Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Uzavřené mistrovství Plzeňského kraje předžactva

Praha - Strahov (8. 3. 2020)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 8.3.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.78
2 28 Vít BasákVít Basák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.80
3 Matyáš Medard FrčekMatyáš Medard Frček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.92
4 5 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.02
5 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.16
6 Matyáš VošahlíkMatyáš Vošahlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 10.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.3.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 22 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.86
2 19 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.00
3 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.11
4 36 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.44
5 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.45
6 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.58
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 8.3.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.04
2 David BlumaDavid Bluma 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.08
3 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.23
4 18 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.56
5 28 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.16
6 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.35
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 8.3.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oskar KotišOskar Kotiš 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.33
2 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.36
3 18 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.58
4 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.63
5 Pavel KozaPavel Koza 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.99
6 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.20
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 8.3.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.51
2 Martin SkálaMartin Skála 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 09.65
3 15 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.66
4 23 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.84
5 20 Vojtěch HoubaVojtěch Houba 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 4 11.08
Jaroslav KallaJaroslav Kalla 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 8.3.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.80
2 Jiří BeckJiří Beck 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.12
3 Ondřej ZitaOndřej Zita 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 10.17
4 Lukáš ČečkaLukáš Čečka 10 DDM TachovDDM Tachov 3 10.23
5 2 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.72
Matyáš KubovecMatyáš Kubovec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 8.3.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.79
2 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 09.84
3 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.51
4 Jakub ChvalJakub Chval 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.63
5 Sebastián HibajloSebastián Hibajlo 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 10.82
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 8.3.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.23
2 Šimon Jiří TurekŠimon Jiří Turek 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09.84
3 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.88
4 Damián David HolečekDamián David Holeček 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 10.21
5 Michal HarvillaMichal Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 10.34
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 8.3.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.13
2 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 09.66
3 16 Lukáš BlackýLukáš Blacký 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 10.01
4 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 10.25
5 Jakub HarvillaJakub Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.26
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 8.3.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.93
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.70
3 Ondřej KnopOndřej Knop 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 3 10.41
4 Daniel LehockýDaniel Lehocký 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 10.92
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.93
2 19 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 09.13
3 25 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.23
4 Oskar KotišOskar Kotiš 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 09.33
5 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.36
6 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.51
7 18 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.58
8 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.63
9 Martin SkálaMartin Skála 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 09.65
10 15 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.66
10 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 09.66
12 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.70
13 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.78
14 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.79
15 28 Vít BasákVít Basák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.80
15 17 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.80
17 23 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.84
17 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 09.84
17 Šimon Jiří TurekŠimon Jiří Turek 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09.84
20 22 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.86
21 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.88
22 Matyáš Medard FrčekMatyáš Medard Frček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.92
23 Pavel KozaPavel Koza 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.99
24 19 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.00
25 16 Lukáš BlackýLukáš Blacký 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 10.01
26 5 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.02
27 30 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.04
28 David BlumaDavid Bluma 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.08
29 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.11
30 Jiří BeckJiří Beck 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.12
31 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.16
32 Ondřej ZitaOndřej Zita 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 10.17
33 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.20
34 Damián David HolečekDamián David Holeček 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 10.21
35 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 10.23
35 Lukáš ČečkaLukáš Čečka 10 DDM TachovDDM Tachov 3 10.23
37 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 10.25
38 Jakub HarvillaJakub Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.26
39 Michal HarvillaMichal Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 10.34
40 Ondřej KnopOndřej Knop 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 3 10.41
41 36 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.44
42 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.45
43 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.51
44 18 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.56
45 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.58
46 Jakub ChvalJakub Chval 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.63
47 Matyáš VošahlíkMatyáš Vošahlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 10.68
48 2 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.72
49 Sebastián HibajloSebastián Hibajlo 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 10.82
50 Daniel LehockýDaniel Lehocký 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 10.92
51 20 Vojtěch HoubaVojtěch Houba 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 4 11.08
52 28 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.16
53 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.35
Jaroslav KallaJaroslav Kalla 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 DNS
Matyáš KubovecMatyáš Kubovec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.35
2 16 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.46
3 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.68
4 14 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.93
5 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.20
6 Laura ChmelíkováLaura Chmelíková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.21
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.20
2 9 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.24
3 Eliška KristlováEliška Kristlová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.31
4 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.32
5 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.76
6 2 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.81
2 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.11
3 Tereza TóthováTereza Tóthová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.41
4 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.59
5 Karolína JílkováKarolína Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.19
6 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.22
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.57
2 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.58
3 7 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.61
4 Nikol ŠedivcováNikol Šedivcová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 10.67
5 Ema JiříkovičováEma Jiříkovičová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 11.70
6 Natálie HorčičkováNatálie Horčičková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 13.92
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.36
2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.65
3 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 2 09.87
4 24 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 10.03
5 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 10.05
6 30 Karolína NováKarolína Nová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.23
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.48
2 Veronika KostrounováVeronika Kostrounová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 10.36
3 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.37
4 Tereza VáchalováTereza Váchalová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.81
5 Eliška BernklaunováEliška Bernklaunová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 10.85
6 3 Nikola ČepcováNikola Čepcová 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 3 10.96
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 27 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 10.33
2 Nela KůgelováNela Kůgelová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.47
3 1 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.75
4 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 10.91
5 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 DDM TachovDDM Tachov 2 11.27
6 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.64
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 09.80
2 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 DDM TachovDDM Tachov 5 10.24
3 26 Kristýna BezděkováKristýna Bezděková 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 10.60
4 4 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.07
5 Tereza KoppováTereza Koppová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.12
6 11 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.17
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.53
2 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.34
3 37 Jana TrnkováJana Trnková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 11.13
4 Kristýna LayrerováKristýna Layrerová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.03
5 Lucie NázlerováLucie Názlerová 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 5 12.28
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.50
2 Nela CapcarováNela Capcarová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 09.71
3 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.00
4 21 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 10.39
5 Ellen GabrielováEllen Gabrielová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 12.41
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.61
2 7 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.58
3 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.65
4 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.72
5 Lucie KodadováLucie Kodadová 10 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 11.33
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Barbora ZáhořováBarbora Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 09.32
2 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.67
3 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.38
4 22 Soňa NázlerováSoňa Názlerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 2 11.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.61
2 29 Barbora ZáhořováBarbora Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 09.32
3 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.35
4 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.36
5 16 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.46
6 Dominika NovákováDominika Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.48
7 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 09.50
8 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.53
9 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.57
10 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.58
10 7 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 09.58
12 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.65
12 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.65
14 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.67
15 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.68
16 Nela CapcarováNela Capcarová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 09.71
17 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.72
18 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 09.80
19 6 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.81
20 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 2 09.87
21 14 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.93
22 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.00
23 24 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 10.03
24 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 10.05
25 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.11
26 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.20
26 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.20
28 Laura ChmelíkováLaura Chmelíková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.21
29 30 Karolína NováKarolína Nová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.23
30 9 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.24
30 Eliška GondekováEliška Gondeková 10 DDM TachovDDM Tachov 5 10.24
32 Eliška KristlováEliška Kristlová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.31
33 Julie SalcmanováJulie Salcmanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.32
34 27 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 10.33
35 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.34
36 Veronika KostrounováVeronika Kostrounová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 10.36
37 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.37
38 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.38
39 21 Tereza VotavováTereza Votavová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 10.39
40 Tereza TóthováTereza Tóthová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.41
41 Nela KůgelováNela Kůgelová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.47
42 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.59
