Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Praha - Stromovka (19. 1. 2020)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.18
2 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.22
3 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.51
4 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 07.53
5 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.62
6 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 07.71
Tomáš BoudaTomáš Bouda 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.19
2 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 07.32
3 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.47
4 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.55
5 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.60
6 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.72
7 Kryštof BínaKryštof Bína 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.22
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.26
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.47
4 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.69
5 Kryštof KozačKryštof Kozač 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.88
6 Vojtěch BlažekVojtěch Blažek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.90
Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.24
2 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.26
3 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.47
4 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.64
5 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 07.79
6 92 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.38
7 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 08.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.05
MS Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.11
MS Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.22
MS Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.25
MS Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.34
MS Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.72
MS Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.09
MS Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 07.26
MS Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 07.33
MS Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 07.61
MS Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 08.16
Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 DNS
Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.03
MS Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.05
MS Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.18
MS Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 07.19
MS Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 07.55
Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.05
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.33
MS Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.33
MS Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.34
MS Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.69
MS Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 07.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.03
2 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.05
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.05
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.05
5 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.09
6 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.11
7 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.18
7 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.18
9 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.19
9 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 07.19
11 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.22
11 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.22
11 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.22
14 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.24
15 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.25
16 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.26
16 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.26
16 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 07.26
19 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 07.32
20 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 07.33
20 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.33
20 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.33
23 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.34
23 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.34
25 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.47
25 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.47
25 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.47
28 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.51
29 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 07.53
30 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.55
30 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 07.55
32 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.60
33 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 07.61
34 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.62
35 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.64
36 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.69
36 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.69
38 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 07.70
39 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 07.71
40 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.72
40 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.72
42 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 07.79
43 Kryštof KozačKryštof Kozač 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.88
44 Vojtěch BlažekVojtěch Blažek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.90
45 Kryštof BínaKryštof Bína 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.11
46 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.15
47 Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 08.16
48 92 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.38
49 Vojtěch RoutVojtěch Rout 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 08.41
Tomáš BoudaTomáš Bouda 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DQ
Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DQ
Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 DNS
Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 DNS
Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.1.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.12
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.17
3 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.17
4 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.19
5 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 07.22
6 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.26
7 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 07.33
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DQ
Celkem 8 závodníků
Finále MS (ne, 19.1.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 07.01
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.05
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.08
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.09
5 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.16
Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 19.1.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.12
2 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.30
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.36
4 55 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 07.46
5 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.53
6 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 07.53
7 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 07.53
Maxim SchmidtMaxim Schmidt 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.13
2 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.55
3 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.63
4 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.67
5 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.67
6 Ladislav FaraLadislav Fara 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.72
7 Filip KrausFilip Kraus 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 08.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.30
2 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.54
3 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.57
4 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.67
5 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.69
6 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 07.81
7 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.42
2 Maxim SchmidtMaxim Schmidt 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 07.49
3 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.03
4 Patrik HomolkaPatrik Homolka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.05
5 89 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 08.09
Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.43
2 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 07.51
3 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.62
4 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 07.66
5 David FiguraDavid Figura 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.75
6 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 08.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.32
MS Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.42
MS Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.43
MS Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.55
MS Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 07.58
MS Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.61
MS Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 19.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.73
MS Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.75
MS 93 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 07.80
MS Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.80
MS Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.29
MS Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 08.30
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.13
2 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.30
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.32
4 55 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.42
4 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.42
6 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.43
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.43
8 Maxim SchmidtMaxim Schmidt 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 07.49
9 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 07.51
10 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.54
11 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.55
11 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.55
13 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.57
14 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 07.58
15 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.61
16 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.62
17 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.63
18 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 07.65
19 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 07.66
20 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.67
