Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Praha - Stromovka (19. 1. 2020)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 19.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 57 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 57 1:54.33
2 51 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51 1:54.39
3 56 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 56 1:56.27
MS 54 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 54 1:56.92
MS 58 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 58 1:57.99
6 50 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50 1:58.95
MS 53 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 53 2:00.63
55 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 55 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 19.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 66 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 66 1:58.24
2 59 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59 1:58.57
MS 69 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 69 2:00.42
MS 68 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 68 2:01.01
5 67 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 67 2:01.76
MS 71 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 71 2:02.29
7 83 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 60 2:02.97
70 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 70 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 19.1.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 92 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 92 2:04.94
MS 77 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 77 2:05.76
3 91 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 91 2:05.91
MS 78 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 78 2:06.27
5 89 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 89 2:11.03
6 88 David LukášDavid Lukáš 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 88 2:17.56
MS 93 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 93 2:24.71
8 90 Michal NovákMichal Novák 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 90 2:28.57
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 57 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 57 1:54.33
2 51 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51 1:54.39
3 56 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 56 1:56.27
4 54 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 54 1:56.92
5 58 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 58 1:57.99
6 66 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 66 1:58.24
7 59 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 59 1:58.57
8 50 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50 1:58.95
9 69 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 69 2:00.42
10 53 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 53 2:00.63
11 68 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 68 2:01.01
12 67 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 67 2:01.76
13 71 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 71 2:02.29
14 83 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 60 2:02.97
15 92 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 92 2:04.94
16 77 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 77 2:05.76
17 91 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 91 2:05.91
18 78 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 78 2:06.27
19 89 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 89 2:11.03
20 88 David LukášDavid Lukáš 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 88 2:17.56
21 93 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 93 2:24.71
22 90 Michal NovákMichal Novák 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 90 2:28.57
55 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 55 DNS
70 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 70 DNS

800 m - Ženy

(ne, 19.1.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 41 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 41 2:09.46
2 47 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47 2:12.75
MS 45 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 45 2:16.95
MS 42 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42 2:19.49
5 43 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 43 2:22.73
MS 44 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 44 2:25.67
MS 46 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46 2:27.73
MS 49 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49 2:29.63
9 48 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48 2:30.12
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 19.1.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 29 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29 2:23.63
2 30 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30 2:25.90
3 35 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 35 2:26.60
4 31 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 31 2:26.84
MS 32 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 32 2:27.69
MS 38 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 38 2:32.21
7 39 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 39 2:36.40
8 37 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 37 2:37.03
9 34 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34 2:37.93
MS 36 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 36 2:39.05
MS 40 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 40 2:48.35
33 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33 DNS
Celkem 12 závodníků