43 26 Kristýna BezděkováKristýna Bezděková 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 10.60
44 7 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.61
45 Nikol ŠedivcováNikol Šedivcová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 10.67
46 1 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.75
47 Tereza VáchalováTereza Váchalová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.81
48 Eliška BernklaunováEliška Bernklaunová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 10.85
49 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 10.91
50 3 Nikola ČepcováNikola Čepcová 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 3 10.96
51 4 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.07
52 Tereza KoppováTereza Koppová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.12
53 37 Jana TrnkováJana Trnková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 11.13
54 11 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.17
55 Karolína JílkováKarolína Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.19
56 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.22
57 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 DDM TachovDDM Tachov 2 11.27
58 Lucie KodadováLucie Kodadová 10 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 11.33
59 22 Soňa NázlerováSoňa Názlerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 2 11.39
60 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.64
61 Ema JiříkovičováEma Jiříkovičová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 11.70
62 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.76
63 Kristýna LayrerováKristýna Layrerová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.03
64 Lucie NázlerováLucie Názlerová 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 5 12.28
65 Ellen GabrielováEllen Gabrielová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 12.41
66 Natálie HorčičkováNatálie Horčičková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 13.92
67 2 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 16.74

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 8.3.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 22.93
2 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 25.35
3 David BlumaDavid Bluma 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.39
4 Jakub HarvillaJakub Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 25.54
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.3.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 24.02
2 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 25.56
3 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 27.14
4 Daniel LehockýDaniel Lehocký 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 28.08
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 8.3.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.24
2 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.29
3 28 Vít BasákVít Basák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.10
4 Michal HarvillaMichal Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 25.35
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 8.3.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.51
2 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.77
3 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.07
4 Viktor ProkopViktor Prokop 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.34
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 8.3.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.98
2 Matyáš Medard FrčekMatyáš Medard Frček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.12
3 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.25
4 Ladislav NedbalLadislav Nedbal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 47.15
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 8.3.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 23.65
2 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 24.92
3 Ondřej KnopOndřej Knop 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 2 25.90
4 20 Jakub VosykaJakub Vosyka 09 DDM TachovDDM Tachov 4 26.07
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 8.3.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ZitaOndřej Zita 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 25.61
2 Jiří BeckJiří Beck 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 26.81
3 Viktor GašpárViktor Gašpár 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 30.84
Martin SkálaMartin Skála 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 8.3.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 24.02
2 23 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 25.51
Damien ZeleníkDamien Zeleník 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 DNS
Jaroslav KallaJaroslav Kalla 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 8.3.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin NecudaMartin Necuda 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 24.33
2 Pavel KozaPavel Koza 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 25.34
3 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 25.78
4 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 29.06
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 8.3.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 23.57
2 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 23.64
3 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 25.15
4 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.65
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 8.3.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.04
2 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 29.86
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 22.93
2 Miroslav ManMiroslav Man 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 23.57
3 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 23.64
4 18 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 23.65
5 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 24.02
5 15 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 24.02
7 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.24
8 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.29
9 Martin NecudaMartin Necuda 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 24.33
10 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 24.92
11 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.98
12 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.04
13 28 Vít BasákVít Basák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.10
14 Matyáš Medard FrčekMatyáš Medard Frček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.12
15 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 25.15
16 Pavel KozaPavel Koza 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 25.34
17 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 25.35
17 Michal HarvillaMichal Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 25.35
19 David BlumaDavid Bluma 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.39
20 5 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.51
20 23 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 25.51
22 Jakub HarvillaJakub Harvilla 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 25.54
23 Václav DuchoňVáclav Duchoň 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 25.56
24 Ondřej ZitaOndřej Zita 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 25.61
25 Tobiáš BouberleTobiáš Bouberle 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 25.78
26 Ondřej KnopOndřej Knop 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 2 25.90
27 20 Jakub VosykaJakub Vosyka 09 DDM TachovDDM Tachov 4 26.07
28 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.25
29 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.65
30 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.77
31 Jiří BeckJiří Beck 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 26.81
32 Marek PraumMarek Praum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.07
33 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 27.14
34 Viktor ProkopViktor Prokop 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.34
