Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kontrolní závody staršího žactva

Olomouc (14. 2. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.2.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.64 qA
2 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 07.71
3 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.96 qA
4 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.03 qB
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.2.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.11 qB
2 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.21 qB
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.30 qB
4 Šimon StachŠimon Stach 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.32 qC
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.2.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.57 qC
2 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.70 qC
3 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.85
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (pá, 14.2.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.92 qA
2 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.98
3 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.34
Richard KrálRichard Král 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (pá, 14.2.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.74
2 Karel KováčKarel Kováč 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.93
3 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.98
4 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.04
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (pá, 14.2.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel TrubačPavel Trubač 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.73 qA
2 Jáchym HájekJáchym Hájek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.91
Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (pá, 14.2.2020 - 11:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.53 qC
2 František PospíšilFrantišek Pospíšil 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 08.86
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 07.64 qA
2 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 07.71
3 Pavel TrubačPavel Trubač 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.73 qA
4 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.92 qA
5 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.96 qA
6 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.03 qB
7 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.11 qB
8 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.21 qB
9 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.30 qB
10 Šimon StachŠimon Stach 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.32 qC
11 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.53 qC
12 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 08.57 qC
13 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.70 qC
14 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 08.74
15 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.85
16 František PospíšilFrantišek Pospíšil 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 3 08.86
17 Jáchym HájekJáchym Hájek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.91
18 Karel KováčKarel Kováč 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.93
19 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.98
19 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.98
21 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 09.04
22 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.34
Richard KrálRichard Král 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 14.2.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.65
2 Pavel TrubačPavel Trubač 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.82
3 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.82
4 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.96
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 14.2.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.96
2 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.06
3 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.24
4 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.39
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 14.2.2020 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon StachŠimon Stach 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.22
2 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.53
3 Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.67
4 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 08.68
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.22 qA
2 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.24 qA
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.26 qA
4 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.32 qA
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.39 qB
2 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.40 qB
3 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.49 qC
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.76
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.60 qC
2 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.61 qC
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.63 qC
4 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.02
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 14.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.65
2 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.76
3 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.95
MS Bára SimperováBára Simperová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.92
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (pá, 14.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena HejtmanováHelena Hejtmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.79
2 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.93
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.99
4 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (pá, 14.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.79
2 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.09
3 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.21
4 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.41
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (pá, 14.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MazákováMichaela Mazáková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.29
2 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.35
3 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.43
4 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.07
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (pá, 14.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.37 qB
2 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 08.77
3 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.91
4 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.02
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (pá, 14.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.48 qB
2 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.76
3 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.80
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (pá, 14.2.2020 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KopeckáNela Kopecká 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.16
2 Marie ŠaňákováMarie Šaňáková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.24
3 Lenka JílkováLenka Jílková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.63
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.22 qA
2 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.24 qA
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.26 qA
4 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.32 qA
5 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.37 qB
6 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.39 qB
7 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.40 qB
8 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.48 qB
9 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.49 qC
10 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.60 qC
11 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.61 qC
12 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.63 qC
13 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.65
14 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.76
14 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.76
14 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.76
17 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 08.77
18 Helena HejtmanováHelena Hejtmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.79
18 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.79
20 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.80
21 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 08.91
22 Bára SimperováBára Simperová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.92
23 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.93
24 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.95
25 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.99
26 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.02
26 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.02
28 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.09
29 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.21
30 Michaela MazákováMichaela Mazáková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.29
31 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.32
32 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.35
33 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.41
34 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.43
35 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.07
36 Nela KopeckáNela Kopecká 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.16
37 Marie ŠaňákováMarie Šaňáková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.24
38 Lenka JílkováLenka Jílková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.63

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 14.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.23
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.27
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 08.27
4 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.48
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 14.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.33
2 Alice KozákováAlice Kozáková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.42
3 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.47
4 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.51
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 14.2.2020 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.53
2 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.63
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.66
4 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.26
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 14.2.2020 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:38.45
2 Adam KaňaAdam Kaňa 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:42.74
3 Adam KuželaAdam Kužela 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:46.57
4 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:47.39
5 Karel KováčKarel Kováč 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:48.57
6 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:49.78
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 14.2.2020 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:54.60
2 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:54.68
3 Lenka JílkováLenka Jílková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 3:03.01
4 Marie ŠaňákováMarie Šaňáková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:12.10
5 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:23.98
6 Nela KopeckáNela Kopecká 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 3:24.05
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (pá, 14.2.2020 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.90
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.32
3 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.61
4 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 10.81
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.92 q
2 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.54 q
3 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.95
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.2.2020 - 10:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.40 q
2 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.44 q
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.92 q
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.40 q
3 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.44 q
4 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.54 q
5 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 10.95

