výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (25. 1. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.11 q
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 07.23 q
3 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.40 q
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.46 q
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.48
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.64
3 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.65
Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.1.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert NovotnýRobert Novotný 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.55
2 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.63
3 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 07.74
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (so, 25.1.2020 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.30
MS Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.46
MS Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.59
MS Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.61
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.11 q
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 07.23 q
3 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.30
4 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.40 q
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.46 q
5 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.46
7 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.48
8 Robert NovotnýRobert Novotný 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.55
9 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.59
10 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.61
11 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.63
12 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.64
13 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.65
14 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 07.74
Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 25.1.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.09
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 07.23
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.34
4 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.41
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 25.1.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.31
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.48
3 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.61
4 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.74
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.18
2 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.32
3 Jan CásekJan Cásek 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.81
Celkem 3 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.17
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DQ
Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DQ
Poznámky:
Justin Dutelly DQ dle pravidla 16.7.1. Daniel Nevrla DQ dle pravidla 16.7.1.
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.37
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.59 q
Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DQ
Poznámky:
Milan Kučera DQ dle pravidla 16.7.1.
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.1.2020 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan CásekJan Cásek 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.70 q
MS Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.77
Václav RaškaVáclav Raška 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.17
2 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.37
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.59 q
4 Jan CásekJan Cásek 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.70 q
5 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.77
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DQ
Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DQ
Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DQ
Václav RaškaVáclav Raška 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 25.1.2020 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.29
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.30
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.35
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.55
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 25.1.2020 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.48
MS Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.63
3 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.73
MS Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.02
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.31 q
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.37 q
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.42 q
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.46 q
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.52
2 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.60
3 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.77
Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.63
2 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.80
3 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 07.92
MS Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 07.87
2 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.92
3 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.15
4 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.26
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.10
MS Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.26
MS Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.26
Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.15
MS Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 08.17
3 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.97
MS Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.30
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.48
2 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 08.30
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 08 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.74
2 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.99
3 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.20
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.31 q
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.37 q
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.42 q
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.46 q
5 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.48
6 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.52
7 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.60
8 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.63
9 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.74
10 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.77
11 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.80
12 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 07.87
13 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 07.92
13 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.92
15 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.93
16 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.99
17 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.10
18 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.15
18 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.15
20 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 08.17
21 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.26
21 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.26
21 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.26
24 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 08.30
25 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.97
26 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.20
27 Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.30
Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.28
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.44
3 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.72
MS Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.79
Celkem 4 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.30 q
2 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.54 q
3 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.66 q
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.36
MS Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.76
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.30 q
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.36
3 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.54 q
4 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.66 q
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.76

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.67
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.35 q
3 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.43 q
MS Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.61
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.44
2 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.45 q
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.62
Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ
Poznámky:
Klára Brázdilová DQ dle pravidla 16.7.1
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára SimperováBára Simperová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.82
MS Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.84
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová 04 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 DNS
Marta CoufalováMarta Coufalová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.82
2 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.86
MS Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.99
MS Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.65
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.59 q
MS Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.80
3 Sára ŠenkováSára Šenková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.15
4 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.61
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.61
2 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.27
3 Alexandra KuklínkováAlexandra Kuklínková 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.52
Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.67
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.35 q
3 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.43 q
4 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.44
5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.45 q
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.59 q
7 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.61
7 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.61
9 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.62
10 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.80
11 Bára SimperováBára Simperová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.82
11 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.82
13 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.84
14 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.86
15 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.99
16 Sára ŠenkováSára Šenková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.15
17 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.27
18 Alexandra KuklínkováAlexandra Kuklínková 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.52
19 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.61
20 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.65
Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová 04 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 DNS
Marta CoufalováMarta Coufalová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.35
2 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.44
3 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.50
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.56
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.36
MS Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.06
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 10:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.34 q
Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNF
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.65 q
2 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.83 q
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.10 q
4 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.39 q
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.78
2 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.80
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.92
4 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.86
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.27
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.43
3 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.89
4 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.75
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 09:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.25 q
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.53 q
3 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.74
Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 09:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.00 q
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.15 q
3 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.30
4 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.21
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.25 q
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.53 q
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.00 q
4 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.15 q
5 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 10.30
6 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.74
7 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.21
Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 09:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.35 q
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DQ
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 09:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.96 q
Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNF
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 10:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.00
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 10:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.80
2 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.20
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.37
4 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.95
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 09:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.77 q
MS Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.08
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.21 q
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.27 q
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 09:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.31 q
2 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.74
MS Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.37
MS Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 11.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.77 q
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.08
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.21 q
4 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.27 q
5 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10.31 q
6 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.74
7 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.37
8 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 11.67