35 Daniel LehockýDaniel Lehocký 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 28.08
36 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 29.06
37 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 29.86
38 Viktor GašpárViktor Gašpár 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 30.84
39 Ladislav NedbalLadislav Nedbal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 47.15
Martin SkálaMartin Skála 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 DNS
Damien ZeleníkDamien Zeleník 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 DNS
Jaroslav KallaJaroslav Kalla 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 DNS

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 25.14
2 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 25.55
3 Laura ChmelíkováLaura Chmelíková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.62
Zuzana BeránkováZuzana Beránková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 25.11
2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 25.15
3 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 25.60
4 37 Jana TrnkováJana Trnková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 27.99
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 22.23
2 29 Barbora ZáhořováBarbora Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 24.15
3 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.56
4 Eliška KristlováEliška Kristlová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.06
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.33
2 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 23.75
3 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.32
4 Ema JiříkovičováEma Jiříkovičová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 30.36
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 23.72
2 Nela CapcarováNela Capcarová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 23.91
3 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 25.54
4 22 Soňa NázlerováSoňa Názlerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 4 29.05
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.65
2 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 3 25.16
3 Tereza VáchalováTereza Váchalová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 27.28
4 Kateřina KovaříkováKateřina Kovaříková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.85
Poznámky:
dle pravidla 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KůgelováNela Kůgelová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 27.32
2 Vivien BeckováVivien Becková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 27.85
3 4 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 28.56
4 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 DDM TachovDDM Tachov 4 30.37
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.70
2 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 24.68
3 6 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 24.91
7 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DQ
Poznámky:
dle pravidla 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 8.3.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 25.98
2 Tereza DubováTereza Dubová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 26.48
3 Nikol ŠedivcováNikol Šedivcová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 26.72
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 22.23
2 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.33
3 Dominika NovákováDominika Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.65
4 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.70
5 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 23.72
6 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 23.75
7 Nela CapcarováNela Capcarová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 23.91
8 29 Barbora ZáhořováBarbora Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 24.15
9 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 24.68
10 6 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 24.91
11 Anna KřepelováAnna Křepelová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 25.11
12 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 25.14
13 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 25.15
14 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 3 25.16
15 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 25.54
16 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 25.55
17 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.56
18 Adéla AchsováAdéla Achsová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 25.60
19 Laura ChmelíkováLaura Chmelíková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.62
20 Anna ZýkováAnna Zýková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 25.98
21 Eliška KristlováEliška Kristlová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.06
22 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.32
23 Tereza DubováTereza Dubová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 26.48
24 Nikol ŠedivcováNikol Šedivcová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 26.72
25 Tereza VáchalováTereza Váchalová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 27.28
26 Nela KůgelováNela Kůgelová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 27.32
27 Kateřina KovaříkováKateřina Kovaříková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 27.85
27 Vivien BeckováVivien Becková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 27.85
29 37 Jana TrnkováJana Trnková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 27.99
30 4 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 28.56
31 22 Soňa NázlerováSoňa Názlerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 4 29.05
32 Ema JiříkovičováEma Jiříkovičová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 30.36
33 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 DDM TachovDDM Tachov 4 30.37
Zuzana BeránkováZuzana Beránková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
7 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DQ

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 8.3.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 16 Lukáš BlackýLukáš Blacký 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 1:59.07
2 22 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 1:59.12
3 17 Václav DuchekVáclav Duchek 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 2:02.65
4 23 Michal KydlíčekMichal Kydlíček 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 9 2:06.33
5 15 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 2:06.90
6 20 Vojtěch HoubaVojtěch Houba 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 6 2:07.22
7 19 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:13.33
8 18 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:25.00
9 34 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:41.22
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 8.3.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 25 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 1:58.05
2 34 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17 2:11.10
3 24 Šimon KyrálŠimon Kyrál 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 10 2:12.97
4 36 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 2:14.02
5 26 Martin MrskošMartin Mrskoš 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 12 2:16.15
6 2 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13 2:19.86
7 30 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16 2:22.27
8 28 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:25.62
9 3 Martin ŠetlíkMartin Šetlík 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 18 2:31.90
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 25 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 1:58.05
2 16 Lukáš BlackýLukáš Blacký 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 1:59.07
3 22 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 1:59.12
4 17 Václav DuchekVáclav Duchek 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 2:02.65
5 23 Michal KydlíčekMichal Kydlíček 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 9 2:06.33
