Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Athletics Indoor Ostrava II

Ostrava - Vítkovice (7. 2. 2020)
skok vysoký - Muži (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.80
2 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.66
3 Adam TomášekAdam Tomášek 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.61
skok vysoký - Ženy (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1.62
1= Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.62
3 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.62
skok o tyči - Muži (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4.21
2 Adam KremserAdam Kremser 01 Ac Stavbár NitraAc Stavbár Nitra 4.21
3 MACIEJ KRZEMPEKMACIEJ KRZEMPEK 01 UKS OLIMP MAZAŃCOWICEUKS OLIMP MAZAŃCOWICE 4.01
skok o tyči - Ženy (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 3.61
2 Lujza PaliderováLujza Paliderová 02 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 3.31
3 Klára SvobodováKlára Svobodová 03 AC PardubiceAC Pardubice 3.31
skok daleký - Muži (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Krzysztof TomasiakKrzysztof Tomasiak 90 UKS Junior KamesznicaUKS Junior Kamesznica 7.29
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7.12
3 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.73
skok daleký - Ženy (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5.34
2 Monika LehenováMonika Lehenová 02 AŠK Slávia TrnavaAŠK Slávia Trnava 5.30
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.30
trojskok - Ženy (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová 97 Ak Spartak Dubnica nad VáhomAk Spartak Dubnica nad Váhom 12.15
2 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.67
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.64
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.24
2 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.18
3 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.12
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin HammondMartin Hammond 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.33
2 Martin MocekMartin Mocek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.18
3 Václav HranickýVáclav Hranický 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.44
vrh koulí 3kg - Dorostenky (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12.54
2 Karolina PietraszKarolina Pietrasz 03 MKS MOSM BYTOMMKS MOSM BYTOM 12.09
3 Daniela BártováDaniela Bártová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.26
vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.39
2 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 09.86
3 Andrea PiskačováAndrea Piskačová 06 AC PardubiceAC Pardubice 09.08
vrh koulí 3kg - Veteránky (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema RyckováEma Rycková 55 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.80
vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12.64
2 Petr BílskýPetr Bílský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.92
3 Simon RycheckýSimon Rychecký 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.51
vrh koulí 4kg - Ženy (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 13.05
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.01
3 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.25
vrh koulí 4kg - Juniorky (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika VallováVeronika Vallová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.11
2 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.39
3 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.94
vrh koulí 5kg - Dorostenci (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 René FáberRené Fáber 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.38
2 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.15
3 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.09
vrh koulí 6kg - Junioři (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman RumanRoman Ruman 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.78
2 Kacper ZawojskiKacper Zawojski 01 MKS-SMS "Victoria" RacibórzMKS-SMS "Victoria" Racibórz 12.98
vrh koulí 7,26kg - Muži (pátek, 7.2.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš BortelTomáš Bortel 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16.05
2 Martin KollárMartin Kollár 90 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15.04
3 Jakub DzikJakub Dzik 99 MKS-MOS Płomień SosnowiecMKS-MOS Płomień Sosnowiec 15.03