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 14.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.23
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.80
3 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.92
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.72
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 14.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.08
2 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.11
3 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.44
4 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.52
Celkem 4 závodníků
Finále C (pá, 14.2.2020 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.59
2 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 10.95
3 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 11.95
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.31 qA
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.68 qA
3 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.80 qA
4 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.23 qB
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.03 qA
2 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.20 qB
3 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.49 qC
4 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.27 qC
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.2.2020 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.33 qB
2 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.41 qB
3 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.36 qC
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.31 qA
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.68 qA
3 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.80 qA
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.03 qA
5 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.20 qB
6 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.23 qB
7 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 10.33 qB
8 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.41 qB
9 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.49 qC
10 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.27 qC
11 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.36 qC

skok vysoký - Žáci

(pá, 14.2.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.601.631.66
1 Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 8 1.63 ----oxooxxooxxx
2 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 7 1.55 ---ooxoxoxxx
3 David MarkivskyDavid Markivsky
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 6 1.45 oooooxxx
4 Daniel MikulkaDaniel Mikulka
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
05 1 1.45 ooooxxoxxx
5 František PospíšilFrantišek Pospíšil
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
06 2 1.35 oxooxxx
6 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4 1.35 ooxoxxx
7 Tomáš KojeckýTomáš Kojecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3 1.30 oxoxxx
8 Jan KojeckýJan Kojecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 5 1.30 xoxoxxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 14.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.64
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 9 1.62 ----ooxoxoxxooxoxxx
2 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 8 1.53 ---oooooxxx
3 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 10 1.50 ----oxooxxx
4 Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 6 1.40 --oooxxx
5 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 5 1.35 ---oxxx
6 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 4 1.35 xooxoxoxxx
7 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 2 1.25 oxoxxx
8 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3 1.20 oxxx
Natálie ZachariNatálie Zachari
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 NM xx-
MS Bára SimperováBára Simperová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 7 1.45 xx-
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 14.2.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 14 5.99 5.975.87x5.975.745.995.92
2 David TřískaDavid Tříska
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 5 5.26 5.26x4.575.264.93x-
3 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 13 5.22 5.215.105.225.224.945.175.17
4 Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 12 5.18 5.184.914.645.185.075.164.73
5 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 7 5.09 4.94x5.095.094.894.55x
6 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 11 5.06 3.434.96x4.963.224.925.06
7 Šimon PeterkaŠimon Peterka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 8 5.00 4.894.714.574.895.004.504.64
8 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 10 4.98 xx4.914.914.774.984.83
9 Martin VašákMartin Vašák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 9 4.80 4.80xx4.800.00.00.0
10 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 4.77 x4.714.774.770.00.00.0
11 Richard KrálRichard Král
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 2 4.67 4.594.674.244.670.00.00.0
12 Tomáš MarkivskyTomáš Markivsky
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 6 4.44 3.674.284.444.440.00.00.0
13 Šimon SpurnýŠimon Spurný
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 4 3.81 3.593.613.813.810.00.00.0
Pavel ŠubrtPavel Šubrt
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 14.2.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 20 5.19 5.184.535.185.185.075.194.91
2 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 19 5.07 5.004.885.045.045.045.074.83
3 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 18 4.95 x4.854.634.854.854.514.95
4 Elena LaitochováElena Laitochová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 4 4.79 4.724.79x4.79x4.584.42
5 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 14 4.76 4.564.664.704.704.764.604.51
6 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 16 4.75 4.75x4.474.75xx4.69
7 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 17 4.74 4.674.564.684.684.464.744.39
8 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 15 4.62 4.554.622.934.624.204.284.37
9 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 4.53 4.404.314.534.530.00.00.0
10 Alice KozákováAlice Kozáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 11 4.52 4.34x4.524.520.00.00.0
11 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 13 4.49 4.374.494.234.490.00.00.0
12 Sofia DelpreteSofia Delprete
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 2 4.25 4.084.253.784.250.00.00.0
13 Michaela DrábkováMichaela Drábková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3 4.24 4.243.963.994.240.00.00.0
14 Eliška BundilováEliška Bundilová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 1 4.19 3.904.194.114.190.00.00.0
15 Lucia JuríkováLucia Juríková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 12 4.11 3.963.864.114.110.00.00.0
16 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 9 4.02 3.264.023.484.020.00.00.0
17 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 8 4.01 4.013.853.974.010.00.00.0
18 Tereza NovotnáTereza Novotná
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 5 3.96 3.793.693.963.960.00.00.0
19 Linda OrlováLinda Orlová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 6 3.87 3.873.853.303.870.00.00.0
20 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 7 3.80 3.803.292.893.800.00.00.0
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 14.2.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1 12.89 11.6812.8912.6712.89x12.4812.72
2 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 8 11.19 10.8710.6111.1911.19x10.1110.41
3 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 7 09.31 08.7708.9109.3109.3108.3208.4908.79
4 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 6 09.24 09.2009.07x09.2009.2408.9008.63
5 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 2 08.31 07.0007.5407.4207.5408.2507.7408.31
6 Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 5 08.28 07.80--07.8007.7208.0608.28
7 Tereza KappelováTereza Kappelová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
06 4 07.94 07.9407.9307.9007.9407.7907.5607.90
8 Eva BorůvkováEva Borůvková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 3 07.32 07.2807.3206.6707.3206.8106.9407.23
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 14.2.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 1 12.61 11.22xx11.22x12.6112.09
2 Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 6 09.82 09.3508.6809.5909.5909.82x09.59
3 Jáchym HájekJáchym Hájek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2 09.11 09.0509.1108.7509.1107.9008.6908.88
4 Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4 08.78 08.7208.7008.4708.7208.4608.2708.78
5 Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 5 08.74 08.4108.6308.7408.7408.25x08.67
6 Michal BačůvkaMichal Bačůvka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3 08.62 07.4407.9308.2708.2708.1807.2608.62
Celkem 6 závodníků