6 15 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 2:06.90
7 20 Vojtěch HoubaVojtěch Houba 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 6 2:07.22
8 34 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17 2:11.10
9 24 Šimon KyrálŠimon Kyrál 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 10 2:12.97
10 19 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:13.33
11 36 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 2:14.02
12 26 Martin MrskošMartin Mrskoš 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 12 2:16.15
13 2 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13 2:19.86
14 30 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16 2:22.27
15 18 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:25.00
16 28 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:25.62
17 3 Martin ŠetlíkMartin Šetlík 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 18 2:31.90
18 34 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:41.22

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 8.3.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 2:02.33
2 4 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:05.50
3 6 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 2:07.53
4 5 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:09.51
5 26 Kristýna BezděkováKristýna Bezděková 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 2:10.01
6 3 Nikola ČepcováNikola Čepcová 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 3 2:11.78
2 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 8.3.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 14 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:07.85
2 9 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:12.25
3 24 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 2:12.88
4 12 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12 2:20.12
5 13 Šárka ViternováŠárka Viternová 10 DDM TachovDDM Tachov 13 2:24.64
6 10 Zuzana PecharováZuzana Pecharová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10 2:25.82
7 11 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 2:39.05
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 2:02.33
2 4 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:05.50
3 6 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 2:07.53
4 14 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14 2:07.85
5 5 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:09.51
6 26 Kristýna BezděkováKristýna Bezděková 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 2:10.01
7 3 Nikola ČepcováNikola Čepcová 09 DDM KraloviceDDM Kralovice 3 2:11.78
8 9 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:12.25
9 24 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 2:12.88
10 12 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12 2:20.12
11 13 Šárka ViternováŠárka Viternová 10 DDM TachovDDM Tachov 13 2:24.64
12 10 Zuzana PecharováZuzana Pecharová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10 2:25.82
13 11 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 2:39.05
2 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (ne, 8.3.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oskar KotišOskar Kotiš 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 10.42
2 15 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.72
3 Sebastián HibajloSebastián Hibajlo 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.82
4 Jakub ChvalJakub Chval 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 12.45
5 Matyáš VošahlíkMatyáš Vošahlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 12.48
6 30 Ondřej PitelOndřej Pitel 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 13.90
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (ne, 8.3.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 10.28
2 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.30
3 Kryštof FauKryštof Fau 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.00
4 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.07
5 19 Maxmilián HerradaMaxmilián Herrada 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.64
6 Viktor ProkopViktor Prokop 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.04
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (ne, 8.3.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VítovecKryštof Vítovec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.15
2 Šimon Jiří TurekŠimon Jiří Turek 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.61
3 5 Matěj ŠpačekMatěj Špaček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.70
4 34 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.84
5 28 Vít BasákVít Basák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.00
6 24 Šimon KyrálŠimon Kyrál 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 11.41
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 04 (ne, 8.3.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CihlářDavid Cihlář 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.87
2 Daniel ČechDaniel Čech 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 10.45
3 Martin NecudaMartin Necuda 09 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.58
4 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.20
5 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 12.74
Jaroslav KallaJaroslav Kalla 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 05 (ne, 8.3.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš Medard FrčekMatyáš Medard Frček 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.72
2 Ondřej KočíOndřej Kočí 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.28
3 36 Marek PatrasMarek Patras 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.44
4 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 11.55
5 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.85
6 David LorencDavid Lorenc 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.07
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 06 (ne, 8.3.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.76
2 26 Martin MrskošMartin Mrskoš 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 10.83
3 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 11.21
4 20 Jakub VosykaJakub Vosyka 09 DDM TachovDDM Tachov 6 11.73
5 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 12.03
Damien ZeleníkDamien Zeleník 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-hoši 07 (ne, 8.3.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 23 Tomáš JungTomáš Jung 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.80
2 17 Václav DuchekVáclav Duchek 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 10.96
3 Ondřej ZitaOndřej Zita 09 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 11.27
4 Jiří BeckJiří Beck 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.41
5 18 Matěj HajskýMatěj Hajský 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.11
6 2 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 12.30
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (ne, 8.3.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 10.51
2 Kristýna FroňkováKristýna Froňková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 10.68
3 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.90
4 27 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 11.27
5 1 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 12.51
Celkem 5 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (ne, 8.3.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 14.66
2 Nela KůgelováNela Kůgelová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 14.72
3 Andrea AlbrechtováAndrea Albrechtová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.75
4 7 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 15.02
5 22 Soňa NázlerováSoňa Názlerová 10 DDM KraloviceDDM Kralovice 6 15.43
6 Kristýna HouškováKristýna Houšková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.47
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (ne, 8.3.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 10.78
2 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.24
3 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.26
