Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody staršího žactva

Olomouc (17. 1. 2020)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 17.1.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 2:31.79
2 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:34.97
3 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:35.19
4 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 2:43.42
5 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:45.71
6 Karel KováčKarel Kováč 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:48.63
7 Samuel JuricaSamuel Jurica 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 3:17.82
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 17.1.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:48.27
2 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 2:49.01
3 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 2:50.09
4 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 2:50.81
5 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:59.06
6 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 3:00.88
7 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 3:02.40
8 Aneta BubeníčkováAneta Bubeníčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:11.72
9 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 3:15.63
10 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 3:21.01
Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 11 závodníků