20 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.67
20 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.67
23 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.69
24 Ladislav FaraLadislav Fara 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.72
25 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.73
26 David FiguraDavid Figura 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.75
26 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.75
28 93 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 07.80
28 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.80
30 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 07.81
31 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.03
31 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.03
33 Patrik HomolkaPatrik Homolka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.05
34 89 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 08.09
35 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 08.11
36 Filip KrausFilip Kraus 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 08.13
37 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.29
38 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 08.30
Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.1.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.84
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.07
3 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.11
4 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.13
5 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.40
6 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.42
7 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 08.55
8 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.61
Celkem 8 závodníků
Finále MS (ne, 19.1.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 07.70
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 07.85
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.94
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 2 07.97
5 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 08.08
6 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 08.09
7 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 1 08.16
Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.92
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.46
3 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.56
4 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.70
5 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.71
6 Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.66
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.13
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.15
3 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.21
4 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.40
5 Tereza StodolováTereza Stodolová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 08.88
6 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 08.98
7 Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 19.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.75
MS Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 07.83
MS Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 07.83
MS Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 07.85
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.94
MS Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 08.05
MS Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 8 08.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 19.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.09
MS Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.22
MS Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.24
MS Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.49
MS Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.52
Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 19.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 08.23
MS Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.44
MS Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.44
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.52
MS Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 09.04
MS Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.44
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 07.75
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 07.83
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 07.83
4 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 07.85
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.92
6 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.94
7 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 08.05
8 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 8 08.06
9 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.09
10 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.13
11 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.15
12 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.21
13 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.22
14 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 4 08.23
15 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.24
16 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.40
17 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.44
17 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 08.44
19 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.46
20 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.49
21 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.52
21 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.52
23 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.56
24 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.70
25 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.71
26 Tereza StodolováTereza Stodolová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 08.88
27 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 08.98
28 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 09.04
29 Martina BeránkováMartina Beránková 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.44
30 Zuzana RajšlováZuzana Rajšlová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.64
31 Vendula KaufnerováVendula Kaufnerová 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.66
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 19.1.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.86
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.93
3 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.06
4 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.12
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.12
6 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.20
7 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.31
8 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.39
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 19.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.13
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.16
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.54
4 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.74
5 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.88
6 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.90
7 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.99
8 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 19.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.01
2 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.30
3 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.65
4 Lenka ŠikováLenka Šiková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.91
5 Kristýna ParikrupováKristýna Parikrupová 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.36
6 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09.40
7 Beata HromadováBeata Hromadová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.52
Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 19.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.98
2 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.38
3 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.45
4 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.66
5 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.70
6 Natálie LehockáNatálie Lehocká 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 09.04
7 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 19.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.18
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.52
3 Petra SičakováPetra Sičaková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.66
4 Barbora KrejčováBarbora Krejčová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.80
5 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.91
6 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.23
Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 19.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 08.18
MS Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.21
MS Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 08.24
MS Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.29
MS Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 08.37
Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 19.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.29
MS Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.62
MS Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.75
MS Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 6 09.12
MS Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.53
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.98
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.01
3 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.13
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.16
5 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.18
5 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 08.18
7 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.21
8 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 08.24
9 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.29
9 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.29
11 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.30
12 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 08.37
13 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.38
14 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.45
15 Šárka HájkováŠárka Hájková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.52
16 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.54
17 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.62
18 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.65
19 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.66
19 Petra SičakováPetra Sičaková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.66
21 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.70
22 Viola BárkováViola Bárková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.74
23 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.75
24 Barbora KrejčováBarbora Krejčová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.80
25 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.88
26 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.90
27 Lenka ŠikováLenka Šiková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.91
27 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.91
29 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.99
