Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMaS staršího žactva

Ostrava - Vítkovice (1. 2. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 1.2.2020 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.29 q
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.44 q
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.47 q
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.51 q
5 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.62 q
6 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.64 q
7 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 07.67 q
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2020 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.87 q
2 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.92
3 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.93
4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.93
5 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.94
6 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.94
7 Šimon StachŠimon Stach 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2020 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 07.93
2 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.94
3 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 07.94
4 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.97
5 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.98
6 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.06
7 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2020 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 07.91
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 08.02
3 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.08
4 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 SB 08.10
5 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.10
6 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.12
7 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 1.2.2020 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.16
2 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.18
3 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.18
4 Marek SvobodaMarek Svoboda 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.45
5 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.47
6 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.49
Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.29 q
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.44 q
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.47 q
4 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.51 q
5 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.62 q
6 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.64 q
7 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 07.67 q
8 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.87 q
9 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 07.91
10 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.92
11 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 07.93
11 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 07.93
13 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.93
14 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.94
15 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.94
16 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.94
17 Vratislav SvobodaVratislav Svoboda 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 07.94
18 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 07.97
19 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.98
20 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 SB 08.02
21 Šimon StachŠimon Stach 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.03
22 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.06
23 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.08
24 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 SB 08.10
25 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.10
26 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.12
27 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.13
28 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.16
29 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.18
30 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.18
31 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.29
32 Marek SvobodaMarek Svoboda 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.45
33 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.47
34 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.49
Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.2.2020 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.29
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.47
3 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.48
4 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 07.53
5 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.58
6 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.59
7 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 07.65
8 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.86
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 07.82 q
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.03 q
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.11 q
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.13 q
5 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.17 q
6 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.17 q
7 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.20 q
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.24 q
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.31
4 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.34
5 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.41
6 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 08.46
7 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40
2 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.40
3 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.43
4 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.54
5 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.58
6 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.59
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 4 08.42
2 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.44
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.55
4 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.59
5 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.61
6 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.62
7 Petra KřenováPetra Křenová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 1.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.39
2 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.53
3 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 08.63
4 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.67
5 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.72
6 Eva BorůvkováEva Borůvková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.02
Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 07.82 q
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.03 q
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.11 q
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.13 q
5 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.17 q
6 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.17 q
7 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.20 q
8 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.24 q
9 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.31
10 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.34
11 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.39
12 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.40
13 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.40
14 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.41
15 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 4 08.42
16 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 08.43
17 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.44
18 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 08.46
19 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47
20 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.49
21 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.53
22 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.54
23 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.55
24 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.58
25 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.59
26 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.59
27 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.61
28 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.62
29 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 08.63
30 Petra KřenováPetra Křenová 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.65
31 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.67
32 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.72
33 Eva BorůvkováEva Borůvková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.02
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.2.2020 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 07.83
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.01
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.05
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.08
5 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.14
6 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.14
7 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.22
8 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 08.26
Celkem 8 závodníků