4 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 11.98
5 Vivien BeckováVivien Becková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 12.29
6 Jana KulišanováJana Kulišanová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.53
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 04 (ne, 8.3.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol BoudováNicol Boudová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 10.95
2 Eliška KristlováEliška Kristlová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.10
3 Dominika NovákováDominika Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.25
4 26 Kristýna BezděkováKristýna Bezděková 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 11.71
5 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 11.74
2 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 05 (ne, 8.3.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 11.44
2 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 11.51
3 Eliška BernklaunováEliška Bernklaunová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 12.17
4 Kristýna LayrerováKristýna Layrerová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.52
5 Ellen GabrielováEllen Gabrielová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 13.90
Zuzana BeránkováZuzana Beránková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 06 (ne, 8.3.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 10.46
2 Lenka ZídkováLenka Zídková 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 10.71
3 30 Karolína NováKarolína Nová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 11.00
4 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.13
5 Nikol ŠedivcováNikol Šedivcová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 11.90
6 Kateřina KovaříkováKateřina Kovaříková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.59
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 07 (ne, 8.3.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MaříkováEliška Maříková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10.55
2 Kateřina DubováKateřina Dubová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.79
3 Tereza TóthováTereza Tóthová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 10.87
4 13 Šárka ViternováŠárka Viternová 10 DDM TachovDDM Tachov 1 12.92
5 Aneta JanovcováAneta Janovcová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 14.04
6 10 Zuzana PecharováZuzana Pecharová 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 24.67
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 08 (ne, 8.3.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.04
2 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 10.14
3 14 Lucie VyhnánkováLucie Vyhnánková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.22
4 Tereza DubováTereza Dubová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.17
5 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.37
6 Tereza KoppováTereza Koppová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.93
Celkem 6 závodníků
Atletická přípravka-dívky 09 (ne, 8.3.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.25
2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 10.85
3 37 Jana TrnkováJana Trnková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 12.12
4 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová 10 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 12.20
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (ne, 8.3.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Mastný, Čížková, Machalek, Novák Mastný, Čížková, Machalek, Novák TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:09.52
2 Cihlář, Man, Petrásek, Simkovič Cihlář, Man, Petrásek, Simkovič AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:10.54
3 4 Houdková, Vítovec, Veseláková, Břízová Houdková, Vítovec, Veseláková, Břízová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:15.88
4 Kotiš, Slivoň, Chalupová, Drnec Kotiš, Slivoň, Chalupová, Drnec Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 2:16.84
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 8.3.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bezucha, Vlčková, Králová, Švantner Bezucha, Vlčková, Králová, Švantner AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 2:19.19
2 Gondeková, Viternová, Čečka, Vosyka Gondeková, Viternová, Čečka, Vosyka DDM TachovDDM Tachov 1 2:30.77
3 Fornous, Capcarová, Gabrielová, Votavová Fornous, Capcarová, Gabrielová, Votavová TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 2:30.93
4 Maixnerová, Čepcová, Knop, Názlerová Maixnerová, Čepcová, Knop, Názlerová DDM KraloviceDDM Kralovice 4 2:35.42
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 8.3.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Turek, Boudová, Hrazdilová, Záhořová Turek, Boudová, Hrazdilová, Záhořová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:11.05
2 16 Blacký, Homolková, Křepelová, Kubecová Blacký, Homolková, Křepelová, Kubecová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:17.09
3 26 Mrskoš, Kydlíček, Skála, Bezděková Mrskoš, Kydlíček, Skála, Bezděková ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 2:19.22
4 Bečvář, Tůma, Hovorková, Jung Bečvář, Tůma, Hovorková, Jung TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:23.33
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 8.3.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hejlová, Vyhnánková, Slouka, Basák Hejlová, Vyhnánková, Slouka, Basák AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:17.90
2 Harvilla, Harvilla, Holeček, Záhořová Harvilla, Harvilla, Holeček, Záhořová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:20.00
3 Bednář, Froňková, Šedivcová, Nová Bednář, Froňková, Šedivcová, Nová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 2:27.53
4 Bouberle, Bernklaunová, Šimsová, Šlehoferová Bouberle, Bernklaunová, Šimsová, Šlehoferová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:27.90
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 8.3.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Nováková, Chmelíková, Praum, Patras Nováková, Chmelíková, Praum, Patras AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:24.54
2 24 Kyrál, Matoušková, Achsová, Trnková Kyrál, Matoušková, Achsová, Trnková TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 2:25.09
3 Fajt, Chval, Becková, Vecková Fajt, Chval, Becková, Vecková AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:31.48
4 Zýková, Kulišanová, Šatrová, Klášterka Zýková, Kulišanová, Šatrová, Klášterka TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:39.25
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 8.3.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Koza, Kůgelová, Beck, Nagy Koza, Kůgelová, Beck, Nagy AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 2:37.05
2 Hibajlo, Váchalová, Janovcová, Šetlík Hibajlo, Váchalová, Janovcová, Šetlík AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:42.09
3 Nagy, Levičková, Kubovec, Duchoslavová Nagy, Levičková, Kubovec, Duchoslavová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 2:43.64
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 8.3.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pivovarčíková, Hupáková, Nygrýn, Špaček Pivovarčíková, Hupáková, Nygrýn, Špaček AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:15.09
2 Zídková, Tóthová, Dubová, Schambergerová Zídková, Tóthová, Dubová, Schambergerová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 2:22.31
Čech, Andrle, Němec, Vozárová Čech, Andrle, Němec, Vozárová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Mastný, Čížková, Machalek, Novák Mastný, Čížková, Machalek, Novák TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:09.52
2 Cihlář, Man, Petrásek, Simkovič Cihlář, Man, Petrásek, Simkovič AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:10.54
3 Turek, Boudová, Hrazdilová, Záhořová Turek, Boudová, Hrazdilová, Záhořová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 2:11.05
4 Pivovarčíková, Hupáková, Nygrýn, Špaček Pivovarčíková, Hupáková, Nygrýn, Špaček AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:15.09