Skok vysoký - Muži

(so, 25.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.701.751.801.851.891.931.972.012.052.08
MS Lukáš KozárekLukáš Kozárek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 3 2.05 ----xooooxoxxx
2 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 2 1.85 ooxxooxxx
Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 1 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 25.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.651.701.751.80
1 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1 1.70 ooxoxxx
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 25.1.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.801.851.891.931.972.012.05
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 2.01 ------ooxooxxoxxooxxx
2 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 5 1.85 ----oooxxxxoxxx
3 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4 1.70 ---ooxoxxx
4 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 2 1.65 --ooxoxxx
5 Ondřej KomárekOndřej Komárek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3 1.65 --xooxoxxx
6 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1 1.50 ooxxx
Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 NM -xxx
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.63
MS Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
98 3 1.55 -ooxoxxx
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 1.45 ooxxx
Simona ButkovskáSimona Butkovská
SlovenskoSlovensko
98 1 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.601.63
MS Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1 1.60 ooooxoxxx
2 Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 1.55 ooxoxoxxx
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 25.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.63
MS Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 4 1.60 --xoooxxooxxx
MS Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 5 1.55 ooooxooxxx
3 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 1.55 ---ooxoxxx
4 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 2 1.50 --oooxxx
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 3 DNS
Sára ŠenkováSára Šenková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1 NM xxx
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 25.1.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1 DNS
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 25.1.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.623.824.024.22
1 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3 4.02 -ooxxx
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1 DNS
Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2 NM xxx
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 25.1.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.402.602.702.80
MS Nela MikeskováNela Mikesková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 2 2.70 xoxoxoxoxxx
MS Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 3 2.40 xooxxx
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1 NM xxx
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 25.1.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 5 6.99 xxx0.06.646.99x
MS Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 9 6.88 6.826.886.756.88-xx
3 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 8 6.39 xxx0.0xx6.39
4 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 7 5.46 5.295.465.405.465.46x5.36
Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 25.1.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 3 6.91 6.886.776.916.916.63-5.13
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 6.55 6.284.926.376.376.556.416.55
3 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 2 5.97 5.974.40-5.97---
4 Matěj ŠípekMatěj Šípek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 1 5.93 5.825.935.745.935.705.76x
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 25.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 9 6.36 6.266.175.836.266.366.176.16
MS Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 13 6.36 6.256.36x6.36xxx
3 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 12 6.32 xx5.975.976.316.32x
4 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 11 6.29 6.126.29x6.296.046.056.02
MS Ondřej BudíkOndřej Budík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 10 6.00 6.005.595.706.003.805.775.46
MS Martin PhamMartin Pham
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 7 5.82 5.825.455.615.82x5.61x
MS Jiří KovářJiří Kovář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1 5.20 x5.03x5.035.205.13x
8 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 5 4.98 4.984.81x4.984.773.97x
MS Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2 4.84 4.764.404.844.840.00.00.0
10 Daniel IndraDaniel Indra
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 4 4.82 x4.82x4.820.00.00.0
11 Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 4.01 3.884.013.764.010.00.00.0
MS Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 8 3.17 3.17xx3.170.00.00.0
Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 25.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 4 5.71 5.325.425.715.715.625.70x
MS Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
98 2 5.21 5.105.055.215.21xx5.02
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 25.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1 5.40 x5.175.225.225.405.19x
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 25.1.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 19 5.75 5.64x5.515.645.425.575.75
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 18 5.12 4.875.014.885.015.12xx
MS Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 17 4.97 x4.784.924.924.724.97x
4 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 5 4.94 4.794.944.914.944.77x4.90
MS Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 16 4.84 4.634.844.804.844.784.574.73
6 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 15 4.72 4.434.724.424.724.294.514.65
MS Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 4.72 4.724.394.384.724.44xx
MS Amálie GertnerováAmálie Gertnerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 11 4.63 4.454.474.554.554.634.534.31
9 Tereza TeličkováTereza Teličková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 14 4.29 x4.294.224.290.00.00.0
MS Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 7 4.27 4.224.274.254.270.00.00.0
MS Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 10 4.27 4.234.274.154.270.00.00.0
MS Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1 4.24 4.24x4.224.240.00.00.0
MS Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 9 4.08 x4.08x4.080.00.00.0
14 Alexandra KuklínkováAlexandra Kuklínková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
04 4 3.97 3.893.973.813.970.00.00.0
MS Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 8 3.76 xx3.763.760.00.00.0
16 Agáta KubováAgáta Kubová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 3.51 x3.51x3.510.00.00.0
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
04 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 25.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 2 14.50 x14.34x14.3414.50x14.31
MS Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 1 12.84 12.7412.84x12.8412.32-11.89
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 25.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 2 15.11 x14.6314.5914.6314.5314.6415.11
MS Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 13.37 12.4412.6113.3713.3712.71-x
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 25.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Jiří SlováčekJiří Slováček
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1 10.16 09.4609.3409.9709.9709.8109.7810.16
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 25.1.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 2 11.72 10.8810.7511.1911.1911.1511.4711.72
2 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1 10.96 x10.2810.8610.8610.9610.50x
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 25.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6 11.11 10.7811.03x11.0311.0110.7811.11
MS Magdaléna ZouharováMagdaléna Zouharová
Orel VyškovOrel Vyškov
05 3 08.52 x08.1807.8108.1808.3407.8308.52
3 Agáta KubováAgáta Kubová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 2 08.22 07.7307.7008.0808.0808.2207.5307.33
4 Tereza TeličkováTereza Teličková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 5 08.19 07.7208.1907.6908.1907.8107.78x
5 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4 08.17 07.6307.7708.1708.1707.56x08.04
MS Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 1 08.03 07.9508.0307.7808.0307.3106.3208.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 25.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
00 1 13.19 12.9913.17x13.17x12.9313.19
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 25.1.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 10.47 x10.47x10.47xxx
MS Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1 09.97 09.9109.97x09.9709.87xx
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 25.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5 13.07 12.8513.07x13.07xxx
MS Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 4 11.77 11.2511.7211.4611.7211.77x11.46
3 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 10.69 09.9310.1610.6910.6909.8609.6210.36
4 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1 10.52 10.1909.9308.9910.1910.52--
MS Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 2 09.37 x09.3708.4809.37x09.12x
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 25.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2 16.78 xx16.0616.06x16.78x
MS Filip ChodilFilip Chodil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 14.92 13.6014.6914.3414.69xx14.92
MS Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 6 14.81 04.0814.4114.7814.78x14.2814.81
MS David CelýDavid Celý
Orel VyškovOrel Vyškov
02 1 09.78 09.7809.1309.0409.78xxx
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 25.1.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 4 16.41 x15.6316.4116.4116.01x15.99
MS Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 1 12.17 11.7512.0611.8512.06x12.17x
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 3 10.95 10.4410.72-10.7210.95xx
MS Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
54 2 09.77 09.0509.5609.6909.6909.77x09.07
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Muži

(so, 25.1.2020 - 09:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 1 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15:14.08
MS 3 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 18:26.00
MS 4 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 18:26.30
MS 7 Jozef BaďuraJozef Baďura 55 SlovenskoSlovensko 7 19:11.94
MS 5 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 21:20.58
MS 6 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 22:24.93
7 9 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 22:40.47
8 8 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 24:46.72
2 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 9 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy

(so, 25.1.2020 - 09:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 15:11.29
2 13 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 15:15.64
MS 11 Ivana VránkováIvana Vránková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 3 16:59.83
MS 14 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 6 17:55.17
MS 10 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 2 18:15.80
MS 15 Daniela PevnáDaniela Pevná 74 Orel VyškovOrel Vyškov 7 19:46.65
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 1000m - Muži

(so, 25.1.2020 - 08:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 2 6:02.61
MS Matěj HalasMatěj Halas 13 Orel VyškovOrel Vyškov 1 7:57.81
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 1000m - Ženy

(so, 25.1.2020 - 08:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Agáta RadochováAgáta Radochová 08 SlovenskoSlovensko 2 6:19.80
MS Karolína PetrášováKarolína Petrášová 08 SlovenskoSlovensko 6 6:24.45
MS Nina SmrtičováNina Smrtičová 07 SlovenskoSlovensko 7 6:33.03
MS Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 1 6:57.57
MS Kinsco Brigitta BilibokKinsco Brigitta Bilibok 06 SlovenskoSlovensko 5 7:07.53
MS Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 8 7:33.82
MS Laura BalážováLaura Balážová 10 SlovenskoSlovensko 4 7:41.52
MS Tamara MaslínováTamara Maslínová 09 SlovenskoSlovensko 3 7:41.99
Celkem 8 závodníků