Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (18. 1. 2020)

skok daleký - Muži

(so, 18.1.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
96 12 6.81 6.815.55x6.816.60-6.59
2 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 8 6.80 6.766.606.806.80-xx
3 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 6.03 xxx0.0x6.03x
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný
JAC BrnoJAC Brno
02 1 5.85 4.605.605.395.60x5.145.85
5 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 5 5.57 5.535.415.465.535.575.44-
6 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 10 5.37 5.375.075.065.37xx5.09
Matěj KašparMatěj Kašpar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tomáš BognerTomáš Bogner
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
01 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 18.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 13 6.52 6.006.086.346.346.52xx
2 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 12 6.30 6.146.30x6.306.13xx
3 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3 6.19 xx6.056.05xx6.19
4 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4 6.10 xx6.006.00x-6.10
5 Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 6.07 6.06x6.076.07xx5.61
6 Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 11 6.00 6.004.11x6.005.93xx
7 Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 8 5.68 x4.045.685.685.375.57x
8 Sebastian RausSebastian Raus
JAC BrnoJAC Brno
03 5 5.50 5.095.225.465.465.475.505.45
9 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček
JAC BrnoJAC Brno
03 7 5.44 x5.445.415.440.00.00.0
10 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 6 5.22 5.004.965.225.220.00.00.0
11 Daniel IndraDaniel Indra
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1 4.80 4.60x4.804.800.00.00.0
12 David LenzDavid Lenz
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 2 3.64 3.613.643.433.640.00.00.0
Ondřej FojtOndřej Fojt
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 18.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 4 5.24 5.205.145.175.205.145.185.24
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 2 5.06 5.035.025.005.035.064.834.88
3 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 5 4.81 4.814.80x4.814.624.724.68
4 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 1 4.72 x4.724.724.724.70x4.72
5 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 3 4.46 4.46xx4.46x3.954.20
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 18.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 15 5.55 5.415.355.475.475.545.55x
2 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 14 5.06 x4.924.914.925.06xx
3 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 13 4.92 4.924.634.674.924.603.37-
4 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 12 4.74 4.62x4.744.743.034.524.24
5 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 11 4.51 4.224.414.264.414.214.404.51
6 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 9 4.39 3.924.314.394.394.334.284.22
7 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 8 4.32 x4.004.084.084.324.084.26
8 Iveta TrojancováIveta Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 5 4.25 4.253.953.784.253.743.984.06
9 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 7 4.07 3.584.024.074.070.00.00.0
10 Michaela DostálováMichaela Dostálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10 3.78 3.753.783.733.780.00.00.0
11 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3 3.68 3.443.683.573.680.00.00.0
12 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová
Orel VyškovOrel Vyškov
04 2 3.66 x3.66x3.660.00.00.0
13 Lucie WlasákováLucie Wlasáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 6 3.65 3.653.383.253.650.00.00.0
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Natálie SkácelováNatálie Skácelová
JAC BrnoJAC Brno
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků