Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých

Olomouc (25. 1. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.11 q
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 07.23 q
3 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.40 q
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.46 q
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.48
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.64
3 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.65
Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.1.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert NovotnýRobert Novotný 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.55
2 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.63
3 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 07.74
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (so, 25.1.2020 - 11:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.30
MS Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.46
MS Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.59
MS Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.61
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.11 q
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 07.23 q
3 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.30
4 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.40 q
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.46 q
5 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.46
7 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.48
8 Robert NovotnýRobert Novotný 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.55
9 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.59
10 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.61
11 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.63
12 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.64
13 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.65
14 Martin SadilMartin Sadil 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 07.74
Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 25.1.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.09
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 07.23
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.34
4 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.41
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 25.1.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.31
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.48
3 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 07.61
4 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.74
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.18
2 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.32
3 Jan CásekJan Cásek 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.81
Celkem 3 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.17
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DQ
Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DQ
Poznámky:
Justin Dutelly DQ dle pravidla 16.7.1. Daniel Nevrla DQ dle pravidla 16.7.1.
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.37
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.59 q
Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DQ
Poznámky:
Milan Kučera DQ dle pravidla 16.7.1.
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.1.2020 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan CásekJan Cásek 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.70 q
MS Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.77
Václav RaškaVáclav Raška 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.17
2 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.37
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.59 q
4 Jan CásekJan Cásek 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 07.70 q
5 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.77
Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DQ
Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DQ
Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 DQ
Václav RaškaVáclav Raška 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 25.1.2020 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.29
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.30
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.35
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.55
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 25.1.2020 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.48
MS Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.63
3 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.73
MS Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.02
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.31 q
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.37 q
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.42 q
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.46 q
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.52
2 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.60
3 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.77
Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.63
2 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.80
3 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 07.92
MS Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 07.87
2 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.92
3 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.15
4 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.26
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.10
MS Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.26
MS Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.26
Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.15
MS Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 08.17
3 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.97
MS Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.30
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.48
2 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 08.30
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 08 (so, 25.1.2020 - 11:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.74
2 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.99
3 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.20
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.31 q
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.37 q
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.42 q
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.46 q
5 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.48
6 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.52
7 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.60
8 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.63
9 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.74
10 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 07.77
11 Matěj KelnarMatěj Kelnar 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.80
12 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 07.87
13 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 07.92
13 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.92
15 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 07.93
16 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.99
17 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.10
18 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.15
18 Petr ŠkvorPetr Škvor 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.15
20 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 08.17
21 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.26
21 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.26
21 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.26
24 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 08.30
25 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.97
26 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.20
27 Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.30
Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DNS
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 11:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.28
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.44
3 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.72
MS Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.79
Celkem 4 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.30 q
2 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.54 q
3 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.66 q
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.36
MS Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.76
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.30 q
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.36
3 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.54 q
4 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.66 q
5 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.76

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.1.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.35
2 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.44
3 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.50
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.56
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.67
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.35 q
3 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.43 q
MS Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.61
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.44
2 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.45 q
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.62
Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ
Poznámky:
Klára Brázdilová DQ dle pravidla 16.7.1
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára SimperováBára Simperová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.82
MS Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.84
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová 04 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 DNS
Marta CoufalováMarta Coufalová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.82
2 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.86
MS Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.99
MS Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.65
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.59 q
MS Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.80
3 Sára ŠenkováSára Šenková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.15
4 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.61
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (so, 25.1.2020 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.61
2 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.27
3 Alexandra KuklínkováAlexandra Kuklínková 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.52
Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.67
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.35 q
3 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.43 q
4 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.44
5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.45 q
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.59 q
7 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.61
7 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.61
9 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.62
10 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.80
11 Bára SimperováBára Simperová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.82
11 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.82
13 Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.84
14 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.86
15 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.99
16 Sára ŠenkováSára Šenková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.15
17 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.27
18 Alexandra KuklínkováAlexandra Kuklínková 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 09.52
19 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.61
20 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.65
Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ
Tereza KrečmerováTereza Krečmerová 04 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 DNS
Marta CoufalováMarta Coufalová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS