Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (16. 2. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.65 q
2 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.95 q
3 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 08.05
4 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.04
5 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.44
6 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.87
7 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.64 q
2 Martin ČernýMartin Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.02
3 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 08.61
4 33 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.79
5 Dominik KučeříkDominik Kučeřík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.83
6 Jan FridrichJan Fridrich 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 09.15
7 Ondřej PresslOndřej Pressl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 07.94 q
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.95 q
3 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.07
4 32 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.32
5 Daniel PanskýDaniel Panský 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.59
6 Jiří TesárekJiří Tesárek 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.78 q
2 3 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.88 q
3 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.98 q
4 Jakub SmolíkJakub Smolík 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 08.26
5 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 08.34
6 3 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.58
7 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.01
8 Filip DušekFilip Dušek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 07.52
MS Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.53
MS Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.71
MS Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 07.79
MS Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.79
MS Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.81
MS Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 07.88
MS Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 07.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.97
MS 41 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.04
3= Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.14
3= Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.14
MS Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.18
MS Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.45
MS Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.50
MS Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.23
MS Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.62
MS Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.64
MS Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.65
MS Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.72
MS Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.81
MS Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.81
MS Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 16.2.2020 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.39
MS Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.44
3= Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.48
3= Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.48
MS 16 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 10.01
MS Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 07.52
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.53
3 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.64 q
4 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.65 q
5 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.71
6 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.78 q
7 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 07.79
7 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.79
9 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.81
10 3 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 07.88 q
10 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 07.88
12 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 07.94 q
12 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 07.94
14 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.95 q
14 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.95 q
16 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.97
17 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.98 q
18 Martin ČernýMartin Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.02
19 41 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.04
20 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 08.05
21 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.07
22 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.14
22 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.14
24 Jakub GrossJakub Gross 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.18
25 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.23
26 Jakub SmolíkJakub Smolík 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 08.26
27 32 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.32
28 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 08.34
29 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.39
30 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.45
31 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.50
32 3 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.58
33 Daniel PanskýDaniel Panský 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.59
34 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.60
35 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 08.61
36 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.62
37 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.64
38 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.65
39 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.72
40 33 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.79
41 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.81
41 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 08.81
43 Dominik KučeříkDominik Kučeřík 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.83
44 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.01
45 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.04
46 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.08
47 Jan FridrichJan Fridrich 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 09.15
48 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.44
48 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.44
50 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.48
50 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.48
52 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.87
53 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.89
54 16 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 10.01
55 Ondřej PresslOndřej Pressl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.12
56 Filip DušekFilip Dušek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.49
57 Jiří TesárekJiří Tesárek 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.66
58 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.10

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.43
2 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.66
3 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 07.80
4 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.84
5 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.86
6 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 07.88
7 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 07.88
8 3 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.92
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 13:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.28
2 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.29
3 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.46
4 Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.61
5 Petr PelnářPetr Pelnář 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.72
6 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 08.73
7 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.90
8 6 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.90
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.33 q
2 Jakub ToušekJakub Toušek 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.25
3 Albert PetříkAlbert Petřík 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.62
4 Miroslav ŠkampaMiroslav Škampa 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.74
5 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.26
6 Tomáš KlimentTomáš Kliment 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.32
7 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.32 q
2 Petr PelnářPetr Pelnář 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.83 q
3 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.00
4 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.99
5 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.62
6 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.64
7 Viktor VlčekViktor Vlček 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.40 q
MS Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.65
3 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.67 q
4 Martin ŽáčekMartin Žáček 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 09.49
5 Jakub KucalaJakub Kucala 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.65
6 Damian VálekDamian Válek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.20
7 Lukáš ZýkaLukáš Zýka 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 08.61 q
2 6 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.94 q
3 5 Pavel MačejovskýPavel Mačejovský 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 8 09.18
4 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.49
5 Tadeáš KopelentTadeáš Kopelent 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.96
6 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.04
MS Ernest AkhmetshinErnest Akhmetshin 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.65
Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.91 q
2 Ondřej RudolfOndřej Rudolf 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 09.05
3 Daniel ŽáčekDaniel Žáček 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 09.21
4 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.24
5 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.83
MS 13 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.96
7 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.73
Ondřej KarásekOndřej Karásek 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.95
MS Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.52
MS Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.55
MS Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.73
MS Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.91
MS Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.18
MS Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.56
8 Radek NěmečekRadek Němeček 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 10.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 16.2.2020 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.34
MS Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.38
MS Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.46
MS Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.52
MS Jakub SolomJakub Solom 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.61
MS Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.74
MS 18 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.77
MS 12 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 09.91
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.95
2 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.32 q
3 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.33 q
4 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.40 q
5 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.52
6 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.55
7 Hynek VichrHynek Vichr 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 08.61 q
8 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.65
9 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.67 q
10 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.73
11 Petr PelnářPetr Pelnář 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.83 q
12 Jakub HarazímJakub Harazím 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.91 q
12 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.91
14 6 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.94 q
15 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.00
16 Ondřej RudolfOndřej Rudolf 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 09.05
17 5 Pavel MačejovskýPavel Mačejovský 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 8 09.18
17 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.18
19 Daniel ŽáčekDaniel Žáček 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 09.21
20 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.24
21 Jakub ToušekJakub Toušek 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.25
22 Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.34
23 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.38
24 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.46
25 Martin ŽáčekMartin Žáček 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 09.49
25 Martin ŠandaMartin Šanda 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.49
27 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.52
28 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.56
29 Jakub SolomJakub Solom 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.61
30 Albert PetříkAlbert Petřík 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.62
31 Jakub KucalaJakub Kucala 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.65
32 Miroslav ŠkampaMiroslav Škampa 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.74
32 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.74
34 18 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.77
35 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.83
36 12 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 09.91
37 Tadeáš KopelentTadeáš Kopelent 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.96
37 13 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.96
39 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.99
40 Daniel Robert CookDaniel Robert Cook 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 10.04
41 Damian VálekDamian Válek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.20
42 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.26
43 Tomáš KlimentTomáš Kliment 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 10.32
44 Jakub JelínekJakub Jelínek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.35
45 Lukáš ZýkaLukáš Zýka 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.55
46 Radek NěmečekRadek Němeček 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 10.56
47 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 10.62
48 Štěpán ZajícŠtěpán Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.64
49 Ernest AkhmetshinErnest Akhmetshin 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.65
50 Jan BorkovecJan Borkovec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.73
51 Viktor VlčekViktor Vlček 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.82
Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Ondřej KarásekOndřej Karásek 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 13:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.93
2 5 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.98
3 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.27
4 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.36
5 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.41
6 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 08.44
7 3 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.54
Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.00
2 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.60 q
3 3 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.62 q
4 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.83
MS Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.17
6 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.21
7 Viktorie MajerováViktorie Majerová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.94 q
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.34 q
MS Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.65
4 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 08.66
5 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 08.72
MS 1 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.81
MS Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.04
8 Kateřina PechováKateřina Pechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.02 q
MS Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.51
MS Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.59
MS Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.65
5 Adéla SahulováAdéla Sahulová 06 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 08.93
6 Katka TomanováKatka Tomanová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.03
7 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.09
Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.68
MS Jolana FarováJolana Farová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.69
MS Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.90
4 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.02
5 Natálie PešlováNatálie Pešlová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.14
6 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.15
MS 16 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 09.38
Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.14
MS Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.61
MS Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.79
MS Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.16
5 Barbora JandováBarbora Jandová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.18
6 Tereza HolubováTereza Holubová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.50
7 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.52
Tereza KobrlováTereza Kobrlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.14
MS Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.36
3 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 08.44 q
4 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.66
MS Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.81
6 5 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.94
MS Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.31
8 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.30
2 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.71
MS Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.73
4 6 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 08.93
5 Adéla HousarováAdéla Housarová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.26
6 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.63
7 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.08
MS Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 12.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.33
MS Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.39
3 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.80
4 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.51
5 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.59
MS Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.83
7 Alexandra HrachováAlexandra Hrachová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.34 q
2 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.50 q
MS Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.77
4 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.84
5 6 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.85
MS Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.93
7 Simona ŠrámováSimona Šrámová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.37
8 2 Kateřina KecováKateřina Kecová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 11.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.24
MS Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.32
MS Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.66
4 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 08.74
5 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.98
6 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.07
MS Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.01
Barbora ZlochováBarbora Zlochová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (ne, 16.2.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.26
MS Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.43
3 11 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.62
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.73
5 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.79
MS Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 09.58
7 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.62
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.94 q
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.00
3 5 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.02 q
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.14
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.14
6 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.24
7 4 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.26
8 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.30
9 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.32
10 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.33
11 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.34 q
11 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.34 q
13 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.36
14 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.39
15 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.43
16 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 08.44 q
17 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.50 q
18 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.51
19 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.59
20 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.60 q
21 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.61
22 3 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.62 q
22 11 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.62
24 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.65
24 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.65
26 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 08.66
26 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.66
26 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.66
29 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.68
30 Jolana FarováJolana Farová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.69
31 Anna JindrováAnna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.71
32 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 08.72
33 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.73
33 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.73
35 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 08.74
36 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.77
37 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.79
37 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.79
39 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.80
40 1 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.81
40 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.81
42 Anna SýkorováAnna Sýkorová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.83
43 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.84
44 6 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.85
45 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.90
46 Adéla SahulováAdéla Sahulová 06 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 08.93
46 6 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 08.93
46 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.93
49 5 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.94
50 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.98
51 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.02
52 Katka TomanováKatka Tomanová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.03
53 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.04
54 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.07
55 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.09
56 Natálie PešlováNatálie Pešlová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.14
57 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.15
58 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.16
59 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.17
60 Barbora JandováBarbora Jandová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.18
61 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.21
62 Adéla HousarováAdéla Housarová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.26
63 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.31
64 Viktorie MajerováViktorie Majerová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.36
65 Simona ŠrámováSimona Šrámová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.37
66 Kateřina PechováKateřina Pechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.38
66 16 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 09.38
68 Tereza HolubováTereza Holubová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.50
69 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.51
70 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.52
71 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 09.58
72 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.59
73 Ester DvořákováEster Dvořáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.62
74 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.63
75 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.83
76 Alexandra HrachováAlexandra Hrachová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.84
77 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10.01
78 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.08
79 Gabriela BřečkováGabriela Břečková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.18
80 2 Kateřina KecováKateřina Kecová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 11.20
81 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 12.30
Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Nikola MusilováNikola Musilová 06 SK ŽirovniceSK Žirovnice 5 DNS
Tereza KobrlováTereza Kobrlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Barbora ZlochováBarbora Zlochová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.2.2020 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.19
2 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.49
3 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 08.53
4 2 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.64
5 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.72
6 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.87
7 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 08.88
8 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.91
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.30
MS Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.35
3 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.37
4 Eva MužíkováEva Mužíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.71
5 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 09.76
6 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 10.20
Kristýna JandíkováKristýna Jandíková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.34
2 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.98 q
MS Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 8 09.10
4 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.42
5 Tereza FárkováTereza Fárková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 09.65
MS Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.96
MS Chiara Charlotte MenzelováChiara Charlotte Menzelová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.46
2 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 08.61 q
3 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.15
MS Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.29
5 3 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.47
6 5 Dana HoudkováDana Houdková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.62
MS Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.13
8 Kateřina RumlováKateřina Rumlová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.62
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.53
2 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 08.85 q
3 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.24
MS Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.29
MS Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.66
6 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.68
7 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.80
8 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.72 q
2 Laura PichlíkováLaura Pichlíková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.32
3 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.42
4 Kateřina BlažkováKateřina Blažková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.44
MS Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.55
6 Aneta NáměstkováAneta Náměstková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.99
7 21 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.09
8 5 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.76
MS Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.29
3 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.30
4 Danielle TřeškováDanielle Třešková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 8 09.33
5 3 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.35
MS Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.99
7 Nelly PresslováNelly Presslová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.24
8 4 Anežka ZalabákováAnežka Zalabáková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 10.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.21
2 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 09.42
3 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.74
MS Eliška UngerováEliška Ungerová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 09.82
5 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.07
6 Tereza BednářováTereza Bednářová 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 10.52
7 Nela CygánkováNela Cygánková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.78
Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.29 q
2 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.13
3 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.68