5 4 Houdková, Vítovec, Veseláková, Břízová Houdková, Vítovec, Veseláková, Břízová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:15.88
6 Kotiš, Slivoň, Chalupová, Drnec Kotiš, Slivoň, Chalupová, Drnec Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 2:16.84
7 16 Blacký, Homolková, Křepelová, Kubecová Blacký, Homolková, Křepelová, Kubecová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:17.09
8 Hejlová, Vyhnánková, Slouka, Basák Hejlová, Vyhnánková, Slouka, Basák AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:17.90
9 Bezucha, Vlčková, Králová, Švantner Bezucha, Vlčková, Králová, Švantner AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 2:19.19
10 26 Mrskoš, Kydlíček, Skála, Bezděková Mrskoš, Kydlíček, Skála, Bezděková ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 2:19.22
11 Harvilla, Harvilla, Holeček, Záhořová Harvilla, Harvilla, Holeček, Záhořová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:20.00
12 Zídková, Tóthová, Dubová, Schambergerová Zídková, Tóthová, Dubová, Schambergerová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 2:22.31
13 Bečvář, Tůma, Hovorková, Jung Bečvář, Tůma, Hovorková, Jung TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:23.33
14 9 Nováková, Chmelíková, Praum, Patras Nováková, Chmelíková, Praum, Patras AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:24.54
15 24 Kyrál, Matoušková, Achsová, Trnková Kyrál, Matoušková, Achsová, Trnková TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 2:25.09
16 Bednář, Froňková, Šedivcová, Nová Bednář, Froňková, Šedivcová, Nová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 2:27.53
17 Bouberle, Bernklaunová, Šimsová, Šlehoferová Bouberle, Bernklaunová, Šimsová, Šlehoferová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:27.90
18 Gondeková, Viternová, Čečka, Vosyka Gondeková, Viternová, Čečka, Vosyka DDM TachovDDM Tachov 1 2:30.77
19 Fornous, Capcarová, Gabrielová, Votavová Fornous, Capcarová, Gabrielová, Votavová TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 2:30.93
20 Fajt, Chval, Becková, Vecková Fajt, Chval, Becková, Vecková AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:31.48
21 Maixnerová, Čepcová, Knop, Názlerová Maixnerová, Čepcová, Knop, Názlerová DDM KraloviceDDM Kralovice 4 2:35.42
22 Koza, Kůgelová, Beck, Nagy Koza, Kůgelová, Beck, Nagy AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 2:37.05
23 Zýková, Kulišanová, Šatrová, Klášterka Zýková, Kulišanová, Šatrová, Klášterka TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:39.25
24 Hibajlo, Váchalová, Janovcová, Šetlík Hibajlo, Váchalová, Janovcová, Šetlík AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:42.09
25 Nagy, Levičková, Kubovec, Duchoslavová Nagy, Levičková, Kubovec, Duchoslavová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 2:43.64
Čech, Andrle, Němec, Vozárová Čech, Andrle, Němec, Vozárová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši A (ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 25 Leonard MastnýLeonard Mastný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3.96 2.963.773.683.773.960.00.0
2 David CihlářDavid Cihlář
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 3.80 3.753.693.803.803.660.00.0
3 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 3.69 3.203.203.563.563.690.00.0
4 19 Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 3.66 3.553.663.603.663.660.00.0
5 23 Michal KydlíčekMichal Kydlíček
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
09 3.66 3.043.553.663.663.530.00.0
6 Jiří NěmecJiří Němec
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 3.58 3.523.583.393.583.270.00.0
7 Daniel ČechDaniel Čech
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 3.54 3.403.383.543.542.760.00.0
8 18 Daniel SimkovičDaniel Simkovič
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 3.47 x3.313.303.313.470.00.0
9 22 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 3.13 3.003.13x3.132.910.00.0
10 Pavel KozaPavel Koza
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 2.88 2.812.78x2.812.880.00.0
11 Sebastián HibajloSebastián Hibajlo
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 2.84 2.452.302.702.702.840.00.0
12 20 Jakub VosykaJakub Vosyka
DDM TachovDDM Tachov
09 2.74 2.742.732.292.742.620.00.0
13 Patrik NagyPatrik Nagy
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 2.56 2.432.422.442.442.560.00.0
Matyáš KubovecMatyáš Kubovec
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 DNS ---0-0.00.0
Celkem 14 závodníků
Atletická přípravka-hoši B (ne, 8.3.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oskar KotišOskar Kotiš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
10 3.79 3.203.793.653.793.630.00.0
2 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 3.60 x3.263.523.523.600.00.0
3 Kryštof VítovecKryštof Vítovec
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 3.53 xxx0.03.530.00.0
4 Šimon Jiří TurekŠimon Jiří Turek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 3.46 3.103.123.403.403.460.00.0
5 17 Václav DuchekVáclav Duchek
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
09 3.45 3.022.883.083.083.450.00.0
6 16 Lukáš BlackýLukáš Blacký
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 3.43 3.003.43x3.433.010.00.0
7 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
09 3.33 3.332.873.323.333.080.00.0
8 15 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 3.25 3.192.993.253.25x0.00.0
9 Lukáš ČečkaLukáš Čečka
DDM TachovDDM Tachov
10 3.10 3.033.10x3.102.660.00.0
10 Ondřej KnopOndřej Knop
DDM KraloviceDDM Kralovice
09 3.07 2.863.073.013.072.750.00.0
11 17 Matouš DrnecMatouš Drnec
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
10 2.85 2.602.792.852.85x0.00.0
12 20 Vojtěch HoubaVojtěch Houba
DDM KraloviceDDM Kralovice
10 2.65 2.652.62x2.652.260.00.0
13 3 Martin ŠetlíkMartin Šetlík
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 2.63 2.622.482.322.622.630.00.0
14 Viktor GašpárViktor Gašpár
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
10 2.59 2.592.48x2.592.230.00.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky A (ne, 8.3.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Matylda HoudkováMatylda Houdková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 7 3.83 3.603.83-3.83-0.00.0
2 16 Veronika BřízováVeronika Břízová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 2 3.51 3.403.333.513.513.480.00.0
3 Kateřina DubováKateřina Dubová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 4 3.46 3.46x3.183.463.340.00.0
4 6 Pavlína VozárováPavlína Vozárová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 18 3.42 3.313.23x3.313.420.00.0
5 Anna ZýkováAnna Zýková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 19 3.31 3.163.193.103.193.310.00.0
6 6 Lucie ChalupováLucie Chalupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
09 10 3.29 3.003.163.293.29-0.00.0
7 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 8 3.26 2.95x3.263.262.770.00.0
8 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 13 3.24 x3.193.103.193.240.00.0
9 Tereza TóthováTereza Tóthová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 16 3.24 3.163.06x3.163.240.00.0
10 5 Věra HupákováVěra Hupáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 9 3.24 3.242.92-3.24-0.00.0
11 Tereza DubováTereza Dubová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 5 2.90 2.902.752.802.902.380.00.0
12 Vivien BeckováVivien Becková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 1 2.90 2.902.512.382.902.680.00.0
13 Barbora SulimováBarbora Sulimová
DDM TachovDDM Tachov
09 14 2.78 2.261.86x2.262.780.00.0
14 Lucie CelundováLucie Celundová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 3 2.75 2.382.75x2.752.370.00.0
15 1 Magda VeckováMagda Vecková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 17 2.67 x2.652.672.672.640.00.0
16 11 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 15 2.56 2.562.462.472.561.920.00.0
17 Sofie LevičkováSofie Levičková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 12 2.22 2.172.222.062.221.960.00.0