30 Natálie LehockáNatálie Lehocká 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 09.04
31 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 6 09.12
32 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.16
33 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.23
34 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.24
35 Kristýna ParikrupováKristýna Parikrupová 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.36
36 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09.40
37 Beata HromadováBeata Hromadová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.52
38 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.53
Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 DNS
Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.43
MS Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.55
MS Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.91
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.33
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.82
MS Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 22.08
MS Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.51
Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 19.1.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.10
2 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.31
MS Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.68
MS Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.29
5 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 23.47
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.1.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.52
2 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.63
MS David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.29
Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 19.1.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.92
MS Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 23.43
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 23.96
Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 19.1.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.98
2 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.54
MS Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.85
MS 53 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.94
Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 19.1.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.09
2 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.82
3 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 24.10
4 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.24
5 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 26.25
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 19.1.2020 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SuchýJan Suchý 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 23.55
MS Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.90
MS Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 23.92
4 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.64
MS 86 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 25.41
6 Vojtěch BlažekVojtěch Blažek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.96
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.43
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.55
3 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.82
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.91
5 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 22.08
6 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.10
7 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.31
8 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.33
9 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.51
10 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.52
11 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.63
12 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.68
13 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.92
14 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.98
15 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.09
16 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.29
16 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.29
18 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 23.43
19 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 23.47
20 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.54
21 Jan SuchýJan Suchý 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 23.55
22 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.82
23 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.85
24 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.90
25 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 23.92
26 53 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.94
27 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 23.96
28 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 24.10
29 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.24
30 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.64
31 86 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 25.41
32 Vojtěch BlažekVojtěch Blažek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.96
33 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 26.25
Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNS
Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 DNS
Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.64
MS Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.72
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.98
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.05
5 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 23.86
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 56 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 23.74
2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.98
3 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 24.75
MS Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 24.24
MS Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 23.99
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 19.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.15
2 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.57
3 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.04
4 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.12
5 Jan RoháčJan Roháč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 25.91
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FiguraDavid Figura 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.63
2 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.70
3 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.16
4 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 26.19
MS Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 26.95
Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 19.1.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.72
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 24.96
3 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.06
4 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 26.67
MS Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 28.01
Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.64
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.72
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.98
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.05
5 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.72
6 56 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 23.74
7 Martin UlčMartin Ulč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 23.86
8 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.98
9 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 23.99
10 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.15
11 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 24.24
12 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.57
13 David FiguraDavid Figura 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.63
14 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.70
15 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 24.75
16 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 24.96
17 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.04
18 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.12
19 Jan RoháčJan Roháč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 25.91
20 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.06
21 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 26.16
22 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 26.19
23 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 26.67
24 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 26.95
25 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 28.01
Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 25.52
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.98
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 25.21
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 25.63
3 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 26.81
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 19.1.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.78
MS Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 26.20
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.68
MS Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.79
MS Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 26.82
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.1.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 26.42
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.32
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 28.20
MS Simona HamouzováSimona Hamouzová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 29.54
Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 19.1.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 2 26.52
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.84
MS Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 27.23
4 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 28.24
MS Kristina ŠroubkováKristina Šroubková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 29.75
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 19.1.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.34
2 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.98
3 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 31.01
Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Tereza StodolováTereza Stodolová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 19.1.2020 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 27.21
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 27.81
MS Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 29.64
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 25.21
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 25.52
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 25.63
4 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.78
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.98
6 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 26.20
7 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 26.42
8 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 2 26.52
9 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.68
10 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.79
11 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 26.81