MS 2 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.74
MS Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.96
6 Lucie MathauserováLucie Mathauserová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.34
7 Aneta GrosováAneta Grosová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.59
Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.73 q
2 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.13
MS Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.55
4 Štěpánka MatějovicováŠtěpánka Matějovicová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.61
5 Nikol SoukupováNikol Soukupová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.63
6 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.92
7 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.93
MS Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.88 q
2 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.14
3 6 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 09.25
4 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.25
MS Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.35
6 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.52
MS Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.79
8 Simona KnopfováSimona Knopfová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.04
2 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.05
MS Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.26
4 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.37
5 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.40
MS Gréta PippalováGréta Pippalová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.61
7 Lucie HolečkováLucie Holečková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.63
8 4 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.13
2 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 09.27
3 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 09.46
4 16 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.52
5 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 09.59
6 5 Lucie VelíkováLucie Velíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.61
MS Eliška MuškováEliška Mušková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.98
8 Nikola NetrvalováNikola Netrvalová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.82
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (ne, 16.2.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.95 q
2 Kristina GadlinováKristina Gadlinová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.45
3 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.57
4 Petra NěmečkováPetra Němečková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.58
5 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 09.88
6 Ladislava VernerováLadislava Vernerová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 11.43
Elisabeth MarešováElisabeth Marešová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.29 q
2 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.30
3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.34
4 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.46
5 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.53
6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 08.61 q
7 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.72 q
8 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.73 q
9 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.76
10 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 08.85 q
11 2 Anna CvalínováAnna Cvalínová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.88 q
12 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.95 q
13 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.98 q
14 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.04
15 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.05
16 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 8 09.10
17 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.13
17 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.13
17 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.13
20 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.14
21 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.15
22 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.21
23 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.24
24 6 Kristýna CimbolincováKristýna Cimbolincová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 09.25
24 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.25
26 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.26
27 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 09.27
28 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.29
28 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.29
28 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09.29
31 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.30
32 Laura PichlíkováLaura Pichlíková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.32
33 Danielle TřeškováDanielle Třešková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 8 09.33
34 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.35
34 3 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.35
34 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.35
37 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.37
37 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.37
39 Lenka PařízkováLenka Pařízková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.40
40 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.42
40 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.42
40 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 09.42
43 Kateřina BlažkováKateřina Blažková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.44
44 Kristina GadlinováKristina Gadlinová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.45
45 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 09.46
46 3 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.47
47 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.52
47 16 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.52
49 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.55
49 Natálie CardováNatálie Cardová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.55
51 Barbora StrejcováBarbora Strejcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.57
52 Petra NěmečkováPetra Němečková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.58
53 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 09.59
54 Štěpánka MatějovicováŠtěpánka Matějovicová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 09.61
54 Gréta PippalováGréta Pippalová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.61
54 5 Lucie VelíkováLucie Velíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.61
57 5 Dana HoudkováDana Houdková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.62
58 Nikol SoukupováNikol Soukupová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.63
58 Lucie HolečkováLucie Holečková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.63
60 Tereza FárkováTereza Fárková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 09.65
61 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.66
62 Michaela HajšmanováMichaela Hajšmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.68
62 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.68
64 Eva MužíkováEva Mužíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.71
65 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.74
65 2 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.74
67 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 8 09.76
68 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.79
69 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.80
70 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 09.82
71 Elizabet MaxaElizabet Maxa 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 09.88
72 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.92
73 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.93
74 Ráchel GajdošíkováRáchel Gajdošíková 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.96
74 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.96
76 4 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.98
76 Eliška MuškováEliška Mušková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 09.98
78 Aneta NáměstkováAneta Náměstková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 09.99
78 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.99
80 Natálie KrejčíkováNatálie Krejčíková 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.05
81 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.07
82 Kristýna ŠolcováKristýna Šolcová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.08
83 21 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.09
84 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.13
85 Simona KnopfováSimona Knopfová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.15
86 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 10.20
87 Nelly PresslováNelly Presslová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.24
88 4 Anežka ZalabákováAnežka Zalabáková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 10.30
89 Lucie MathauserováLucie Mathauserová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 10.34
90 Tereza BednářováTereza Bednářová 08 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 10.52
91 Chiara Charlotte MenzelováChiara Charlotte Menzelová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10.62
91 Kateřina RumlováKateřina Rumlová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.62
93 Nela CygánkováNela Cygánková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.78
94 Nikola NetrvalováNikola Netrvalová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.82
95 5 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.90
96 Ladislava VernerováLadislava Vernerová 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 11.43
97 Aneta GrosováAneta Grosová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.59
Kristýna JandíkováKristýna Jandíková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS
Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 DNS
Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Elisabeth MarešováElisabeth Marešová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 DNS