18 Aneta JanovcováAneta Janovcová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 11 1.95 1.951.871.581.951.890.00.0
19 4 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 6 0.00 xxx0.0x0.00.0
Celkem 19 závodníků
Atletická přípravka-dívky B (ne, 8.3.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 25 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 18 4.20 4.204.083.974.204.000.00.0
2 Nicol BoudováNicol Boudová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 3 3.57 3.353.273.573.573.360.00.0
3 Eliška GondekováEliška Gondeková
DDM TachovDDM Tachov
10 7 3.54 3.543.223.423.543.390.00.0
4 7 Stela KořínkováStela Kořínková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 11 3.54 3.543.123.293.543.400.00.0
5 Nela CapcarováNela Capcarová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 4 3.52 3.523.063.523.522.960.00.0
6 Adéla AchsováAdéla Achsová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 1 3.34 3.132.863.223.223.340.00.0
7 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová
DDM KraloviceDDM Kralovice
10 13 3.30 3.303.052.663.302.800.00.0
8 Eliška BernklaunováEliška Bernklaunová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 2 3.23 3.232.442.503.232.440.00.0
9 Jolana VichrováJolana Vichrová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 16 3.13 x2.962.862.963.130.00.0
10 12 Denisa ŠimsováDenisa Šimsová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 15 3.11 2.842.932.692.933.110.00.0
11 30 Karolína NováKarolína Nová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 14 3.09 3.092.812.933.092.890.00.0
12 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 8 3.03 2.792.703.033.032.390.00.0
13 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 12 2.93 2.552.931.992.932.900.00.0
14 13 Šárka ViternováŠárka Viternová
DDM TachovDDM Tachov
10 17 2.75 x2.75x2.75x0.00.0
15 3 Nikola ČepcováNikola Čepcová
DDM KraloviceDDM Kralovice
09 5 2.72 2.641.862.722.722.450.00.0
16 Ema JiříkovičováEma Jiříkovičová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 10 2.61 1.82x2.612.612.520.00.0
17 Ellen GabrielováEllen Gabrielová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
10 6 2.42 xx2.422.42x0.00.0
Celkem 17 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(ne, 8.3.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin SkálaMartin Skála
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
09 19 11.39 11.3910.2509.8711.3909.590.00.0
2 23 Michal KydlíčekMichal Kydlíček
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
09 11 09.69 09.0308.7809.6909.6909.090.00.0
3 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 21 09.56 09.5609.3108.2709.5609.400.00.0
4 Jakub NygrýnJakub Nygrýn
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 18 09.42 09.0509.4209.0209.42x0.00.0
5 David CihlářDavid Cihlář
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 1 09.31 09.3109.1009.2509.3108.260.00.0
6 Miroslav ManMiroslav Man
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 15 09.14 09.14x08.6109.1407.710.00.0
7 Jakub ChvalJakub Chval
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 9 09.06 09.0607.1808.3409.0607.860.00.0
8 Daniel ČechDaniel Čech
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 2 08.72 08.7208.3407.0308.7207.220.00.0
9 Adam MalýAdam Malý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 14 08.52 08.5207.3307.7308.5207.630.00.0
10 24 Šimon KyrálŠimon Kyrál
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 12 07.92 07.9207.3607.0507.9207.500.00.0
11 Michal HarvillaMichal Harvilla
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 7 07.83 07.8307.7807.6907.8307.500.00.0
12 Matyáš VolekMatyáš Volek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 24 07.37 07.0506.6007.3707.3706.770.00.0
13 Damián David HolečekDamián David Holeček
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 8 07.07 06.5806.1405.5106.5807.070.00.0
14 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
09 20 06.91 06.9006.5406.9106.9106.660.00.0
15 34 Antonín PtákAntonín Pták
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 25 06.80 06.8006.7206.1306.8006.700.00.0
16 Jakub HarvillaJakub Harvilla
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 6 06.38 06.3805.5806.2006.3806.190.00.0
17 17 Matouš DrnecMatouš Drnec
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
10 3 05.97 05.5305.9705.5705.97x0.00.0
18 Daniel LehockýDaniel Lehocký
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 13 05.95 05.7005.0405.6305.7005.950.00.0
19 Václav DuchoňVáclav Duchoň
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 4 05.87 05.5405.6905.5405.6905.870.00.0
20 Kryštof FauKryštof Fau
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 23 05.74 05.5905.0805.7405.74x0.00.0
21 Matyáš VošahlíkMatyáš Vošahlík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 22 04.89 04.5804.3904.8904.89x0.00.0
22 Patrik NagyPatrik Nagy
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 16 04.69 04.6904.28x04.6904.210.00.0
23 Viktor GašpárViktor Gašpár
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
10 5 04.55 04.5503.9504.3204.5503.940.00.0
24 Ladislav NedbalLadislav Nedbal
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 17 04.14 03.8403.6304.1404.1403.480.00.0
Matyáš KubovecMatyáš Kubovec
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 25 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(ne, 8.3.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína JílkováKarolína Jílková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 20 09.55 09.3009.5508.1409.5509.120.00.0
2 Viktorie VeselákováViktorie Veseláková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 21 09.20 07.8507.2008.9708.9709.200.00.0
3 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 14 08.92 08.9207.4307.6208.9208.150.00.0
4 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 3 08.83 08.3308.1906.4008.3308.830.00.0
5 Alena MatouškováAlena Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 22 08.80 08.8008.3108.0608.8008.020.00.0
6 Vilemína LokvencováVilemína Lokvencová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 10 08.31 x06.7908.3108.31x0.00.0
7 Tereza VáchalováTereza Váchalová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
09 13 08.24 07.9908.2407.8708.2406.850.00.0
8 Eliška MaříkováEliška Maříková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 17 08.22 07.6908.2207.9608.2208.050.00.0
9 6 Lucie ChalupováLucie Chalupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
09 4 08.15 08.1507.6707.6308.1507.090.00.0
10 Eliška GondekováEliška Gondeková
DDM TachovDDM Tachov
10 2 07.63 05.5506.4207.6307.6306.360.00.0
11 Anna KřepelováAnna Křepelová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 7 07.58 06.6107.5806.8907.5806.690.00.0
12 Veronika KostrounováVeronika Kostrounová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 6 07.43 07.2307.4006.0307.4007.430.00.0
13 21 Tereza VotavováTereza Votavová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 18 07.19 06.5806.2005.2306.5807.190.00.0
14 Anna HejlováAnna Hejlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
09 19 06.91 x06.9106.4406.9106.630.00.0
15 Lucie CelundováLucie Celundová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 1 06.37 06.3706.2505.9406.3705.940.00.0
16 Lucie KodadováLucie Kodadová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 5 06.18 05.9505.9905.0805.9906.180.00.0
17 Lucie NázlerováLucie Názlerová
DDM KraloviceDDM Kralovice
09 11 06.01 06.0105.4505.5406.0104.630.00.0
18 Julie SalcmanováJulie Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
10 16 05.49 05.2705.4005.0005.4005.490.00.0
19 Kristýna LayrerováKristýna Layrerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 8 05.47 05.4704.4904.7505.4705.010.00.0
20 Sofie LevičkováSofie Levičková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 9 05.40 05.4005.0305.3605.4005.280.00.0
21 Jolana SlivoňováJolana Slivoňová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
10 12 05.22 04.9804.7505.2205.2205.030.00.0
22 Natálie HorčičkováNatálie Horčičková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 15 04.13 04.0704.1303.8204.1303.720.00.0
Celkem 22 závodníků