.76
400Hanek Kryštof (MOSBR)1:06.14
600Hanek Kryštof (MOSBR)1:36.99
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KohoutTomáš Kohout 05 TJ UničovTJ Uničov 3 2:26.62
2 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:27.78
3 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:28.42
4 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:28.94
5 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:29.07
6 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:30.22
7 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:30.57
8 Nikolas TesařNikolas Tesař 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 2:32.49
9 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 2:39.75
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Urbánek Matyáš (BYACB)34.34
400Urbánek Matyáš (BYACB)1:12.42
600Urbánek Matyáš (BYACB)1:53.11
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:33.84
2 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:35.13
3 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:36.52
4 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:36.75
5 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:38.74
6 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:42.57
7 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 2:42.62
8 Ferdinand RotterFerdinand Rotter 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:50.73
9 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:53.16
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Punge Samuel (SKPRE)36.31
400Punge Samuel (SKPRE)1:18.17
600Punge Samuel (SKPRE)1:56.36
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 2:06.78
2 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 2:10.64
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:11.83
4 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:13.57
5 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:15.60
6 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:17.61
7 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:17.75
8 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:20.56
9 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:22.22
10 Tomáš KohoutTomáš Kohout 05 TJ UničovTJ Uničov 3 2:26.62
11 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:27.78
12 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:28.42
13 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:28.94
14 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:29.07
15 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:30.22
16 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:30.57
17 Nikolas TesařNikolas Tesař 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 2:32.49
18 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:33.84
19 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:35.13
20 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:36.52
21 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:36.75
22 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:38.74
23 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 2:39.75
24 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:42.57
25 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 2:42.62
26 Ferdinand RotterFerdinand Rotter 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:50.73
27 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:53.16

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:15.27
2 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:23.93
3 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:25.08
4 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:25.44
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:26.80
6 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:28.35
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:32.40
8 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 9 2:34.78
9 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:37.48
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Hudečková Lucie (MOSBR)30.97
400Hudečková Lucie (MOSBR)1:03.98
600Hudečková Lucie (MOSBR)1:38.89
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 1.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 2:38.20
2 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:40.58
3 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:40.84
4 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 4 2:41.15
5 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:43.22
6 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 2:44.82
7 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:45.10
8 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:46.59
9 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:51.41
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Machů Zuzana (JACBR)37.15
400Machů Zuzana (JACBR)1:16.94
600Machů Zuzana (JACBR)1:58.02
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 1.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:42.58
2 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:44.54
3 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:44.55
4 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:45.81
5 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:53.16
6 Charlotta Claud HudákováCharlotta Claud Hudáková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:56.58
7 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:58.50
8 Anna VincourkováAnna Vincourková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 3:05.15
Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200Jandáková Leona (BLANS)36.22
400Jandáková Leona (BLANS)1:14.78
600Jandáková Leona (BLANS)1:59.91
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:15.27
2 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:23.93
3 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:25.08
4 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:25.44
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:26.80
6 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:28.35
7 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:32.40
8 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 9 2:34.78
9 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:37.48
10 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 2:38.20
11 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:40.58
12 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:40.84
13 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 4 2:41.15
14 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:42.58
15 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:43.22
16 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:44.54
17 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:44.55
18 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 2:44.82
19 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:45.10
20 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:45.81
21 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:46.59
22 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:51.41
23 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:53.16
24 Charlotta Claud HudákováCharlotta Claud Hudáková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:56.58
25 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:58.50
26 Anna VincourkováAnna Vincourková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 3:05.15
Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS