Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMaS staršího žactva

Ostrava - Vítkovice (1. 2. 2020)

skok o tyči - Žáci

(so, 1.2.2020 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.112.312.512.712.812.913.013.113.213.313.413.463.513.56
1 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 8 3.51 ---OOOOXOOOOOXOXXX
2 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 9 3.11 --O-OXOXOOXXX
3 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 7 3.11 ---OXXOXXOOXOXXX
4 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 6 3.01 --OOOOXOXXX
5 Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 3 2.91 -OOOOOXXX
6 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 5 2.91 -XOOXXOOXOXXX
7 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4 2.51 OXXOOXXX
8 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 2 2.31 OXOXXX
9 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 1 2.31 XXOXOXXX
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 1.2.2020 - 11:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.012.212.412.512.612.712.812.913.013.11
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 13 3.01 ---OOOOOOXXX
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 11 2.71 OOOOOXOXXX
3 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 12 2.71 --XOOOXOXXX
4 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 8 2.51 OOXOXOXXX
5 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 9 2.41 -OXOXXX
6= Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 7 2.21 OOXXX
6= Romana NeduchalováRomana Neduchalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 3 2.21 OOXXX
6= Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 1 2.21 OOXXX
8 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 5 2.21 OOXXX
10 Romana GlosováRomana Glosová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
06 6 2.21 XXOXOXXX
11 Tereza RačanskáTereza Račanská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4 2.21 XOXXOXXX
12 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2 2.01 XOXXX
Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 10 DNS
Celkem 13 závodníků