12 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 26.82
13 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.84
14 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 27.21
15 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 27.23
16 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 27.32
17 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.34
18 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 27.81
19 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 28.20
20 Veronika KocováVeronika Kocová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 28.24
21 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.98
22 Simona HamouzováSimona Hamouzová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 29.54
23 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 29.64
24 Kristina ŠroubkováKristina Šroubková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 29.75
25 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 31.01
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNF
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 DNF
Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Tereza StodolováTereza Stodolová 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.73
MS Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 25.79
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.10
4 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 26.87
MS Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 27.40
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.16
2 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.69
MS Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.91
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.00
MS Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 27.22
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 19.1.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.28
2 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 26.74
MS Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 26.81
MS Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 27.02
5 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.64
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.1.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 26.76
2 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 28.10
3 Šárka HájkováŠárka Hájková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 28.21
MS Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 28.72
Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 19.1.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 26.86
MS Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 28.22
3 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.34
4 Lenka ŠikováLenka Šiková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 29.71
Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 19.1.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.23
2 37 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 29.13
3 Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 31.04
Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DNS
Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 19.1.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 36 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.05
MS Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.21
3 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 28.89
4 39 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 29.45
5 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 29.83
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 19.1.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.57
2 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 29.97
3 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 31.15
4 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 31.41
MS Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 32.58
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 19.1.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie LehockáNatálie Lehocká 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 29.76
2 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 30.25
3 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 30.74
4 Kristýna ParikrupováKristýna Parikrupová 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 31.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.73
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 25.79
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.10
4 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.16
5 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.28
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.69
7 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 26.74
8 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 26.76
9 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 26.81
10 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 26.86
11 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 26.87
12 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.91
13 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.00
14 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 27.02
15 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 27.22
16 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.23
17 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 27.40
18 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.64
19 36 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.05
20 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 28.10
21 Šárka HájkováŠárka Hájková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 28.21
21 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.21
23 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 28.22
24 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.34
25 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.57
26 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 28.72
27 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 28.89
28 37 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 29.13
29 39 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 29.45
30 Lenka ŠikováLenka Šiková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 29.71
31 Natálie LehockáNatálie Lehocká 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 29.76
32 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 29.83
33 Zuzana LöblováZuzana Löblová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 29.97
34 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 30.25
35 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 30.74
36 Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 31.04
37 Adéla FlaškováAdéla Flašková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 31.15
38 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 31.41
39 Kristýna ParikrupováKristýna Parikrupová 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 31.50
40 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 32.58
Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DNS
Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 46.94
MS Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.03
MS Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 49.89
Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 59 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.43
MS Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 51.70
MS Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.46
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 19.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.43
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 50.70
MS 66 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 52.13
MS Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 52.53
MS 77 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 53.54
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 52.95
MS 68 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 52.96
3 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 54.86
MS Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 55.08
Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 46.94
2 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.03
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 6 49.89
4 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.43
5 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 50.70
6 59 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 51.43
7 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 51.70
8 66 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 52.13
9 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 52.46
10 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 52.53
11 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 52.95
12 68 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 52.96
13 77 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 53.54
14 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 54.86
15 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 55.08
Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 50.00
MS Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 50.63
MS Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 51.85
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 54.87
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 55.04
2 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 55.28
MS Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 57.93
Jan RoháčJan Roháč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 50.00
2 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 50.63
3 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 51.85
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 54.87
5 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 55.04
6 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 55.28
7 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 57.93
Jan RoháčJan Roháč 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 56.87
MS Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 58.46
3 47 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.69
MS Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 60.83
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 58.08
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 58.46
MS 41 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 58.68
MS Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 59.16
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 19.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 58.49
MS Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 58.66
MS Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 58.90
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.07
5 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 60.53
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 59.90
2 43 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 61.49
MS Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 61.65
MS Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 66.26
Poznámky:
Měštanová Barbora neběžela
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 19.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 60.71
2 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 65.74
3 48 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 65.85
4 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 69.10
