výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Praha - Stromovka (19. 1. 2020)

3000 m - Muži

(ne, 19.1.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08:32.87
2 85 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08:54.04
MS 4 Jan ČelůstkaJan Čelůstka 82 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08:56.13
MS 7 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08:56.91
MS 6 Petr SoukupPetr Soukup 87 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08:57.41
MS 8 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09:03.54
MS 96 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09:08.36
MS 10 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 09:11.39
9 70 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09:14.03
MS 12 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 09:21.56
11 9 Jiří KeslJiří Kesl 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 09:22.31
MS 11 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 09:28.01
13 82 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13 10:07.93
MS 14 Matěj NovýMatěj Nový 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 10:10.13
MS 16 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16 10:13.15
MS 15 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 15 10:20.38
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 19.1.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 17 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17 09:44.40
2 18 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18 09:55.58
MS 26 Marek DolejšMarek Dolejš 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 26 09:58.79
4 27 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 27 10:06.51
MS 20 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 20 10:26.49
MS 23 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 23 10:26.97
7 28 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28 10:31.40
8 19 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19 10:31.51
MS 21 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21 10:42.41
10 22 Jakub SoučekJakub Souček 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 22 10:48.54
MS 24 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 24 11:13.17
12 25 Jan MalechaJan Malecha 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 25 11:49.58
Celkem 12 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 19.1.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 101 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 84 11:14.18
2 83 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 83 11:43.62
3 85 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 85 12:19.05
4 73 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 73 13:52.13
MS 94 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 94 09:55.73
MS 96 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 96 10:26.09
MS 87 Viktorie OlšovskáViktorie Olšovská 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 87 11:12.19
MS 95 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 95 11:05.56
MS 80 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 80 11:09.90
MS 79 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 79 11:02.52
MS 52 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 52 10:21.46
MS 86 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 86 10:47.69
MS 72 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 72 10:32.89
MS 70 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 70 10:15.25
82 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 82 NM
81 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 81 NM
Poznámky:
NM - Závodnice Buštová Tereza a Nikodemová Andrea byly díky špatně spočítaným průběhům cílem rozhodčími zastaveny po 2800 m. Z tohoto důvodu nejdou vyhodnotit reálné časy na 3000 m.
Celkem 16 závodníků