5 73 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 69.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 56.87
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 58.08
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 58.46
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 58.46
5 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 58.49
6 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 58.66
7 41 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 58.68
8 47 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 58.69
9 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 58.90
10 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.07
11 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 59.16
12 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 59.90
13 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 60.53
14 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 60.71
15 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 60.83
16 43 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 61.49
17 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 61.65
18 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 65.74
19 48 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 65.85
20 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2 66.26
21 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 69.10
22 73 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 69.73

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 60.60
MS Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 61.25
3 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 62.20
MS Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 62.29
5 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 63.53
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 62.08
MS Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 63.03
3 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 63.76
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 64.03
5 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 69.83
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 19.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 60.92
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 63.41
3 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 63.65
4 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 64.68
5 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 66.17
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 19.1.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 63.50
2 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 64.11
MS Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 64.19
MS Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 64.56
MS Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 77.98
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 35 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 60.60
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 60.92
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 61.25
4 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 62.08
5 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 62.20
6 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 62.29
7 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 63.03
8 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 63.41
9 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 63.50
10 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 63.53
11 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 63.65
12 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 63.76
13 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 64.03
14 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 64.11
15 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 64.19
16 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 64.56
17 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 64.68
18 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 66.17
19 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 69.83
20 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 77.98

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 57 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 57 1:54.33
2 51 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51 1:54.39
3 56 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 56 1:56.27
MS 54 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 54 1:56.92
MS 58 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 58 1:57.99
6 50 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50 1:58.95
MS 53 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 53 2:00.63
55 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 55 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 66 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 66 1:58.24
2 59 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59 1:58.57
MS 69 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 69 2:00.42
MS 68 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 68 2:01.01
5 67 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 67 2:01.76
MS 71 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 71 2:02.29
7 83 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 60 2:02.97
70 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 70 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 19.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 92 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 92 2:04.94
MS 77 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 77 2:05.76
3 91 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 91 2:05.91
MS 78 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 78 2:06.27
5 89 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 89 2:11.03
6 88 David LukášDavid Lukáš 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 88 2:17.56
MS 93 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 93 2:24.71
8 90 Michal NovákMichal Novák 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 90 2:28.57
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 57 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 57 1:54.33
2 51 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51 1:54.39
3 56 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 56 1:56.27
4 54 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 54 1:56.92
5 58 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 58 1:57.99
6 66 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 66 1:58.24
7 59 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59 1:58.57
8 50 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50 1:58.95
9 69 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 69 2:00.42
10 53 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 53 2:00.63
11 68 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 68 2:01.01
12 67 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 67 2:01.76
13 71 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 71 2:02.29
14 83 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 60 2:02.97
15 92 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 92 2:04.94
16 77 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 77 2:05.76
17 91 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 91 2:05.91
18 78 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 78 2:06.27
19 89 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 89 2:11.03
20 88 David LukášDavid Lukáš 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 88 2:17.56
21 93 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 93 2:24.71
22 90 Michal NovákMichal Novák 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 90 2:28.57
55 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 55 DNS
70 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 70 DNS

800 m - Ženy

(ne, 19.1.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 41 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 41 2:09.46
2 47 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47 2:12.75
MS 45 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 45 2:16.95
MS 42 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42 2:19.49
5 43 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 43 2:22.73
MS 44 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 44 2:25.67
MS 46 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46 2:27.73
MS 49 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49 2:29.63
9 48 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48 2:30.12
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 19.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 29 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29 2:23.63
2 30 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30 2:25.90
3 35 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 35 2:26.60
4 31 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 31 2:26.84
MS 32 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 32 2:27.69
MS 38 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 38 2:32.21
7 39 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 39 2:36.40
8 37 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 37 2:37.03
9 34 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34 2:37.93
MS 36 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 36 2:39.05
MS 40 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 40 2:48.35
33 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33 DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 19.1.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 94 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 94 3:58.70
MS 79 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 79 4:00.40
MS 72 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 72 4:02.90
4 95 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 95 4:05.48
5 87 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 87 4:08.87
MS 86 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 86 4:13.56
MS 96 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 96 4:17.20
8 70 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 70 4:20.55
MS 81 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 81 4:24.92
MS 84 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 84 4:25.62
MS 69 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 69 4:26.32
MS 80 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 80 4:26.49
13 82 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 82 4:50.30
85 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 85 DNS
83 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 83 DNS
57 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 59 DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 19.1.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 16 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16 4:14.83
MS 4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 4:17.04
MS 24 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 24 4:17.97
4 38 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 38 4:18.69
MS 7 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 4:25.94
6 3 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 4:35.66
MS 21 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 21 4:47.79